By 14 Temmuz 2008 Devamı →

ŞULE KARABAĞŞule KARABAĞ Kimdir?

Şule KARABAĞ’ın kendi tanıtımı :

Şule KARABAĞ“Çok küçük yaşlarda doğal ürünlerle sağlık, bakım ve güzelliğin yollarının araştırmalarına başladıktan sonra ,cilt bakımı ve masaj dalında önemli bir konuma sahip olan Şule Karabağ, mesleğinde 15 yılı geride bıraktı. Cilt bakımı, profesyonel makyaj, kuaförlük, masaj eğitimlerini aldıktan sonra, kalfalık ve usta eğiticilik eğitimlerini de başarı ile bitirdi.

Bitkilerin üzerine uz.estetisyen Gülten Şenşafak ‘tan almış olduğu bilgileri, kendi bilgi yelpazesine ekleyerek, cilt bakımı ve masaj konusunda bitkisel yöntemlerle çalışan KARABAĞ, 2005 yılına kadar özel sektörde güzellik merkezlerinde çalışmalarını yürüttü.
2006 yılında BAHÇELİEVLER’ de hizmet veren ARMONİ GÜZELLİK MERKEZİBAY, BAYAN, ÇOCUK estetik merkezini açtı. Güzelliğe dair herşeyin doğada olduğunu vurgulayan ŞULE KARABAĞ, merkezinde bir çok bakım üniteleriyle faaliyetine devam etmektedir.

TV’de çeşitli kadın programlarında doğal ürünlerle cilt, saç, vücut ve el-ayak bakımları üzerine uzman eğitmen olarak bilgilerini ve tecrübelerini paylaşmaktadır.”

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: ŞULE KARABAĞ

Etiketler:, ,


9 Yorum Var "ŞULE KARABAĞ"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. Ramazan UÇAR dedi ki:

  BAŞARILI VE EĞLENCELİ BİR HANIMEFENDİ KİMİ ÇAMUR ATAR KİMİ TAKDİR EDER BENİM GÖRÜŞÜM VE DÜŞÜNCEM MESLEĞİ VE KİŞİLİĞİ İLE Fevkalade SAYĞI DUYULACAK BİR HANIMEFENDİ VE ÇOKTA İŞİNİ SEVEREK YAPAN VE İLERLETEN BİRİ OLDUĞUNA İNANIYORUM KENDİSİNE BAŞARILAR DİLERİM SAYĞILARIMLA.

 2. ece taş dedi ki:

 3. mustafa demır dedi ki:

  şule hanım cok başarlı bukonuda bende ununyanına gıtım ve cok memnun oldum ınanmaz bır ınsan insan sankı kendı evınde okadar rahkı onunyanında gulur yuzlu ve cok cana yakın ve kactane arkadaşıma tavseyede bulundum onun yanına gıtmesı ıcın bu konuda onu tebrık edıyorum

 4. Korhan Çavdar dedi ki:

  Bende Armoni Güzellik Salonu için yorum yapmak istedim. Derya ve Ayşe Hanım'ın yorumlarına kesinlikle katılmıyorum. Şule Hanım'a eşimi götürmüştüm yakın zamanda. Kendileri bizzat ilgilenmiş olup çok memnun kaldık. Güler yüzlü ve işinde gayet başarılı bir bayandır. Memnuniyet göreceli olup insanları bu şekilde karalamaya çalışmanız, ayrıca hiç hoş değil. Çıkarımız olmadan, ciddi anlama eşim ve bende memnun kaldığımız için söyleme gereği duydum. Saygılarımla

 5. LALE KÜÇÜKOĞULLARI dedi ki:

  şule hnm merhaba bilgiarmoniye mail attım dönüş yapılmadı bugünü fırsatıyla alakalı bilgi almak istiyorum bana ulaşırmısınız

 6. şule karabağ dedi ki:

  Hakikaten bu güzelim sitede uzmanların bol olduğu yorumların bilgilerin aktarıldığı iyi bir sitede rakip yorumları bulunuyor.hiç hoş değil.Ne AYşe hanım ne de diğer bayan sizleri gerçekten tanımıyorum.
  Burası güzel bilgilerin paylaşım yeridir.ŞİKAYET YERİ DEĞİL.Hayatta inişlerede çıkışlarada alışmalısınız.Bir kişi işinde çok başarılı ve insanlara çok hoşgörülü davrandığında iyi şeyler konuşulmalıdır.Gerekirse takdir edilmelidir.Piyasa artık mantar gibi güzellik sektörü ile doludur.Herkezin becerisi başarısı ayrıdır.Biz yıllarca markaydık markayız.İnsanları önce tanıyınız daha sonra yorum atınız.Gelinbaşına şuaralar hiç ayıracak vaktimiz olmadı.Çok çirkin büyük bir yalan..Tebessümlerimi gönderiyorum iyi konuşanada ,kötü yorumlar atanada.Taş yerinde ağırdır.Ağırlığını korumakta kişinin kendisine aittir.Saygılar..

 7. ayşe dedi ki:

 8. şule karabağ dedi ki:

  SİZİ TANIMIYORUM..MÜŞTERİM OLMAYAN BİR KİŞİ NASIL BÖYLE BİR YORUM ATABİLİYOR.ŞAŞIRTINIZ BENİ..VE ASLA KİŞİLERE SİZİN BAHSETTİĞİNİZ USLÜPTE KONUŞMADIM.AKSİNE İPEK KİRPİKLER DERİYE TAKILMAZ,KİRPİKLERİN KÖKÜNDEN BİRAZ İLERİYE TAKILIR KANISINDAYIM.ZATEN DERİYE TUTMASI İMKANSIZ BİR OLAY.İPEK KİRPİKLER İKİ ÇEŞİTTİR.SENTETİK VE GERÇEK İPEK KİRPİKLER.KİMSEYİ ŞAŞIRTMAYIN.BİZ İŞİMİZİ BİLİYORUZ.DÜNYA ALEMDE BİZİ TANIR.BAŞARILARIMIZ İÇİN TETİKLEYİCİ NEDENSİNİZ.TEŞEKKÜR EDERİZ.