By 12 Ocak 2009 Devamı →

PAPATYAM DİZİSİYıllar sonra Metin Akpınar dev bir projeyle unvan maçına çıkıyor. Dönüşü şerefine büyük bir mahalle yapıldı

Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam” bu akşam Star TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Fotoğraf Albümü

Etiketler:, ,


2 Yorum Var "PAPATYAM DİZİSİ"

Trackback | Comments RSS Feed

  1. Büsra Cavdar dedi ki:

    bu dizi bence cok cok cok güzel…. oyunculari da bir baska güzel hele metin akpinar ve nilgün kasabbasogluna bayiliyorum.
    ben bu dizide bir kusur göremedim dogrusu….

  2. Nesim Canşi dedi ki:

    Dün bu diziyi izledim. Güzel, fakat ikidebir dükkanın önünden bir ileri bir geri giden beyaz montlu kız ve diğerleri gözüme takıldı. Yani başka insan bulamadılar mı? Hep aynı kişiler sürekli gidip geliyor. Bir de ayrıca dikkatimi çekti. Köşede duran biri herhalde aldığı emirle tekrar hemen harekete geçti.Ekranın önündeki bu aynı kişilerin sürekli bir ileri bir geri gitmesini doğrusu garipsedim.