By 01 Şubat 2007 Devamı →

SUNA DUMANKAYA SAÇ BAKIM ÖNERİLERİSuna DUMANKAYA SAÇ BAKIM ÖNERİLERİ

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlara öneriler.

1- Soyulmuş yarım avokadoyu iyice ezin. İçine 2 adet bıldırcın yumurtası, bir çorba kaşığı susamyağı koyup karıştırın ve saç diplerinize sürün. Streç filmle sarıp iki saat bekletin. Ardından saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayın. Bu kürü haftada bir tekrarlayın.

2- Saç diplerinizin masaja ihtiyacı olabilir. Her gün 3 dakika masaj uygulayın. Ayrıca bir de tarif vereceğim: Bir su bardağı suda 4 yaprak defne, birkaç yaprak aynısafa ve biberiyeyi 10 dakika kaynatın. Su yarıya indiğinde süzün ve suyuna bir kahve fincanı iyi zeytinyağı, bir çay kaşığı deniz tuzu katın. Karışımı saç diplerinize boya sürer gibi sürüp, uçlara doğru tarayın. Streç filmle sarıp 3 saat kadar bekletin. Bunu haftada bir uygulayın.

3- Yarım kahve fincanı soya yağı, iki çorba kaşığı badem yağı, bir çay kaşığı deniz tuzu ve bir tatlı kaşığı elma sirkesini benmari usulü ısıtın. Karışımı saç diplerine boya sürer gibi sürün ve masaj yapın. Ardından streç filmle sarıp iki saat kadar bekletin.

* Saç derinize ve saçlarınıza hindistancevizi sütü veya aloe vera jeliyle masaj yapın. Bunu başınızda yarım saat kadar tuttuktan sonra, ılık suyla durulayın. Haftada 3 kez tekrarlayın.

* Saç derinize ve saçlarınıza bal ve yumurtanın sarısıyla masaj yapın. Başınızda yarım saat kadar tuttuktan sonra, durulayın.

* 2-3 hafta boyunca, her öğünde bir bardak suya bir çay kaşığı elma sirkesi karıştırarak için.

* Saçlarınızı beslemek için elma sirkesi ve adaçayını karıştırarak, saçınızı bu karışımla durulayın.

* Sıcak zeytinyağı, bal ve 1 çay kaşığı toz halinde tarçını karıştırıp macun haline getirdikten sonra, banyodan önce 15 dakika boyunca uygulayın.

* Saçların azaldığı kısımları kızarana dek soğanla ovun, ardından da bal sürün.

* Eşit miktarda ılık keneotu ve badem yağını karıştırıp, haftada bir saç derinize masaj yapın.

* Misket limonu çekirdekleri ile kara biber tohumlarını bira suyun içinde eşit sayıda öğütün ve düzenli olarak saç deriniz üzerine uygulayın.

* 1 fincan hardal yağını 4 çorba kaşığı kına yaprağı ile kaynatın. Süzdükten sonra kalan sıvıyı bir şişeye doldurun ve saç derinize düzenli olarak

Saç beyazlaması sorunu yaşayanlara öneriler.

Ceviz kabuklarını iyice dövüp püre haline getirin. Diğer taraftan bir tutam ceviz yaprağını yarım litre suda kaynatın, 20 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Sonra süzüp içine ezdiğiniz ceviz kabuklarından bir çorba kaşığı katın. Karışımı şaçlarınıza sürüp bir saat bekletin. Bunu haftada bir gün uygularsanız saç renginiz değişir, koyulaşır.

SAÇLARIN SAĞLIKLI VE HIZLI UZAMASI İÇİN

– 150 GR. SIĞIR İLİĞİ
– 100 GR. HİNDİSTAN CEVİZİ İÇİ

Yapılışı :
Kemik iliğini haşlayın, içine öğütülmüş hindistan cevizini karıştırın. Ilık ılık saç diplerinize yedirerek sürün. Haftada 1 kez

YAĞLI SAÇLAR İÇİN :

Bir tutam biberiye ve bir tutam kekiği 250 gram kaynar suda çay gibi demleyip, süzün. Sıvıyı temiz saç diplerine sürün.

DÖKÜLEN SAÇLAR İÇİN :

BUĞDAY çimini ezip, suyunu çıkarın. Bu suya zeytinyağı ekleyip, saç diplerinize sürün. Böylece saçınızın kuvvetli çıkmasını sağlamış olursunuz.

Eşit orandan servi, biberiye, ardıç, zeytinyağını (saçta boya varsa bir yumurta sarısı da) ekleyin. Karışımı saçınıza sürün.

Saçınız dökülüyorsa 20 gram çörek otunu öğütüp, 20 gram susam yağı ve 10 defne yağı ile karıştırın. Saçınıza sürüp, bir havluyla sararak iki saat bekletin.

SAÇ DİPLERİNDE KAŞINTI İÇİN -1

– 1 Adet yumurta sarısı
– 1 çorba kaşığı Alkol
– 1 çorba kaşığı Hint Yağı
– 1 çay kaşığı tuz

Yukarıda ki malzemeleri karıştırıp, saç diplerine sürün. İki saat beklettikten sonra saçınızı durulayın.

SAÇ DİPLERİNDE KAŞINTI İÇİN -2

Beş adet aspirini dövüp, maden suyu ile karıştırın. Karışımı saç diplerine sürün ve 15 dk. sonra durulayın.

BUĞDAY çimini ezip, suyunu çıkarın. Bu suya zeytinyağı ekleyip, saç diplerinize sürün. Böylece saçınızın kuvvetli çıkmasını sağlamış olursunuz.

Eşit orandan servi, biberiye, ardıç, zeytinyağını (saçta boya varsa bir yumurta sarısı da) ekleyin. Karışımı saçınıza sürün.

Saçınız dökülüyorsa 20 gram çörek otunu öğütüp, 20 gram susam yağı ve 10 defne yağı ile karıştırın. Saçınıza sürüp, bir havluyla sararak iki saat bekletin.

AĞARAN SAÇLAR İÇİN

Taze cevizin dış kabuklarını az suyla haşlayın, içine ısıtılmış yarım kahve fincanı zeytin yağı ve bir tatlı kaşığı kuru maya katın 2 saat saçınızda bekletin.

ZAYIF SAÇLAR İÇİN

2 Yumurta sarısını çıprtıktan sonra 1 çorba kaşığı zeytin yağı, 1 tatlı kaşığı gliserin, 2 çorba kaşığı elma sirkesi ile karıştırın saçınız ıslakken bu karışımı uygulayın, 20 dk. beklettikten sonra durulayın.

DÖKÜLEN SAÇLAR İÇİN

Saçlar sıkıntıdan dökülebilir, bu yüzden stressten uzak durun, eğer saçlarınız aşırı dökülüyorsa doktora görünmelisiniz.

– 1 Su bardağı zeytinyağı,
– 1 tutam dere otu,
– 1 sap tarçın çubuğu ve biberiye yağını benmari usulü 5 dakika kaynatın. 15 dk. demlendikten sonra karışımı süzüp içerisine 1 tatlı kaşığı kuru maya karıştırın. Karışımı saçınıza sürüp 2 saat bekletin.

DÖKÜLEN SAÇLAR İÇİN DEFNE YAĞI

Defne yağı, badem yağı ve avakado yağını eşit miktarda karıştırıp, saçınıza sürün. 2 saat beklettikten sonra uygun şampuanla yıkayın

SAÇ BAKIM KÜRÜ

Eşit miktarda ki susam yağı, ceviz yağı ve çörek otu karışımına birer kapsül E-B vitamini kırın, sonra da bir kapak çamterebentin ekleyin. Elde ettiğiniz karışımı saç diplerine sürün ve saçınızı streç filmle sararak iki saat bekleyin. Sürenin sonunda da saçınızı uygun bir şampuanla yıkayın.

 


Saçlarımın çok fazla yıprandığını ve döküldüğünü görüyorum.. Ne önerirsiniz?

1 yemek kaşığı öğütülmüş çörek otu, 1 yemek kaşığı öğütülmüş polen, 1 yemek kaşığı öğütülmüş nane, 1 yemek kaşığı öğütülmüş ısırgan otu, 1 kahve fincanı susam yağını bir kapta iyice karıştırın. Bir fırça yardımıyla boya sürer gibi saç diplerinden başlayarak saça uygulayın. Kalan malzemeyi saç uçlarına sürün. Saçta kremlenmemiş yer kalmamasına dikkat edin. Tamamını sürdükten sonra, parmaklarla ovalayarak kremin saça iyice karışmasını sağlayın. Saçınıza bir poşet geçirin ve üzerine sıcak bir havlu sarın. Isı maskenin saça daha iyi nüfuz etmesini sağlayacaktır. Maskeyi bir saat beklettikten sonra yıkayabilirsiniz. Bu maske saç diplerini besler.

Soru : Genç yaşta saçım beyazlamaya başladı. Bunun için bir öneriniz var mı? Şimdiden çok teşekkürler …
Cevap : taze cevizin dış kabuklarını az suyla haşlayın, içine ısıtılmış yarım kahve fincanı zeytinyağı ve bir tatlı kaşığı kuru maya katın 2 saat saçınızda bekletin. Faydalı olur.

Soru : Ben 32 yaşındayım ve saçlarım çok dökülüyor. Ne yapabilirim? İlginize teşekkür ederim.
Cevap : Sağ olun canım. 3 çorba kaşığı havuç yağı, fındık yağı, süt ve 1 tatlı kaşığı deniz tuzunu karıştırın. saç diplerine ve uçlarına yedirin.

