By 26 Nisan 2007 Devamı →

MERYEM DEDE MAKYAJ SIRLARIİDEAL YÜZ ŞEKLİNE KAVUŞMAK ARTIK ÇOK KOLAY

Açık ve koyu renkler nasıl kullanılacağını öğrenerek yüzünüzde ön plana çıkmasını istediğiniz yerleri belirginleştirebilir veya hiç olmasaydı dediğiniz yerlerden dikkati uzaklaştırabilirsiniz. Oval yüz “ideal” yüz şeklidir. Açık ve koyu tonlarda kozmetik ürünlerini kullanarak oval yüz şekline sahip olabilirsiniz. Yüz şekliniz ne olursa olsun, sizde en iyi duracak uygulamayı bilmek önemlidir.

YUVARLAK YÜZLER

Yuvarlak YüzŞakaklara ve yüzünüzün alt kısmına daha koyu renk fondoten uygulayarak ve çene çizgisinin hemen altına bronzlaştırıcı pudra sürerek yüzünüzün daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz

KARE YÜZLER

Kare Yüz

Kare görünümü yumuşatmak için elmacık kemiklerini vurgulamak gereklidir. Çizgileri yumuşatmak içn çenenin dış kısmına koyu renk fondoten uygulayın ve böylelikle bu bölgelerin daha az görünür olmasını sağlayın. Yüzün dört köşesine daha koyu renk fondöten uygulayın. Bu uygulama, köşeleri daha kıvrımlı yapar.

UZUN YÜZLER

Uzun Yüz

Dar bir yüzün daha geniş ve orantılı görünümesi için, göz yuvarlağının dış köşesinde duracak şekilde, yüzün dış köşesinden burna doğru allık uygulayın. Yüzün iç kısımlarına koyu renk fondoten sürmemeye özen gösterin, aksi takdirde yüzün darlığı daha çok ön plana çıkar.

ÜÇGEN YÜZLER

Üçgen Yüz

Koyu renk fondöteni çenenize uygularak yüzünüzü daha kısa gösterebilir, şakaklarınıza uygulayarak da odağı yüzünüzün ortasında oplayabilirsiniz. Denge ve derinlik sağlamak için çene çizgisi boyunca açık renk fondöten uygulayın.

Meryem DEDE

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Guzellik

Etiketler:, , , , , ,


Yorumlar "MERYEM DEDE MAKYAJ SIRLARI"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. nergisss dedi ki:

  Teşekkürler Çok İşime yaradı…

 2. FERAY ŞEN dedi ki:

  YÜZ ŞEKLİME GÖRE MKJ DA ZORLANIYORDUM BENI AYDINLATTINIZ COK TEŞEKKURLER

 3. senay dedi ki:

  Seher Akkuş ne alaka kafayımı yedin yoksa nükhetten paramı alıyorsun onu övücem diye buralarda:)

 4. osman dedi ki:

  http://www.osmanhtml.trgg buradada kodlar varmıs galiba

 5. seher AKKUŞ dedi ki:

  Nükhet DURU'yu çok seviyorum hemde çok kalbi kadar yüzüde çok güzel kendisi bir harika mükemmel bir yüreği var ve bu o kadar yansıyorki mükemmel ALLAH nazarlardan saklasın yüreğine göre versin ve ben inanıyorum o hep böyle YÜCE YARADAN ömrüne ömür katsın dualarını kabül eylesin işlerini ras getirsin.
  Ekrandan o kadar çok yansıyorki samimiliği bunu çok fazla hissediyorum ve bayılıyorum ona maşallah ALLAH nazarlardan korusun seni hiç bir zaman utandırmasın bunu çok yürekten söylüyorum senin kalbin çok ama çok güzel herkese çok yardım ediyorsun ve çok samimisin içtensin alçak gönüllüsün mütevazisin ve ne olursan ol mütevazi ol sen öylesin.
  Ben 25 yaşında evliyim şu an çalışmıyorum muhasebe işiyle uğraşıyorum çalışmayı çok seviyorum evde olduğum zamanlar iş görüşmeleri yapıyorum vaktim olduğunda hep seni izliyorum çok kaliteli ve eğitici bir program devamı hep olur inşallah,şunu söyliycem herkes özgür düşüncelerinde seda sayan denen insan samimi görünmeye çalışan,yardım etmeye çalışan ama hiç içten olmayan bir insan dobra olan ve insanları aşağılayan bir insan çok sevimsiz ama bizim insanlarımız aptal inanıyorlar hiç içten değil bir kere çok yapmacık seyircileri aşağılıyor kendini bir şey zannediyor ama hiç bir şey değil bir mutlaka düşer oradan hiç bir zaman ne oldum demicen ne olucam dicen fazla uçmasın kendisi bu kadar daha yazarım neyse.NÜKHET DURU sen bir harikasın mükemmelsin ve çok özelsin hep böyle kal inanıyorum böyle kalıcağını öpüldün bana cvp yazarsan çok sevinirim.

 6. nejla dedi ki:

  Eline sağlık