By 02 Temmuz 2009 Devamı →

EPİLİXİR KESİN ÇÖZÜM MÜ



Epilixir kadınların YENİ UMUDU MU?
EPİLİXİR KESİN ÇÖZÜM MÜKadın olmanın belki de en sıkıntı verici durumu istenmeyen kıllardır. Kadının kılsız-tüysüz olması beklenir, aksi halde bakımsızlık göstergesi kabul edilir. Oysa hiç te basit bir uğraş değildir kıllarla başetmek; Don Kişot’un yel değirmenleriyle nafile savaşına benzer. Ayrıca ciddi zaman, emek ve paraya malolan, can yakan tatsız bir iştir. Herşeye rağmen yine de kıllar temizlenir, çünkü kaş, kirpik ve saç dışında kıl hiç estetik görünmemekte, vücut temizliği hakkında negatif sinyaller vermektedir. Bunun yanısıra kıllar seksüel cazibeyi düşürmektedir. Kıl konusunda erkekler sanıldığından çok daha titizdir, dile getirmeseler de gözden kaçırmazlar. Kadının bu konudaki tutumuna göre kişiliği hakkında kanıya vardıkları çok olur. Kadının kişisel bakımına özen göstermesinin ilişki için ideal partneri seçmekte artı puan olduğu belirlenmiştir ve kişisel bakımdan kasıtla kadının düzenli epilasyon yapıyor oluşundan bahsettiğini söyleyenler ilk sıradadır. Tabi ki erkekler üzerinde bırakılacak izlenimden çok çok önce kişisel memnuniyet gelmektedir. Gecikmiş epilasyon yüzünden kendini rahat hissedememek, dilediğini dilediği zaman giyememek istisnasız tüm kadınların tadını kaçırır. Bu yüzden daima temiz olunmalı, düğün, dernek, toplantı gibi tarihi önceden belli zamanlar için epilasyon tarihi belirlenmeli vs. vs. bir sürü normal hayatın koşturmacası içinde angarya niteliğinde işle uğraşılmalıdır ki hiç ama hiç kolay değildir.
Normal sınırlardaki kıllarla başetmek başlı başına bir sorunken farklı etkenlerle olabilen aşırı kıllanma kadın için hayatı zindan eder,tüm dikkat bu konuya verilir, giyim, kuşam, makyaj, tüm bunların da tadı kaçar. Alındığının üstünden iki gün geçmeden yeniden çıkan erkek sakalı görünümündeki kıllar makyajla kapatılamaz, ister istemez o bölgeye kayan gözlerden gizlenemez. Aslı olsun olmasın kişi karşısındakinin sadece o bölgeye baktığı hissine takılır kalır. Bu durum en çok yüzdeki kıllar için geçerli olsa da tüm vücut kılları için geçerlidir.Kıllarla bitmek bilmeyen amansız ve gittikçe umutsuzlaşan bir savaşa girilir.Her yol araştırılır,sorulur,denenir.Zaman harcanır,emek verilir,para akıtılır.Zorlu bir uğraştır bu,her anlamda tüketicidir.
Kılları temizlemek için uygulanan ağda,epilatör, ip, cımbız gibi yöntemler geçiçi çözümlerdir. Kişiden kişiye değişmekle birlikte iki hafta ile bir ay arası gibi zaman aralıklarıyla sürekli tekrar edilmesi gerekir.Uygulaması zahmetli,acı veren metodlardır.Yine de ekonomik oluşu, kendi kendine uygulama olanağı gibi avantajlarıyla sık kullanılan yöntemlerdir.
Kıllardan sonsuza kadar kurtulmayı vaad eden yöntemler hakkında
İğneli Epilasyon ( elektrolisis ) Amerika’da permanent hair removal yani kalıcı epilasyon olarak kabul edilen tek yöntemdir. Beklenen sonucu almakta uygulayıcı ve kullanılan cihaz hayati faktörlerdir. Uygulayıcının kıl kökünü cihazıyla görebilecek yetenek ve tecrübeye sahip olması,vereceği akım şiddeti hakkında bilinçli olması hem sonuc almakta hem de istenmeyen yanık izlerinden korunmakta çok önemlidir. İdeal uzman ve cihaz ikilisi varlığında bile üç yıla varan uygulama süresi ciddi bir dezavantajdır. Artı ne kadar ideali yakalanmış olursa olsun yanık yaraları ve ardından izleri her zaman varolan riskleridir.Lazer Epilasyon Amerika’da permanent yani kalıcı olarak kabul edilmemektedir.

Başarılı merkezlerde alınacak düzenli uygulamalar sonrasında dahi kesin sonuca ulaşmak imkansızdır. Sonrasında en geç altı ayda bir back-up denen seansların alınması gerekmektedir çünkü uygulanan şiddet ne kadar arttırılırsa arttırılsın derinlerden kök alan kıl köklerine ulaşmak mümkün olamayabilmekte ve bu durumda kıl kökü tamamen hasarlanıp kıl üretemez duruma gelememektedir. Kıl kökü zayıflamış olsa bile zaman içerisinde kendini toparlamasıyla eski duruma dönüş sözkonusudur. Tüm bu sebeplerden dolayı lazer epilasyon permanent hair removal sınıfına girememekte hair growth inhibitor ( kıl gelişimini yavaşlatıcı ) sınıfında yer almaktadır.

Back-up seansları lazer epilasyonun olmazsa olmazıdır ancak çok az sayıda merkez bu bilgiyi müşterileri ile paylaşmaktadır,geri kalan büyük çoğunluk ise paylaşmamaktadır.

İğneli epilasyonda olduğu gibi lazer epilasyonda da yanık riski oldukça yüksektir. Özellikle koltukaltı ve kasık bölgesi gibi kılların kalın, köklerinin derin olduğu bölgelerde uygulamada çıkılan yüksek değerler sık sık yanıklara yol açmaktadır. Her ne kadar acısız olduğu iddia edilse de acı her zaman sözkonusudur. Bu yüzden başvurulan anestezi altında uygulamalar kişinin yanma hissini yitirdiği bir durumda uygulama yapıldığı için risklidir, kişi acı hissetmediği için uyarıda bulunamaz ve uygulayıcı güvensiz değerlere kolaylıkla çıkabilir.

İğneli epilasyonda olduğu gibi lazer epilasyonda da uzmanlık ve kullanılan cihaz hayati önemdedir.Olması gerekenin dışında uygulamalar facia olarak nitelenebilecek sonuçlar doğurabilmekte,bu tip durumlarda olay basit bir yanık olayını aşıp ciddi sağlık sorunları doğurabilmektedir.
Lazer epilasyon olsun iğneli epilasyon olsun,bu hizmetleri veren merkezleri seçerken en çok yapılan hata merkezin albenisine,reklamına ve fiyatlarına göre karar verilmesidir.Oysa en doğrusu o merkezden hizmet almış kişilerin yorumlarına göre karar vermektir.Çok iyi araştırmak kilit noktadır ve sağlığınızdan olmamak için,harcayacağınız zamanın,paranın boşa gitmemesi için şarttır. Aksi halde ömür boyu yanık izleriyle yaşamak ve kaynaklarınızın boşa gitmesi riski hiç te düşük değildir.

HOLLYHERBS EPILIXIR

Epilixir kıl kökünü zayıflatmaya, kıl üretme yeteneğini kaybettirmeye yönelik formüle edilmiş bir üründür.Başlı başına bir epilasyon yöntemi olmayıp zaten uygulanagelen epilasyon metodları ardından kullanımı ile etkisini göstermekte ve bu yönüyle Hair Growth Inhibitor grubunda yer almakta,epilasyonu tamamlayıcı bir ürün olarak tanımlanmaktadır. Epilixir kıl kapsülündeki yağ hücrelerine etkiyerek üretilen kılın zamanla zayıflamasına ve son noktada kıl üretiminin durmasına yardımcı olur.
Kıllar ilk Epilixir seansından itibaren rengini kaybedip zayıflamaya başlamaktadır. İlerleyen uygulamalarla kıllarda çok belirgin bir azalma ve incelme olmaktadır. Devam eden her bir seans azalmanın ve incelmenin devamına yardımcı olur.Normalde ayda bir epilasyon ihtiyacı duyan bir kişi dört-beş aya varan zaman aralıklarıyla epilasyon ihtiyacı duymaktadır. Bu noktada kıllar gözle görülmeyecek kadar kısalmış,incelmiş ve renksiz hale gelmiş durumdadır.Ardından gelen kullanımla kıl üretiminin tamamen sonlanması beklenmektedir.

EPILIXIR Özellikleri ve Avantajları
-Epilixir tamamen bitkisel kökenli bir üründür.
-Çözücü olarak kullanılan sıvılar,raf ömrü kazandırmak için eklenen stabilizatörler yine doğal kökenli olup hiçbir şekilde kimyasal içermemekte,elde edildiği saflığıyla kullanıma sunulmaktadır.
-Tam anlamıyla doğal bir ürün oluşundan dolayı yan etkisi yoktur,allerjik reaksiyona sebep olmaz.
-Epilixir yağ içermez. Su bazlı bir üründür ve sürüldüğü anda kurur.Saatlerce kendinizi yağlı,yapış yapış hissetmez,rahatlıkla giyinip işe gidebilir,günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.
-Epilixir kokusuzdur. Kullanılan bitkilerden gelen ham ot kokusu sürüldüğünde kaybolur ve kokudan kaynaklı rahatsızlık hissedilmez.
-Epilixir üretildiği bitkilerin doğal rengine sahiptir.Ciltte renk değişikliğine sebep olmaz.
-Epilixir batık kıl oluşumuna sebep olmaz hatta içeriğindeki bitkiler sayesinde cildi sağlıklı bir şekilde soyarak varolan batık kıl sorununun çözümüne yardımcı olur.
-Epilixir’in kıllar üzerine etkisi yaş,cinsiyet,uygulama bölgesi gibi etkenlerden bağımsızdır.
Kıllanmanın temelinde hormonal bozukluk oluşu seans sayısını arttırabilir ancak beklenen sonucun alınmasına engel değildir.Profilinde hormonal bozukluk olan kullanıcıların doktor kontrolünde hormon tedavilerini almaları kıllardan kurtulmaktan önce sağlıkları açısından şiddetle önerilir.
-Epilixir kıllardan kurtulmanın en ekonomik yoludur.Sadece bir damlası avuç ayası büyüklüğündeki bir alan için yeterlidir.100 ml Epilixir ortalama boy ve kiloda bir bayana klasik yarım bacak,bikini,koltukaltı seansları için en az 8-10 seans yeterlidir.
-Epilixir kullanımı kolay bir üründür.Evinizin mahremi ve konforunda kendi kendine uygulama kolaylığı sağlar.
-Epilixir kıllardan kurtulmanın en acısız yoludur.Epilasyon sırasında doğal olarak duyulan acı dışında acı hissine sebep olmaz aksine her seansta kıl kökü daha da zayıflayıp küçüldüğünden acı hissi de ortadan kalkmaktadır.

EPILIXIR Nasıl Kullanılır ?

Epilixir ile sonuç almakta anahtar nokta kıl köküne ulaşmasıdır.Epilasyon sırasında kırılma olması halinde Epilixir kıl köküne ulaşamayacağından doğal olarak etki edemez.Bu sebeple epilasyon aşamasında çok titiz davranılmalı,mümkün olduğu kadar iyi temizlenilmelidir.Unutulmamalıdır ki ne kadar kıl kökünden temizlenirse o kadar başarılı sonuç alınacaktır.

Bu işlem her kullanımda solusyona ait bazların tamamından yararlanmanız açısından çok önemlidir.
– Epilixir uygulamasında en ideal kabul edilen epilasyon yöntemi epilatörle temizlenilmesidir. Ardından cilde su dahil hiçbir şey değmeden açılmış durumda olan kıl köklerine hemen Epilixir uygulanabilir ki bu maksimum etkiye ulaşmakta çok önemlidir.
– Epilatör kullanımının mümkün olmadığı durumlarda ilk tercih klasik şeker ağda olmalıdır.Şeker ağda kullanıldıysa hemen ardından dayanılabilir sıcaklıkta bol suyla bölgenin yıkanması gerekir.Bu şekilde kıl köklerini bloke edebilecek ağda kalıntıları uzaklaştırılmış olur ve ardından Epilixir kullanılır.
– Sir ağda,epilasyon sonrasında yağ sürülmesi gerektirdiği ve ciltte doku kaybına sebep olabildiği için önerilmemektedir.Uygulamada sir ağda sonrası kullananlar beklenen sonuçlara ulaştığını bildirmişse de başka alternatif olmadığı durumlar dışında önerilmemektedir.
Epilixir uygun yöntemle temizlenen bölgeye kıl çıkış yönünün tersine sürülür ve kuruması beklenir.Masaj ve/veya ısı yüzey uygulaması etkisini güçlendirecektir.Epilasyonu takip eden ilk 24 saat içerisinde toplam üç uygulama ile seans tamamlanmış olur. İkinci-üçüncü gün uygulamaları etkisinin artması ve daha kısa sürede ortaya çıkması açısından anlamlı bulunmamakla birlikte kişisel tercihe bırakılmıştır,tercih edilmesi halinde takip eden günlerdeki uygulamaların sağlık açısından sakıncası yoktur.

