By 26 Mart 2010 Devamı →

HERBALİST LEYLA ÇABUKBitkiler tanıdık ama hangi bitkinin neye yaradığını bilmek, nasıl ve hangi sıklıkla kullanılacağını öğrenmek gerekiyor. İşin sırrı ise bitkilerin uygulama için nasıl hazırlandığında…

leyla çabukDokuz kuşaktır bitkileri kullanarak cilt sorunlarına karşı doğal reçeteler hazırlayan bir aileden gelen Herbalist Leyla Çabuk, İskoçya’da öğrendiği yöntemle bitki karışımlarını zamana karşı dayanıklı hale getirmeyi başarmış.

Bu karışımları saç dökülmesi, sivilce, sedef, egzama, mantar, selülit, tüylenme, leke, çatlak ve aşırı kilo sorunu olanlara uygulayan Herbalist Leyla Çabuk, ilk uygulamadan sonra farkın hissedilmeye başladığını belirtiyor.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Başkanlığı’nın yaptığı araştırmada da yapılan uygulama sonucu tüylerin 3 ayda yüzde 20 azaldığı ve yüzde 38 inceldiği ve herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmadığı kanıtlanmış.

Yurtiçi ve yurtdışından kadın, erkek, yaşlı, genç, farklı cilt sorunlarına çözüm arayan birçok kişinin kapısını çaldığı Leyla Çabuk, meslek sırlarını ailenin genç bireylerine öğreterek ileride de birçok kişiye yardımcı olmayı hedefliyor.

Çabuk, Şaşkınbakkal’daki merkezde uygulanan bakımları, nasıl sonuçlar alındığını ve kullanılan bitkisel ürünleri anlattı.

Saç dökülmesi ile başlayalım

Leyla Çabuk: “Aileden kalıntı olarak geçiyor sivilce, saç dökülmesi, egzama.

Yeni dökülmeye başlamıssa saçlar, üç kere bitki karışımı uygulamak yeterli. Yağlı saçlar çok dökülür. En çok dökülen kişide ise 30-60 günde dökülme duruyor.

Uygulamada önce derinin dibi dezenfekte ediliyor. Bu işlem yağ, bakteri, mantar hepsini alıyor. Sonra bitki lapası haftada bir uygulanıyor. 30 dakika süre ile saçta kalıyor. Fazla durursa yakmaya başlar zaten.

Yıkayıp kuruttuktan sonra da ısırgan sürülüyor. Esas saçtaki sorunu gideren de bu…

Haftada üç kere ise saç yıkanıyor özel sabun ve şampuan ile. Sabah ve akşam da sarımsak ve kekik sürülüyor sırasıyla.

Daha sık yıkanıp uygulama yapılırsa daha da çabuk sonuç alınır.

Kimi iki, kimi üç sefer de sonuç alır. 60 gün sonra dökülme durur, saçım dolgun olsun dersen devam ediyorsun. Çok açıklık varsa gözenek yok olmuşsa tedavi uzun sürer, ama saç çıkar. Altı ayda sonuç alınır…

Her hafta kafa deri atar yılan gibi. Bitki lapası ve ısırgan deriyi harmanlıyor alttaki deri harekete geçiyor ve hücre de çalışmaya başlıyor.

Sedef, saç kıran ve egzama olanın başı akar. Kulak arkası, ensede çatlak oluşur ve sıvı gelir; yapışkan bir yapıda, zamk gibi. Hani sivilceyi sıkarsın da bir su gelir ya, onun gibi. Sadece bu üç hastalıktan sıvı gelir.

Bu sıvı akmadan da bu hastalıklar geçmez. Aynı bitkiyi 100 kişiye koyarsın 4’ünde sıvı gelir. İnsanlar korkuyorlar bilmedikleri için ama korkacak bir şey değil…”

Ne kadar sürüyor uygulama?

Leyla Çabuk: “Kimisinde 6 hafta, 3 hafta kimisinde de 1 yıl sürer. Kiminde damla damla gelir, 1 yıl sürer, kimisinde ise 1 gecede biter. Hep gece akar yalnız”¦

Bunun nedeni de önceden görülen tedaviler. Alınan ilaçlar hastalığı bastırıyor ve içeriye hapsediyor. Dolayısıyla her vücudun tepkisi de farklı oluyor.

Eskiden çıban çıkardı biz de patlatırlardı, üstüne karasakız ya da lokum veya sabun ile soğan koyarlardı ve içi boşalırdı çıbanın. Şimdi ise hep antibiyotik ile vücuda sokuluyor mikroplar. Sedef ve egzamada hem krem hem ilaçla mikroplar içeri sokuluyor.”

Vücuttaki sedef de aynı şekilde mi gidiyor?

Leyla Çabuk: “Ayak parmağından saçına sedef olanlar var. Vücuda hiçbir şey yapmıyorum sadece saça müdahale ediyorum. Bunun akma yeri ense ve kulak arkası.

Saçtan aktıkça vücutta da hastalık geçiyor, kuruyup gidiyor.

Sedef de genetik. Bir üzüntü, bir kayıp bu hastalığı tetikliyor.

Bir hastalık daha var: Deri kaybı. Bu hastalıkta, saç derisi kayboluyor, çukurlar oluşuyor ve delik delik oluyor; kemiğe kadar iniyor. Dört hasta var elimde böyle.

Küçük yaşta geçirilen ateşli hastalık sonrası lenfler iltihaplanır. 18-20 yaşında da hastalık görülür. Bu kişilerde de aynı yöntem uygulanıyor.

Bunu da büyüklerinden öğreniyorsun. Yemek yapmayı öğrenmek gibi. Benim ailem yıllardır yapıyor bu işi. Ben de geleneğini bozmadan devam ettiriyorum.”

İstenmeyen tüylerin dökülmesini nasıl sağlıyorsunuz?

Leyla Çabuk: “Tüyü yok ediyor bu uygulama, kanıtlanmış birşey… ÇAPA’da 20 denek üzerinde deneme yaptılar. Üç ayda yüzde 20 azalıyor ve yüzde 38 inceliyor. Bu görüldü.

Tüyleri hiç almadan kurtulabilirler, haftada iki üç kere sürerek… Göbek, göğüs, yanak, bel gibi hiç dokunulmamış yerlere tüy bitkisini sulandırıp daha geniş alana yayıp, tüyün dibine daha çok işlemesini sağlarsın ve daha etkili olur. Sürdükten sonra kurumasını bekleyeceksin yalnız.

Bacak, kol daha önce alınmışsa mutlaka tekrar alınmalı daha sonra uygulama yapılmalı. Büyüme çağındaki çocukları getiriyorlar. Bir ay sürsünler, tüylerinin rengi değişiyor, açılıyor ve azalmaya başlıyor.

Haftada bir de ponza taşı ile peeling yapacaksın sonra da suyunu sürdüğünde ipek gibi oluyor.”

Peki ne kadar süre nasıl kullanılıyor?

Leyla Çabuk: “İki ay olur, üç ay olur kullanılacak yere ve tüyün cinsine, hormonların çalışma seviyesine göre değişiyor. Tüy alındıktan sonra bitki koyup, ponzası yapılıyor.

İlk uygulamadan sonra kimisinin 20 günde kimisinin 4 ayda çıkıyor tüyü. Hormon dengesine göre değişiyor. Bir seferden sonra fikir belirtebiliyorum. Kimi 3 seans, kimi 5 seans kimi 10 seans geliyor.”

Tüylerden tamamen kurtulduktan sonra ürün hiç kullanılıyor mu?

Leyla Çabuk: “Seans araları çok değişiyor. Tüy gittikçe incelip, seyrekleşiyor. Bir de böyle parça parça yok oluyor. Birden bire hepsi çıkmıyor. Bana gelmeye gerek bile kalmayabiliyor, aldırıp bitki sürerek. Sonra da tüy olmayan yer alınır mı? Hiçbir şey yapmaya gerek kalmıyor.

Body yapan erkekler de geliyor bana mesela, 5 seansta normal hale geliyorlar.. Daha fazla gelmiyorlar.”

Bu işe nasıl başladınız ve bitkileri bu kadar iyi nasıl tanıyorsunuz?

Leyla Çabuk:
“Anne tarafımdam geliyor. Eskişehir’de yöntem onaylandığında kökenimizi araştırmaya başladım. Orta Asya’dan geldiğini buldum 360 sene öncesine kadar gidebildim.

Neneden toruna geçen birşey bu. Kırıkçı çıkıkçı vardır, para karşılığı yapılmaz… Annen ne yapmışsa onu söylüyor, sen de onu yapıyorsun. Böyle kalıcı oluyor. 9 kuşak öncesine kadar gidebildim. 65 senedir içindeyim.

Bu işi ailede para karşılığı yapan ilk ben oldum. Annem, bir türlü kabul edemedi ve bu nedenle benimle 3 yıl konuşmadı. sonra barıştık.

50-60’larda kapı kapı gidip yapıyordum, 8 sene böyle geçti, iş sahibi oldum. Önce karşıdaydı işyerim sonra da buraya geçtim. 56 senedir yapıyorum bu işi.

Bana yetişemeyenlere, benden sonrakilere de miras bırakmak istiyorum.”

Sizin bu reçetelere ekledikleriniz var mı?

Leyla Çabuk: “Annem daha sağdı o zaman. 13 yaşındaydım, Dr. Ziya Konuralp’in akrabası üçüncü derece yanıktı. 40 gün sonra deri düzelmeye ve saç çıkmaya başladı. Konuralp, anneme “tıp üstü bir insansın” dedi.

Sonra bana çok destek oldu, beni dışarı götürdü, çok ameliyata seyirci olarak soktu. İskoçya’da yaşlı bir adamın yanına gidip gelmemi sağladı. O adam bana bitki ile bitkiyi dayandırmayı öğretti bana. 5 yıl gittim geldim.

Önceden annemler bitkileri dövüyorlardı, sürüyorlardı. Bir hafta sonra suyu kokuyordu. Şimdi ise ısırgan, kekik, sarımsak 50 sene dursun, bozulmaz.

Bitkileri nasıl koruyacağımı ve dayandıracağımı öğretti. Benim katkım bu oldu.

Şimdi de piyasaya açılmaya karar verdim. 1936 doğumluyum ve geriye miras kalsın istiyorum. Buradan gelen insan faydalansın. Bütün yeğenlerime öğretiyorum”

Bitkileri nasıl hazırlıyorsunuz?

Leyla Çabuk: “Turşu gibi kurup bekleterek özünü alıyorsun. Çok bitki sularım Karadeniz’den geliyor. Orası daha bakir… Genelde de yaylalardan toplanır bu bitkler ya da iç bölgelerden”¦ Kıyıdan pek toplanmaz. Yaylalar da içe doğru. Yazın toplarız.

Saça konan bitki lapası da sülük gibi. Sülük nasıl pis kanı çekiyor onun gibi… Lapa, saçkıran, egzama ve sedefte su aktıktan sonra bir sivilce bile çıkmaz. Ben doktor değilim yaptığım da kocakarı ilacı. 50 sene sonra Sağlık Bakanlığı bana sertifika verdi.

Bugüne kadar yanılmadım. Sadece bazen seans süresi uzayabiliyor. 5 derim 10 seans da geçer.”

Peki hamilelik döneminde uygulama yapılabiliyor mu?

Leyla Çabuk: “Bu saydığım hastalıkların çoğu genetiktir, özellikle sedef, egzama, mantar. Hamilelikte kullanınca bebeğin geleceği için de çözüm oluyor”

Peki alerjisi varsa?

Leyla Çabuk: “Alerji de geçiyor. Bu ürünleri kullanınca alerji geçiyor. Alerjinin nedeni de o enseden gelen su. Ense kökünden o akınca alerji de kendiliğinden geçiyor.”

Benlere özel bir uygulama var mı?

Leya Çabuk: “Bir seferde bitki ile temizlenir ama önce bakmak lazım. Hepsi ellenmez çünkü..”

Sivilceler için ne yapıyorsunuz?

Leyla Çabuk: “Karalahana çiçeği veriyorum, “bitinceye kadar sür” diyorum. Ancak sürülecek alan önce temizlenmeli. Haftada bir, kurudukça da peeling yapmak gerekiyor. Erkekler için kıllar daha sert olduğu için kese varsa yap diyorum. Kanarsa önemli değil, bitki sürünce kanama geçiyor.

Daha sonra da yine losyon ve karalahanadan yapılan su sürülüyor. Bir hafta sonra fark belli oluyor. Bir tane sivilce çıkmaz daha sonra…

Hazırlayan, uygulayan ve nasıl kullanılması gerektiğini söyleyen benim. Bu nedenle ilk defada belli oluyor sonuç.”

Hormonların en aktif olduğu ergenlik döneminde nasıl?

Leyla Çabuk: “Kişiye göre değişiyor. Kiminde hiç olmuyor kimi de 40 yaşına geliyor hala sivilce devam ediyor. Orada mantar sorunu var. Gece sürüyor bu hazırladığımı, güneşte yanıyormuş gibi sıcaklık hissi veriyor. Bu tohum yaka yaka sorunu yok ediyor.

Bütün yüze sürdüğün için de sivilce oradan oraya bulaşmıyor ve tamamen geçiyor, yüz temizleniyor. Sivilcelerle beraber, siyah nokta, leke ve gözenekler de gidiyor.”

Doğum ve güneş lekeleri?

Leyla Çabuk: “Sivilce için verdiğim karışım uygulanıyor. Bu uygulama ile deri akınca lekeler de kayboluyor. Ancak deri akarsa güneşten korunacaksın, güneşe çıkmayacaksın. Özellikle yüzün cildi çok nazik. Güneşe karşı hazırladığım bir krem var, onu öneriyorum.”

Yanığı olanları alıyor musunuz peki?

Leyla Çabuk: “Yanık almıyorum. Yüzündeki yanığı çok sorun eden birkaç gençkız kabul ettim şu ana kadar. Küçük bir bölge ise, çok özeldir çünkü. Yanığın yeri çok hassastır ve deriyi tazelemek uzun sürer. Kendim ele alırım onu ve deriye zarar vermeden yaparım. Çatlakları sormadınız…”
Soracağım”¦ Selüliti de soracağım”¦

Leyla Çabuk: “Çatlağı garanti ediyorum. Ancak zor bir uygulama, çünkü çatlak demek kesik demek..

Tüy dökülmesi için kullanılan bitkiler çatlak ve selülit tedavisinde de kullanılıyor ama farklı uygulama yapılıyor..

Selülit için bitki var yalnız bitki sürmeden önce işçiliği var.Selülit var ise işlem yaparım, ponza taşı ile peelingin ardından bandajla sararım sarkma olmaması için. Sonra “bitki sür” derim. İçeri sıcaklık vere vere eritiyorum yağları. Bandajla bitki içinde kalıyor. Üç ay, iki ay, en fazla beş ay da geçiyor. Yağ kalmadığı, sorunlu bölge harekete geçtiği için tekrar oluşmuyor. Gençler daha çok istiyor…”

Eskiden böyle bir dert yoktu. Şimdi çocuklarda bile var?

Leyla Çabuk: “Eskiden insanlar çalışıyordu ve kilo almazlardı. İnsanlar şimdi hep tahıl ile besleniyorlar ve herşey hormonlu. Herşeyi mevsiminde yemek lazım, fazla et, karbonhidrat tüketmemek lazım, çocuklar sebze bilmiyor. Ekmek, un, tahıl var; yürümek, hareket yok. Canını seven artık sebzeye kayıyor.”

Bu uygulamalar esnasında beslenmeye de dikkat edilmesini istiyor musunuz?

Leyla Çabuk: “Zayıflama dışında hayır. Onda da bir diyet vermiyorum ama bir günde yediğinizi getirin diyorum. Getiremiyorlar. Ben de bir günde yediğinizin yarısını yiyin diyorum. Daha sonra da tamamen bitkilerden oluşan bir hap veriyorum, iştah kesmesi için. Bitkinin draje hali. Çünkü çay şeklinde kimse içmiyor. Bu hapın yanında da bal veriyorum, halsiz kalınmaması için, bazen de ısırgan tohumu.”

Kansere karşı da evde ısırgan tohumu ile bal kürü yapılıyordu önceden?

Leyla Çabuk: “Bunun hazırlanışı farklı ama… Adet sancısı olan ya da adet düzensizliği bulunan gençkızlara da veriyorum. Düzene girene kadar alıyorlar. İlaçla hormon yükleyince vücut tembelliğe alışıyor. Bu yaptığım ise vücudu çalıştırıyor, vücut harekete geçince de sorun kalmıyor.”

Peki kendinize nasıl bakıyorsunuz? Bildiğim kadarıyla taşla yıkanıyorsunuz…

Leyla Çabuk: “38 sekiz senedir taşla yıkanıyorum. Nasıl kese yapılıyor bu da ona benziyor. Peeling için verdiğim ponza taşı fakat içinde çimento yok. Doğal”¦ Vücut taşa alıştığında değişik oluyor.

En çok elma, domates, biber yani sebze yiyorum. Eti de canım çok çektiğinde yiyorum. Vücudun yakabileceği kadar yemek lazım. Ya yediğini hareket edip yakacaksın ya da miktarı azaltacaksın.

HERBALİST Leyla Çabuk İletişim :
0 216 369 55 85
0 216 356 95 72
Leyla Çabuk Ürünlerine Ulaşmak için TIKLA

HERBALİST Leyla Çabuk’a ulaşabileceğiniz Telefon Numaraları:

Herbalist Hülya Leyla ÇABUK

Herbalist Leyla ÇABUK Kimdir?
H.Leyla ÇABUK Uygulama Merkezi
Saç Köklerini Onaran Bitki Lapası
Saç Köklerini Güçlendiren Bitki Losyonu
Tüyleri Azaltan Bitki Losyonu
Tüyleri Azaltan Bitki Lapası
Leyla ÇABUK Ürünleri
H.Leyla ÇABUK’a ait diğer ürünler
Leyla ÇABUK Saç Kremi
Hülya Leyla Çabuk TV8’e Konuk Oldu (Video)

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Sağlık

Etiketler:, , , ,


342 Yorum Var "HERBALİST LEYLA ÇABUK"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. robert dedi ki:

  30 dakika içinde% 2 bugün hızlı ve acil krediler bugün olsun. Detaylı bilgi için e-posta (olsonfinancialgroup@outlook.com) yoluyla bana ulaşın.

 2. SÜMEYYE ŞAHİN dedi ki:

  YALAN TAMAMEN YALAN ARKADAŞLAR BENDE KULLANDIM HİÇ BİR İŞE YARAMADI TAMAMEN PARA TUZAGI ..BU KADINI TVDE İZLEYİP DEDİKLERİNE GÜVENDİM TONLA PARA YATIRDIM Bİ x YARAMADI HALA SAÇLARIM DÖKÜLÜYO SAKIN ALMAYIN PARANIZA VE ZAMANINIZA YAZIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. AYŞEGÜL UZUN dedi ki:

  BEN 2.5 AY ÖNCE YÜZ TÜYLERİ(ÇENE) İÇİN BİTKİ DERMAN ALDIM.SADECE ÇENEMİ GÜZELLEŞTİRDİ O KADAR.TÜYLERDE NE İNCELME NEDE CIKMA SÜRELERİ UZAMADI,KISACA BEN HİÇ MEMNUN KALMADIM.BENCE BU ÜRÜNÜ TEKRAR GÖZDEN GECİRMELERİ GEREK

 4. hüseyin dedi ki:

  slm allah rızası için bana yardım edin benim saçlı derimde ve yüzümde pullanma oluştu doktora GİTTİM SEBOREİK DERMATİT DEDİ BUNUN için yadım edin ne olur

 5. sinan babacan dedi ki:

  ben 3 yıl önce gittim leyla hanımın uygulama merkezine. umut verip yolluyor. 1 yıl kullandım ama bin pişmanım. harcadığım parayamı yanayım yanık bir kafayla gezdiğimemi. ben b u kişilere hakkımı helal etmiyorum

 6. Hacer Karacinar dedi ki:

  Benim yiyecek alerjim var.Yumurta,baklagiller,çilek,patlıcan,soğan,sarımsak.Tedavisi mümkün mü?

 7. baki arslan dedi ki:

  arkadaşlar sedef hastası olan kişilere sesleniyorum. bunun nasıl bi hastalık olduğunu cok iyi biliyorum. sizlere yardımcı olmak istiyorum. hiç kimseden bi beklentim yok. ben canakkalede oturuyorum. 05326430085. beni arasınlar. size söz veriyorun bu hastalığınız 15 ğün içinde yok olacaktır. lütfen arasın arkadaşlar. arayan arkadaşlar hiç bişi kaybetmezler. hiç bi beklentim yok. amacım sizlerden sadece ve sadece dualarınızı alabilmek.tşk ederim

 8. Servet Doğan dedi ki:

  merhaba Leyla ablacım benm yüzümde sivilceler çıkıyor sürekli olarak 27 yaşındayım ergenlik sivilceside değil doktora gittim tüm kontrrollerim yapıldı tahlillerim normal çıktı ama bu sivilcelerim çıkıyor geri sönüyor ve sonra izleri kalıyor kırmızı kırmızı ve bazen ucu olmuyor ve resmen taş gibi sert oluyor bi ay gitmiyor. sizce ne olabilir nasıl bir tedavi uygulanabilir? Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim saygılar..

 9. ercan ürey dedi ki:

  Merhaba arkdşlar..
  Bu hastalığa bende 2001 de yakalanmıştım, 6 sene boyunca gitmediğim yer kalmadı sonunda tedavisini sağolsun askerde bi doktorum buldu..
  saçlarım, kaşlarım, sakalım, kirpiğim, ve kollarımda kısmen dökülmeler olmştu.. gitmediğim yer kalmadı, kullanmadığım ilaç çekmediğim acı kalmadı gibi bişey.. ama Rabbim razı olsun o doktorumdan 15 günde bir yaptığı iğne sonucunda 2,5 ayda bütün dökülen yerler yerine geldi.. konu hakkında yardımcı olabileceğim arkdşlar varsa gönül rahatlığı ile benmle irtibata geçsinler.. 0531 642 3080 sağlıcakla, acil şifalar dilerim.

