By 03 Eylül 2008 Devamı →

ONLAR ZAYIFLADI SIRA SİZDEÜnlüler hızla zayıflarken siz yerinizde saymayın!

Kadınlar gibi artık erkekler de görünüşlerine dikkat etmeye ve kilo verme derdine düştü. Kadın sanatçıların yanısıra artık erkek sanatçılar da yediklerine son derece dikkat ediyor, özel mönülerle forma giriyor. Özellikle birkaç sanatçı var ki, kısa sürede verdikleri kilolarla büyük dikkat çekiyor…


Halil Ergün Çimen içti 20 günde tam 11 kilo verdi!

İlk olarak Halil Ergün, geçtiğimiz haftalarda kendini Kuşadası Davutlar Köyü’nde bir sağlık merkezine kapatmış ve 20 günde 11 kilo vermişti. Çimen suyu içip bol bol meyve yiyen Ergün, hayatında ilk kez yoga yaptığını söylemiş ve “Rejime devam ediyorum. Biraz daha kilo vereceğim” diye konuşmuştu.

Özcan Deniz meyve yedi

Ergün’den sonra Özcan Deniz de 20 günde 6 kilo verdi. Deniz, sık ve az yeme kuralına uyup sebze ve meyve ile beslendiğini söyledi. Ünlü sanatçı şöyle konuştu: “Zeytinyağlı yemekler dışında başka bir şey yemedim. Ana yemeğim hep meyve oldu. Akşam 19.00’dan sonra asla hiçbir şey yemedim. Bol su içtim. Hedefim, 4 kilo daha vermek.”

Kenan Doğulu yoga yaptı

Diyet yapanlar kervanına ünlü şarkıcı Kenan Doğulu da katıldı. Doğulu, yaz başından bu yana 23 kilo verip incecik bir görüntüye sahip oldu. Mide rahatsızlığı yüzünden yediklerine hep dikkat ettiğini söyleyen Doğulu, yoga yapmaya başladı. Yakışıklı sanatçı, sık sık meyve çayları içtiğini de söyledi.

Okan Bayülgen’in sırrı!

Son olarak kısa sürede kilo veren bir diğer isim de Okan Bayülgen oldu. Bir diyetisyen yardımı ile birkaç haftada 13 kilo veren Bayülgen’in sırrı ise günde altı öğün yemek. Sık ve az yediğini söyleyen Bayülgen, ünlü star Mick Jagger gibi zayıf olmak istediğini açıklayıp rejime devam ettiğini belirtti.
...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Faydalı Bilgiler

Etiketler:, , , , ,


4 Yorum Var "ONLAR ZAYIFLADI SIRA SİZDE"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. su deniz dedi ki:

  ben akşam 17.00 den sonra hiç bir şey yemedim we zayıfladım tam 1 ayda 15 kilo verdim bence çok basit akşam 17.00a kadar herşeyi yeyin ekmek hariç akşam 17..den sonra bir şey yemeyin olay bu

 2. canan cansever dedi ki:

  osman bey bende aldım memnunum ya orjinal zaten kullandığım ürün siparişi verdim hemen arkasından ürünüm geldi gerçekten tavsiye ederim.

 3. osman kızıl dedi ki:

  onlar kendılerıne bır yere kapatmıslar zayıflamıslar hem onların vaktı var bıızım varmı benden sıze tavsıyem yenı cıkan lahana hapı bızler ıcın ıdeal yan etkısı yok herkesde kullanabılıyor benım aldıgım yerin adresi hemde guvenlı bır yer

 4. SILA DEMİRKAYA dedi ki:

  bence çok güzel erkekler bakmalı tabi kendine keşke bende zayıflayabilsem