By 13 Kasım 2008 Devamı →

SOGAN MUCİZESİProf.Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu Kuru soğan mucizesi!

Sarımsak, pırasa ve soğan… Her üçünde de antibakteriyel (antibiyotik) ve ağrı kesici (analjezik) özelliği olan etkin maddeler bulunmaktadır.

Soğan mucizesiDeğerli okuyucu, kuru soğan üzerine olan ilk çalışmalarıma seksenli yılların ortalarında başlamıştım. Aynı zamanda sarımsak ve pırasayı da inceliyordum. Çünkü üçü de aynı familyadandır.Topraktan henüz çıkmaya başlamış, bu üç bitkinin taze filizlerini kopartıp tadına baktığınızda damak tatları birbirinin aynıdır. Onları birbirlerinden ayırt etmek zordur. Ancak, bir-iki haftadan itibaren morfolojileri, kimyaları ve tatları giderek belirgin şekilde farklılaşır.Her üçünde de antibakteriyel (antibiyotik) ve ağrı kesici (analjezik) özelliği olan etkin maddeler bulunmaktadır. Yetişkin dönemlerine gelindiğinde doğal antibiyotik güç, sarımsakta en fazladır. Soğanda bu güç orta derecede bulunurken, pırasada bu ölçü en minimum düzeyde kalır. Yetişkin soğanın ağrı kesici gücü ise maksimum düzeye çıkar. İleri tarihlerde sarımsak ve pırasanın içeriğinde saklı olan etkin özelliklerini ayrı başlıklar altında sizlere tanıtmaya çalışacağım. Çünkü, aynı aileye (familya) ait bu üç sebze yetişkin evrelerinde kür olarak uygulandıklarında birbirlerinden tamamen farklı hastalıklara karşı potansiyel bir güç oluşturabilmektedirler. Pırasa, böbrekte oluşan litogen yapıya karşı etkili olurken, sarımsak ise vücudun bazı bölgelerinde oluşan plaklara karşı etkin rol oynayabilmektedir. Bu kısa girişten sonra bugünkü, sebzemize tekrar geri dönelim.

Onu doğrarken gözyaşlarını tutmak ne mümkün… Gözlerden yaş gelmesine sebep olan yapısında kükürt bulunan propanthial-S-oksit maddesidir. Eğer soğanı doğrarken gözyaşı dökmek istemiyorsanız, ağzınıza bir lokma ekmek alıp çiğneyerek doğrayınız.

KADINLAR İÇİN

Zaman zaman geçmişte araştırdığım bir bitkiye tekrar tekrar geri döner, yeni elde ettiğim deneyimlerimin ışığında onu tekrar araştırmaya başlarım. Kuru soğanın rahim ve yumurtalıklar üzerinde nedenli etkili olabildiğini fark ettim. Onu, 2009’un bitkisi olarak tanıtmayı düşünüyordum ki, yaşlılığa bağlı eklem kireçlenmesini ortadan kaldırıcı bitkiyi keşfettim. Bu nedenle 2008’in son aylarında kuru soğanın bu potansiyel gücünü erken açıklamayı daha uygun buldum.

Kuru soğan, Polikistik Over Sendromu (PCOS) yaşayan kadınların imdadına yetişen mükemmel bir destekleyici ve yardımcı tedavi imkânı sunmaktadır. Erken menopoza giren kadınların da imdadına yetişebilmektedir. Küçük ve orta çaplı miyomu olan kadınlar da kuru soğan küründen istifade edebilirler.

Polikistik over şikâyeti olanlar, büyük bir olasılıkla kürü uygulamaya başladıktan bir-iki gün sonra beyaz-sarı renkte bolca akıntı yaşamaya başlayabilirler. Uzun zamandan beri âdet (regl) görmüyorlar ise, âdet görmeye başlayabilirler. Aynı şekilde menopoza yeni girmiş kadınlar da tekrar düzenli adet görmeye başlayabilir. Rahim duvarı incelmesi olan kadınların rahim duvarlarının kalınlaşmasında da etkilidir. Kuru soğan sanki, kadınların rahim ve yumurtalıkları için yaratılmış bir sebze…

Endometrioma, rahimin içini döşeyen zar tabakasının yumurtalıklarda bulunması ve her adet döneminde kanayarak kistik yapı oluşturmasına denir. Bu kistin içi, kahverengi kıvamlı sıvı ile doludur bu nedenle çikolata kisti de denir. Hastalar hekimlerine kısırlık, sancılı veya ağrılı adet görme, ilişki esnasında ağrı görme şikâyeti ile başvururlar. Başlangıç evresinde olan endometrioma tedavisinde de oldukça güçlü bir yardımcı tedavi imkânı sunar.

ERKEKLER İÇİN

Yıllar önce kuru soğanı araştırırken prostatite (prostat içi iltihaplanma) bağlı ağrı çeken erkeklerin imdadına yetişebileceğini bulmuştum. Prostatite bağlı ağrı çeken bazı hastalar için uygun bir ağrı kesici bulmak da çok zordur. Bilinen hiçbir ağrı kesici onlara derman olmaz. Almanya’da “Medizin Forum-Prostatitis” sitesine yazı yazan bir prostatit hastası, prostatite bağlı sürekli ağrı çektiğini ve bu durumun kendisini intiharın eşiğine getirdiğini yazmıştı. Bu hastaya soğan kürünü uygulamasını önermiştim. Aradan birkaç gün geçtikten sonra nasıl teşekkür ettiğini hâlâ unutamam.

GÜNÜN KÜRÜ -1

Polykistik over’e, erken menopoza ve miyomlara karşı; İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverengi ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.
Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.

GÜNÜN KÜRÜ -2

Prostatit’e bağlı şiddetli ağrılara karşı; Bir hafta boyunca her gün iki öğün, sabah ve akşam ikişer adet orta boy kuru soğan preslenip yarım dilim ekmekle beraber tüketilir. Presleme esnasında çıkan soğanın suyunu ziyan etmeyiniz ve de kesinlikle tuzlamayınız. Soğanı presleme imkânı bulamıyorsanız, ağızda uzun uzun çiğneyerek beraberinde yarım dilim ekmekle beraber tüketebilirsiniz. Katı meyve sıkacakları, soğan suyunu çıkarmak için de mükemmel bir çözümdür. Kuru soğanın suda veya ateşte pişirilmeden çiğ olarak tüketilmesi gerekir.

Soğan Suyu Kürü Videolu anlatım….

Prof.Dr. İbrahim SaraçoğluProf.Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU
Sorularınız İçin : info@saracoglu.at
Telefon : 0 216 457 34 10 0 216 457 34 11
GSM : 0 539 470 76 46 0 539 470 76 47
Fax : 0 216 457 34 14

» Mide Rahatsızlıkları İçin Kür
» Sinüzite Karşı Papatya Kullanımı
» Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Bitkisel Kürler
» İştahınızı Frenlemek İçin
» Şifalı Kürler
» Sistit Rahatsızlığına Karşı Karnabahar Kürü
» KOAH ve Anfizem Hastalarına Doğal Kür
» Vitiligo Kürü
» İbrahim Saraçoğlu Hayat Kürleri
» İbrahim Saraçoğlu Gülben Ergen’in Konuğu
» Saraçoğlu’ndan Gribe Karşı Öneriler
» Soğuk Alğınlığına Karşı Adaçayı
» Gençleştiren Kürler
» Prof.Dr. Saraçolu – Şifa Kitabı
» Tüylenmeye Karşı Aslanpençesi Kürü
» Sahte Ürünler Hakkında Uyarıları
» Ergenlik Sivilcelerine Karşı Öneriler
» Kimler Hangi Ekmekleri Tüketmeli?
» Gıda Savaşları
» Bel ve Boyun Fıtığı için Kürler Video
» Saraçoğlu Samanyolu TV’de Video
» İbrahim Saraçoğlu HaberTürk’de soruları yanıtladı
» İbrahim Saraçoğlu Anlatıyor (Video)
» Uzun ve Sağlıklı Yaşamın Reçetesi
» Kürleri Satın Almak için
» İbrahim Saraçoğlu Sabahın Sedasında
» Çekirdekli Kuru Üzüm Mucizesi
» Adet Düzensizliğine Karşı Kürler
» Saraçoğlu Kış Kürleri
» Domuz Gribine Karşı Kürler
» Sperm arttırıcı doğal kür
» Bitkisel Tedavilerde Dikkat Edilmesi Gerekenler
» Sağlıklı ve hızlı kilo almanın yolları
» Akciger kanseri ve wilson hastalığına karşı kür
» Böbrek Taşını Düşüren Bitkisel Kür
» Sigarayı Bıraktıran Bitkisel Kür
» Beyaz Dut Kürü
» Lentigo Yaşlılık Lekelerine Doğal Çözümler
» Mide Bulantısına Karşı Kekik Kürü
» Dereotu ve Anne Sütü
» Suyun Faydaları
» Kalp Büyümesine Karşı Domates Kürü
» Saman Nezlesi ve Astına Karşı Kür
» Adet Sancılarına Karşı Doğal Kür
» Tansiyon ve Kolestrol için Kür
» 7 Derde 7 Deva Kürler
» Tüylenmeye Karşı Kür
» Üzüm ve Üzüm Çekirdeğinin Faydaları
» Doğal Vitiligo Tedavisi
» SOĞAN Kürü VİDEO Anlatım
» İbrahim Saraçoğlu e-book
» Safra Kesesi ve Sindirim Sorunlarına Karşı Kür
» Isırgan Kürü
» Saçlara Parlaklık Veren Kür
» Akciger Kanserine Karşı Kür
» Isırganotu ve Kullanımı
» Ebegümeci Kürü
» Havuç Kürü
» Ispanak ve Kereviz Kürü
» Patates Kürü
» Papatya Kürü
» Saç Dökülmesini Durduran Kür
» Maydanoz Kürü
» Anne Sütünü Arttıran Kür
» Siroz ve Gut için Kereviz Kürü
» Kolay Hamile Kalmak İçin İncir Kürü
» Dut Kurusu Kürü
» Soğan Suyu Kürü
» Beyaz Lahana Kürü
» İbrahim Saraçoğlu ile Söyleşi
» Soğan Mucizesi
» Adaçayı Kürü
» Depresyon Kürü
» Boy Uzatma Kürü
» İbrahim Saraçoğlu Anlatıyor
» Kabızlık Reçetesi
» Pratik ve Doğal Kürler

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları

Etiketler:, , , , , ,


205 Yorum Var "SOGAN MUCİZESİ"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. XprodoksiT dedi ki:

  Sağlığınız açısından internet üzerinden ve sağlık bakanlığınca onaylanmamış ilaç adı altında hiç bir ürün satın almayınız.

 2. burcu doğan dedi ki:

  evet ablamıda dolandırdı 300tl neymiş ilk kavanozda iyileşme olmazsa ikincisi ücretsizmiş evet ücretsiz 300tlyi bende alsam ücretsiz on kavanoz gönderirim ablama inanma dedik internet üzeri satış yapan ne kadr doğru biridr dedik inanmak istemedi o adamı allaha havale ettik üstelik ben bi kere aradım güya macunu istiycem yalandan adam korkuyor ya birde hamile kaldım kistim küçüldü diyenlerde hepp o adamın işi kendisi yazıyo rumuz veya isim değiştiriyo aktarlarda biile macunlar 10 tlden en fazla 100tlye macun var ablamda iyilrşmek için okadar verdi yalan dolan saf insanlar inanır ben sana hiç inanmadımki uğur akyol

 3. melike demirtaş dedi ki:

  selam arkadaşlar uğur akyol denen adam benım bır arkadaşımı 600 tl dolndrdı ilaç dedığı şey tamamen uydurma bir şey kımse ınan masın ona arkadaşaı rahatsızlanınca durmu farketi ama siz siz olun sakın ona kanmayın sağlığınızı tehlıkeye atmayın en ıyı yol doktora gıtmek şuan o arkadaşım doktura devamlı gıttı ve şuan bır çocugu var onun raporlarıda var davacı olmuş

 4. burcak erdal dedi ki:

  hocam mrb.. soğan kürüne yeni basladım.. adetimin bitiminden 1 hafta sonra yani..15 gün yaptıktan sonra soğan kürünü.. benim adetime 1 hafta kalıyor, ne zaman 1o gün kala tekrar 5 gün yapıcam? 15 günlük kürden sonra ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunz..

