By 31 Mart 2007 Devamı →

Kadın Girişimci Destek PaketiGaranti KOBİ Bankacılığı’ndan Kadın Girişimcilere Destek

Türk ekonomisine katkıda bulunan kadın girişimciler…
Nakit akışınıza uygun olarak üretim kapasitenizi ya da hizmet kalitenizi arttırmak istiyorsanız Garanti KOBİ Bankacılığı’nda tam size göre yepyeni bir Kadın Girişimci Destek Paketi var.
Size en yakın Garanti Şubesine uğrayın, Kadın Girişimci Destek Paketi’nden yararlanın. Paketin size sağladığı avantajlar ile işlerinizi büyütün, kalitenizi arttırın.

Kadın Girişimci Destek Paketi’nde neler var?

İhtiyaç ve Yatırım Kredileri

36 aya varan vadelerle işyeri yenileme, makine yenileme ve teknoloji geliştirme kredilerinin yanı sıra şirket araçlarınız için 48 aya varan vadelerle araç kredileri ya da 36 aya varan vadelerle genel ihtiyaç kredilerinden yararlanabilirsiniz.
İthal makinalarınız için akreditif açabilir, vadeli döviz alım işlemi ile akreditif vadesinde ne kadar makine/ekipman kredisi kullanacağınızı sabitleyebilir, kur riskinden korunabilirsiniz. Makineleriniz yerli ya da ithal olsun, makine/ekipman kredisini isterseniz gelirlerinizle aynı para birimi üzerinden YTL/USD/EUR olarak kullanabilirsiniz. Makine/ekipman kredisi, makinalarınızın yaratacağı nakit akışına uygun şekilde ilk 6 aya kadar ödemesizdir.

Devamı….


Kadın Girişimci Destek Paketi

 


Garanti Bankası, kadın girişimcilerin işlerini büyütebilmeleri için ihtiyaç duydukları cesaret, iletişim ağı, eğitim ve finansman desteğini, her sektör için hizmete sunduğu Kadın Girişimci Destek Paketi’yle karşılıyor. Paketten, belirli bir yatırım projesine sahip olan veya mevcut firmasını genişleterek yerel ve uluslararası piyasalarda rekabet etmek isteyen kadın girişimciler yararlanabiliyor.

Garanti Kadın Girişimci Destek Paket Detayları

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:


20 Yorum Var "Kadın Girişimci Destek Paketi"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. Steve Scott. dedi ki:

  Günaydın,
  Hoşgeldiniz Steve Kredi Lender için.
  Mali zorluklar içinde iseniz? Yardımlarınız şimdi. Gece nasıl bir kredi almak için endişe verici olarak uyku kaybediyoruz? Hayallerinizi ölmesine izin vermeyin, ben sizin için yardım eldeki Sadece bize: (steveloanlender01@gmail.com) kredi basit ve güvenilir bir anlamak istiyorum. Ve biz burada yüzünüzde bir gülümseme koymak çünkü sen, hüzün için hiçbir neden olacak söz veriyorum

 2. dfhsrtjdfgxm dedi ki:

  benim bildiğim kredi denen maluk; ihtiyacı olana iş kurmak isteyene işini geliştirmek isteyene zor durumda olanlara verilir. parası olana değil. bu öyle bir sistemki: reklamlarında atıp tutuyorlar şubesine gidince soymak için elinden gelen herşeyi sayıyorlar, alacağına karşılık 3-5 misli garanti hipotek kefil bilmem ne; be adam benim ihtiyacım olmasa sana niye geleyimki, güvenmiyorsan daha yapıcı daha esnek kuralcı yapıcı bir şekilde kredi verki o kişiler iş yapsın kazansın sende kazan devlette kazansın. zaten kefil deyince şarteller atıyo. ben başkasına güvenerekmi dünyaya geldim. adam gibi güvenip vereceksen ver. vermiyorsan reklam amaçlı soyguna ne gerek var. kısacası paran varsa para üstüne para koyarsın ,yoksa her türlü batar gidersin. bi kere sistem yok olana değil, var olana göre geliştirirlmiş, dürüst yaşarsan dürüst çalışırsan YOK, aksini yaparsan duble muamele görürsün. neyse zenginin parası, züğürtün çenesini yorar. başka diyecek yok. en doğrusu dürüstçe elindekinle yetinmek. eşşeğimiz yok, atı olanlarla yarışmaya benzer. bunlarda hep birbirine benziyo işte.