 10. ayşegül SEVİNDİK dedi ki:

  mrb leyla hanım bn sedef hastasıyım szi bir arkadaşım stenızde yazdıklarınızı görmüş ve söyledi bnm ayağımda ve ellerımde sedef var neotigason adlı ilacı kullanıyorum 3 aydr kullandım ama bır etkısını görmedim daha sizin bıtkısel ılaçlardan önerınız var mı beni bilgilendirirseniz çok sevinirim . e mail adresıme gnderır mısınız cevabınızı beklıycem tesekkrler

 11. Ebru Aydogan dedi ki:

  iyi aksamlar leyla hanim. ben almanya dan ebru sizi televisionda gördüm. 23 yasindayim ve saclarimi seyrek… fazla saclar cikmasi icin neler yapmam lazim. Bana bu konuda yardimci olursaniz size cok tskler ederim. e mail gönderirseniz cok sevinirim. saygilarimla

 12. aysun bekdemir dedi ki:

  15 sene önce bende dayanılmaz acılar veren saçma tedaviye servet döktüm ama sonuç aynı.lütfen zamanınıza paranıza yazık aldanmayın.Gördüğünüz muamele de korkunç.psikolojiiniz alt üst olup acılarla cebiniz boşalmış eve dönüyorsunuz.Daha fazla sörülmeden uyanalım.Allah rızası için uyarıdır bilmeyenlere…

 13. Yunus Can dedi ki:

  Leyla hanım iyi gunler, boyun kırışıklıklarını etkin bir şekilde giderecek bir kreminiz yada karışımınız var mı, varsa urunlerinizi kapıda ödemeli teslim ediyor musunuz.Tesekkürler, Yunus Can

 14. Betül Altın dedi ki:

  sizinle irtibata gecmem gerekiyor. Lütfen adresinizi verin ya da size ulaşabilecegim bi numara

 15. irfan irfan dedi ki:

  SAKIN DİYORUM..!!!! ARKADAŞLAR ; BU KADIN AKSİNİN ÖNDE GİDENİ VE HİÇBİR ŞEKİLDE SİZE YARDIMCI OLAMAZ.. SAÇ DÖKÜLMESİ İÇİN 2 YIL TEDAVİ OLDUM KENDİSİNE, REKLAMIMI BİLE YAPTI KAÇ KERE ANCAK O ZAMANLARDA GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİ SAÇLAR GERİ DÖKÜLMEYE BAŞLAYINCA YOK OLDU HATTA ULAŞAMADIM KENDİSİNE, HALA DUYUYORUM 1998-99 YILLARINDAKİ BENİM FOTOĞRAFLARIMI GÖSTERİYORMUŞ TV DE DELİ OLUYORUM, EN YAKIN ZAMANDA DAVA AÇACAĞIM.. SAKIN BULAŞMAYIN..! DOKTORLARDAN VAZGEÇMEYİN…

 16. Ali Serdar dedi ki:

  Hep Saç ile ilgili konular..Başinda saç kalmamiş 66 yaşinda biriyim..Benim şikayetim kasiklardaki mantar kaşintisi

 17. müge müge dedi ki:

  BU KADINA SAKIN GİTMEYİN ÜRÜNLERİNİ ALMAYIN, bu kadın sadece para tuzağından ibaret, annemle şaşkınbakkaldaki tedavi merkezi dediği dükkanına gittik kadın ukalanın terbiyesizin önde gideni hastanın yüzüne bile bakmıyor, sanki hayrına bakıyomuş gibi tüm hastalara bağırıp çağırıyor ve azarlıyor. Ayrıca hiç bir şeyi bilerek konuşmuyor, hastalık olduğunu söylediğin bölgeye hiç bakmıyor bile her hastaya ezbere hazırladığı karışımı veriyor. ISRARLA SÖYLÜYORUM SAKIN ALDANMAYIN BOŞA GİDİP ZAMANINIZI VE PARANIZI HARCAMAYIN

 18. murat dedi ki:

  Ben bitki derman sac bakim ful setini tam 15 ay hic aksatmadan ayni sekilde kullanmaya basladim saclarim ciksin diye on tarafinda cok az miktarda sadece sari tuyler cikti bunlar hic bir sekilde kalinlasmadi bende arada bitki dermanin musteri hattini arayarak soyledigimde urunleri kullanin zamanla onlar kalinlasacaktir diyorlardi bende inaniyordum ve 15 ay hic aksatmadan kullandim bu sefer leyla hanimin oldugu ofisini aradim sorunumu anlattim onlarda buraya gelin burda biz size uygulamali olarak gosericez bununda bedeli 60 tl odeme yapacaksiniz dedi ben 15 aydir urunlerini kullandim ve bi sonuc bile almamisken bize gel size yardimci olalim demeleri gerekirken gel 60 tl ver nasil yapilir gor diyorlar anlamiyorum bunlar urunlerin icinde kullanim kitapcigi koyuyorlar ayni sekilde yapiliyor ve ben tarif istedigimde nasil kullanacagimi gormek icin bide onlara para odeme yapmami istiyorlar bu kadarda yuzsuzluk olmaz bunlar urunlerine guvenseler boyle soylemezlerdi ve ben kullanici musterisiyim uzun zamandir benden para kazandilar eczanede satis fiyatlarida 190 tl civarindadir bunuda 15 ayla carpin nekadar para verdigimi anlarsiniz ben bunlara okadar para kazandirmisken benden birde 60 tl ode gel sana nasil kullanilir gosterelim diyor bunlar sadece para duzaklari degilde nedir peki benim 60 liramami muhtac bunlar memmun musteri istemiyorlar paralarini yontacak kisiler ariyor galiba evet ben kullandim sonuc almadim diyince bunlarin gercek yuzlerini gordum sizlerde benim bu duruma dusmeyin ve dikkatli olun bizler calisip alin terimizle para kazanirken ise yaramayan urunleri satarak bizleri kaziklayan bu firmayi dikkatinizi cekiyorum ben yasadim cevabimi aldim inanmayanlarda yasar gorur ve benim nasil hakli oldugumu anlar benim gibi kaziklandigini anlar ne diyeyim firma urunlerinin nasil kulanilacagini gostermeye 60 tl istiyor ve bu dusuncede olan firma sizce saglammidir yoksa sadece para dusunenmidir leyla hanim sadece para gozuyle goruyorsa firmasi buyuyemez gerci urunude bende ise yaramadi eger urunleri gercekten iyi olsaydi kullanma seklini parayla satmazdi musterisine saygida olur nasil kullanacagini ucretsiz gosterirdi musteriside sonuc alir hep guzel hikayelerini anlatirdi ama benim gibi sikayet edenleri cok olurrrr.
  birde sitesinde deneyenler anlatiyor bolumunde ne zaman yazi yazip gondermeye kalksam hep hata veriyor bencede oraya yazanlarda kendi yalanlaridir ben yazamiyorum hata raporu aliyorum sureklide baskalari nasil yaziyor birde siz deneyim adresi
  http://www.bitkiderman.com/people.aspx?bolum=sac
  belki siz yazmayi becerirsiniz ben beceremedimde

 19. aklınızı başınıza devşirin dedi ki:

  yaa siz ne akıl dışı varlıklarsınız bir sürü kullnan insan yorum yapmış hiç biri de memnun deil hala yok bilmem leyla hanım yok bilmem ne bunun yalancı oldğunu daha anlamadınız mı… tıp bile daha tam çözümü bulamamışken herkese aynı ilacı veren ve aralarında ayrım gütmeyen bu kadın mı bulacak allah aşkına yaa ….

 20. Ozlem Ozlem dedi ki:

  Bütün yazılanları okudum ve kendi yaşadıklarım geldi aklıma. 4-5 sene önce Leyla hanım'ın merkezine gittim. Çoğunuz gibi başka ümidim kalmamıştı ve kendimi çaresiz hissediyordum. Bir arkadaşımın kardeşi sedef için gitmiş ve bana da o tavsiye etmişti. Ben Avrupa yakasında oturuyorum. Leyla Hanım ise Anadolu yakasında. Yaptığı uygulamalar gerçekten masraflı. Üstüne bir de evde kullanmak için ekstra şeyler veriyor ve onlara da ayrıca para veriyorsunuz. Ve en dayanılmazı ise kafanıza sürdüğü ısırgan otunun verdiği acı ve ızdırap. Kesinlikle ızdırap. Bütün zorluklara rağmen 5-6 ay kadar 2 haftada 1 gittim ve uygulamayı yaptırdım. Bugün akacak, yarın akacak diye diye beni ikna etti. Ama en sonunda artık acıya dayanamaz oldum. İnanın öyle bir acı ki kafanız alev alsa ancak bu kadar olur. Ağrı kesicilerin bile faydası olmadı. Nihayet o kadar paraya, zamana ve çektiğim eziyete rağmen bıraktım. Bu süre zarfında 5.000 tl'den fazla para ödemişimdir. Verdiğim benzin paraları da cabası.
  Bazı arkadaşların dediği gibi son derece kaba, sinir hastası seviyesinde asabi ve asla size değer vermeyen bir kişi kendisi. 500 kişi gidiyor 1 kişi çözüm buluyorsa işte o kişiyi reklam yapıyor. Ama bizler son çare diye yılana sarılıyoruz. Sizleri o kadar iyi anlıyorum ki…
  Sonuç olarak bana hiçbir faydası olmadı. Sonra başka bir dermatoloğa gittim, düzelme oldu sonra tekrar aynı duruma geldi. Ben artık ümidimi tamamen kestim. Kötü niyetli kişilerin oyuncağı olmayacağım.
  Hepinize şifalar dilerim.

 21. okan seralı dedi ki:

  KAdının konuşmasını görünce anlarsınız ne kadar basit biri olduğunu!!! bende onlarca kez gittim ama sonuç hüsran!!

 22. bahar dedi ki:

  ben 3 sene once yuzumde kı sıvılcler ıcın gıttım ve tedavı sırasında yuzumden kanlar akıyordu verdıgı kremler hıc bır ıse yaramıyor sadece para tuzagı .kendısıde hastasıyla konusmayı bılmeyen bırı aksının tekı .cok rıca edıyorum kendınızı yazık etmeyın . bu kadın ne okumus kı ne bılıyor!bunca yorum altına hala ulasmaya calısan ınsanlar ıcın uzuluyorum !

 23. sevda sancak dedi ki:

  bu kadına inanmayın ürünlerini kullandım hiç bir netice yok dahada beter sonuçlar sıtesinede yazdım mailim kabul edılmıyor

 24. BARAN SOYLU dedi ki:

  ARKADAŞLAR TEDAVİ GÖREN VAR MI VARSA SONUÇ NDİR SİZİN YORUMLARINIZ HERKESİ BU KONUDA AYDINLATACAKTIR ŞİMDİDEN TEŞKRLER

 25. havva bilgili dedi ki:

  selamün aleyküm leyla hanım size ulaşmam gerekıyor acık adresınız ve tel.ihtıyacım var bırebır sızınle görüşmek istıyorum.lütfen bana cevap verın.

 26. yüksel erkeç dedi ki:

  merhaba ben yüksel erkeç 30 yaşındayım ve ilk defa orta okul yıllarımda karşılaştığım saçkıran denen lokal saç dökülmesi problemi ile halan mücadele etmekteyim son 3 yıldır kronikleşmiş gibi sürekli tekrarlıyo……bu konuda yardımcı olabilirmisiniz….
  teşekkürlerimi sunuyorum

 27. DERYA YALÇIN dedi ki:

  leyla hanım merhaba…ben size çanakkaleden ulaşıyorum. benimde saçımla ilgili problemlerim var. doktora gittiğimde bana egzama olduğunu söyledi.kepek şeklinde benim şikayetim ama bazı zamanlar daha da artarak kalın kabuklar halini alıyor. aslına bakarsanız sadece saç kısmında değil.kaşlarımda ve kulaklarımda da aynı şikayetim var. bunlarla ilgili yapılacak bişey olmadığını söylediler doktorlar. stresten kaynaklanan bir sorunmus. bunun bir çözümü var mıdır? yardımcı olursanız sevinirim.

 28. büşra akdağ dedi ki:

  benim karnımın üzerinde tüyler var hiç almadım 18 yaşındayım bunu nasıl gecirebilirim artık bikini bile giyemiyorum kollarımda sırtımda yüzümde her yerimde butüylerden tamamen kurtulmak için ne yapmalıyım ?

 29. Möööö dedi ki:

  Aziz Nesin "Türk halkının yüzde 60'ı aptaldir"
  cümlesi ne kadar doğruymuş…
  Ya bir Allahın kulu daha cevap alamamışken,
  onca bu kadının sahtekar olduğunu yazan,yaşayan
  varken daha ne kadar çok öküz vatandaşımız
  bu kadına soru soruyor burada. Bu sitenin onun
  olmadığını ve bu yazılanları o kadının okumadığını
  anlayacak zeka zaten yok…
  Siz yüzünüzdeki sivilceleri, saç sorununuzu
  tedavi ettirmeyi düşüneceğinize önce o kuş beyninizi
  bir doktora tedavi ettirin bence.
  Öküzmüsünüz, google'e kadının adını yazıp önce bir
  araştırmak aklınıza gelmiyormu?
  Sizin gibi angutlar oldukça daha çok sahtekar zengin olur,
  yazık.

 30. Aysel Tutar dedi ki:

  Leyla Hanımı televizyonda görüp saç dökülme problemime faydası olabilecegini düşünerek Bağdat Cd.sindeki kliniğine gittim.Gayet sağlıklı olan fakat -iş nedeniyle sıkıntılı olduğum bir dönem- muhtemelen stress kaynaklı dökülme yaşadığım saçlarıma MANTAR teşhisi koydu…şaka gibi…Alternatif tıbba az da olsa inanırdım ama kadarına inanamıyorum..Tabiki bu kadına degil dermatoloğuma güvendim ve saç derimde hiç bir sorun olmadığını öğrendim.H.L.Çabuk hanımefendi boynumdan yukarısının komple MANTAR olduğunu iddia edip her hafta ona gelmem gerektiğini,her eferinde nakit 60TL kredi kartı ile 70 TL ödemem gerektiğini,bi de evde uygulayacağım bişiyler olduğunu,onlar için de 90TL ödemem gerektiğini ve bunu tam 18 ay boyunca yapmam gerektiğini söyledi.PES diyorum ve kendisini Allah'a havale ediyorum..

 31. caglayan ozel dedi ki:

  Bu kadar yazıyı okuduktan sonra bende bırseyler yazmak ıstedım. Leyla hanımın işyerıne yaklasık 3 aydır gıden bır hastayım. hastalıgım genetık ve hormonel sac sokulmesı. erkeklık hormonunun fazla salgılanmasından dolayı. malesef hastanelerde almadaıgım için vermlı bır sonuc kendımı Leyla hanımın öfisine attım ister istemez. yaklaşık 3 aydır kullanıyorum urunlerı. sac dokulmem durdu ama saclarımda gucleşme veya cıkma olayı olamadı. şakamaka her urun oldukça pahalı. 1 numaraydı yok 4 numaraydı derken param epey gıttı. ama ınsan saglık olunca helede bır bayan olarak sac olunca parayı pek gormuyoruz. bılemıyorum bır sesım devamet bırakma dıger sesımde ne zaman cıkacak. bu bır oyunmu yendıen Tıp da bul careyı dıyor. leyla hanımın ılaçları tamamen bıtkısel ıse ve ılaclarda bıtkilerden yapılıyorsa aynı kapıya cıkıyor. ama ben bır turlu çıkış kapısı bulmadım. Hekımden degıl cekenden sorulur derler. o yuzden gercekten bu urunlerı kullanlanlar varsa onlarla ırtıbata gecmek en mantıklısı. ama herkes sadece bır kez bıle denemek için kullansa ıyı bır meslek. umarım Acıl sifalar herekes..

 32. Gülcin Mertler dedi ki:

  benim kizim sac kiran oldu3 yil önce Dr ilac verdi yine cikmadi .gözenekleri kapanmis bir daha cikmaz dediler.bende sarmisak lapasi sürdüm cikti ama 1 sene sora yine döküldü. sarmisak yara yapiyor önce cok acitiyor,kizim 6 yasinda üzülüyorm.yardim edin .Almanyada yasiyoruz biz.

 33. gunel azadova dedi ki:

  …OKUDUKTAN SONRA TAMAMI

 34. sema capacı dedi ki:

  …merhaba Leyla hn. sizden cok rica ediyorum bana yardımcı olun.. 16 aylık kızım var alın kulaklar özellikle bıyık bolgesi cok tüylü dogdugundan beri var ve dokulmedi esimde bende goçmeniz dogu kokenlide değiliz doktor normal deyip kestirip atıyor ama insanların tepkisinden dolayı cok canım sıkılıyor ne olur bana akıl verin ne yapabilirim şimdidem tesekkürler…

 35. Güler dedi ki:

  merhaba hülya hanım Ben Diyarbakırdan mesaj gönderiyorum kollarım ve bacaklarımda ve bikini bölgemdeki tüylerden kurtulmak istiyorum

 36. emine arslan dedi ki:

  merhaba leyla hanım ben aknesetini kullan dım hiç bir faydasınıgörmedim çoküzüldüm neden.*

 37. aliyeva gunel dedi ki:

  leyla xanim lutfen urunlerinizin internet yolu ile diyer ulkelerin vetendaslanin ala bilmesini saglayin azerbaycandan yaziram

 38. berçem akyol dedi ki:

  merhaba leyla hanım ben bu tüy dökücü setlerini alırsam sonuç alamama gibi ihtimal var mı? Ve bir set ne kadar sürü için yeterli teşekkürler

 39. vedat aydın dedi ki:

  leyla hanım merhaba ismim vedat 38 yaşındayım benim sırtımda ve göğüs tarafında tüylerimin maşallahı var. bununla bilgili bana önereceğiniz ürünü almak istiyorum ayrıca nasıl kullanacağımızıda belirtirseniz sevinirim.

 40. merve atasoy dedi ki:

  merhaba hülya hanım 18yaşında bir üniversite öğrencisiyim ve son 3 yıldır polikistik overden dolayı yüzümde aşırı tüylenme var bu durum çok moralimi bozuyor.birkaç ay önce iğneli epilasyon yaptırdım ama tüylerin hepsini almadılar aralardan tek tük toplamaya çalıştılar,hala çok fazla var ve ben epilasyonla bu işin sonunun gelmeyeceğini düşünüyorum ayrıca çok canım yanıyor yaptırırken.bitkidermanın yüz için tüy giderici setini kullanmak istiyorum,kullanmadan önce tüylerin tamamını aldırmam gerekir mi yoksa aldırmadan kullanabilir miyim?çünkü tüylerin bazılarına hiç dokunulmadı bazıları alındı cevap verirseniz çok sevinirim artık bunlardan kurtulmak istiyorum.

 41. ecem erdoğan dedi ki:

  merhaba leyla hanım
  ben ecem 16 yaşındayım iki seneden beri yüzümde tüylenme oluşmuş ve ben bundan rahatsız oluyorum ürünüzü almak istiyorum ama cildime yan etkisi olurmu bilmiyorum bilemiyorum ve sizin ürünüzü bu yaşta kullanırsam birşey olurmu onuda bilmiyorum onun için sizin ürünüzü ben kullanabilirmiyim ve hangi ürünü tavsiye ediyorsunuz bana cevabınızı e mail adersime bekliyorum lütfen hemen yorum yazın
  ecem erdoğan eklemiş. | 11.03.2011 Saat 09:58

 42. ecem erdoğan dedi ki:

  merhaba leyla hanım
  ben ecem 16 yaşındayım iki seneden beri yüzümde tüylenme oluşmuş ve ben bundan rahatsız oluyorum ürünüzü almak istiyorum ama cildime yan etkisi olurmu bilmiyorum bilemiyorum ve sizin ürünüzü bu yaşta kullanırsam birşey olurmu onuda bilmiyorum onun için sizin ürünüzü ben kullanabilirmiyim ve hangi ürünü tavsiye ediyorsunuz bana cevabınızı e mail adersime bekliyorum lütfen hemen yorum yazın

 43. ecem erdoğan dedi ki:

  merhabalar ben ecem 2 senedir benim yüzümbe tüylenme oluşmuş bende bundan rahatsız oluyorun ürünüzü almak istiyorum ama cildime karşı yan etkisi olurmu bilmiyorum bu yüzde benim için hangi ürünü tavsiye edersiniz

 44. ecem eroğan dedi ki:

  merhaba leyla hanım ben 16 yaşındayım 2 seneden beri yüzümde tüylenme olmuş ve bende rahatzız oluyorum ürünüzü almak istiyom ama cildime karşı yan etkisi olurmu bilmiyom ve yüz için hangi üürünü tavsiye ediyorsunuz

 45. serdar kocabaş dedi ki:

  leyla hanım göğüs ve sırtımda çok fazla en etkili ürün hangisi tavsiye edeceğiniz bide üç günde bitirebilcek otlardan bahsetmişsiniz spariş versem gönderebilirmisiniz tarifinide alabilrsem daha ii olur

 46. ayse dedi ki:

  selam leyla hanim sizi tvden izledim ve cok mutlu oldum sizi o gun izledigime inanki..benim size sorum olacak cevap verorseniz inanki cok mutlu olurum.ben 31 yasindayim sizden yardim istiyorum hangi kremleri kulana bilrim kirisikliklar icin bana yasim icin hangi cilt kerimmi ii gelir. yardimci olursaniz cok mutlu olurum sizden haber beklecem simdiden cokk tsk ederimm. ve sizin urunlerinizi nerden ala bilirim ben hollandadan yaziyorum. birde tuy dokucu kreminizdi almak istiyorum.

 47. emine altan dedi ki:

  slm ben emine polikistik over sendromu olan bir hastayım. ben bu ürünü kullandığımda olumlu bir sonuç alır mıyım? şimdiden teşekkürler…

 48. begüm kırmızı dedi ki:

  slm ben 2,5 senelik böbrek nakilliyim nakilden sonra kullandığım ilaçlardansonra saçlarım inceldi ve döküldüve saçlarımda yer yer kopmalar oldu şuan saçım çok azkullandığım ilaçları ömür boyu kullanmak zorundayım bu durumda sizin saç dökülmesi ürününüz benim saç dökülme sorunumada çare olurmu tşk ederim.

 49. aysel çalık dedi ki:

  slm ben bundan 6 sene once hormon bozukluğu tedavısı gordum kullandığım ilaçlar yuzumde leke çıkmasına sebep oldu ve geçmedı her yontemı denedım ama bır faydasını gormedım cildimdekı leke yazın çok belırgın ve kahve rengi oluyor bana kullana bileceğım urun tafsıye edebılırmısınız ve bu lekenın tadavısının kesın çozumu varmı tşk

 50. ilki yasar dedi ki:

  iyi geceler leyla hanım,şuanda saat 24.00 e geliyor.ben 5l yaşındayım.yüz hatlarımda çökmeler oldu.sarkmalar,alnımda ve yanaklarımınyan taraflarında güneş lekeleri oluştu.şimdide gözlerimin altında ve üstünde kahverengileşma oldu.çok üzülüyorum.ne yapmam gerekir.lütfen yardımcı olurmusunuz,göz kapak üstü ve alt ince derinin kahverengi lekesini nasıl açabilirim. sarkmalar ve güneş lekesi nasıl yok olur,lütfen mailime ne yapmam gerekeni söylermisiniz. teşekkür ederim

 51. Turan urun dedi ki:

  1960 Kars doğumlu yum 5 sene önce vucut tüylerim saçlarım kaş ve kirpiklerim komple döküldü doktora gittim ilaç verdiler kullanmadım bana bi yardımın olursa minnettar kalırım gerekiyosa gelir tedavi olurum.Lütfen banacevap verin beklicem .şimdiden tşler.

 52. emine keskin dedi ki:

  slm 13 yaşındayım vücudumda beyaz lekeler var….8 yaşından itibaran var …
  ilaçlarimi kullandım geçti ama yine geldi.çok üzülüyorum yardımcı olursan çok mutlu olaçağım.

 53. MECNUN DEMİR dedi ki:

  slm leyla çabuk abla bugün tv8 proğramınızı izledim sivilceler için bi setiniz varmiş ben 17 yaşındayım bu bizim içinde geçellimi birde ürünün fiyatı ne kadar olur.cvp bekliyomrum

 54. FARROKH SANE dedi ki:

  MARHABA:
  BEN IRANDAN YAZISIYOURUM.
  BANIM 15 YASINDA BIR KIZIM VAR.
  8 YASINDAN BILE KASLARI VE KIRPIKLARI TUKOLIYOUR.
  LUTFAN BANA YARDIMCI OLARMISINIZ.

 55. SÜNDÜS AKKAYA dedi ki:

  Merhaba,
  Bugün 3-02-2011 saat 2.30 kanal 8'de sizi dinledim. Benim çene altımda kıllarım var, bacağımda ve karın alt kısmında çatlatlarım var. Ben resmini çekerim sorun değil. Yeterki siz dediğiniz gibi tamamen yok edin. Ben size denek olmaya razıyım. Sizde tamam derseniz telefonunuzu bekleyeceğim. Yaşım 49 buğday tenliyim.
  Selamlar
  0532 391 44 36

 56. İBRİZET KURNAZ dedi ki:

  mrb ben ibrizet yüzüm çok hassas güneşe çıktığımda hemen lekeler oluşuyor ne yapmalıyım bir öneriniz var mı?

 57. zeynep batu dedi ki:

  MERHABALAR LEYLA HNM. 21 yaşında bir gencim ve kalçamda inanılmaz çatlaklarım var ve kendımı aynada gordugumde moralim bozuluyor .geçmesi mümkünmü acaba.BİRDE TEDAVİYİ SİZ BİZZATMI UYGULUYORSUNUZ…

 58. suzan abdullah dedi ki:

  slm ben isvecten yaziyorum benim saclarim cok asiri dökuluyor ben 45 yasindayim
  kafa derimde bazen yanma ypiyor ayrica saclaim cok asiri dökuluyor ne tavsiye edersiniz
  ilaclarina nasil ulasacagiz ve ucretler nekadar bu kunu da beni bilgi lendirsen cok memnun olurum ama cevapsiz birakma saygilar

 59. parvane shaygan dedi ki:

  merhaba, ben iranin tebriz shehrinden yaziyorum. 34 yashindayim 27 yashimdan beri sachlarim beyazliyor. beyaz sachlarin eski rengini donmesi ichin ne yapa bilirim.ve urunleriniz irana gliyormu? dis eti chekilmesine de bir oneriniz varmi?
  lutfen tebrizde de bir merkez aciniz. lutfen cevaplayin.

 60. esma kalmamış dedi ki:

  yüz lekeleri ile neler öneriyorsunuz????
  güneş lekelerine nasıl ailaçlar sağlıyorsunuz????
  beyaz noktalaar(vitiligo) nasıl bir öneride bulunuyorsunuz???

 61. Engin Ardıç dedi ki:

  Babam zamanında saçını siyaha boyatmış alman taşı denilen bir taş boyayla 20 yaşında saçları dökülmüş, bunuun için bi çare varmıdır acaba yorumlarınızı bekliyorum…

 62. medet çelik dedi ki:

  leyla hanım ben 19 yaşındayım yaklaşık 3 yıldan beri sedef var nasıl tadavi ediyorsunuz kaç gün sürüyoe bu tedavi yardımcı olur musunuz

 63. Yavuz Bakır dedi ki:

  merhabalar hülya hanım sizle msn de görüşmemiz mümkün mü acaba

 64. Gülistan Kalkan dedi ki:

  Merhabalar
  26 yaşındayım yüzümde sivilceler ve yoğun olarak lekeerim var yıllardır bunlarla savaşıyorum ancak bir türlü sonuç alamadım…İnsanların konuşurken gözlerime değilde yüzüme bakmalarından yoruldum…Bana yardımcı olursanız sevinirim iyi günler…

 65. esra günseli dedi ki:

  merhaba leyla hanım!
  ben 16 yaşındayım,adım esra ve yüzümde akne sorunum var.doktorla birlikte hap tedavisi gördüm ve vücudumda aşırı kuruluk olduğu için her yerim kuruyor.fakat yüzümdeki aknelerin neredeyse hapsi gitti ve sadece izleri kaldı.acaba sizin akne setinizi kullansam izlerden kurtulur muyum?beni aydınlatırsanız sevinirim…

 66. burcu burcu dedi ki:

  annende vitiligo hastalıgı var.15 senedir bu hastalık devamlı cogalıyo sadece yuzu kaldı gelmedigiyer olarak acaba kesin bi çözüm varmı? bizi yardımcı olun lütfen.