 5. cahide berber dedi ki:

  hocam benim sol yumurtalığımda 5 cm kıst var doğum konturol habı kullanamıyorum mıgrenim var soğan kürü iyi gelirmi ameliyat olmadan atlata bilirmiyim şimdiden çok teşekkür ederim

 6. slm doktor ibrahim saraç bey..benım sıkayetım ben 2seneden fazla adet duzensızlıgı vardı menopaza gırme durumu ılac kullanıyordum kılo alıyorum dıye ara verdım tekrar adet goremedım doktora gıttım yumurtalıklarım calısmıyor bırde akıntım hıc olmuyor karsı cınse ılgı duyamıyorum soğan kru fayda olurmu yada ne yapmam gerekır yardımcı olurmusunuz

 7. gülçin öztürk dedi ki:
 8. mavili dedi ki:

  mrb bende adet düzensizliği oluyodu doktora gittim kis olduğunu söyledi ilaç verdi iştah açıo hiç gerek yok bıraktım ilaçı soğun kürünü uyguladım çok düzenli kontrole gittim kisten eser yok:)

 9. axundova könül dedi ki:

  axşamınız xeyir hocam.men de 6 aydır aile qurmuşam ancaq uşağımız olmuyor.hekime getdim heç bir şey çıkmadı lakin falekulumda zeiflik oldu falekulum vaxtında partlamır.soğan suyunun buna kömeyi varmı?başqa ne ede bilerem?cavabınızı gözleyecem önceden teşşekür edirem.

 10. ZEYNEP ÇAĞKLAR dedi ki:

  ARKADAŞLAR HEPİMİZ BOŞUNA YAZIYORUZ KİMSE CEVAP ALAMIYOR .SİZDEN ALABİLEN VARMI? BİR TARİF VERİYORLAR NEZAMAN BAŞLANIR NE ZAMAN BIRAKILIR YAZMIYORLAR.
  BENCE SAĞLIĞIMIZI TEHLİKEYE ATMAYALIM…

 11. yasemin sarı dedi ki:

  tüp kanallarımın kapalı olduğu söylendi ama ben daha önce 3 kez hamilelik yaşadım biri sezaryan 1 hafta yaşadı kaybettik diyeri ise 2 aylıkken düşük yaptım enson 20 günlükken aldırdım kürtajtan sonra bi daha hamile kalmadım ondan sonra ciddi anlamda doktura gidipte bi tedavi görmedim 7 yıldır bu sorunu yaşıyorum enson rahim filmi çektirdim sağlıksız ve tam teşekkürlü bi şekilde olmadı bende tıkalı olduğundan emin değilim çünkü çok ağrılı ve stajerler tarafından çekildi .benim ne yapmam gerekiyor ne önerirsiniz lütfen yardımcı olun kafam çok karışık artık kimseye güvenemiyom bana faydalı olacak bitkisel önerinizi bekliyom acıl

 12. hayati göktan dedi ki:

  kulak çınlamasına kesin çözüm varmı teşekkürler

 13. ayşem dedi ki:

  ben 2 yıllık evliyım dr bana yumurtaların çalışmıyor dedi ve klomen 3 dönemdir kullanıyorum ama tedavi boşa gidiyor hatta yumurta çatlatma iğnesi de kullandım yinede gebe kalamadım eşimin sperm hacmin düşük ama haraketlı ve böylede gebe kalaırım demişlerdi çok dr değiştirdim bende sağlıkçıyım ama bu konuda çok yetersisizim gebe kalmak istiyorum ne yapabilirim kanalda tıkanıklık olabilirmi lütfen yardımcı olunuz

 14. Bahar dedi ki:

  Merhaba hocam,
  2 yildir cocugumuz olmuyor. Doktora gittim tuplerin kapali dedi. Tupleri acmanin bitkisel bir yolu varmidir acaba?! Sogan kuru tuplerdeki siviyi kurutarak achmaz mi acaba?

 15. leyla bozkurt dedi ki:

  3.5 yıl boyunca çocuğum olmadı.bir ameliyat geçirdim. ondan sonra tüplerimin biri tıkalıydı açıldı .sonra yumurtalık tedavisi gördüm.6 a
  y sonra hamile kaldım 1 kızım oldu şu an kızım 3 yaşında tekrar çocuğum olmuyo tekrar yumurtalık tedavisi olmamı söylediler şimdiyine çocuğum olabilirmi yumurtalıklarım tembel çalışıyor iğne tedvisi görüyom şimdi çocuğum olur mu?

 16. meltem dedi ki:

  eylul bende pco hastayim 2 aydir adet gormuyorum kure basladim peki kurden sonra adet gorursemde incir kurune baslasam olurmu simdiden tskler

 17. iclal dedi ki:

  merhaba hocam beş yıldır 12 yaşında olan oğluma bir kardeş istiyorduk bu süre içinde ne eşimde nede bende hiçbir problem yoktu tedavide olmama rağmen ilaçlar çatlatma iğneleri yinede çocuğumuz olmuyordu ne zaman ki sizin soğan kürünüz ilk 15 ve diğer 10 günlükleri 3 defa uyguladım hamile kaldım allaha şükürler olsunki şimdi bir kızımız oldu size çok çok teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum başarılarınızın devamını diliyorum

 18. Emel mujde dedi ki:

  Lütfen sogan kuru ve Dr.i.Saracoğlu'nun hamilelik kurleriyle hamile kalanlar benim gibi umuda ihtiyacı olanlar icin yorum yapsınlar.herseyden önce allahımdan umudum.

 19. semra kurt dedi ki:

  Sevgili Dr.İbrahim Saraçoğlu erkeklere önerdiğiniz keçi boynuzu kürünü uyguladık.İlk alınan sperm hareketliliği ile kürü uyguladıktan sonra alınan sperm hareketliliği yüzdelerinde ciddi olumlu anlamda iyileşme oldu.İNANAMADIK.Bende polikistik over var eşimin de sperm hareketliliği ile ilgili sıkıntısı vardı.Tbben çocuğunuz olur denildi.Fakat bu iki sıkıntı bir araya gelince işler zorlaştı.SİZE daima dua ediyoruz .Aynı anda eşim keçi boynuzu kürünü uyguladı ben de soğan kürünü uyguladım.İki yıl sonra çok istediğimiz evladımızın sahibi olduk.Kalpten teşekkürler. Bu geribildirimi bir borç biliyorum . Ailece saygılarımızı sunuyoruz.Sizi seviyoruz

 20. eda alkaya dedi ki:

  mrh hocam 1 yıl önce kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum.9aydır korunuyorduk 4 aydır korunmayı bıraktık fakat hamile kalamadım.ilk kürtajımdan sonra prolaktin hormonu yüksek çıktı ilaç kullanıyorum düşüyor ilaç bittikten sonra tekrar yükseliyor.doktorların biri pco var didiyor diğeri hayır öyle görünen bi durum yok diyor. bebek istiyoruz artık ama ne yapmamız gerek sogan kürünü uygulasam faydası olurmu.

 21. Nur dedi ki:

  bu beyaz soğan dediğiniz kabuğu beyaz olanmı yardımcı olursanız sewinirim… bende denemeyi düşünüyorum…

 22. cangül balaban dedi ki:

  mrb hocam benim endometrioz rahatsızlığım var ve çok fazlaymış ilerleme durumuda mevcutmuş henüz 20 yaşındayım ve bebegimin olamama durumunun mevcut olduğunu sölediler lütfen yardımcı olun çok çaresizim şimdiden teşekür ederim.

 23. RESUL KARAOĞLU dedi ki:

  Slm hocam eşim migren hastası. Gitmedigimiz hastane kullanmadığımız ilaç kalmadı. en sonun da butun organlar iflas etti sizlerden bir yardım bir ışık bekliyoruz. eşim ondan bıktığımı zannetiyor lütfen yardım elinizi esirgemeyin şu migren iletinden kurtarın artık acar.dekorasyon@hotmail.com

 24. rukiye dedi ki:

  eylül hanım meraba ben 2 aydır soğan suyu içiyorum adet olmadım ama testte yapmadım bn pco hastasıyım 6 aydır adet grmüyorum 1 yıldır bbk istyrm olmuyo sz fayda grdüğünüzü yazmışsınız ltfeeen bnada cvp yazın hatta msene adresmi verym neolur yardımcı olun çok üzülüyorum:( rukiye_0691@hotmail.com

 25. Aycan ANKARA dedi ki:

  Merhaba hocam! Ben Türkiye'de eğitim görmekte olan yabancı uyruklu öğrenciyim. Evliyim. 32 yaşındayım. İki çocuğum var. İki kez düşük yaşadım. Muayene eden doktorlar bunun nedenini kanda bulunan enfeksiyondan kaynaklandığını söylüyorlar. Enfeksiyon türü de HERPES'miş. Herpes enfeksiyonu tedavisiyle ilgili herhangi bir kürünüz var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim! Allahtan size başarılar; şikayeti olan kardeşlerime de sabır ve şifa dilerim!

 26. rabia gündüç dedi ki:

  arkadaşlarselamualeyküm aslında herkesin derdi aynı çocuk ya ilk evlendiğimde çocuk istemiyordum tıpkı diğer yeni evliler gibihayatımı yaşayayım diyordum aradan 1 buçuk sene geçti hayatımda bir boşluk hissettim ne olduğunu anlamıyordum zamanla hiç birşeyde zevk almamaya başladım hep birşeyler eksikti ev beni boğuyordu sonra tesadüfen eve bir kedi yavrusu aldık o kadar sevgiye muhtaç o kadar korunmaya ihtiyaçı vardıki nedendir bilmem onda fark ettim hayatımdaki boşluk bebek idi nasıl ki o kedinin bir anneye ihtiyaçı vardı benimde bir bebeğe ihtiyaçım vardı hemen çalışmalara başladık ama olmadı hangi doktora gittiysem sonuç aynı yumurta çatlaması olmuyormuş bir kaç doktor bende ve eşimde hiç bir problemin olmadığını söylediler şu anda bir bebek için neler vermezdik değil mi arkadaşlar ben burda yeni evlenen arkadaşlarda rica ediyorum evlenir evlenmez korunmayın ben hata yaptım siz yapmayın allah cümlemizin yardımcısı olsun hayırlı geceler

 27. rabia gündüç dedi ki:

  merhaba hocam ben 2 buçuk yıllık evliyim ve daha çocuğum olmadı yarın bu soğan kürünü deneyecem eyer faydasını görürsem size dua edecem yok görmesemde yine dua edeceğim çünkü ben faydasını görmemiş olabilirim ama faydasını gören arkadaşlar var onlar adına allah razı olsun

 28. nurten yıldız balıkesir dedi ki:

  evet ugur denen adam dolandırıcı dikkat edelim.
  benim bir arkadaşımı dolandırdı

 29. beyhan erdem dedi ki:

  lokman hekimler doktdor kesildi basımıza…bxx

 30. AHMET İDRİS dedi ki:

  SOĞAN(KURU-KAHVERENKLİ)İLE KOMBU ÇAYI HERTÜRLÜ EKLEM AĞRILARINA DERDE DEVA OLUYOR.BU KONUDA GENİŞ BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.FİTOTERAPİST ECZACI AHMET İDRİS ULUTAŞ.İLKE ECZANESİ.SARIÇAM-ADANA-

 31. yılmaz güzelyıldız dedi ki:

  hayırlı ramazanlar saygı değer hocam benim eşimde tahlil istediler fakat emar çektiler sol yumurtasının hemen ustunde 9.6 cm bir kitle var dediler muhtemelen kist dir dediler sizce ne yapmamız gereki yada biz neler önerebilirsiniz cevabınız için şimdiden size teşekür ederim 5445522283

 32. yılmaz güzelyıldız dedi ki:

  hayırlı ramazanlar saygı değer hocam benim eşimde tahlil istediler fakat emar çektiler sol yumurtasının hemen ustunde 9.6 cm bir kitle var dediler muhtemelen kist dir dediler sizce ne yapmamız gereki yada biz neler önerebilirsiniz şimdide size teşekür ederim

 33. denizs sert dedi ki:

  nesrin hanım merhaba
  soğan kürünü nasıl kullandınız banada yazarmısınız , günde 1 defa yeterlimi, 2 defamı
  teşekkürler

 34. bahar güngör dedi ki:

  Merhaba,

  Bu forma herkes yazıyor ancak biz buradan kişilerin sorunlarına cevabı görmek istiyoruz ki gerçek bir paylaşım olsun.Neden acaba sorulara cevabı göremiyoruz?Sorunun çözüleceğini umuyorum,teşekkür ederim.

 35. Nesrin Gürpınar dedi ki:

  Sayın Hocam size çok teşekkür ederim. 2 ay soğan kürünü kullandım. 6 cm olan kistlerim kayboldu. Çok mutluyum.