Epilixir kullanıldığından itibaren bir hafta süre için nemlendirici krem, losyon, koltukaltı deo, roll-on kullanılmaması önerilir.

Tüm bunlar lanolin, vazelin, yağlar vb. gibi kıl kökünü güçlendirmesi muhtemel içeriğinden dolayı bir süre için uzak durulmasında fayda görülen ürünlerdir. Ciltte hem Epilixir’in özelliğinden hem de nemlendirici kullanılmamasından kaynaklı kuruluk hissedilebilir,pullanma görülebilir;bu normaldir.Ölü derinin uzaklaştırılması için peeling hatta daha da iyisi ve sağlıklısı kese önerilir.
Seans aralıkları normalde takip ettiğiniz sürelerde olmalıdır.Genel bir öneri olarak en geç üç haftada bir uygulama idealdir.Bu konuda dikkat edilmesi gereken nokta kıllar azalmaya incelmeye başladığında seans aralıklarının uzatılmamasıdır.Bu en çok yapılan yanlıştır ve sonucu geciktirir.En azından ilk on seans boyunca belli seans aralıklarının takip edilmesi istenen sonuç için şarttır.Sonrasında ise seans aralıklarını dilediğinizce uzatabilirsiniz.Bu sürece ulaştığınızda göremediğiniz için temizleyemediğiniz kılların varlığı sorun değil keyif olacaktır”¦

EPILIXIR Kesin Çözüm müdür ?
EpilixirVücutta dudaklar, el ayası, ayak tabanı, kulak kepçesinin arka yüzü,göbek deliği ve doku kaybı sonrası oluşmus scar tissue denen kabuk atmış deri dışındaki tüm cilt dokusu kıl üretme yeteneğindedir.Kılları kökten bitirmeye yönelik teşebbüsler yeni kıl oluşumunu tetiklemektedir çünki kıl vücudun toksin atmada kullandığı yollardan biridir ve vücut bu savunma mekanizmasını kaybetmemeye çalışır. Buna karşın Epilixir kıl köklerine kuvvetli etkili doğal bir ürün olduğu için nihayetinde kıllardan tamamen kurtulmak olasıdır. Kişiden kişiye değişmekle birlikte beş-altı seans sonrası kıllar seffaf, çok ince neredeyse gözle görülemez dereceye vardıkları için estetik sorun olmaktan çıkacaktır.
EPILIXIR Kullanımı Sonrası Yeniden Kıllanma Olur mu ?
Epilixir kullanımı ile elde edilen sonuç kalıcıdır. Kıl kökleri sağlığını tamamen yitirdiğinde yeniden kıl üretemez dolayısıyla yeniden kıllanma olası değildir. Ölmüş olan bir kıl folikülü bir daha asla kıl üretemez.Buna kellik en iyi örnektir; ancak başka bölgelerden taşınan canlı foliküller ile saç ekimi dışında yeni saç çıkması imkansızdır.
Epilixir bikini bölgesinde çok hızlı sonuç vermektedir.Brezillian wax,pubic wax gibi özel tercihi olanların ilk seanstan itibaren epilasyonunu bu şekilde yapıp Epilixir kullanması önerilir.

Ürünü kullananların kullanıcı yorumlarınız bekliyoruz.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:, ,


219 Yorum Var "EPİLİXİR KESİN ÇÖZÜM MÜ"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. robert dedi ki:

  30 dakika içinde% 2 bugün hızlı ve acil kredi almak. e-posta yoluyla daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata (olisonfinancehome@hotmail.com)

 2. zelal mavi dedi ki:

  hande şemin bak almayın evde var kullanmıyorum canlarım yok faydası inanınbana bende burayı okuyup aldım allah rızası için yazık o paraya bak pişman olcaksınız bende sizden beterim kıl konusunda

 3. şemin dedi ki:

  valla hande doğru diyosun ,tonla para verip reklam yapmıyorlar,ama inanıyorumki yeterli finans kaynakları olsaydı bunlarda basbas bağırırdı bitiriyoruz diye 🙂 dediğin gibi yine de kötünün iyisi bu epilixir :)))

 4. hande dedi ki:

  ne reklamini gordum ne iddiali iddiali bagardiklarini.azaltir,inceltir geciktirir diyor,damdazlak kilsiz tuysuz kalacaksiniz diye yalandan reklam yapmiyor.bakanlik onayli,marka tescilli,bitkisel ve patentli.su an butun kil urunleri icinde yine en inandirici olani epilixir.alip deneyecegim.gec ciksa da yeter bana cunki berrrrbat durumdayim,kahrolsun hamam otu beni ayiya cevirdi 🙁

 5. GİZEMLİ KENTLİ dedi ki:

  BEN ERKEĞİM
  BENİMDE GÖĞSÜMDE, OMZUMDA KOLLARIMDA SIKÇA KIL VAR
  AMA ARTIK SIRTIMDA DA ÇIKMAYA BAŞLADI
  GEÇMİŞTE ÇOK TÜY DÖKÜCÜ KREMLER KULLANDIM SANIRIM ONDAN BU HALE GELDİM.
  KILA ÇÖZÜM BULAN OLURSA LÜTFEN BANA MAİL ADRESİMDEN ULAŞSIN.
  gizemli_kentili@hotmail.com

 6. leylim dedi ki:

  şuan yok malesef selin su,olsa illaki duyardık.hepsi para tuzağı,bi lazer ve iğneliden olumlu sonuç yorumları okuyoruz,krem mrem bu işe hak getire :))
  günün birinde illaki çözüm bulacaklar ama ozamanda biz yaşlanırız,kılla tüyle uğraşmayız ,ehuıuuuu:))

 7. selin su dedi ki:

  arkadaşlar 9. seansım oldu epilixirin hiç faydasını görmedim.siyah kıllarda en etkili çözüm alexandır lazer ,yaptırdım 6 seansta sonuç aldım.sarı tüyleri siyahlaştırıyor.sakın yüzünüze uygulattırmayın ayva tüylerim şimdi siyah kıl oldu.bir çok ürünü deneyen birisi olarak epilixirinde işe yaramadığını rahatlıkla söyleyebilirim.arkadaşlar şu ürünü kullandım gerçekten sonuç aldım diyebileceğiniz bir ürün var mı? cevaplarınızı bekliyorum …

 8. garden dedi ki:

  alican,üreticinin adı Fisun Padir diye geçiyor,marka tescilini aratınca bu ad ile geçiyor,niçin merak ettiniz ki ,bunun bence hiç bi önemi yok,önemli olan ürünün işe yarayıp yaramaması.
  Bu kıl tüy işi bizi daha çok yoracağa benziyor,denemeden de hiç bi ürün hakkında net bilgi sahibi olamayacağız.İnandığım en belirgin nokta ise çok fazla abartılı reklam ve kesin bitiriyoruz gibi ibareler kullanan üreticilerin ürünlerinin fiyasko olduğu ..

 9. hacer dedi ki:

  insanları vicdanlı olmaya davet ediyorum. her insanın hassas bir noktası var. buradaki insanların ortak özellikleri tüylerden sıkıntılı olmaları. bunu kullanarak insanların zaafları üzerinden para kazanmak isteyen kim varsa kınıyorum. benim de tüy problemim var ve gerçekten bu durum artık tüm hayatımı olumsuz yönde etkiliyor. çözüm bulamıyorsunuz ve en ufak bir şeye bile minnet eder durumdasınız. ben öyleyim en azından şu an. ve bu durumu kullanan fırsatçıların hepsi inşallah buna maruz kalır ve anlarlar durumun vahametini… ben bu ürünü kullanmadım iyi mi kötü mü bilmiyorum. bütün yorumları büyük bir sabırla okudum ve kullanmamaya karar verdim çelişki dolu şeyler. lazer epilasyona üyelik başlattım ama o konuda da tereddütlerim, korkularım var. sanırım en iyisi doktora başvurmak ve öngördüğü tedaviyi ya da yöntemi uygulamak… doktora da gittim ancak herhangi bir hormon bozukluğu ya da başka bir durum yok. ne yapacağımı bilmiyorum. allah kimseye çaresiz dertler vermesin çok zor bu gibi durumlarla baş etmek…

 10. alican dedi ki:

  arkadaslar deniz hanim denilen sahis mesajini denise f. padir adiyla bitirmis. lakin bu ismi google da aratinca hicbirsey cikmiyor ..

 11. mine senturk dedi ki:

  epilixir 9. seansimi yaptim
  yorumuma gelince
  epilasyon araliklarim iki katina uzadi
  agdada harcadigim zaman yaridan fazla kisaldi
  kil cikmayan bos bolgelerim var
  tamamen bitecegine inanmiyorum ama killarin azalmasi,incelmesi ve agda araligi surenin uzamasi bile buyuk rahatlik getirdi
  oncesinde bioderi hamam otu ignelisi lazerlisi denemis biri olarak epilixir cok daha ucuz ve etkili diyebilirim

 12. zeno dedi ki:

  epilixirin ilk çıktığı ürünüyle şimdi yeni çıkan 50 ml lik ürünün içeriğide farklı arkadaşlar.içerik değiştiği için mi acaba yeni yorumlara bakınca etkisizdi epilixir diyo herkes .

 13. zeynep fırat dedi ki:

  arkadaşlar bizde bugün aldık arkadaşımla sonuçları yazarız.

 14. zeynep dedi ki:

  arkadaşlar bende epilixir kullananlardanım.4 ay önce internetteki yorumları okuyarak aldım. ilk çıktığı zaman deneme ürününü kullananlar 2-3 seansta çok iyi sonuçlar aldıklarını belirtmişler. 5.seansım bitti ama hiç değişiklik yok.

 15. Gonca gulum dedi ki:

  Bende kullanmak istiyorum nereden alabilirim fiyatı nedir? Lütfen bilgilendirin teşekkürler.

 16. zarife doğruer dedi ki:

  bizde numune ısyiyoruz denemeden almak istemiyoruz ilgilere duyrulur

 17. edaaleyna dedi ki:

  bende numune almak istiyorum nasıl alabılırım

 18. ahmet akçay dedi ki:

  insanlar gerçekten bu zor durumda yardım edebilecek birilerini bekliyorlar.ama herkez farklı şeyler yazıyorlar.bir bayan için ne kadar önemli oldugunun farkında degil galiba bu insanlar.yarın kızınızın başına gelirse anlarsınız.şuraya adam gibi gerçekten kullanan insanlar yazsın.çünkü çoğu insan yorumlara göre alışveriş yapıyorlar.ayrıca bu paraları evinde yemek yemeyipte biriktirip bu ilaçlara veren insanlar var.o yüzden buraya yorum yapan arkadaşlar dogruları yazsınlar.ALLAH tan korksunlar.çocuk oyuncagı değil bu olay.genç kızın hayatı psikolojini düşünseniz.lütfen rica ediyoruz.saygılar…

 19. tugba ozsoy dedi ki:

  Dogrusu kalici bi cozummu bnde cok mrrk ettim urunu denemk istiyorum fakat urun ya drdindigi gibi degilse.. Numune yollanirsa denem ek isterim

 20. kader dedi ki:

  arkadaşlar bu yorumlar gerçekmi reklammı?insan neye inanacağına şaşıyor.gerçekten kullanıpta iyi sonuç alan varmı?

 21. nurm dedi ki:

  Numune veriliyorsa banada gönderebilirmisiniz yada nasıl temin ederim epilixir numunesini???bilgi verirmisiniz pls…

 22. Sisi dedi ki:

  Delirttiniz bizi be dogruyu kim soyleyecek yeter artik

 23. burcu kargı dedi ki:

  ben yaklaşık 5 aydır bu ürünü kullanıyorum ve her kullanımdan sonra tüylerimde gözle görülür derecede incelme oldu ve hatta bacağımın bazı bölgelerinde çıkmıyor. yaklaşık 1-2 yıl aralıksız kullanmayı düşünüyorum.kıl dönmelerini önlemek için kese kullanın ancak epilixir ve kese vücudun nemini azalttığından dolayı kıl dönmeleri yine devam edecektir.bunun için nemlendirici krem kullanmayın çünkü bu tip kremler kıl köklerini besler onun için yulaf ezmesini suda bekletin ve pamuğu bu suya batırarak bacağınıza sürün bu işlem nemlenmesini sağlayacaktır.kıl dönmelerinden dolayı oluşan lekelere gelince maydonozun yapraklarını kurutun bunu da bir tülbentin içine koyup ıslayarak bacağınızdaki lekelere sürün.ama tüm bu dediklerimi düzenli olarak yapmanız gerekiyor yoksa bir faydasını göremezsiniz

 24. duygu deniz dedi ki:

  bende numune almak istiyorum nasıl alabılırım acaba

 25. nur o dedi ki:

  bende 3000 tl vermştm tüm vücut lazere.. ve benim yüzümde de yer yer lekelr oldu.. hangi şehirdeysen iyi bi güzellik merkezyle görüşüp kimyasal peeling falan yaptırabilirsin zelalcim sen. çünkü bu lazer lekelri kendi yöntemlerimizle geçecek bişey değil bi doktorun ya da estetisyenin görmesi lazım

 26. zelal dedi ki:

  canım valla ben sıe ağda aldım onu kullanıyorum hani şu makinanın içine yerleştirilen varya uzun kare ondan kullanıyorum herkes gibi bende bacakalrımı kollarımı 3 4 hafta da bir alıp aldığım gün limonla tuz süreceğim en azından geç çıkmış olur hiç yoktan iyidir lazer ve iğneli epilasyon yüüzmü mahfetti şuan yüzüm delik delik ve lekeli ne yaplacağımı bilmiyorum sözlüm 1 hafta sonra askerden dönecek kılı geçtim ama bu gözenek ve lekeler nasıl gidecek düşüine düşüne kafayı yedim kendi paramla kendimi mahfettin 3000 tl harcadım lazere

 27. nur o dedi ki:

  teşekkür ettim zelalcim. benim lazere de bi çok param gitti babama acıyorum artk. bundan sonra kendi yöntemlerimle halletcem. bu limonla tuzu hep duyuroum ben bide bunu denicm artık.. peki ağdada hangisini terch edersnz ben daha önce hiç ağda kullanmadım??