 67. havva demir dedi ki:

  Ben havva demir 50 yasindayim ve londrada yasiyorum ve ev hanimiyim. Benim sizi demek istedigim ben 15 yasindayken saclarim dokulmeye basladi hemen hemen hic sacim yok diyecek kadar. Sizi televizyonda izledim ve sizin sac cikartmak icin bir ilac uretmenizi istiyorum. Bunu yaninda kizim 30 yasinda ve onunda yok diyecek kadar saci yok. Ailede cogumuzda sac yoktur. Ve 9 yasinda bir torunum var ve onunda saclari dokuliyor. bizim icin bir tercih edeciginiz bir ilac varsa bize lutfen yardim ede bilirmisiniz bu konuda.

  Tesekurler.
  Havva.

 68. bahar cömert dedi ki:

  ben 14 yaşındayın 5 yaşından beri şaçlarım dökülüyor.ilk başta para şeklinde açılmalar oldu.çok tedavi gördüm bi ara çıktı çok seyrek yeniden döküldü.3 senedirde çıkmıyor.sadece kirpiklerim var başka hiçbir yerde yok.bana yardımcı olurmusun leyla abla?çok tedaviler gördüm artık bıktım usandım:(ben saçlarımın olmasını istiyorum.

 69. Erdal YILDIZ dedi ki:

  öncelikle leyla hanım ben sizi televizyonda izledim ve sizden yardım istiyorum benim sorunum gelince benim saçlarımda aşırı derecede dökülme var,hiçbir türlü durduramadığım kepek sorunu aşırı derecede kepeklenme var saçlarımda saç diplerinde aşırı derecede kaşıntı ve yağlanmanın çok olduğu için çok rahatsız oluyorum.bana lütfen yardımcı olun bu sizin ilaçlardan bana hangisi yardımcı olur LÜTFEN bana cevap verirseniz sevinirimmm……….İİİİ GÜNLER

 70. zeynep dedi ki:

  Malesef bunun gibi bir çok kişi televizyonda boy gösterip para kazanmanın yolunu bulmuş sakın inanmayın resmen para tuzağı tıp bu kadar ilerlemişken dunyada bile saç dökülmesini durduran saç çıkaran %100 çözüm bulunmazken bu kadın lokman hekim kesildi başımıza xx

 71. aslllı SEVÜK dedi ki:

  size ödediğim paraya,,çektiğim çileye,,aşındırdığım yollara yazık.hem maddi hem manevi çöküntüden başka bir işe yaamadı..eğer ilgilenirseniz sayfanın en başında 2007yılında yaptığım yorum var.insanları oyalıyorsunuz,,deriden su gelince saç çıkacak hepsi palavra,,diyecek laf bulamıyorumm…bol kazançlar…

 72. mehmet kalaycı dedi ki:

  Merhaba ben 19 yasındayım ve yüzümde iltihapı olmayan, kızarıklık şeklinde sivilceler var. Açıkçası bu üründen alıp almama konusunda çok tereddütlüyüm, bana ticari amaçlı gibi geliyor. Kimseyi zan altında bırakmak değil amacım ama kullanan ve memnun kalan kimseyi okuyamadım burda, yorumların çoğu şikayetlerle alakalı.. Şüpheliyim cevaplarınızı bekliyorum. 🙁

 73. Dursen ZANLIER dedi ki:

  Ben 42 yasındayım yuzumde yasınma ve kızarma var günes gorunce daha fazla oluyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız memnın olurum.

 74. fatih Kuzucu dedi ki:

  merhaba leyla hanım bugün televizyonda programınızı seyretdim. gerçekten dökülen saçlarım için umutlandım.Bana lütven kullanacagım ilacın adını nasıl kullanacagımı ve fiyatını 05449241689 numaramdan bana msj olarak ulaştırırsanız memnun olurum iyi akşamlar

 75. Leyla GENÇ dedi ki:

  merhaba leyla hanım sizi çok çok seviyoruz..her gün mutlaka izliyoruz bugün ben tam açtığımda televizyonumu saç dökülmesinde bahsediyordunuz ben kaçırdım.ve size sorumu sorayım:: 09.11.2010 tarihli kanal a programında saç dökülmesine karşı verdiğiniz bilgiler doğrultusunda bu ürünün ismini ve fiyatını öğrenip daha sonra sipariş vermek isterim.. eğer mailden ulaşamazsanız 0535 362 11 82 numarasından bana ulaşırsanız beni çok mutlu edersiniz efendim.teşekkürler şimdiden iyi akşamlar…

 76. gözde dedi ki:

  merhaba leyla hanım. bnm saçlarımla ve benlerimle ilgili bir problemim var. saçlarım son 1 aydır kökleriyle birlikte yoğun bir şekilde dökülüyor ve ayrıca 3 yerindende toplu acılma var saç kıranı galıba bunla bnde 4. kez olusu nerdeyse her sene oluyor dr ise strese bağlı dıyorlar ve deriye iğne enkte edıyorlar tama orda cıkıyor saç yalnız yenılıyor bır baska yerınde kesın sonuç olmuyor sızın bana önerilieriniz neler lütfen yardımcı olun. bide günesten cıkan benlerım var ve gunes ısınından korunun dıyorlar koruyucu kullanıyorum ama pek etkılı olmuyor cıkan kucuk benler için ve gunes lekelerınden korunmamız ıçın ne onerırsınz. sımdıden cok tesekkur ederım

 77. Tuba Küçükali dedi ki:

  merhaba Leyla hanım.ben kanal Adaki ropörtajınızın sonunu yakalamışım benim sorunum cildimdeki pürüzler.ayrıca cildim çok yağlı ve gözenekler açık.sizin ürünlerinizden kullanmak istiyorum aynı şekilde anneminde aynı sorunları var.ve eller içinde hangi ürününüzü alalım.hem annem hem benim için.9 aylık bebeğim için ne önerirsiniz.ben banyosu için vede alt temizliği(ıslak mendil yaralar açıyor) için sizin önerilerinizi acilen bekliyorum.şimdiden teşekkürler….

 78. ayşe selver dedi ki:

  iyi günler leyla hanım benim sorunum 42 yaşındayım ellerimde ve kolarımda yaşa bağlı kahverengi lekeler çıkmaya başladı buda beni rakatsız ediyor bu sorunuma karşı bir ilacınız varmı varsa nasıl ulaşabilirim şimdiden teşekürler

 79. Raziye AKBAŞ dedi ki:

  Merhaba;

  Ben 46 yasında bir bayanım.Yüzümdeki kılcal damarlar yüzünden 2 senelik bir tedavi sürecinden geçmiş bulunuyorum , Lakin bir sonuca ulaşamadık…Sol tarafımda çenemin alt kısmına daha fazla orda bulunan "ben"ler büyümektedir.1 yıldırdırda sonuc alamayınca doktora gitmiyorum..Ne tavsiyelerde bulunursunuz bana??

  Şimdiden tesekür ederim…

 80. M.Aykut dedi ki:

  Merhabalar. Herbalist Leyla Hanım hakkında yazmıyorum size, ŞİDDETLİ tedavi yolu sunuyorum aksine. Öncelikle, pazarlamacı değilim. Reklamcı hiç değilim. Sadece ve sadece insanlık adına öneride bulunmak amacıyla yazıyorum bunları.

  Öncelikle size şundan bahsedeyim, babam geçen sene aml lösemi hastalığına yakalandı ve m6 evresindeydi, yani son evre. 4 kur kemoterapi aldıktan sonra doktorların yapılabilecek hiçbir şey kalmadığını söyleyerek hastaneden çıkarttığı bir hasta oldu. Zaten zayıfken yaklaşık 10 ay sonrasında 13 kilo verdi, tamamen her tür enfeksiyona açık, hastalığın müptelası, titreme ve nöbet geçiren bir adamdı. Tesadüf eseri öğrendik Aidin Salih'i. Evet, dendiği üzere açlıklar, kan grubuna göre beslenme vb uygulamaları var. Babam her birine düzenli uydu ve o kanserden kurtuldu. Yaptırdığı test sonuçlarına tıp doktorları ve hatta türkiyede kanserden sorumlu profesor bile şok geçirdi. Şu anda birçok insandan çok daha sağlıklı ve dinç. Hatta hastalığa yakalanmadığı zamandan çok daha iyi durumda denebilir.

  İkinci örnek de annemden, kendisi günde 18 tane ilaç alan biriydi. Bel fıtığı, romatizma, migren, şeker, tansiyon,… Bir sürü rahatsızlığı vardı. Şimdi o da iyi. Ve HİÇ ilaç kullanmıyor.

  Son örnek, benim. Özellikle birçok bayanda mevcut olan PCOS yani polikistik over sendromluyum. Düzensiz hatta yok sayılabilecek derecede az regl olan, şiddetli ağrılar, tüylenme vb şikayetlerim vardı. 4 sene tıptan tedavi gördüm, doğum kontrol hapları, hormon tedavisi, testler, kontroller.. Sonunda ben de Aidin hanımdan tedavi olmaya başladım. Ve 3 aydır herşey yolunda, üstelik tedavisine tam uymuyorum, açlıkları aksatıyorum, buna rağmen yolunda gidiyor.

  Bununla birlikte aile dostlarımız ve yakın akrabalarımız da var verebileceğim pek çok örnekler arasında. Velhasıl, aslında hakkında çeşitli dedikodular, uydurmalar, hatta bazı iyileşmeyenler de var. Ama ben artık sağda solda yazılan şeyleri kendimde onaylamadan evvel durup düşünüyorum; acaba ne derece doğrudur diye. Çünkü bu kadın, benim gözümle gördüğüm onlarca hayat kurtardı; benimkisi dahil olmak üzere.

  Umarım size de yardımcı olur. Muayene ücreti, ya da kitabının ücreti gözünüze batmasın. Hatta internette araştırdığınızda karşınıza ilk çıkan şey kitabının 50 TL olması, fişi yok, fatura kesmiyorlar diyorlar, evet doğru. Ama en basiti ömür boyu faydalanabileceğiniz sağlık çözümleri var içerisinde.

  Biz artık evimizde ilaç barındırmıyoruz, ağrı kesici dahil yok. Genel bir ortam olduğu için kendi mail adresimi yazamıyorum, fakat bizzat iyileşen babamın mail adresini yazıyorum, isteyen ona mail atarak detaylı bilgiyi alabilir. adres: info@ozanltd.com

  Hepinize bol sağlıklı günler dilerim. Umarım en kısa zamanda şifa bulursunuz.

 81. emine ozkan dedi ki:

  mrb hulya hanım catlaklarımdan kurtulmalk ıstıyorum yardım edın lutfen

 82. aynur kapucu dedi ki:

  kızım 8 yasında vucutta tüylerı cok özllıkle bacaklarda psikolojık olarak cok etkileniyor.cildiye dr. götürdüm erken
  bişi yapamayız dedi.bana yardımcı olurmusnuz ne yapabilirim?

 83. azize dedi ki:

  leyla hanım ben sizin muhayanenize geldim kafamda yara var sedef olduğunu söylediniz bitki derman setini aldım sizden şuanda eczaneden temin ediyorum 7 ay oldu kullanalı hala etkisini göremedim kendinizi tv çıkıp gerek internete sayfanızdan metediyorsunuz ama göründüğünüz gibi değilsiniz ücreti alıp cebinize koyuyorsunuz müşterilerinize gerekki elemenlarınıza ne yazıkki insan gibi muamele yapmıyorsunuz kendinizi kaf dağındamı görüyorsunuz unutmayın sizde bizim gibi insansınız düşmez kalkmaz bir allahtır zorbalığınızın sonu yoktur ürününüzden hiç bir fayda görmedim ne yazıkki zor şartlar altında aldım bu güne kadar size hakkımı helal etmiyorum allaha havale ediyorum çocuğumun ailemin rızkını size yedirdim maskeniz düşsün artık

 84. betül yılmaz dedi ki:

  leyla hanım lütfen cewap verin nedir bu pişmanl oldum ifadeleri bi ürün ya garantidir ya değilkdir okadar insanın hakkına girmek kolaymıdır ya…. bunu ben yapamam demek daha dürüstçe olurdu söyeldiğiniz kremler umarım işe yarıyodur çok yoğun bi tavsiye üzerine araştırdım sizi ama şu yorumlardan sonra soğudum diyebilirim ….madem bu bitkilerle tedavi öyleyse sivilce iziyle oluışan çukurlar için bitki tedavisnde ne önerirsniz lütdedip cevap veririseniz sevinirim birde kremlarinizn uygun fiyat olduğunu söylemişsiniz proğramda fakat baktım piyasa fiyatlarıyla eşdeğer ….cevabınızı bekliyorum

 85. Sema Öztürk dedi ki:

  Merhabalar Leyla HANIM 16 yaşındayım Benim saçlarım 6 -7 senedir aynı uzunlukta kestriiyorum sürekli yıkıyorum ama sürekli dökülüyor 1 cm bile uzamıyor anLamıyorum acaba genetik mi diyorum ama annemin saçları gür Neden uzamıyor hiç saçlarım bunun için NE yapmalıyım ALLLah rızası için yardımcı Olun Leyla hanım
  Artık uzamasını istiyorum saçLarımın ve de dökülmemesini :)) Teşekkürler

 86. özlem yaz dedi ki:

  leyla hanım size sesleniyorum; siz kendiniizi ne sanıyorsunuz profosörmüsünüz de telefonlara çıkmıyorsunuz.çok yoğunmuş sözde.tüm türkiye sana mı geliyor ne bu yoğunluk?? madem insanlara yararlı bir şey oldugu nu savunuyosun seni arayanlarla konuş,kaçma.tv ye çıkmakla olmaz tv de de baglanılmıyor ne dolapsa.insanları kandırmaya hakkın yok bedava sanki ürünleri.o kadar para veriyor bu insanlar.

 87. hatice günek dedi ki:

  merhaba leyla hanım 2 yıldır şaçlarım dökülüyor tvde ürününüzü gördüm büyük bir heves ve umutla aldım düzenli olarak da 4 ay boyunca kullandım bırakın dökülmenin durmasını daha fazla döküldü ve saçlarım birden beyazladı acayip şekilde kaşıntılar oluştu bn sze inanmıştım ve güvenmiştim size ömür boyu dua etmek isterdim insanların umutlarıyla oynayıp beddualarını almayın burdan tüm arkadaşlara tavsiyem böylelerine inanıp hem umut bağlamayın hemde paranızı çöpe atmayın

 88. semra özbay dedi ki:

  iyi günler leyla hanım ben roza cilt hastasıyım bu hastalıkla ilgili bir ürününüz var mı? ben mersinde yasıyorum mersinden ürünlerinize ulasabileceğim bir yer var mı? birde acaba sizinle görüşmem mümkün müdür? bir çözüm yolu biliyorsanız cevaplarsanız cok memnun olurum şimdiden tesekkürler..

 89. Emine Peker dedi ki:

  merhaba ben emine çanakkale oturuyorum 45 yaşında emekli öğretmenim 2004 yılında saçlarım kaşıntıyla dökülmeye başladı.2005 de ege üniversitesinde tedavi oldum .Alopesi tanısı kondu.Kortizon tedavisi ve pisikiyatri ilaçları uygulandı.2 -3 yıl kullamma rağmen saçlarım dökülmeye devam etti.Bitkisel ilaç yapan bir amça şaç kıran tedavisi uyguladı ve bazı yerlerde cıktı.Televizyonda sizi izledim.Tekrar saçlarıma kavuşabilr miyim acaba?cevabınızı bekliyorum iyi günler…

 90. serhat kantil dedi ki:

  arkadaşlar yemin ediyorum 2,5 yıl önce bu kadından ilaç aldım ve 7 ay kullandım saçlarımı mahvetti 3 katı döktü yanına gittim ben ne yapabilirim diyerek odasına kaçtı müşterilerin yanında bağarıdım ama sonuç yok ve hala tv lere çıkıp para kazanıyor bizler geçim sıkıntısı yaşayıp birde kendi saçımıza bakacaz diye para mızı bunlara yatırıyoruz ve bu dolandırıcı zengin oluyor aman almayın size önerim hem leş gibi kokarsınız tam bir işkence hemde saçınız yakıyor ve en sonunda öldürüp döküyo sadece saçkıran ve egzama benzeri hastalıklar dışında hiç bir işe yaramaz onuda zaten sarımsak sürseniz çıkarıyor.yani paranıza ve saçınıza yazık kadının yüzünden bile xxx akıyor aman arkadaşlar size tavsiyem başka ilaçlar var reklam olmasın isim vermiyim ama zaten minoxidil tarzı bu ilaçlar daha iyi onları kullanın ama söyleyim onları da kullandığınız zaman ömür boyu kullanmanız lazım çünkü bırakınca iki katı döküyor ve ya kullanmaya başladıktan 1 yıl sonra yine dökülme başlıyor ama ne kadar geciktişrirseniz iyidir:):):allah hepimize bol gü r saçlar versin .

 91. sonay polat dedi ki:

  leyla hanım bn tarsustan sonay. cene ve bıyık gerdanımda ıstenmeyen tuşler olusdu we bu yıllardır war..olukca rahatsız edıcı bie durum .. sızı tvde grdumm .. cok dıkaatımı cektınızz . bna yardımcı olursanızz sewınırım size nasıl ulasabılırım … bunu cok istiyorum .. yardımızı beklıyorum !!!

 92. Fatma YALCINKAYA dedi ki:

  Merhaba, 40 yasinda saçim'da açilmalar oldu. Ne Öneriyorsunuz?
  Ellerim'in Üstûnde lekeler var . NE YAPMALIYIM ?
  kizim'in sivilce leri için :"Kara lahana" çiçegini nerde bulurum?

 93. Fatma YALCINKAYA dedi ki:

  Merhaba, 40 yasinda saçim'da açilmalar oldu. Ne Öneriyorsunuz?
  Ellerim'in Üstûnde lekeler var . Ne Öneriyorsunuz .
  kizim'in sivilce leri için :"Kara lahana" çiçegini nerde bulurum?

 94. YAĞMUR TOPRAK dedi ki:

  MERHABA LEYLA HNM HERKES HER NE KADAR ÇOK GÜZEL SAÇLARIN VAR SAKIN KAZITMA DESE DE SİZDEN BİLGİ ALMAK İSTİYORUM YAPACAĞIM DOĞRUMUDUR BİLMİ
  YORUM AMA,BENİM SAÇLARIM ÇOK SAĞLIKSIZ ÇOK UZUN AMA ÖNLERDE AÇILMA UÇLARDA ÇOK KIRILMA VE ÇATALLANMA ÇOK FAZLA BENİM SORUM ŞU:ACABA SAÇLARIMI SIFIRA VURSAM DAHA SONRA SİZİN ÖNERECEĞİNİZ BİTKİSEL BAKIMI UYGULASAM KISA ZAMANDA SAĞLIKLI SAÇLARA KAVUŞURMUYUM BEBİ BU KONUDA BİLGİLENDİRİRSENİZ MAİL ADRESİME CEVABINIZI YAZARSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM…teşekkürler

 95. gül aksoğan dedi ki:

  merhabalar ben de 24 yaşındayım ve aknelerımden kurtulmak ıstıyorum..yardımcı olursanız sevınırım,cıldıme ne yapsam fayda etmıyor:(onerılerınızı beklıyorum,karalahana uygulamsından bahsetmıssınız ama nasıl yapacagım konusunda da bılgı alırsam cok memnun olurum.iyi calısmalar..

 96. KEZBAN SARI dedi ki:

  3 aydır yogun bir şekilde saçlarım dökülüyor ve açılmalar oluyor özellikle alnım açılıyor bu duruma çok üzülüyorum psikolojim bozuluyor bu durumda aynaya bakmaktan korkuyorum 25 yaşındayım ne önerirsiniz size nasıl ulaşabilirim ne olur cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim ablacım

 97. zeynep temiz dedi ki:

  akne setini kullanan var mı allah rızası için gerçek sonucu yazsın almayı istiyorum.Almak problem değil daha kötü yapmasın.ne olur bi kullanan yazsın

 98. zühal kale dedi ki:

  Merhaba hülya abla benm yüzümde sivilceler ve lekleri var ama tedaviye hiç bir maddi imkanım yok sizin bu bitkiderman akne setini reklamda gördüm araştırdım yalnız çok pahalı olduğu bir gerçek bu set konusunda bana yardımcı olurmusunuz aceba sivilcelere kesin çözümmü?

 99. şevval kazan dedi ki:

  3 yaşında esmer tatlı konuşkan ve cildi hassas

 100. Hatice Gündüz dedi ki:

  merhaba. benim yüzümde cok gözenekler var ve onlari bir türlü gecmiyor senelerdir kullanmadigim sey kalmadi, yagli bi cildim var, make upsiz disari cikamiyorum. yüzüm delik delik duruyor. Özelikle yanak ve burun bölgemde cok anlim temiz ve cenemdede hafif var. Kosmetikcimle konustum o bana bunun yasimin henüz 20olmsindan dolayi normal odunu cildimin yagli olmasindan dolayi oldunu ve yaslandikca düzelebilecegini söyledi. Bende pürüssüz bir cilde sahip olabilrimiyim???
  Bana önerebileceginiz bisey varmi??
  saygilarimla

 101. elif arslan dedi ki:

  ben yuzumdeki sivilceler ve ondan olusan cukurlar, lekeler icin ne onersiniz diye soracaktim.
  Bir bitkisel receteniz varmi??

 102. ilknur köseoğlu dedi ki:

  merhaba ben ilknur 17 yaşındayım saçlarımda problem var saçlarım çok ince ve resmen dipleri görünüyo dökülme çok yok ama ince telli olması beni oldukça rahatsız ediyo bazı zamanlar dısarı bile çıkamıyorum bu yüzden lütfen bana yardım edin bana önerilerinizi bekliyorum saç sorunum çözülürse çok mutlu olurum sizin sayenizde lütfen teşekkür ederim şimdiden..

 103. hacer dedi ki:

  merabalar doktorum sizden bilgi almak istiyorum cok zamanlar sancilaniyorum kiziklarim cok sanciyor usutuyum zamanlari dahada cok sancilaniyorum bir onerin varmi ve ayrica 39 yasindayim goz altinda cok girisiklarim var bu girisiklarina bir onerin varmi cok tesekur ediyorum saygilarimla 18 2 2010

 104. hacer dedi ki:

  merabalar leyla hanim benim benim 22 yasinda olum var ucsene once saclari dokuldu bunun icin bir oneriniz varmi cok tese kur ediyorum

 105. hüseyin kurt dedi ki:

  merba_lar leyla hanım benim yaklaşık 4 sene önce kulak arkasında başlayan sivilceye benzeyen akneler cıktı bunlar canımı yakmıyo sadece görüntü bozuklugu ilk başlarda 1,2 tane cıktı ama sonra bu 2,4 oldu sonra6,8 derken bırde baktım kulaklarımın arkası bunlarla dolmuş nolur bana yardım edin bunun ilaç tedavisi varmı beniim gitmediğim cilt uzmanı kalmadı ama bana ilaç tedavisi yok dediler ameliyat dedile bu nekadar dogru bılmıyorum ama ben amelıyat olmak ıstemıyorum bana lütfen bir ilaç önerin yada neyapmam lazım tedavimi ameliyat şartmı sadece bunun cvbını istiyorum sizden lütfennnnnnnnnn:-(

 106. Nurullah ERDOĞAN dedi ki:

  leyla hanım benim saçlarım yaklaşık 5-6 yıldan beri dökülüyor iyice açıldı artık kafamın derisini rahat görebiliyorum ne önerirsiniz

 107. fidan kuş dedi ki:

  23 yaşındayım saç dökülme problemim var bir hekime başvurdum demir eksikliğinden kaynaklandığı söylendi bunun tedavisine başladık ama hala dökülüyor ve strese bağlı olduğu söylendi şuan çabuk yağlanıyor ve aşırı şekilde dökülüyor bitkisel yağlar kullandım daha önce bir sonuç alamadım adıyamanda oturuyorum sizin bulunduğunuz yere gelme imkanım yok beni bu konuda aydınlatır mısınız? şimdiden teşekkürler..

 108. tugba ayan dedi ki:

  leyla hanım benim sorunum :sacımın bilassa ense kısmın da sac diplerim de kepeklenmeler olusuyor.bunun için hangi bitkısel ilacınızı alacagım ısmını yazarsanız cok sevinirm. ayrıca burnumun üzerin de olusan sıyah noktalara hangı bitkısel ılacınızı kullanacagımm?? birde babamın saçları bıraz seyrek onun ıcın hangı bitkısel kullanmamız geretıgını söylersenız cok sewinırim.

