By 02 Temmuz 2011 Devamı →

SİZ ÇOCUĞUNUZU BÜYÜTÜRKENSİZ: Çocuğunuzu Büyütürken, ebeveynliğe yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Çocuk gelişimini ve çocuğunuzun hayat yolculuğunu, uzun ve ne sürprizle karşılaşılacağı bilinmez bir nehirde yaptığınız bir yolculuk olarak hayal edin. Siz teknede, yolculuk hızını ve yönünü belirlemek için bulunan rehbersiniz. İşte öğreneceklerinizden bazıları:
SİZ ÇOCUĞUNUZU BÜYÜTÜRKENZihin, nasıl gelişeceğine ve ne öğreneceğine ilişkin ipuçlarını çevreden alır. Kitapta çocuğunuzun gelişimi için en uygun olan öğrenme evrenini oluşturmayı öğreneceksiniz.Anne sütü, bebeğinizi enfeksiyonlardan, astımdan ve pek çok başka rahatsızlıktan koruyan, mükemmel bir karışımdır (ayrıca, günde 500 kalori yakarak hamilelikte aldığınız kiloları vermenize yardım eder!). Ama emziremeyecek durumdaysanız, bebeğinizin ilk günden olabildiğince iyi beslenmesi için neden ne kadar yedirmeniz gerektiği konusunda pek çok önerimiz olacak. Yüksek ateş hakkındaki gerçekleri ve ateş ölçmenin en doğru yolunu öğreneceksiniz (hayır, düşündüğünüz şekilde değil!). Bunun yanında, kulak ağrısından ateşli nöbetlere kadar her şeyin üstesinden ustaca gelmenizi sağlayacak püf noktaları aktaracağız.Çocuklarda alerjinin neden geçmişe oranla daha yaygın olduğuna ilişkin iki belli başlı sav var. Kitapta bu savları açıklayarak, çocuğunuzun alerjiye yakalanmasını engelleyecek ve alerjiyi tedavi edecek eşsiz yöntemler önereceğiz.

SİZ: Çocuğunuzu Büyütürken’i yazma amacımız, size, bebeğinizin yaşam nehrinde ilk günden 2190. güne kadar güvenle seyretmeniz için gereken haritayı ve en iyi rotayı çıkarmanız için ihtiyacınız olan tüm araçları
vermektir.

Siz Çocuğunuzu Büyütürken
Mehmet Öz/ Prof. Dr. Michael F. Roizen

Mehmet ÖZProf.Dr. Mehmet ÖZ

* Yağlardan Kurtaracak Formüller
* Mehmet ÖZ’den Yedi Öneri
* B Vitamini Rehberi
* 28 Adımlık Yenilenme Planı
* İnce ve Sağlıklı Bir Beden için Sebze
* Kilo Aldıran 5 Alışkanlık
*Kolestrol İlaçlarını Bırakmayın
* Posriyon Ayarlama Rehberiniz
* Endometrioziz Nedir?
*Hızlı Yayılan Kanserden Kurunmak İçin
* Sağlıklı Bir Hayat İçin
* Elma Suyunda Yüksek Arsenik Uyarısı
* Afrika Mangosu Hapı ABD’yi Karıştırdı.
* Siz Çocuğunuzu Büyütürken
* Mehmet ÖZ’ün Yeni Yaşam Reçetesi
* Mehmet ÖZ’den Beslenme Önerileri
* Enerji Depolama Zamanı
* Koruyucu ve Önleyici Güç Paketi
* Stresle Mücadelede Beş Adım
* Nelerden Uzak Durmalıyız?
* Kalbi Korumak için Vitamin Kullanmalı mı?
* Yaşlanmayı Doğal Yollarla Geciktirin
* Soya Zararlı mı Yararlı mı?

Tüm Yazıları İçin…

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Mehmet OZ

Etiketler:


Comments are closed.