 28. ZELAL dedi ki:

  NURCUM SAKKIN ALMA BAK PARAN BOŞA GİDER GERÇEKTEN İŞE YARADIĞI FALAN YOPK BEN 2 3 AY ÖNCE ALDIM İNANMA BAK BOŞVER BENDE LAZERE İĞNELİYE HEPSİNE GİTTİM YOK EN İYİSİ BUNDAN SONRA TÜYLERİNİZİ ALDIKTAN SONRA LİMN LA TUZU KARIŞTIRIP SÜRÜN BİRDE NANE ÇAYI İÇİN BENDE DENEMEYE YENİ BAŞLADIM AMA MANTIKLI OLAN BU ARTIK KARAR VERDİM AYDA BİR KERE AĞDA YAPIP SONRA DA SÜRECEĞİM DÜZENLİ OLARAK GEÇ ÇIKAR İNCELTRİ

 29. ELİF MUZAÇ dedi ki:

  KİME İNANACAĞIMI ŞAŞIRDIM DOĞRUSU!

 30. selin cenger dedi ki:

  deneme gruplarına katılma şansım olmadı ,denemek istiyorum, sizden numune göndermenizi rica ediyorum.

 31. nur o dedi ki:

  arkadaşlar mrb ben 19 yaşındayım.. vücudumun her yerinde tüy var nefret edyrum bunlardan. 2 yıl önce tüm vücut lazere başlamştım hala da devam edyrum. lazer bacaklarımda işe yaradı ama kollarımda yüzümde hiç bir sonuç alamadım aksine kalınlaştı :(( bende artık bırakmak istyrum bu lazeri çünkü çok canım yanıyo artık dayanamıyrum o yüzden bitkisel bi yöntem arıyrum. epilixiri denemek istyrum eczanelerde varmı bu ürün bilgi verirsenz sevnrm. ayrıca epilamor bioder bitki derman gibi biçok ürün var hiç birine inamıyorum ama epilixir nedense daha uygun geldi bana.. tavsiyeleirnizi beklyrum..

 32. canan kocaoğlu dedi ki:

  bende denemek istiyorum kesin kararımı vermeden önce sizden numune göndermenizi rica edeyorum.

 33. kıpkıl dedi ki:

  hadi yaa,bu üründemi fos çıktı,bide 50 milime düşürmüşler aynı eski fiyata,artık kimse almaz.50 ml neki ,koluna yetmez adamın :(((

 34. meçhul dedi ki:

  kimse kendini kandırmasın ve parasını çöpe atmasın… hiçbir işe yaramıyor… tamamen uyduruk.. az param gitmedi:(

 35. kıpkıl dedi ki:

  ee arzu asabey niye sesiniz çıkmıyor,varmı öyle suç atıp kaçmak ,dikkatli okumuyor sonrada millete çamur atıyorsunuz !

 36. kıpkıl dedi ki:

  arzu asebey,ben şimdi baktım bütün yorumlara,15.07.2009 da hülya hanım sormamış nereden sipariş verebiliriz diye,hemen alt yorumda başka bi kullancı(şerife aksoy) sormuş nereden alabiliriz diye ,insanları böyle töhmet altında bırakmayınız dikkatli okuyunuz lütfen .

 37. arzu asabey dedi ki:

  hülya Ö. nün yapmış olduğu yoruumlara bakılırsa 02.07.2009 tarihinde dördüncü seans kullanımını yapmış ancak 15.072009 tarihinded ürünü nreden sipariş edeceğini soruyor. Valla ne güzel . Nasıl olsa millette para da çok kılda çok. bu kadarına da pes valla tebrikler hülya hanım bari tarihlere baksaydın

 38. zelal dedi ki:

  way be şuraya bak ne güzel dolandırıyorlar insanı

 39. gıdım dedi ki:

  yaw onun adı deniz değil ,deniz diye yutturdu,herneyse ben deniz diye yazıp çizip dolaşan zat bu aralar kayıp sanırım
  resmi siteside yayından kaldırılmış,anlayamadım

 40. zelal dedi ki:

  deniz hanım diye bir bayandan bahsediyorlardı şimdi nerde kendisi çok emindi ne oldu şimdi bu arkadaşların parasını iade etsin bakalım yada çıkıp bir iki kelime bişey yazsın bunloar böyle işte insanları en zayıf yerinden incitmek…

 41. maxi dedi ki:

  sayın mehmet mıhcı,ürün içerik bilgisinde altı çizilerek yazılmışki ,kıllar herhangi bir yöntemle mutlaka kökten alınmalı..kiii ürün etken maddeleri kıl yuvasına girebilsin.bu bütün ürünler için gerekli..bunu unutmayın …
  bu durumda tüy dökücü gibi yüzeysel temizlik yapan epilasyon yöntemlerini denemeniz boşa çaba olur.
  epilatör şart değil,ağda yapabilirsiniz,kuaförde aldırsanız canınız çok yanmaz,ağrıyı azaltmak için emla vb gibi lokal anastezik kremlerden faydalanabilirsiniz.artık baylarında rahatlıkla gidebildikleri güzellik merkezleri çok fazla.

 42. mehmet mıhcı dedi ki:

  tamamda zelalciğim bu kıllar kökünden nasıl çıkacak çok acı verir bi tavsiyeniz varmı ltf yardımcı olun

 43. ZELLAL dedi ki:

  VALLA BANA GELEN PAKET BANTLANMIŞTI KARTONLA SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYIDA GÖRMEDİM BEN AMA KENDİ SİTESİNDEN İSTEMİŞTİM ANLAMADIM GİTTİ YA …AYRICA ZEHRA SENİN DEDĞİNİN GİBİ ÇABUK ÇIKIYOR VE DAHA DA SERT OLDU KOLLARIM GÖBEGİM ŞAŞIRDIM KALDIM KAFAYI YİYECEĞİM BİRDE YÜZÜME İĞNELİ YAPTIRIYORUM HERYER DELİK DEŞİK BİRDE GEÇMEZ DİYORLAR VARMI YA BİR BİLGİNİZ KORKUYORUM İZ KALACAK DİYE

 44. kıpkıl dedi ki:

  acaba içeriğindeki maddeleri mi değiştirdiler ?
  başlarda herkes epilixir işe yarıyor diyordu
  bedava numune dağıtıyorduda bedavasımı öyle zannettirdi ne:)

 45. zehra çakmak dedi ki:

  canım sonuç alırsın inşallah.. ya bende birkere uyguladımdaha epilixir daha erken çıkardı sanki:( hiçbir bölgede söylenilen sonuçlar yok ama denicem bakalım belki geç de olsa bi işe yarar..

 46. ZELAL AKKUŞ dedi ki:

  ÖNCELİKLE MEHMET SENİN DEDİĞİN ŞEKİLDE OLMAZ O KÖKÜNDEN ALACAKSIN Kİ İÇİNE İŞLESİN EĞER AĞDAYLA FALAN ALAMAYACAKSAN BU ÜRÜNÜ BOŞUNA ALMA Kİ ZATEN O KOCAMAN BÖLGEYİ AĞDAYLA ALMAK TA KOLAY DEĞİL ….AYRICA BU ÜRÜNÜ ALSAN DA İŞE YARAMAYACAK BİZİ KIZLARDA BİLE YARAMADI BEN DERİM Kİ BOŞUNA PARANI VERME BEN HALEN KOLLARIM DA KULLANIYORUM AMA HALA SERT VE HALA SIK….

  ZEHRACIM NETTEN ARAŞTIRDIM BİR İĞNELİ EPİLASYONA BAŞLADIM AMA ODA ÇOK İZ BIRAKTI AYHRICA GENE DE ÇIKTI DEVAM EDECEĞİM ÇÜNKÜ KADIN İDDALI HERGELEN TEMİZLENDİ DİYOR AMA ÇOK KORKUYORUM ZATEN SİVİLCE İZLERİ VARDI ŞİMDİ BİR DE İĞNE İZLERİ KALDI HEM KAHVERENGİ HEMDE DERİN DERİN İZ ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

 47. mehmet mıhcı dedi ki:

  arkadaşlar benim sırt ve omuz bölgemde çok ürünü uygulamadan önce epilatörle alınması gerekiyor herhalde epilatörle almadan kılları kökünden çıkartmadan yapsak faydası olur mu yoksa kol,gögüs ve sırt bölgesini epilatörle almak çok acı verir ne yapmamı önerirsiniz yoksa kıl dökücü krem uyguladıktan sonra epilixir uygulasak nasıl olur ltf yardımcı olun

 48. zehra çakmak dedi ki:

  arkadaşlar epilixirim a girilemiyo bu konuda fikri olan varmı?

 49. zehra çakmak dedi ki:

  cevap verdiğin için sağol zelalcim.ben aldım epilixiri sırtıma göbeğime uyguladım yorumlardan sonra pek umutlu değilim aslında ama yine de denemek istedim..benim durumum da senin gibi hormonal sorunum yokmuş ama annemin bacaklarında bile tek tüy yok bu nasıl genetik anlamadım….vücudumun heryeri resmen tüyle kaplı(göğsümde bile var) o kadar rahatsız ediyo ki anlatamam tişörtleri yakasına göre almaktan çok sıkıldım artık napicam bilmiyorum..hiçbişeye konsantre olamıyorum şu kıl tüy yüzünden.sadece dekolte bölgesi için yaklaşık bi sene bioder kullandım hiç bir etkisi olmadı karınca yağlarını falan saymıyorum bile..yinede deniyorum işte konu kıl tüy olunca komik geliyo ama işe yararsa resmen hayatım değişicek……..

 50. ZELAL AKKUŞ dedi ki:

  ZEHRACIM ALMA SAKIN HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR BENİM AİLEDEN GELEN BİR TÜYLENME SORUNUM VAR TEST YAPTIRDIM AMA HORMOLAR NORMAL ÇIKTI NASIL OLUYOR ANLAMIYORUM OYSA TÜYLERİM İKİ GÜN ARAYLA ÇIKIYOR GÖBEYİM YÜZÜM KOLLARIM AŞIRI TÜYLÜ VE SİYAH İKİ EPİLASYONU DA DENEDİM İŞE YARMADI DAHADA BATIRDI AYRICA İNELİ EPİLASYON İZ BIRAKTI İŞE BİLE YARAMADI O KADAR PARA HARCADIM EN SONU BUNU GÖRDÜİM DENEDİM AMA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM OYSA NE ÜMİTLE ALMIŞTIM BEN PARAMI HELAL ETMİYORUM SENDE BOŞUN ALMA BİZİM İŞİMİZ ALLAHA KALMIŞ ARTIK….

 51. iclal dedi ki:

  epilixirin içindekilerde bi tuhaf zaten:)
  guava sakiz formasyonu filan
  bu ne yahu daha önce hiç duymadım
  etkisiz olduğu içeriğinden belli
  araştırıp bilmeden alıp paranızı çöpe atmayın
  çok para yaa
  lazer daha mantıklı

 52. zehra çakmak dedi ki:

  evet arkadaşlar gerçekten iki senedir kullananlar nereye gitti ben tüm vücuduma kullanmak istiyorum bide dediğiniz gibi çoğaltırsa!!! gerçekten çok moralimi bozuyo lütfen bişey söyleyin..

 53. zelal akkuş dedi ki:

  yukarda biri de yazmışki iki kullanımda yarı yarıya azaldı yalan ya ik kere kullandım kıllar daha sert oldu onun ki iki kullanımda yarı yarıya bizim kinde hiç etkiğ yok bu nasılk iş bence kendileri yazıyorlar yalan ya almayın

 54. ankara_ dedi ki:

  arkadaşlar ben aldım bundan 1,5 ay önce 2. seansımı tamamladım hiç bir etkisini görmedğim gibi sanki kıllarım daha çok sertleşti.şişe bitene kadar kullanıcam ama kendimi kandırılmış gibi hissediyorum boş yere vakit kaybı :(sakın almayın derim kargo masrafıyla birlikte 95 tl mi çöpe attım.