Soru : Evde saç bakımını kendimiz kolay malzemelerle nasıl yapabiliriz ve ne zamanda bir uygulamamız lazım.
Cevap : 1 tatlı kaşığı hint yağı, lavanta yağı, defne yağı, menekşe yağı, zeytinyağı,susam yağı ve 1 çay kaşığı kekik yağı, çam terebentin ve çörek otu yağını karıştırın. 1 saat saçlarınızda bekletin ve yıkayın.

Soru : saclarim önden cok döküldü. Doktorlara gittim irsi dediler ve de sac ilaci verdiler ama faydasini görmedim.
Cevap : Bir kahve fincanı iyi zeytinyağına bir çorba kaşığı bira mayası, bir çay kaşığı biberiye yağı, yarım çay kaşığı kekik yağı karıştırıp bunu saç diplerinize sürün. En az iki saat bekletip yıkayın. Uygulamayı haftada bir tekrarlayın. Ayrıca bir su bardağı kaynar suda tere otunu demleyip, bununla her gün saç diplerinize masaj yapmanın da yararını görürsünüz. Sığır iliği tarifimi de uygulayabilirsiniz.

Soru : Saçım dökülüyor ve ne yapsam durduramıyorum. Ne yapmam gerekir? Şimdiden teşekkür ederim.
Cevap : Soyulmuş yarım avokadoyu iyice ezin. İçine 2 adet bıldırcın yumurtası, bir çorba kaşığı susamyağı koyup karıştırın ve saç diplerinize sürün. Streç filmle sarıp iki saat bekletin. Ardından saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayın. Bu kürü haftada bir tekrarlayın.

Soru : saçlarım Çok yağlı ve kepekli. Fön çektirmeye bile gelmiyor. Çok çeşitli şampuanalar kullandım ve doktora gittim , verimli bir sonuç alamadım. Hepsi kısa vadede sorunu çözebildi.
Cevap : Bir tutam biberiye ve bir tutam kekiği 250 gram kaynar suda çay gibi demleyip, süzün. Sıvıyı temiz saç diplerine sürün.

Soru : sac koklerinde asiri kasinti ve dokulme var.
Cevap : Dökülme için defne yağı, badem yağı ve avakado yağını eşit miktarda karıştırıp, saçına sürün. 2 saat beklettikten sonra uygun şampuanla yıkasın.

Kaşıntı için de 5 adet aspirini dövüp, maden suyu ile karıştırın. Karışımı saç diplerine sürün ve 15 dk. sonra durulayın.

Soru : Suna Hanım, şaç için sığır iliği tarifiniz kaç gün yapılacak? Kaç saat kalacak?
Cevap : Haftada 1 gün uygulayın ve saçınızda 2 saat bekletin Saime Hanımcım.

Soru : 28 yaşımdayım benim alnımın yantarafları açıldı. Saç dökülmesinden dolayı ı üst tarafta az var ve seyrek. Ne öneririisniz? Sığır iliğini açıklar mısınız ve de nasıl kullanılır?
Cevap : 150 gram eritilmiş sığır iliği ile eriyen yağ kadar Hindistan cevizi yağını karıştırın ve saç dibine boya sürer gibi sürün. Masaj yaptıktan sonra streç filmle sarın, iki saat bekletin. Haftada 1 gün uygulayın.

Soru : Benim saçlarım dalgalı olduğundan sık sık fön çekiyorum ve feci bi şekilde yıpranıyor ve bu durum beni cok rahatsız ediyor. Eski canlılığını alabilmesi için ne yapmalıyım?
Cevap : 2 adet bıldırcın yumurtası, 1 fincan zeytinyağı, 1/2 limon suyu, 1 tatlı kaşığı öğütülmüş maydonoz tohumunu karıştırıp saçına sür ve 1 saat beklet.

Soru : saçlarım yavaş yavaş dökülmeye başladı. Ne yapabilirim? Bana bir tavsiyede bulunursaniz cok sevinirim .
Cevap : Bir kahve fincanı iyi zeytinyağına bir çorba kaşığı bira mayası, bir çay kaşığı biberiye yağı, yarım çay kaşığı kekik yağı karıştırıp bunu saç diplerinize sür. En az iki saat bekletip yıka. Uygulamayı haftada bir tekrarla.

Soru : saçlarım çok yağlanıyor ve her gün yıkamak zorunda kalıyorum. Bunu önleyebileceğim bir yöntem var mı? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
Cevap : 1 çay bardağı suyla pişirilmiş karabuğday, rendelenmiş yarım portakal kabuğu, 3 yemek kaşığı zeytinyağı karıştırıp saç diplerinizle fırçayla sürüp friksiyon yapın ve naylona sarıp 30 dakika bekletin. Sonra da saçlarınıza uygun bir şampuanla yıkayın.

Soru : Saç beyazlığını giderebilirmiyim. Eski rengine dönüşmesi için ne yapmalıyım?l
Cevap : 1 adet soğan ve 5 diş sarımsağı blendarda ezin. 1 yumurta sarısı ve 1 çorba kaşığı zeytinyağını ekleyerek krem kıvamına getirin, saçınıza sürün. 1 saat bekletin. Haftada 1 gün uygulayın.

Soru : Benim kızım 12 yaşında ve saçında çok fazla kepek oluştu. Geçmesi için ne önerirsiniz?
Cevap : 1 fincan maden suyu, 1 çorba kaşığı elma sirkesi, 1 çorba kaşığı polen tozu, 1 çay kaşığı deniz tuzunu karıştırıp saça sürün ve 1 saat bekletip yıkayın.

Soru : Saclarım bir yıldır cok dökülüyor ve seyrekleşti ve de cok kuru. Ne yapmalıyım?
Cevap : 1 tatlı kaşığı kekik yağı, 1 tatlı kaşığı zeytinyağı, 1 tatlı kaşığı hintyağı, 1 tatlı kaşığı kuru mayayı karıştırın, saçınıza sürüp, naylon streçe sarın ve 2 saat bekletin.

Diğer Linkler:
Suna Dumankaya Doğal Mücizeler
Soru ve Cevap Bölümü
Suna Dumankaya Ürünleri için
Suna Dumankaya Mucize Formüller(Yeni Kitap)
Suna Dumankaya Saç Bakım Önerileri
Suna Dumankaya Meslek Sırlarım


Suna DumankayaSuna DUMANKAYA

Sorular için : suna@sunadumankaya.com.tr
Son Yazılar :
* Göz Torbalarına Karşı Neler Yapılmalı?
* Suna Dumankaya’dan Güzellik Tarifleri
* Çatlakları Limon Suyu ile Azaltın
* Suna Dumankaya’nın Sevilen Tarifleri
* Kirpiklerinizi Limonla Besleyin
* Avakado’lu Saç Maskesi
* Cilt Rengini Açan Doğal Formül
* Selülitlere Aspirin ve Sussam Yağı ile Veda Edin
* Bahar Yorgunluğuna Çözüm
* Sarkan Yanaklara Ballı Ayva
* Kararan Dierseklere Hindistancevizi
* Doğal Maske Tarifleri
* Dişeti Çekilmesine Doğal Çözüm
* Kırışıklıkları Badem Yağıyla Giderin
* Suna Dumankaya Doktorum Programında
* Kaş Dökülmesine Fındıklı Çözüm
* Kırışıklık Maskesi
* Uçuklayan Dudaklara Lavanta
* Doğal Lifting
*
Havyar Maskesi
* Hassas Dişetlerine Karşı Formül
* Suna Dumankaya TV8 Ekranlarında
* Kararan Dirseklere Çözüm
* Kışın Cildi Korumak İçin Ne Yaplımalı?
* Uzamayan Tırnaklara Çözüm
* Göğüslerinin Yumurtayla Dikleşsin
* Kolestrole Karşı Tarçınlı Limon
* Menopozun Etkilerine Karşı


(Suna Dumankaya’nın Diğer Formülleri…)

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Suna Dumankaya

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , ,


882 Yorum Var "SUNA DUMANKAYA SAÇ BAKIM ÖNERİLERİ"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. Emine dedi ki:

  saçlarım çok uzundu ve gürdü ancak çok yıprandı ve döküldü şuan saçlarım çok az nasıl gürleştirebilirim lütfen kolay yapabileceğim ve kesin çözümü olaln tavsiyelerde bulunun. teşekkürler

 2. Emine dedi ki:

  saçlarım çok gür ve uzundu ancak sonradan çok yıprandı ve döküldü şuan saçlarım çok az eski halıne dönmesini istiyorum lütfen denenmiş ve kolayca uygulayacabileceeğim şeyleer önerin

 3. gonca dedi ki:

  saçlarım çok az ve bazı zamanlar saçım aşırı dökülüyor çok da cansızlar ne yapmam gerekiyor yardım edin kel kalacağım

 4. murat dedi ki:

  erkek tipi saç dökülmesi için mutlaka Bıomen i denemenizi tavsiye ederim. özellikle strese karşı sarı kantron ekstreli olan mükemmel ötesi

 5. neslihan dedi ki:

  merhabalar . boyalı ince telli az saçım var gür değil . evigen bepanthane ampul ve badem yağı ile önceleri saç diplerime sonra sadece sac uçlarına bakım yapıyordum faydası oluyormu bilemiyorum benim sorum boyalı saçlarda neleri kullanarak saçımızın neresine bakım yapmalıyız ? sac dipleri yağlı olmasına rağmen uçları çok kuru .ben saçlarımın daha sağlıklı görünmesi için ne yapabilirim .cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

 6. aleyna.. dedi ki:

  suna ablacım ben 18 yasındayım ve saclarım dokuluyor boyle ıyıce celımsız kaldılar…. hem cok olmasını ıstyorum hemde uzun olmasını ıstyorum lutfen yardım ett …sana ıhtyacım var bu konuda hem fazla olucak sacım hemde aynı zamanda uzun olsun saglıklı buyusun ıstıyorum kımyasal hıcbısey onermeyın sevınırım sımdıden tesekkurlerrr

 7. Buse Çetin dedi ki:

  Merhaba suna hanım, saçlarım kıvırcık olduğu için sürekli şekillendirici krem veya jöle kullanıyorum haliyle yıpranıyor ve daha 19 yaşında olmama rağmen uzaması durdu gittikçe kısalıyor. Verdiğiniz adaçayı, biberiye, zeytinyağı tarifini uygulayacağım, fakat o tarifte demleme aşaması var bildiğimiz çay gibi mi demleyeceğiz yoksa daha farklı sadece buharıylamı onu tam olarak anlayamadım. Ayrıca haftada birden çok kullanmamın zararı olur mu ? Bir de ayda ne kadar uzatır bilgi vere misiniz ?