 36. eylül dedi ki:

  pardon yanlış yazdım 1 tane kuru soğanı dörde bölüp kaynatcan sabah 1 aksam 1 sogan adet gününden 15 gun önce yapcan incrde 21 günden fazla olmayacak sogan kürüyle arasında 7 gün olcak dikkat et

 37. eylül dedi ki:

  tabi anlatıyım. 2 tane orta boy kahverengi yapraklı kuru soğanı 2 su bardağı suda 5 dk kaynat sabah ve akşam yemeklerden 10 dk önce ılık iç 15 gün boyunca(aksamada ayrı kaynatcan sabahkını içmeyeceksin). 8,9 tane kuru inciri 1.5 su b. suda 5 dk kaynat günde 1 kere ılık olarak iç 21 gün boyunca.bu kadar inş. faydasını görürsün.

 38. jale dedi ki:

  Biz kadınların adet düzensizliği ve ağrı sorunu başımıızn belası bir durumdur ve hepimiz bundan çok çekmişizdir.Çekenlerden biri olarak bir çok yöntem denememe
  rağmen sonuç alamadım daha sonra yurtdışı seyatimde bir orada yaşayan bir doktor arkadaşım olayın tamamnen beslenme ile ilgili olduğunu söyledi ve arı sütü önerdi
  Yalnız dünyada var olan bir standart var Türkçesi Arı Sütü Doz 1 ülkemide bu adla satılıyor ve çocuklar hemde yetişkinler için üretilen doğal arı sütü karışımı
  heryerde ve pek çok markanın var rahat bulabilirsiniz bal polen ve arı sütü karışımı günde sabah oyle akşam 1 er tatlı kaşığı alırsanız adet düzensizliği ve ağrı
  sorununu 1 ay içinde çözecektir.Diğer arı sütleri bu kalitede değil
  Umarım Size Faydası olur

 39. NURİYE KALKAN dedi ki:

  SOĞAN KÜRÜ KAÇ GÜN İÇİLECEK

 40. fatma parça dedi ki:

  merhaba hocam, 35 yaşındayım. 2 yıldır kistim var 5 cm hastahaneye gidiyorum bana ilaç v ermediler. hemen ameliyat olmamı istiyorlar. soğanı nasıl yapacağm. Yemekten önce mi sonra mı kullanacağm onu bilemiyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim . bu konuda soğan dışında başka neyi önerebilirsiniz.

 41. kader küçük dedi ki:

  sevgili hocam: 35 yaşındayım 1.5 yıldan beri fazla adet oluyorum.Doktora gittim miyom olduğunu söyledi doktorum soğan kürü faydalımıdır endişeliyim bu konuda siz ne önerirsiniz.

 42. mesut pınar dedi ki:

  merhaba hocam benim bir sorum olacaktı.Soğanın gözleri yaşartmasının nedeni nedişr ve yaşartmasının zararı veya faydası varmıdır.

 43. nalan orçan dedi ki:

  35 yaşındayım tsh 1.890 fsh 85.88 lh 35.26 prl 44.67 en son 2 şubatta adet gördüm yaklaşık 2 senedir düzensiz adet görüyorum doktorum erken menepoza girmişsin dedi soğan kürüne başladım sizce bir faydası olrmu ilaçlarla beraber sakıncası olurmu.hormon ilaçları kullanıyorum (dostinex -trisequens adlı ilaçlar)teşekkür ederim.

 44. HAYAT KIZMAZ dedi ki:

  SELAM HOCAM BENDE ÇİKOLATA KİSTİ VAR 7 AY ÖNCE AMELİYET OLDUM KİST GERİ ÇIKTI SOĞAN TEDAVSİNE BAŞLADIM 1 AYDA ETKİSİNİ GÖSTEERMEDİ ACABA TEKRAR KULLANSAM BİR ZARARI OLURMMU YADA TAVSİYE ETMEK İSTEDİĞİN BİR ŞEY LER VARMI ÖNERİLERNİİZİ BEKLİYORUM TŞK EDERİM HOCAM

 45. SILA ŞENGÜL dedi ki:

  slm hocam.ben sıla 27 yaşındayım 13'de adet gördüm .3 aydır hamile kalamıyorum.soğan kürüne bügün başladım. 15 gün içilmesi gerektiğini söylemiştiz.bu süreç içersinde hamile kalırsam soğan suyunu içmem de zarar varmı.bilgilendiriseniz çok sevinirim tşk.ederim

 46. eylül dedi ki:

  tabiki olur zaten sabah aksam içeceksin

 47. sibel dedi ki:

  slm arkadaşlar bende çıkolata kıstı var ben bu hastalığa bitkisel çozüm ariyorum yardım edermisiniz.*

 48. Fatma AY dedi ki:

  çalıştığım için öğlen içemiyorum sabah akşam içsem olurmu ?

 49. eylül dedi ki:

  arkadaşlar ben aç karnınada içtim tok karnınada ama yemeklerden 10 dk önce içerseniz daha iyi oluyomuş. önce soğan kürünü içeceksin 15 gün günde 2 defa (1 adet kahverengi kabuklu kuru soğanı 4e bölüp 2 su bardağında 5 dk kaynatıp ılık olarak iç akşmda başka bir soganı kaynat aynı suyu içme) sonra ben 1 hafta sonra incir kürüne başladım 21 gün boyunca günde 1 defa (7_8 tane kuru inciri 1 buçuk su bardagında 5 dk kaynat ılık olarak iç)ama bu kürleri adetin bittikten sonra yapcan ama kürleri yaparken adet görürsen bırakma devem et küre inşallah dilekleriniz kabul olur rabbim tüm isteyenlere versin…..

 50. canan arpacı dedi ki:

  gerçekten mucize etkisi var soğanın bende 16 mlm kis vardı ayrıca sinizüt vardı;sabahları kavaltıdan önce içtim suyunu ,ilk başta sivilcem kustu sonra idrarım farklı bi renk aldı.genzim burnum hep aktı tedeviye bi gittim ayrı günlerde kistimin parçalandığına inanamadım.ve sinizütm ayrıca sivilcemde kalmadı,doktor sadece kis için ilaç veriyo bunu bi kullandım tüm mikrobu söktü.ayrıca maske yapıyodum geçici çözümler alıyodum.ama içindeki iltihap geçmeyince ne fayda.soğan suyunu içtim yüzümde belirgin iyileşme var ha bide direnci artırıp metebolizmayıda hızlandırıyo zayıfladım hızla kesinlikle çevremdeki herkese önerdim elinizin altında mucize yatıyo

 51. EMEL BAZ dedi ki:

  KANIMDA ILTIHAP CIKTI,SOGAN KÜRÜNE BASLADIM AMA DOGRUMU YAPIYORUM BILMIYORUM:
  BENI AYDINLATIRSANIZ SEVINIRIM.
  TSKLER

 52. Leyla aks dedi ki:

  Yaa neden sorulan okadar soruya cevap yok
  Cevap verilmeyecekse neden
  Bu site acilmis?????
  Ayrica benim sol tarafimda
  4 cmlik kist var 15 gun sogan kurunu
  Denedim ama 3,5 luk kistim4 cm olmus
  Yoksa bu kurdenmi oldum ondanmi
  Buyudu 10 gun ara verip
  Tekrar baslamayu dusunuyordum az once
  Dr dan geldim buyumus deyince simdi ortada kaldum baslasammi aceba arkadaslar???

 53. gülay kar dedi ki:

  hocam ben 38 yaşndayım evliyim kistim var soğan kürünü nasıl kullanabilirim

 54. sevser dedi ki:

  s.a hocam ben şoğan kürünü uyguladım yarın 15,gün olacak allahın izniyle incir kürüne ne zaman başlayayım bu aymı gelecek aymı????şimdiden teşekkürler

 55. melek yildiz dedi ki:

  eylul
  bu sogan kurunu ac karninami tok mu yapcaz
  bide tam acik olarak anlatirmisin
  kac sogani ne kadar suyla kaynattin
  insallah bende denedigimde bebegim olur
  her gun 8 incir mi kaynatacaz onuda solermisin lutfen

 56. eylül dedi ki:

  slm melisa ben sana nasıl yaptığımı anlatıyım. adetim bittikten sonra sabah aksam 15 gün boyunca sogan kürünü içtim daha sonra adet gördüm adetim bittikten sonrada 21 gün boyunca incir suyu içtim(8 tane inciri dörde böl 1.5 su bardağı suyun içinde 5 dakika kaynat ılık olarak iç)daha sonraki aya hamile kaldım inşallah rabbim sana ve tüm isteyenlerde bebek verir.

 57. melisa dedi ki:

  slm bir sorum olucakdi ne olur yardimci olun ben bu kuru nasil yapicaz anliyamadim adet oldukdan ve bitikden 7gun sonra 10 gun boyunca gunde 2KERE icicez ve aadet olucaz ondan sonrakiki onumuzde ayda adetden 10GUN ONCE 5gunmu yapicaz lutfen cvp verinn VE bu kuru yaparken hamile kalirsak tehlikesi olurmu bebek icin rabbim her birimize yardim etin sifamizi versin dualarim sizinlede arkadaslar

 58. eylül dedi ki:

  merhaba arkadaşlar ben eylül 1 sene önce 5.5 aylık düşük yaptım daha sonra guatr oldugunu polikistik over olduğunu ögrendim sogan kürünü ve incir kürünü yaptım ertesi aya hamile kaldiım suan 1 buçuk aylık hamileyim deneyin inş.bütün istiyenlerin bebeği olur….

 59. ayse dedi ki:

  5 gündür soğan kürünü uyguluyorum ve sıcak içiyorum akıntı basladı
  hocamdan allah razı olsun ilaç derdınden kurtuldum 2 günden sonra etkısını gösterıyor bu kür

 60. sentan dedi ki:

  merhaba arkadaşlar ben 34 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim 2 ay önce sancım oldu ve doktora gittim 5.5 cm lik yumurtalık kisti olduğunu söyledi doktorum ve doğum kontrol hapı verdi bunu kullan gel dedi. Henüz ilacım bitmedi ama arada bir ince ince sancım oluyor. Soğan kürünü duymuştum biraz sitelerden inceledim faydasını gören arkadaşlar yazmışlar bende denemek istiyorum ama doğum kontrol hapı ile birlikte kullansam bir şey olurmu deneyen arkadaşlar varmı onu sormak istedim. Allah herkeze şifa versin

 61. şefika şefika dedi ki:

  slm ben 24 yaşındayım 3yıllık evlıyım rahim kanallarım kapalı ve polıkısttım var doktorlar tüp bebek yaptırmamı istedıler ve tüp bebek yaptırdım iki kez ve tutmadı soğan kurune basladım 15 günden sonra ne yapacagız rahım kanallarım açılırmı acaba amelıyatla açılmaz dedı doktorlar şimdiden tskler

 62. şengül vurgun dedi ki:

  iyi akşamlar..bena 1 hafta önce tüp bebek uygulandı..ama ne yazıkki başarısız oldu yumurta boş çıktı…soğan kürünü kullansam bir faydasını görürmüyüm..ve nasıl kullanacağımı bana ricaetsem açıklarmısınız..tşk ederim..

 63. EV HANIMI dedi ki:

  UYARI! ARKADAŞLAR BU UĞUR AKYOL DENILEN ŞAHIS HER SİTEDE ADI GEÇİO VE HERKES DOLANDIRICI OLDUĞUNDAN BAHSEDIYO EN SON BURDADA GÖRDÜM VE BUNU YAZMA GEREĞİ DUYDUM LÜTFEN İNANMAYIN NORMAL Bİ İNSAN KENDİ ŞAHSİ TELEFON NUMARASINI VERİRMİ SİZCE LÜTFEN İNANMAYIN TIPTAN ŞAŞMAYIN UMUT TACİRLERİ BUNLAR

 64. vedat akman dedi ki:

  bu sitenin ibrahim saraçoğlu ile alakası yoktur.

 65. DR.ORKUN ACAR dedi ki:

  Bitkisel ilaç diye satış yapanlar üçkağıtçı,sağlık bakanlığından hiçbir izni olmayan insanlar.ilaç diye öne sürdüklerinin patentleri yok.dolayısyıla ticari isimleri de yok.tıbbi bir tarafı yok.Hiç kimsenin evinde yapıp parayla sattığı ilaçları kesinlikle satın almayın.içine ne olduğu belli olmayan ilaçşları kırıp yolluyorlar.sadece patentli,bakanlık onaylı şeyleri satın alın.evde sebze-meyve kaynatarak yapılan bitkisel ilaçlarda zarar yok.yapabilirsiniz.AMA TELEFON NUMARASI VEREREK SATIŞ YAPANLARA İNANMAYIN.İÇERİĞİ NE OLDUĞU BELLİ DEĞİL.KOLAYDAN PARA KAZANMAK İSTEYEN İNSANLAR BUNLAR.RUHSATSIZ HEPSİ.