 3. gözde aksoy dedi ki:

  yalan yok böyle bir kredi 1 yıllık faliyet belgeniz olması gerek v.s vs. gibi söz duydum ve ayrıca bunu duymak içinde tam 1saat 25 dk bekledim istediğim mal alacaktım ve 5,000 tl istedim malımı alırken nakit alırsam %60 gibi müthiş bir iskontoda alacaktım ama malesef hiçbir bankada böyle bir kredi yok ayrı ca çok merak ediyorum kim alıyor bu krediden ilginç

 4. sibel yağmursuyu dedi ki:

  hanımlar banka reklamlarına inanmayın. kimse kimseye teminatsız kredi vermez.
  boşuna bankalara gidip yüzünüzü kızartmayın.

 5. mustafa tayyar dedi ki:

  bankalar yağmurlu hava da şemsiye tutmaz tutmuyorlar da

 6. Zebure Demirel dedi ki:

  bütün bankalara ve bankacı geçinenlere sesleniyorum, iki yıllık imalata yönelik işletmem var, kadın girişimci kredisi kullandırıyoruz diye reklam veriyorlar,
  reklamı verdiğiniz gibi biraz mantıklı olsun yalanın kuyruklusu bukadar olur

  Ey bankacılar siz ilan verdiğiniz reklamlara inanıyormusunuz?

  inanıyorsanız bana yazın milleti enayi yerine koymayın.

 7. nazlı akdeniz dedi ki:

  :))) bende aynı tuzağa düşen bir bayan yatırımcı olarak bunların yaptıkları ne demeden edemiyorum bu kredıden kim yararlanıyor biliyormusunuz ticaretten hiç anlamayan ama iş yerinde eşinin bütün işleri yürüttüğü sadece hissedar olarak gözüken ama yapılan işle ilgili en ufak bilgisi olmayan bayanlar ya pes burda bile üzerimizden oyun oynayarak kazanıyorlar bayan girişimci kredisinde hiç bir şart yokkredi garanti fonundan bu parta kraşılanıyor ve bu fon yıne eş dosa pazarlanıyor gercekten bu işi yapan bayan girişimcilere değil bu ülkede kadın olmak çok zor

 8. fatma bilgin dedi ki:

  Kadın girişimci kredisi adı üstünde GİRİŞİMCİ destek istiyor .Hangi banka bunu sağlıyor ben görmedim duyan bilen varmı .

 9. Selma Mana Akıneri dedi ki:

  Emekli olup işimi kurdum.Sadece araba kredisi için ilk kez Bankanızı kullandım.Arabamı aldım.Ancak beni en çok mutlu eden ne oldu biliyormusunuz? Girişimci Kadın Yarışmasına başvurmam için yapılan davet bile beni son derece gururlandırdı.Beni farketmiş olmanız süper. .

 10. Meral Eren dedi ki:

  3 yıl önce büyük bir hevesle gittiğim bankalardan aynı cevabı almıştım.En az bir yıllık işletmeniz olacak işletmiş olacaksınız dediler Garanti Bankasından.Saçmalık ötesi bir uygulama bir sene iş yeri işletecek param varsa zaten ben ne diye kredi alayım.Krediyi Kadın İş Yeri Geliştirme diye versinler.Kimseyi yanıltmasınlar.Ayrıca konuyu çözmenin mutlaka başka yolu vardır diye düşünüyorum.Parası olmayıp fikri,yeteneği olanlar ne yapsın.Kagider'e konu ile ilgili mail atttım birşey yapıcaklarını sanmıyorum gerçi bu zamana kadar bu konuyu çözmüş olmaları gerekliydi.

 11. oya esin dedi ki:

  bende bugün halk bankasını aradım kadın girişimci kredisi kullanmak istediğimi söledim .5000 lira kredi için gayrimenkul teminatı istiyor. dedimki 5000 liralık kredi kartını sormadan yolluyorsunuz ama kredi isteyince gayrimenkul teminatı talep ediyorsunuz bu kredileri laf olsun die mi çıkarıyorsunuz. arkadaşlar hakkaten kadınlar üzerinden prim topluyorlar helede şu günler dünya kadınlar gününe yaklaşmışken kendi üzerimizden reklam yaptırmayalım bunlar bizle resmen dalga geçiyor adı kadın girişimci kredisi ama gayrimenkulu olmayan kadın girişimciye kredi yok bide şimdi bu krediyi verse bile gayrimenkule ipotek koyuyor bu işlemler içinde bir dünya para ödüyorsun yaklaşık 1000 lira bide faiz ödüyorsun üstüne üstlük adı düşük faizli kredi oluyor bencede tüketici koruma dernekleri bu yoldan yola çıkıp buna bir dur demeliler .

