By 03 Kasım 2013 Devamı →

Kemoterapi Şampuanı ÜretildiHayranı olduğu sanatçı Nilüfer’in kanser nedeniyle geçici süre saçlarını kaybetmesinden etkilenen girişimci Talat Sam, kanser hastaları için özel şampuan üretti.

Kemoterapi ŞampuanıTürk mühendislerinin yürüttüğü ARGE çalışmaları sonrasında üretilen ve onkoloji hastaları için üretilen şampuan, kemoterapi nedeniyle kaybedilmiş saçların kısa bir sürede daha güçlü olarak geri kazanılmasını sağlıyor. Ayrıca hastaların morallerinin yüksek tuttuğu için bir ölçüde de tedavi süresinin hızlanmasına yardımcı oluyor.

Tamamen doğal, bezelye katkılı

Talat Sam yeni üretilen şampuanı şöyle anlattı: “ONKO adlı şampuanın içeriğinde sağlığa zararlı hiçbir madde yok. Tamamen bitkilerle harmanlanarak ortaya çıkan bir ürün, içerisinde organik bezelyeden kazanılan ve yeni saç büyümesini başlatmak için gerekli moleküllerini gönderen ‘Pisum Sativum Sprout’ Ektsraktı, İsveç yulafından kazanılan Beta Glucan aktifi, Şili’de yetişen ‘Quillaja Saponaria’ ve saç  besleyici ve parlaklık verici birbirinden farklı bitkilerin ekstraktları var.”

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:, , ,


Comments are closed.