 66. gülcan öztürk dedi ki:

  syn ibrahim hocam ben 2 yıllık evliyim polikistik overrahatsızlığım var ayrıca adetlerimde düzensiz 2- 3ayda bir adet görüyorum çocuk sahibi olmak istiyorum .soğan kürünün bi faydası olabilirmi bana .cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

 67. Ayşen Uludağ dedi ki:

  Sevgili hocam ben 41 yaşındayım.2 yıldır dr takibindeyim.başlangıçta 1cm olan miyom 2 yıl içinde 4 cm oldu ve rahimin ortasına doğru büyüdü.adet kanamaları bu ay 12 gün sürdü.kan değerlerim 4 aydır çok düşük 9.5 ile 10 arasında değişiyo.ameliyat gerektiğini söyledi dr.ama bazı hastalarda tekrarlamasından dolayı ameliyata karar veremiyorum.sizin yeşil mercimek kürünüzle kan değerlerimi yükseltmeye çalışıyorum.saçlarım çok döküldü demir eksikliğinden.dr gynoferon diye kan ilacı verdi.sizce soğan kürü benim bu sorunuma çözüm olurmu hocam.lütfen çok önemli cevabınızı bekliyorum. sonsuz saygı ve selamlar

 68. birsel akmeşe dedi ki:

  mrblar hocam ben 41 yasındayım . ameliyatla miyomları aldırdım ve şimdi 1 yıl sonra tekrar kontrole gittiğimde doktorlar miyomların yeniden oluştuğunu söylediler psikolojik olarak tam bir çöküntüdeyim hocam … Bu konuda ne yapabilirim lütfen acil olarak bana dönermisiniz
  Lütfen cevap bekliyorum tşkler….

 69. sevgi meydan dedi ki:

  35 yaşın dayım 17 yılık evliyim 3çocuğum var 10 yıldır korunmuyorum çocumus olmuyor doktora gittim hiç bişeyi yok dedi eşime tes yaptırdık
  onunda hicbirşeyi olmadını soylediler hocam neden çocum olmuyo cevap bekliyom

 70. duygu yavaş dedi ki:

  hocam benim yumurtalıklarım yavaş calışıyo ve yumurtlamam gec oluyo. birde cift rahimlyim ne yapmam gerekiyo bebeğimiz olmuyo lütfen yardım edin

 71. ayten ismayil dedi ki:

  merabayin ben bulgaristandan 4 yildir takinti hastaligim var bitkisel tedavisi olabilir mi devamli sizin izleyicinizin ne olur bana yardim edin dogumdan sonra oldum iyi gunler.

 72. reyhan dedi ki:

  çikolta kisti hamileliğe zararlımıdır gögüs uçlarımda agrı çook hamileyim 1 aylık…

 73. sevgi demir dedi ki:

  hocam ben pcos hasatsıyım 2,5 ay adet olmadım sonra soğan kürünüzü denedim ve adet oldum 2 ay sonraki onbeş gün pek düzenli imedim adet olmadım tekrar 15 gün içtim şimdi bir hafta ara verdim ama hala adet olmadım doktor yasmin hapını verdi kullanmak istemiyorum soğan kürüne devam etmelimiyim?

 74. zuhal kılınç dedi ki:

  hocam bende pco hastasıyım süt beyazı kabukları beyaz olan sağan olurmu bide sabah 12 de kahvaltı yapıyorum bi sorun çıkarmı lütfe cevap verin

 75. Gülden DEMİR DAL dedi ki:

  hocam iyi günler ben Gülden DEMİR DAL uzun süre mantar rahatsızlığı yaşadım ilaçlar cvp vermedi dr.gittim tekrar enfeksiyon dedi tekrar ilaç kullandım bir süre iyi geldi tekrar nüksetti akıntı tekrar başladı dolayısıyla rahim ağzında kaşıntı oluştu ve kasıklarımda ağrı oluştu önerdiğiniz soğan kürünün nasıl olduğunu ve nasıl kullanacağımı cevaplarsanız sevinirim.şimdiden tşkederim iyi çalışmalar.saygılarımla

 76. Gülden DEMİR DAL dedi ki:

  hocam iyi günler ben Gülden DEMİR DAL uzun süre mantar rahatsızlığı yaşadım ilaçlar cvp vermedi dr.gittim tekrar enfeksiyon dedi tekrar ilaç kullandım bir süre iyi geldi tekrar nüksetti akıntı tekrar başladı dolayısıyla rahim ağzında kaşıntı oluştu önerdiğiniz soğan kürünün nasıl olduğunu ve nasıl kullanacağımı cevaplarsanız sevinirim.şimdiden tşkederim iyi çalışmalar.saygılarımla

 77. esma dedi ki:

  iyi gunler hocam bitkisel tedavi yontemlerinizi cok begeniyorum.1 cocuk annesiym 8 yasinda bir cocugumvar Allaha sukur.tekrar hamile kalmak istiyorum.doktorlara gidiyorum problem gorunmuyor.2 dafa asilama denedik olmadi.38 yasindayim.bende sik sik mantar olusuyoer,ve iltihap olusuyor. fitil kullaniyorum ama sonraki ay yine olusuyor akintim seffaf ama kokulu oluyor.tavsiye ettiginiz sogan suyu kuru bana iyi gelir mi.2 gundur sogan kurune basladim.baska onerdiginiz bir yontem var mi.sonrada incir kurune baslamak istiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum saygilarimla…

 78. sema dedi ki:

  bide yeni evliyken dis gebelik gecirdim acaba ondanmı bidaha hamile kalamıyorum

 79. sema dedi ki:

  cevabınızı bekliyorum

 80. sema dedi ki:

  19 yasındıyım 1 yıllık evliyim esim ve cocukları cok seviyoruz ve bizimde olmasını istiyoruz ama bir yıldır olmuyo acaba neden

 81. halime incitmez dedi ki:

  7 aylık evliyim 2ay korunduk sonra hiç korunmadık daha hamile değilim neden olmuyo 2 defa doktora gittim 1.si yumurtalıkların hafif yavas çalışıyo dedi 2.de hiç bi sorunun yok dedi ve folik asit vitamin verdi 3 ay kullan olmazsa yine gel dedi 3 ay dolmadı ama hamile değilim hala kısır değilimdir dimi arkadaslar dua edin inşallah hepimizin bebişi olur en kısa zamanda sevgiler.

 82. ELİF MİRZA dedi ki:

  hocam saygılar zayıflamak ıcın soğan kürü yeterlimi? tarifini biliyorum ama kullanma şeklini öğrenebilirmiyim ALLAH'A EMANET OLUN.

 83. dnd aydın dedi ki:

  slm hocam ben 12 yıllık evliyim çocugum olmadı tedaviye başladım 2/ay/1010 da tüplerim kapalı dedi dr 4/ay/15 laparos kopi oldum ogün bügün korunmuyoz halen olmadı acaba soan kürünün faydası olurmu teşekkür ederim

 84. samiye saygılı dedi ki:

  yazdıgımız sonuçları nasıl ögrenebiliriz…

 85. samiye saygılı dedi ki:

  sayın hocam,5 yıllık evliyim.
  2 sefer hamilelil geçirdim başarısız oldu,ocagın,1'de kürtaş oldum.
  içimde parça kaldıgı için tekrar kürtaş oldum,ondan beri adet olmuyorum,
  doktorum rahimimin çok ince oldugunu söylüyor,verdigi ilacı ilacı kullanıyorum,ama sonuç alamadım.
  ne yapmam lazım benim çocugum yok,ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIMCI OLUN.
  TEŞEKKÜRLER…

 86. saime saygılı dedi ki:

  yorumları nasıl ögrenebiliriz?????

 87. saime saygılı dedi ki:

  eklemek için ne yapmak lazım???????????????????????

 88. oğuz günen dedi ki:

  mrhba arkadaşar bende polikistik overim 2 senedir tedavi görüyorum.. gercekten kurtulan varsa bana yardıncı olsun cvplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

 89. Hatice TÜRK dedi ki:

  Soğan kürü adetin kaçıncı gününde kullanılmaya başlanıyor?

  Admin : Kuru Soğan Kürü

 90. ZEYNEP ELA dedi ki:

  ARKADAŞLAR BEnDEDE ÇİKOLOTA KİSTİ VAR 4 YILDIR ÇOCUĞUM OLMUYOR
  ŞİMDİYE KADAR BU KİSTİN VARLİĞİNDAN HABERDAR OLMADIM HERŞEYİM DÜZENLİYDİ DOKTARLARDA HİÇ BİR SORUNUM OLMADIĞINI SÖYLEDİLER HEP
  SORUM ŞU :YENİ GİTTİĞİM DOKTOR DOĞUM KONTROL HAPI VERDİ YANİbu kürü (soğan)doğum kontrol hapı kullanırken yapabilirmiyim lütfen cevap verin Allah
  İnşallah isteyen herkeze versin ”¦.dualarınızı bekliyorum

 91. Esra doğan dedi ki:

  mrb hocam bana uturus hipoplazisi teşhisi konuldu, çocuğumun olmayacağı söylenmişti, ben 2 yıl bitkisel tedavi gördükten sonra şimdi tüp bebek yapıla bileceğini söylediler ama yindede rahimde problem varmış özel bir teklikle taransferi yapacaklarmış, tüb bebekten önce soğan kürünü kullansam daha iyi sonuç alırmıyız

 92. nurcan süzgün dedi ki:

  dogumdan sonra adet olamıyorum sadece regli dönemide sarısu görüyorum sogan kürünü uygulasam kanama görürmüyüm cevaplasanız çok memnun olurum

 93. GÜNAY AYDIN dedi ki:

  hocam siz çok yüce bir insANSIZ.SİZİ ÇOK SEVIYORUM.HOCAM BEN 19 YAŞINDAYIM ,EVLİYİM ,ÇOCUK İSTİYORUM.POLİKİSTİK OVER VAR,VE YUMURTALIGIM KALINLAŞMIŞ,NE YAPIYIM HOCAM.

 94. gülçehre dedi ki:

  slmlar arkadaşlar ben de 2 yıllık evliyim ve erken menapozdayım hiç çocuğum yok ve olsun istiyorum hormon testlerim çok yüksek çıkıyo ne yapacağımı bilmiyorum birçok doktora gittim tedavi yok.şimdi benim tek çarem alternatif tıp kaldı en kısa zamanda soğan kürüne başlıyorum ve Allah hepimizin yardımcısı olsun.ben kendimi tek sanıyordum ve coook üzülüyordum ama şimdi bu gibi hastalıkları herkesin yaşayabileceğini anladım şimdi biraz daha iyiyim okuyan herkese teşekkürlerimi sunuyorum acil şifalar diliyorum.

 95. aynur kaya dedi ki:

  merhaba 25 yaşındayım sistit teşhisi nedeniyle doktara gittim çünkü idrar yaparken müthiş ağrılarım oluyordu idrar bitiminde açık pembe kan geldi doktor tam idrar teşhisi istedi sonra bana sistit yanında kum döküyorsun dedi daha sonra ultrason çekindim ve sol yumurtalığımda 3.5 cm hemorolojik kist çıktı doktor ilaç vermedi 2 ay içinde kendiliğinden geçer dedi.2 ay sonra farklı bir doktora gittim ultrasonla baktı ve kistin deçmediğini sadece ultrasonla bunu çikolata kisti olup olmadığının anlaşılamayacağını söyledi ca125 testi yaptırdım normal çıktı bana doğum kontrol hapı önerdi şimdi yasmin kullanıyorum 2ay sonra tekrar gideceğim kontrole merak ettiğim şey hemorolojik kist ile çikolata kisti arasındaki fark nedir bunu anlamak çok mu zordur .doktorlar arasında neden müthiş derecede teşhiş farkı oluyor. bunun için kaç doktora daha görünmem gerekir.kistimin çikolata kisti mi yoksa hemorolojik kist mi olduğunu nasıl anlayacağım lütfen cevap çaresizim

 96. Y.D. dedi ki:

  19 yaşındayım. sol overimde 3 cm. çikolata kisti saptandı. çeşitli doktorlara gittim. kimi ameliyat gerekli diyor, kimi gerekmiyor yaşın küçük diyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Soğan kürü yardımcı olur mu? cevaplarınızı bekliyorum.