 55. ZELAL AKKUŞ dedi ki:

  BENDE 1 AY ÖNCE ALDIM İKİ KEZ KULLANDIM ÇÜNKÜ BENİM KILLARIM HAFTA BİR ÇIKIYOR PEK BİR ETKİ GÖRMEDİM KOLLARIMDA GENE SERT KILLAR ÇIKTI HEMDE EPİLATÖRLE ALDIM OKDAR PARA VERİYORUM AMA ŞU KILLARIMA ÇARE BULAMAIM YA BÜYÜK BİR UMUTLA ALMIŞTIM İNŞALLAH İLERİKİ ZAMANLARDA ETKİSİNİ GÖSTERİR…..SİZİNDE DEDİĞİNİZ GİBİ NİYE KİMSE BEN 1 YILDIR YADA İKİ YILDIR HİÇ BİŞEY ÇIKMADI DİYEN YOK ŞAŞIRDIM HEP YENİ ALANLAR YAZIYOR….BU KILLARLA BAŞIM BELADA KOLUMERKEK KOLU GİBİ HATTA DAHA BETER SEVGİLİM BİLE ELLEYİNCE NE KADAR SERT DİYOR YARDIMCI OLUN YAAAA

 56. rukiye dedi ki:

  bende alamyı dusunuyorum ama iyi yorum yapanlara hep önyargılı yaklaştım reklam amaçlımı diye ama yine de insanda bir umut oluyo ister istemez. almayı yine de düşünüyorum. kesin sonuç oldugunu dusunmuorum ben kıllar tamamen yok olcak die alanlar zaten memnun kalmamıştır bence tamamen cıkmaması imkansız ama seyrek ve geç cıkması bile bence cok ii tabı dogruysa…

 57. trinity dedi ki:

  ilk yorumdan bu güne kadar neredeyse iki yıl geçmiş.bütün kullanıcılar genelde ilk ve ikinci seanstan bahsetmişler. bu ürünü seanslarıyla tam uygulayan arkadaşlar bu güne kadar çoktan sonuç almışlardır. Olumlu ya da olumsuz sonucu bildirirlerse çok iyi olucak.sağlıcakla kalın.

 58. yesim res dedi ki:

  bende yeni aldm inş işe yarar cok ktü bi duygu kıllarla yasamak

 59. emel ertekin dedi ki:

  arkadaşlar meraba bende forum sitelerinden bilgilendim ve hiç bir şikayete rastlamadım ve tabi sonunda aldım.bikini bölgesinde kullandım 2 gün önce sonuçlarını bekliyorum …

 60. irem dedi ki:

  bnde ilk burda gördüm ürünü daha önce hiç duymadım bioder kullanmayı düşünüyodum ama sanırım işe yaramıyo onun için bu ürünü kullanmayı düşünüyorumm ama tamda güvenemiyorum kullananlar acaba gerçekten memnun mu??

 61. muhammed dogru dedi ki:

  bu epilixie ise yarıyor mu??

 62. hürremsultan dedi ki:

  bankacı sizi anlıyorum ama ben yinede aceleci davrandığınızı düşünüyorum 2-3 ay çok az bi zaman değerlendirebilmek için lazer bile en az 1 sene sürüyorki kozmetik bi kremden kısa sürede etki beklemek hayal olur. nanokrem diye bi krem gördüm pek yorum yazan da yok ama en azından klinik çalışması vssi var,başka geriye krem kalmadı ayol,neyi kullansak hangisi etkili hangisi kolay sürülür sapasarp sardı bu durm iyce. neyse ben araştırmaya devam edim,burayıda okucam.

 63. bankacı dedi ki:

  vallahi parasını vermek isteyen varsa versin ..doğruyu yazıyorum .

  Bu saatten sonra herkesin kendi kararı.
  Bence yalan dolan ..Nasıl böyle bir cahillik yaptım bilmiyorum sadece ofis arkadaşlarımın alay konusu oldum çünkü bana alma demişlerdi.

  Çok kurumsalar olsalar şu yazımdan sonra paramı iade etmeleri lazım ama kimden ne koparırlarsa sanırım sonuçta istedikleri anda bana ulaşıp paramı iade edebilirler.

  Ama giden gitti ..

 64. hürremsultan dedi ki:

  Slm bankacı
  yorumlarnı okdumda ocakta kullanmaya başlamıssın epilixiri
  erken değilmi etkisiz olduğunu sölemek icin
  en altı ay yada bir sene kullanmak lazım gelir böyle ürünleri
  benim en çok aklıma takılan şey burda herkes epilxirin şişesinin üzerinde üretim yeri ve parti numarasını yazılmadığı yönnde
  ben çok tiizim eczande satılsadı keske

 65. bankacı dedi ki:

  Herkese selamlar ;

  Bundan önce 2 yorum daha yapmıştım .Sanırım hızlı karar vermişim mucizeler beklemyin demiştim ya arkadaşlar hiçbirşey beklemeyin .
  Büyük bir hayal kırıklığının yanında paramdan da oldum .Şimdi etrafımdaki herkes aynı şeyi söylüyor sen böyle birşeye nasıl kandın .
  Umarım hızlı karar verip yazdığım yorumdan etkilenip kimse bu ilacı almamıştır .
  İnanın kılların uzama süresiyle ilgili birşeymiş o seyrelti görüntüsü yoksa azaldığı falan yok .
  Bugünden itibaren lazer epilasyona başlıyorum .Esmer tenli bir bayan olduğum için çok araştırdım diod lazer yapan bir merkeze gidicem .Kollarım ve göbeğimdeki tüylerden rahtsızlık duyuyordum .Tek çare ya iğneli yada lazer epilasyon gerisi ne yazıkki para tuzağı ve hikaye 🙁
  Saygılar

 66. yeganekelimeler dedi ki:

  ELİF NACAR BENDEKİ KUTUDADA BAHSETTİĞİN BİLGİLER YOKTU,AYRICA FATURADA YOKTU,SANA FATURA GÖNDERDİLERMİ?
  SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYI YAZILARINADA KANMAYIN,HEPSİ YAZAR ONAYLIDIR DİYE.BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN SERİ NOSU,ETİKET AMBALAJ BİLGİLERİDİR.NERDEN BİLELİM YOKSA ONAYLIMI ONAYSIZMI…
  HA BİDE PATENTLİ ÜRÜN FALAN YAZIYOR SİTESİNDE.
  PATENT MATENTTE YOK SADECE MARKA BAŞVURUSU VAR GÖRDÜĞÜM KADARIYLA,HEM PATENTLİ OLSA NE OLACAKKİ ,BİZİ KORUYAN Bİ DURUM DEĞİL BU YANİ.
  HEM SONRA KLİNİK ÇALIŞMA RAPORU FİLANDA GÖRMEDİM BEN
  SORULARIMIZ HEP YETKİLİLERCE ASKIDA KALIYOR
  Bİ ŞEKİLDE KILIF BULUNUP SAVUŞTURULUYORUZ
  DAHA CİDDİ AYDINLATICI CEVAPLAR BEKLİYORUZ YETKİLİLERDEN
  NASİHAT DEĞİL!
  OKADAR PARA VERİCEZ AYLARCA KULLANICAZ KULLANDIĞIMIZ ŞEYİN NE OLDUĞUNU BİLMEDEN SIRF TUYLERİMİZDEN KURTULALIM DİYE DE SAĞLIĞIMIZI İLGİLENDİREN BİLGİLENDİRMELERDEN BİZLERİ MAHRUM BIRAKMASINLAR..

 67. rotasız dedi ki:

  arkadaslar kıl okadar faydalı bıseykı anlatamam kısın ısıtır yazın serınletır tıpkı yeryuzu örtusu gıbı bıseyy eyer öle olmasaydııı=) ama suda varkı uzulerek söyluyorum kılda keramet olsaydı popoda cıkmazdı=) saygılarımla ıcımden geldı paylasım dedım bende kılsızlık tan yakınıyorum sakalım harız hıc kılım yok:(

 68. elif nacar dedi ki:

  Ayrıca yazmayı unuttuğum bir konu üretim yeri ile ilgilide bilgi verirseniz çok sevinirim

 69. elif nacar dedi ki:

  herkeze merhaba

  ürünü resmi web sitesinden sipariş yoluyla aldım ve kullanmaya başladım ancak hala tereddütlerim var. Çünkü ne şişede ne de kutuda herhangi bir seri numara sağlık bakanlığı onayı vs. tatmin edici hiç bir bilgi bulunmamakta. sitede de çok araştırdım ancak bulamadım. Okuduğum yorumların birinde (sanırım satış sorumlularından biri yazmıştı) bakanlık onayının şişede ,kutusunda vede sitede olduğu yönündeydi. Eğer sitesinde varsa bana link ini gönderirseniz sevinirim. İçeriği de çok tatmin edici açıklayıcı değil. Kötülemek adına değil bilgi sahibi olmak adına soruyorum. İçim rahat bir şekilde kullanmak istiyorum sadece.

 70. ben hakan dedi ki:

  bankacı kardeş nedersin yazılan çizilen şeyler pek tatmin etmiyor amaseninde fikrinialalım ve onagöreyola çıkalım.

 71. bankacı dedi ki:

  ocağın 24. ünde kullanmıştım ürünü .kollarıma ve göbeğime kullandım .Açıkcası burdaki kötü yorumları okuyunca eyvah param gitti diye düşündüm ama iyikide bu ürünü almışım tüylerim bitti mi tabiki hayır ama tek bir seans da tüylerin bu kadar seyrek çıkması güvenimi artttırdı .Tüylerin tamamen yok olacağını bende düşünmüyorum ama bu kadar seyreldikten sonra beni rahatsız etmiyeceğini düşünüyorum .Gidip lazer epilasyon bile yaptırsam artık daha kolay olacağına eminim.

  Ürünü alacaklara tavsiyem kötü yazıları dikkate almayın ama mucizelerde beklemeyin tek diyebileceğim kesinlikle seyreliyor .

  Sevgiler.

 72. melek b. dedi ki:

  merhaba arkadaşlar ben daha öncede yazmıştım ve o günden bu güne hiç aksatmadan 11 seans tamamladım ve koltuk altında çok faydasını gördüm azaldı ve inceldi tabiki 11 seanstan sonra ben daha fazlasını beklerdim ama yinede çok memnunum bikini bölgesinde sadece incelme oldu çünkü mutlaka su değiyor koltuk altına su değmediği için belkide daha fazla etki etti ama 100ml şişeyi bitirdikten sonra devam etmeyi düşünmüyorum yok olması için gerçekten yıllar gerekiyor ve her bittiğinde maliyetini ödeyecek durumum yok çünkü benim bütçeme göre pahalı ama alabilcek durumum olsa mutlaka devam erderdim ben zaten indirimde almıştım ama şimdiye kadar denediklerimin içnde yinede en iyisi ve diğer ürünlere göre etki ettiği için fiyat olarak uygun bende alırken çok tereddüt ettim ama yazdıklarım yalan değil kimsenin parasının ziyan olmasını istemem kimileri bu yazanlar aynı kişiler firmadan yazıyorlar diyorlar benimde aklım karıştı acaba öylemi diye ama ben kullanan bir vatandaşım umarım yazanlarda öyledir

 73. erdem yanlızkurt dedi ki:

  3 şişe kullandımhiç bir etkisini görmedim..yazık verdiyim paraya…yazılan yorumların hepsi boş..sonuçmalesef etkisiz…

 74. bankacı dedi ki:

  bugün itibari ile 100 ml şişe elime geçti .hayatımda ilkkez böyle birşey yapıyorum allah utandırmasın bu hafta denicem ..görünüş olarak yani sunum olarak pek birşeye benzemiyor umarım sonuç etkili olur .

  Doğruyu yazacağıma emin olun .Hoşçakalın

 75. realist_hll dedi ki:

  ben neye inanayım bir krem kullandım hiç faydası yok ıpl lazer yaptım biraz yandı ama hemen geçti 6 seansta baya baya azaldı 2 senedirde giden tüylerim hiç çıkmadı ama en iyi lazer yöntemi alexandrayt dır. Meyveli ağaç taşlanır diyorum denemye değer bir ürün gibi gözüküyor.ben de sipariş vereceğim bilmek istediğim başka bir şey var ürünü kullandıktan sonra ürün sürülen bbölgeye su değmemeli mi? Ben epilatör kulanınca tüylerim kırılıyor yani sadece kopuyor sir ağda ve normal ağda iöinde geçerli nasıl bir epilasyon yöntemi önerirsiniz

 76. ece dedi ki:

  subat ayinda kadincamekan.com daki deneme epiliiixir grubundaydim ve cok guzel sonuclar aldim devaminda kullandim.bir yila yakin oldu,toplam 4 sise bitirdim 5 siseye devam ediyorum yaridan fazla azaldi tuylerin bittigi bolgede artik cikmiyor,cikanlar da renksiz minicik tuyler.ablam lazer yaptirdi cok bilindik bir yerde ne paralar odedi onunki benim kadar bile azalmadi.ben hem daha iyi etki gordum hem birkac bin lira kardayim 😀

 77. birtek dedi ki:

  yok yaa
  ilk kullanıp sonuç bekliyorsun ,kıllar şeklen değişmiş görünüyor
  sonra bakıyosun yine aynı:(
  ara verdiğin gibide kıllar eski haline dönüyor
  bu kadar mucizevi birşeymiş gibi lanse edilmesini anlayamadım
  ha karınca yağı ha bioder ha epilixir,hepsini vur birbirine 😀
  yok yok bu kılların çözümü yok
  yada var saklıyorlar bizden :))

 78. betul ciga dedi ki:

  ben bıyıklarımı ve bacaklarımı ilk defa alacağım.biraz korkuyorum.aslında çok korkuyorum.ablam duz ağda ile çok canımı yaktı.sonra annem epilasyon aldı sedece bir bölgede denedim.kıl dönmesi oldu.lütfen numunu istiyorum.sabahtan seri internetteyim.umarım işe yarar.teşekkür ederim

 79. Doğan DOĞANAY dedi ki:

  söz konusu ürün çok övülüyor yorumlardan bu anlaşılıyor ama, bu kişileri biz tanımıyoruz tabi. yorumcular burada telefon veya msn leri de belirtseler de kendileriyle bi görüşsek ürün sahiden söylendiği kadar faydalı ve kesin çözümmüdür.