 109. Ben rozalee hastasıyım.Yüzümdeki kılcal damarlar kızarıyor.Bunun için kullanabileceğim bir ilacınız var mı?

 110. nehir iyem dedi ki:

  leyla hanım merhaba ıstanbul dısında oturuyorum benım sorunum kafa derılerımle kasıntı ıle pul pul derı dokuntulerı var( sadece ense ustunde) herkes kepek oldugunu dusunuyor ne yaptıysam ne kullandıysam bı sonuc alamadım en son eczacı bı yakınımız kafamın sedeften boyle olabılıcegını soyledı bı el yapımı su verdı 1 hafta ıcınde karıntımı ve dokuntumu kestı fakat ılac bıtınce tekrar kasıntılarım olusmaya basladı artık kasınmaktan kanatıyorum dokuntularımde cok ne yapmam gerek acıkcası ben orayada gelmek ıstıyorum…

 111. Leyla KARAKULAK dedi ki:

  benım bır kac sorunum var 3 yıldır yuzumde kahverengi lekeler olustu cene kısmımda bır kac tüylerler cıktı benım sacalrım ınce telli saclarım uzayınca dokulmeye basllıyor ama tekrar yerıne gelıo ama yıne uzayınca tekrar dokuluo ve eşımdede ayak ve el tırnak araları bosalıo ve kafasında goğsunde yaralar olusuyor belirli dönemlerde kayboluyor ve tekrar çoğlıyor ve aşırı oluyor .bide ben sizin önerdğiniz ilaçları bütün eczanelerde bulablirmyim? ve ilacın ismi tam olarak nedir

 112. bahar akan dedi ki:

  merhaba, bende ter bezi iltihaplanması denilen bir hastalık var ilaçla herhangi bir tadevisinin olmadığı söylendi iltihaplar cıktıkça ameliyat olmam gerekiyor bu hastalıktan kurtulmak istiyorum sizin deri hastalıklarına çare bulabildiğinizi duydum yardımcı olursanız sevinirim

 113. Filiz Pamukçu dedi ki:

  merhba,
  Öncelikle şunu sormak istiyorum. Size yazılan maillere cevap yazıyormusunuz.
  Burada okuduklarımdan sonra kafam karıştı. Herkes birşeyler söylüyor da kim doğru söylüyor ?

  Fiyatlarınız hakkında bilgi verirmisiniz.(seans fiyatları)

 114. Aynur GÖNÜLKIRMAZ dedi ki:
  Leyla Çabuk gibi herbalistler yerin d….. b… aslında onu ve onun gibileri ihbar edip hapse attırmak lazım, benim başıma gelenler onun yüzünden lütfen kimse bunun gibi şarlatanlara inanmasın benim gibi hem sağlığını kaybedip hemde üste parasını kaybetmesin. ben Leyla Çabuku internetten buldum ve saç dökülmesi şikayetim için kendisine gittim. Yaptığı uygulama saç derisini ısırganla yakmak, ona inandım güvendim ve sabırla gittim, her defasında saç deriniz daha fazla yanıyor deri inceldikçe inceliyor öyle bir acıki tarif edemem, en sonuncusunda kafa derim öyle yandıki ben çığlık çığlığa bağırıyorum, kendimi kaybettim acıdan eşim beni cilt doktoruna zor yetiştirdi. Doktor kafa derimi görünce ne oldu böyle nasıl bu hale geldin dedi.Bütün kafa derim su topladı iltihap yaptı, doktor beni aylarca tedaviyle zor kurtardı. Şimdi saç dökülmesi için Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Server Serdaroğluna tedavi için gidiyorum. Ben o günleri hiç unutamam ama lütfen kimse Leyla Çabuk gibi ……….. gidip parasını kaptırmasın sağlığını kaybetmesin, başkasıda benim gibi aldanmasın. Aslında bu kadını Sağlık Bakanlığına şikayet etmem gerekirdi, iyileştikten sonra bu konuyu ihmal ettim. LÜTFEN LÜTFEN SAKIN ….. inanmayın
 115. CANKAT DUMAN dedi ki:

  Leyla Hanım tv de izledim çok arama yapıyorum düşmüyor açıklama yapmak istiyorum benim numaramı verip onlar beni ararsa daha iyi olur yararlarını açıklarım siz olmasaydınız benim hayatım çok farklı olurdu topluma çıkamazdım önce Allahtan sebep sizden SİZDEN ALLAH RAZI OLSUN SELAM SAYGILARIMLA ELLERİNİZDEN ÖPERİM Cankat Duman tlf 0534 546 60 60

 116. CANKAT DUMAN dedi ki:

  eleştirilerin çoğunu okudum uygulamayı yapamıyor iyi olmadım diye yazıyor ben 5 sene tıp tedavisi gördüm iyi olmadım aksine hastalığım ilerledi leyla hanımın merkezine gittim aralıklı olarak 1 sene tedavi gördüm iyi oldum eleştiri yaparken dürüzt davranalım

 117. YAŞAR KILIÇ dedi ki:

  SAKIN ARKADAŞLAR BU HANIMIN DEDİKLERİNE İNANMAYIN İLAÇLARINI KULLANDIK HİÇBİR FAYDASINI GÖRMEDİK

 118. ebru kesli dedi ki:

  ben sizi haberde dinledim internetten araştırdım benim saçlarım çok gükülüyor ne yapmasan faydası yok doktorlara bile gittim ilaç verdi kulandım ama faydası yok en son çağrem bioplas şampuan kulandım ve saçlarımı çıkmaya başladı ama bu sefer bende tüyler çoğalmaya başladı bıraktım kulanmya sonra kendime ayet şanpuhan almaya başladım gene düklüyor birde saçlarım hiç çoğalmıyor aynı ne yapmalıyım sence

 119. aygül çakır dedi ki:

  Merhaba Leyla hanım: Tüp bebek dedi doktorum tüp bebekten önce ameliyat oldum ve ardından iki defa tüp bebek denedim bu arada kan değerlerim düşük 8,5 -9 civarında ve ikinci tüp bebekten sonra yıkarken aşırı bir dökülme oluyor. ve saç kurutma makinesi kesinlikle kullanmıyorum kendiliğinden kurumasını sağlıyorum ama kururkende yıkarken döküldüğü gibi dökülmekte. saçlarımı toplamasam gün içindede kendiliğinde dökülüyor elimle saçıma değmeden. birde bu dökülmelerin üstüne üstelik yatarkende yastığım felaket olmakta eşimde bu konudan aşırı rahatsız oluyor.
  Doktora gittim doktor bana pantogar diye bir ilaç verdi 3aydır onu kullanıyorum ama bir faydasını göremedim daha. dökülme kesilmedi. Lütfen bana bu konuda rica ediyorum yapmam gerekenleri mail atarsanız çok sevinirim. temin etmem gereken yerleri söylerseniz ilaç konusunda çok memnun olurum. Şimdiden tşk ederim.

 120. senem habibi dedi ki:

  mrb.leyla hanım saçlarım çok dökülüyo önerdiginiz bu bitki karışımı neler ve nerden temin edebilirim teşekkürler

 121. seray özhan dedi ki:

  merhaba leyla hanım benim saclarım ıkı sene once dokulmeye basladı yuvarlak halınde ve bu sene tamamen dokuldu yalnız kafamda degıl butun vucudumda dokuldu vucudumda bır tane kıl bıle yok lutfen cewap werın benım bu hastalıgıma da care war mı eger warsa allah sımdıdıen sızden razı olsun sızden gelen cewabı beklıyorum ona gore sızınle gorusmek ıstıyorum eger caresı yoksa herzamankı gııb umıtlenıp sonradan husrana ugramak ıstemıyorum bayanım yasım 44 tesekkurler……

 122. LEVENT KUS dedi ki:

  ARKADAŞLAR BEN LEYLA ÇABUK UN ÜRÜNLERİNİ KULLANDIM VE HİÇBİR FAYDASINI GÖRMEDİM KİMSE İNANMASIN BİRDE GARANTİ VERİYORLAR TELEVİZYON PROGRAMLARINA FAYDA GÖRMEYENE PARASINI VERECEKMİŞ HANİ NEREDE BUNLARIN HEPSİ GEÇİCİ YAZIK PARALARINIZA BEN KENDİLERİNE MAİL ATTIM AMA NEDENSE GÖRMÜYORLAR YAZDIKLARIMI DEDİKLERİ DOGRUYSA ÖNCE BENİM MAİLLERİME CEVAP VERSİN BEN EMNİYET MENSUBUYUM KENDİSİNDEN CEVAP BEKLİYORUM İNANMAYIN ARKADAŞLAR İNANMAYIN

 123. caner uçan dedi ki:

  saç bakım setini 4 ay kullanmam gerektiğini söylemiştiniz 4 ay oldu eskisi kadar olmasada şaç dökülmesi var . Bundan sonra ürünü kullanmaya nasıl devam etmeliyim?

 124. tenzıle celık dedi ki:

  selam ben 46 yasında bir bayanım tenımın rengı esmer ama sırt bolgemde nokta nokta beyazlıklar var ve ben bu lekeler yuzunden hastaneye gıttım ve hıc bıseyımın olmadıgını soyledıler ben bu lekelerımın yuzunden denıze gırmeye bıle cekınıyorum lutfen bana yardımcı ola bılırmısınız hulya hanım cok tesekkurler saygılarımla

 125. adem AKSU dedi ki:

  leyla hanım bende 15 yıldan bu yana süren saç kıran var vucudumun hiç bir yerinde kıl tüy yok bu konudan dolayı çok rahatsız oluyorum bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim.

 126. ayse dedi ki:

  merhaba leyla hanim. benim oglum 4 yasinda saclari dökülmeye basladi su anda 21 yasinda ve hic saclari yok kirpikeri ve kaslari da yok. vücudunda tüyleride yok.ikinci oglumdada hep saclari döküldü geri geldi ama yinede dökülüyor ondada 15 yasinda basladi simdi 18 yasinda. bircok doktorlara gittik ama cagre bulamadilar bana yardimci ola bilirmisiniz? lütfen bana yardimci olun…

 127. tenzıle celık dedi ki:

  selam ben 46 yasında bir bayanım tenımın rengı esmer ama sırt bolgemde nokta nokta beyazlıklar var ve ben bu lekeler yuzunden hastaneye gıttım ve hıc bıseyımın olmadıgını soyledıler ben bu lekelerımın yuzunden denıze gırmeye bıle cekınıyorum lutfen bana yardımcı ola bılırmısınız hulya hanım cok tesekkurler saygılarımla

 128. aynur şişman dedi ki:

  merhaba arkadaşlar..leyla hanımı tv de gördüm gerçekten çok iddalı konuşuyor.yüz için tüy dökücü kremlerini kullanan var mı ?yüziçin olanlardan..lütfen kullanan varsa cvp yazabilir mi?şimdiden teşekkür ederim herkese….

 129. cetin kılın dedi ki:

  slm arkadaşlar ben iki aydır bu bitkiderman kullanıyorum ve etkisini görmeye başladım yorumları okuyomdahep kafa karıştırıyorlar ama ben memnunuml eyla hanıma allah razı olsun diyorum sadece..ne kadar pahalı olsada olsun sorunum cözülüyorya önemli degil…

 130. isimsiz dedi ki:

  hiç düşünöüyorum hepsi yalannn yemine şakaydı

 131. Hacer Karaçınar dedi ki:

  Sayın Leyla Çabuk benim sorunum alerji.Yumurta,çilek,çikolata,,unlı yiyecekler,bakliyatlar,patlıcan,kereviz,fındık,fıstık.Bunun için bi çözüm önerebilir misiniz?Teşekkür ederim.

 132. pınar keskınkılıç dedi ki:

  sedefimiz vücut ve sac diplerinde onerınız nasıl olur nasıl bır tedavı uygularsınız yukarıdakı acıklamalarnzda genelde sac tedavısını anlatmışsnz..ii çalışmalar..

 133. celile kose dedi ki:

  mrhb ben celile basımda topak topak kepekler olusyor 4 senedır war.topakları kasıyınca kanıyor ne yapmalıyım kesın tedawısı war mı? cewabınızı beklıyorum..

 134. mehmet biricik dedi ki:

  mrb ben mehmet ve erol biricik afyondan tanıdınızmı nail abi anıttepe ilkögretim okulnda çalışıyorduk 1997 yılında giriş yaptık 2002 yılında bıraktık işe alan ömer özdil işe bıraktıran hasan sever eşimin ayagı kan geren oldu ne örenirsiniz biraz sıkıntı içindeyim mehmet biricik

 135. kenan başaran dedi ki:

  merhaba 25 yaşındayım 7 yaşından beri saçımda kepeklenme ve kaşıntı var dr.lara gittim ilaç veriyorlar geçiyor sonra gene başlıyor kepeklenme pullanma ama çok kaşıntı oluyor kızarıklık oluyor deride ne kullanmalıyım kesin tedavisi varmı çok teşekkür ederim

 136. AZİZ DAVRAN dedi ki:

  Sayın leyla çabuk hnm,
  benim sosunum ellerimde olan vitiligo hastalığı olan lekelerdir yaklaşık 5 yıldır derman arıyorum malesef bulamadım ekranda konuşmalarınızı dinleyince içimde bir umut oluştu bana yardımcı olursanız ömür boyu duacınız olurum.İyi çalışmalar diler heyecanla cevabınızı bekliyeceğim kolay gelsin.

 137. nur dedi ki:

  slm ben ankaradan nur benimde cildim çok yaylı durmadan sivilce çıkıyor ayrıca strese bağlı saç dökülmesi de var. Leyla abla ankarada başvurabileceğim ya da senin ürünlerinin olduğu bir yer var mı ?

 138. Naciye K. dedi ki:

  Merhaba Hocam,

  Ben almanyadan Naciye K.
  Kisaca size sorunlarimi veya sorunlarimizi bildirmek ve sizden yardim almayi diliyorum.

  Esimdeki sorunlari öncelik almak istiyorum, kendisinde sac dökülmesi ve seyreklik var,
  önerdiginiz sac bakim setinimi almasi gerekiyor?
  Uygulama detaylari zaten Setin iceriginde anladigim kadariyla.

  Bendeki sorunlar ise daha cok, nereden baslayacagimi bilemiyorum.
  Bendede 4 senededir süreklilikte sac dökülmesi var, haliyle seyreldiler.
  Saclarim cok inceldi ve zayif, Kepek sorunum yok.

  Yüzümde ise adet gördügümde yogun olarak sivilce görüyorum, ara ara bazen yine öyle cikiyorlar.
  Ayni zamanda tüy problemim var, cene alti – biyik – ve yan yüzlerde.
  Bu sebeple Laser tedavisi gördüm birbucuk sene kadar, elbette faydasini gördüm, kil idi ve inceldiler, bazi alanda ise tamamen döküldü, ama yine cikiyorlar ince tüy olarak. Ben artik tamamen kesinlikle kurtulmak istiyorum. Piskolojimin yine yipranmasindan korkuyorum.

  Laser tedavisi ile Genital bölgede ve Vücudumda killar inceldiler, yine bazi bölgelerde yoklar, ama kalan yerler var, buradaki tüylerdende kurtulmak istiyorum.

  Tam olmasada Genclik kürüyle ilgili biraz bahsettiniz, TV´de izledim, nerede bulabilirim?
  Ürünlerinizi kesinlikle almak ve sorunlarima care istiyorum. Almanyadayiz nasil ulasabiliriz?

  Lütfen yardim edin…

  Size Saglik, Basari ve Huzur diliyorum…

 139. gamze aksu dedi ki:

  arkadaşlar ınanmayın bu bayana ya doktor bıle değil..bana hıc güven vermedı kım ürününü bu kadar över abartır ınsan bı kısıden kısıye degışir der yüzde yüz garanti veriyor hıc ınandırıcı gelmedı bana yalan dolan bence insanları kandırıyor ve cok kaba bır ınsan ayrıca annesı bıle kendısıyle konusmuyormus para karsılıgı bu ısı yaptıgı ıcın ürünlerin fiyatları da oldukca pahalı para yetmez bıkac ay kullanmak gerek dıyor 1000 ytlyı gecer ve de bazı kısılerde sac cıkartacagına sac dökmüş..

 140. emin dedi ki:

  bence buraya yazan arkadaşalrın çoğu bilinç dışı yazıalr yazıyor gibi geliyor bana. ya arkadaşlar tamam leyla hanımdan menun değilseniz bunu iki sözle menun olmadık ürünü iyi gelmiyor der bitirirsiniz çok çok inceleyerek uzatmayın.

  konu sacç dökülmesi ise bırakalım onu elieştirmeyi ne yapabiliriz kim neler yapmış iyi gelmiş şu dökülen saclarımnız geri getirmek için formüller arrayalım lütfen bıktım artık bırakın şu leyle hanımı eleştirmeyi bu kadar

 141. izzettin aktürk dedi ki:

  saçımın çıkacağını garantisini verirseniz sizin talebinizi fazlasıyla karşilıyacağıma söz veriyorum peki siz bende saç çıkacağının garantisini verecekmısınız acaba

 142. Dilan dedi ki:

  Arkadaslar istenmeyen tuylerden ve saclarinizin dokulmesinden muzdaripseniz sanirim bu firmanin urunleri tam sizin icin. Nasil temin edersiniz bilmiyorum cunku firma Amerika'da. Keramene isimli urun kullandikca tuyleri azaltiyor.Spectral RS bayanlar icin sac dokulmesini onluyor. Asagida linkini veriyorum,diger urunlerinede mutlaka bakin. Isinize yarayacaktir.

  http://www.divineskin.com/keramene/index.html

  http://www.divineskin.com/spectralRS/default.asp

 143. eda türk dedi ki:

  Ben yüzümdeki tüylerimden rahatsızım ve bunun için bu adrese girdim ve dediklerinizi okudum ama yinede dediklerinizden kendime aradığım birşey bulamadım… bana bir formul ve o malzemeleri nerede bulabileceğimi verseniz bu sorunu kökden halledicem lütfen bir cevap yazın…

 144. rüstem şen dedi ki:

  merhaba bende saç setinden aldım bu gün 3. günüm.her gün bir proğram var.1. gün saç lapası 1 nolu ürün ve 3 nolu ürün, 2. gün 1 nolu ürün ,3. gün 6 ve 7 nolu ürün kullanılıyormuş.ama bu gün yani 3. gün farkettimki 6 ve 7 nolu ürün kutularında yanlışlık var 6 noluyada 7 noluyada 7. ürünü koymuşlar yani sarmısaklı olan ürün yok.kitapçığına bakıyorum detaylı bir anlatım yok.her kutuda aynı şey yazıyor:)

  ilk gün ben bu merkezi aradım orda danışmaya çıkan kıza nasıl kullanmam gerektiğini dozaylarını sordum onu kendin ayarlayacaksın diyor.dedimki ya siz bunla ilgili denemeler yapmadınızmı bir paket saç lapası içine diğer karıştıracağımız üründen ne kadar koyacağız bir çay kaşığımı bir yemek kaşığımı sonuçta saç derisini aşırı yakan bir ürün hadi ben ayarladım fazla koydum saç derim yandı yara oldu kabardı ne yapacağım.ürünü aldık saç çıkacak deniyor ben merkezine gitmedim sadece telefonla konuştum farzedelim çıkmadı tahminen bu ürün kullanım maliyeti sonuç alana dek 3 ay ile 6 ay arasında değişiyor en kötü ihtimalle 1000 tl vereceğim.saç çıkmazsa bu paranın bana geri dönüşümü nasıl olacak.haybeden paramı sokağamı atacağım.çıkmadığı taktirde sayemde birileri zenginmi olacak.bu sorulara yanıt yok.ulaşım telefonları var danışma hattı üretim merkezi uygulama merkezi.cumartesi pazar gününe denk geldi uygulamalarım ve aradım kimse çıkmıyor.sonuçta sağlıkla ilgili bir iş yapıyorsunuz ve ürün sizin bende aşırı alerjik bir tepki oldu yada başka bişi şu ürünü bu gün kullandım ve bu hale geldim ne yapmam lazım yada nereye gitmem lazım yönlendirecek tek bir kişi bulamıyorum.

  sağlık bakanlığı bu ürünün satışına izin vermiş ama hiç bir şarta bağlamamış.siz bu ürünü satıyorsunuz sonuç alınamazsa müşterinin uğradığı tüm zararı (ilaca verilen ücret+bu maddeleri kullanmaktan dolayı meydana gelen sağlık problemlerinin tedavi ücretlerini)ödemek zorundasınız gibi bir ibare yok.

  kullanmasına devam ediyorum yarın 4. gün içimde sonuç alırım inancı var ama ya alamazsam tv de izledim inandırıcı geldi ve konuşmalarında saç çıkmasını garanti ettiğini gördüm.garanti ediyorsanız her türlü yükümlülüğüde kabul etmeniz gerekiyor.ucuz bişi satılmıyor ürünler gerçekten çok pahalı askeri ücretin 666 lira olduğu bir ülkede 190 tl ye oda 1 ay için değil bittikçe biten ürün alınıyor aşşa yukarı 300 tl ye aylık mal olacak hülya hanımdan herkesi bilgilendirme vede çıkmazsa ücret iadesi gibi konularda bir açıklama yapmasını kendimce bekliyorum.

  danışma hattınızada acilen bilgili vede 24 saat hizmet veren elemanlar koymalısınız.190 tl olan ürününlerinizden 5-6 tanesinin parasını bu hizmete ayırsanız cebiniz boşalmaz.tv de iyide uygulamada işleriniz saldım çayıra mevlam kayıra hesabı yürüyor.

 145. Başak dedi ki:

  HENÜZ YENİ YAŞANMIŞTIR,MUTLAKA OKUYUN VE BU KADINA KANMAYIN
  merhabalar,
  herkesi uyarmak istiyorum.Leyla hanıma inanmayın. Bende 15 gün önce kendisinin akne setini satın aldım ve kullanmaya başladım. Ancak 2 gün sonunda suratım inanılmaz kızardı ve canım acımaya başladı.3.günde Leyla hanımın bürosuyla irtibata geçtim, oldukça ısrar etmem sonucu lütfen beni görüşmeye çağırdılar.Girdiğimde Leyla hanım üstünkörü bana bakarak devam et,gelmişken birde cilt bakımı yapalım hemen dedi.Bende kendisine kandım ve cilt bakımı için 2 gün sonraya randevu aldım.bana 3 ay her hafta gelmen gerekiyor ve ilaçları sürekli kullanman gerekiyor dedi. Ancak ben cilt bakımına kadar ilaçları bırakmak durumunda kaldım. Cilt bakımını yaptırdığım gün bana 1 ürün daha sattı, cilt bakımına da 300 TL aldı.3 ay her haftaya bakınca inanılmaz rakamlar oluyor. cilt bakımı sonrası yeniden kullanmaya başladım ancak ilk gün sonunda kıpkırmızı bir yüzüm,inanılmaz kaşınan bir cildim oldu. 2.akşam bir şans daha verip sürdüm ilaçları ve ertesi gün yüzüm şişti, gözlerim kısıldı ki ben ilaçları sadece iki yanağıma sürmüştüm.kendisiyle görüşmeye gittiğimde bana inanılmaz kaba bir tavırla bağırdı ve ilaçlarının asla alerji yapmadığını öne sürüp beni yalancılıkla suçladı.her söylediğime bir bahane bularak beni haksız çıkarmaya çalıştı ama başaramadı.ben ilaçlar için verdiğim toplam 250 lira ve bir seans cilt bakımı için 300 lira vererek kurtuldum ama devam etsem inanın sonuçlar çok daha kötü olurdu eminim. Göz kapaklarım daha şişmesi benim aklımı başıma getirdi. Siz siz olun kendinizi bu kadından ve ilaçlarından uzak tutun. Hekim olmayan bir kadına neden güveniyoruz bir daha düşünelim bence.

 146. ayla surat dedi ki:

  merhaba leyla hanım,ben emekli öğretmeneim.zonguldak ta yaşıyorum. sizinle iş yapmak isterim.size böğürtlen yaprağı,defne yaprağı toplayabilirim.siz alır mısınız. ya da alacak yerlerin adresini biliyorsanız ,yardımcı olursanız memnun olurom.saygılar..

