By 16 Haziran 2014 Devamı →

Yacon Şurubu Nedir ve Nasıl Kullanılır?Mehmet Öz, Güney Amerika’da yetişen ‘yacon’ adlı bitkiden elde edilen şurubu tanıttı. Yemekle 1 kaşık alınan şurup diyet yapmadan 1 ayda 1.5 kilo verdiriyor.

Yacon ŞurubuForbes’in en etkili 100 ünlü listesinde yedinci sırada olan Doktor Mehmet Öz, zayıflamada oldukça etkili olan mucize diyetin sırrını verdi.

Dr. Oz isimli sabah programında, Güney Amerika’da yetişen patates benzeri bir sebze olan ‘yacon‘dan elde edilen bir şurubu tanıtan Öz, “Bu şurubu her öğünde bir çay kaşığı alın. Günde 45 dakika egzersiz yapın.

4 hafta içerisinde 13 kilo vereceksiniz” sözlerini kullandı. Sadece 20 kaloriden oluşan bir çay kaşığı şurup sayesinde gün boyu tok hissederek sağlıklı bir biçimde zayıflamayı öneren Öz, “Yacon şurubu, sağlıklı gut bakterilerini çalıştırarak sizi tok hissettirecek. Bu şurubun tadı da kuru üzüme benziyor. Bu sebze ise yeni değil. İlk çağdan beri var” diye konuştu.

BAŞARI TABLOSU:

Şurubun aynı zamanda diyabetik olduğunu da belirten Öz, şurubun sindirim problemleri, böbrek rahatsızlıklarına da iyi geldiğini kaydetti. 40 kadın üzerinde denenen şurubun başarı tablosu şöyle:

– 29 kadın 13 kg verdi (yüzde 73 başarılı)

– 14 kadın 4,2 kg verdi.

– Ortalama kg kaybı 1,3.

– 40 kadının toplam kilo kaybı ise 69 oldu.

Mehmet ÖZProf.Dr. Mehmet ÖZ

Tüm Yazıları İçin…

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları

Etiketler:, , , ,


Comments are closed.