By 05 Haziran 2007 Devamı →

KELLİK SORUNUNA YENİ UMUTKELLİK TEDAVİSİNDE UMUT

Amerika’da üretilen yeşilçay özlü bir saç losyonu, Türkiye’de de kellik sorunu yaşayanların umudu oluyor.

Yeşilçay özü, doğal bitki özleri ve ve anti kanserojen madde olarak bilinen EGSC içeren ürünün, saç dökülmesini kısa zamanda azaltan ve durdurabilen en etkili ürün olduğu öne sürülüyor.

Amerikan FDAD’nin yanı sıra, Belçika ve Kuveyt sağlık bakanlığının onayladığı ürün, Türkiye’de eczanelerden pazarlanmaya başladı.

Amerika’da yapılan bilimsel araştırmalar sonucu, EGSC ve yeşilçay özünün, ciltteki hücrelerin ölmesini engelleyebildiği tespit edildi. Araştırmalar ile ilgili raporlar, Amerikan Dermatoloji Enstitüsünün, 2002 yılında yapılan genel kurulunda açıklandı.

İçinde çeşitli vitaminlerin de bulunduğu losyonunun, bazı kullanıcılarda yeni saçlar çıkardığının araştırmalar sonucu belirlendiğine değinen firma sözcüsü Michael Fudalo, ayrıca ürünün kepek sorununu yok edebildiğini, saçlara hacim kazandırdığını söyledi.

Türkiye’de ünlü dermatolog Dr. Vefa Gözenç tarafından yapılan araştırmada, kullanıcılarda genel olarak yüzde 49.8 etkili bulunurken bazı ünlü yabancı ürünler yüzde 15 etkili bulundu.

Yeni Nesil Saç Bakım Losyonu

Saçlarınız dökülüyor. Başlangıçta dönemsel olmasını umduğunuz bu olumsuzluk giderek gerçek bir kayba dönüşüyor. Ve ne yapmanız gerektiğinizi bilmiyorsunuz ya da kullandığınız ilaçlar sizden kopup giden saçlarınıza bir çözüm olamadı.

ABD’deki araştırmalar sonucunda yaratılan doğal bileşimi ile serbest sağlıklı satış sertifikası almış ve Avrupa birliği için onaylanmış saç dökülmelerine karşı henüz gerçek bir başarı sağlanamayan kulvarda dev bir adım gibi görülüyor ve “bugüne kadar Amerika’da piyasaya sürülme izni almış en etkili saç losyonu” olarak tanımlanıyor.

Çünkü 16-62 yaş arası kadın ve erkekler arasında yapılan araştırmalar ürünün yeni saç oluşumunda %20, saç tellerinin kalınlaşmasında %70 ve saç dökülmelerine karşı %98 başarı gösterdiğini kanıtlıyor. Saç dökülmelerine karşı etkili olmaya çalışan diğer ürünlerden ayıran belki de en önemli özelliği ürünün başarısını kullanımın bırakılmasından sonra da belli bir müddet sürdürmesi.

Bir diğer ayrıcalığı ise erkeklerin özellikle alın üstü bölgesindeki saç dökülmelerine varolan ürünler çare olamazken düzenli kullanıcılarının bu açıdan memnun olmaları.

Hem kadın hem erkek tipi saç dökülmelerine karşı etkili olan doğal bileşimi sayesinde hiçbir yan etkisi olmadığı kanıtlanmış bir ürün.

Bölgesel masaj sonrasında en az üç ay her gün uygulandıktan sonra saçların sağlık durumuna göre uygulamaya 2-3 günde bir devam ediliyor.

Pek çok nedenden kaynaklanabilen saç sorunlarına karşı kesinlikle denenmesi gereken yeni nesil saç bakım losyonu.

Füsun SAKAFüsun SAKA (fusunsaka @ gmail.com)
Önceki yazıları :

Lokman Hekim Hülya Leyla ÇABUK
Verimli Ders Çalışmanın Kuralları
Öfke Kontrolü
Süt Banyosu ve Cildiniz

Alzheimer Nedir
Obezite ve Psikiyatri

Doğal Kozmetik Devri
İlişkilede Mola Vermek
Kıskançlık
Psikolojik Destekle Kilo Verin
Psiko Acil Hizmeti
Evliliklerde Cinsel Sorunlar
Kilolara Veda
İkili ilişkiler ve Kıskançlık
Kadınlarda İsteksizlik
Kellik Sorununa Yeni Umut
Bitki Çayları

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: FÜSUN SAKA

Etiketler:, ,


Yorumlar "KELLİK SORUNUNA YENİ UMUT"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. ece gökü dedi ki:

  meraba benim saçlarım çok dökülüyor ve çok yavaş uzuyor çok cansız ve yapranmış ne önerirsiniz bir formülünüz varsa lütfen yazın şimdiden tşk ederim iyi çalışmalar…

 2. İlknur BABRAK dedi ki:

  benim size bir sorum olacak 12 sene önce doğum sonrası tüm saçım, kaşım, kirpiğim ve vücudumdaki bütün tüyler döküldü. uzunca süre tedavi gördüm zaman zaman çıktı tedavi bitince tekrar döküldü. Sebebine gelince birşey bulamadıkları için sitres dedilir. Ben Çernobil Patlamasından olduğunu düşünüyorum. Bana uyugulanacak bir tedavinizin olup olmadığını merak ediyorum cevap verirseniz çok sevinirim.

 3. seyma sungur dedi ki:

  kitabiniz size hic yakismamis formuller guzel ama kitabin sayfalarinin kalitesi guzel degil size daha iyileri yakisir

 4. melehat akyuz dedi ki:

  sayın suna hanım dogumlardan dolayı kaslarım seyrelesti kaslarımı gurlestırmek ıcın ne yapmam lazım

 5. servre cesur dedi ki:

  eyer ısteyenlere bu urunlerden daha ıyı hem saglık bakanğlıgı ızınlı hemde bundan tıcaret yaparak para kazanabılırsın

 6. fatihsim dedi ki:

  tskler fusun saka senın tavsıyenle urunu aldım ve kullandım 2 hafta olmak usere ama neredeyse 1 haftada tamamen durdu dokulme su an gayet ıyı tekrar teşekkurler