 147. pınar AYDIN dedi ki:

  merhaba:
  Arkadaşlar ve leyla hn:
  benim eşim iki yıldır vucudunda kaşıntılardan muzdarip birçok dr gitmesine rağmen hala bir sonuç yok yalnız bir tanesi 3 çeşit hastalık var dedi mantar gül hastalığı ve sedef, verdi sayın dr.hanım kortizonlu ilaçları tabi hiçbir bilgide yok bizde bu konuda eşimin ellerindeki deri de renk değişimi ve incelme oldu adam bir çayı bile tutamaz hale geldi düşünün zaten kaşıntı ilaç bitiyor yine başlıyor dahada fazla bir şekilde üstelik okadar kötü durumdaki kaşınan yerlerin görüntüsü eklem ağrılarıda var şimdi biz 11 yıl bekledik birbirimize kavuşabilmek için tam tamam dedik şimdi mutlu olalım ama bu sefer başımıza bu geldi (ki hayatım boyunca benim kanserden bile fazla korktuğum bir hastalık bu )ve canımın yarısı bu hastalığa yakalandı benim çektiğim acıyı kelimeler ifade edemez ki ona zaten belli etmiyorum evde gül oyna neyse.arkadaşlar biz bir dr. bulduk ist.da on clınik diye bir yer eşim oraya gitti kadın dermetolok ama bitkisel ilaç satıyor sedefe kesin çözeriz diyor televizyonlarda ismide Şehin SITKI ilaçlar okadarda pahalıkı 1 ay içinde git gel 2 milyar verdik bir buçuk ay sonra tekrar gel kontrol için demiş eşime bakalım gidecek ama ilaçların bana göre hiçbir faydası yok paraya üzülmüyorum zerre kadarda o ilaçları sürmek kullanmak da okadar zor bir aydır eşim neler çekiyor gecemiz gündüzümüze karıştı zaten banada sürdürmüyor artık sinirleri bozuluyor. Yaklaşık 4 saattirde bu yorumları okuyorum kafam beynim patladı leyla hanımıda deneyelim diye düşünüyoruz ama gelin görünki aklım karıştı lütfen arkadaşlar denemediğiniz şeylere yorum yapmayın biz hastaları ve hasta yakınlarınıda düşünün sizde haklısınız ahlaksız insanlar çok ama denize düşen yılana sarılıyor derlerya bizim içinde bir umut oluyor yanlış anlamayın leyla hn. sözüm size değil ama umut taciride çok var ülkemizde.burda yorumunu okuduğum neslihan hn. leyla hn.zaten burda yazılarında belirtmiş daha hastalığın artacağını ilaçlarını kullanırken yavaş yavaş yok olacağını söylemiş neyse bizde denemeden birşey demeyelim ama ist.bula gidersek size sonuçları yazıcam tüm iyi niyetimle saçları dökülen arkadaşlar o kadarda çok takmayın çok büyük bir sorun değil tabi hastalık şeklinde olanlara demiyorum BENDE ÇOK İLGİLİYİMDİR BU OTLA ÇÖPLE SAÇ DÖKÜLMESİNE NACİZENE BİR TERTİPTE BEN YAZMAK İSTİYORUM
  KENDİM VE ARKADAŞLARIM KULLANDI BUNU YÜZDE YÜZ GARANTİ ÇIKAR SAÇLARINIZ VE DÖKÜLMEZ DENEYİN PİŞMAN OLMAZSINIZ BİRAZ KELLE PAÇA GİBİ KOKUYORSUNUZ AMA BİR ŞEY OLMAZ ARTIK KATLANIN

  1 FİNCAN SİRKE
  1 YUMURTA SARISI
  1 FİNCAN ARI DÖVME ZEYTİNYAĞ (HAKİKİ OLSUN EV YAPIMI)
  4 DİŞDE SARIMSAK (ONUNDA SAHTESİ VAR DİYORLARYA SİZ KASTAMONU ALIN)

  YILAN YAĞI VE BADEM YAĞI (TATLI)

  BU KARIŞIMI AKŞAM YATMADAN ÖNCE SAÇINIZA SÜRÜN SABAHA KADAR KALSIN SABAH ILIK SUYLA YIKAYIN EĞER SICAK VEYA SOĞUK OLURSA YAĞ ÇIKMAZ VE KOKU GİTSİN DİYE VER YANSIN ŞAMPUANLAMAYIN HAFİF NEMLİ İKEN DE YILAN YAĞI VE BADEM YAĞI KARIŞIMINI MASAJ YAPARAK YEDİRİN O GÜN BOYU KALABİLİR BİR İŞİNİZ YOKSA YADA 3 SAAT HAFTADA BİR KEZ 1 AY BOYUNCA UYGULAYIN AMA ATIYORUM CUMA YAPTIYSANIZ GELECEK CUMA YANİ AYNI GÜNDE YAPIN SONUCU GÖRECEKSİNİZ.ayrıca hergün saçlarınıza banyodan sonra hint yağı sürerseniz bakın ne kadar canlı ve siyah olacaklar (ama gerçek olsun çünkü çok aktar sahtesini satıyor)HEPİMİZE GEÇMİŞ OLSUN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.

 148. salfinaz dedi ki:

  saçlarım çok dökülüyo özellikle banyodan sonra hangi ilacınızı önerirsiniz ve nerde bulabilirim bilgilendirirseniz sevinirim

 149. Serpil Yaprak dedi ki:

  Sayın Çabuk
  Öncelikle size teşekkür ederim ve umarım sorunlarıma bir çare bulursunuz veya en azından beni yönlendirirsiniz. Sorunlarım diyorum çünkü iki oğlum var ikisi de hasta.
  Büyük oğlum 19 yaşında. 4-5 yıl öncesine kadar sağlıklı bir çocuktu, belediye klubünde futbol oynuyordu. Fakat 4-5 yıl önce içe doğru basmayla başlayan bir yürüme problemi başladı. Ortopedik olduğunu düşünerek, doktora götürdük, fakat ortopedik bir problem olmadığını söylediler. Gün geçtikçe yürümesi bozuldu. Belden aşağısı tuhaf yürüyordu. Herkesin dikkatini çekiyordu. İnsanlar "sakat" diyordu, fakat biz kabullenemiyorduk, kendi gibi yürüyen %40 özürlü bir arkadaşı vardı, onun taklidini yapıyor, psikolojik diye düşündük, fakat gün geçtikçe bu sorun arkadaşını da geçti. Gazi Hastanesine götürdük, sonuçta Hepatit Spastik Paraparazi dediler. Lioresal ilaç verdiler. Fakat hiç bir faydasını göremedik. Şu anda denge kuramıyor, sürekli yalpalıyor, bir yerlere tutunmadan kalkmakta, oturmakta zorlanıyor, çorabını dahi zor giyiyor, ihtiyaçlarını karşılıyor, ancak bu durumun giderek artmasından korkuyorum. Bununla beraber motor faaliyetleri de çok yavaşladı. Bacakları sürekli kasılmış vaziyette, dizlerini bükemiyor, eğilemiyor, çömelemiyor. Doktorlar beyin kaslara gevşeme talimatı vermiyor diyorlar. Bunun için bana bir yol göstermenizi istiyorum sizden.
  Ayrıca diğer oğlum 13 yaşında ve yaklaşık 2,5 yıldır saçkıran hastası. Yani Alopesi Areata, o da Gazi Hastanesinde tedavi görüyor, Sandimmun kullanıyor, vücudunun hiçbir yerinde tüy, kıl yok, zaman zaman geliyor, fakat gelenler de geri dökülüyor, başarılı bir çocuk ve askeri sınavlara girmek istiyor, "hazirana kadar saçlarım gelmezse hayatım kararacak" diyor. İnanın o kadar zor durumdayım ki anlatamam Ben adliyede çalışıyorum, işlerim çok stresli, bir de eve gelip çocuklarımın durumunu görünce kahroluyorum, onlara belli etmemeye çalışıyorum, ama onlara baktıkça içim kanıyor.Yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca yerinizin İstanbulda olduğunu biliyorum,ancak İstanbul' a gelme durumum zor, ancak Ankara' da bulunduğunuz zamanlarda mümkünse eğer çocuklarımı sizinle tanıştırmak isterim. Veya Ankara' ya gelipde muayene yaptığınız zamanlar olduğunda bilgim olursa sevinirim. Teşekkür ederim herşey için. Umrım bu mailim karşılıksız kalmaz.

 150. Ümit dedi ki:

  Bende bu akşam bir tv kanalında izledim çok inandırıcı geldi araştırayım dedim ama kullanan ve memnun kalan yok gibi nedir doğrusu anlaamadım.Özellikle akne izleri için kullanan varsa ve yazarsa sonuçlarını sevinirim.

 151. ALİ HAYDAR KOLİK dedi ki:

  mrb,saç çıkartan ürünleriniizn etkili olduğunu duydum ama sadece duydum sizin ürününü alıp kullandıktan sonra saç çıkmazsa ücret iadesini yapıyormusunuz

 152. izahat dedi ki:

  mareba hülya hanım ben 35 yaşındayım bir türlü sivilceden kurtulamadımcildim çok yaglı aynı zamanda gözenekler çok açık bana yardımcı olabilirmisiniz ne yapcagımı bilmiyorum aslında sizinle yüzyüze görüşmem gerekiyo yani beni görmeniz lazım

 153. melike sözen dedi ki:

  bn 15 yaşındayım sivilclerim çok fazla var gitmesi iççin lahana çiçeğini nerden bulabilirim

 154. mevlude almali dedi ki:

  size nasıl ulaşabilirm

 155. nedim öner dedi ki:

  sn hülya hanım şaçımın üst kısmında 4/3 lük bölümü dökük ama kalan kızım ise dağınık ve ince tüy oanları fazla
  bunun hakkında bilgi alabilirmiyim ilginiz için teşşekkürler

 156. SINEM DAĞ dedi ki:

  BENIM SIKINTIDAN OLDUGU SOYLENEN BOLGESEL SAC DOKULMEM VAR NE ONERIRSINIZ AYRICA YUZ BOLGESINDEKI TUYLERI YOK ETMEK ICIN NE KULLANMALIYIM TESEKURLER

 157. aliye evcim dedi ki:

  45 yaşında bi bayanım.saç dökülmesi şikayetim var.bölgesel olarak avuç içi büyüklüğünde açılmalar oluyo.bir çok doktora gittim sinirsel dediler verdiği ilaçları kullandım.5 yıldır buna devam ediyorum ama çare olmadı.siz ne önerirsiniz

 158. Umut Can Boran dedi ki:

  benim saçalarım aşırı miktarda yağlanıyorve dökülüyor dökülmeyi önleyen şmpunın adını ve nerelerde satıldığını söylerseniz çok memnun olurum ve memnuniyetimi sizede yansıtırım. $

 159. öznur aşır dedi ki:

  ben 25 yaşında bi bayanım saçlarım yaklaşık 4-5 yıldır dökülüyor ve iyice açılma meydana geldi. vich nin saç dökülmesine karşı ilacını kullandım bi sonuç alamadım, cildiyeye gitdim revigen adlı bi ilaç verdi hap ve şampuan yine sonuç alamadım. annemin 30 yaşında saçları dökülmeye başlamış ırsi olabilirmi ve bu bitki derman saç ilaçlarını kullanırsam bana faydası olurmu. saçımı kazıtsam bi işe yararmı ki saçlarımı kazıtmak istemiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz. bende güzel dolgun saçlarımın olmasını istiyorum.

 160. ebru dedi ki:

  slm ebru bn öncelkle nasıl bukadar emin konuşabildinizi merak edıorum bnde okuyan araştran bır öğrenci olduğum için gerektigi gibi emin olmak istırum deniceğim şeylerden.bunn hakkında bilgi werrsenız sewınırım.soruma gelınce bu dedğinz tüy dökücü ürününüz vücud içind geçrlımı yani göbek bölgesi için.kullancam ama bu tarz dökücü ürünlr ilerde daha fazla tüylendırıo.nasıl aşamalardan geçıo merak ettm.we süresi bakımından.araştrmlardan olumsz bişey bulamadım ama halada emin deilm almadan önce size danışmak istedım genede.çok fazla sounum yok ama lazer omaktansa bu daha ii geldi gözüme.cewaplandırısanız sewınırm boşa yazmadımı bileyım en azndan saygılarr…

 161. esra dedi ki:

  merhaba.Cilt beyazlatma ürünlerinizi coooooooook erak ediyorum.Koyu buyday tenliyim ama cilt tonumu beyazlatmak istiyorum. Sizin yazılarınızı okudum böyle bişeyin olacağına inandım .bana acil cvp yazarsanız sevinirim.

 162. GONCA dedi ki:

  merhaba.Benim bir akrabanım kızının doğuştan saçı,kipriği,kaşı cıkmıyo cok sayıda doktora gittiler ama çözüm bulamadılar.biz leyla hanımı cine5 te programda izledik ve cok etkilendik.Acaba söylediği ürünler doğuştan cıkmayan tüyler içinde gecerlimi.Bizde herkez gibi yanılmaktan korkuyoruz nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz.acil cvp yazarsanız seviniriz……

 163. mustafa yücel dedi ki:

  peki bunlar ne kadar.Cevaplarınızı bekliyorum…mustafa

 164. kivre kivre dedi ki:

  arkadaşlar kafam karıştı kimisi iyi diyor kimisi felaket diyor herbalist nasıl olurda doğru olmayan vaatlerde bulunur ve bu icraatlarını değerli saygın tvlerde çıkarda söz hakkı bulur içler acısı üzüldüm haberlere güven kalmadı desenize lüfen allah korkusu olan bi zahmet ne oluyor bize anadolu insanı dürüst olur diye dünyada nam yapmış bu nasıl olur yazın ne yapalım çare arayanlar neye inanacak bende saç problemi yaşıyorum önerisi olan yazarsa şimdiden teşekkürler………….. kivre……….

 165. Nesim Bayhan dedi ki:

  İyigünler Hülya Hocam sizi 11.10.2009 da sağlık ile ilgili bir program da izledim.15.11.1982 Doğumluyum saçım baya seyrek, ince telli ve yağlıdır 3 yılldır çok hafif dökülmeler oluyordu, yanlız son 3 aydır çok yoğun olarak dökülmeye başladı, genetik bir olay herhangi bir rahatsızlık söz konusu değil, gerçi saçım için şuana kadar hiç ilaç veya özel bi şampuan denemedim doktora da gitmedim ssk karşılamadığından dolayı.Hocam siz benim için ne önerebilirsiniz. cevabınızı mutlaka bekliyorum
  Saygılarımla iyi çalışmalar Hocam

 166. HALİDE dedi ki:

  ben 25 yaşındayım yüz kısmımda aşırı derecede kızarıklık ve sivilceler oluyor .Daha önce doktor tavsiyesi üzerine yüz temizleme kıremleri ve akne gideici birsürü krem kullandım ama yüzümdeki kızarıklıklar ve sivilceler kaybolmadı . Eger yüzmdeki kızarıklar ve sivilceleri nasıl giderebilecegim hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim.TEŞEKKKÜRLER….

 167. esra dedi ki:

  saçlarım ne yapsam uzamıyor enseme kadar en fazla boyattığım için uçları sürekli kırılıyor ve böylece saç hep aynı boyda arada bir bebanten iğneyi badem yağı ve çamterabentinle karıştırıp bakım yapıyorum yine dipten uzuyor ama uçlar hep kırık ve çatal çatal bunada bir çare varmı uzatmak istiyorum teşekkürler

 168. esra dedi ki:

  ürünleri nereden temin edebiliriz acaba samsunda varmı

 169. Nuray Boran dedi ki:

  Merhaba! ben Nuray Boran benim saçlarım aşırı yağlanıyor ve saç diplerim kuruyarak dökülüyor. Saçlarım çok aşırı seyredi çok üzülüyorum saç dökülmesini önleyen ilacınızın adını ve nerelerde satıldığını öğrenebilirmiyim.

 170. levent kus dedi ki:

  sivilce izlerim çukur şeklinde, sivilce setinin faydası oluyormu?

 171. Nuray Boran dedi ki:

  bu saç dökülmesiyle ilgili şampuanın adı verilmemiş biz bunu nasıl uygulayacağız. Bunla ilgili bilgi bekliyoruz

 172. hülya aksoy dedi ki:

  meraba ilk önce başarılarınızın devemını dilerim ben bunun kaç yaş için kullanılacağını soracaktım 🙂

 173. fatos demırkale dedi ki:

  merhaba leyla hanım 29 yaşımdayım benımde sac sorunum var.sacım ınce tellı ve cok dokuluyor.sac lapasını kullanmak ıstıyorum ama bulundugum yerde bulamadık.ıgdr tuzluca da ogretmenlık yapıyoruz urunlerınıze nasıl ulasabılırız cevaplarsanız cok mutlu olucam.sımdıden cok tesekkur edıyorum..

 174. umur saydam dedi ki:

  iyi günler hocam benım sırtımda çok sayıda güneş lekeleri var ayrıcada benlere karşı bir ilacınız varsa lütfen bana yazın hocam şimdiden teşekkürler

 175. güzel kılıçarslan dedi ki:

  20 yasındakı kızımın sacları seyrek ve telleri cok ince . Bundan 1 yıl once beyinden ameliyat oldu.Radyoterapi aldı sadece.Ayrıca kısa surelıde tiroidit ilacı kullandı saclarının tekrar gur gelmesi için ilacınızı lapanızı kullanabilirmiyiz cvp verrsenız memnun olurum…Şimdiden tşklerr….

 176. erkan çetin dedi ki:

  Benim saçım 6-7 yıldır dökülmeye başladı şimdi tepeler seyrek ve alnımın kenarları açıldı çok aşırı bir kellik yok ama dökülme şu an azaldı ancak hem döküleyi tamamen durdurmak hemde biraz daha saç çıkmasını istiyorum Hülya Hanım'ın konuşmasını tam dinleyemedim ancak hem dökülmeyi durdurduğunu hemde saç çıkardığını anladım bana bilgi verirseniz sevinirim hem fiyatı hemde uygulaması konusunda ayrıca ist. dışında oturuyorum siparişle almak zorundayı oraya gelmem zor kolay gelsin

 177. ceren sağlam dedi ki:

  merabe arkadaşlar.
  ben 18 yaşındayım 6 yıldır sivilce son 2 yıldırda akne problemim var. özellilke bu son yıl aknelerim aşırı derecede yayıldı ama bendeki neden sınav stresi. gerçeketen insann sinirini bozan bi durum bi çok doktora gittim bi çok ilaç kullandım. öğrendiğim ilk şey elinizi suratınıdan kesinlikle çekin ve günde en az iki defa aksatmadan temizleyin yanlız kozmetik ürünlerle deil. doğal kükütrlü sabun. haftada bir kil maskesi yapın gece yatarken sürün kurusun onu ovarak nazikçe soyun o gece öyle yatın sabah temizleyin o gün için nemlendiri krem kullanabilrisinz. normalde önermiyorum çünkü akneli cilt zaten yağlıdır nemini kendi dengeler. nemlendiremk ve güneşten yaz kış korunmak için hamilton face önerebilrim. eger benim gbi makyaj yapmak zorundaysanız fondoten veya punra altına cildi koruyucu laroche-posay effaclar k önerebilirim. kozmetik bi ürün olmasına karşın doktor onaylıdır. birde tavsiyem bu ürünlerden önce doktor agop katogyan ı öneririm. iletişim bilgilerni google dan rahatlıkla bulabilrszn. randevu almak biraz güçtür va pahalıdır fakat işin ehli diye ben ona derim en azından bi kere değer. zaten bu ürünlerede hemn hemn aynı ücreti ödiyeceksiniz. kurtulmak istiyosanız biraz maliyet olacak. birde son tavsiyem akneleri kafaya takmayı bıraktığınz an gözle görülür dışardan farkedilir şekilde azlma olacktır. herkese acil şifalar.

 178. neslihan dedi ki:

  Arkadaşlar, 5 ay önce Leyla Çabuk'un yerine gittim ve seti kullanmaya başladım.Ben SEDEF hastasıyım ve bu hastalığa bağlı romatizmam var. Doktorumla romatizmayı evet kortizonlu ilaçlarla kontrol altına almıştık 2 yıl önce ve 2 yıldır ağrılarımda yok.Sedefim ise yoğun olarak saçlı deride.Doktorların verdiği ilaçların artık saçlı deride etki etmediği için birde bu yolu deneyelim dedik. Bilinçli bir kullanıcı olarak öncesinde tecrübelerinden faydalanmak için yerine gittik. 5 dk.sürmeyen bir görüşmeyle hemen uygulamaya başla bundan kurtıl dedi.Uygulama tarafına alarak 60lira para ve çıkarken de set için 190 lira ek olarak ödeyip çıktım. Kullanımının evdede yapılabileceği belirtilen ve eczanelerde de satılan bu çok pahalı ürünleri büyük bir sabırla 5 ay boyunca aralıksız kullandım.Benimle her yere gelen ailemden herkesin kullanmayı öğrenerek bana yardımcı olduğu bu ürünleri hergün sürdüm. Ancak saçlı derimdeki sedef bugün yani tam 5 ay sonra 5 ay önceye göre 5 katta artmış durumda. Buna ek olarak vücudumdaki sedefler belli belirsizken bugün en az 5 kat artmış durumda. Daha da kötüsü 2 yıldır uyuyan romatizma rahatsızlığım tekrar ortaya çıkmış ve ağrılarım tekrar başlamıştır. Bunun için günde 2 defa antiromatizmal ağrı kesici kullanıyorum.Hafta başında da romatoloğuma gideceğim. Hikayem henüz sonuçlanmadı. Bugün yerlerine giderek neden saçlarımın iyileşmediğini hatta daha kötüye gittiğini öğrenmek için leyla çabukla görüşmeye gittim. Yine 5 dk.süren görüşmede; benim ürünleri olması gerektiği gibi uygulayamamış olmam, herhafta sonu uygulama merkezine gidip orada yaptırmam gerektiği (ki bu ilk gittiğimde söylenmemişti, o zaman hiç başlamazdım, maliyeti düşünseniz 60 tl uygulama ve 25 lira da yol parası her hafta 85 lira süre yaklaşık 2 yıl) ve en can acıtıcısıda bunu uygulamazsam bu hastaıktan hiç kurtulamayacağım ve herkesin benden TİKSİNECEĞİ. Benim hastalığımın geçmeyeceğini doktorlarda evet söylüğyorlar ama ben tiksinilecek bir durumda değilim.Normal ilaçlarla kontrol altında tutulabiliyor hastalığım.Ve yinede hiç sesimi çıkartmamama rağmen "çıkabilirsin" diyerek odadan kovulmaktan beter edilişim. Böyle bir davranış, muamele hiç bir yerde görmedim.Kendimi özel bir hastanenin cilt doktoruna acilim diye aradan girerek zor attım arkadaşlar.Odaya girdiğimde kendimi ağlamaktan alıkoyamadım.Hala da atlatabilmiş değilim.Olan bedensel rahatsızlığın yanında hasta psikolojisini bu hale kesinlikle getirmemeliki bu tür rahatsızlıklarda tetikleyici unsurdur. Saç çıkarıyor olabilir belki ama benim rahatsızlığıma kesinlikle iyi gelmedi, 5 aydır çatlama patlama filan da yok(5 aylık harcadığım bedel yaklaşık 1000 liradır) Tekrar tekrar düşünmenizde fayda var bu tür rahatsızlıkları olanların.Sonra benim gibi dr.kapılarına zor atabilirsiniz kendinizi. Bu arada hemen SAĞLIK BAKANLIĞI'na de şikayette bulunacağım.Bu kadar rahat pazarlamasını yapabilmesi ve medyada bu kadar yer alması da doğru değil.Çok yardımsever ve iyileştirmeden yanaysa ürünlerini bu kadar pahalı satıp sömürmemeside gerekir.Tabiki ücret karşılığı olması normaldir ama bugün birçok ilaçtan çok daha pahalıdırı bu ürün. Aynı şekilde dertli olan kişilerin de SAĞLIK BAKANLIĞI'naşikayette bulunmasını önemle rica ediyorum.Herkese geçmiş olsun.

 179. esra koç dedi ki:

  merhaba.. arkadaşlar bitki derman akne setini kullanan varmı aranızda ben aldım cildimde kızarıklık ve yanma yaptı yorumlarıda okuyunca korktum valla kullanıpta memnun kalan varmı yada tam tersi lütfen yazarsanız sevinirim….

 180. esra koç dedi ki:

  mrb.. arkadaşlar bende şaşırdım ne kullanacağımı sivilce için gitmediğin doktor, kullanmadığım ilaç kalmadı.ama inatla çıkıyor yinede, sonra leyla hanımın akne setini aldım onu deniyorum şimdi , yorumlarda kafamı karıştırdı.kızarıklık yaptı biraz cildimde aradım leyla hanımla görüşmek için rendavu almak istedim ama vermiyorlar rendevuyu bile ….kafam karıştı lütfen akne setini kullanan varsa yazabilirmi memnun kalıp kalmadığını…tşk ederim..

 181. umut fidan dedi ki:

  mrb leyla hanım beim de saçım çok gür dü am 3 senedir hiç durmadan dökülüyor ve şimdi de çok seyrekleşmiş.ben istanbuln çok uzağında yaşıyorum.nasıl tedavi lcam.yardımcı olursanız sevinirim.

 182. gizem ay dedi ki:

  bir arkadsım war kucuk yaştan beri sacIarı kaşIarı ve sakaIIarı yok heryere gttı ekım oImadgı ıcın yurtdısından protez sac geIdı fakat hiç dogaI durmadı cıkardı.herturIu sac dokuIme iIacını denedı oImadı son umudumuz sıizsınız yardımcı oIun Iütfen…

 183. evin kaya dedi ki:

  Merhaba leyla hanım saçlarım önceden gür ve parlaktı şimdi ise feci bir dökülme ve matlık var. Saçlarımı sık sık kestirmeme rağmen kırıklarım azalmıyor ve saçımın ortasından kırılıyor saçlarım yağlı olmasına rağmen. İstanbul dışında oturuyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 184. eda beklemez dedi ki:

  bir çaredir diye ayagına kadar gittim bir umutla.ben hayatımda bukadar kaba bir insan,insanların çaresizligini kullanıp,sömüren bir kurum görmedim.biraz yaşlılıgına saygıdan,biraz da çaresizlikten ses cıkaramadım ama,herkezi uyarıyorum,gitmeyin.alacaksanız evde deneyin.10 haftadır kullanıyorum,dökülme son hızıyla devam ediyor.caresizlik işte..saçını kestir diye bagırmazmı,ulan kestrym de öbekleri nasıl saklıyım..

