By 02 Ağustos 2011 Devamı →

LİPO STAR İLE BÖLGESEL ZAYIFLAMALipo Star obezite ve vücut şekillendirme uygulamalarında devrim yaratan bir teknolojidir. Kısa bir süre içerisinde cildin 1 cm den daha derine nüfuz eden manyetik alanın oluşturduğu enerji sayesinde cilt dokusundaki kasları ve kan hücrelerindeki sinirleri harekete geçirerek yağları ve selülitleri yok eden yeni bir teknolojidir.

LİPO STAR
Yağları ve selülitleri azaltmak için uzun süren PEMF ( Elektro Manyetik Alan Atımlı ) testler sonunda, Lipo Star ile hedeflenen fiziksel tetikleme sağlanmış, kan devinimini, lenf drenajını, sinirleri ve kasları harekete geçiren yeni bir konsept olarak Lipo Star zayıflama sektörüne kazandırılmıştır. Fiziksel etki illüstrasyonlarında cilt içten Manyetik Enerji hareketlerine göre titreşim eğilimleri göstermektedir. Bu etkiyle yağ hücreleri arasındaki boşluklar genişliyor böylece selülit olarak bilinen bağlı dokular gevşiyor ve çözülüyor.

Lipo Star’ın ikinci çalışma prensibi ise kan devinimini arttıran sistemdir. Manyetik enerji sayesinde kırmızı kan hücresi içinde bulunan hemoglobini harekete geçirerek kan sirkülasyonunu arttırıyor.

Hızlı ve çarpıcı etkilerinin ardında yatan özellikleri nelerdir?

– Güvenilir ve efektif kullanımı sayesinde direkt yağ hücrelerini yok ettiği için kalıcı etki sağlar.
– İlk seanstan itibaren gözle görünür sonuçlar verir.
– Uygulama sırasında anesteziye gerek duyulmamaktadır.
– Uygulama sonrasında iz bırakmaz.
– Uygulama esnasında jel sürülmesine ihtiyaç duyulmamaktadır.
– Obezite hastalarına uygulanabilmektedir.
– Selülit tedavisinde çok başarılı sonuçlar verir.
– Bir seansta 3 ila 10 cm incelme sağlanabilmektedir.
– İnsansız çalıştığı için, İnsan hata riski yoktur.

Lipo Star uygulanan biri kendindeki değişimi ne zaman ve nasıl fark eder?

Bölgesel incelme programlarında, uygulama yapılacak kişinin yapısına göre 5 ila 10 seans arası bir tedavi uygulanması gerekmektedir. Tedaviye başlanan ilk seans itibarı ile Lipo Star gözle görülür sonuçlar vermektedir. Uygulama yapmış olduğumuz kişilerden almış olduğumuz ölçümler neticesinde, bir seansta 10-12 cm’ye kadar incelme sağlayabilmekteyiz. Tedavi süresince günde en az 2,5 litre su içilmesini, az yağlı diyet yapılmasını ve hafif yürüyüşü öneriyoruz. Bunlara da dikkat edilir ise her seansta incelmenin daha fazla olduğu gözlenmektedir.

Bu sonuçlar kalıcı mıdır?

Lipo Star yağ hücrelerini yakma özelliğine sahip olduğu için daha kalıcı bir etki sağlar. Bu incelmeyi korumak tamamen kişinin kendi iradesine bağlıdır. Lipo Star ve benzer hiçbir yöntem ince kalabilmeyi garanti etmez. Lipo Star sayesinde çok kısa sürede alınan olumlu sonuçlar, uygulama yaptıran kişide motivasyonu olumlu yönde tetiklemektedir. Bu durum kişinin daha dikkatli beslenmesi noktasında moral olmaktadır.

Lipo Star uygulattığı dönemde kişi nelere dikkat etmelidir?

Her uygulamada olduğu gibi Lipo Star tedvisinde de öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gereken hususlar var. Seans öncesi en ez 2 saat açlık durumunda olunması gerekiyor. Seanslara başlamadan 2 gün öncesi itibarı ile ve seans
süresi boyunca her gün 2 – 2,5 litre su içilmesi gerekiyor. Vücuttan atılan yağların tekrar kazanılmaması için dengeli beslenme alışkanlığı edinmek formu korumaya yardımcı olacaktır.

Yan etkisi ve oruç tutarken yaptırmakta bir sakıncası var mı?
Lipo Star sadece yağ hücrelerine odaklı çalışıyor. Diğer organlara, sinir ve dokulara bir etkisi yok. İnsansız çalışıyor olması nedeni ile herhangi bir hata riski bulunmuyor. Ayrıca diğer kilo koruma yöntemlerinde kullanılan, ilaçlı enjeksiyonlara, çeşitli gazlara, jellere ve ilaç karışımlarına ihtiyaç duyulmadığı için orucu bozmaz. Kişi seans esnasında herhangi bir efor harcamadığı için yine oruç tutan kişi fiziki bir zorlanma yaşamaz.

Herkese uygulanabilir mi?

Sağlık açısından aşağıdaki rahatsızlıkları olmayan herkese Lipo Star uygulanabilir. Uygulama yapılamayacak durumlar şunlardır;
– Yüksek tansiyon hastalarına,
– Koroner kalp hastalığı olanlara
– Vertigo Hastalığı olanlara,
– Tip1 Diyabet hastalarına,
– Kalp Pili Taşıyanlara,
– Kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıkları olan kişiler.
– Böbrek Rahatsızlığı olan kişiler,
– Gebelik dönemimde bulunanlara,
– Emziren Annelere,
– Amaçlanan uygulama bölgesinde yara veya dermatit bulunması
– Amaçlanan uygulama bölgesinde metal protez bulunması
– Alerjik Diatezler
– Regl Dönemindeki bayanlara
– Yüksek kollestrolü olanlara
– Akut veya kronik hastalıklar veya ciddi patolojik değişiklikler yaşamış kişilere yapılmaz.

Pahalı bir tedavi yöntemi midir?

Benzer yöntemlerle kıyaslandığında Lipo Star daha pahalı bir uygulama değildir. Diğer yöntemlerden daha etkili olduğu için zaman tasarrufu sağlar. Normal 1 seans ücreti tek bölge için 400 TL dir.

Tedavi süresi ne kadardır?

Lipo Star uygulaması bir bölge için seans başına toplam 40 dk sürmektedir. 20 dk Lipo Star 20 dk Pressoterapi şeklinde seanslar uygulanmaktadır. Seans aralıkları en az üç gün olmak zorundadır. Seans esnasında ve sonrasında herhangi bir acı, kızarma, morarma olmaz ve herhangi bir rahatsızlık hissedilmez.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Guzellik

Etiketler:, ,


Comments are closed.