 97. ebrar dedi ki:

  çiçek yıldırım ben size ulaşmak istiyorum nasıl ulaşabilirim

 98. funda dedi ki:

  lütfeeeen acil 47 yaşındayım dr gittiğimde herşey normal hormon testleride normal 3 yıldır her ay adet görmüyorum bu arada evliyim hormon ilaçlarına karşıyım soğan kürünü 6 gündür yapıyorum bitince ara verip tekrarmı yapıcam

 99. ugur akyol dedi ki:

  öncelikle ben bir macundur falan demedim ..her neyse ..sizde benim bu uyarı maksatlı yazdıgım yazıdan
  sonra hiç empati yapıp düşündünüzmü neden söylemiyo olabilirim diye ..ama madem sanki bir açık bulmuşsun gibi kafana takılmış bende sana kendimce cevap yazayım ..bir öncelikle zaten şunu söyleyeyim bu bir yemek tarifi deyil tavada iki yumurta kırmaya benzemez …şu yasemin bülbül örneyi yetmiyormu size bırakın ben burdan tarif vermeyi gönderdiyim ilacı taklit edip burda satışa sunan arkadaş yeterli gelmiyormu ..bak kardeşim birde şöyle bir şey var ..sogan kürü gibi bir tarif deyil bu yani kişinin içerisinde bulundugu duruma göre dozaj ayarlaması var ,bu istediyinizin hiç bir oluru yok birde maden bu kadar inaçlısın diyosun ikilemde bırakırgibi hiç hoş deyil ..ben kendimce insanım bir kişiliyim ve toplumda çapıma göre bir yerim var sadece bir önceki yazıyı bir bayan arkadaşın uyarması sonucu yazma gereyi duymuştum …zaten yasemin arkadaşımız yaptıgı işin ne kadar yasal yükümlülüyünü üzerine alabilecekmi merak ediyorum önümüzdeki günler göstericek bunu kişiliyimi tartışmak size düşmez..site yöneticileriyle irtibat kurdum .benimle ilgili yazılarda uyarılıcam bana mail le bildirilicek ..iyi veya kötü yorum yapan arkadaşların yorum ve mail elime ulaşıcak ..kimin ne kadar iyi niyetli oldugunu daha iyi ögrenme fırsatı bulucaz ..özellikle tekrar dediyimgibi bazı hanımlar iyi niyetlerini yazıyorlar tf verip tavsiyede bulunuyorlar …sizde kullanın gibisinden kimileride satış haline geçiyorlar bu yüzden ben tetbirimi aldım ..ben size reklam mı yaptım siz bana madem inançlısın diye yorum yapıyosun şüpen varsa ara beni sana şimdiye kadar benden ilaç alıp kullanan tüm bayanların tf vereyim görüş .size veya başkasına bir tarif vermek zorunda da deyilim …bilmem anlata bildim mi umaram bu yazıyı okuduktan sonra yazılarnıza daha dikkat edersiniz mümkünse bir daha yazma gereyi duymassınız

 100. bensu demir dedi ki:

  uğur akyol bey madem bu kadar iyisiniz ve bu işin satışını yapmıyorsunuz neden telf. vereceğinize bitkisel macunun adını buraya yazmıyorsunuz illaki telf. aramakmı gerekiyor..madem inançlısınız yazın ilacın adını…

 101. Olesya(Aise) Safarova dedi ki:

  Selamun aleykum abi.Ben islamiyyeti kabul etmish rus kadinim.Yeni ismim Aişe.Rabbime inancim cok.Hocam bende endemetrioz denilen rahatsizlik var.Sogan tedavisi yardimci olurmu?.3 yildir kocamla beraberiz hamle kalamiyorum.Lutfen malumat verirmisiniz?.

 102. ugur akyol dedi ki:

  sevgili arkadaşlar ..ben şimdiye kadar kesinlikle internet ortamında yaptıgım ilaçlar için yazı yazma ve yorum yapma gereyi duymadım..evet ismim ugur akyol van erciş liyim.şimdiye kadar belki benim tf numaramı bir sürü internet sitelerinde yaptıgım ilaçları kullanıp şifa bulan bayan arkadaşlar yazmışlardır
  şimdi buraya yazma gereyini de sizleri uyarma maksadıyla yazıyorum ..ben rahim kanseri yumurtalık kanseri meme kanseri çikolata kist i ve pko denilen rahatsızlıklara iyi gelen bitkisel ilaçlar yapıyorum ..şimdi yukarıdaki yorumlarda yasemin bülbül denilen arkadaşa da ben bir ilaç yaptım kendisi kullandı ve iyi oldu iyi oldugunu kendisinin kullanmasına sebeb olan bir bayan arkadaşa internet mail inde yazmış ayşe mahperi hanım dün beni arayıp ugur bey beni msn de bir bayan yasemin bülbül isminde bir bayan eklemiş konuşuyoduk sizi aramadan önce ben onunla yazışıyordum bana allah sizden razı olsun dr gitdim ve dr bana kistlerinin tamamen eriyip yok oldugunu söyledi dedi .bende bundan 1 saat önce yasemin hanımı aradıgımda bana ilaç bana hiç iyi gelmedi hiç faydasını görmedim dedi.yanlız ben tekrar mahperi hanımla görüştüyümde mahperi hanım bana yasemin bülbül ün internet sitelerinde insanlara bir karışım dan bahsediyor oldugunu söyledi ve bana bu sitenin adresini verdi ..şunu belirtmek isterim hayatım boyunca insanların saglıgı hususunda art niyetli olmadım yaptıgım ilaçlarla bir sürü insan saglıgına bebeyine kavuştu ..sebeb olduysam ne mutlu bana .ama şunu anladım yasemin arkadaşımız yaptıgım ilacı taklit edip insanların umutlarıyla oynamayı tercih etmiş hiç önemli deyil yanlız şunu söylemek isterim benim sen eyer insanların umutlarını şifa arayışlarını çıkar amaçlı kullanırsan allah sana öyle bir dert verirki derman bulmakta çok ama çok zorlanırsın bir de yaptıgın şeyin şaka sı yok ..allah göstermesin kafandan uydurdugun şeylerle yapacagın karışımı kullanan insanlar sakat kalabilir ..üreme organları insanların en hassas organlarıdır ..ben yıllardır bir çok derde derman oldugunu bildiyim halde ..bu işin satışını yapmıyorum ..seni anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum yasemin hanım ..size söylemek istediyim allah sizi islah etsin ..insanların duygularıyla oynamayın ehli olmadıgınız bir konuda hele saglık konusunda nasıl olur da bunu yaparsınız anlamış deyilim ..arkadaşlar bayan arkadaşlar benim ürünümü satmak gibi bir niyetim hiç olmadı zaten bu yaptıgım ilaçlardan günde 35 40 adet gönderiyorum ….tf 0537 597 15 07 şu yasemin hanıma aldanmayın merak edenlere şunu belirtmek isterim benim tf arayın beni size yasemin hanıma gönderdiyim ilaçın kargo evragını fakslıyayım aldanmayın nolur aldanmayın ..allah hepinize şifa versin ..işte bu gibi insanlar yüzünden insanlar gerçekten dogru olanı bulmakta zorluk çekiyor kime güveneceklerini şaşırıyo…ne diyeyim allah islah etsin yazık yazık gerçekten çok yazık ……………………yukarıda yazan benim kendi tf numaram ..allah sizlerede acil şifalar versin kim kimin hastalıgını çıkar amaçlı kullanırsa rabbim ona öyle bir dert versin ki derman bulunmasın ..

 103. mine eyupoğlu dedi ki:

  yasemin hanim macunun adını yazarmısınız acaba şimdiden teşekkürler

 104. yasemin bülbül dedi ki:

  nerhaba burcu hanım beni mutlaka arayın ömür boyu dua edersiniz.05466200349 ben yasemin bülbül

 105. burcu özdemir dedi ki:

  yasemin hanımın polikistik over için önerdiği macunu öğrenmek istiyorum.teşekkürler

 106. melike kara dedi ki:

  sayın hocam benim safra kesemde 1 tane polip var bunun için bitkisel herhangi bir kür önerebiliröisiniz?tesekkürler…

 107. arzu kaya dedi ki:

  merhaba hocam ben 3 ay önce hsg cektirdim sag kanalimda sivi birikimi diger kanalda ucta tikaniklik cikti .kanllari acmak icin bitkisel bir kür varmi bana önere bileceginiz .varsa lütfen bana yardimci olun .bu konuda bir arastirmaniz oldugunu hic duymadim ama insallah vardie yazarsaniz cok memnun olucam .simdiden tesekkürler

 108. aysun durmaz dedi ki:

  meraba. ben 38 yaşındayım. miyomlara soğan kürünün faydası var mıdır ?

 109. yasemin bülbül dedi ki:

  arkadaşlar polikistik over şikayeti olan bana ulaşsın ben bu hastalığı yendim.ilaçsız kesinlikle olamazdım sadece 210 tl lik bir bitkisel macun sayesinde yüzde yüz kurtuldum.eğer sizde kullanıp fayda göremesseniz paranız iade. o kadar kesin konuşuyorum bana ulaşmak isteyenler yorum bıraksın

 110. çiçek yıldırım dedi ki:

  iyi günler hocam 19 yasında ve bekarım. polikistik hastalığın ve yumurtalıkların tembel çalıştığı söylendi uzun bir dönem de adet düzensizliğim var genelde de olmuyor. doktor yaklaşık 6 ay ya da 1 sene kullanabileceğim ilaç verdi yorumları okuduktan sonra bu ilaçların etkili faydasının olmadığını anladım. sizce bu ilaçları kullanmalı mıyım yoksa önce soğan kürüne mi başlamalıyım cvp verirseniz sevinirim. teşkkürler

 111. asya uzun dedi ki:

  hocam 2 yıllık ewlıyım cocuk sahıbı olamadım henuz doktora gıtmedım once bıtkısel yola baswurmak ıstdım sıkayetım ıdrarımda koku oluyo we cok koyu bı sarı renk gelıyo cınsel bırlesımde acı hıssedıyorum. ıcınde bulundugum bu sıkıntıdan nasıl kurtulabılırım lutfen yardım edın sımdıden tskler. allah herkese sıfa wersın ıns.

 112. hülya turan dedi ki:

  slm hocam ben d.bakirdan hülya 3 yildir evliyim ilk 2 ay düsük yaptim.tedavi gördum suan diyana 35 kullaniyrm ama faydasini göremiyrm.bitkisel olarak önereceginiz bisey varmi ne olur yardim edin simdiden tskrler.

 113. sevda açıkgöz dedi ki:

  merabalar ben 28 yaşındayım polikist over var düzensiz adetim var dogum kontrol ilaçı kulalnıyorum uzun zamandır 2 ay adet görsem sonra tekrra sil baştan yaşıyorum şuan bitkisel ürün kulalnıyorum ilaç olarak 6 ay kulanacam dr dedigi tam kısır döngü sogan suyu içtim ben kanama yaşadım 3 ay boyunca dr gitim prca aldılar pataoloji için temzi cıkdı rahim içi duvarı kalınlaşmış dediler psikolojim bu konuda bozuldu yardım olursanız sevirim iyi calışmalr

 114. ayşe mahperi sara dedi ki:

  iyi akşamlar .arkadaşlar bu süreci kistlerle savaş evresini en iyi ben bilirim .gerçekten 7 yıl bu illetle ugraştım durdum şuan yurt dışındayım .ve 8
  haftalık hamileyim.kist lerim hamile olabilmeme en büyük en gel idi .gerçekten çok zorlu bir süreç ben avukat ım ..iyi imkanlara sahiptim ve iyi hastanelerde iyi tedaviler gördüm .ama 7 yıl boyunca beni bırakmadı bu illet tedaviler sadece bir karar da durmasını sagladı .kistlerimibitir medi yani.ama kullandıgım bitkisel bir karışım hem kistlerimin çatlayıp parça parça tükenmesine hem o ay hamile kalmama sebeb oldu ..allah size de şifa versin ve isteyene hamilelik nasip etsin
  bu konuyu benle konuşmak isteyen arkadaşlara her zaman yardımcı olmak isterim tabi kar.beyaz33@hot msn. ayşe mahperi sara facebok allah yardımcınız olsun şifa versin inşallah tüm hastalara kib..