 185. sabri erol dedi ki:

  merhaba leyla hanım bende akne rosake hastalığı yani kılcal damarlarım burnumda ve yanaklarımda gözle görülür halde buna bi çare varmı çok çaresizim.

 186. orhan veli dedi ki:

  BUNLAR SAHTEKAR İNSANLAR KARDEŞLERİM İNANMAYIN SAKIN AHLAK KALMAMIŞ İNSANLARI SÖMÜRENLER NE YOLLARA BAŞVURUYORLAR YAZIKLAR OOLSUN

 187. Figen Bilgiç dedi ki:

  merhaba arkadaşlar,benim 16 yaşından beri saçları dökülen,şu an 24 yaşında ünv.son sınıfta okuyan bir kızım var.pek çok kez doktora gittik,hormon testleri yaptırdık.dökülme nedeni anlaşılmadı.ancak 2 yıldır folly graft yöntemi denen(üstten bantlarla başa yapıştırılan ve ayda bir bakımı yapılan ekleme saç)bir uygulama yaptırıyoruz.malesef son çareyi çeşitli tv.kanallarında görüp inandırıcı olduğunu düşündüğümüz bu kadının yanına gitmekte bulduk.kızım geçen hafta bir arkadaşıyla izmirden kalkıp özel olarak bu kadına çare aramaya gitti.24 yaşında bir genç kız,ayda bir yapılan bakımla başında yapışık bir saç parçasıyla gezmek zorunda.içinde bulunduğu psikolojiyi tahmin edersiniz umarım.bu şifa bulduğu söylenen kadın daha başındaki saçı gösterir göstermez kızıma bağırmaya,ağzına geleni söylemeye başlamış.zaten sen onların esiri olmuşsun,git onlar bulsun senin şifanı diye bağırmış.kızım ağlayarak beni aradı.tlf.la ulaşmaya çalıştım ama tabi ki görüştürmediler.lütfen bu şarlatan kadına inanıp daha da üzülmeyin.ben hakkımı yasal yollarla arayacağım.pek çok medya mensubu tanıdığım var.bu kadının haketmediği yerde olduğunu düşünüyorum.KIZIMA DÖKTÜRDÜĞÜN HER GÖZYAŞI TANESİNİN HESABINI VERECEKSİN LEYLA HANIM.

 188. yyy nnn dedi ki:

  mrb. bna yardımcı olursanız sevinirim ama lütfen yardımcı olun benim saçlarım çok uzun ama çok inceldi we çokta dökülüyor acayip derecede napmam lazım ben istanbul dışında yasıyorum aslada oraya yolum düşmüyor hergün saçımın döküldüğünü görünce sinir krizi geçiryorum artık stresten sıkıntıdan kaynaklandığını söylüyolar ama kulaktan dolma seyleri ben sewmediğim için duymuyorum bile bna yardım ederseniz sevinirim lütfennnnnnn:(

 189. dilan dedi ki:

  meraba bn ist de oturuorum anadolu yakasında bn 7 senedir saçım dökülüo bn size ulaşmak istiyorum bu zmndr doktorlara gittim ama sonuç yok bir bayan olarak okulda çok zorluk çektim bana bir care

 190. yasemin köse dedi ki:

  valla arkadaşlar gencecik damla gibi kızım ama 1 sene içinde yaşadığım sıkıntılardan dolayı tüm saçlarımı kaybettim testler yaptırdım gitmediğim doktor kalmadı ve sonuçta öğrendiklerim troit rahatsızlığı hipofizde büyüme b12 eksikliği çinko demir eksikliği hepsinin tedavisini görüyorum ama herşey düzelicek ve saçlarımın yeniden geleceğine inanıyorum sizde inanın beni mutsuz eden herşeyi herkesi uzaklaştırdım hayatımdan bu sebepten kaşlarım bile dökülmeye başladı ama şimdi çok rahatım meğer hayatımda ne kadar gereksiz şeyler varmış ve vaktimi çalan şimdi tüm vaktim benim dilediğim gibi yaşıyorum en azından kimseyi memnun etmek zorunda değilim arkadaşlar çok iyi bir doktora başvurun tüm kan testlerinizi yaptırın vücüdunuzdaki vitamin eksikliklerini vs. saptayın çünkü vitamin eksikliği günümüz yaşantısından ileri geliyor önceden insanlarda bu çeşit rahatsızlıklarmı varmış daha sonra doğru bir tedavi uygulayın kendinize saç derinize asla kortizon yaptırmayın olan saçlarınızıda kaybeder ve başınızda kalan ağrı yada kramplar olur.tıpkı benim gibi keşke herkese elimden geldiğince yardımcı olabilseydim stresten oldukça uzak durun sizi mutsuz eden insanlardan uzaklaşın herşeyi sevin olumlu olun siz gülümsedikçe bunun geri dönüşümü inanın çok mutlu edici sevdiğiniz kokuları sürün cep telefonundan olabildiğince uzaklaşın en önemlisi sevdiklerinize mektup yazın bu çok hoş posta kutusunda size ait olan şeyi görmek ve lütfen doğal ve mevsiminde yetişen ürünleri tüketin

 191. besime akyol dedi ki:

  Merhaba leyla hanim.14 yasindaki kizimin kollarinda ve sirtinda tüyler var.Almanyada yasiyoruz.Buradaki eczanelerede dagitim yaparmisiniz ya da posta yoluyla ulasmamiz mümkün mü? BIZI BILGILENDIRIRSENIZcok seviniriz.Saygilar

 192. zühre YILDIRIM dedi ki:

  leyla hanım 39 yaşındayım 2 yıldır saçlarım için ilaç kullanıyorum ve çok az faydasını gördüm çok fazla dökülüyor ve saçlarım arası çok açık sizin ürünlerinizden almak istiyorum hangileerini kullanmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim

 193. bir dost dedi ki:

  doğrumu değilmi bilmem 207 ytl istiyor eczaneci akne setine nasıl vereceğim kimi kötülüyor kimi iyi diyor kim ne biliyor anlamadım şerefsizlik yapmayın doğru yazın….

 194. aşkın merve sarıdag dedi ki:

  merhaba leyla ablaaa
  21 yasında abım var abımın sacları moral bozuklugundan 1 ay ıcın de hızlla dokuldu ve durdu….
  bıoksın kullandı ama abımın moralı cok bozuluyo sacları dokuluyo dıye su an abım askerde ve o uzulmesın de dıe bızde bqazı arastırmlar yaptık ve sızı uygun gorduk sıze guvenmek ıstıyorum cunku abımın uzulmesını ıstemıyorum…
  abımın ısı bayan kuaforu bostancıda saclarından dolayı pısıkolojısı cok boz
  lapa dedıgınız seylerı evde surebılırmı yoksa sıze mı gelmesı gerekıyo?
  tesekkur ederım

 195. hakan bingöl dedi ki:

  selamlar leyla ablacım benim uzun suredir sivilce sorunum var.çok ilaç kullanmama rağmen bir turlu geçmedi aksine dahada kotuleşti ve bu benim psikolojimi çok bozmakta.onun için sizden yardım istiyorum.size bingolden yazıyorum .inanın yardımcı olkursanız bir genç olarak <24> size minnettar kalırım.saygılar

 196. Aysel Doğan dedi ki:

  Merhabalar leyla Hanım
  Ben 51 yaşındayım ve 22 yaşında bir kızım var. 42 yaşında menapoza girdim ve yıllardır menapoz sıkıntılarını yaşadım halen de yaşıyorum.30 sene boyunca sigara içtikten sonra 2007 yılında sigarayı bıraktım fakat neticede 20 kilo birden aldım, boyum 164 cm. kilom 89.
  Ayrıca saçlarım çok az kuru ve ince telli özellikle ön tarafta saçlarım çok döküldü ve iyice açıldı ön kısmın derisi görülmeye başladı saçım için ve diğer şikayetlerim için hangi ürününüzü nasıl kullanmalıyım bana yardımcı olurmusunuz Ayrıca bana randevu verirseniz yanınızada gelmek isterim.
  Saygılar
  Aysel Doğan

 197. funda bozuk dedi ki:

  merhaba 26 yaşındayım saç dökülmesi problemim var,televizyonda bahsettiğiniz lapadan nerde bulabilrim?bu konuda bana yardımcı olabilrmisiniz?cevabınızı bekliorum.teşekkürler.

 198. Ayşenur KEsmepalıdı dedi ki:

  doktorLar yüzümde yağ bezes olduğunu söyledi .sivilceye benzer çok küçük noktacıkklar tedaviye çok zor cevap veriyor.tekrarlanecağını sölediler. bitkisel olarakkesin tedavisi varmıdır. bidaha tekrarlanmamak üzere yardımcı olursanız sevinirim . Teşekkürler

 199. ece demir dedi ki:

  bende saç dökülmesini engelleyecek setine baktım 180 lira az para değil gerçekten yararı varsa almayı düşünüyorum ayrıca bu setten kaç defa aldığımızda saç çıkacak bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsum saygılar

 200. betül yılmaz dedi ki:

  dün gece ülke tvde izledim leyla hanımı programın tekrarı vardı çok inandırıcı geldi dogrusu tüy için olan setinden almayı düşünüyorum 105 tl yazıyor kullanmakta yarar var bence kaç yılını vermiş bu işe etkili olcgndan eminim ayrıca lütfen kullanmayan arkadaşlarımız yorum yapmasın kullananlar yazarsa daha faydalı olur insanların kafasını karıstırmayın dogru bi şekide kullandıktan sonra iyi gelcegni umut ediyorum ben çok begendim kendi yüzü bile kaç yaşında olmasına ragmen bebek gibi kullanın ve sonucu gürün ben hmen alcm eczanelerde satılyomuş.

 201. Batuhan Bektaş dedi ki:

  selam adım batuhan bektaş hocam sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum lütfen yardımcı olun.Bende sedef var saçımda çok aşırı derecede büyük kabuklar oluyo ve yolduğum zaman altından kan çıkıyo sizin ilacırızın buna bi faydası olurmu ve vücudumun baska yerlerindede var ama saçımdakiler çok rahatsız ediyo ve saçımında dökülmesine neden oluyo lütfen yardımcı olun…

 202. volkan uygungelen dedi ki:

  merhaba bugun ulke tv dekı programda izleme fırsatım oldu sizi hocam annemin saç larıyla ilgili problemımız var döküldü kellik derecesine geldi ve şuan azda olsa tekrar çıkmaya başladı ve büyük bölümündede çok seyrek bi biçimde saç var ben eczacı asistanıyım kullanmadıgım ilaç kalmadı ve anca seyrek bi şekilde çıkarabildik televizyonda gözterdiginiz bayanın saçları gibi lütfen yardımcı olaurmusunuz …

 203. Şükran Ekinci dedi ki:

  Çocuğum altı yaşında down sendromlu. bir buçuk yaşına kadar saçları vardı arada dökülüp tekrar çıktı üç yıldır tamamen saçları yok kullandığım her ilaçtan sonra daha kötü oldu.Kirpikleri kaşları ve saçları hiç yok.Cevabızı bekliyorum.

 204. KEZBAN ÇAKMAK dedi ki:

  Ben egzama ile 3 senedır mücadele edıyorum denemedığım yontem kalmadı dıyebılırım bana yardımcı olurmusunuz sımdıden teşşekkurler CVP BEKLIYOOOM:?

 205. hüseyin koçak dedi ki:

  mrb ben ankaradayım ama benim sorunum sizin orda müananenizde olacak derseniz gelirim bende alepesi arette var sacim bi geliyor bi gidiyor doguştan deyil bana bi cagre bulun lütfen sizi televizyondan izledim resimler felan gösterdiniz cevabinizi bekliyecem saygılarla

 206. ramazan öztürk dedi ki:

  merhabalar…43 yaşındayım..20 yaşlarında saçlarım tamamen döküldü…kimi doktor psikolojik dedi kimi saşkıran….hiç saçım yok…2 sene önce yüksek oranda hormon hapı tedavisi görmeye başlayınca kafamda tüyler çıkmaya başladı ama ne yazıkki hormon hapının yan tesiri kalbe vurduğu için hapları bıraktım…zaten doktorum bu konuda beni uyarmıştı…çorlu da oturuyor ve bir tekstil firmasında çalışıyorum…konu hakkında cevap yazarsanız çok sevinirim…şimdiden teşekürler…sağlıcakla kalın….

 207. ensar budak dedi ki:

  leyla hanım ben 11 yasında orta okul öğrencisiyim. bundan 3yıl önce saçlarımda küçük küçük açılmalar basladı ve gitgide büyüdü ve saçlarım tamamen döküldü. 2sene prf cildeye uzmanına gittim. atarax ve elocalik kullandım. Saçlarım tüylendi geldi tamamlandı tekrardan dökülme ve açılmalar basladı. tekrar tüyleniyor tekrar açılıyor. ben hafta içi istanbuldayım beni bilgilendiri misiniz? 20.07.2009

 208. emine biryol dedi ki:

  kıl dönmelerinede bır tedavınız varmı acaba?ürünlerinize nerden ulasabılırız

 209. çağrı kemik dedi ki:

  bıçak yaralarına nie bişey yoq yyha yüzümüzden bıçaklandık abla onada bişey bul iz kalmasın die ne öneriyon

 210. Sema Yerli dedi ki:

  Merhaba Leyla Hanım, bende diğer insanlar gibi İstanbulda oturmuyorum maalesef keşke ankara'da da bir şubeniz olsaydı.39 yaşımdayım ve 10 senedir saçım dökülüyor erkeksi bir dökülmem var bundan dört yıl kadar önce saç ekimi yaptırdım ama çok tatmin edici olmadı açıkcası demir ve çinko eksikliğim var ara ara tablet kullanıyorum 3-4 senedir de hafta sonları ancak rogaine %5 kullanıyorum yeni çıkan saçlarım var ama ayva tüyü şeklinde bana ne önerirsiniz cevabınızı merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum

 211. tuğba dedi ki:

  slm leyla hanım ben de tüğ problemi var yaşım 20 bu beni çok üzüyor ruhsal çöküklüğ eugruyorum nasıl bi tedavi olbilir ben sivastayım. lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

 212. fatma öztürk dedi ki:

  *******41 yaşındayım saçımda para kadar açılmalar oldu ancak bu gitgide yayıldı ve büyüdü 16 aydır bunun tedavisini bulamadım kortizonlu iğneler ve merhemler kullandım lokman hekimin hazırşadığı karışımlar kullandım dökülen saçımın bir bölümünde seyrek çıkmalar oldu ama hala açılmalar devam ediyor psikolojim bozuluyor kendimi büyük bir çıkmazın içinde hissediyorum lütfeeeeeeeeeeen bana yardımcı olun!!!!!*******

 213. deniz ünal dedi ki:

  aynı ürünleri eşim kullandı ama varya hiç sonuç yok ne dökülmesinde nede çıkmasındaa.. o kadar acı çekti okadar uğrastıkii birde o kokular ne ben durabiliyordum yanında nede orahat olabiliyordu .. ama ben eşime çok farklı bir yöntem uyguluyorum şimdi en azından dökülmesi durdu .. ben sadece dışarıdan yapılan bakımla değil de aynı zamanda içten de destekle bunu yapıyorum hemde çok ucuz cokta pratik bir i,şlemle.. amacım bu ürünleri kötülemek deil sadece sonucu paylaşmak . bende sağlıklı yaşam danışmanıyıım insanlara sonuç garantili bitkisel destek veriyorum kilo cilt sac problemlerine. bu ürünlerden alıyorsunuz kendi başıınızın çaresine kendiniz bakıyosunuz . sonuç alamazsanız verdiğiniz paraya yanıyorsunuz . tıpkı ısırgan sürdüğünüzde başınızın yandığı gibi içiniz yanıyor..
  flower_rose_86@hotmail.com

 214. tmm dedi ki:

  tüy için olan ilacın adı pelinty's bitki derman.. yüz için olanı 105 tl vücut için olanı 115 tl cıvarında yazıyor internette. umarım işimize yarar. şuan kaırnca yumurtası yağı kullanıyorum. bitince bu ürünü almayı düşünüyorum. çünkü karınca yumurtası yağının etksini göremedim..

 215. nur üngan dedi ki:

  arkadaşlar bende bu kadını tv de izledim yıllardır sivilce sorunu yaşıyordum en sonunda bende bu kadına gitmeye karar verdim bana 4 seansda yüzümü iyileştireceğini söyledi aynı zamanda evde yapmam için bir şeyler verdi. bende çaresizlikden inandım tam 4 seans artı evde yaptığım şeyler. benim akneler aktif haldeyken cildimi soydu inanırmısınız sonuç bir felaket bildiğimiz tencereleri temizlemek için kullanılan skoç braytlar varya yeşil onlarla cildimi onunla sürterek soydu 4 seansın sonunda iri iri sivilceler artı boğazıma kadar sivilce yayıldı görenler bu cildine ne oldu diyorlardı. daha sonra bir özel hastanenin cildiye uzmanına gitmek zorunda kaldım çünkü yüzüm hiç olmadığı kadar kötüydü. doktora tabii anlattım doktor şaşırdı ve yeşil tencere ovalama beziylemi dedi. biz tırnağınızı bile cildinize sürmeyin diyoruz nasıl inananırsınız böyle şeylere dedi. insanları azarlıyor inanın . xxx. 3 sens önce 600 milyon para verdim. yani paramla rezil oldum .yüzüm kötü olunca gidip bayağı bir bağırdım çağırdım ama parada gitti yüzümde daha kötü oldu . aslında sağlık müdürlüğüne bunu şikayet edip yerini kapattırmak gerekiyor. xxxxx benide etkileyen tv proramı oldu iyi bir kanalda çıkınca zannettimki gerçekten iyi ama kanallarada sesleniyorum lütfen bu kadını çıkarmayın bu ciddi bir xxxx. hiç bir numarası yok. bana cildimi soyacağını bile söylemedi halbuki bana cildini soyucam demesi gerekiyordu. sonradan doktordan öğreniyorumki akne aktifken cilt asla soyulmaz bu akneyi iyice artırır ve daha çok yayar. arkadaşlar yine söylüyorum sakın paranızı boşu boşuna vermeyin bırakın parayı cildinizi daha tanınmaz hale getirmeyin.

 216. osman demirkan dedi ki:

  leyla hanım,ben 27 yaşındayım bir erkegim vucudumda ve yüzümde fazla tüyler var.Onlardan kurtulmka istiyorum.ilacın ismini istiyorum

 217. sarı seker dedi ki:

  leyla hanım ben 21 yasında genc bır kızım yuzumun kulak hızasından cene altına kadar olan kısında normalden fazla tuy var.Bu zaman kadar yuzume hıc bır sey yaptırmadım kısa epılasyon dusunuyrdum.Sızın yazınızı gorene kadar.Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.Hangı ılacınızı eczaneden kulanmamı tavsıye edersınız.Fıyatı konusunda bır bılgı verırmsısnz bırde ne kadar sure kulanacagım hakında da.En kısa zamanda bunlardan kurtulmak ıstyrm.Cevap beklıyorum.

 218. SEMA SÖNMEZ dedi ki:

  LEYLA HANIM ÇALIŞMALARINIZDAN DOLAYI SİZİ ÖNCELİKLE TEBRİK ETMEK İSTERİM..BİLDİĞİNİZ GİBİ HANIMLARIN GÜZELLİKLE İLGİLİ SORUNLARI BİTMEK BİLMEZ.SİZİ İKİNCİ DEFA TV DE SEYREDİYORUM..BEN TÜY DÖKÜCÜ ÜRÜNÜNÜZÜ NASIL BULABİLİRİM İSİMLERİ NELERDİR CİLT BAKIM ÜRÜNLERİNİZİ DE AYNI ŞEKİLDE NEREDEN BULABİLİRİM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM İSİMLERİ NEDİR.VE NEREDE BULABİLİRİM..ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDER ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.  Cevap : http://www.xprodoksit.com/yazi/leyla-cabuk-ve-urunleri

 219. fatih durmus dedi ki:

  Saçlar , pardon tüyler bu ay birdahaki ay cıkacak derken tam 8 ay geçti.Düzenli bir sekilde kullandığım halde,hiçbir faydasını görmedim.Artık kullanmayı bıraktım.Yazık cektiğim acılara,zamana,kokusundan dolayı gidemediğim toplantı,gezi vs. birde verdiğim paralara.KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM. Cemal Yıldırım kardeşimin görüşlerinede tamamen katılıyorum.Abdullah İNAN içinde bu mesaj bir cevap olur.

 220. ayse seren dedi ki:

  Leyla Hanım Ofis Telefon : 0216 369 55 85 – herkese acil şifalar

 221. nurten mizrak dedi ki:

  Su ana kadar butun bu yorumlarin hepsini okudum dogru soylemek gerekirse kafam iyice karisti.Inanin neye inanip neye inanmayacagimi bilmiyorum.Cok bir bilgim olmamakla beraber sunu soyleyebilirim,cok fazla karisimlarla deriyi dahada yorabilirsiniz bana kalirsa badem yagi ile yumurtanin sarisini karistirip surdukten sonra yarim saat bekletin sonra durulayin.Bu islemi 6 hafata araliksiz uygulayin.

 222. jale bahçeliler dedi ki:

  hülya hanım size ulaşmak için önce bi 250tl vermemiz gerekiyor ekranlarda çıkıp herkes faydalansın demekle olmuyorr

 223. Bitki Derman dedi ki:

  bitki derman ürünlerini 4 aydır satıyorum ve en cok müşteri memnunuyeti olan bir ürün henüz hiç bir şikayet gelmedi ve kullananlar gelip teşekkür ederek setlerindeki eksilen parçaları alıyorlar

 224. nurr dedi ki:

  ARKADAŞLAR BİR DE http://www.bitkiderman.com SİTESİNDE KULLANANLARIN YORUMLARI VAR. UYDURMA YORUMLAR DİYEBİLİRSİNİZ AMA KOKUSUNDAN FİYATINDAN ŞİKAYET EDENLER VAR. AMA GENELİ HATTA HEPSİ KULLANDIĞI ÜRÜNDEN ÇOK MEMNUN.. HALEN KULLANANLARDAN YORUM BEKLİYORUZ..

 225. nurr dedi ki:

  ARKADAŞLAR LÜTFEN KULLANMAYAN ARKADAŞLAR YORUM YAZMASIN! İNSANLARIN KAFASINI KARIŞTIRMAYA HAKKINIZ YOK. HERKES DERDİNE ÇARE ARIYOR. KULLANIP MEMNUN KALAN VEYA KALMAYAN ARKADAŞLARDAN YORUM BEKLİYORUZ.. HERKES ÜRÜNÜNÜ SATMAK İÇİN İYİ OLDUĞUNU SÖYLER. BİZ DENEYENLERE SORUYORUZ. ÖZELLİKLE BENİM SORUNUM İSTENMEYEN TÜYLER. BU ÜRÜNÜ KULLANANLARDAN MESAJIMA CEVAP BEKLİYORUM.
  TEŞEKKÜRLER..

 226. abdullah inan dedi ki:

  hülya hanım insanlara yararlı insanların sorunlarını giderici bir buluş bulmuşsunuz diyelim.ben denemedim doğru yada yanlış bilmiyorum. ama bu ürünlerin fiyatları ne kadar yüksek ya o paraları verdikten sonra dökülmeyecek saçlarım bile üzüntüden dökülür madem iyi bişey buldunuz herkesin alabileceği bir fiyatta neden vermiyorsunuz bir şişe ilaç 150 ytl olurmu ya alahtan korkun.bu insanlara hizmet değil düpedüz insanların duygularından rant elde etmektir. madem buldun bir buluş ver 10 ytl ye ver 20 ytl ye parası olan olmayan sebeplensin.yapamazsınız değilmi çünkü asrın buluşu ve yolunması gereken binlerce kel var.arkadaşlar bu paraları veripte saçla falan uğraşmayın allah dermansız dert vermesin düşündüğünüz zaman saç falan çokta önemli değil.

 227. cemal yıldırım dedi ki:

  en 4 yıldır behçet hastasıyım bunun için ne yapabilirm acaba??

