By 20 Ekim 2013 Devamı →

Yaş 75 Yolun Yarısı Ertuğrul AkbayÜnlü gazeteci Ertuğrul Akbay’ın kitabı “Yaş 75 Yolun Yarısı” büyük ilgi görüyor. 

Ünlü gazeteci Ertuğrul Akbay, gençlik ve sağlıklı yaşam sırlarını anlattığı kitabı “Yaş 75 Yolun Yarısı” ile büyük bir rekora gidiyor. Akbay’ın kitabı çıktığı ilk gün 35 bin satarak, büyük bir satış başarısı elde etti. İlk 2 baskısı anında tükenen kitabın 25 bin adetlik 3’üncü baskısı da yolda.

Yaş 75 Yolun YarısıYaş 75 Yolun Yarısı” kitabını, yoğun ilgi yüzünden ünlü kitap evlerinde bulamayanlar, gazete ve dergi satan büyük gazete bayilerinden de satın alabilir.

3 nesil birden okuyabilir

Türk  basınında en çok ses getiren röportajlara imza atan Akbay “Yaş 75 Yolun Yarısı” kitabında “Genç ve Sağ­lık­lı kal­ma­nın” sır­la­rı­nının yanı sıra, ya­rım as­ra yak­la­şan ga­ze­teci­lik anı­la­rı­na da yer ve­ri­yor.

“Ben ne dok­to­rum, ne di­ye­tis­yen, ne de spor ho­ca­sı­yım… Ben bir ko­ba­yı­m” ön­sö­züy­le baş­la­yan kitap­ta Ak­bay, ta­ma­men ken­di de­ne­yim­le­ri so­nu­cu bul­du­ğu ve ken­di­si­nin de genç kal­ma­sı­nı sağlayan önem­li ipuç­la­rı­nı okur­la­rıy­la pay­la­şı­yor.

Er­tuğ­rul Ak­bay bu ki­ta­bın­da; ilaç­sız ame­li­yat­sız boy uzat­mak­tan, fi­zik­sel ve ruh­sal yön­den na­sıl güç­lü olu­nu­ra, ta­kın­tı­lar­dan kur­tul­ma­nın ve mut­lu­lu­ğu bul­ma­nın yol­la­rın­dan tu­tun da…

Kan­se­re kar­şı ne­ler ye­me­li, na­sıl ya­şa­ma­lı? İlaç­sız ve ame­li­yat­sız bel fı­tı­ğı ve me­ni­sküs­ten na­sıl kur­tul­unura kadar  bir­çok il­ginç ko­nu­ya yer ve­ri­yor…

100 YAŞINDA ÇOCUK SAHİBİ OLMAK

Usta gazeteci Ertuğrul Akbay “Yaş 75 Yolun Yarısı” isimli kitabında sağlıklı ve uzun yaşama dair çok çarpıcı iddialarda bulundu. 150 yıl yaşam, 100 yaşında çocuk sahibi olmak, ilaç kullanmadan cinsel hayat kalitesini artırmak, sporla boy uzatmak gibi ilginç konulara değinen Gölge Adam kod adıyla tanınan Akbay’ın iddiaları ise tıp dünyasında şaşkınlıkla karşılandı.

‘GÖZLÜKSÜZ OKUYORUM’

Uzmanlar “Eğer doğruysa çok nadir vaka ama pek olası değil” yorumunu yaptı. İşte Akbay’dan inanılmaz iddialar.

25 yaşımda bile, beyin, adale, cinsel açıdan böylesine güçlü değildim. Kulaklarım eskisinden daha iyi duyuyor. Gözlük takmadan gazete okuyabiliyorum. İnsan 70 yaşına gelince 10 santim kısalıyor. 24 yaşımdayken boyum 1.86’ydı, bugün 1.88… Kısalmadım, aksine 50 yaşından sonra tam 12 santim uzadım.

İŞİN SIRRI KAFKAS HALKININ BESLENME ALIŞKANLIĞINDA

Erkek, 100 yaşında çocuk sahibi olabilir. İşin sırrı, Kafkas halklarının beslenme alışkanlığında. Bütün yiyecekleri afrodizyak özellikler taşıyor. Çömelerek oturduğunuzda cinsel gücünüzle ilgili tüm kaslarınız çalışır, güçlenir.

Deneyin. Bir süre sonra, vayy be diyeceksiniz. Saçlarım dökülmedi. Beyaz yok. İçinde birer tatlı kaşığı taze zencefil suyu, susam yağı ve çörekotu yağı bulunan sızma zeytinyağını saçımın diplerine sürerim. Yakı otu, kırk kilit otu, ısırgan otu ve yeşil çay kanseri tedavi ediyor.

Çocukların boyunu uzatın!

Ruhat MengiRuhat MENGİ (Vatan): Vücuttaki “çakra noktaları” ve onların sağlık ve iyilik için nasıl kullanılabileceğinden, kolayca yapabileceğiniz basit ama gençlik, enerji, sağlık sağlayan hareketlere, doğru besinlerden “çocuklarınızın boyunu uzatmak için ne yapmanız gerektiğine” kadar akla gelmeyen çok değerli bilgiler var. Özellikle Ertuğrul Akbay’ın “50 yaşından sonra kendi boyunu 10-12 santim uzattığını” ve arkadaşının oğlu Selim’in “onun önerilerine uyarak” 3 yılda boyunu 1.60’tan 1.86’ya nasıl uzattığını anlatan bölümü birçok ailenin dikkatle okuyacağına ve yararlanacağına hiç şüphe yok.

“Yaş 75 Yolun Yarısı” kitabını alın, keyifle okuyup bitirecek ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Benim de hissettiğim gibi “sağlık kurallarına uymadan yaşadığınız” duygusuna kapılırsanız da hiç şaşırmayın, zararın neresinden dönsek kârdır!

SPORLA BOY UZAMAZ

Opt Dr Hüseyin Lüleci: Spor yaparak insanların boyları uzamaz. sadece hareketlerin yavaşlaması azaltılır. Çömelerek ve kalkarak insanların seks gücü artmaz. 75 yaşındaki bir insan gözlük olmadan gazete ya da kitap okuyamaz. Hepsi bilim dışı.

Ürolog Abdül Vahap  Karabulut : Bu söylenenlerin hepsi bilim dışı. Bu kitabı yazan gerçekten iddialarının arkasındaysa söylediği formüllerin patentiyle çok zengin olur. Çömelip kalkmakla insanın seks gücü artsaydı haltercilerin cinsel gücü nasıl olurdu?

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Diğer, Edebi, Haber

Etiketler:, , ,


Comments are closed.