 12. AYNUR GENÇ dedi ki:

  HEPSİ SAHTEKAR BU BANKALARIN.BENDE GİTTİM BİR DÖVMEDİKLERİ KALDI ÖYOK ÖYLE BİRŞEY DİYE ADAM BAĞIRDI.ELİNDE SİGARA DİĞERİNDE TELEFON TAŞINMAZIN VARMI DİYOR.E BE ADAM TAŞINMAZIM OLSA SANA NE MİNNET EDECEM HİPOTEK EDERİM.SONRA DİYOLAR Kİ ÜLKE NİYE GERİ GİDİYO.İŞTE BUNLAR YÜZÜNDEN.HALK BANKASINA KOCAMAN YAZIKLAR OLSUN

 13. Şule Uyaroğlu dedi ki:

  Ben bir bayan girişimci olarak Garanti'nin "Kadın girişimci destek paketi"ni ciddiye alıp, kendi geliştirdiğim bir proje'ye destek istemek için Bankaya gittim. Talep ettiğim rakam 10.000,- YTL gibi cüz'i bir rakamdı. Ama banka yetkilileri o kadar lakayt ki, Aynı bankada ticari hesabım olmasına rağmen ilgisiz bir tavırla, en az üç yıllık firma sahibi olmam gerektiğini söyleyip beni geri çevirdiler. Madem Kadın girişimciye destek olma iddiasındasınız, reklamınızda yanıltıcı olmayın bari. Kadın girişimci değil, iş kadını desteği deyin. Yani zaten girişimini yapmış bol kar edenlere destek veriyoruz deyin.
  İlk işim Garanti'deki hesabımı kapatmak ve kendime yeni bir banka bulmak…Yaptıkları reklamlar ile gerçek yüzleri çok farklı..Gerçi çoğu birbirinin aynı ama…

 14. dilek dedi ki:

  garanti bankası işlerini ciddiye almıyor ben gittim şubeye internetten araştırın diyorlar ben oraya sormaya gitmişim bilgi almak için adamlar internetten araştırın diyor çok sinir oluyorum ayrıca yenibiriş com olsun kariyer net olsun verdikleri ilanlardan hiç kimseyi mülakatlara çağırmıyorlarmış oralarada öylesine koymuşlar

 15. SEYHAN ERDOĞAN dedi ki:

  İyi günler bende aynı duruma düştüm, francihise almak isteyenlere temsilcilik bedeli dahil kurulum aşamasındaki bütün ihtiyaçlarını karşılamak için HALKBANK.AKBANK,VAKIFBANK VE ŞEKERBANK'ın francihise kredisi veriyoruz başlığı altında yaptıkları reklamlara inanıp bankaları tek tek dolaştım.Böyle bir kredi verdiklerini personelleri bile bilmiyorlar, francihise nin ne olduğunu bile bilmiyorlar.İnsanlarla resmen oynuyorlar,birde sanki insanla dalga geçiyor personel o nasıl bir krediymiş size kim söyledi böyle bir kredi verildiğini diye.

 16. XPRODOKSIT dedi ki:

  ULUSLARARASI REKLAM KURALLARI :

  Madde 3:
  Reklamlar tüketicinin güvenini kötüye kullanmayacak veya onun tecrübe ve bilgi eksikliklerini istismar etmeyecek biçimde tasarlanmalıdır.

  Reklamlar, toplumun acıma duygularını istismar edecek şekilde, hasta, bebek, çocuk, yaşlı ve özürlülerle ilgili ifadeler ya da görüntüler içermemelidir.

  Reklamlar, hastaların tedavi öncesi ve sonrasına ait görüntü veya ifadeler içermemelidir.

  Çok kısa sürelerle imaj veren elektronik aygıt ya da başka bir araç kullanılarak ya da yapılarını, izleyenlerin fark edemeyecekleri ya da bilemeyecekleri bir biçime sokarak bilinçaltıyla algılanmasını sağlayan reklamlar yapılamaz

  GERÇEĞE AYKIRI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ REKLAMLARI BİLDİRMEK İÇİN

  Reklam öz denetim kurulunun aşağıda ki linkine bakınız

  http://www.rok.org.tr/basvuru.asp

 17. bodrum bodrum.. dedi ki:

  bu olay sadece reklam amaçlı kullanılmış. bende gittim şubeye ve "değişiklik bu paket kadın girişimciler için değildir " diye söylendi.

  Tüketici hakları ve yalnış reklamların bildirildiği bir kurum vardı. bir dönem tv lerde reklamı yapılıyordu. numarasını bildirirseniz , yada bulmamızda yardımcı olursanız sayın xprodoksit memnun oluruz.

  tepki göstermek ve şikayet etmek en doğal hakkımız. biz kadınları yalnış reklam amaçlı kullanamazlar …

 18. EVŞEN ÇELİKTAŞ dedi ki:

  tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok misali, garanti şubeleriyle girdiğim dialoglarda haberimiz yok diyorlar.personelinizi bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

 19. watashe dedi ki:

  Mutlu günler ortak 🙂 Ben de istiyorum bu paketten hehehe

 20. nejat kozan dedi ki:

  günaydın .güzel bir hafta sonu tatili geçirmenizi dilerimm..