 228. kattie skadoske dedi ki:

  arkadaşlar çam yağı piyasa da var ben bu yağların hepsini eczenelerde satıldığını gördüm birkaç eczaneye bakın bulabileceğinizi biliyorum .bu arada bu yağlardan yanı sıra yılan yağınıda ek olarak kullanın saç diplerinize sa.ı aylık standarttan daha fazla uzatıyor yani hem gür bir görünüm olucak bu yağlarla adamın sölediği yağlarla ek olark yılan yağı ile uzun olucak. buarada bende 15yaşındayım ve lise 1.sınıf öğrencisiyim önceden saçlarım ince telli ama gürdü daha sonra saçımı bi kuaförde kestirdim ondan beri saçım eskisi gibi uzamıyor.daha sonra kat attırmak istedim üstlere kısa kısa çok fazla ara makas ve ustura kullandı ve saçlarım iyice inceldi ve 1,2 haftaya dökülmeye başladı bi kuaför saçını siyaha boya tellerini daha kalınlaştırır dedi saçlarımda çok açık kumraldı şimdiyse saçlarım seyrek ince telli arkadan tepeler .ok fazla seyreldi acaba bu uygulama yazanlar gerçekten oluyormu çünkü her gün halime üzülüyorum artık eskisi gibi olsun sadece üstlerde saç çıksın yeter istiyorum 45 günde gerçekten çıkıyormu ??:(

 229. yeşeren umutlar dedi ki:

  merhaba ben 54 yaşında bir bayanım. istenmeyen tüylerle ilgili problemim var.pelinty's bitki derman tüy giderici ürününüzü kullanmak istiyorum bununla ilgili yardımlarınızı bekliyorum. yüzümde ve vücudumda aşırı tüyler var .psikolojim bozuldu yardımlarınızı istiyorum.eğer bu ürün bana uygunsa kullanım şekillerini ve sonuçlarında neler olacağını bilmek istiyorum.özellikle çenemi hergün almak zorunda kalıyorum…:(

 230. ÖZDEN ERDOĞAN dedi ki:

  saçlarım dökülüyo yanlar iyice gitti üstler seyreldi canlılığını kaybetti 1 yıldır bioxcin kullanıyorum çok azda olsa dökülme azaldı ama benim istediğim kadar değil bana bi tavsiyede bulunursanız çok sevinirim leyla hanım tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

 231. fuat ulas dedi ki:

  mrh benım saclarım cok gurdu ve sımdı seyreldı sıze nasıl ulaşabılırım ankarada yasıorum ektırmek ıstıordum bı arkadasım dedı bende bu durumdan memnun kalmak ıstıorum bu durum benı sıkıo tsk ederım

 232. murat güneş dedi ki:

  leyla abla benimde sorunum saçlarım çok dökülüyor vede çok yağlı iki günde bir düşalmak zorunda kalıyorum saçlarımda seyrelmeler olmuş size nsıl ulaşabilirim

 233. derya yıldırım dedi ki:

  27 yasındayım ve sacımda sivilce olarak baslayıp . böyle büyük yaralar haline gelen ve kuruyup kepk halinde dökülen saç sorunum var . ve saclrım döklüyor . bunun için bana ne tavsiye edersiniz . cevabınızı bekliyorum

 234. kllkklklklk dedi ki:

  çam yağı yok diyorlar nereden nasıl bulabileceğiz ahmet maranki çam terebentin değil çam yağı olacak diyor ama bulan bilne yazsın lütfen

 235. can dedi ki:

  merhaba arkadaşalr bende aktarları dolaştım ve çam yağı olmadığını çam terebentin olduğunu. ancak ahmet hocada illaki diyorki çam terebetin değil çam yağı olacak diyor nasıl bulabiliriz acaba nerelerdde vardır menekşe sen bulabilirsen yaz olur mu bende araştırıyorum buralardan rakadaşalr lütfen bulabilen varsa yazsın

 236. menekse dedi ki:

  selam harun kardeşim anlattıkalrın doğru ama en çok bu hoca çam yağının üzerinde duruyor çam yağıda piyasa yok yani aktarlara sordum çam yağının üretilmediğini söylüyorlar. ahmet hocada diyorki çam terebentin değil çam yağı olacak diyor. fakat aktarlarada gidince aktarlar çam terebentin veriyorlar çam yağı olmaz diyorlar nasıul olacak bu iş anlayamadım

 237. harun p.... dedi ki:

  oncelıkle herkeze slmlar ben bu leyla hanımı tv den gormustum bende
  yararlıolacıını duusnmustum ama demekkı bosmus okuduklarımdan sonra sımdı ben
  sıze bı tavsıyed ebulunmak ıstıyorum ahmet maranki bu ısmı unutmayın ben reklam
  vs amacında degılım ınanın ınternet cok yavas ama bu yazıyı okutmak ıcın
  ugrasıyorum http://video.google.com/videoplay?docid=7488751927505152628 bu lınke
  dıkkat ızleyın once bunu sonra bu yazanları uygulayın ıse yaradıgını
  goreceksınız leyla hanım gıbı yalan olmadıgından emın olun ınsanın ıcınde ınanc
  olması lazım bu kadar ınsan umıt baglıyor husran oluyor
  prf dokktor ahmet
  maranki nın formulu Malzemeler:
  ”¢ 5 Gram sarımsak yağı
  ”¢ 5 Gram ısırgan
  yağı
  ”¢ 5 Gram çam yağı
  ”¢ 5 Gram biberiye yağı
  ”¢ 5 Gram badem yağı

  ”¢ 5 Gram zeytinyağı Hazırlama ve uygulama: Yağların tamamını bir şişe içinde
  karıştırın.Elde ettiğiniz bu karışımı;
  Ӣ 1. hafta: her gece
  Ӣ 2. hafta:
  2 gecede 1
  ”¢ 3. hafta: 3 gecede 1 saçlarınızın diplerine sürün ve saç
  diplerine friksiyon yapın. Durulama şekli: Saçınızı zeytinyağlı sabun ile
  yıkadıktan sonra aşağıdaki şekilde durulayın. Şampuan kullanmayın. 2-3 litre
  suyun içine 1 bardak üzüm sirkesi koyun, bu su ile saçlarınızı durulayın. Bu
  uygulamayı 45 gün yapın. 20 gün içinde saç dökülmeniz duracak, 45 günde yeni
  saçlarınızın çıkmaya başladığını göreceksiniz. bu adam herseyı kıtabına gore
  yapıyor ınternetten arastırın AHMET MARANKİ ınsallah yardımım dokunur ben reklam
  vs amacıyla yazmıyorum allah rızası ıcın yazdım ınceleyın zaten farkı
  goreceksınız tesekkurler selametle kalınn yorumlarınızı esırgemeyın kı dıger
  ınsanlar da faydalansın..

 238. Halime açmaz dedi ki:

  mesleğiniz çok güzel bence bunu fazla kitlelere duyurmalı ve eğitim vermelisiniz.eğer eğetim vermeyi düşünürseniz farklı kültürlerde daha fazla tanınırsınız çünkü kalıcı olabilmenin en önemli yada yaygınlaşmanın en önemli yolu eğitim yolunu açıp sınırlı kalmazsınız egitimini vermeyi düşünürseniz ben Diyarbakır dan severek ve ılgıyle gelırım ama bunu yaparsanız lütfen reklamını yapınız bende doğayı ve bitkileri çok seven ve merak eden biriyim.bir çok insanada meslek yolunu açmış olursunuz SAYGILARIMLA

 239. Adem YURT dedi ki:

  Ürünleriniz her eczanede bulunuyormu Şampuanınız ne kadar faydalı ' Saç sorunum önlerde yanlara doğru açılmalar var '

 240. Hacer TOPÇAL dedi ki:

  Merhaba Leyla hanım.benim 9.5 yaşında bir kızım var.kızımda genital bölgede ve koltuk altlarında tüylenme var aslında doğumundada vardı ama şu an artık belirgim bir kaç kez özel bölgeyi aldım azalması içni ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz

 241. aydın aksu dedi ki:

  benim saçlarım cok seyrek ve döküluyo bunun icin neyapmalıyım ve leyla teyze nin ilaçların dan alabilirmiyim tel.05388199571

 242. ayşe sabancılar dedi ki:

  mer. arkadaşlar bende leyla hanımı izleyince etkilenmşdim.Hemen bu ürünlerden almalıyım dedim ama şimdi düşünüyorum yorumları okuyunca özellikle ELİF`i elif ürünlerden kullandınmı.MEHMET bey sizde kullandınızmı

 243. mert dedi ki:

  merhaba kahraman arkadaş önce verdiğin biligler için teşekkür ederiz ama bu verdiğiniz ürünü ne kadar yani kaç gün kullanmalıyız sanırım sürekli kullanmakda zararlı olabilir diye düşünüyorum bir zamanı süresi varmı bunun? teşekkür ederim

 244. emre akdaş dedi ki:

  merhaba;saçlarımda aşırı yağlanma var bu yüzden çok dökülüyor.saçlarımı hergün yıkamama rağmen uyandığım zaman saçlarım tekrar yalı olarak uyanıyorum.sizin ilacınızı almak istiyorum ama ben kıbrısta oturuyorum.ürününüzü nasıl temin edebilirim.Teşekkürederim iyi günler.

 245. sermin canbolat dedi ki:

  tüy dökücü ürünleriniz ankara da satılıyormu kendimiz alıp uygulayabilirmiyız ürün içinde yeterli bilgi varmı cevap verirseniz sevinirim

 246. eyüp göçemen dedi ki:

  bende saç dökülmesi yeni başladı yaptıgınız karışımlardan almak istiyorum size nasıl ulaşabilirim

 247. kahraman eren dedi ki:

  LÜTFEN OKUYUN!!!!!

  Arkadaslar bu bayan yada dıgerlerının yontemlerını denemedım acıkcası para tuzagından öte bir uygulama gıbı gelmıyor bana…

  35 yaşındayım ve yaklaşık 7-8 senedır sürekli olarak saç dökülmem devam ettı..2 ay öncesıne kadar neredeyse sadece kulak ustlerı ve ensede kalan saclara razı olacaktım…dıger bolgelerde sadeec sarı tuyler kalmıstı..Bu arada askerı personelım ve sızlere bır askerımın bana onerdıgı karısımı yazmak ıstedım.. BADEM YAGI (TATLI)-SUSAM YAGI-SARIMSAK YAGI-YILAN YAGI… bunların hepsı ayrı ayrı kucuk şişelerde satılıyor ve toplam malıyetı 16,5 tl idi..herhangı bır aktardan alabılırsınız..tamamını karıstırıyorsunuz her uygulamadan once cok ıyı karısım olsun dıye tekrar tekrar calkalayınız..basınıza bırkac damla damlatıyorsunuz 15 dk kadar sac dıplerıne yumusak masaj yaptıktan sonra 45 dk kadar bekletıyorsunuz ve sadece baş kısmını yıkıyorsunuz zira duş almak ıstersenız karısım tum vucudunuza temas edecegı için kıllanma yapabılır..2 gunde bır kullanacaksınız ve ınanın degısım mukemmel ötesı..5-6 askerı personel arkadasım kullandı hepsı cok memnun zayıf saclar guclendı sarılar sıyahlastı dokulme tamamen durdu..bu arada benım sacımın dokulmesı ırsi..herhangı bır hastalık vs degıl yanı..guzel olan tarafıda bu arkadaslar ırsi dökülme sonrası bunu yaşamak çok farklı..allah şifa versın hepınıze

 248. Leyla ÇABUK dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar, benim de adım Leyla ÇABUK, ve bazı arkadaşlar benim mail adresime gönderiyorlar maillerini, doğal olarak bende yanıtlamadan siliyorum. Lütfen herbalist Leyla Hanımın mail adresini bilmiyorsanız sadece ismin yazılı olduğu adrese göndermeyin. Sonrada Leyla Hanım bizlere yanıt vermiyor deniyor. Yani, lütfen e-maillerinizi attığınız adreslerden emin olun… :))

 249. Havva Karaman dedi ki:

  Selam 18 yaşındayım ve saçlarımı boyadıktan sonra inanılmaz döküldü ayrıca saç tellerim yandı ürünlerinizden kullansam işe yarar mı acaba tamamen dökülmesinden çok korkuyorum yardımcı olur musunuz lütfen

 250. bünyamin fikir dedi ki:

  mrb ben alopecia totalis hastasıyım yani saçlarımın tamamı dökülmüş kaşlarım we kirpiklerimde çıkmıyordu yıllardır ama şimdi kaşlarım we kirpiklerim normal durumda saçlarımdada arka bölgelerde çıktı uyguladığınız tedawi yöntemlerinin bana faydası olurmu şimdiden teşekkür ediyorum…

 251. ibrahim yılmaz dedi ki:

  saçlarımın önlerinde seyrelme var nasıl yardımcı olabilirsiniz … birde uzun süreden beri ayaklarımda egzama var bir çok dokdora gitmeme rağmen faydası olmadı bana yardımcı olurmusunuz çok teşekkürler şimdiden..

 252. mehmet dedi ki:

  annemin saçları çok az bunun için yardım istiyorum lütfennnnn adresinizi veriniz

 253. mehmet dedi ki:

  hayır bence yanılıyosun arkadaşlar bide leyla hanımın wep sitesini bilen varmı

 254. elif dedi ki:

  merhaba bu site nasıl bir yer anlamadım. 2 gündür bu kadınla ve tedavileriyel ilgili buraya yorum yazıyorum ama her nedense kısa bir süre sonra yazdıklarım siliniyor. tekrar söylüyorum bu kadın tam bir sahtekar. lütfen inanmayın. para tuzağı, acımasız ve zalim bir kadın. hastalığa da iyi geldiği falan yok. lütfennnnnnnnn dikkatae alın.

 255. ben muammer yazıcı leyla çabuk benim saçlarım dökülmeye basladı 2 doktora gittim 2 doktorun verdiği ilaçlar işe fazla yaramadı saç dökülmesi daha cok yayıldı
  herkes saç kıran diyo ama sizin öneriniz ne olabilir

 256. esra aykan dedi ki:

  bende size çok uzağım tüy azaltıcı için hangi bitkileri kullanıyorsunuz bunları yazabilirmisiniz

 257. nurhayat kilic dedi ki:

  merhaba arkadaslar benimde sorunum saclarimin dokulmesiydi hatta tepede azda olsa bir acilma kullanmadigim sanpuan yok tesadufen meyva SIKACAGI aldim ve 2aydir elma agirlikli ne varsa SIKIP iciyorum cocuklarimla birlikte ama bunu saclarim icin deyil meyva yiyemedigim icin yapmaya basladim ve itiraf edeyim ki fark ettim dokulme azaldi kime soylediysem inanmadi ve ne alaka dediler ama ben ve cocuklarim durumdan cok mumnunuz hic bir masrafi yok elma ,portakal,kivi,ananas,muz,mango hangisi varsa elma agirlikli olsun selamlar.

 258. kübra dedi ki:

  merhaba benim saçlarım 2 sene önce aşırı döküldü doktora gittim vitamin eksikliği dedi ilaç verdiler kullandım ama hiçbir etki görmedim. son olarak sizin uygulama merkezinize gelmek istiyorum. bir seans ücreti ne kadar onu öğrenmek istiyorum. eğer cvb verirseniz çok sevinirim. çok teşekkürler..

 259. yeliz şirin dedi ki:

  sevgili leyla abla
  sitenizde saç dökülmesini önlemek için gerekli olan açıklamayı ben bulamadım saçlarım yağlı çok ince telli ve çok dökülüyor. bunun için belirtmiş olduğunuz herhangi bi karışım yok beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler

 260. ahmet günaydın dedi ki:

  merhaba leyla hanım benimde tam tepe kısmımda açılmalar oldu bunun için hangi ürünününüzü kullanmalıyım ve sonuç alırmıyım bana yardımcı olurmusunuz

 261. ismail kızılkanat dedi ki:

  merhaba leyla hanım benimde saçlarım dökülüyorsize gelmek istiyorum seaslarınız nekadar ayrıca benim saç dökülmesi ırsiolduğundan birsorun olurmu

 262. sibel binici dedi ki:

  bEN DE SAÇ SORUNU YAŞADIM DERMATOLOGA GİTTİM SON OLARAK DA LEYLA ÇUBUĞUN YANINA GİTTİM kESİNLİKLE İYİ GELECEĞİNE İNANIYORUM (AMA PAHALI GELDİĞİ İÇİN BİR KÜR UYGULAYABİLDİM) bitki Derman saç bakım seti 160 ytl ayrıca haftada bir 40 ytl bitki lapası 8 ay gelceksin dedi. her ay 160 verirsin de bir de 160 da bitki lapası ayda 300 ytl ye maloluyoo (AMA KESİN ÇÖZÜM olduğuna inanıyorum)

 263. MUHAMMET KARASU dedi ki:

  MERABALAR BEN MUHAMMET CAN SAC PROBLEMİM VAR SİZİ GECEN GÜN SABAH PROGRAMINDA İZLEDİM VE BENDE SİZİN ÜRÜNÜNÜZDEN KULLANMAK İSTİYORUM .. BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ AMA BENİM SACIMIN DÖKÜLMESİ IRSİ BU KONUDA SİZİN SUNDUGUNUZ BU İLAÇ FAYDALI OLUR MU TEŞŞEKKÜRLER

 264. sevgili leyla hanım
  ben kortizon tedavisi görüyorum birde metoroksat denilen bir iğne kullanıyorum ve bunun sonucunda aşırı derecede saçlrım dökülüyor , tedavim iki yıl sürecek bu arada sizin ürünlerinizi kullansam faydası olurmu cevap verirseniz sevinirim selamlar.

 265. deniz dedi ki:

  merhaba
  bende sedef hastasıyım ve 14 aydır sedef tedavisi görüyorum,Hülya Hanımın tüm dedikleri oluyor.17 yıldır sedef hastasıyım ve bu hastalık beni çok fazla rahatsız etmiyordu,çok az çıkıyordu kollarımda falan ,ilaç sürüyordum geçiyordu.Hülya hanımın kesin tedavi ettiğini duyunca başladım tedaviye,daha önce hiç çıkmayan bölgelerde sedef çıktı,çok acı çektim ama daha sora hepsi yavaş yavaş geçti,kendiliğinden,Hülya hanımın dediği gibi.Ömür boyu bu hastalıkla yaşamaktansa, az da olsa uğraşıyorsunuz ve ilerde şeker ve romatizma riskiniz yüksek,tıbbi ilaçlarda kortizon var,3 yıl 4 yıl ne kadar sürerse,çünkü akana kadar devam etmeniz gerekiyor,bu tedaviye ve acılarına katlanmak daha mantıklı geliyor bana.
  Hepinize geçmiş olsun.
  Bu arada Murat arkadaşının mail adresini verebilir misin?Kaçıncı ayda akmış merak ediyorum,bende 2 aydır sızma var,akma henüz başlamadı,ama 2 kez antibiyotik kullanmak zorunda kaldım,bu tedavboyunca antibiyotik kullanılmaması gerekiyor.

 266. karbeyaz dedi ki:

  arkadaşalr herkese geçmiş olsun boş verin leyla hanımı siz… size bir yağ karşımı vericem ve kesin dökülmeyi önleyecek ve saclarınız hatta gürleşecek yeni sacla rbile çıkabilecek bundan emin oabilirikar.

  kar.beyaz.55@hotmail.com

 267. hanife karakuş dedi ki:

  ablacım 18 yaşındayım ve ne yaparsam yapiim sivilcelerimden kurtulamadım her dr. gittim tedaviler uyguladım ama olmadı bana bilgi veririmisin lütfen

 268. murat dedi ki:

  merhaba ..benim bir arkadasımda sedef vardı ve leyla hanıma gitti uzun süre.devamlı saçlarına bir şey sürerdi kız.sarmısak kokusu gelirmiş sürdügü şeyden.ve gecen geldi kollarını gösterdi hiç bir şey kalmamış.bende sedef hastası oldugumdan aradım bürosunu bilgi aldım.söyledikleri şu biz sadece saça bir şeyler sürerek hastalıgı yok ediyoruz diyor.kullandıgınız kremler hastalıgı yüzeyden yok eder içe hapseder diyor.saçınıza sürdükten belli bir süre sonra vucudda sedef daha artıyormuş iddia şu..biz sizde 10 sene sonra çıkacak sedefi dışarı atıyoruz dediler.ama tedavi uzun sürüyor bazen 1 yıl bazen 2 yıl..arkadasımın kafasından resmen sular akmış gece havlu sarıp yatıyormuş..valla ben daha gitmedim buradaki yorumları okudum ama..karsımdada canlı örnegi olunca ..kafam karıstı biraz..

 269. melekg dedi ki:

  merhaba arkadaşlar.bugün seda hanımın programına leyla çabuk çıktı.leyla hanım o kadar inandırıcı konuştu ki etkılenmemek elde değildi.bende tüy azaltıcı krem almak istediğim için ilgimi çekti.leyla hanım %500 garanti veriyodu. ayrıca bu ürnler i.ü. cerrahpaşa tıp fakültesinden de onaylıymış.ben de bir araştırma yapmak istedim ve okudugum yorumlar karşsında şok oldum.meğer olay hiç de göründüğü gibi değilmş.neredeyse bu ürünlerden alıcaktım!!yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.hepinize acil şifalar diliyorum…

 270. dilara dedi ki:

  çigdemcim ben sana yazma istedim farklı sehirlerdede olsak aynı sorunu yasıyoruz galiba okuduklarından onu anladım üzülme dicem ama bu cok kolay degil benimde saclarım yok artık sana sadece sunu dicem tvde cıkan ilaclara inanma derim paranı bosaharcama ben cok denedim bişeye yaramadı
  dogal yöntemlerle bisiler yapabiliyorsan onları dene

  bana doktor böle yasamasını ögrenmelisin dedi bende doktor faslını ogunden sonra kapattım madem sen son noktayı koydun bende koyucam dedim

  simdi sacsız olan yerlerimle yasamaya calısıyorum basa gelen cekilirmiş bu cok dogru bi söz

  gecmiş olsun…ha bu arada leyla hanımada inanma …

 271. çiğdem öz dedi ki:

  merhaba.öncelikle bizleri bilinçlendirdiğiniz için teşekkür ederim.ben 25 yaşındayım ve yaklaşık 5 yıldır saç dökülmesi var.ve şu anda tepe kısımda sayılacak kadar saç teli kaldı diye bilirim.sürekli doktorların takibindeyim yapılan tetkiklerimde hiç bir sorun yok.sadece sterst diyorlar.ben elazığda yaşıyorum. turgut özal tıp merkezine de gittim.ama tahlillerimde hiç bir sorun çıkmadı.saçlarım çıkıyor ama çok kuvvetsiz,cansız ve 1 cm ken tekrar dökülüyor.aynı problem annemde de var.yalnız annem troidden ameliyat olmuş.levatrion ilacını alıyor ve dozajları doktor kontrolü altında ayarlanıyor.tahlillerinde ise b12 ve demir eksikliği var.ilaçlarını kullanmasına rağmen elini saçına her attığında yumak gibi elinde kalıyor.ne yazıkki doktara gittiği zaman üstükapalı bizimde dökülüyor deyip geçiştiriyorlar.lütfen bize yardımcı olun.

 272. GAMZE ULUER dedi ki:

  merhaba Leyla Hanım ben 23 yaşındayım ve yaklaşık 7yıldır saç dökülmesi var guatr hastasıydım ve dermatoloğum saçlarımın bundan dolayı döküldüğünü söylemişti troit horhonu desteği aldım 3 yıl son yaptırdığım testte hormonlarımın düzene gidiğini ve tedaviye artık gerek kalmadığını söylediler saçlarım eskiye nazaran biraz toprlandı fakat hala çok seyrek ne yapmam lazım daha önce habelerde röpörtajınızı izlemiştim bir bakım merkeziniz var sanırım ben izmirdeyim size nasıl ulaşabilirim bitkiderman ürünlerinde sizin adınızı gördüm sadece bu ürünleri kullanmak yeterli olur mu yoksa merkezinize gelmemi mi tavsiye edersiniz? şimdiden teşekkürler.

 273. BARIŞ AYDOĞAN dedi ki:

  hanife ercan merhaba. http://www.xprodoksit.com/yazi/leyla-cabuk-ve-urunleri kısmına gel de bu kadının ve ürünlerinin ne olduğunu anla.

 274. salih günaydın dedi ki:

  info@bitkiderman.com mail adresine defalarca mail attım saç dökülme sorunum ile ilgili hemde resimlerimide ekledim. ama malesef ilgilenen felan yok . madem cevaplandırmayacaksınız neden mail adresi veriyorsunuz?

 275. hanife ercan dedi ki:

  merhaba..Ya allah aşkına bu ürünleri hiçmi kullanan yok.kullanıpta memnun kalanlar yokmu neden yazmıyorlar..Açıkcası ürünü almak için karar veremiyorum

 276. YILMAZ ERGİN dedi ki:

  merhaba leyla hanım benim sorunum son iki yıl içerisinde saçımın ön tarafında seyrekleşmeye başladı banyo yaptığım zamanlarda saçımın döküldüğünü daha iyi farkında oldum bunun için sizden ricam ne yapmam gerekiyor lütfen bunu dikkate alırsanız çok memnun olurum sizden ben haber bekliyorum saygılarımla leyle hanım.

