By 11 Mayıs 2011 Devamı →

KANSERDE BİTKİSEL TEDAVİ GERÇEK Mİ?Türk Hematoloji Derneği tarafından düzenlenen “3. Uluslararası Lenfoma-Lösemi-Miyelom (LLM) Kongresi”, 11-14 Mayıs 2011 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Türk Hematoloji Derneği ve Kongre Başkanı Prof. Dr. Muhit Özcan, büyük bir titizlikle hazırlanan kongrenin bilimsel programında klinik ve temel araştırmalardaki en yeni teknolojiler ve en son gelişmelerin yer aldığını belirtti. Özcan, Kök Hücre Nakli, Lösemi, Lenfoma, Miyelom gibi konu başlıklarının ele alınacağı kongrede dünyaca tanınmış ve kendi alanlarında söz sahibi, yurtiçi ve yurtdışından gelen hematoloji uzmanlarının bir araya geleceğini söyledi. Özcan ayrıca, kongre bilimsel programında “Akut ve Kronik Lösemiler, Pediatrik Hematolojide Yeni Gelişmeler, Hodgkin Lenfoma, İnfeksiyonlar, Agresif Lenfomalar, Multiple Miyelom” gibi konu başlıklarında oturumlar düzenleneceğini sözlerine ekledi.
Kongrede kanser sıklığının azalıyor mu artıyor mu konusundan, kansere karşı bitkisel tedaviye kadar pek çok konu masaya yatırılacak.
...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:, , , , ,


Comments are closed.