 80. F. Deniz dedi ki:

  DiKKAT ! ! !
  0212 875 79 52 İstanbul Bayisi İsteyin Hemen Gelsin.. Tüylerinizden hemen kurtulun..
  Erol ARSLAN eklemiş. | 09.11.2010 Saat 13:48

  seklinde mesaj eklenmis.

  Istanbul'da bu iletisim bilgilerine sahip bayiligimiz yoktur.Guzellik merkezleri ve kuafor salonlarinda satisimiz baslamistir,satis yapilan bu merkezler www. hollyherbs. com ve www. epilixir. com resmi web sitelerimizde duyurulacaktir.
  Lutfen resmi web sitelerimiz disindaki satislardan kacininiz.

  Saglicakla kaliniz.
  HOLLYHERBS

 81. melda o. dedi ki:

  iki kuzenim kullandi ve cok memnun kaldilar.bende buna guvenip siparisimi verdim dort aydir kullaniyorum ki itiraf etmeliyim cok umutla baslamamistim.polikistik over var ve lazerden bile sonuc alamadim.ilk uc seansta killarin cikmasinda gecikme basladi normalde agdadan bir hafta sonra agdalik olurdum cok bariz sekilde kil cikisi yavasladi.cikan killarin buyuk kismi elimle cektigimde kendiliginden ip gibi geliyor ve kokleri yok,zaten killar ecis bucus kil gibi degil sanki ates tutulmus tutsulenmis gibi garip bi hal aldi.en guzeli de seftali tuyu gibi bebek tuyleri gormeye basladim.bu bence gercek bir mucize,kil konusunda o kadar cani yanmis o kadar parasi havaya gitmis biriyim ki epilixir icin gonullu bile olabilirim.

  ben www. epilixir. com sitesinden aldim,resmi web sitesi.hemen ayni gun gonderdiler ve telefonla ulasip kargo bilgimi ulastirdilar,sorum olup olmadigini,ne zaman ne konuda olsa yardimci olacaklarini soylediler.musteri hizmetlerinden de cok memnun kaldim.candan tesekkurler epilixir.

 82. Erol ARSLAN dedi ki:

  0212 875 79 52 İstanbul Bayisi İsteyin Hemen Gelsin.. Tüylerinizden hemen kurtulun..

 83. İPEK ERSUN dedi ki:

  BURDAKİ MESAJLARI İYİCE OKUDUMDA SANKİ BU FİRMA KENDİ KENDİNE KONUŞUP REKLAM YAPIYOR GİBİ GELDİ BANA

 84. naneli dedi ki:

  arkadaşlar ben de deneme kararı aldım, özellikle göbeğimde deniycem çünkü göğüsten göbeğe inen tüylü bir şerit var resmen, etrafında da tüyler var ama o kısma nazaran o kdar dikkat çekmiyor.. sorum şu sirle alınması önerilmiyor ama ben de göbeğimi epilatörle almak istemiyorum, normal ağda bantıyla mı alsam napsam vivet marka ağda bandım var iş görür mü ne dersiniz hadi Allah hepimize tüylerden kurtulmayı nasip etsn..

 85. kılsız venüs :D dedi ki:

  4 ay 9 seans ve 2 şişede bebek tüylerini görmeye başladım çooook mutluyum.diğer tüylerimin çoğu eğri büğrü hastalıklı gibi ince cılız çıkıyor.genitale son seansımı 1 aydan fazla oldu yapalı yarıdan fazlası hala görünürde yok,kolaltı ve genitalde çok daha hızlı sonuç aldım.gidişleri olsun dönüşleri olmasın 😀 kendi adıma çok memnun kaldım.öneririm.

 86. SANİYE dedi ki:

  YA KARDEŞİM BEN KİME İNANACAĞIMI ŞAŞIRDIM TAMDA LAZER DÜŞÜNÜRKEN FİYATINI BİLMİYORUM AMA BEN EV HANIMIYIM TABİİ BENİM İÇİN 150TL DELİ PARA KESİN ETKİ EDERSE TABİ SORUN OLMAZ BENDE KIL PSIKOLOJİK SORUN OLDU KISACASI ENAYİ YERİNE KONUP ÇOCUKLARIMIN RIZKINIDA HEBE ETMEK İSTEMİYORUM AMA GERÇEKSE KİMSENİN HAKKINI YEMEMEK GEREKİR O KADAR ÜRÜNDEN SONRA GÜVENİPTE ALAMIYORUM

 87. sevil manisa dedi ki:

  Şu mübarek günde her türlü yeminle söylüyorum ki çok büyük fayda gördüm.Dördüncü şişemi kullanıyorum,ara vermeden,seans geciktirmeden,çok düzenli kullandım.Bacaklar,kollar,bikini ve kolaltım o kadar azaldı ki anlatamam.Kalan kıllar sayılacak kadar az.Ancak çok yakından bakınca seftali tüyü gibi minnacık kıllar görülebiliyor,elimle çekiyorum kökleri yok ve ip gibi geliyor.Ne lazerden ne başka kremlerden bu faydayı bulamadım.İğneli epilasyondan yanık izlerim kaldı.Epilixir cankurtaranım oldu benim.Yüzde aynı etkiyi göremedim.Bunu eklemeliyim.

 88. meçhule dedi ki:

  benimki 11.seans faydası koltukaltında çok oldu.yarısı yok diyebilirim.2 şişeyle bitmez bu kıllar.biraz gözden çıkaracaksınız arkadaşlar 4 şişem bitti allah bilir daha ne kadarda bitecek.ama sonuna kadar devam edeceğim inşeallahbunları bitirmeden ölüm yok bana..:)

 89. sevoş dedi ki:

  gerçekyen etkilimi

 90. melek b. dedi ki:

  hala kullanan yokmu

 91. melek b. dedi ki:

  arkadaşlar epilixiri buzdolabında saklamanın bir sakıncası varmı çünkü serin ve karanlık yerde muhafaza edin diyor sıcakta bozulabiliyormuş buralar çok sıcak olduğundan daha serin yer yok sıcaklık 40ın üstünde çünkü bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen

 92. neslihan e. dedi ki:

  ben en sorunlu olan iki bölgem,göbek ve kollarım için kullandım.20 ml lik aldım üçer seans yaptım.ilk seanstan kıllarda incelme gördüm,şu an kıl çıkmayan boş bölgeler görüyorum.kampanyadan üç şişe siparişimi verdim,sonuçları buradan paylaşmaya devam edeceğim.
  ayrıca keselerini kullanıyorum,her iki kesesi de çok güzel kir çıkarıyor.denemek için yüzümü normal temizledikten sonra ipek keseyi kullandım yine kir çıktı.hep ipek kese diye satarlar da aslında ipek değildir ya,bu keseler gerçekten de hakiki koza ipeğinden yapılmış,yüzümde hem cildimin rengi hem de siyah nokta yönünden çok iyileşme oldu.çevremdekiler bile farkettiler çok kişi benden sonra keselerden aldı hepsi de çok memnun.
  hamilelik ve emzirme döneminde epilixir önermiyorlar,soran arkadaş için ben de cevaplamış olayım.yengem için sordum,hamile kullanabilir mi diye,önermediler.

 93. melek b. dedi ki:

  merhaba nur gebelikte kullanımı önerilmiyor epilixir sık sorulan sorularda okuyabilirsin

 94. nur teker dedi ki:

  inanın kafam öle karıştı ki ne yapcamı şaşırdım.denemek isterim aslında ama bir sorum olcak.hamile iken kullanılabiliyormu?.gerçekten bilgisi olan varsa cevap bekliyorum lütfen.

 95. melek b. dedi ki:

  merhabalar bende epilixirle tesadüfen karşılaştım ve yorumlar beni çok etkiledi tabi ne kadar gerçek bilemem bende yeni sipariş verdim ve önümüzdeki hafta denicem eğer sonuç alırsam mutlaka yazarım öyle çok ciddi tüy sorunum yok ama yinede kollarımdan şikayetçiyim genital bölgede daha çabuk etki ettiğini söylüyorlar o yüzden bende denicem inş olumlu sonuç alırım tüyler için herşeyi denemeye değer

 96. nurten k. dedi ki:

  epilixir yorumu eklemedim cunki henuz yeni kullanmaya basladim birsey soylemek icin cok erken.etki konusunda kesin fikrim olustugunda yine yazacagim.fiyat farki konusunda uyarmak istedim sadece.

 97. nurten k. dedi ki:

  merhaba,
  ben gittigidiyor magazasindan aldim,kampanyasi vardi 3 siseyi 300 tl ye aldim ama simdi 3 sise 200 tl ye dusmus,alali iki ay kadar oluyor indirim istedim bu kadar sure sonra para iadesi mumkun degil dediler ama bana kese seti hediye gonderdiler haberiniz olsun.benim gibi onceden almis olanlar varsa yazip hediye isteyin,keseleri harikaaaa.hele ipek kese olanina inanamadim,annem bu hakiki ipek dedi (terzi,kumaslari cok iyi bilir ) bir hafta oldu kullanmaya baslayali,incecik soyuyor ve yuzum nasil parladi nasil canlandi anlatamam,yuzum bebek gibi oldu.

 98. mutlu mutlu dedi ki:

  Epilixir'e vefa borcum var yazicam dedim yaziyorum.
  Ikinci sisem bitmek uzere ve net bir sekilde gordum ki killar yari yariya gitti.Tamamen gitti,hic kil cikmayan bolgelerim var.Cikan bolgelerdeki killar cok ciliz ve elimle cektigim zaman hic nazlanmadan ip gibi geliyor,kok gormuyorum yada minnacik bir kok kalintisi ile geliyorlar.Ayrica cikan tuycukler sanki atesle tutsulenmis gibi sagliksiz bi garip gorunumde oluyor.Agda araliklarim 2 aya kadar genitalde 3 aya kadar uzadi,3 hafta araliklari gecirmeyin diyorlar ama 3 hafta sonunda alacak birsey olmuyor.Bir ay sonra yeni yeni cikmaya basliyorlar ve 2 ayda agdalik oluyor ancak.
  Yuzunde kullanip sonuc alamamis Alev hanima katiliyorum,deneyimlerime gore yuz bolgesinde etkisiz diyebilirim.Ben de yuzumde 6 seans yaptim,once cikis suresi uzamis gibi oldu ama sonra baktim ki kil sayisi,yapisi ayni bence,bu yuzden yuzumde kullanmayi biraktim.Bacak,koltuklati,hele hele genital bolgede cok hizli etki gordum.Benim onerimle baslayan iki arkadasim da vucutta cok hizli etki gorduler.
  Kil sorunu nasil bir sorun iyi bildigim icin kullanip etki gorememis arkadaslar icin ictenlikle uzuldum.Unutmamak lazim bu tur urunler kisiye gore farkli sonuclar veren urunler,ayrica kimisi %30 azalma gorse cok etkili derken kimisi %80 azalmayi bile kucumseyebilir.Bu da beklentiyle ilgili bence.Ben sonuctan bu kadar mutluyum,beklentim mi azdi derseniz hayir,kil yapimi yogunlugumu biliyorum,su anki halim,agdadan bir ay sonras bile corapsiz rahat olusum Epilixir'in eseri,cok mutluyum.
  Kesinlikle denemenizi oneririm ama yuzde deneyip etkisiz deyip kesip atmayin bence,bu dogru bir fikir vermeyecektir.Benim kanaatim saticilarinin yuzde kullanimini onermemeleri gerekir,umarim bu notumu okur geregini yaparlar,yuz icin alip hayal kirikligi yasayacak kisiler olmaz boylece.Ama vucudun diger bolgeleri icin hakiki bir kurtulus,tereddutsuz oneriyorum.
  Kilsiz tuysuz ozgur gunlere…

 99. ALEV G dedi ki:

  ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE DE YAZMIŞTIM YEMİN EDİYORUM KESİNLİKLE ALMAYIN HARAM OLSUN VERDİĞİM PARAYA YAZIKLAR OLSUN ALLAHTAN DA MI KORKMAZLAR YA YAŞKLAŞIK KAŞ BIYIK ÇENE ALTI 8 SEANSTAN FAZLA KULLANDIM AMA SONUÇ SIFIRRRRRRRRRRRRR HAKKIMI HELAL ETMİCEM YA WALLA BAK 40 YTL DE HARAM OLSUN AZ PARA AMA İNSANI APTAL YERİNE KOYMALARI ÜZÜO DAHA ÇOK TABİ
  HA BU ARADA LAZER YAPTIRIYORUM DEMİŞTİM
  YER DEĞİŞTİRDİM BEN ARTIK KIKIHAN BİLİM HASTANESİNE GİDİYORUM VE SÜPER FIRSAT BENCE SADECE 1800 YTL VEREREK KOMPLE BACAK KOLTUK ALTI VE BİKİNİ BÖLGESİ BİTENE KADAR YANİ 8 SEANS WALLA KAÇIRILMAMALI BEN 4. SÜNE GİDİCEM KILLAR YOK ARTIK TÜY VARARTIK AMA DEVAM SÜTÜN OLANA KADAR BİLGİ EDİNMEK İSTERSENİZ NO HAST.0326 345 2220 WEB SİTESİNDENBAKIN HA GÜVENİLİR DAHA ÖNCE ORDA ÇALIŞTIM BEN EVLENDİM TABİ HALİYLE ÇIKTIM
  WALLA KIZLAR BUFIRSAT KOMPLE KOL BİTENE KADAR 750 YTL BU ARADA BAŞKA BİLMİYORUM

 100. sümeyra mutlu dedi ki:

  merhaba benim kafam çok karıştı eczanedeki bayan, cosmed tavsiye etti fakat hiç bi yorum bulamadım bioder de ise yorum yazanlardan pek coğu memnun değilm diyor herkes epilixiri tavsiye edıyor ama ben ilk defa ismini duydum.epilixirin numunesini denemek stiyorum aslında nasıl ulasıcam yardımcı olur musunuz?