 8. gülşah dirlik dedi ki:

  merhaba suna abla on dokuz yaşındayım ve saclarım aşırı dökülüyor. başımın üs kısmı fena derecede acıldı. ablamında aynı sekılde dokulme oldu fakat doktor herhangi bir sorun olmadıgını soyledi bazı ilaçlar da kullandım ama fayda etmedi. gun gectıkçe daha da azalıyor lütfen bana yardım edın:(

 9. GizemKurnaz dedi ki:

  saçlarım zayıf ve uzamıyor napmam lazım lütfen bi bilgi verin ?

 10. eylul dedi ki:

  merhaba suna hanim ben 20 yasindayim ve saclarim cok gucsuz ustelikte cok ince telli ve dokulmeyede basladi ne yapmam gerekiyor lutfen bana yardim edermisiniz

 11. tuğba kiremit dedi ki:

  saçlarım çok yıprandı.saçlarımı yıkamaya korkuyorum çok dökülüyor ve çok sert. saç kremi kullanmadan saçlarımı yıkayamıyorum lütfen bir çözüm yolu söyleyin bana.

 12. feyza kara dedi ki:

  ben 18 ysındayım saclrım cok dokuluyo hemde cok cok gurdu sacım dokuluyo napcam bılmıyorum yardımcı olun

 13. suna dedi ki:

  arkadaşlar ama böyle hepinize birden cevap veremem !

 14. sema keleş dedi ki:

  mrb suna abla ben20 yaşındayım saçlarım ince telli ve syrek çok üzülüyorum ergenlik çağına girmeden önce böyle değildi sonra her yıl yavaş yavaş ince telli olmaya ve seyrelmeye başladı ama tabi diplerine çok jöle sürüyodum şimdi pişmanım ama kaç senedir sürmüyorum saçlarımı nasıl gürleştirebilirim lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim

 15. gülay ovalıoğlu yörük dedi ki:

  Benim yaşadıgım bir olay sonrası saclarım döküldü ceviz büyüklügünde acıldı yeniden sac cıkması için ne önerirsiniz

 16. Esma Aksu dedi ki:

  saçlarım kıvırcık fakat üstleri düz ne yapabilirim ?

 17. Mert KARATAŞ dedi ki:

  suna abla benim saçım çok kısa saçımın uzunluğu kulak mememi geçmesini istiyom evde yapabileceğim bi formül varmı

 18. zeynep dedi ki:

  merhaba suna hanım,saçlarımın ön ve yan tarafında yeni saçlar çıkıyor(dökülen saçlarımın yerine) ve bir türlü uzamıyor bana önereceğiniz bir formül var mı şimdiden teşekkürler.

 19. alper şahin dedi ki:

  suna abla jöle yerine tafsiye ettiğiniz formül neydi acaba öğrenmek isteri ?,**

 20. Sezer Layiker dedi ki:

  ' – Merhabalar . Benim Saçım Düz Fakat Ama Uçlarından Seyrekleşiyo Follerım Enselerm Rüzgar Alınca Hoşuma Gtmez Bir Hal Alıyor Ve Yağlanıyo Bu Yzden Hergn Yıkamak Zornda Kalıyorm . Bunun İçin Ne Önerirsnz . ?

 21. myukerem ikmet dedi ki:

  merhaba Suna hanim ben 28 yasinda yim ve 1 ay icinde saclarim bolge bolge dokuldu yani saclarim yok o bolgelerde doktora gitmeme ramen bir faydasini gormedim kalan saclarim da dokulmeye basladi.Buyuk bir bolge var ve onun etrafi da aciliyo ne yapabilirim ?

 22. kübra güler dedi ki:

  merhaba. 2 sene önce saçlarımı orielle açtım . saçlarım belime kadar uzun ve sağlıklıydı açıolmış olmasına rağmen. 2 sene sarı renk kullandım saçlarımı. daha sonra tiftiklenip taramama rağmen sürekli karışıyordu. bu sene baskı dayanamayıp saçlarımı küt kestirdim. ve kahveye boyattım.yıkadıktan sonra lastik gibi oluyordu. kuruyunca sağlıklı görünüo problem yokmuş gibi görünmesine rağmen ıslak ken lastik gibi ve taranmamış oluşu rahatsız edci sizce ne yapmamı önerirsinizi.

 23. ferhat aycan dedi ki:

  birde şunu deneyin ben bunu denemek istiyorum ve bana mantıklı geldi neden olmasın bütün bilgiler var xxx

 24. ayşe yılmaz dedi ki:

  sevgili suna hanım saçlarım zayıfladı önleri döküldü yeniden çıkması için nasıl bir kür yapıyım çok kıvırcık teltel kabarıyor nasıl düzleştirebilirim.

 25. seda akün dedi ki:

  saçlarım kıvırcık ve hiç uzamıyor bunun için ne önerirsiniz….şimdiden teşekkürler…

 26. zarife dedi ki:

  /**merhaba** suna hanım ben 34 yaşında bir bayanım saç problemim var saçlarım ince telli zayıf dökülüyor,birde saç diperinde sivilceler çıkıyor ,saçlarımı uzatmak istiyorum ama uzamıyor uzayıca dökülüyor ,ne önerirsiniz selam,saçımın bakımlı gür uzun olması için ne yapabilirim**/

 27. zarife dedi ki:

  merhaba suna hanım ben 34 yaşındayım saç problemim var saçlarım ince telli zayıf hiç uzamıyor,ayrıca diplerinde sivilce çıkıyor,saçıma nasıl bir bakım yaparsam bu sorunlar gider teşekürler

 28. inci karakuş dedi ki:

  merhaba suna hanım sizi takip ediyorum ve bana yardımcı olacağınızı düşünüyorum.24 yaşındayım saçlarım çok dökülüyor ve çok yağlı bana nasıl bi yöntem önerirsiniz. saygılarımla…

 29. Ayça Akyar dedi ki:

  ben 14 yaşındayım alnımın üzerindeki saçlarımdan dik dik yeni saçlar cıkıyor sacımı toplasam dik dik tekrar cıkıyor onları nasıl duzeltebilirim

 30. EDA GÜL dedi ki:

  NİSAN 2011 SICAK SU TORBASI PATLADI ÜSTMDE VE İZLER KALDI VUCUDUMDA NAPABLRM LÜTFEN İLAÇ V.S NE OLURSA LÜTFEN YARDIM NE ÖNERRSNZ

 31. can alyu dedi ki:

  saçımı döküme yapıyor eski saç çıkarmı

 32. canan karahan dedi ki:

  Merhaba suna hanım ben 26 yaşındayım.saçlarım ince telli zayıf, dalgalı olduğu için düzleştirme işlemi çok yapıyorum,yıllardır uzuuunn saçlarım olsun isterdim ama hem ince telli hemde düzleştirci gördüğü için uçlar kırılıyor ve uzamıyor lütfen sağlıklı uzun saçlarım olması için bana tavsiyede bulunun.ben kendimi hiç uzun saçlı göremicekmiyim:(

 33. rabia yüzer dedi ki:

  merhaba suna hanım ben saç kıran oldum saçlarım yeniden çıkmaya başladı ancak saç diplerim çok kaşınıyor yeni çıkan saçlar çok zayıf ve çok yavaş uzuyor saç larımın uçları çok kötü görünüyor saçlarımı açık bırakmayıyorum topladığım zamanda sağımndan solunda kısa saçlar çıkması moralimi çok bozuyor bana çabuk ve etkili bir öneride bulunursanız çok sevinirim…

 34. Çağrı Hazır dedi ki:

  Arakadaşlar burasi suna hanimin sitesi değil sanirim bosuna cevap beklemeyin.

 35. eci dedi ki:

  merhaba benim saclarım yoğun dalgalı kıvırcıga yakın ama saclarım nedense hiç uzamıyor.neredeyse 1senedir beklıyorum ama hala aynı boyutta uzamasını istiyorum ne yapmam lazım lütfen yardım:(

 36. fulden tasdemir dedi ki:

  neraba ben 21 yasindayim saclarim cok dökülüyo ve saclarim cok cansiz duruyo serek saclarim..saclarimin üst tarafinda acilma var ve cok az uzamiyo ne yapmaliym lütfen yardim bekliyorum

 37. hamdye güneyli dedi ki:

  mereba suna abla oldu iki defa soruyorum ama cevabınızı bulamadım bundan iki ay önce saclarıma kına yaktım şimdi boyamak istiyorum boya tutmaz diyolar bi önerin var mi

 38. Süheyla Süngü dedi ki:

  sevgili suna hanım ben 58 yaşımdayım saçlarım gri oldu artık boya kullanmıyorum,ama nikotinden sararma oldu evde doğal yollarla nasıl temizlerim.Cevap verirseniz mutlu olurum.iyi çalışmalar….

