By 12 Mayıs 2009 Devamı →

ZEYTİNYAĞI VE LİMONSUYU KULLANIMIZeytinyağı ve Limon Suyu Nasıl İçilmeli?

1 su bardağı zeytinyağı ve bir su bardağı limon suyu.
Zeytinyağı ve Limon Suyu Kullanımı
Not: 60 kilo olan bir kişinin 150 gram limon suyu, 80 kilo olan birinin ise 200 gram zeytinyağı ile 200 gram limon suyu içmesi önerilir.
Karışım içilirken diz üstü oturup, burun deliklerinden birinde nefes alıp diğerinden vermeli, yine burundan nefes alıp ağızdan verme işlemine 20 dakika devam etmeliyiz.
Kilo Zeyitnyağı Limon Suyu
50 125 125
60 150 150
70 175 175
80 200 200
90 225 225
100 250 250
110 275 275
120 300 300
Beden temizliği boyunca her gün lavman yapamayanlar kesinlikle zeytinyağı ve limon karışımını içmemelidir.

Zeytinyağı ve limon karışımı mutlaka hekim ya da uzman kontrolünde tüketilmelidir. Zeytinyağı ve limon karışımı içildikten sonra safra kesesi ve kalın bağırsak bölgesi hamam, sauna ya da küvette kalarak ısıtılmalıdır. Bu işlem sırasında kesinlikle üşütmemeye dikkat edilmelidir.
İçilen yağın hazmedilmesi nedeniyle kusma olayı meydana gelebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman panik yapmamalı, bedendeki safra ve balgamın dışarı atıldığını düşünmelisiniz.
Kusma olayının da bir çeşit lavman, detoks olduğunu unutmayınız.
 Not: Kozmik beden temizliği tedavi metodu olmayıp, ruhi bedensel arınmadır. Yukarıda yazılı olanlar sağlıklı yaşam için tavsiye niteliğinde olup, uzman veya hekim kontrolünde yapılması önerilir.
...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Faydalı Bilgiler

Etiketler:, , , ,


10 Yorum Var "ZEYTİNYAĞI VE LİMONSUYU KULLANIMI"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. Tolga dedi ki:

  70, lik Yeni Rakıyı Bitirip Bir Su Bardağı Zeytinyağ İçerseniz Bir Büyük 70,lik Yeni Rakı Daha İçebilirsiniz.Sarhoş olmadan. Saygılar..

 2. H.Kale dedi ki:

  Safra kesemde,bobreklerimde ve idrar yollarımda taşlar vardı.2 defa amalyat odum fayda etmedi. 6 gün sabah akşam 30 dk yemekten önce yarım su bardağı zeytin yağı ve yarım su bardağı limon suyu herşeyi halleti.Şimdi yeniden doğdum sanki ,hastalık yaklaşamıyor bile bana .Hele buna 4.5 diş sarımsak içebilen varsa tam olur 🙂

 3. ilkğün salih dedi ki:

  ben kitap bilğilerine dayanarak şunu söyleyeceğim1-zeytin yağı2-nar3-üzüm4-hurma ve çeşitli meyveler su ve yoğur ve süt ve bildircie eti ve tavukve bunların tini yani ördek kaz .vs ve kurban eti her derde devadır.birde hoş kokulu bitkiler nane vs.faydalı olanlar ğurubunda bunun dışında birşey aramak zaman kaybı birde oruç namaz faydalı bunların tamamı kitapta bahsi ğeçer fakat kitap okuyan hani .amerikayı yeniden keşfetmeğe gerek yok.

 4. 6 senedir doktora gidiyorum şişkinliğe çare bulamadım
  piskiatri doktoru sinirsel olduğunu söyledi 6 seneden sonra gastroentoloji ye
  gitmemi tavsiye etti gidildiğinde reflü olduğunu söylediler endoskopi ile bakıldı
  bazı ilaçlar verdi yanma vardı yanma geçti şişkinliğim malesef geçmedi
  reflü ile ilgisi varmı en büyük sıkıntım gaz şişkinliği bağırsak gazı..

 5. gaffur yaramaz dedi ki:

  merhabalar yağ limonun karımışımı sağlanınca sabah aç karnına içildiği zaman çok iyi geldiği ve böbrekte bulunan taşların zamanla eriyip düştüğü söyleniliyor acaba ne kadar doğru ne kadar yanlış hocamız bu konuda yorum yapabilirmi veya başka bir ot türünün faydası olabileceği konusunda taşı eriten benim için önemli konu bu! teşekkürler

 6. aynur dedi ki:

  zeytinyağ-limon karışımını aç karnına sabah mı deniyelim.
  zayıflamaya faydalımı – kaç gün arayla yapalım.
  şimdiden teşekkür ederim.

  arkadaşlar bu sorunun cevabını bilen varsa yazarsa sevinirizz baş baş

 7. HATİCE GÜRSOY dedi ki:

  zeytinyağ-limon karışımını aç karnına sabah mı deniyelim.
  zayıflamaya faydalımı – kaç gün arayla yapalım.
  şimdiden teşekkür ederim.

 8. CEMAL BACACI dedi ki:

  arkadaşım neden araştırmadan yada bilmeden yorum yapıyosun 1 su bardağındaki zeytin yağındaki kalorinin hesabını boş verde bak ben sana bi şey söyleyeyim 1duble rakıdaki kalori 250 kl bunu mutlaka içiyoruz yararı ne bunu içerken de sor kendine he 1 su bardağı zeytin yağını içer içmez üstüne bir o kadarda limon suyu içiyosun vucudu sıcak tutuyosun ve metobolizma hızlı bir şekilde dışarı atıyor yağı ok ben doktor deyilim ama aklım var şükür gözlerim var ve araştırabiliyorum ve bu olayın da vucud mütiş bi yararı var ben içtim iki gün oluyor içmek çok zor ama bağrsaktaki toksin ve mikropları dışarı attı bunu biliyorum
  100 gr çukulata dan feragat eder yemezsin 1 su bardağı zeytinyağı içersin sağlık için daha mantılı hoşçakalın

 9. mehmet arslan dedi ki:

  merhaba ahmet bey
  ben size yazmistim ama bunu da yazmak istedim bu dediginiz mide ve dalak hastaligi belirtileri ben de var,cok zayifim surekli uyumak istiyorum istahsizim,bazen ishal var,ve bazen de kabizlik oluyor ben ne kadar doktora gittiysem de bi faydasini bulamadimishal oldugum icin ads dediler tahlil yaptim ads falan yok.bana ne onere bilirsiniz lutfen cevap bekliyorum.

 10. KAAN ile ZAYIFLAMA dedi ki:

  1 su bardağı zeytinyağında kaç kalori var?
  kaç gram yağ var?
  sağlıklı mı 1 su bardağı zeytinyağı içmek?