 101. irem dedi ki:

  merhaba ben 15 yaşındayım acaba bana zararlı bir etkisi olur mu bilmek istiyorum ayrıca ben de bioder kullandım bi işe yaradığı yok 2 ay kullandım hala aynı denemem için numune yollar mısınız???

 102. zeynep orsan dedi ki:

  hiç kafanız karışmasın alın deneyın kendi gözünüzle görün zaten devam edeceksiniz ben ki lazeri iğneli epilasyonu bıoder bitki dermen karınca yumurtası yağı neler neler denedim hepsi hikaye hele iğneli epilasyondan çok umutlandım yanık izlerine bile razı oldum sonuç alamadım epilixirle üçüncü seansım sonrası halime binlerce şükür ettim Allah ne muratları varsa versin altı aydır kullanıyorum yarıdan fazlası gitti ve her ağdada dikkatle inceliyorum bu benim için hayat memat meselesi haline geldi hep aynı bölgeler boş kıl çıkmıyor ben baya da akça pakça hatunmuşum haberim yokmuş dedim çocukluğumdan beri siyah yoğun kıllarla yaşıyordum annem yedi yaşımdan sonra ağda yapmaya başladı çünki çok utanıyordum okulda uzatmayım alın deneyin epilixir benim hayatımı nasıl güzelleştirdi moralimi kendime güvenimi nasıl yerine getirdi anlatamam

 103. bahar dedi ki:

  her ürünü para tuzağı olarak görmekte yanlış
  hem sonra sizin bahsettiğiniz ev yapımı şeylerinde bilimsel bi açıklaması yok,birileri şunu denedim etkili oldu diyor,ama insanlar yıllardır bunlarıda denemesine rağmen birşey elde etmiş değil,değilmi?

  nane kürü etkili ama ,hirsutizm problemi olan insanların bazı hormon değerlerini düzenlemeye yardımcı sadece
  yani var olan kılları ortadan kaldırmaz,kıllanma probleminiz varsa destekleyici tedaviye girer,okadar.

 104. kelem melem dedi ki:

  yaa valla kime neye güveneceğiz şaşırdık. bi derdimiz var bin çare sunuyorlar hani hangisi tam sonuç vermiş. Ancak para tuzağı bunlar. Benim size tavsiyem güzelce sir ağda yapın sonrasında temizlenen bölgeye sabah akşam 3 gün limon + tuz karışımını sürün… Yanı sıra nane çayı için günde 2 bardak. içemiyorsanız 5-6 yaprak taze naneyi çiyneyip suyla yutun. NANE'nin hormanları dengelediği uzman doktorlar tarafından idda ediliyor.

 105. bahar dedi ki:

  heeee
  bolca tuzladığımızda kıl kök hücrelerinde nasıl bir faaliyet oluşuyor dersin:)
  tuz ödeme sebep olur,su tutar,kıllarıda yok etmez
  herkes sanıyorki tuz yakıcı etkiye sahip kıl kökünü yakar kurutur murutur,ama yok öyle birşey…

 106. Elen Elen dedi ki:

  boş verin bu ilacı, bolca tuzu bir çaybardağı suya tamamen homojen bir şekilde epilasyon (cımbız, epilatör) yaptığınız bölgeye epilasyonun hemen ardından sürün, bir , iki dakika sonra bol su ile yıkayın, yoksa cildiniz tahriş olur ve kalıcı iz oluşur. bir kaç seans sonra kalıcı şekilde kıllarda azalma göreceksiniz.

 107. hülya ö. dedi ki:

  firdevs sen hangi forumda yazışıyorsun,çıkaramadım seni :))
  kkdamı başka mekandamı ?

  başta evet ümitliydim ama heyecan yapmışım görüdğün gibi
  hayal kırıklığına uğradım ne yazıkki
  birdaha böyle soluksuz bir ürün kullanımırmıyım hiç bilmiyorum

  diğer bölgeler zaten zararsız ,alsanda oluyor almasanda ama şu uyuz iki bölge insanı rahatsız ediyor
  kadın olmak ne zor beaa,her ay epilasyon yap çekilmiyor
  hele vakit problemin varsa dahada sıkıcı oluyor
  buna rağmen pes etmeyip aralıksız uygulamıştım epilixir seanslarımı..

  lazer mevsiminide kaçırdım
  hiç değilse bikini+koltuk altını halletseydim diyorum
  tabi lazer hakkındaki endişelerimi yenebilmiş olsaydım
  çünki beyaz tenliyim ve UVL ışınlarının cildimde nasıl bir hasar bırakacağını bilmiyorum.

 108. firdevs dedi ki:

  hülyacığım benimki 6.seans nedense senin yorumundan sonra ümidimi yitirdim.hiçmi bir faydası olmadı ya.bence numune olanların katkısını fazla koyuyorlar ilk denendiğinde memnun kalınsın diye.ay bilmiyorum başta senin yorumların çok güzeldi bayağı ümitlenmiştim

 109. meraklı dedi ki:

  ben kılların tamamen yok olmasını değil, seyrelmesini istiyorum ve mümkün olan en az sayıda seans yapmak istiyorum..1. seansımı tamamladım, kıl köklerinin güçsüzleştiğini düşünüyorum..kıl köklerinin güçsüzleşmesi kalıcı bir durum mudur? yoksa epilixir kullanımı durunca kökler yeniden zamanla güçlenir mi? belli bir seyrekliğe ulaştıktan sonra sabit kalır mı sizce? yardımcı olursanız sevinirim

 110. herda m. dedi ki:

  epilixir deneme grubu kuruyor…
  katilmak isteyenler http://www.kadincamekan.com adresine uye olsun,deneme grubu icin adini yazdirsin.ben adimi yazdim,50 kisinin dolmasini bekliyorum.mayis sonuna kadar baslamis olacak dediler.20 ml lik olandan yani 40 TL lik olandan ucretsiz gonderecekler.
  denemek isteyenlere duyurulur.

 111. hülya ö. dedi ki:

  ciddi olmamam için bir sebep olabilirmi,bende senin bu yorumuna inanamıyorum:(
  benki bütün yöntemlere karşı çıkmış biri olarak gerçekten çok ümit bağlamıştım epilixire ,ama üzgünüm,daha fazla devam edemeyeceğim kullanıma ,dile kolay tam 18 seans..
  18 seanstada epey ilerlemiş olmam gerkmezmiydi sence firdevs,üstelik herhangi hormonal bir sorunumda yok
  birde ben sabırsız biriyim,ilk kez bir cilt bakım ürününü böyle uzun süreli kullandım
  ben en çok piyasaya çıkmadanki gönderilen numuneden memnun kalmıştım,sebebini bilemiyorum ,vücudum ilk kez epilixirle karşılaşmıştı ondanmı acaba diyorum,bilemiyorum ama ilk numuneler keskin bir etki bırakmıştı ,çok iyi hatırlıyorum.
  kıllarla ilgili bilgilerimi kimseyle tartışacak değilim,epey bilgi sahibi olduğmu bilmeyen yok,gözlemlerime ve bilgilerime dayanarak söyleyebilirimki kıl işini çözmek çok zor..

 112. firdevs dedi ki:

  inanamıyorum hülyacığım ciddi olamazsın:-(

 113. hülya ö. dedi ki:

  dilek bence zoratamin ilacın bittiğinde kullan epilxiri,kuullandığın ilaç ağır bir ilaç yanılmıyorsam,epilixirinde içinde ne var ne yok bilmiyoruz,kılların rengini açtığına göre melanin inhibitörleri var,bence tedavin bitince doktoruna danışarak kullan.

  epilixir öyle beklediğimiz gibi bir mucize gerçekleştirmedi ne yazikki,ilk seanslarda kıllarda incelme,kıl renginde açılma görünce çok fazla heyecan oluştu bende ,ama sonraki seanslarda kullandığım çoğu bölge aynı şekilde yerinde kaldı
  gerçekten yağ salgısını etkileyerek etki ediyorsa bu ürün zaten aynı erkeklerin kellik tedavisinde topikal olarak kullandıkları ürünler gibi kullanılan sürece etkili ,kulanım bırakılınca etkisini yitiren bir ürüne benziyor,kıl kök hücrelerinin oluşumu farklı bir olay,kıla koruyuculuk yapan yağ salgılarının fonksiyonu ayrı bir olay,kıla koruyuculuk sağlayan bu oluşumu engellediğinizde evet kılların kalınlığı değişir hatta renk kaybına uğrar ama kıl kök hücreleri canlı kaldıkça ,bizde sürekli salgılanan hormon değerleriyle kıllar tekrar eski gücüne belli zaman sonra ulaşır.
  ayva tüyü haline kadar gelsede ,kökte oluşum devam ettikçe bu işin kökten çözülmesi mümkün değil.
  kullanım ilerledikten sonra kullanım bırakılınca bu söylediğim etkiler bariz birşekilde anlaşılacak büyük ihtimalle
  bende çok fazla emek verdim,kullanımdaki her detyı önemsedim ama üzgünüm epilixir öyle aman aman mucizeler yaratmadı..

 114. dilek dedi ki:

  arakdaşlar dün epilixir im geldi bugün kullanmaya başlamayı düşünüyorum şayet akne tedavisi görüyorum zoratamin die bi hap kullanıyorum bilginiz varmı bu ilaçla kullanılırsa her hangi bi yan etki yaparmı bana acil cp verirmisinz….

 115. Rabia dedi ki:

  Nagehan hayırlı olsun canım.umarım sende güzel sonuçlar alırsın.
  gelişmeleri bizimle paylaşırsan iyi olur. inanmayanlar var sanırım ama herkez kendince haklı olabilir. helede kullanmadılarsa.

  yorumlarını beklioruz.. hoşcakal.

 116. Nagehan dedi ki:

  ürünü yeni kullanmaya başladım. ilk seansımı yapalı 2,5 saat oldu. anneme arkadaşı önermiş o yüzden aldım. koltuk altıma uyguluyorum. gelişmeleri bildireceğim.
  Açıkçası yazılan yorumlar aklımı çok karıştırdı. Deneyip göreceğim.

 117. arzu ul dedi ki:

  Bakıyorumda hep aynı isimler yada isimler değiştirilmiş şişirip şişirip insanlara yalan atmayın ..
  3 ay aoldu alalı hiçbir sonuç yok. hepsi yalan ve yardakçıları yazıyor burda yok çok güzel yok çok işe yarıyor. yazıklar olsun para için insanları kandırıyorlar.hiçbir işe yaramıyor yalan söylüyorsunuz yalaaaaan..