 115. goktas dedi ki:

  hocam benimde herkes gibi şikayetim polikistlerimden nasıl kurtulacağız bundan bilmiyorum 18 aylık evliğim ve hala gebe kalamadım ne yapacağımı şaşırdım soğan kürünü 6ay önce yaptım sanki hiçbirşeyin faydası olmamış gibi hala adet düzensizliğim var ve hamile kalamadım yardımcı olursanız sevinirim

 116. şermin saltık dedi ki:

  hocam ben 10 ay önce rahim ve yumurtalık ameliyatı oldum. 53 yaşındayım.kontrollerim sırasında
  ameliyat yerimde sıvı toplanması olmuş. Doktorum müdehale gerekmez dedi. Bende soğan kürünü uygulasam sonuç alabilirmiyim. Cevap verirseniz çok sevinirim.Bekliyorum yorumunuzu şimdiden teşekkür ederim

 117. şebnem tekçe dedi ki:

  hocam benimde 5cm lik bir kitle dediler rahim ağzındaymış ameliyat dediler fakat önce buu soğan kürünü yapmak istiyorum sizce bir sorun olurmu kitle dediğim miyom olması büyük bir olasılıkmış şimdiden teşekkürler

 118. pınar ceylan dedi ki:

  ******lütfen bu notumu okuyun ve bana bil gi verin**** merhaba hocam 5 yıllık evliyim 23 yaşındayım çocuk sahibi olmak istiyorum dr gittim yumurtalıklarımın tenbel olduğunu söyledi aslında her dr ayrı ayrı şeyler söylüyor hangisine inanacağımı şaşırdım ne yapmam gerekiyor bilmiyorum geçen gün kan tahlili yaptım pozitif çıktı sonra kanamam oldu ve geri söktü soğan kürünü içsem bana faydası olurmu ve hamileliktede soğan kürü içilirmi lütfen cevap yazın tavsiyelerinize ihtiyacım var çocuğunuz varsa ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız ne olur bu mutluluğu tatmak istiyorum allah rızası için yardım edin teşekürlerrrrrrrrr………

 119. reyhan akyol dedi ki:

  arkadaşlar .size yardımcı olmak için bunu yazıyorum umarım okursunuz ve ilerde bana dua edersiniz
  daha evvel yazmıştım mucizevi ilaç bulunmuş agrısız tahlilsiz masrafsız .rahim yollarını temizliyen çogu kadının çocuk sahibi olmasını etkiliyen sebeblerin çözümü bulunmuş ..van ilinde yapılan bu ilaç gerçekten insanlara şifa dagıtıyor
  ben dört yıldan sonra anne oldum allah herkese nasip etsin ben bilgi alacagınız tf numarası vereyim .inşallah ararsınız
  0537 597 15 07 allah düşmanımı bile çocuksuz bırakmasın herkese nasip etsin kaybedecek hiç bir şeyiniz yok .

 120. emine dedi ki:

  hocam bende iltihap var gunde birkac iccamasiri kullaniyorum gunluk bezde kullaniyorum abdest aliyorum ama cogu zaman ogle ile ikindiyi kilamiyorum akintidan dolayi ne yapabilirim

 121. derya dırkık dedi ki:

  eeeee cevaplar nerede yanı yazmayarak dıyosunuz kı soganda sogan oylemı hocam

 122. aslıhan hayta dedi ki:

  saygı değer hocam sizden tırnak sedefiyle ilgili kürlerinizi öğrenip uygulamak istiyorum ama tam anlamıyla bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz ayrıca sizi beğenerek izliyor ve dinliyorum.eğer bu yazdığıma duyarlı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 123. yesim tozar dedi ki:

  hocam bu kürü ugularken habersiz hamile olursam ve kürü devam edtigim zaman bir zarari olurmu,ben zarari oluyor diye duymustum. cevap verirseniz sevinirim !

 124. lebibe üstüntaş dedi ki:

  ya hala cwap wermemşsinz neden kimse cewap wermiyo bana 🙁 lütfen gercekten merak ediyorum sebap hormanel bozuklukmu daha ciddimi

 125. lebibe üstüntaş dedi ki:

  bana anlaşılr bi cewp wersenz sewinirim ona göre doktora gideceğim alah razı olsun

 126. lebibe üstüntaş dedi ki:

  s.aleykm ben yaklaşık 20 gündr adet görüyorum 2,5yıldr adet görüyorum cinsel deneyimm olmadı bundan önceki aylardada dengeszlikler oldu korkmaya başladım artık.aynı sebepten doktora giden arkadsslarımda bakire oldukları için sadece hap werebiliyolarmş lütfen cwp weririmisniz hayırlı günler

 127. aysu ergin dedi ki:

  merhaba hocam 2 yıllık evliyim.bundan 7 yıl önce kist amelıyatı olmustum ve bununla birlikte sağ yumurtalığım alındı.şu an da da sol yumurtalıgımda 5cm.lik bir kist mevcutmuş bunun dışında da çikolata kistim varmış sizce bu şartlar altında hamile kalma şansım var mı?beni tüp bebek merkezine sevk ettiler.henüz gitmedim sizin önerdiğiniz soğan kürünü deniyorum ve ayrıca kistin patlama riski varmış kist patlaması tehlikelimidir bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

 128. ELİF ÇAKIR ULU dedi ki:

  merhaba 2 yıllık evliyim. yaklaşık 5cm. çikolata kistim var. 3 tane doktora gittim. biri bu kistin hamileliğe engel olmadığını söyledi. ilk kez biri bunu söyledi. diğerleri ise hamileliği erteler diyor. ne yapacağımı şaşırdım. ilaç kullanmadım. acaba kullansam eriyebilir mi. bunun da örnekleri var aslında ama korkuyorum, yada hamile kalırsam şayet düşük riskim olur mu. . çikolata kisti olan arkadaşlar, size doktorlarınız ne söylüyor bu konuyla ilgili , paylaşalım.

 129. hatice dedi ki:

  merhaba ibrahim bey. ben 22 yaşındayım. polikistik over rahatsızlığım var.adet düzensizlğim vardı.7 senedir diane 35 kullanıyordum son zamanlarda kilo aldırdığını hissettim ve bıraktım. öğrenciyim ve şu an ailemin yanındayım yani tavsiye edeceğiniz yöntemleri en rahat şimdi uygulayabilirim.ilacı bıraktığımdan beri adet düzensizliğim tekrar başladı.kıllanmalarım başladı.acil olarak vereceğiniz cevabı bekliyorum.lütfen…

 130. gülben erkoç dedi ki:

  merhaba, polikistik over hastasıyım(tahminen 20 yaşından bu yana) 31 yaşındayım şu an. 18 yaşından beri cinsel ilişkim oluyor. Gün geçtikçe de polikistik over artmış görünüyor. 20 yaşımdan beri çeşitli doğum kontrol hapları kulllandım. belirli aralıklarla kestim. son 1 yıldır, Genellle kullandındım. fakat bu ay ki adetim hem uzun sürdü hemde devamlı olarak kahverengi zaman zaman da kanlı akıntılar oldu. ilacı bırakmayı ve seyri gözlemlemeyi düşünüyorum. Bitkisel ilaç yöntemleri varmıdır. yeni evlendim ve bir yıl sonra çocuk sahibi olmayı istiyorum. ne yapayım, süreçte ne yapmalıyım? (maddi yönden durumumuz iyi değil, doktara gitmek maaliyetli olur diye düşünüyorum.) lütfen beni yönlendirin. teşekkürler.

 131. gülşen kasım dedi ki:

  sayın hocam hamilelik öncesi pkos teşhisi konuldu 1 ay sonra hamile kaldım ve doğum yaptım.şimdi bebeğim 5 aylık emzirenler bu kürü yapabilir mi ayrıca doğum sonrası kilolar için de etkili midir tşk.

 132. tulın guler dedi ki:

  mrb ben polikistik over sendromluyum bu yuzden yuzumde tuylenme ve sıvılceler cıkıyor bunun ıcın dogum kontrol ılacları verdı doktor bu ılaclarda kılo almama neden oldu tuylerım ıcın lazere gıtsem bıtmezmıs kıstler bıtmeden tedavı gorsem
  ılacı bırakaınca
  yıne cıkmaya
  baslıcakmıs bu sogan kurude ılac gıbımı bırakınca
  tekrar kıst oluscakmı

 133. gülseren üzer dedi ki:

  42 yaşındayım adette2ay gecikme oluyor bazen ateş basmalar vb menapoz belirtileri var soğan kürüne başladım bugün yapacağım başka bir tavsiyeniz varmı bilginize emeyinize sağlık allah razı olsun insanlara faydalı olabilmek allahkatında çok değerli sağolun takip ediyoruz sizin gibi insanları rabbim çoğaltsın inşaallah

 134. fatma aydogan dedi ki:

  hocam mrb düzensız adet görüyorüm hormon bozuklugu var yumurtalıklarımın ıyı calışmadıgını doktor söyledı sogan kürü ıcsem bır faydasını görürmüyüm cevap verırsenız sevınırım tşk

 135. leyla yıldız dedi ki:

  sogan kürü kullananlar nasıl bir sonuç aldımı? mantarı olanlar sonuç aldılarmı alan varsa lütfen yazsın bende denemek istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

 136. selma gökbulut dedi ki:

  merhaba hocam hormon bozukluğu var bnde. yumurtalıklarımın çalışmadığı söylendi. iki gündür soğan suyu içmeye başladım. hipertroidim var bunu içinde ilaç kullanıyorum şuanda. soğansuyunun troid için kullandığım ilaca veya troidime bi zararı olur mu

 137. M.S dedi ki:

  MERHABA HOCAM BENIM DE ADET OLMADAN ÖNCE 3 GÜN KAHVERENGİ RENKTE LEKE GELİYOR DAHA SONRA NORMAL EDET OLUYORUM BUNUN İÇİN BANA TAFSİYE EDECEGENİZ BİRŞEY VARMI?? ŞİMDİDEN TŞK EDERİM..

 138. mustafa ofluoglu dedi ki:

  ahmet maranki hocaya allahın iznıyle
  guvenım cok fazla.uyku konusunda gecenın saat olarak onemındem bahsettı az once haberturkte.bu kadar olur maşalalah. ona olan guvenım ınanclı ve bılımsel olusundanda kaynaklanıyor.allah selamet versın.

 139. pinar dedi ki:

  merhaba hocam benim 5 senedir cocugum olmuyor bütün degerler normal olmasina ragmen. gitmedigimiz doktor calmadigimiz kapi kalmadi ama yinede olmadi hayirlisi olsun sagliklisi olsun diyorum ama yinede biran önce cocugumu kucogima almak istiyorum icim ögle yaniyor ki ceken bilir bu dert beni bitiriyor sakinlesemiyorum esime karsida eksik hisetiyorum

 140. fatma aydogan dedi ki:

  slm arkadaşlar sogan kürünün zayıflatıgını duydum bılgısı olan varmı veya deneyen varsa yazarmısınız bırde sordugumuz soruların cevaplarını nasıl alacagız bılgısı olan varnı tşk

 141. fatma aydogan dedi ki:

  mrb hocam 39 yaşindayim adetlerım hep düzensızdı doktora gıtım bana dayana 3 x verdı bu hapı kulanınca her ay oluyordum bırakınca 2 ayda bır oluyordum şimdi 2cı evlılıyımı yaptım 6 ay oldu evlenelı 3 aydır adet görmuyorum doktora gıtım bana fallutar dıye bır hap verdı bıtınce adet gorursun dedı ama gormedım sızın tavsıyenız ne olur bırde hacam sogan kürü adet olmamda faydası olurnu ve nasıl yapılıypr acıl cevap teşekürler

 142. fatma aydogan dedi ki:

  merhaba hocam adet olmam ıcın ne önerırsınız ve nasıl cevaplara alırız sızden teşekurler

 143. fatma aydogan dedi ki:

  selam hocam ben 38 yaşindayim 2ncı evlılıyımı yaptım 6 ay oldu 4 aydır adet görmüyorüm cocuk ıstıyorum acaba menopozamı gırdım cevap ıcın teşekürler

 144. yeter özdemir dedi ki:

  merhaba hocam ben polikistik böbrek hastası olan bir bayanım.annem böbrek hastası ve diyalize giriyor.bende ileride diyalize girmekten karkuyorum.sizin soğan kürünüz benim böbreklerime nasıl bir fayda eder yada edebilirmi?başka bir tavsiyeniz varmı benim yapabileceğim.teşekkür ederim saygılarımla.

 145. Soğan suyunun faydaları neler?

 146. cankız dedi ki:

  merhabalar hocam ben 27 eşim 26 yaşında 1 yıllık evliyiz ve 6 aydır korunmamamıza rağmen hamile kalmadım ne yapmamız gerekiyor lütfen cevabınızı acil bekliyorum çok teşekkür ederim bilgileriniz ve bizi aydınlattığınız için hayırlı günler.

 147. canan dedi ki:

  merhabalar hocam 1 yıllık evliyim ve yaklaşık 5 aydır korunmuyoruz ama hamile kalmadım ne yapmamız gerekiyor. bizleri bilgilendirip aydınlattığınız için çok teşekkür ederim….

