By 02 Temmuz 2011 Devamı →

HAMİLESİN DEDİLER 4 DAKİKA SONRA DOĞURDU23 yaşında… İlaç içiyor, kilo veriyor, tromboline binip zıplıyor fakat hamile olduğunun farkında olmadan…
Sarah Ireland 23 yaşında ve İngiltere’de bir mağazada alışveriş danışmanı olarak çalışıyor. Hamile bir kadının yapmaması gereken her şeyi yapıyor. İlaç içiyor, kilo verip bir beden inceliyor, Kraliyet Düğünü kutlamaları sırasında tromboline binip zıplıyor, günlük hayatına normal bir şekilde devam ediyor. Çünkü Ireland hamile olduğunu son ana kadar fark etmiyor.
Sarah Ireland bir gece uyanıyor ve regl sancısı çektiğini zannederek bir ağrı kesici içiyor ancak ağrıları geçmeyince annesini uyandırıyor. İki saat geçtikten sonra bir ambulans çağırmaya karar veriyorlar. Ambulansdaki sağlık görevlileri ilk başta onun apandistinin patladığını düşünüyor ancak hal ve hareketlerinden genç kadının hamile olduğunu anlıyorlar.
Hürriyet’te de yeralan habere göre, ambulans yolda giderken görevli bir bebek kafası gördüğünü söylüyor. Sarah Ireland bu sözle adeta şoka giriyor.
Bu sözü duyduktan 4 dakika sonra da oğlu dünyaya geliyor. Bebeğine sarılmakta güçlük çeken ve ilk etapta kabullenemeyen Sarah’ın oğlu 5 saat sonra hipotermi geçirdiği için bakım ünitesine koyuldu. Sarah ilk başta bebeğini kabullenemese de bu sorunu daha sonra aştığını ve şimdi bebeğini yanından ayırmadığını söyledi.
...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:,


Yorumlar "HAMİLESİN DEDİLER 4 DAKİKA SONRA DOĞURDU"

Trackback | Comments RSS Feed

  1. ESMA ÖZ dedi ki:

    BU KADIN NE HALT YEDİĞİNİ BİLMİYORMU NASIL ANLAMAZ HAMİLE OLDUĞUNU