 118. Rabia dedi ki:

  zeynep hnım öncelikle neye saçma dediğimi belirteyim.
  kullanıcı yorumlrını takip edin denmiş sizde sçma demişisiniz
  burda saçma olan ne ? ve benim asıl saçma dediğim şey budur.
  sonuçta bir üretenden çok kullanıcı yorumlarıda önemlidir değil mi ? ( heryerde,herşekilde) bence böledir bu.
  kullanıcıların görüşlerine saçma olark baktığınızı düşünerek bende sizin saçma düşündüğünüzü söledm.
  lazerle ilgili sorunuza gelince bakın işte ben epilatörle kullandım ve size bu şekilde bilgi verebilirim.
  çünkü bende kullanıcıyım ve neyi nasıl kullandımsa onun bilgisini daha rahat ve kendimce kesin olarak söleyebilirim.( inanmak kişinin kendisine kalmış tabi )
  ama epilixiri kullanan biri olarak mantıken düşünürsek bence skıncası olmaz diyorum.
  firdevs hanımın dediği gibi sonuçta epilixirin kıl köklerine ulaşması önemli.
  fkat yinede içiniz rahat etmiyorsa birkez daha yetkiliye sorun derim.
  hoşcakalın…

 119. firdevs dedi ki:

  bu arada zeynepciğimden bi haber yok.ne oldu aldınmı almadınmı

 120. firdevs dedi ki:

  memetcim web sayfasından sipariş veriyorsun kapıda ödemeyi seçiyorsun.2 gün sonra elinde oluyor.sadece bu kadar.bence denemeye değer

 121. alev g.. dedi ki:

  slmlar bende ürünün 40 ml lik olanını sipariş verdim kollarıma uygulicam ve bakalım milletin yazdığı gibi ilk seanstan itibaren fark ettirecek mi kendini umarım öle olur bacaklarıma bikini bölgeme koltuk altıma lazer epilasyon yaptırıyorum aslında bu yöntemde de bayağı azalma ve kıllarda zayıflama oldu ama çok pahalı ya komple hepsine 580 tl ödüyorum 2 aya bi gidiyorum inş. pişman olurum epilasyona verdiğim bu kadar para için bakalaım geldiği gün kullanıcam ve size yazıcam arkadaşlar yazık kimsenin parası gitmesin dimi ama:D

 122. nesrin dedi ki:

  Bence kıllara cözüm olabilecek hiçbir yöntem yok her zaman geçici çözümler alınıyor.Ben fazla umutlanmadım he kılları zaten ince olan arkadaşlara etki göstermiştir o ayrı bir konu tabiki.Bazı insanların kılları ağdayla bile alındığında zamanla gözle görülür şekilde azalabiliyor bu kıl tipi ya da cilt tipiyle alakalı durum olabilir.Ama herşeyi deneyenler içinde ufak şişesini alıp denemek fazla birşey kaybettirmez diye düşünüyorum.

 123. memet krt dedi ki:

  nasıl alınıyor ve parasını nasıl ödüyoruz kargo teslim olmuyor mu

 124. kader gençtürk dedi ki:

  ya süper birşeyşmu ama gerçekten kılardan kurtulmamnın yollarımıdır acaba onu düşünüyorum ve daha sonra hayal kırıklığınauğramam istemiyorum

 125. ZEYNEP KSK dedi ki:

  Canım dediğim gibi kullanıcı yorumlarında lazer soorasında kullanan yok..
  Rabia hnmdan özellikle cwp bekliorum,yazdıklarım için saçma demiş..
  Neticede lazer gözenekleri açmadan kılları yakıyo..
  Fakat epilatörler kılları çektiği için kıl gözenekleri açılıyo we ürün köklere daha kolay ulaşıyo..
  Deniz hnm a özel mail atmama rağmen cwp alamadım..
  Zaten burdan yorumlarıda okuyolar ona rağmen net bi cwp yok..
  Kararsızım..!!!

 126. firdevs dedi ki:

  zeynepciğim benim 4.seansım gerçekten çok memnunum.özellikle genitalde ve koltuk altında süper.bence lazer epilasyondan sonrada kullanılabilir.çünkü önemli olan epilixirin kıl diplerine ulaşması.belki deniz hanım sorunu tam kavrayamamiştır tekrar dene istersen

 127. ZEYNEP KSK dedi ki:

  Sewgili Rabia,
  Benim kastım lazer soorası kullanıma uygun mu?
  ürün kullanıcıları genelde epilatör soorasında kullananlar.
  Ben bunun cewabını istedim..!!
  Anlaşılmıcak bişi war mı ?
  Kullanıcılar arasında birebir lazer soorası kullandım memnunum diyende yok!
  Ürün satıcısından bunu cewabını istiorum!!!
  Bende kullanmadığım için karalama kampanyası zaten yapmıorum..!!!
  Bilgi werme şekilleri saçma!!!

 128. Rabia dedi ki:

  sevgili ZEYNEPCİM şahsen ben herhangi bir ürünü piyasaya sürsem ve kendi ürünüme kendim reklam yapsam '' çok güzel memnun kalıcaksınız '' desem ve daha birçok göz boyayıcı laflar sölesem hemen alıcak mısın ? çok merak ettim .
  bence ürünü tüketiciden öğenmek daha mantıklı
  çünkü tüketicinin her hangi bir çıkarı olmuyor! ve kıl sorununu tüketici yaşadığı için ve bu sorunlar bir hayli can sıktığı için herkez herkezin halinden anlıyor. ve iyi sonuç alsada , almasada tüketici mutlaka görüşlerini ürün hakkında heryyerde bildirir.
  şahsen siz bir ürün satsanız ve kendiniz doğal olarak ürününüzü met etseniz ben o sözlere inanmam.
  alıp kullananların görüşü benim için ürün sahibinin sölediklerinden daha ön planda olur.
  haa bi çok yerde araştırırım çünkü sonuçta herkez para vericek ve bu paraya değmesini ister öyle değil mi?
  bu konuda size katılamıycağım malesef
  saçma demişsinizya bence sizin sölediğiniz daha saçma .

  benim bu üründe bi çıkarım yok
  sizler gibi kendi çapımda araştırdım ve çok memnun kaldım.
  epilixiri kim düşünüp üretti ise tşkler … 🙂

 129. banu dedi ki:

  zerre kadar kimyasal yoktur açıklamaları ise hayretler verici
  alkolde ekctrackt,gliserin kimyasal madde değilmi?
  yağ hücrelerini etkiliyormuş,hehehhh
  onca insan zayıflayıp incelmek için yağ hücrelerini etkisiz hale getiren krem mrem kullanıyor,hiçmi tesadüf etmedi kıllarına
  biliyorsunuz çoğu ilaç keşfi tesadüfen bulunmuş oluyor,illaki birilerinin kıllarına isabet ederdi…

 130. ZEYNEP KSK dedi ki:

  yani şekerler okuduğunuz gibi ürün yetkilisi olarak cwp wermiolar
  kullanıcı yorumlarını takip edicekmişim..çok saçma..
  ürünü piyasaya sunarken kimlerin kullanabilceğini söliyemiolar..
  güwen wermio..

 131. ZEYNEP KSK dedi ki:

  Merhabalar.. 7 seanstır lazer yaptırıyorum..Normalinde bitmesi lazım ama benimki daha uzun sürecek gibi geliyor..Hormon tahlilerimdede problem yok,fakat bitmiyo bi türlü..Ki lazer kesin çözüm deniyo ama ümidimi kaybediyorum..sizden tester ürün rica ediyorum..Lütfen yardımcı olun.. Tşkkler.. —————————– Merhaba, Deneme gruplari disinda numune veremiyoruz.Bu konuda yardimci olamadigim icin uzgunum. http://www.epilixir.com adresinde siparis sayfasinda goreceksiniz,20 ml. lik satis boyumuz var.Bu boydan alip deneyebilir sonuclari kendiniz gorebilirsiniz. Saglicakla kalin, HOLLYHERBS Peki grup üyeliği nasıl oluyor..? Vede kullanınca hiç çıkmıcak mı? 20 ml. ne kadar? Su anda 4 ayri kadin forum sitesinde deneme grubu devam ediyor.Yeni deneme grubu acildiginda sitemizden duyurusu yapilacaktir ancak onumuzdeki aylar icin yeni grup hazirligi yok.Devam eden gruplar son sonuclarini yazdiginda yeni gruplar duzenlenecek.Su an devam eden deneme grubu yorumlarini takip edin lutfen,sorulariniza kullanan kisilerden cevap bulmus olacaksiniz. http://www.kadinlarkulubu.com http://www.kadinlarforumu.com http://www.hanimefendi.com devam eden gruplarin linkleri. Fiyat ve odeme bilgisi icin http://www.epilixir.com da detayli bilgiyi bulabilirsiniz. Saglicakla kalin, HOLLYHERBS Ben ürün yetkilisi olarak sizden bilgi istiyorum.. Bu ürün lazer epilasyon içinde uygun mdur? Ayrıca kesin çözüm 8-10 seans kullandıktan sonra bi daha hiç çıkmıcak mı? Yoksa ürün,geciktirici mi ? Tşkkrlr.. İyi çalışmalar..

 132. ZEYNEP KSK dedi ki:

  Ewet cnm unutmusum paylaşmayı..
  hemen kopyalıyorum..

 133. firdevs dedi ki:

  zeynapcim mail attınmı yada epilixiri aldınmı bi sonuç yazıp bizimle paylaşyaaaaa:)

 134. ZEYNEP KSK dedi ki:

  Saolun canlarımm 🙂
  Hemen mail atiorum..
  Öpiorum sizleri..
  Yazışmaları paylaşacağım..

 135. firdevs dedi ki:

  zeynepciğim; epilixir@hollyherbs.com adresine mail at.orada sana yardımcı olacaktır.sağlıcakla kal

 136. deniz can dedi ki:

  arkadaşlar lütfen inanın.ben de bir ay önce aldım yüzüm için kullanıyorum.önceleri ilk aldıgım gün bile yerleri yeşil yeşil ve sertti.şimdi ise bebek teni gibi.sanki hiç tüylerim olmamış gibi geliyor.eskiden hadi deyince dışarı çıkamazdım.gideceğim yeri bir gün önceden bilmem gerekiyordu.dışarı çıkamıyordum.konuşurken insanların yüzüne bakamıyordum.bir tesadüf eseri buldum bu ürünü ve şükürler olsun diyorum.lütfen deneyin.hiç mi bu uğurda boşa para harcamadınız.oh be diyeceksiniz.kadın olduğunuzu hatırlayacaksınız.

 137. fatoş dedi ki:

  zeynepcim epilasyon a verecegin para ya yazık. al epilixir rahat et. ben ikinci seansımı yaptım kıllarımın yarısından kurtuldum. inanılmaz mutluyum. :))

 138. ZEYNEP KSK dedi ki:

  Deniz hnm..
  Cwp bekliorum..
  7 seanstır lazer yaptırıorm fakat hala bitmedi..

 139. firdevs dedi ki:

  bilmiyorum ama bence birisini tek kullanman gerekecek.sen yinede Deniz hanıma mail at yardımcı olur sana

 140. can dedi ki:

  yok mu bi delikanlı şu dünyada kıl problemine kesin çözüm bulacak anlamıyorum tıp gelişti teknoloji gelişti ama hala bu kılın kesin bi çözümü bulunamadı parası neyse verelim ama artık bulun şunu

 141. ZEYNEP KSK dedi ki:

  Bende numune kullanmak istiorumm..
  Bu arada lazer epilasyon yaptırıyorum..
  Banada faydası olur mu acaba?

 142. firdevs dedi ki:

  aman kıllı bacım dikkat.mübarek öyle söylemişsinki buradan korktum valla.neyse allah yardımcın olsun canım

 143. kıllı bacı dedi ki:

  Ay kızlar wallahi ben de öğrenci halimle alıcam şu meretten. Aylardır burayı okuya okuya sayfa aşındı =D

  Benim bikini bölgem korkunç kızlar wallahi, bacaklarıma kadar taşar vaziyette, tüylerim yayık malesef. En çok orası için istiyorum.

  Alıcam çok yakın zamanda siparişimi vericem, denicem, sonuçları da yazıcam
  kızlar.

  İşime yararsa çatır çatır anlatıcam herkese, ha etki etmezse de anlatıcam.

  Kurallara uygun ve düzgün kullanıcam.

  Beni özleyin anacıım.

 144. selma dedi ki:

  ürünü 10 gün önce sipariş verdim ve ilk seans kullandım. acıkcası henüz birşey anlamadım
  ama çıkan tüylerin renginde değişiklik var . umarım tek faydası bu değildir. çünkü ben artık
  gerçekten bu tüylerden kurtulmak istiyorum.ilerleyen zamanlarda sonuçları paylaşırım.

 145. firdevs dedi ki:

  neşeciğim inan bende senin gibiydim artık güvenmiyordum hiçbi ürüne.epilixirdeki yorumları okuyunca bunuda deneyeyim dedim.daha ilk seansta inanılmaz farkı gördüm valla.ablam kullandı oda inanılmaz diyo.ne diyeyim bilmiyorum ben çok memnun kaldım

 146. neşe dedi ki:

  ooooooooooooooo biz kesin çözümler istiyoruz her çıkan ürüne acaba diyoruz (ağzımız çok yandığını için) arkadaşlar kıllar ve tüyler bir bayanda gerçekten büyük bir sorun ve gerçekten kadınların bir çoğu kurtulmak istiyor bu dertten ama hangi ürün çıkarsa çıksın yorum bölümlerinde hep bunları görüyorum kimisi diyor aaa ben kullandım çok etkisini gördüm şöyle iyi böyle ii hah tamam diyoruz bu işe yarar bütçeden bir bölüm ayırmaya hemen razı oluyoruz ama iki yorum sonra ben kullandım hiç bir işe yaramıyor burada oyun oynanmıyo dimi artık hiç bir ürüne inanmamaya karar verdim en iisi iğneli epilasyon sadece biraz sabır ve iğneli epilasyon sonrası bioder…Şöyle bir gerçek var ki sabırlı olmak ve inanmakla gerçekleşiyo her şey önce bu işi beyinde bitirin sonra uygulamayı geçin gerçek olduğunu inanmayı çok isterdim herkese kalıcı çözümler diliyorum

 147. firdevs dedi ki:

  edacım 16 yaşın altındakilere pek önerilmiyormuş.tekrar kıllanması olasılığı varmış.tabi yinede sen bilirsin canım hani ben söyleyeyim gerisi sana kalmış

 148. eda dedi ki:

  arkadaşlar ben 15 yasındayım, benimde hepiniz gibi tüy sorunum var. bende denemek istiorum ve deniycem bu arada deniz hanıma güveniorum bence terbiyesizlerin burada işi yok…

 149. rabia dedi ki:

  burda çok acayiplikler olmuş benden habersiz 🙂
  öncelikle bu ürüne rasladığım için çok mutluyum.
  ben ilk olarak deneme grubundan aldım bu ürünü madem bu ürün para tuzağı neden deneme grubu yapma gereği duysunlarki! böyle kaliteli bir ürünü deneme grubunda BELEŞEEEEEE sağolsun deniz hanmda bizlere gönderdi onun sayesnde kıl sorunumuz çözüldü.
  her hangi bir ürünü alıp kullandığımızda memnun kaldıysak sitesine veya hakkında forum açılmış sayfalara iyi niyetlilikle görüşlerimizi yazarız ( şikayet veya memnun kalma) burda bizlerinde kullanan tüketiciler olarak epilixiri begendiğimizi sölememizden normal ne olabilirki?
  merak etmeyin bizleri kimse buralara yazı yazmamız için zorlamıyor bizler yetişkin ve kendini bilen insanlarız ve öz irademiz var çok Şükür :))
  böyle giderse kıllarımızı özleyeceğimizi düşünüyorum 🙂
  teşekürler epilixir teşkler deniz hanım…..