 39. Ümit Akın dedi ki:

  yaşım daha 17 önden saçlarım hep düklüdü ne yapaiblrim yarlı bir şey var mı nasıl cıkcacak

 40. hazel ünal dedi ki:

  benim saçımın saçlarının bazı kısımları azaldı soğan ve bal ii geliyor demişsiniz nasıl uygulayacağız

 41. Aynur Qulusoy dedi ki:

  Selam.Ben 24 yaşındayım.Benim saçlarım çok zarif,seyrek ve çok dökülüyor.Geç uzanıyor.Sizden dökülen saçların yerine yeni tüyler çıkara bilecek,saç kalınlaşdırıcı maske rica ediyorum. TEŞEKKÜR SUNA HANIM!!!

 42. SEVaL dedi ki:

  MRB SUNA HANIM BEN 26 YAŞINDAYIM SAÇLARIMDA AŞIRI BIR DÖKÜLME VAR VE ÖN TARAFLAR SEYREKLEŞMEYE BAŞLADI SAÇ DÖKÜLMESINI DURDURMASI VE YENI SAÇ ÇIKARMASI İÇİN 1 DİŞ SARIMSAK 3 YEMEK KAŞIĞI ZEYTINYAĞI VE 1 YUMURTA SARISINI KARIŞTIRIP 15 GÜNDE BIR SAÇALRIMA SÜRÜYORUM FAKAT SANKI DAHA FAZLA DÖKÜLMEYE BAŞLIYOR SAÇIM VE SARIMSAK KOKUSUDA KOLAY KOLAY ÇIKMIYO SAÇIMDAN LÜTFEN YARDIMCI OLUN KEL KALMAK İSTEMIYORUM:(

 43. damla dedi ki:

  meraba suna hanım bizim saçımız ailecek dökülüor doktora gittik hormon tahlili yaptı ama sonuçlar normal çıktı adet düzensizliğimle birlikte saç dökülmem arttı bi alakası olabilir mi bi de vitamin testi yapıldığını duydum vitamin testi nerelerde yapılıor biliyor musunuz ?

 44. ecem soysal dedi ki:

  merhaba.bn 14 yasındayım saçlarım eskisi gibi canli değil ve çok kabarık.bu yüzden saçımı durmadan düzleştiriyorum.eskiden saçım dümdüz oluyodu ama şimdi olmuo artık saçımı açık bırakamıyorum ve bu da bnm hç hosuma gitmiyorum saçlarımın canlı olması ve kabarmamasın için ne yapalirim??

 45. ayça ömür dedi ki:

  merhaba suna hanim sac uzaması için ketentohumuyaği ve bir fincankaynamiş su ve yarım limon demiştiniz işe yarıyormu birde kolay kirpik uzatma tarifi verirmisiniz ben hintyaği vekakkaoyağini kariştirdim her akşam yatarken onu sürüyorum ama yeterlı olurmu başka bişey eklemem gerekiyormu cevap yazarsanız çok sevinirim

 46. yağmur ak dedi ki:

  saçlarımson zamanlarda aşırı dökülmeye başladı ve yağlanma var .önerılerınızı okudum fakat zeytınyağlı önerıler oldugu ıcın tereddutteyım .saçım daha da yaglanırmı??

 47. kübra ecer dedi ki:

  merhaba suna hanım ben kübra benim saçlarım çok hassas şampuan degiştirmedigim halde saçlarım çok yaglı ve hep dökülüyo doktoorada gittim ama hiç bir işe yaramadı. bana ne önerirsiniz

 48. dila şahin dedi ki:

  benimde kulağımın yan taraflarında dökülmeler var bana ne önerirsiniz birde saçlarım çok seyreldi kimyasallar nedeniyle yeni saç çıkması için ne önerirsiniz lütfen cvp verin :(:(

 49. suzan karahan dedi ki:

  mrb suna hanım siyah saç boyasını nasıl akıtabilirim?

 50. arif şora dedi ki:

  mrb suna hanım 25 yasındayım ve asırı derecede saclarım dökülüyor vefırın basında calısıyorum sıcakla bir ilgisi varmı birde bizde ırsi aylemin coğunda görülüyor sizin tedavinize ihtiyacım var ne olur yardımcı olun simdiden cok tesekürler

 51. hatice erçetn dedi ki:

  sunA abla saclarımı düzleştirmekten cok kırıldı ve artık uzamıyo düzlestirmiyorumda artık eski haline gelmesini nasıl saglıyabilirim

 52. Can Can dedi ki:

  Merhaba Suna hanım..Ben 22 yaşındaym ve saçlarım son 1 sene içinde beyazlamaya başladı..Önceden bana göre çok çevreme göre az olsada saçlrımda dökülme problemi vardı ve bu problem halada devam ediyor..Bir süre saçlarımı jiletle kazımayı düşündüm faydası olacagını düşündügüm için ama hala uygulayamadm.ve şöyle bir durum var saçlarımın bir kısmı dökülüyor ve bir kısmı beyazlaşıyor..bu yaşta 50-60 yaşındaki bir insanın kafa şekline sahip olmak ürkütücü..Tepelerde açılma yok ama endişe veriyor bu durum bende..ayrıca ailede saçları benden önce beyazlayan veya kel olan biriside yok..Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim..şimdiden çok teşekkür ederim saygılar..

 53. ceylan uğurlu dedi ki:

  Suna abLa ßnm saçlarım aşırı derecede kabarıyorr ne yapsam olmuo bana bir öneride bulun lütfen ÇOK İHTİYACIM WAR ÇOK MAKBULE GEÇER ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER 🙂

 54. ceyda ceyda dedi ki:

  14 yaşındayım saçlarım çok dökülüyor ne yapmalıyım

 55. gizem kırık dedi ki:

  SUNA HANIM
  14 yaşındayım ve perma yaptırdım yaklaşık 10 ay oldu ama fazla geçmedi…Çabuk geçmesi için nelr önerirsiniz?

 56. ece güneş dedi ki:

  mrb suna hanım ben calısan bı bayanım süreklı masa ve düzlestırıcı kullanmaktan çok fazla yıprandı saclarım.artık dökülmeler ve sekıl almama söz konusu asırı kırılmalar ousuyor önerebıleceğınız neler var acaba..

 57. songül şanlı dedi ki:

  benimde şaç diplerinde pul pul kepeklenme ve kaşıntı vardı 2 yıldır yapmadığım şey kalmadı ama sonuç alamadım son olarak aspirin ve sodada buldum çareyi yüzde yüz kesin sonuç aldım tavsiye ederim 5 adet aspirini toz haline getirin sodayla karıştırıp saça uygulayın 2 saat kaldıktan sonra duruların

 58. sevgi polat dedi ki:

  saclarım boyadan cok yıprandı ne yapmam gerek ve boyalar zararlımıdır sevgiler saygılar

 59. bahar sıvacı dedi ki:

  lutfen cevap yazın saclrımı uzatmak ve dokulmesını önlemek istyorum ltfen bana gercekten işe yaryn 3 ayda saglık lı saclara kavusmamı saglyacak seyler onerın boyadan yıpranmıs durum da ne yapabılırım…

 60. Hacer Cerit dedi ki:

  DSaçlarım çok fazla düzleştirici kullandığım için yandı.Eski haline gelmesi için ne önerirsiniz ?

 61. kazım akduman dedi ki:

  saclarım seyrek ınce tellı ve dokuluyor bunun icin ne yapa bilirim teşekurler

 62. hicran canbolat dedi ki:

  ya benim saçlarım çok kabarıyor ve zor uzuyor yardımcı olurmusunuz

 63. zeliha onel dedi ki:

  merhaba ben 28 yasinda bir bayanim. saclarim bu 1 senedir cok dokuluyor ve yavas yavas seyreklesiyor. kel olmaya basliyor. saclarim sac jolesi olmadan sekile girmiyor ve ben artik jole kullanmak istemiyorum o yuzden onun yerine gunluk 1 kasik zeytin yagi suruyorum. lutfen sizce dogru birseymi yapiyorum yoksa sacima daha fazla zararmi veriyorum.

 64. atilla ilhan dedi ki:

  ön taraftan saçlarımda açılmalar oldu bunu nasıl çıkartrız saçlarım dökülüyo lütfen yardımcı olun

 65. aslı saka dedi ki:

  saçlarım çok yavaş uzuyor ve aşırı dereçede kırık var ne yapmamı önerirsiniz acil

 66. feriha öz dedi ki:

  suna hanım saçlarım çok kıvırcık düzleşmesi için bitkisel çözümleriniz var mı? bana bir kaç tane verebilirmisiniz?

 67. beyza akkaya dedi ki:

  saçların daha hızlı uzaması için ne yapmamız gerekiyor?Cevabını yazarsanız çok sevinirim…

 68. safiye uysal dedi ki:

  ben 16 yaşındayım saçımda çok kırık var ve çok yavaş uzuyor.kırıklarını aldırsamda yine kırılıyor ne yapmalıyım hangisi daha çok işe yarıyor.

 69. aslı dalgıç dedi ki:

  17 yaşındayımm..saçlarımda çok fazla kırık war.vede saçlarımm aşırın sekilde yıpranmışş. uzamıyorda artık.s..ne yapmalıyımm saçlarıma düzelmesi için

 70. aslı dalgıç dedi ki:

  saçımda çok fazla kırıklar oluşuyor ve yıpranmışş durumda saçlarım ne yapmalıyım.?