 277. esengül basaran dedi ki:

  yaklasık sac sorunum 15 yıldır devam ediyor.doktor ve bitkisel seyler cözüm olmadı.simdide 5 aydır egzama ile bogusuyorum.kullandıgım ilaclar care olmadıgı gibi sacımın yapısınıda bozdu.annem hala kızar bana sacını ben yıkadıgım zamanlarda yoktu böyle birsey sampuan kullanmaya basladın kimyasallar mahvetti sacını der durur hep.bu arada 15 yasına kadar kille yıkadı sacımı cok gür ve ısıl ısılsaclarım vardı.görenler gercekten hayran kalırdı.simdi tepemde sacımsı bisey var.bu beni cok üzüyor leyla hanım lütfen cevap bekliyorum.ben avrupa yakasında b.cekmecedeyim cok uzaktasınız.ürünleri siparis vermek sorun cözecekmi nasıl bi problem var görmeniz gerekmezmi

 278. ece dedi ki:

  arkadaşlar ben leyla hanımın yerine gittim birincisi hiçbir ön araştırma yapılmadan bu insanın kullandığım bitkilere alerjisi varmı,ne sıklıkla saçın dökülüyor ne zaman başladı,yani sizinle konuşmaya tenezzür bile edilmiyor. zaten leyla hanım çok sinirli biri ve cok rahat oraya şifa bulmak için giden insanları cok rahat azarlayabiliyor. gelen herkeze hastalığının ne olduğu hiç önemli değil ne olursa olsun aynı işlemi uyguluyorlar.(gaz yağı.camur ve en dayanılmazı ısırgan ). ya kesinlikle yapılanlar sahtekarlık demek istemiyorum.
  ama 1 kişide dahi olumlu sonuç göremedim,ve iyi sonuç alan kişilerin neden hiç yorumları yok.bu tedavının kesin sonuç verdiğini bize ıspatlayabilirlermi.

 279. altan kahraman dedi ki:

  saçlarımda nedeni belirmeyen dökülmeler oluyor yardımlarınız lütfen

 280. zehra ok dedi ki:

  Merhaba leyla hanım
  ben 36 yaşındayım hala yüzümde sivilceler çıkıyor ve yüzümde siyah lekeler kalıyor.Denemediğim krem kalmadı siz bana hangi kremi önerirsiniz.

 281. suzan dedi ki:

  Merhaba Leyla Hanim,

  ben 31 yasindayim ve yuzumde halen akne var, eskiden cok izler kaldi ve derin izlerde var. ustelikle yuzumde ve vucutumda tuy var. bu derin izler icin ve tuy icin neler yapabilirim?

  suzan

 282. ahmet dedi ki:

  Arkadaşlar bu kadın dolandırıcı kesinlikle tuzagına düşmeyin.Paranıza,sağığınıza yazık olur.
  Ben 2 milyar kaptırdım vede saçlarım daha fazla döküldü. Sahtekar leyla çabuk daha harama
  doymadınmı yeter insanların umutlarını sömürme.

 283. oğuzhan kalaycıoplu dedi ki:

  güneş lekeleri naıl gecer yazarsanız sevinirim

 284. Ergin BAŞAR dedi ki:

  Doğum ve Güneş lekeleri için verdiğiniz karışımın ismini bana ne olduğunu yazarmısınız?

 285. satı önder dedi ki:

  yüz için kremlerinizi eczaneden bulabilir miyiz hangi isimle isticez

 286. Kübra Kaya dedi ki:

  İyi günler Leyla Hanım benim sorunum sivilcelerim 22 yaşındayım ve sivilcelerim artık psikolojimi bozar durma geldi Kafama çok takıyorum ve bundan artık kurtulmak istiyorum Bana yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden teşekkür ederim

 287. önemlimi dedi ki:

  Leyla hanim bugün Yesim Salkimi da ikna ettinizya helal olsun

 288. Naz Çağlar dedi ki:

  Sevgili Leyla Hanım,
  Değerli bilgilerinizi can kulağı ile dinledim.
  Ürünlerinizi nereden temi edebilirim. Ürünün ismi nedir?
  Sevgilerimle.
  Naz Çağlar

 289. Dilek Öztürk dedi ki:

  sevgili leyla çubuk ben ankarada oturmaktym.44yasndym show tvde nergis kumbasara konuk olmustunuz.sac dökülmesiyle ilgili acıklamalarınız oldu.benım problemım de kafamın tepesinde saclar seyrek.doktora gittim ve hcbr fızıksel rahatsızlıgımn cıkmadı.sanırım genetık cunku annemn sacıda cok az.sacımın alt tarafı kuru ust tarafı bır gunde yaglanıyor ve cok dokuluyor.arada bıtkı sampuanları kullandm.benım sormak ıstedgm urunlerınızın benm saclarıma ıyı gelme olasılıgı var mı?urunlerınızı nerde bulabılrım?saclarımı boyatıyorum bunun sızın urunlerınızi kullanmama bır zararı olur mu?sızınle nasıl ırtıbata gecebılrıım?en kısa zamanda maılıme cevap atrsnz sevınrım.Leyla hanım en kıza zamanda cevabınızı beklıorum.

 290. Semra Torun dedi ki:

  merhaba leyla hanım,sizi bir tv. programında izlemiştim.Daha sonrada internette biraz araştırma yaptım.Ben 23 yaşındayım, saçlarım tutam tutam dökülüyor.doktorada gittim bi sonuç alamadım.kullanmadığım denemediğim ürün kalmadı,harcadığım parayamı yoksa dökülen saçlarımamı üzüleceğimi şaşırdım.Saçlarım hızlı bir şekilde dökülmeye devam ediyor.Size nasıl ulaşabilirim ben çerkezköyde oturuyorum,yardımıcı olursanız ömrümün sonuna kadar size minnettar olurum.

 291. Özlem Öze dedi ki:

  Leyla Hanım, problemim tüylerle ilgili lazerli epilasyona gidiyorum yaz sezonu geldiği için ara verildi, epilasyona geçen yaz sonunda başlamış olmama rağmen bazı bölgelerdeki tüyler hala yeterli derecede azalma olmadı. Ürünleriniz bu uygulama ile birlikte kullanırsam belki daha iyi sonuçlar alabilirim. Açıkçası çok sıkıntılıyım, bu konudan dolayı aileme yük olacak derecede harcamalar yapıldı ve bunu son şansım olarak görüyorum bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Ayrıca cildimde lekeler oluştu ve daha önceden yaşadığım akne problemi nedeniylede gözeneklerim var.Açıkçası varda var:) Bunlarla ilgilide bir öneriniz var ise ürün fiyatlarınızda dahil bilgilendirmenizi rica ederim.Teşekkür ederm.

 292. mujdat akbas dedi ki:

  leyla hanım benim saçlarımçok gürdü şu anda döküldü denemediğim ilaç tedavizsi kalmadı bırakın şaç çıkarmayı hazır saçlarımdan oldum nolur bana yardım edin çok mutsuzum saçlarımın eskisi gibi olmayışı beni içime çekilmeme neden oldu kendime güvenim kalmadı ne olur saçlarımı çıkaracak bir yöntem söleyin ne yapmam lazım sizin yönteminizi kullanmaya hazırım ben karadenizliyim orduda oturuyorum dediğiniz bitkiler bizim burda bolca var hatta karadenize yolunuz düşerse sizinle tanışmayı çok isterim neyapmam lazım bana yardımcı olursanız memnun olurum benim sdaçlarım yağlı

 293. emine güler dedi ki:

  mehabalar leyla hanım benım 2 yıldır devam eden saç dökülmem var ve benım daha önce hiç başıma gelmemişti çok gürdü herkes saçıma hayrandı çok kaybettim psiklojim bozuldu sizi duydum yardım ederseniz sevinirim

 294. ahmet aslan dedi ki:

  arkadaşlar tavsiye ederim.Ürünleri saça ve hastalıklara iyi geliyor.Ama biraz zahmetli.

 295. nedret saran dedi ki:

  sayın leyla hanım maillere cevap atmıyormusunuz? oysa sizinle haberleşme ve cevap alma imkanınıda vermiş olsanız sanırım bu çok daha iyi bir uygulama olurdu…maillerin herbirinin altına cevaplar eklenmiş olarak okusak inanın herkes bu cevaplardanda bilgi edinmiş olurdu…çalışmalarınızda başarılar dilerim…
  nedret saran

 296. elvan kayar dedi ki:

  23 yaşındayım saçlarım çok dökülüyor açık kafamın her yeri size ulaşmak istiyorum

 297. nedret saran dedi ki:

  leyla hanım, nüket duru proğramına almakla isabet buyurmuş…benimde saçlarımda dökülmeler var durduramıyorum..netice itibari ile birazda bu tedaviler ekonomik nedenlerede bağlı…çok isterim fiat bildirmenizi…gücümüz ne ölçüde yeter bilmiyorum ama uygulamak isterim..lütfen belirtirseniz büyük iyilik yaparsınız..başarılarınızın devamını dilerim…

 298. MUSTAFA KURAĞ dedi ki:

  YA BEN SİZİN KLİNİĞİNİZE ULAŞMAK İSTİORUM ABLAM İÇİN SAÇLARI DÖKÜK NASIL ULAŞA BİLİRİ MSN ADRESİMİ EKLİORUM MUSTAFA_480_@HOTMAİL.COM

 299. olcay atacan dedi ki:

  bitkilerinizin karadeniz yaylalarından geldigini duyunca aklıma istemeden çernobil olayı geldi.cunku bazı basın yayın organlarında çernobil etkilerinin şimdilerde hızla ortaya cıktıgını ve cıkacagını bahsediyor.ozellikle de karadeniz bolgelerınde artıs oldugu bahsediliyor.
  ben sac dokulme lapasını kullanmak istiyorum ve sizi urunlerınızın ılk defa ecz.de satılacagını duydugum gunden beri ızlıyorum ve de cok inanıyorum.
  kaygılarım konusunda beni aydınlatırsanız cok sevinirim.
  basarılarınızın devamını diliyorum.saygılarımla efendim.
  olcay atacan

 300. bihter aksoy dedi ki:

  oğlum 37 yaşında kendisi amerika da Seattle da oturuyor yazları geliyor saçları döküldü ve çok üzülüyor ona yardmcı olabilirmisiniz teşekkür ederim

 301. Gülsen dedi ki:

  Leyla abla,
  Ben Gülsen Almanyadan
  Benim sana yazdigim senin ilaclarinilen yasadiklarim Sitende Yayinlamamissin

  Selamlar
  Almanyali Gülsen

 302. recep özkan dedi ki:

  mrb leyla hanım ben kayseriden recep özkan saçlarıma bir türlü çare bulamıyorumm mümkünsen saçlarıma bir care bulabilirmisiniz tşk ederim

 303. serpil dedi ki:

  meraba..

  benim yüzümde çil değil ama benler var küçük küçük kahverengi şeklindeler. bunlardan kurtulabilir miyim lütfen yardım edin.. !!

 304. aaa dedi ki:

  ya arkadaşlar bu kadın yalancıı…bu yorumumda eminim silinir..hiç iyileştirdigi bir hastası varmıymış..gördünz mü..bu ilaçları 2 yıl kullanan bir bayanın yorumunu dinledim giç bir etkisi olmamış.kadın dava açıcakmış ..İNANAMAYINN…

 305. sezer özcan dedi ki:

  merhaba Leyla Hanım !
  çok gür saçlara sahip biriydim.saçlarımı çok fazla kesmezdim uzun saç severdim.23 yaşında askere gittiğimde saçlarımı kestirdim ve ilk defa kendimi o şekilde gördüm.askerlik zamanlarım çok stresli geçti.ve şimdi 28 ime gircem ve 2 senedir aşırı dökülme var tepe bölgesi resmen kelleşti diyebilirim önlerde çok seyrek bi durumda.daha çok strese giriyorum her aynaya baktığımda.belli bi süre BİOKSİN kullandım ama pek te işime yaradı diyemem.belkide psikolojik gelişme var diyordum ama arkadaşlarım kelleşmeye başladığımı yüzüme vurmaya başladılar bile.Nükhet Duru nun programında gördüm sizi ama kanala tel açtım ama ulaşamadım bi türlü.ben antalyada çalışyorum ve sizden yardım istiyorum.turizmcyim ve bu tarzım bana olumsuz etki yapıyor cevabınızı bekliyorum ….
  saygılarımla

 306. öykü başdere dedi ki:

  walla bitkisel çözüm çok süper bişi benim vücudumda aşırı kıllanma var ve çok rahatsızım kurtulmak istiyorum yoksa cinsiyet değiştiricem o derece yani

 307. alirıza aslan dedi ki:

  saç dökülmesi var.İlaçlarınızdan kargoyla yollayabilirseniz çok makbule geçer.ısırgan,kekik,bitki lapası, bunların fiyatlarını veya siz hazırlıyorsanız bizim mail adresimize bütün bilgileri gönderirseniz iyi olur leyla hanım.

 308. Xprodoksit dedi ki:

  Leyla ÇABUK Ürünlerini online satın almak için

  http://www.bitkiderman.com/Sales/ProductsList.aspx

  bu adresi kullanın

 309. fulden teker dedi ki:

  leylaaaa abla lutfennn cevap ver yalvaryrmm saçlarım çok dokulyuyo ve sana ulasamyrm tedaviye bslamk istyrm ne yapmam lazım

 310. Almanyadan dedi ki:

  Merhabalar. "Sac Köklerini Onaran Bitki Lapasi´´ni saclarima uygularken ayni zamanda yüzüme ve cildimin bir kac yerindeki egzamali bölgelerede uygulayabilirmiyim cevaplarsaniz memnun olurum.Tesekkür ederim.

 311. derya dursun dedi ki:

  iyi akşamlar leyla hanım ben 18 yaşında bir genç kızım saç derim de sivilceler çıkıyor ve saçım çok az kendime olan öz güvenimi yitirmek üzereyim birçok doktora başvurdum ama sonuç alamadım son umudum siz siniz ilacınızın eczanelerde satıldığını duydum araştırdım ama hiç birinde bulamadım muayenehaneniz bana çok uzak gelemiyorum ilacınızı nasıl ve nereden temin edebilirim lütfen yardımcı olun

  saygılarım la derya

 312. burcuu dedi ki:

  merhaba arkadaşlar ben azönce leyla hanımın işyerini aradım fakat müsait olmadığı için görüşemedim.orda çalışan bayanla konuştum akne ürünleri piyasaya daha sürülmemiş,ama üstünde çalışıyorlarmış.bide ürünleri kullanabilmemiz için leyla hanımın direk görmesi gerekiyormuş.
  leyla hanımın iş nosun:02163695585

 313. burcuu dedi ki:

  merhaba arkadaşlar akne ürünlerini kullanan varmı.bu ürünleri nerden temin edeceğim hakkında bi bilgisi olan varsa lütfen yazsın.bide fiyatt nekadr tşkk

 314. sevim çelik dedi ki:

  merhaba benim saçlarımçok dökülüyor hamileyken dökülme durdu fakat tekrar dökülmeye başladısaçlarım çok seyrekleşti ve bazen saç diplerim ağrıyor yani saç derime masaj yapar gibi dokunuyorum ağrı oluyor iskenderun,da oturuyorum ne yapa bilirim bana ne olur yardımcı olun çok üzülüyorum böyle dökülmeye devam ederse saçlarım çok azalacak diye korkuyorum şimdiden teşşekkür ederim

 315. XprodoksiT dedi ki:

  LEYLA ÇABUK ÜRÜNLERİ İÇİN YUKARI DA LİNK VERİLMİŞTİ

 316. sems çetin dedi ki:

  ön tarafta saclarım döküldü
  arkadanda acılmaya başladı ben ilacı nasıl alabilirim maliyeti nedir

 317. hacersumer dedi ki:

  İYİ GÜNLER SİZİ NÜKET DURU NUN PROGRAMINDA İZLEDİM.İSTENMEYEN TÜYLERDEN NASIL KURTULACAĞIM ÜRÜNLERİNİZİ KULLANMAK İSTİYORUM NASIL ULAŞABİLRİM.

 318. nigar erginler dedi ki:

  saçlarım çok aşırı şekilde döküldü ön taraf saçım çok açıkdı ne yaptıysam fayda etmedi saç çıkartan förmülleriniz varsa yardımcı olurmusunuz size nasıl ulaşabilirim kayseri de oturuyorum

 319. ahmet gubaroğlu dedi ki:

  merhaba ben kayserıden ahmet tv programında urunlerınızın artık eczanelerde satıldığını soyledınız. urunlerınızı kayserıdekı eczanelerden temın edebılır mıyız? urunlerınızın ısmı nedır? ve fıyatları ne kadardır cvp verırsenız sevınırım tesekkurler….

 320. fatma gökdere dedi ki:

  merhaba ben tokattan fatma.27 yaşındayım.sizi nükhet duru'nun proğramında izledim.benimde saçlarım döküldü ve tepemde kellik bile başladı.aynalara küstüm saçım yüzünden.doktora gittim yapacak bişey yok testesteron hormonundan dökülmüş dedi.hiç bir ilaç vermedi.bende hiçbirşey kullanmadım.ilk defa sizin ürününüzle başlıcam.ürününüzü ben tokattan nasıl temin edebilirim.veya size nasıl ulaşabilirim.bana yardımcı olursanız çok mutlu olucam.şimdiden teşekkürler

 321. Makbule Yildirim dedi ki:

  ben Almanyadan bir müsterinizim.Hatta su yazdigim günde ürünleri kullanmaya basladim.Sizi Nükhet Duru'nun konugu oldugunuz bir zamanda izlemistim ve kesin kararimi verip hemen siparisimi yaptim.Bana biraz külfetli oluyor ama insaalllah sonucumu alana dek uygulayacagim.Benim sac derimde iri sivilceler var saclarimi tarayamiyorum kaniyorlar,vede siddetli sekilde kasiniyor,tam iki yildir yüzümde akne gibi kizartilar var sac derim düzelince yüzümdekilerde gececek gibi geliyor bana.Sonucunu sizlerle paylasmak üzere, herkese gecmis olsun simdiden

 322. gamze demirelli dedi ki:

  merhabalar leyla abla ben 16 yaşındayım ve saçlarım özellikle banyo yaptıktan sonra acayip dökülüyo bu yüzden birazda seyrekleşti ben saçlarımın daha gür ve uzun olmasını istiyorum… avrupa yakasında oturuyorum ve sizinle tedaviye başlamak istiyorum acaba ücret ne kadar,tedavi ne kadar sürede tamamlanıyo ve örneğin tedaviye başlandığında devamlı oraya gelmem mi gerekiyo okulum olduğundan dolayı gelmem zor olucağı için tedavide bi aksaklık olurmu diye sorucaktım ben… sevgilerle =)

 323. xprodoksit dedi ki:

  Yukarıda Leyla Çabuk ürünlerine ulaşabileceğiniz adres mevcut

 324. zeynep kaya dedi ki:

  üçreti öğrenebilir miyim? nasıl üçretlendiriyosunuz?

 325. Kemal koc dedi ki:

  Yurt disina satis yapiyormusunuz??
  Bu ikinci yazisim hic bir cevap alamadim

 326. sedat gülsar dedi ki:

  selam keyla abla benim saçımla sorunum var yaklaşık 10 yıldır saçlarım dökülüyor şimdi iyice kafa bölgem açıldı. sizden sorum saçlarımı geri kazanabilirmiyim ve sizinle nasıl irtibata gece bilirim çünkü ist dışında kalıyorum işim gereğide seyahat edemiyorum şimdiden teşekür ederim

 327. Xprodoksit dedi ki:

  Herbalist LEYLA ÇABUK Hanımın yukarıda irtibat telefonu mevcut yada info@bitkiderman.com 'a mail atabilirsiniz.

  Herbalist LEYLA ÇABUK Uygulama Merkezi

  Adres
  Bağdat Cad. Kazım Özalp Sokak Cumhuriyet Apt. No:38/5 Şaşkınbakkal/İstanbul

  Telefon
  0216 369 55 85

  Fax
  0216 356 95 72

 328. güldane dedi ki:

  mrb benim saçlarımda seyrelme var. bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum. sizinle nasıl irtibat kurabilirim. teşekkürler …

 329. furkan dedi ki:

  benımde saclarımla ılgılı problemlerım cok en basta gelenlerı cok yaglı cok cansız kırılgan seyrek kısacası tum sorunlar mevcut umarım en kısa surede sızınle ırtıbata gecer bu can sıkıcı problemlerden kurtuluruz artık son umut ısıgısınız umarım cok pahalı degıldır bu tedavı kımın parası kımının duası lutfen bızlerı aydınlatın

 330. Mine DÖNDÜR dedi ki:

  BENİM SAÇ DÖKÜLME SIKINTIM YOK FAKAT ALIN YAN KISIMLARIM ÇOK KISA VE HİÇ UZAMIYOR BUDA SAÇ ŞEKLİMİN KÖTÜ GÖRÜNMESİNİ SAĞLIYO. İSTANBUL DIŞINDA OTURUYORUM VE SİZİN TEDAVİNİZDEN FAYDALANMAK İSTİYORUM SİPARİŞ ÜZERİNE SATIŞ YAPIYORMUSUNUZ YADA BANA NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ İSTANBULA GELME İMKANIMDA YOK. AYRICA EŞİM 1978 DOĞUMLU VE 2000 YILINA KADAR AŞIRI SIK SAÇLARI VARDI ŞİMDİ İSE KAFANIN ÜST BÖLÜMÜNDEN YOĞUN OLARAK, DÖKÜLMESİ ZOR OLAN BÖLGELERDE DE AŞIRI SEYREKLİK MEYDANA GELDİ. BİZ SİZDEN YARDIM BEKLİYORUZ. LEYLA ABLA LÜTFEN BİZE YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ. CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM. TŞKLER

 331. tekin ekiz dedi ki:

  merhabalar benim bir arkadasim var tepesi acik onun icin bir tedavi istiyorum fakat fiyati bilmiyoruz ogrenebilirmiyiz

 332. Serpil GÜLER dedi ki:

  merhaba Leyla hn
  benim saçlarım dökülüyor çok cılız bi hal aldı saçlarım stresinde etken olduğunu düşünüyorum.size ulaşmak isterim ve ürünlerinizden almak isterim.size nasıl ulaşabilirim nerede görebilirim sizi.Sevgilerle…

 333. hava balcı dedi ki:

  iyi günler hülya hanım ben 24 yaşındayım annemde olan saç seyrekiği bendede var şuanda yılan yağı kullanıyorum 3 gün oldu acaba bir faydasını görürmüyüm. yozgatda oturuyorum bana nasıl yardımcı olabilirsıniz .yılan yağının ne kadar bir etkisi olur sarımsak sürsem faydası olurmu önerilerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim

 334. Xprodoksit dedi ki:

  Selam Leyla ÇABUK ürünlerine ulaşmak için
  http://www.xprodoksit.com/yazi/leyla-cabuk-ve-urunleri bu adresi kullanabilirsiniz.

  Teşekkürler

 335. gülseren şahin dedi ki:

  benimde saçlarımla ilgili sorunlarım var.Nükhet hanımın programından sizi izledim.siparişle ürünlerinizi nasıl alabilirim.ilgilenirseniz sevinirim

 336. Aslı SEVÜK dedi ki:

  merhaba.üniversite öğrencisiyim.gecn yıl sacımda bozuk para büyüklüğünde bir acılma oldu.cok üzerine düşmedim ama zamanla tüm saça yayıldı.önceleri dökülme yavaştı ancak eylül ayında tüm saçım döküldü.2ay tedavi gördüm.fakat bir sonuç alamadım.3aydır saçlarım cıkmıyor.önceleri kendimi daha güçlü hissediyordum ama artık pek ümidim kalmadı.bu konuda sizden yardım istiyorum.şimdiden teşekkürler.iyi calısmalar.

 337. sebahat dedi ki:

  benimde saçlarımla ilgili problemim çok çabuk yağlanması ve seyrek olması saçlarımın gür ve yağlanmamasını istiyorum.sunizit olduğumdan dolayı hergün saçlarımı yıkamak sağlık sorunu yaratıyor. en kısa zamanda sizinle irtibata geçmek isterim.peki tedavi ücreti çok pahalımıdır?tek umudum sizsiniz.Umarım karşılayamayacağım bir ücret olmaz.bu konu psikolojimi bozuyor.şişli de oturuyorum acaba size nasıl ulaşırım.

 338. songül güngör dedi ki:

  merhaba benim sorunum yüzümde kahverengi lekeler ve tırnak izleri var,bunları tedevi ediyormusunuz.

 339. yıldıray kılıç dedi ki:

  ben 23 yasındayım lıseye gectınken sora saclarım dokuldu hangı doktora gıttıysem bı care olmadı aılemden geldıgını dusnuyorum annemınde yok cunkı seyrek onunda 15 yasından sora dokulmus sac war ama seyrek revıgen gıbı kur ve sampuanlarında denedım bı sonuc alamadım umranıyede oturuyorum leyla hanım bana nası yardımcı olabılrısnız acaba:???????

 340. A.TANRIYAR dedi ki:

  istanbul dışındayım.Saç dökülme ile ilgili problemlerde bu tedavilerden yararlanmamız mümkünmü.

 341. derya erdoğan dedi ki:

  beim de saçlarımla ilgili problemim var ancak istanbul da oturmuyorum ve oraya gelmem de güçç.. saçlarım dökülüyor gür ve sağlıklı saçlarım vardı ancak artık eskisi gibi değil ve strs kaynaklı oldugunu düşünüyorum. ancak vejetaryen olmamın etkisi nedir bilmiorum. Leyla hanım dan sipariş vermemiz mumkun mu acaba