 148. selena dedi ki:

  merhabalar hocam ben de polikistik over hastasıyım.4 yıllık evliyim 29 yaşındayım.
  soğan kürünüzü yaptım fakat edet görmedim acaba tekrar içmelimiyim teşekkürler.

 149. ayfer dedi ki:

  hocam ben sogan kürüne başladım ama siz 15 gün kullanın diyosunuz ama televizyonda adet bittinten sonra hemen başlayın ve 21 gün devam edin demiştiniz hangisini yapayım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 150. kadriye şahbazoğulları dedi ki:

  6 cm büyüklüğünde miyomm var. rahim dvarım kalınlaşmış soğan kürünü uygulamamda bi zarar olrmu.

 151. melike dedi ki:

  hocam ben iki yıllık evliyim ilk üç dört ay hamile kalmayınca doktora gittim sadece iltihab var dediler .bende tedavi oldum ama yine hamile kalmadım .tekrar başka doktora gittim hiç bi sorunun yok sabret zamanla olur dedi.bende sabırla bekledim .tm iki yılım doldu .geçenlerde yine gittim .polikistik over tanısı yapıldı .ve ilerlemiş .bu yüzden tıp fakültesine sevkedildim.randevumu 3 ay sonraya aldılar .su an gerçekten çok korkuyorum .acaba bu 3ay icinde sogan kürünü uygularsam rahatsızlığımı hafifletirmi

 152. banu? dedi ki:

  merhaba,
  hocam bende kadın hastalıkları ile ilgili doktora gittim.ancak yapılan tüm testler temiz çıktı.2 aylık evliyim.eşimle her birlikte olmak istedğimde canım ilk günkü gibi yanıyor.ve ağrılarım sürekli devam ediyor.bazen dayanılmaz oluyor.ağrı kesici kullanmak istemiyorum.artık.yardımcı olursanız çok sevinirim

 153. kamuran dedi ki:

  bu soruların cevapları nerde.ben de aynı şeylerden muzdaribim.artık soğan kürü de işe yaramıyor .üzgünüm.ne olacak bizim halimiz böyle.allah yardımcımız olur inş.
  saygılarımı sunuyorum hocam .başarılar

 154. GÜLŞAH dedi ki:

  HOCAM 19 yaşındayım adet düzensizligim tüylenme sorunum ve saç dökülme problemim var adetim cok gecikiyor ve cok az kanamam oluyor benim uygulayabileceğim bir kür varmı ayrıca sogan kürü adet kanamasını arttırırmı bana yardımcı olursanız cok sevinirm vereceğiniz bilgilerin allahın izniyle şifa olacağına inanıyorum cevaplarınızı bekliyorum ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH….

 155. selma basan dedi ki:

  33 yaşındayım 6 aydır adet görmüyorm 9 yaşında 1 tane oğlum var..
  kislik overim (yumurta kistim var ) testLErim %100 menepoza qirdimmi sölüyorlar.. ayrıca bide göğüs kistim var horman ilaçları fazla kullanamıyorum.. cocuk istiyorum ne önerirsiniz ? Yardımınıza iihtiyacım var aLLah rızası için yardım edizniz ? ne yapıcamı bilmiyorum doktorlara gidiyorum ne yapıcam diye soru soruyorum onLar yapıcak bisey yok diyorLar cok kötüyüm LÜTFEN YARDIM EDENİZ .. ??

 156. munevver demirtaş dedi ki:

  hocam 10 gundur soğan kurunu yapıyorum ama tansiyonum zaten duşuktu şimdi daha duştu bu soğan kurunden olabilirmi beni aydınlatırsanız cok sevinirim hic yataktan kalkamıyorum

 157. asya demiral dedi ki:

  bende adet düzensizliği var soğan kürüne başlamak istiyorum ama gebelik şüpem de var soğan kürünün bi sakıncası olurmu

 158. türkan yildirim dedi ki:

  3 ay adet olamadım.FSH 69 çıktı kadın doğumcu dr divina verdi kullandım.adet oldum.2 aydır kullanıyorum. İlaçla beraber 1 ay incir kürü yaptım.6 gün adet gördüm.şimdide soğan kürü ,arslan pençesi otu kaynatıp içiyorum. doktor 3 ay bu ilacı kullan dedi.erken menopoz dedi.ilaçcı 3 ay kullanıp bıraktıktan sonra tekrar adet görebilirmiyi.Bekar ve 37 yaşındayım Acil cevap yazarsanız sevinirim.Teşekkür edrim.

 159. duygu çelik yılmaz dedi ki:

  hocam ben 24 yaşındayım polistik over sendoromu hastasıyım 4 yıllık evliyim bebeğimiz olmuyor tedavi olmak için hastaneye gittim klomen ile gebelik gerçekleşti ve 4 haftalıkken düşük yaptım soğan kürüne ne zaman başlasam etkili olur.

 160. reyhan bakırcı dedi ki:

  hayrlı günler hocam filizlenmiş kuru soğanın kürü olurmu
  ayrıca benim adet düzensizliğim çok fazla soğan suyunun faydası olurmu eğer farkında olmadan yeni hamile isek bir sakıncası olurmu yani çocugu düşürme ihtimali varmıdır nolur cevap yazarsanız çok sevinirim hocam.

 161. çilekeş kadınlardan biri daha dedi ki:

  elam hocam ve hanımlar.nedir kadınların bu çukulata kistinden çektiği yaaa.Kadınların % 75 de bu sorun var.Allah yardımcımız olsun ne diyim.Bıktık bu edometriyozdan ya kesin bi çözümü olmalı yaaa benceee.Bende yeni soğan kürünü denemeye başladım.eğer faydasını görürsem sölerim yaparsınız hanımlar tamam.İnaşallahda faydasını görürürm.Bende azmı ameliyat oldum bu dertten.Neyse kalın sağlıcakla.yinede herşeye rağmen şükür rabbimize bu halimize.başka dert keder göstermesin.

 162. ayşe kars dedi ki:

  hocam merhaba,ben 29 yaşında bir polikistik over hastasıyım.yaklaşık 8 yıldır doğum kontrol ilaçları kullanıyorum,şuanda da yasmin isimli ialaca devam ediyorum..bu tarz hormon ilaçları almaktan çok sıkıldım,ben bu soğan kürünü adet gördükten sonra ialca devam etmeksizin kullansam daha iyi olur mu acaba???diğer bi sorum da ilk kür tamalandıktan sonra ikinci kürü ne zaman uygulamalıyım?
  şimdiden teşekkürler..

 163. duygu yılmaz dedi ki:

  merhaba hocam 24 yaşındayım 4 yıllık evliğim fakat çocuğumuz olmuyor tedavi için doktora gittim adet düzensizliğim var polistik over sendromu dediler ilaç kullandım(klomen) ilk kullandığımda hamilelik gerçekleşti fakat 4 haftalıkken düşük yaptım ne şekilde kullanmam lazım soğan suyu bir kere denedim başaramadım sizden cevap bekliyorum cevabınız için şimdiden teşekkürler başarılar dilerim.

 164. YASEMİN DEMİR dedi ki:

  yaşım 20 on aylık evliyim adet düzensizligi ve agrılarımın çok olması nedeniyle gittim kist çıktı herkes ayrı ayrı şeyler diyo ne oldugunu anlamadım çok şiddetli agrılarım oluyor sanki rahmim çıkıcakmış gibi oluyor çok sızlıyor dayanılmaz bir agrı bu ne olur yardım edin bana …

 165. YASEMİN DEMİR dedi ki:

  slm hocam benim yumurtalıklarımda kist var 2 kutu yasmin dogum kontrol ilacı kullandım küçülme vardı ama en son gittigimde ultrason çekildigimde tekrar büyüme yapmış bu neden kaynaklanıyor olabilir acaba rahmimde çok fazla agrım oluyor ve ayrıca yogun bir şekilde de iltihap var bu bende evlenmeden öncede vardı ve şimdi hala devam ediyor çok ilaç kullandım ama geçmiyor arada mide bulantım halsizlik oluyor ilişki esnasında agrım oluyor çok sizce ne olabilir bana neyi tavsiye edersiniz sayın hocam sizden cevap bekliyorum cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim başarılar dilerim…

 166. serseri mayın dedi ki:

  arkadaşim benim ismimle yazmasanız iyiolur

 167. HANDAN ATAŞ dedi ki:

  hocam ben 33 yaşındayım 7 senedir çocuğum olmuyor eşim varikosel ameliyatı oldu 3 ay geçti belki olur dediler soğan kürünü ve yumurta çatlatma kürünü aynı anda kullanabilirmiyim bende GENOTİP66 HPV high saptandı 3ayda bir kontrole gidiyorum şimdilik teylikeli birşey yok bu kürlerle hamile kalabilirmiyim çok teşekkür ederim ALLAH sizden razı olsun başarınız daim olsun sağolun

 168. seda sözeri dedi ki:

  hocam iyi günler. Ben bugün adet gördüm.soğan kürünü uygulamak istiyorum .ne zaman başlamam lazım .
  ben üç senedir evleyim.çocuğum olmuyor. doktora gittim fakat hiç bir problem olmadığını söyledi. ilk evlendiğim sene idrar yollarında iltihap vardı iğne olarak tedavisini oldum . soğan kürünüde çocuğum olsun diye uygulamak istiyorum. fakat hangi gün başlıyacağımı bilmiyorum. bana yardımcı olursanız sevinirim. iyi günler.

 169. serseri mayın dedi ki:

  merhaba hocam ben sizin cok büyük hayranınızım bu soğanla tedavinizi cok merak ediyorum fakat nasıl yapıcağımı ve kac dk kaynatacagımı bilmiyorum ben 19 yasındayım ve 2 yıldırda evliyim kızkende şimdide adet düzensizliğim var ve cocum olmuyo cok istiyorum neolur yardım edin

 170. kafiye kotan dedi ki:

  hocam ben kafiye 36 yaşındayım endometroiziz hastasıyım 2 yıl önce laparoskopi oldum .şikayetlerim geçmedi hatta daha fazla arttı.ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.sancılarım çok var ağrılara dayanamıyorum

 171. filiz koç dedi ki:

  hocam birde ameliyat olmak tan korkuyorum eyer hamile kalabilirsem risk nedir

 172. filiz koç dedi ki:

  rahimde polip var sogan kürü geçerlimi

 173. fatma yıldırım dedi ki:

  hocam ben polikislik over sorunu olan bir bayanım soğan kürünü yaparken beyaz soğan dedikleri soğandanmı yapılacak ?

 174. ersa kaya dedi ki:

  sayın hocam ben 26 yaşında bekar bayanım kasık ağrısı şikayetiyle doktora gittiğimde iki tane kistim olduğu ortaya çıktı sağ taraftaki kistim çikolata kisti olduğunu söylediler kistin boyutu 5,5 cm kan değerlerim ise CA 5 tahlilimde 126 çıktı ameliyat denildi ben çok korktum hocam soğan kürünü 15 gün uyguladım değişen bişey olmadı bana yardımcı olursanınz çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  saygılarımla…

 175. sıla yılmaz dedi ki:

  hocam iyi akşamlar benım sol yumurtalığımda kist var. soğan kürü denesem faydası olurmu ayrıca adet görmüyorum doktorum içe kanama olduğu için normal dedi. karnımda aşırı şişlik var. yardımcı olursanız sevinirim 9 aylık evliyim ve çoçuk düşünüyoruz…

 176. İCLAL CENGİZ dedi ki:

  İİ GÜNLER HOCAM BEN 20 YAŞINDAYIM DAHA YENİ ÖĞRENDİM POLİKİSTİK OVER SENDROMU OLDUĞUMU KİLO VERMEM GEREKİYOMUŞ EN İİ TEDAVİ BUYMUŞ HOCAM BANA YARDIM EDİN NASIL BUNU ATLATABİLİRİM İLERİDE BEBEĞİM OLMAYABİLİRMİŞ BANA YARDIM EDİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

 177. HAVİN GÜLSER dedi ki:

  slm hocam 1,5 yıldır evliyim çocoğum olmuyor doktaora gittim yumurtalıklarımın tembel olduğunu söylediler ne yapmam gerekiyor hocam sizin önereceğiniz bitkiler varmı yardımcı olursanız sevinirim ALLAHA EMENET OLUN

 178. gulsah dedi ki:

  hocam24 yaşındayım 1 yıl denememize ragmen bebegim olmadı benim yumurtalıklarım düzenli çalışmadıgı için hem gebe kalamıyorum adet göremiyorum bana hangi kürü uygun görürsünüz.

