By 27 Ekim 2008 Devamı →

KAHVE GÖĞSÜNÜZÜ KÜÇÜLTEBİLİRÇok kahve göğsünüzü küçültebilir!

İsveç’te yapılan bir araştırmaya göre, fazla kahve içmek, çok sayıda kadında göğüs ölçüsünün küçülmesine neden olabiliyor.

İsveç’te yayımlanan The Local gazetesinin haberine göre, ülkenin güneyindeki Lund Üniversitesi’nden Onkolog Helena Jernstrom, kahve içmenin göğüs ölçüsüne önemli etkisi olabileceğini belirterek, bu etkinin kadınların yaklaşık yarısında bulunan bir genin sonucu olduğunu kaydetti. Günde en az 3 fincan kahvenin kanser riskini azalttığını hatırlatan Jernstrom, büyük göğüslü kadınlarda daha fazla meme kanseri teşhisi konulduğu teorisi üzerine bu araştırmayı yaptığını belirtti.Çok kahve göğsünüzü küçültebilir

Jernstrom, kahve tüketimiyle göğüs büyüklüğü arasında doğrudan bağlantı olup olmadığına baktığını ve bu bağlantıyı bulduğunu söyledi. Jernstrom ve ekibinin 270 kadın üzerinde yaptığı araştırma, British Journal of Cancer dergisinde yayımlandı.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Faydalı Bilgiler

Etiketler:,


5 Yorum Var "KAHVE GÖĞSÜNÜZÜ KÜÇÜLTEBİLİR"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. üzgün kız dedi ki:

  :(( Yaa annanem boşuna söylemiyormuş demek ki :((

  Bi taraftan büyütmeye çalışırken içtiğim kahvelerle küçültüyormuşum demekkii….. :((

 2. BETÜL AKAR dedi ki:

  sn hocam bu 2. yazışım lütfen yardım edin meşe ağacı kabuklarının kürünü yapıcam ama ne kadar süre masaj ve kaç gün kulanıcağımı yazarsanız birde hocam sıkılaştımak ve dik tutmak için 1 litre su demişsiniz ama soğukmu sıcakmı bilmiyorum sölersiniz çok sevinirim allah razı olsun.

 3. ayfer dedi ki:

  valla arkadaşım ben kaç yıldır çok fazla tüketiyorum kahveyi. ve bir farkını görmedim açıkçası. kaç yıldır hergün 4 fincan türk kahvesi bi kaç kupa da nescafe içerim ama bi değişiklik yok bende.. pek inandırıcı bir haber değil. ya da bana bi etkisi olmadı:)))

 4. Nurlane Memmedova dedi ki:

  mende bunu edecem bugunden olculerimi aldim kafe icmirdim neticesini yazacam

 5. ayfer dedi ki:

  ooo ben çok fazla içiyorum.hatta doktorumun yasaklamış olmasına rağmen bırakamıyorum kahveyi. ama bu açıklama korkuttu beni. zaten göğüslerimi küçük buluyorum daha da küçük olmasını istemiyorum.ayrıca ne kahvesi olduğu belirtilmemiş. nescafe mi, türk kahvesi mi???