By 17 Eylül 2009 Devamı →

KAVAK YELLERİ OYUNCULARI SABA TÜMER İLEKavak Yelleri Dizisinin sevilen oyuncuları Saba TÜMER’ in konuğu olarak CNN Türk ekranlarındaydı.

Pelin KARAHAN, İbrahim KENDİRCİ, Aslı ENVER ve diziye yeni transfer olan Sarp APAK.

Oldukça keyifli geçen program videosunun tamamı.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Eğlence

Etiketler:, , , , ,


Yorumlar "KAVAK YELLERİ OYUNCULARI SABA TÜMER İLE"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. ilayda şahinkoç dedi ki:

  film bence süper gidiyor bitmesn buğünkü bölm süperdi ama çok ağlattı beni film deki oyuncuların hepsini çok beğeniyrum hepsi b i ayrı yapıda değişik ler ne biliyim hayranıyım kısacası GELECEK SENELERİNİZDE GÜNLERİNZDE İİ BAŞARILAR FACEBOOK TAN DA EKLERSEN NZ ÇOK SEVİNİRM HERKEZ SİZİN ADINIZA DEĞİŞİK SİTELER AÇMİŞ HERKEZE HAYATINDA BAŞARILAR FİLM BİTMESNNNNNN::::::film çekimlerine geliyorum ama sizleri görmek kısmet olmadı ii geceler herkeze.

 2. selen şenol dedi ki:

  ben sizi çok seviyorum gerçektende ve bu filim ömrümün sonuna kadar bitmesin kavak yerlleri oyuncuları sizi inşallah gurupça görürüm yanı alı enver pelin karahan ibrahim kendirci sarp apak ve dogan gülegec….

 3. salvador dedi ki:

  diziyi artık izleyemem. çünkü bu kadar aptal yerine konmak rahatsız etti beni. hem buluşturma durumu yaratıp hem de bunu saçma sapan abartılı rastlantılarla sonlandırmak karşı tarafı aptal yerine koymak. benden bu kadar.
  başarılar.

 4. pınar babayıgıt dedi ki:

  canlarım bnm ya.haklısın pelin abla heryerde sizinle ilgili şeyler yazıyolar.bu sizin özel hayatınız. sizi ne kadar çok sevsekte özel hayatınıza karışmaya hakkımız yok hepinizi çok seviyorum..

 5. Aslı Enver dedi ki:

  arkadaşlar bakın biz ibrahimle çok yakın arkadaşız böyle yoruma gerek yok ve böyle bişiy olamaz .

 6. pelin karahan dedi ki:

  arkadaşlar artık ben ve ibrahim hakkında yorum yapmayın bizim hayatımız bu sonuçta ama yinede yorumlar için saolun…

 7. selin aydın dedi ki:

  pelin ve sarp aslı ve ibrahim birbirlerine çok yakışıyor.ayrıca film süper gidiyor aslı ve güven mine ve deniz hiç ayrılmasın bu film bitmesin nolurrrrrr.ayrıca deniz kendini leylaya kaptırma o cadının teki aslında o da güzel bi kız ama filmde kötü rolde 2 yüzlü…………..güven yakaladın güzel kızı kaçirim deme.ama ibrahim ve pelin nişanlı olduğu için sevgili olamazsınız.sizleri çok seviyorum