 71. ECEMSU GÜNEŞ dedi ki:

  merhaba suna hanım ben ecemsu ben şu anda 15 yaşındayım ve saçlarımda fazlasıyla beyaz saç var ben kendimi bildim bileli saçlarım böyle ama bu yaşa kadar sabrettim bundan sonrada herkesi benimle dalga geçmesini kaldıramıyorum boyatmak istemiyorum o yüzden bitkisel çözümlere başvurdum şu ana kadar ne denediysem işe yaramadı eğer sizin etkili bir çözümünüz varsa nolur bana yardımcı olun yardımınıza gerçekten çok ihtiyacım
  SAYGILARIMLA ECEMSU GÜNEŞ…

 72. saadet peker dedi ki:

  suna hanım eşimin tepesi açılıyor bölgesel saçı dökülüyor ne yapmalıyım

 73. murat kocaaslan dedi ki:

  suna hanım ırsi nedenlerden dolayı saçlarım dökülüyo alnımın yanlarından başladı sizce en yararlı bana ne önerebilirsiniz ilgi ve alakanız içn şimdiden teşekkrler

 74. tuğba zopun dedi ki:

  suna hanım şaçlarım çok beyaz ve her ay boyuyorum bu nedenlede çok sert ve donuk,şaçalarımın yumusak ve parlak olması için ne önerirsiniz.şimdiden ilginize teşekkürler

 75. aysel erdem dedi ki:

  suna hanım benm saçlarım çok zayıf, ince telli. yıpranmış ve mat duruyo ayrıca kaşıntılar oluyo yeni yıkamış olmama rağmen. ne önerirsiniz?

 76. rümeysa dedi ki:

  suna hanim benim adim lale 16 yasindayim ama saclarim cok kisa uzamasi icin cok sey yaptim bazi mazemeleride bulamadim efendim ne olur sacim icin yardim edin

 77. ZELİN dedi ki:

  SUNA HANIM SAÇLARIM AŞIRI DERECEDE KABARIYOR HİÇBİR ŞEKİLE SOKAMIYORUM ÖNCEDEN BÖYLE DEĞİLDİ NOLUR Bİ ÇAREEE??

 78. damla dila dedi ki:

  HİÇ BİRŞEY KOYMADAN KAFANIZA SAÇINIZI ŞÖYLE UZATIN PARMAK UÇLARINIZA KAFANIZA BISEY DOKMEDEN KAFANIZA MASAJ YAPIN EMİNİM UZAR KAN DOLASIMINIDA HIZLANDIRIYOR VE BEN DENEDIM KAKÜLLERİM UZADI =) EMİNİM işinize yarar.

 79. mert dedi ki:

  suna hanım henüz 18 yaşındayım ve saçlarımın yarısından fazlası beyazlamış durumda sebebi ırsi bir öneriniz varmı acaba

 80. Mehtap Aydın dedi ki:

  Merhaba ben saçlarımı platin sarısı yaptım ve bembeyaz oldu :S yandı sonra başka renge döndüm saçımı çok boyattım çok düzleştirici kullandım ve şuan kopuyor saçlarım yanık saçlarım pütür pütür oldu çok üzülüyorum eski haline gelmesi için ne yapmalıyım acaba şimdiden teşekkürler ..

 81. sinem çakar dedi ki:

  suna hanım ben 17 yaşındayım saçıma hiç bişe yapmadığım halde(düzleştirme,maşa) saçımda çok kırık oluşuyo saçımın üstleri hep yanmış çok kısa kestirdim ve hala dahada var ne yapmalıyım? şimdiden cvbınız için teşekkürler..

 82. nazli demir dedi ki:

  saclarimin onu boyadan seyreklesti ve acildi,cirkin bi gorunum oldu,ne yapmam gerek?yurt disinda oldugum icin aktarlardan faydalanamiyorum lutfen bana uygun bi tarif yazarmisiniz

 83. FATMA SAVAS dedi ki:

  merhaba suna hanim ben FATMA 27 yasinda 3 cocuk annesi bir bayanim,size belcikadan yaziyorum.. benim saclarim yagli bir sac tipi,ve tuylu tuylu buaralar. galiba dogumlardan dolayi diyorum..? Tuylenen saclar icin bi bakim onerirmisin?BOYLE PURUSSUZ DUZGUN DURSUN ISTIYORUM.simdiden cok tessekur ediyorum..

 84. burcu dökmen dedi ki:

  ben 14 yaşındayım .saçlarım çok ınce telli oldugundan en ufak bır şeyde kırılıyor,ucları beyazlaşıyor. arkadaşlarım saclarını benden çok duzleştırıyorlar ama benımkı daha kırık .bu durum benı cok rahatsız edıyor bırde saçlarım az oldgndan uzunlgu bellı olmuyor . kırıklarım , yanıklarım ve gürlük için yardımcı olabilirmısın ?

 85. ceyda dedi ki:

  merhaba suna hanım bn kaşlarımın beyazlaması saçlarımın tülermesinden bide cildimde kırmızı noktalar oluşup ssonrada yerlerinin leke kalmasından şikayetçiyim lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim 🙂

 86. başak yıldırım dedi ki:

  suna bla bn anneme uydum saçımı kestirdim ve küstü 2senedir uzamıor naapçam

 87. lale dedi ki:

  mrb suna hanım bu kemik iliğini denicem acaba gerçekten saçlarımçabuk uzar mı lütfen yardım cı olunnnnn

 88. ebru özdemir dedi ki:

  ben ebru saçlarım inanılmaz derecede dökülüyor ve inceldi saçım yağlı bi saç saçımın daha gür ve parlak ve dökülmemesi için ne yapmalıyım

 89. Doğa Yıldız dedi ki:

  Merhaba,şuan saçlarım belimin biraz yukarısında ve Haziran ayında mezuniyetim var.Ben saçımın mezuniyetimde daha da uzun olmasını istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.
  Şimdiden çok teşekkürler..

 90. sibel tuğra dedi ki:

  suna hanım ben 16 yaşındaym ve saçlarım çok seyrek, fazla saçım olsun ıstiyorum bunun için ne yapmalıyım ilginize şimdiden teşekkürler

 91. EKREM DAĞLI dedi ki:

  BEYAZ SAÇLARA BİR DEFADA KESİN,KESİNÇÖZÜM
  AĞRI DA BİR HEKİM BİTKİLERRDEN BİR İLAÇ YAPIYOR BİR DEFA SÜRÜP YARIM SAAT SONRA YIKADIKTAN SONRA SAÇLAR ARTIK HEP SİHAY OLUR BİR DAHA BEYAZ SAÇ ÇIKMIYOR ÖMÜRLÜK OLUYOR GARANTİLİ FİYAT BUARAYA GELMEK ŞARTIYLA FÖRMÜLÜ KİMSEYE SÖYLEMİYOR
  METİN HOCA
  0542 585 65 31

 92. sibelcan er dedi ki:

  meraba lar herkese maşallah çok iyimiş bu bn denedim ama şaçımın rengini götürdü götürdü derken boyalıydı 1 aylıktı boyası aktı kullandıktan sonra hostesim ve saçım aktı sarıyken siyah oldu birden bire neyse ama şaçıma ii geldi teşekürler birazcık masrafa soktunuz ama önmli digil isyan etmek o parayı geri getirmiyor her neyse hayorlı günler bye bye..:))

 93. sümeyye. dedi ki:

  benim saçlarım çok yaglı saçım hiç uzamıyor uzasın istiyorum ….
  şimdiden teşekkürler:)

 94. medine dedi ki:

  saçımda beyazlar var boya kullanmak istemiyorum beyazlardan kurtulabilr miyim ne yapmalıyım

 95. songül yılmaz dedi ki:

  merhaba. ben 17 yaşındayım . saçlarımın biraz gürleşmesini istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

 96. derya karakaya dedi ki:

  suna ablacığım ben 32 yaşındayım benim saçlarım çok döküllüyor ve saçlarımı sık boyatmaktan yandı ve uzamıyor ben bu yüzden çoook ama çoook kötü bunalıma girdim ,saçlarımın uzamasını çok istiyorum bana lütfen yardımcı olun size çok teşekkür ediyorum.06-01-2011 saat 10-12.

 97. sinem aydoğmuş dedi ki:

  suna hanım saçlarım doğuştan seyrek birçok şey kullandım 30 yaşındayım bu saatten sonra sizce saçlarım ı gür yapacak bi çözümünüz varmı size güveniyorum.şimdiden teşk ederim.artık insanların aa saçlarınmı dökülüyo sorusuna cevap vermek istemiyorum.

 98. çiğdem emre dedi ki:

  mrb
  bende çok büyük bir sorunum war saçlarımı boyattım daha doğrusu sık röfle attırdım platin sarısı ama saçlarımı yıkadıktan sonra koptu bazı yerleri bende buna hiç dayanamadım kestirmek istemiyorum acaba zamanla kopmalar dururmu bunun için bi formülünüz warmı acaba?bide saçlarım azcık uzuyor uzaması içinde ne önerirsiniz o ilik formülünüzü denemek istiyorum ama saçlarım kötü kokar die korkuyorum banada bi yardım ederseniz çok minnettar kalırım saçlarımı çok sewiyorummmmmm

 99. selcuk yılmaz dedi ki:

  mrb hocam benım sorunum son gunlerde asırı sac dokulmesı ve seyrelme oldu saclarım cok yağlı ve cok kepeklı suanda prıorın dıye bı sampuan ve tablt ullanıorum sızce bana en ıyı yarayacak ılac ve tedavı nedır ve saclar tekrar cıkarmı

 100. hayriye nur dedi ki:

  benm saclarım çok kırılıyor ögrenciyim saclarımı ütülüyorum normalde saçlarım dalgalı ama düz olmasını istiyorum o yüzden ütüüyorum ve hali ile sac uclarım kırılıyor benm ne yapmamı önerirsiniz lütfen cvp bekliyorum yardım edin

 101. feride temurcu dedi ki:

  Merhaba ben 24 yaşındayım.saçlarım dökülüyor ve hiç uzamıyor bunun için ne yapmalıyım.teşekkürler.

