By 02 Kasım 2009 Devamı →

SUNA DUMANKAYA’LI ESRA CEYHANSUNA DUMANKAYA İMDADA YETİŞTİ!

Esra Ceyhan’ın programı eskisi kadar izlenmiyor, konuşulmuyor. Sebebi basit: TRT’de yayınlanıyor da ondan… Ne yazık ki TRT ağzıyla kuş tutsa, ı-ıh olmuyor, izlenmiyor. Çünkü seyirci, ne yazık Suna Dumankaya Reyting İmdadına Yetiştiki TRT izleme alışkanlığını yitirdi. TRT’yi yeniden uzaktan kumanda aletlerindeki bir numaralı butona yerleştirmek çok fazla zaman, para ve emek gerektirecek. Esra Ceyhan ve ekibi son olarak yeni bir hamle yaptı. Doğal ürünlerden yaptığı kozmetikler ile kısa sürede kadınların ilgi odağı haline gelen Suna Dumankaya‘yı yeniden ekibe kattı.Suna Dumankaya

çarşamba ve perşembe günleri Esra Ceyhan’ın pogramında özel tariflerini izleyicilerle paylaşıyor. Eminim, herkesin “organik” ürünlere meylettiği şu günlerde Dumankaya’nın tarifleri, programın reytinglerine çok olumlu bir katkı sağlayacak.İlk programda kendine çok kısa bir süre ayrılmasına rağmen Dumankaya’nın saç dökülmesine karşı verdiği tarifi, eminim ki bu dertten yakınan pek çok izleyici not almıştır. “Kamu hizmeti” olsun diye bir de ben tekrarlayayım:


Bir kavanozun içine çok acı bir biberi doğruyorsunuz. Üzerine 200 gram saf alkol, 200 gram saf zeytinyağı ekliyor ve bir tutam çörek otuyla beraber karıştırıyorsunuz. 10 gün kadar kavanozda beklettikten sonra başınıza friksiyon yöntemi ile uyguluyorsunuz.

Bir dönem Suna Hanım, saç dökülmesine karşı dana iliğinden yapılan karışımı önerirdi. Kokusuna dayanabilen, saçlarını kurtarırdı. Ama sanırım yeni yöntem, hem saç hem “burun sağlığı” için çok daha uygun!..

Yüksel Aytuğ/SABAH

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Suna Dumankaya

Etiketler:,


1 Yorum Var "SUNA DUMANKAYA’LI ESRA CEYHAN"

Trackback | Comments RSS Feed

  1. berra metin dedi ki:

    iyi günler
    öncelikle yaptığınız proğramı tebrik ediyorum.Özellikle de Syn.İbrahim Saraçoğlu ve syn Suna Dumankaya lı proğramlarınızı kaçırmamak için günün yoğun temposuyla kaçırmamaya çalışıyorum.
    geçen haftalarda suna Dumankaya nın saç dökülmesiyle ilgili açıkladığı karışımı şuan hazırladım ve 10 gün süreyi bekliyorum.televizyonda sadece alkol denildi şuan okuduğum açıklamada ise saf alkol deniliyor.Peki ikisi arasında birşey farkadermi?Ben bunu kaç gün saçıma uygulayacağım?Bu acı biberli karışımın saça uygulanacak süreyi ve saf alkol veya alkol olarak uygulanmasının zararı var mı?açıklamalarınızı bekliyorum.Başarılar diliyorum.Lütfen cevabınızı email adresime göndermenizi rica ediyorum.