By 18 Ağustos 2013 Devamı →

Kanal D Doktorum Programının Yeni Sunucuları“Doktorum” yeni sezona, yeni sunucuları ve bir dolu yeniliklerle 2 Eylül Pazartesi günü başlıyor.

Doktorum Programı Yeni SunucularıKanal D’de 4 sezondur ekrana gelen ve büyük bir ilgiyle izlenen “Doktorum” programı, 2 Eylül Pazartesi günü, 5. sezona sürprizlerle dolu bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor!

İşte, “Doktorum”un ilk sürprizi

“Doktorum” programını artık ünlü oyuncu Ceyda Düvenci ile Damar Cerrahı Prof. Dr. Murat Aksoy sunacak.

Biri, sanat tutkunu bir doktor, diğeri sağlıklı yaşam tutkunu bir sanatçı!

Prof. Dr. Murat Aksoy: Genel Cerrahi Uzmanı olan Prof. Aksoy, kendisini yıllardır hastalarına adamış bir sağlık fedaisi… Halen, Liv Hospital’da Genel Cerrahi Bölüm Başkanı ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde Genel Cerrahi Profesörü olarak çalışmakta. İlgi alanları Damar ve Meme Cerrahisi. Evli ve 2 çocuk babası olan Prof. Murat Aksoy için beden sağlığı kadar ruh sağlığının ve aile huzurunun da önemi büyük… Doktorum’un yeni sunucusu aynı zamanda bir müzik tutkunu. Meslektaşlarıyla kurduğu grubu KORD VOKAL’in de solistliğini yapıyor.

Ceyda Düvenci: Bir çocuk annesi olan Ceyda Düvenci, sağlıklı yaşamaya ve dengeli beslenmeye olan hassasiyetiyle tanınıyor. Anneliği, kilo verme serüveni, aktif yaşamı ve örnek beslenme alışkanlıklarıyla Ceyda Düvenci’nin Doktorum’da anlatacağı, izleyicisiyle paylaşacağı çok hikayesi olacak…

Yeni ekran yüzleriyle bambaşka bir çehreye kavuşacak olan “Doktorum”un gündeminde yine A’dan Z’ye sağlık olacak. Koruyucu halk sağlığı alanında bugüne dek pek çok projeye imza atan “Doktorum” yine çok konuşulacak.

Canlandırmalarla, maket ve animasyonlarla tıbbi konularda halkın rahatlıkla anlayabileceği bir dil yaratan, bir dijital tıp okulu haline gelen
“Doktorum”, 2 Eylül Pazartesi günü Kanal D’de 5. sezonuna başlıyor.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:, , ,


1 Yorum Var "Kanal D Doktorum Programının Yeni Sunucuları"

Trackback | Comments RSS Feed

  1. Selma Selam dedi ki:

    Eski sunucular çok sempatiklerdi alışmıştık. Olmamış bu değişiklik 🙁