 102. zeynep kayalar dedi ki:

  merhaba suna hanım benim kızımın saçları çok düzleştirilmekten aşırı yıprandı ve kabardı saçlarını düzleştirmeden aslaa güzel görünmüyor , bana ne önerirsiniz ? lütfen cevap bekliyorum teşekkürler.

 103. şerife Talas dedi ki:

  suna hanım mrb çok gür sağlıklı saçlarım vardı çoksık röfle yaptırdım saçlarım çok döküldü azaldı bidaha eski haline dönermi dönerse ne yapmam negerek yardımcı olursanz çok sevinirim şimdiden tşk ederim…

 104. deniz özbek dedi ki:

  suna ablacığım ben 13 yaşındayım ve saçlarıma çok düşkünüm ama onlar kuaför tarafından kırık alınacağına kısaltıldı upuzun saçlarım kısacık kaldı ayrıca çok kırıldılar sağlıklı ve hızlı uzaması için ne yapmalıyım lütfen bana kesin yada olasılığı yüksek olan bir çözüm bulabilir misin?

 105. özlem kaya dedi ki:

  bune sacmalık ya bız sıgır ılıgını nerden bullalım suna hanımda bulamayacagımızı bılerek boyle tarıfler verıyor

 106. elif aksoy dedi ki:

  Merhaba Suna Hanım ,
  Ben bir lise 2. sınıf öğrencisiyim ve saçımda sık sık bit oluşuyor , saçlarımı boyatmamaya yemin etmiştim saçlarımı çok seviyorum o yüzden ancak boyalı saça bit gelmiyormuş diplerini boyatırsam gelmezmi? En kısa zamanda seizdenn cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

 107. deniz pınar dedi ki:

  ben 12 yaşındayım arkadaşlarım saçımın sert ve kırılmış olduğunu söylediler. şaçlarımı kestirmek istemiyorum.saçlarımı yumuşatmak için ne yapabilirim?

 108. gisem rzk dedi ki:

  mrb. bnm saçlarım kıvırcık, kısa ve ince telli dökülüyor ve uzamıyor uzun ve sağlıklı olmasını çok istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor ?

 109. kadersizz(lütfen okuyun) dedi ki:

  merhaba ben 16 yaşında lise 3 e giden bir erkek bireyim saçlarım 5 aydan belli çok dökülüyor şampuanlamaya korkuyorum önlerden acayip açıldı 4 seneden belli sevdiğim uzaktan akraba bi kız vardı birbirimizi çok seviyoruz 4 ay oldu kız ile çıkalı ciddi düşünüyoruz onu çok seviyorummmmm bana yardım edin intiharın eşiğindeyim sarışın ela gözlüyüm ilk okul 7 den lise 2 ye kadar saçlarıma şekil verir öyle çıkardım dışarıya ve çok tatlı yakışıklı olurdum şmdi elimi atamıyorum çok korkuyorum kepek var kırık var lütfen bana yardım edin içim içimi yiyor lütfen ne olur allah rızası için…

 110. emine lav dedi ki:

  saç için evde hazırlanacak parfüm tarifiniz varmı

 111. emel arslan dedi ki:

  benimde kendimi bildim bileli saçlarımda beyazlaşma var şuand 28 yaşındayım fakat son 5 yılda saçlarımdaki beyazlar çoğaldı.boyamam rağmen önüne geçemiyorum bu saçlardaki beyazlığı gidermenin başka bir yolu varmı

 112. zehra kaykun dedi ki:

  ben saçlarımı boyadım ve çoooook pişmanım çok kötü oldu doğal rengi çook daha iyiydi boyayı kısa sürede nasıl çıkarabilirim saçımdan lütfeennnn yardımcı olun banaaaa yaaaa

 113. tuğba orhan dedi ki:

  Saçlarım çok ince ve seyrek çok kırılıyor vede kısa ne önerirsiniz uzaması için ve bunlar için.? teşekkürler.

 114. mervenur dedi ki:

  saclarım kuaför yuzunden kısacık kesıldı tekrarda uzamasnı uzun olmasnı ıstıorum eskısı gıbı 🙁 nasıl zayabılır hemen ,

 115. EYLUL PAMUKÇU dedi ki:

  merhaba suna abla ben saçımı sitresli olduğum zama hemen gider kestirim hiç iyi deyil ama napayım ellide deyil nolur yardım et ve bana kısa saç çok yakışıyor kendimi iyi hisediyorum 1 ayda 1 kestiririm inan bana 1kere 5 ay kestirmedim kulak altında oldular yemin ederim ben 28 yaşındayım ve evliyim hiç saçimı uzun görmedim artık uzun görmek istiyorum bana kestirme demeyin na payım sitresimi onla çıkartıyorum almasa boyuyorum yaaaaanapayım elimde deyil vkir beyan edin nolur birde saçlarım çok inçe bebek saçı gibiyumuşacık vede inçe yok canım saçımın dipleri gözükmüyor uzsın dua ederim size ben safımdır duam kabul olur ALLAHIN İZNİYLE

 116. Fatma dedi ki:

  Ya ben 13 yaşındayımm saçların dalgalı ve çok kabarık saçlarımın uzamasını istiyorum ama uzamıyor ama 6 ayda bir saç kestiriyorumm saçlarımın kesin uzaması için bi bitkisel bi çözümm lütfenn bide saçlarıın düz olması ve kabarmaması için bir çözüm yazınn NE OLURR 🙁

 117. Nesrin Mahir dedi ki:

  Sayın Dumankaya, Kuaförüm saçlarımın aşırı yağlanmasını engellemek için perma ilaçı sürdü. Daha sonra da boya uyguladı. Şimdi saçlarım keçe gibi oldu.Saçlarım aşırı dökülüyor.Bunalıma girdim.Ne yapacağımı bilmiyorum.Saçlarımı salık kullanamıyorum.Saçlarımın Eski haline dönmesi için ne yapmalıyım.Artık kuaför yüzü görmek istemiyorum.Bana bitkisel bir bakım önerebilirmisiniz?Teşekkürler.

 118. hasan Öztoprak dedi ki:

  Arkadaşlar siz yorum yapmamışsınız ki hepiniz cevapları yukarıda olan soru sormuşsunuz. Burada yorum yapacak kimse yok mu?

 119. banu yudum dedi ki:

  ben 14 ysndayım saçlarım düzleştiriciden yıprandı.düzleştirince fazla düzleşmiyo ne yapmalıyım

 120. seval özbek dedi ki:

  meraba suna hnm ben seval ve bnm saçlarm durmadan çok dokulyo önce seyrekleşti ve su gibi dokulyo her kes farklı şeyler yorum ladı yalnız ben nedenini hala anlyamyrm nolur bana yardımcı olun badem yağı zytn yağı yumurtas herşeyi kullandm ama 1aydır dokulmeye devam ediyo nerdeyse saçımın yarısı gitti diyeblrm çok üzulyorm:((

 121. ayça qümüş dedi ki:

  suna ablacım. ben 16 yaşındayım ve düzleştiriceden dolayı saçlarım çok döküldü kel olmaya başladı napabılırım kelleşmeyi önLemek için yardmcı oLursanız sevinirim

 122. ESMER dedi ki:

  YOK YAA BEN NELER DENEDİM ARKADAŞLAR ECZANELERE KUAFÖRLERE NE PARALAR HARCADIM AMA MALESEF İŞE YARAMADI SACLARIM UZAMIYORDU VE COK DÖKULUYORDU 2 YIL ONCE SACMALARIMA KAYNAK TAKTIRDIM HİÇ PROBLEMİM KALMADI İNANMASSINIZ AMA OLE ŞİMDİ ÇOK RAHATIM PÖFÜR PÖFÜR SALLIYORUM SACLARIMI YANİ DOKULMESİNE GELİNCE İLLAKİ DOKULUYO AMA TAKTIRDIGIM SACLAR GAYET GÜR VE UZUN 🙂
  TAVSİYE EDERİM

 123. ayla dedi ki:

  Saç ve saç derisi problemleri olana Argan Yağını tavsiye ederim.
  Kafa derimde madeni para büyüklüğünde kabuklanmalar oluyordu tamamen geçti.

  http://www.arganyagi.com

 124. buse burçin dedi ki:

  15 yasındaym we saçımı kestrdm ama hç beqenmedm bi an önce uzaması için ne yapabilirim lütfen yardımcı olun.. :S

 125. HATİCE BAL dedi ki:

  merhabalar suna hanım saç diplerimde kaşıntı ve kepeklenme var,kullandıgım ilaçların pek faydasını görmedim tavsiyelerinizi bekliyorum…şimdiden ilginiz için teşekkür ederim…

 126. ela yılmaz dedi ki:

  slm 21 yasndayım 3 sene önce saclarım cok uzn ve cokgurdu snra ara makas attrdım saclarım şimdieski gibi degil uzamıyo ve inceldi ne yapmam gerekiyo lutfen soyleyın tesekkür ederım

 127. Hatice KÖSE dedi ki:

  suna hanım öncelikle cildinize hayranım.sizden bi tarifinizi isteyecektim saç dökülmesi için mayadan bahsetmiştiniz bir ara kaçırmıştım tv den.mail le yazarsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler…

 128. kaan çelik dedi ki:

  merhaba bende 3 senedir alopesi üniversalis var .bana ne kullanmamı önerirsiniz kullanmadığım ilaç ve tedavi kalmadı..

 129. elif aydın dedi ki:

  merhaba ben 13 yaşında bir kızım saçlarım kısa ve çok kabarık sizce ne yapmalıyım

 130. SERPİL YİĞİT dedi ki:

  MRB BEN SERPİL 18 YASINDAYIM SAÇLARIM ZAYIF YAGLI KIRIKLARI COK VE DOKULUYOR BUNUN ICIN NE YAPMALIYIM SORUMA CEVAP VERIRSENIZ COK MUTLU OLURUM SİDİDEN COK SAOLUN

 131. emel özbal dedi ki:

  suna abla,
  yılan yağının saçı uzattığı doğrumu bunu nasıl uygulayacağız?

