By 23 Ekim 2008 Devamı →

ÜNLÜLERİN SAÇ ÖNERİLERİBu sonbahar rahat olun saçınız her telden çalabilir

Bu sonbahar, ‘Saçlarıma nasıl şekil vereceğim’ derdi yaşamayacaksınız. Çünkü yeni sezon trendleri; uzun, dalgalı, kısa, toplu gibi her türlü saç modelinin moda olacağını gösteriyor

Kısa ve cesur saçlar
Katie Holmes: Yumuşak perçemler size çekicilik kazandırırken, gözlerinizi de ortaya çıkarır. Saçınızı geniş ağızlı bir fırça ile tarayın.
Rihanna: Parmaklarınızın yardımıyla bir miktar şekillendiriciyi, saç uçlarınıza uygulayarak tutamlarınızı ayırın.

Thakoon: Eğer hiç vaktiniz yoksa, saçınızı yıkamak yerine diplerine bir miktar saç pudrası serpiştirin ve sonra elinizle karıştırın.Şampuanı sadece ellerinizle, ıslak saçın diplerine dağıtın ve hafifçe yedirin. Durularken incelerek saçın içinden akacak olan şampuan, saçları temizlemek için yeterlidir. Böylece saçlarınızın biraz daha kurumasını önlemiş olursunuz.

Dağınık toplanmış saçlar
Ellen Page: Saçlarınızı yarım topuz şeklinde toplayın ve yüzünüzü çerçevelemesi için bir kısmını önünüze düşürün. Üzerine, parlaklık veren bir ürün uygulayın.
Yoğun perçem
Heidi Klum: Perçemlerinizi, kaşlarınızın altına gelecek şekilde kestirirseniz, daha çekici görünürsünüz. Perçemler sürekli alnınıza değdiği için, saçınızın o kısmına yağ emici bir sprey sıkın.

Doğallığın cazibesi gözalıcı
Rebecca Romjin:
Saçlarınızı, kaşınızın hizasına gelecek şekilde yandan ayırın ve omzunuzun üzerine düşecek bir örgü yapın.
Rachel Bilson: Nemli saçlarınızı ortadan ayırarak düşük bir topuz haline getirin ve o şekilde uyuyun. Sabah saçlarınız dalgalanmış olacak.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Faydalı Bilgiler

Etiketler:


Comments are closed.