By 19 Mayıs 2014 Devamı →

Koşu Bandı ile Hızlı ZayıflamaBir saat içinde 600 kaloriden daha fazla kalori yakmaya hazır mısınız? Aşağıdaki interval antrenmanı, koşu bandı üzerinde 1 saat içerisinde 600 kaloriden daha fazla kalori yakmanızı sağlayan bir egzersiz programı.
Koşu bandı
Dakikalar geçtikçe artan tempoyla birlikte, özellikle bel bölgenizde birikmiş olan yağların yakımını hızlandırabilir ve antrenmanınızı uzun süreli koşu bandı egzersizinin sıkıcılığından kurtarabilirsiniz.

Antrenmanı tamamladıktan ve 630 kaloriye yakın bir miktarda kalori yaktıktan sonra yeterli miktarda su içtiğinizden emin olmalı ve kısa süreli bir esneme egzersizi yapmalısınız. Esneme egzersizleri için personal trainer olan yazarımız Beril Tarakçıoğlu’nun önerilerinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca programa başlamadan önce 3-5 dakikalık kısa bir jogging ile ısınma yapmanız, koşu sonrasında oluşabilecek ağrıların ve kasılmaların engellenmesine yardımcı olacaktır.


Not: Verilen sürelerde yakılan kalori miktarları 59 kilogramlık bir kadın için hesaplanmıştır. Yakılan kalori miktarı farklı kilolardaki bireyler için farklılıklar gösterebilir.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Spor

Etiketler:, , , , , , ,


Comments are closed.