 132. yeliz dedi ki:

  saçlarım çok zayıf ve kuru ayrıca şu son 1 ayda saç dplerimde aşırı derecede sertlil ve buna bağlı olarak yağlanma oluştu saç dibindeki sertlik kalıp gibi ve kepek de oluştu ne yapmalıyım??? İlginize teşekkür ederim…

 133. dilek cansever dedi ki:

  suna apla benim saçlarım sıkıntı ve sitres ten tamamen döküldü sonra tedafiyl e yeni den çıktı ama uzamı yor neyapmalı yım ilik işini denedim hiç bi saaç uzatma yagındanda aldım ama sonuç alamı yorum şimdi yine hökülmeye başladı eskisi kadar deyil ama yine dökü lüyor yardımçı olursanız sevinirim

 134. Berna Mızrak dedi ki:

  Ben 13 yaşındayım.Saçlarımın çok çabuk uzaması için neler yapmalıyım?Lütfen cevap yazı,çünkü internetteki yazıların malzemeleri zor bulunuyor.Lütfen cevap yazın…

 135. hande akkul dedi ki:

  15 yaşındayım saçlarım çok kuru sert ve cansız bir de çok tüleriyolar ve dökülüyorlar ne yapmalıyım önerinz nedr???

 136. melike okan dedi ki:

  suna hanım benim saçlarım kuru ve ince fakat çok dökülüyor bunun için ne yapmalıyım söylerseniz çok sevinirim

 137. kral oyun dedi ki:

  saç bakım için çok yazı var ama en doğru ve en yararlı bilgileir ben burada buldum.

 138. YEŞİM TAYANÇ dedi ki:

  MERHABA SUNA HANIM BUGÜN KANALTÜRKTE SAÇLAR İÇİN BİR TARİF VERDİNİZ ISIRGAN OTLU BUNU TEKRARLIYABİLİRMİSİNİZ YAZAMADIM.BENİM SAÇLARIM KIZIL BOYA AKTIKTAN SONRA ÇOK SAĞLIKSIZ GÖRÜNÜYOR BU SIRALARDADA DÖKÜLMEYE BAŞLADI.TEŞEKKÜR EDERİM.eşimde 29 yaşında ama yıllardır saç dökülmesi var birçok yan madde kullandı bu piyasalrda çok fazla olan şampuanlar serumlar kullandı kullanırken dökülmesi duruyor canlı görünüyor ama kullanmayı bıraktıktansonra devam ediyor ne önerirsiniz

 139. Serpil Yaman dedi ki:

  Merhaba Suna Hanim, saçlarimi her yikadiktan sonra fön çektigimden, saçlarimda kirintilar olusuyor ve bunun için ne önerirsiniz ? Tesekkürler

 140. havin boran dedi ki:

  merhaba suna abla ben havin 21 yasındayım saçlarım çok dökülüyor ve beyazlarımdan kurtulamıyorum lütfen bişey oner ne yapayım cvp bekliyorun çok ihtiyacım var lütfen

 141. mehtap dedi ki:

  arkadaşlar benim sacımda dökülme seyrekleşme kepek kaşıntı cabuk uzayamama kırılma vardır eczanede bir kalfa bir sacuzmanın mailini önerdi ve maile sorunumu acıkca yazdım emin olun öyle güzel bir karışım önerdiki sacıma süper geldi..size şiddetle tavsiye ederim mail adresi hairnatural@hotmail.com adrsine sac sorununuz detaylıca yazın sonra bana dua edin

 142. erols dedi ki:

  arkadaşlar benden size tavsiye.. sri lankada bu konuda epey uzmanlaşmış bir kişinin mailini size verecem ve ona sac sorununuzu a dan z ye kadar anlattın hiçbir noktayı atlamadan hepsini tek tek anlatın özellikle aileden genetik sac dökülme varsa muhakak yazın .. zaten size en kısa sürede muhakak cevap yolar..mail adresi ( hairnatural@hotmail.com) kadın erkek farketmez herkese bir çözüm yolu veriyor.. ama çok memnun olacaksınız boşuna okadar para vermeyin piyasadaki ürünlere önce onun yorumunu dinleyin sonra karar verin.. ben onun çözümü sayesinde saclarım çok mükemmeleşti..onu tanımak benim icin bir tesadüftü..çok şükür saclarım artık dökülmüyor ve zayıf saclarım iyice kalınlaştı..şiddetle tavsiye ederim”¦

 143. Doktor EyLüL dedi ki:

  Herkese sLm!.
  ÖnceLikLe Benim Saçım Kısa Diye Şikayed Etmiyorum..
  Tabi Önceden Ediyordum Ama Artık etmiyorum!..
  Şimdi Saçlarım Belimin Altında Ve Çok Uzun 🙂
  Bundan Memnunum Aslında Herkes Saçlarımın Nasıl Hiç UçLarı Kırılmadığını Soruyor 🙂 Ben Söylemiyorum 😉
  Ama Size Solemek İstedim (:

  Yöntem 1:
  Ne oLursa oLsun Saçını KesTirme..!!! (uzaması için)
  (Eğer kestirirsen uzaması için yaptığın bütün emekLer boŞa qiDer) 😉

  YönTem 2:
  DüzLeştirici Bazen uzun göstermek için işe Yarıyor 🙂
  DüzLeştirici kuLLanabiLirsn (abartmamak şartıyla ;))

  Yöntem 3:
  Saçlarını sürekLi yıKama meseLa haFtada bir yıKa ki
  Saçların yağ iLe besLensin 😉 Eğer çok Yıkarsan saçLarın kurur Ve yıpranır.. Ve uzamamaya bşLar..

  Yöntem 4:
  Kepek önLeyici şampuan kuLLan..
  Çünkü; eğer kuLLanmazsan saçların kepekTen doLayı uzamaz 🙁

  Yöntem 5:
  Saç örmek sadece zaman kaybı!! Saç örerek saç uzamaz !!!.

  Yöntem 6:
  Saç kremLeri Kepek yaptığı için önermiyorum..

  Yöntem 7:
  SaçLarını SaLık tut Ki haVa aLsın Ve uzasın !
  SaçLarını saLL ve bıRak sonunDa saçının uzadığıdı sende farkedersin..

  Yöntem 8:
  ÖnceLikLe KendiNi kasma saçın muhakkak uzuyordur sen Farketmiyorsundur.. 🙂 O yüzden rahat oL bırak saçın kendi haLiyLe uzasın..

  Evet arKadaşLar benim yöntemLerim BunLar dermotoLok oLduğum için bana güvenin yöntemLeri uygulaYın 😉
  Merak ettiğiniz bişey oLursa burdayım arkadaşLar size iyi günLer.

  SaygıLarımLa :)..

 144. seyma asa dedi ki:

  cildimde cok fazla sivilce var ne yapmlym

 145. ayşe yılmaz dedi ki:

  normal ve kuru saçlar için olan şampuan hangi saçlara uygun benim saçım yağlı ama çok yağlı degil yağlı saç hacimsiz olurmuş ama benimki hacimsiz ve sönük değil normal ve kuru saçlar icin olan şampuanı kullanabilirmiyim?

 146. serdar akın dedi ki:

  meraba 16 yasındayım.. yasımın küçük olmasına rağmen saclarm cok beyazladı verdiginz o ceviz formulunu kulanmayı düşünüyorum.. onun herhangi bir yan etkisi olurmu ya da kesin çözüm verir mi ? bunu bilen biri bana yazabilir mi acaba ??

 147. ayşegül kasapoğlu dedi ki:

  suna hanım çok ince telli saçlarım var ve çok cansız röfle yaptırdıktan sonra daha kötü oldu.Banyo yaptıktan sonrada ince olduğu için uçuşuyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim….

 148. belgin altın dedi ki:

  merhaba. ben 42 yaşndayım ve saçlarım aşırı şekilde dökülmeye başladı. ayrıca çok fazla da beyazlama var. saç tipim yağlı. buna göre nasıl bir yöntem önerirsiniz. teşekkürler.

 149. MERVE AYDIN dedi ki:

  Saçlarınızı beslemek için elma sirkesi ve adaçayını karıştırarak, saçınızı bu karışımla durulayın..

  ÖLÇÜLERİ HAKKINDA BİR BİLGİ ALABİLİRMİYİZ .

 150. kevser kaynar dedi ki:

  merhaba suna hanım benim arkadaşımın saç sorunu var doguştan anlı çok açık ve saç çıkmıyor saç çıkması için ne yapabilir sanırım ırsiymiş ama arkadaşım çok üzülüyor evlenecegi insan onu beyenmeyecegini düşünüyor saçları çıkar mı bir formül önerebilirmisiniz? şimdiden çok teşekkür edrim.

 151. buse başaran dedi ki:

  ben 14 yaşındayım saçlarım kabarıyor.arkadaşlarım dalga geçiyor topluyorum yanlardan çıkıyor kırıklarım war.we saçlarımın kolayca uzaması için kolay öneriler lazım lütfen yardım edin……

 152. aylin aydın dedi ki:

  saçlarım maşa daki fazla ısıdan biraz yandı ve garip kokuyor görünürde bişey yok ama ben rahatsız oluyorum kokusundan ve saçlarımın yıpranmış olmasından korkuyorum ne önerirsiniz?