 179. aslıhan ekıncı dedi ki:

  slm hocam bıze yardımcı oldugunuz ıcın tesekur ederım 5 yıl once menopoza gırdı ama gecen gun annemden tekrar kan gelmıs cok hafıf akıntı ıle bırlıkte bu normalmı sımdıden cok saolun

 180. fatma dedi ki:

  hayırlı günler hocam.ben 40 yaşındayım birtane bebeğim var28 aylık .ikinci bebek için doktora gittim .bu arada doğumdan sora hiç adet görmedim 24 ay bebeğimi emzirdim.doktor bana tahlil yaptı ve dediki menapoza girmişsin ve bana ilaç verdi AGNUCASTON ve AGİFEM FİTİL.3 ay kullanmamı söyledi . bana tavsiye edebileceğiniz kür varmı hocam ve ben kürleri ilaç tedavisi görürken kulanabilirmiyim.çok endişeliyim bana yardımcı olursanız çok sevinirim .allah razı olsun sizlerden.çok endişeliyim.sağolun hocam iyiki varsınız

 181. aayşenur büyükak dedi ki:

  slm hocam ben 9yıllık evliym 2defa tüp bebek denedik sonuç başarısız oldu denemediğimiz yol kalmadı bir tek bu soğanı denememştim bide benim adetlerim ve yumurtalrmda bir sorun olmadığını eşiminde aYNI ŞEKİLDE sorunu olmadğı fakat eşim varikoselden amilyat olmştu acaba bu sadece kistleri olanlar içinmi geçerli yoksa sorunu olmayanlar içinde geçerlimi bunu nasıl kullanmam gerekli acaba lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum yaşım 31 eşiminde 34 fakat eşim şeker hastalığına yakalandı bununla ilgili olabilirmi

 182. Ayşe Yıldız dedi ki:

  sayın saraçoğlu ben 40yaşıda polikislik,böbrek hastasıyım ayrıca yüksek tansiyon var hocam her iki böbrehide kistler var rahimde,göğsümde,karaciğerimde kistler var kistlerin erimesi için ne yapmam gerek banayardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekür ederim.

 183. kamola kaplan dedi ki:

  sayın,saracöğlu, ben 13 yaşından berı duzensız adet goruyorum, kendı ülkemde bunun tedavısını devamlı uyguladım güclu hormonlu ılaclar aldım şımdı 27 yaşındeğım, artık ılac ıcersem adet goruyorum ıcmessem 1 yıl bıle gormeye bılıyorum,her sefer hormon tahlılı sonucu {prolaktın}yukseklığı gozukuyo.acaba bu kürü uygularsam hormonal desteksız sonuc alabılecekmıyım? ve ne kadar zaman bu kürüyı uygulamam lazım? bana yardımcı olursanız cok sevınırım cünkı artık hormon almak ıstemıyorum. şımdıden teşekkurler.kamola kaplan.

 184. EDA KOLCU dedi ki:

  slm hocam bende adet düzensizliği var 3 ayda bir adet görüyorum doktara gittim dopalgin verdi bir kaç gündür onu kullanıyorum sizin soğan kürünü ilaçla devam ettirsem bir sakıncası olurmu 1 yıllık evliyim çocuk istiyorum.

 185. zehra gönültaş dedi ki:

  slm hocam bende sürekli tekrarlanan yumurtalık kisti va çocuk istiyorum olmuyor adetide ancak söktürücü ilaç kullanırsam oluyo uzun süredir doktortedavisi görüyorum yumutalığımın çatlamadığını ve kist yüzünden hamile kalamadığımı söylüyor acil olarak ne önerirsiniz şimdiden teşşekürler

 186. s.d dedi ki:

  selam ben 20 yaşındayım.adet düzensizliğim hep vardı.hormon testlerim normal cıktı yumurtalıklarımda da sorun bulunamadı.9 ay tedavi amaçlı doğum kontrol ilaçları kullandım.ama bıraktıktan sonra tekrar düzendizleşti.doktor doktor gezmekten yoruldum.çok ağrım oluyor.nasıl bi tedavi yöntemi uygulayabilirim.şimdiden teşekkürler

 187. aynur arikan dedi ki:

  arkadaslar soan suyunu ne akdar kulacam benidme adet duzslizik sorunum vars agoolun

 188. yazgı polat dedi ki:

  ibrahim bey ben 1 sene önceover kist ameliyatı oldum ama kist raporu iyi korkulacak birşey yok dediler benim 8 yaşında bir oğlum var bir senedir cocuk istiyoruz kist ameliyatından sonra cok denedik olmadı hamile kalamadım doktora baş vurdum her türlü tes tahlil oldum hepsi normal bir sorun yok diyolar yumurta uyarcı ilac kulandım yumurlama oluyo 5 tane çatlamada oluyo ama gebelik gercekleşmiyo hiç bir problemim yok olduğu halde eşimin siperm değerleride çok iyi ama olmuyor bunu sebeb ne olabilir ne yapmam lazım bana yardım edin soğan kürünüz uygulamadım uygulıyınca gebe kala bilirmiyim bana yardımcı olun bende problem yok ama olmuyo lütven imeil adresime cevamınızı önerilerinizi atın sizden cevap beklemekteyim

 189. Serpil Yelken dedi ki:

  Öncelikle bize verdiğiniz bilgilerden dolayı teşşekkürler hocam.Ben endometriozis hastasıyım.yumurtalıklarımda kist vardı,ameliyat oldum.Şimdi hormon ilacı kullunıyorum ve 3.5 cm kistim var.Ayrıca kalbimde ritim bozukluğu var,onun içinde ilaç kullanıyorum.bu ilaçları kullanırken de soğan kürünüzü deneyebilir miyim?Şimdiden teşekkürler.

 190. dilek yalçın dedi ki:

  43 yaşında annem düzensiz adet görüyo 3gün siyah geliyo sonra sökülüyo bunun bi çaresi varmı teşekkür ederim hocam

 191. dilek yalçın dedi ki:

  yumurtalıklarımın çalışmadığını söylediler bizde çocuk istiyoruz ne yapmam lazım şımdiden teşekkür ederim

 192. canan çevikbaş dedi ki:

  hocam iyi günler ben canan çevikbaş uzun süre mantar rahatsızlığı yaşadım ilaçlar cvp vermedi dr.gittim tekrar enfeksiyon dedi tekrar ilaç kullandım bir süre iyi geldi tekrar nüksetti sarı akıntı başladı dolayısıyla rahim ağzında kaşıntı oluştu önerdiğiniz soğan kürüne başlasam sizce uygunmu.şimdiden tşkederim iyi çalışmalar.saygılarımla

 193. nurtaç canan dedi ki:

  ben yardım istiyorum 1çocuğum var lohusalıkta geçirdiğim rahatsızlıktan dolayı kanallarım tıkalı fakat ameliyat oldum ve açıldı şu an 6 ay bekleme süreci verdiler ne yapmamı önerirsiniz kısa zamanda mail yollamanızı rica ederim allaha emanet olun

 194. emel ışık dedi ki:

  hocam ben 49 yaşındayım.1.57boyunda,50 kilodayım.şimdiye kadar sağlık ve kilo problemim olmadı.allaha binlerce teşekkürler.ben çok küçük yaşlardan beri sanırım 12,13 yaşlarından beri farkında olmadan yaptığım hareketler yani hareket etmesini çok seven,acıktığım zaman karnını doyuran her öğünde tek çeşit yemek yiyen biriydim.yani sofrada ne varsa yalnız bir çeşidini yer sofradan kalkardım.annem çok kızardı şundanda ye bundanda ye diye ama inatçı biriydim yemezdim.o alışkanlığım hala sürüyor.iyiki öyle yapmışım.şimdi çok mutluyum.asla hareketsiz kalmadım.en azından bir yol boyunca yürüdüm.televizyona, kitaplara takıntılı olmadımçünkü insanın kafasını allak bullak ediyorlar,herkes kendi vücudunu kendi tanır.bedenimin ve düşüncelerimin hoşuna gidenini yaptım.işte mutluluk bu,

 195. özlem taykan dedi ki:

  selam hocam ben de endometrioma teşhisi kondu sol yumurtalığımda 2 adetler ve biri 5 diğeri 7 cm. ameliyat dediler ama tiroidim çok yüksek çıktığı için ameliyat masasından geri döndüm şuanda soğan kürüne yeni başladım ama benim için etkili olurmu birtane 9 aylık bebeğim var. sezeryan ve apandisit ameliyatları geçirdim ve daha önceden 1,5 yıl tiroid edavisi görmüştüm ben dereotu ve soğan kürünü birlikte yapsam bana faydası olurmu tekrar ameliyat olmak istemiyorum ne olur bana cvp yazın şimdiden teşekkür ederim

 196. berrak duman dedi ki:

  sogan hapatit b iyi geliyomu

 197. ZEYNEP AYDIN dedi ki:

  hocam benim 3 yil once baslayan kanamalarim var .Bu kanamalar sac kili seklindeydi simdi dahada fazlalasti.Ben ingiltere'de oturuyorum kanama sebebini bulamadilar surekli hormon ilaci veriyorlar gecen yillar 1 kez kullanmistim bir daha kullanmadim.1 hafta once doktor rahim duvarinin kalinlastigini soyledi bu yuzden olabilir dedi.Lutfen bana yardim edin; allah rizasi icin hocam.Cok korkuyorum eger bana cevap yazarsaniz kendi E-mail adresime girmeyide bilmiyorum.Allah rizasi icin yardim edin, cok kotu durumdayim; Saygi ve sevgilerimle.

 198. arzu dadaşoglu dedi ki:

  süpersin doktor bey tşk ederız insalak iyi gelir? 😀

 199. seher atik dedi ki:

  hayırlı günler hocam dayım sizin için sarı karpuz çekirdeği biriktirmiş seda sayanın programında bu konu hakkında konuşma yapmışmışınız eğer hale lazımsa bize adres verin yollayalım msn adresimede yorumunuzu yazabilirsiniz yollaya bilirsiniz ben kütahya/gediz'den yazıyorum türkiyenin heryerinden seviliyor vede seyrediliyorsunuz iyi günler hocam

 200. Aydogan Dönmez dedi ki:

  selam hocam.9 yıllık evliyiz.hanım 32 ben 34 yaşındayız.çocuk olmuyo.ege ünv. tedvai gördük uzun müddet..minyomlar temizlendi.aşılama oldu.kanalın biri tıkalı dendi.tek çare tüpbebek yöntemi kaldı.sizin bir öneriniz varmı bitkisel karışımlarla ilgili.postayla alabiliriz.adres:Aydogan Dönmez.. eskigediz beldesi fahrettin altay ilköğretim okulu..gediz/kütahya

 201. pınar dedi ki:

  Slm hocam 28 yaşındayım ve 1 seneden bu yana adet düzensizliği yaşıyorum.son 3 ay adet görmedim ve ilaç tedavisi ile adet gördüm hormon testlerim yüksek değerlerde çıktı.erken menapoz olabileceğini söylediler.ADET DÜZENLEYİCİ İLAÇ başladım.vermiş olduğunuz soğan kürünü ilaç tedavisiyle birlikte uygulamamın herhangi bir sakıncası olabilir mi?

 202. funda yaman dedi ki:

  hocam ben polikistikover hastasıyım.önerdiğiniz soğan kürünü yaptım bu arada 5 aydır adet görmüyorum soğan kürü bittikten sonra kahverengi koyu akıntı geldi 2 kez şimdi kan renginde geldi adet oldum zannettim ama değil.bu normal mi?cevabınızı bekliyorum

 203. nefise daldip dedi ki:

  soğan kürünü 12de kahvaltı yapıyorum ozaman içsem olurmu 9 yıllık evliyim çikolata kistim var iki kez ameliyat oldum üç kez tüp bebek denemem oldu başarısız 2santim kistim var önerilerinizi bekliyorum acil cevap teşekkürler

 204. ayşe özbey dedi ki:

  haftada 3 kere soğan çorbası içtim devamlı tekrarlayan mantarım vardı ikide bi kadın doğum doktoruna gidip antibiyotik kullanmama sebeb oluyodu soğan çorbası sayesinde bu inatçı tekrarlayan mantardan kurtuldum allaha şükür artık doktora gitmek zor geliyodu devamlı tekrarladığı için allaha çok şükür soğan çorbası sayesinde geçti mantardan muzdarip olan tüm bayanlara tavsiye ediyorum çekinmeden deneyin gerçekten etkili oldu bende

 205. sezgin aydın dedi ki:

  benım safra kesemde polip var iki tane tıpca kesınlestı buna bır bıtkı kuru varmı acıklarmısınız?