By 25 Aralık 2008 Devamı →

KOMŞU KOMŞU YARIŞMA BAŞVURU FORMUSizden çok farklı bir aileyle aynı apartmanda yaşayabilir misiniz?

Örneğin hayvanları olan bir aile ile aynı apartmanda yaşarsanız ne yaparsınız? Çevrenizde sadece sizin gibi insanlar olması size ne katar? Sadece iyi yemek yaptığı için komşunuzla iyi geçinir misiniz? Gelenek ve görenekleri sizden tamamen farklı bir aileyle aynı ortamı paylaşabilir misiniz? “Komşu Komşu” komşuluk ilişkilerini, aile değerlerini, bir arada yaşama olgusunu ve bununla birlikte sevinci,hüznü aynı program altında toplayan, insan olmanın en naif ve gerçek yanlarını ekrana taşıyan bir reality show”¦ İstanbul’un nezih semtlerinden birinde seçilecek bir mahalle, Bu mahallenin güzel konforlu bir dairesinde beş aile her biri birer hafta yarışır. Amaçları komşularının gözüne girip harika bir evde yaşama fırsatı yakalamak. Aileler sırasıyla birer hafta evde kalırlar ve kendilerini komşularına sevdirmek için kıyasıya bir rekabete girişirler. Programın finalinde apartman sakinleri dairede hangi ailenin yaşayacağına karar verir.Heyecanlı yarış boyunca kimi zaman keyifli eğlencelere, kimi zaman hayat mücadelesine,
kimi zaman ise gerçek bir drama şahit oluruz. Aileyi ve apartman sakinlerini sürekli takip eden kameralar yaşananları belgeler ve bölümlerde seyirciye aktarılır. Ailelerin kendilerini kabul ettirmek için verdikleri mücadelenin yanında komşuların seçim yaparken birbirleriyle olan çekişmeleri de ekrana yansır. Apartman sakinleri aynı zamanda programın jürisidir ve evde kimin kalacağına onlar karar verecektir. Jürinin bu süreçte kendi aralarında yaşadıkları çekişmeler de ekrana yansıtılacaktır.

Mahalle kültürü şüphesiz, orta direk bir Türk ailesi için çok önemlidir. Mahallenin manavıyla, bakkalıyla samimi bir ilişki kurmak hayatın önemli keyiflerindendir. Yarışmanın gerçekleştiği mahalledeki esnaf da, seçici aileler için önemli bir etken olacaktır.Beş hafta sonunda apartman sakinleri evde kimin kalacağına oybirliğiyle karar verir.

KOMŞU KOMŞU, sizleri eski komşuluk dönemine götürürken aynı zamanda da eğlendirecek.

Hafta içi hergün saat 14:40’da ATV Ekranlarında

Proğramla ilgili görüş ve önerilerinizi belirtiniz.

KOMŞU KOMŞU Başvuru Formu için TIKLA

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:, ,


2 Yorum Var "KOMŞU KOMŞU YARIŞMA BAŞVURU FORMU"

Trackback | Comments RSS Feed

  1. gülçin dilek tursun dedi ki:

    evet neden olmasın ama her kez birbirine muhtaçtır

  2. hazarcan dedi ki:

    son derece kaliteli ve güzel bir yarışma resmen gözümüze kim olduğumuzu sokuyorlar evet işte biz buyuz.kutlarım sizi atv.