 153. dilek bahar dedi ki:

  merhaba suna hanim.sizi begeniyle izliyorum vede cok seviyorum.verdiginiz bilgiler cok degerli gercekden cok sagolun.benim sorunum ayaklarimdan.cok kuruyolar taban kisimlari özellikle.ayak kremi kullansamsa cok faydali olmuyo.artik yazda geldi.ayaklarimi saklamak istemiyorum.rahatlikla terlik vs. giymek istiyorum.tavsiyeniz ne olabilir?sabirsizlikla cevabinizi bekliyorum.cok tesekkürler ve basarilar…

 154. ayşe akkoç dedi ki:

  benim saçlarım çok gür ve aşırı kabarık ne yapmalıyım???

 155. filiz özmen dedi ki:

  150 GR. SIĞIR İLİĞİ
  100 GR. HİNDİSTAN CEVİZİ İÇİ

  Yapılışı :
  Kemik iliğini haşlayın
  içine öğütülmüş hindistan cevizini karıştırın
  Ilık ılık saç diplerinize yedirerek sürün
  Haftada 1 kez
  bu formülü biraz daha detaylı anlatırmısınız. haşlanmış suyamı eklenecek.öğütülmüş hindistan cevizi we ne kadar suya lütfen acillllll

 156. burçindamla dedi ki:

  bnm msn burcin_damla_96@hotmail.com bni eklerseniz sevinirim. size sormak istediğim sorular var. ayrıca yanlız bn dil başka kişilerinde size soruları var lütfen eklersenir seviniriz.saygılar….

 157. zahide öztürk dedi ki:

  slm suna abla saç dökülmesine karşı yazdınız bir tarifte bira mayası war ben onu bulamadım onu eklemeden saçıma sürsem olurmu hemen cewap werirseniz sewinirim şimdiden teşekkürler…

 158. Turan ŞEN dedi ki:

  Sayın Suna Hanım,

  Ben televizyon reklamlarında görmüştüm. Saça bir toz dökülüyor ve saçlar boyanmış oluyor. Hatta seyrek olan kısımlarda normal saçlıymış gibi görünüyor.
  Bu boyanın adı nedir? ve nasıl temin edebilirim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 159. kadir çopur dedi ki:

  suna hanım ben 22 yaşında bir gencim bu sölediklerniz erkekler için mi yoksa kadınlar için mi?benm saçlarımın ön tarafı gittikçe dökülüo ne yapmalıyım… fuchs_kadir@hotmail.com mail atarsanız sevinirim şimdiden ilginiz için çok tşk ederim….

 160. serpil çolak dedi ki:

  benim saçlarım kıvırcık ve çok az uzuyor. sizce saç uzamasını hızlandırmak için ne yapmalıyım?. cevabınız için şimdiden teşekkürler…

 161. mahmut kaya dedi ki:

  Benim sac drisinde cok kotu kasinti var bundan dolayi saclarin bir kismini kaybettim 15 kez doktorlara gittim ama sadece egzama diyor ilac veriyorlar hic bir faydasini gormedim lutfen bana yardimci olun

 162. feyyaz cıcek dedi ki:

  sacım gunde 8 tane dokuluyor ne yapmalıyım ne önerırsınız

 163. yeliz baş dedi ki:

  hepsı yaln yalan sızı kandıryorlar we sızde sakn ınanmayın bunlra hpsı kafalarından uysduruyolar cwp bıle wermıyolar yazık yazık .x(
  şiklayat etmek lasm aslnnda

 164. gizem bezir dedi ki:

  mrb suna abla ben 17 yaşındayım ve saçlarım 3 yıldır dökülüyor ne yaptıysam bi etki etmedi doktorada gittim değerlerim normal çıktı ve nedenini hala bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

 165. fatihemre dedi ki:

  mrb bana LÜTFEEEN acil yardım edin ben 17 yasındayım ve saçlarım kızıl vede iran önce saçlarımın kahverengi veya siyahlaşmasını istiyorum bu konuda hangi besinler sacımın siyahlaşmasını veya kahverengileşmesini artırır lütfennnn cok acil yardım edin zaten bedenimdeki kıllarda siyah kıl artışı var.bunu dahda hızlandırmak istiyorum bana acilen cevap yazın lütfennn şimdiden teşekkür ederim

 166. __damla___ dedi ki:

  meraba benim adın damla ve daha 14 yaşındayım.Ancak saçlarım çok aşırı kabarıyor.Özellikle banyo yaptıktan oldukçe fazla kabarıyor.ama saçım çok hafif dalgalı bu kadar kabarmaması için ne yapmalıyım. cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum. şimdiden çok teşekkürler..(biraz acele ederseniz iyi olur tatile çıkmadan önce bunun sırrını öğrenmek istiyorum.teşekkürler…)

 167. esra kara dedi ki:

  merhaba suna hanım saçların hızlı uzaması için entele otu(karabit otu)nu tavsiye ettiler,ancak sonradan öğrendiğime göre zararlı bir bitkiymiş.bu bitki hakkında bilgilendirir misiniz,kullanmalı mıyım?ya da bu bitkiye denk başka bir şey önerebilir misiniz?teşekkürler şimdiden…

 168. Zeynep Doğan dedi ki:

  Saçlarım çok zayıf 1 sene önce de boyadım çok yıprandı ve parlaklığını yitirdi..Bi de çok çabuk uzaması için ne yapmalıyım..Teşekkür ederim size..İyi akşamlar..

 169. yıldız dedi ki:

  ben 17 yasındayım ve sürekli saclarımı koprmak istiyorum ve koparıyorum da bunun nedeni ne olabılır? bana lütfe yardım edin

 170. yurdagül elli dedi ki:

  21 yaşındayım saclarım çok dökülüyo korkudan tarayamıyorum bile yalnız ben yağlı karışımlardan istemiyorum benim için önerebileceginiz bi tarifiniz varmı fakat içinde yağ bulunan karışım daha etkiliyse oda olabilir cvp yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler…

 171. Nezihe Baltaş dedi ki:

  Suna hanım 38 yaşıdayım saçlarım ve saç diplerim çok kuru,aşırı dökülme var sıfıra vurdurdum 9 ay oldu bitkisel şampuanlar kullanıyorum ama hala sorunum devam ediyor. Ne yapmam gerekiyor önerilerinizi bekliyorum. TEŞEKKÜRLER

 172. gozde kilic dedi ki:

  saclarim dalgali ama ben duz olmasini istiyorum fon cekince saclarim yipraniyor ama ben istemiyorum lutfen bana bir oneride bulunur musunuz cok acill

 173. gizem akpak dedi ki:

  saçlarımm belime kadar uzun .. ama artık uclarında beyaz beyaz kırıklar ve catallanmalar oluştu ve saçlarımı kestirmek istemiyorumm .. =(( kırıkları kestirmeden qeçirmek mümkünmü lütfen cevap yazın nolurrr …

 174. didem turhan dedi ki:

  merhaba ben 23 yaşımdayım saçlarım dokülüyo ve çok seyrekleştı daha dolgun olnası için ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 175. glbhr dedi ki:

  18 yasındayım saclarım aşırı seyrek inanınki artık arkadaslarımın arasında kendmi kötü hissediyorum seyrek oldugunu her defasında sölüyolar tepeden bakınca cok fazla acık var napcagımı bilmiyorum lütfen yardımcı olun doktora gttim tahlillerim güzel cıktı hiç bişe yapmadılar cvp bekliorum

 176. mehmet karabıyık dedi ki:

  ya benim sacım doustan seyrek bir şekilde her şeyi denedim sizin önerilerinizide uyguladım ama saçlarım gala aynı ne yapabilirim ?

 177. türkan Baydarlı dedi ki:

  benim saçlarımın ön kısımlarında dökülmeler oluyor ama diğer taraflar normal 40 yaşındayım . şimdiden teşekkür ederimm..

 178. merve dedi ki:

  saçlarımı kestiriyorum ama çok fön çektrdiğim için yine kırılıyor ve çok yıpranıyor. kırılmasını önlemek ve uzamasını sağlamak için ne yapmalıyım?

 179. aslı karaman dedi ki:

  Suna Hanım ilk önce tarifleriniz çok güzel.Ben kilo almak ve saçlarım çok zayıf uzamasını istiyorum napabilirim?

 180. kübra inci dedi ki:

  meraba suna hanm ben 17 yaşındayım saçlarım çok dökülüyor.doktora da gittim önerdiklerinin yararı olmadı ne yapabilirim.şimdiden teşekkür ederim iyi günler

 181. nur nur dedi ki:

  merhaba arkadaşlar benimde saç sorunum vardı kalın telli saçım 7-8 yıl içinde yavaş yavaş inceldi önler açıldı (tepe kısmı) mezoterapiye gittim çok şükür %50 faydası oldu nihayet 8.doktorum b12 eksikliğimden kaynaklandığını bu eksikliğinde midedeki sorundan kaynaklandığını testlerle keşfetti 7 doktor gördü 7 side bişey yapamadı ve bulamadı onun dışında. b12 takviyesi aldım kana en çabuk iğneyle karışır dedi doktor fakat çok kilo aldırıyordu bıraktım sadece arada bir içinde b12 olduğu için karaciğer yiyordum ama Allahın mucizesi poleni keşfedene kadar 1gr polende 13 kg sığır etinde bulunan b vitamini mevcut size tavsiyem eğer saç probleminiz bu vitaminden kaynaklanıyorsa ve arı ürünlerine alerjiniz yoksa mutlaka polen alın günde 2 tatlı kaşığı (kiloluysanız aç karnına alın zayıflatıyor, zayıfsanızda tok karnına alın) sadece 2 ayda saç diplerindeki coşkuyu göreceksiniz umarım tavsiyem birilerinin daha saç sorunundan kurtulmasını sağlar sağlıcakla kalın

 182. seda kurt dedi ki:

  14 ysn.ve kollarımda aşırı kıl var..