By 03 Haziran 2009 Devamı →

MEME KANSERİYLE MÜCADELEYE DESTEK Bu yaz çarşıda, plajda her yerde meme kanseriyle mücadeleye destek olabilirsiniz…

MEME KANSERİYLE MÜCADELEYE DESTEK
Günümüzde her 3 saniyede bir kadın erken teşhis yöntemleri kullanılarak tedavi edilebiliyor. Erken teşhis edilemediği durumlarda ise, her 14 saniyede bir kadın maalesef bu hastalık nedeniyle hayatını kaybediyor!

AVON, kadınların hayatını güzelleştirmek ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak için bir asrı aşkın süredir çalışmalarını sürdürüyor. 1996 yılında ise Türkiye’de başlayan ve şu ana kadar 1.1 milyon TL’nin üzerinde fon toplamayı başaran Avon Meme Kanseri ile Mücadele Çalışmaları, kadınları meme kanseri konusunda bilinçlendirmeyi ve erken teşhis imkanlarına erişimi kolaylaştırmayı hedefliyor.
Siz de bu yaz, AVON’un “Çok İşlevli Kumaş Çanta”sını satın alarak bu mücadeleye destek verebilirsiniz. Sadece 4,90TL’ye alacağınız AVON’un son derece kullanışlı çantası ile hem meme kanseri ile mücadele çalışmalarına katkıda bulunacak hem de çevre dostu bu ürün ile ister çarşıda ister plajda şıklığınızı tamamlayacaksınız.
AVON Müşterisi olarak, “Çok İşlevli Kumaş Çanta”yı satın almak için 0 800 211 44 80 no’lu AVON Ücretsiz Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.Detaylı bilgi ve toptan destek alımlarınız için İletişim Sayfamızı kullanın.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:,


Comments are closed.