By 14 Eylül 2007 Devamı →

HER ŞEY SENİNLE BAŞLARKitabını alan sokağa çıksın


Türkiye’nin ilk kişisel gelişim uzmanlarından Mümin Sekman‘ın yazdığı ve son iki yılın en çok satan kitaplarından olan ‘Her Şey Seninle Başlar’, 500 bin okuyucuya ulaştı. Yeni baskısı 100 bin adet yapılan kitap; Hülya Avşar, Seda Sayan ve Tamer Karadağlı gibi birçok ünlü ismi de etkisi altına aldı. Bu yoğun ilgiden memnun olan Sekman, şimdi de yeni bir kampanya başlattı. Kitabın yayın tarihi olan 16 Kasım’da, herkes kitabını eline alıp sokağa çıkacak ve böylece okurlar birbirlerini tanıyacak.


16 Kasımda elde kitap “yürüyüş” yapıyoruz!

10 yaş altı ve 60 yaş üstü insanları saymazsak, yürüyebilen yüz Türkten biri Her Şey Seninle Başlar okuru. Yolda yürürken karşılaştığınız her yüz kişiden biri Her Şey Seninle Başlar okuru.

Peki ama hangisi? Siz kendinizi biliyorsunuz da, diğer okurlar kim? Görüşler kısmında bunu çok merak eden bir okur, ilham verdi, biz de okurlarımızdan 16 kasımda “kendilerini göstermelerini” istemeye karar verdik. Türkiyede ilk olan -belki de dünyada da- bir etkinlik yapıyoruz. Tabi sizin katılımınızla. Konu şu; 16 Kasım her şey seninle başlar”ın doğum günü. Her Şey Seninle Başlar’ın doğum gününde okurlar arasında özel bir şey yapıyoruz.Her Şey Seninle Başlar okurlarının birbirilerini tanımasalar da birbirlerini görmelerini sağlamak istiyoruz.

Aktivitemiz şu: 16 kasım günü Her Şey Seninle Başlar okuyan herkesin evden işe-işten eve giderken ellerinde Her Şey Seninle Başlar kitapları ile yola çıkmalarını, kitabı çantaya koymayıp elde tutarak Her Şey Seninle Başlar okuru olduklarını göstermelerini, böylece Her Şey Seninle Başlar okurların birbirini görebilmesini sağlamayı planlıyoruz.

Ne dersiniz ilginç fikir değil mi? Bir Her Şey Seninle Başlar okurunun “yolda yürürken gördüğüm herkesi acaba Her Şey Seninle Başlar okumuşlardan mıdır diye incelemekten kendimi alamıyorum” demesinden ilham aldık. Çevrenizdeki Her Şey Seninle Başlar okurlarını bu durumdan haberdar ederek ve cep telefonunuzu 16 kasıma kurarak siz de katılabilirsiniz. O gün siz de elinizde kitapla sokağa çıkarsanız, diğer Her Şey Seninle Başlar okurlarını da gördüğünüzde onların yüzüne gülümseyerek bakmanız yeterli. Pozitif, güler yüzlü, özel bir iletişimin anı. Kısa ama anlamlı. Sokaklar turuncu kapaklı kitapla bir başka görünecek… Ne dersiniz, var mısınız?

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Edebi

Etiketler:,


4 Yorum Var "HER ŞEY SENİNLE BAŞLAR"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. erkan yenilmez dedi ki:

  gercekten süper bi kitap normalde kitap okumayı seven birisi degildim şimdi bu kitabı okuyorum

 2. Selin Tuba YETKİN dedi ki:

  bugün 16 kasım ve 5 ay önce okudum bu kitabı…%100 Düşünce kitabından sonra ataletimi yıkan ikinci kitap oldu diyebilirim.Bugün bende kitabımla dışarı çıkacağım.Mümin Sekmanın kitabına ekleyebileceği bir de mucize gerçekleştirmekteyim.Haydi HER ŞEY SENİNLE BAŞLAR okurları,bulalım birbirimizi…Ben ANTALYA caddelerinde olacağım bugün…:)

 3. MEHMET SOYCU dedi ki:

  BİRAZ BİLGİ EKLER MİSİNİZ ÖYKÜ GİBİ

 4. XprodoksiT dedi ki:

  Gerçekten de okunması gereken bir kitap okumayanlar halen var ise bence kaçırmasınlar.