By 04 Aralık 2011 Devamı →

GÜNDE 10 DAKİKA AYIRIN 10 KİLO VERİNHep o halini kurduğunuz ideal bedene kavuşmak için günde sadece 10 dakikanızı ayırmanız yeterli. Hemen deneyin, bir an önce güzelliğinize kavuşun.
Peki siz böyle bir başlık gördüğünüzde ya da duyduğunuz da buna inanıyor musunuz?Gerçekten de mucizevi formüllerle uzun yıllar içinde aldığınız o kilolardan bir anda kurtulabileceğinize inanıyor musunuz? Bu yazının başlığını gördüğünüzde neden okumak için tıkladınız? Benim bu iddia ile neler saçmalıyor olduğumu mu merak ettiniz, yoksa gerçekten de işe yarar bir formül olabileceğini mi merak ettiniz?Hayır böyle bir şey yok , kim nederse desin, sağlıklı olarak hiç bir ilaçta, otta, diyette…de yok. Bunların hepsi reklam kokan sözler. Ancak sağlıksız bir formülle olacak işler bunlar. Hızlı bir şekilde kilo vermeniz bir kandırmacadan başka bir şey değildir. Verseniz bile çok sağlıksızdır. Çok kısa bir sürede fazlasıyla alırsınız. Defalarca denediğiniz bu kandırmaca yöntemlerle bir gün gelir boşu boşuna kendinize

YAPAMAYACAĞIM” “BAŞARISIZIM” damgasını vurursunuz.

Şunu hiç bir zaman aklınızdan çıkarmayın, zayıflayarak sağlığınıza ve güzelliğinize kavuşamazsınız. Sağlıklı ve güzel olarak zayıflayabilirsiniz. Bu bir süreçtir, yeni bir yaşam tarzıdır ve bunu gerçek anlamda yaşamaya başladığınızda çok keyifli ve eğlencelidir.

Kilolu olmaka kader değildir, kilolu olmak bir alışkanlıktır. Bu güne kadar pek çok kişi uzun yıllardan sonra düşünce ve alışkanlıkların değiştirerek forma girdi. İsterseniz bunu siz de başarabilirsiniz. Yeter ki bunu heyecanla isteyin. Sonrada kendiniz üzerinde farkındalık kazanın. Kendinizi inceleyin, içinize dönün hangi açlığınızı yemeklerle doyurmaya çalışıyorsunuz, hangi sabitleşen düşüncelerinizle bedeninizi de şişiriyorsunuz bulun. Sağlıklı beslenme alışkanlıklarını araştırın, yeni tadlar deneyin. Kendinize sağlıklı olma izni verin.

Hızlı ve kolay yöntemlerle kilo vermenin sahte cazibesine kapılmak sizi oyalamaktan başka bir şey yapmaz. Sağlıklı olarak bir yılda 40 kilo verebilirsiniz. Bu süreçte yeni düşünce ve yaşam tarzınız alışkanlık haline geldiği içinde geri dönüşünüz olmaz. Yaşamınızın geri kalan yıllarını düşündüğünüzde, bir yıl hiç de uzun bir süreç değildir. Düşünsenize geçen sene bugün başlamış olsaydınız bugün ideal kilonuzdaydınız. Şimdi başlarsanız da seneye bugün sağlıklı ve ideal kilonuzda olacaksınız. Kendinize sağlıklı ve güzel olma izni verin. Çünkü siz buna değersiniz 🙂
Sevgiyle ve sağlıkla ilerleyin…

Arzu Bıyıklıoğlu
Nlp Uzmanı – Yaşam Koçu
arzubiyiklioglu.com
GSM: 0532 220 66 04
E-mail: arzu.byk@hotmail.com

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Diyet

Etiketler:, ,


Yorumlar "GÜNDE 10 DAKİKA AYIRIN 10 KİLO VERİN"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. fatih armut dedi ki:

  hiçte inandırıcı deil ama yinede demekte fayda var sanırım

 2. sevim arslan dedi ki:

  ben 20 dakikamı ayırayım ama sasıl zayıflayacagım cevap

 3. Neriman dedi ki:

  Peki siz böyle bir başlık gördüğünüzde ya da duyduğunuz da buna inanıyor musunuz?
  Sorusuna yanıt tabi ki EVETTTT :))) Böyleyiz valla 🙂

 4. hale gaye dedi ki:

  sız bızle dalgamıı gecıyorsunuz bu nebıcım bır baslık herkes kendı reklamını yapıyor sızın gıbı
  ustune bıde baskalarını topa tutuyor reklam pesındeler dıye