By 03 Ocak 2012 Devamı →

IŞIKLA AĞRILARINIZI GEÇİRİNNASA’dan şaşırtıcı tıbbi keşif !

Işıklar ağrıları geçiriyor, yaraları iyileştiriyor ve cildi gençleştiriyor!
Uzay araştırmaları sırasında NASA şaşırtıcı bir tıbbi keşfe imza attı:
Işıklar ağrıları geçiriyor, yaraları hızlı iyileştiriyor ve cildi gençleştiriyor! Bu teknolojiye göre tasarlanan, kişisel kullanıma yönelik “Derin Işık DPL® Terapi Sistemi” Türkiye’ye geldi! Kuş gribi aşısına onay vermeyen FDA’den dahi onay alan cihazın sağlık ve estetik sektöründe yeni bir ufuk açması bekleniyor!

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi NASA, belli dalgaboylarındaki ışıkların iyileştirici etkilerini keşfetti. “Derin Işık DPL® Terapi Sistemi, NASA tarafından geliştirilen teknolojiye göre tasarlanmış bir kişisel ışık terapi cihazı! Günde 17 dakika kullanım ile artrit gibi yaygın kas, kemik ve eklem ağrılarına iyi geliyor, yaraların iyileşmesini hızlandırıyor ve üstelik ameliyatsız cilt gençleşmesi sağlıyor.Herhangi bir yan etkisi de yok. Kuş gribi aşısına onay vermeyen Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA’den dahi onay alan cihazın, AB tıbbi cihazlar direktifine uygunluk sertifikası da bulunuyor. 499 $’dan satışa sunulan cihazın sağlık ve estetik sektöründe yeni bir ufuk açacağı değerlendiriliyor.

DPL® ışık terapisi kullanıldığında, örneğin bir sporcunun hasar gören bacağı 15 hafta yerine 5 haftada iyileşebiliyor. Ya da bir diabet hastasının yıllarca iyileşmeyen yarası iyileşmeye veya bel ağrısı, diz ağrısı gibi kronik ağrılar rahatlamaya başlayabiliyor. Cihazın ciltte yarattığı gençleştirici etki de neredeyse estetik ameliyatlarla elde edilenlere eşdeğer. Yüzlerce bilimsel araştırma da bu sonuçları teyid ediyor.

Cihazı kullanmak çok kolay. Hem erkekler hem kadınlar için uygun. Evde ya da işte kullanılabiliyor. Cihazdaki ışıklar ısı vermiyor ve cildin 3 cm derinine kadar inebiliyor. Herhangi bir doktor reçetesi de gerekmiyor. Işıklar hücrelerin daha iyi çalışmasına yol açarak fayda sağladığı için herhangi bir yan etki de yapmıyor. Cihaz Türkiye’de 12 ay taksitli olarak 499 $’dan satışa sunuldu.
Derin Işık DPL® Terapi Sistemi, faydaları, ilaç kullanımını ve ameliyatları azaltması, kolay kullanılabilir ve erişilebilir olması sebebiyle teknolojinin hayat kalitemizi ne denli iyileştirebileceğine ve özellikle uzay araştırmalarında geliştirilen bir teknolojinin insan hayatına nasıl katkıda bulunabileceğine çok güzel bir örnek. DPLTerapi.com

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:, , , ,


Yorumlar "IŞIKLA AĞRILARINIZI GEÇİRİN"

Trackback | Comments RSS Feed

  1. Ayşe Sezgin dedi ki:

    Bu harika bir cihaz. Ben kullanıyorum. .com sitesinden sipariş verdim. Tavsiye ederim.