 150. rabia dedi ki:

  evet ürün hakkında gerçekten söylenenler doğrudur
  kullanmayan ve kullanma isteyipte tereddütte kalanlara önerim rahatlıkla kullanabilmeleridir.
  gerçekten EPİLİXİR isminin değerini veren bir ürün
  yıllarca 3/ 5 diye diye milyarlar harcamışızdır kıllardan kurtulmak için
  ürün gerçekten almaya ve kullanmaya değer bir üründür
  tabi tamamen bitkisel olması hiç bir yan etkisinin olmamasıda bizler için çooook önemli bir avantajdır
  rahatlıkla kullanılabilir bir ürün
  ben çok memnunum ve herkeze tafsiye ediyorum lütfen bir deneyin … 😉

 151. FİRDEVS GENÇ dedi ki:

  Arkadaşlar ben Allahtan korkan biriyim.bununla ne alakası var diyecek olursanız gerçekleri yazarım yalandan asla hoşlanmam.size söyleyeyim EPİLİXİRDEKİ ilk seansım inanamadığım sonuç aldım.gerçekten diyorum tüy sorunundan kurtulmak isteyen EPİLİXİRDEN başka ürün kullanmasın.BEN 7 AY BİODER KULLANDIM SONUÇ SIFIR.ayrıca ailede 3 kişi kullanıyoruz aynı şekilde şok olduk böyle bir sonuca.daha ilk seansta herşeyi açıklıyor insana.bu arada DENİZ HANIMI hiçnir şekilde tanımıyorum.hatta 3 gündür mail atıyorum hala cevap yok.ama hakkını yememk lazım gerçekleri yazdığımdan emin olabilirsiniz.SELAMETLE…

 152. fatma yavuz dedi ki:

  kızlar size sadece şunu söylemek istiyorum. gerekiyorsa yemeyin içmeyin bu ürünü alın. çok pahalı degil zaten. yaa bi düşünün po paraları nerelere vermiyoruz ki. sadece bacak seansına bile 200 lira veriyoruz. ben aldım çok mutluyum…

 153. hilal ince dedi ki:

  mrb herkeze.ben bu urunu bugun farkettim….butun yorumları okudum nerdeyse…..yarısı işe yarıyo dio yarısı yaramıyoo dio….kullananlar lutfen acık acık sölesin ki bizde karar verebilelim…..ben 26 yasındaım ve bıktım…coğunuzunda öle olduğunu biliyorum….lutfen kullananlar yada baska urunden memnun kalanlar yazsın yorumlarını…..

 154. firdevs genç dedi ki:

  arkadaşlar deniz hanımın mail adresi yokmu.eğer iletiseniz çook sevinirim

 155. mehmet dedi ki:

  yaaa artık hangisi doğru hangisi yalan gerçekten şaşırdık bilmiyorum iyimi kötümü

 156. aysel aydın dedi ki:

  valla 150 tl bayıldım
  hiç bi sonuç göremedim

 157. gizem dedi ki:

  ya bende almak ıstıyorum ama dıger arkadaslar gıbı okadar urun kullandımkkı sonuc allamadım çekınıyorum açıkcası ama denemekde fayda var sanırım şuan bekarım bekarken çözumu bulmam lazım yoksa almıcak kımse(:

 158. remnev dedi ki:

  bir de bunu denemek istiyorum. numune alabilir miyim? bu da işe yaramazsa artık hiçbirşey denemicem.

 159. KAAN KASACI dedi ki:

  c
  bende kulandım cok kotu degil ASLINDA

 160. zehra dedi ki:

  ben kullandım ve gözle görülür azalma gördüm.vücudun heryeri hemen aynı şekil etkilenmiyor ama etkilenen yerlerdeki sonuçlar beni inandırdı.kerameti 40 tl alın deneyin.neler neler denemedik nelere para vermedik.burda her çesit insan var,öven de çıkar karalayan da…baksanıza bazıları terbiye sınırlarını zorlamış,usul adap bitaraf etmiş,ayıptır.epilixir bazılarının hiiiç işine gelmemiş demekten alamıyorum kendimi.hadi bana da reklamını yapıyor deyin 🙂

 161. selinnn dedi ki:

  ben bu olumlu yorurmlarn ürün sahibi yada bişeklde tanıdıkları tarafndan yazıldığnı düşünüyrm 3 aydr bu ürnü kulanıyrmm ve hç bi faydasını görmedmm tabi bu yazmı yaynlamssınz ama belki olrda birileri görrse boşa almamş olurlar

 162. hülya ö. dedi ki:

  arkadaşlar yorumları gönderebilmek için yeni bir uygulama başlatılmış xprodoksit te
  ad-soyad,mail yorumdan sonrada ékütfen cevaplayın" yazan yerde soruyu doğru cevaplayıp gönder (yorum ekleyin)diyoruz,yorumumuz yayınlanıyor:)
  kaç gündür bu yeni uygulamayı farkedemediğimden yorumlarım gitmiyordu
  bilginize…
  epilixir ile 10 seansımı geride bıraktım,alt bacak ve bıyık bölgem iyi durumda fakat henüz bikini+koltuk altı bölgem aynı derece etkilenmedi,sebebinide anlayamıyorum ,en fazla etki kısaca bacak+bıyık bölgemde oldu diyebilirim
  seans aralıklarımı uzatmamay özen gösteriyorum
  sevgilerimle,

 163. leyla özler dedi ki:

  deniz hanım siz ne anlatıyorsunz Allah aşkına…..
  siz neyi kiminle konuşmuyorsunz siz önce haddinizi bilin….
  biz tüketici olarak sorularımıza cvp arıyoruz ama anlaşılan sizin gibi ukela epilxir temsilcileri bizlere yardımcı olamayacak….
  biz içerik diyoruz siz cvp var ama cvp veremedi densin diyip haklı gibi görünüp geçiştirmeye çalışıyorsunz…
  he tabi keşke haklı olun bizde sizlerin destekçisi olalım ama malesf siz bu üslupla oldğunz yerden bir adım ileriye gidemezsiniz ….
  ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi istemek tüketici olarak tabikide hakkımız…
  benim ürününüzü karalama peşinde olduğumu zannediyorsanız büyük hayal kırıklığı yaşatırım size…
  tekrar söylüyorm bende bu dertten müzdarip bir vatandaşım bunu size her şekilde ispatlarım….
  birkaç satır yukarıda yazmış olduğum msjı tekrar yazmak istemiyorum ben tekrar ürün yetkililerine sesleniyorum
  yukarıda yazmış olduğum msj daki soru işaretlerine cvp olmaya çalışırsanız sevinirim
  ama tekrar ve son defa rica ediyorum felsefi deil aydınlatıcı tatmin eidici bir açıklama…

 164. deniz dedi ki:

  bu platformlar herkese acik platformlar.urun sahipleri de burada,kullanan da,kullanmamis ama arastiran da,urune rakip urun sahipleri de 😉

  kadinlarkulubu.com ve kadinlarforumu.com konusuna gelince,bu siteler deneme grubu olan siteler,urun sahiplerinin site yoneticileri ile iletisim halinde olmasi kadar dogal baska ne olabilir ki..deneme grubuna kimlerin katilacagini site yoneticileri belirliyor,eski ve tarafsizligindan suphe olmayacak uyeleri secip grubu belirleyenler site sahipleri.Epilixir,verilen listedeki adreslere numuneleri gondermekten ote mudahale ediyorsa burda ahlaksizlik aramak lazim,bu da sozkonusu dahi degil,katilimci uyelerin uyelik tarihlerine mesaj sayilarina bakin,epilixir cikmadan yillar oncesinden bu sitelerde paylasimda bulunan insanlar bunlar,iki ay once uye olmus,uc-bes baslikta biraz oyalanip epilixir basliklarina demir atmis ovguler doseyen kisiler degiller.suphelenmek baska sey,zan altina almak baska sey,tarafli grup kurmak ve asilsiz reklam mesajlari yazdirmak ne kadar ahlaksizca bir davranis olacaksa durust calismalari cikar ugruna karalamak ta bundan asagi degil,dozu kacirmamak lazim..

  diger tum sorgularda da bu havayi aliyorum.hepsinin cevabi elbet var ama kim ne dusunurse dusunsun,cevap veremedi densin..bu yaklasimdan ve tarzdan hic hoslanmadim ve bu oyuna katilmayacagim.Epilixir boyle soran kim,niyet ne belli degil ortamlarda harcanacak ucuz bir urun degil.saldirilari savusturan cevaplarin hesaplara uymayinca "felsefe yapmak" olarak alginladigi yada algilatilmak istendigi yerler de oturup Epilixir'i konusacagim yerler degil.

  kalin saglicakla…

 165. feraye dedi ki:

  epilixirin içerik bilgisinin olmayışı kozmetik yasalarınada aykırı gibi geliyor bana,her nekadar masum bir içeriğe sahip olsada ,kullanıcıların bunu bilmesi gerekirdi diye düşünüyorum,çünki içerikte kullanılan bitkiler kişilerde ciddi yan etkilere sahip olabilirmi,topikal olarak kullanılan bazı ilaçların çok farklı yan etkileri olabiliyor.
  reailistin dediği gibi klinik deney sonuçlarının yayınlanması gerekiyor.
  epilixir yetkililerinden bende bu konuda aydınlatılmayı bekliyorum

 166. realist dedi ki:

  arkdşlar bi epilixir furyasıdır gidiyor öncelikle bu ürünün bilimselliğini sunan denek ve sonuçlar nerede???
  epilixir ilgilileri bakıyorm netteki reklam konusunda da bayağı ilgililer bizlerin yani bayanların yoğun ilgilendikleri sitelerin operatörleriyle(kadınlarkulubü,kadınlarformu..vs gibi sitelerde) birlikte çalışıyorlar zaten artk eskisi gibi tvlerde reklama ne hacet.kim neyi araştrmak isterse google dan yararlanıyor onlarda kaleyi içten fethediyorlar zaten…
  bir diğer konu ise tüylerin ürünü uyguladğın sürece cansız incelmiş çıkması;
  lazere giden arkdşlar bunu çok iyi bilirler seans aralıklarını çok uzatmadan gidildiği zaman kıl ilk olarak biraz cansız incelmiş olarak çıkıyor gibi görünüyor tabi kılların gelişme döngüleri yani evreleri farklı olduğu için bize öle geliyor yani basit mantıkla kılların hepsi aynı anda çıkmıyor bundan dolayıda seyrelmiş gibi görünüyorlar…
  işte bu epilixir ürünün kullancı yorumlarının da olumlu olması burdan geliyor epilixiri 9 seans kullnan kişiler var ve bunlardan şimdilik bırakan yok gibi ee peki şöle 2 ay kullanmasınlar bakalım sonuç yine aynı mı
  arkdşlar son bi noktaya daha değinmek istiyorm bitkisel deniyor tabi bitkisel dendiğinde çoğumuz en azından yan etksi i yada bi zararı olmaz diyoruz ama ben artk demiyorum bitkilerin yanlış kullanımından dolayı insan bünylerine nasl zarar verebilcekleri konusunda bence google a bi danışın derim…
  bu bitkisel masum epilxirin içeriğinde ne tür bitkiler mevcut bu da bilinmeyenler arasında tabi..
  sanrm bu ürün için tek iyi bildiğimiz isimi malesf….
  EPİLİXİRİN YETKİLİLERİNE DUYRULUR…açıklama bekleniyor
  (mümkünse felsefi deil açıklayıcı tatmin edici bir cvp bekliyoruzzzz……)

 167. aslı gök dedi ki:

  arkadaşlar gerçekten benim bu konuda ciddi sorunum var üniversite ögrencisiyim geçen yıl epilayon aleti aldım ondan önceki yıllarda ardaşımınkini kullandım epilasyon aleti kıldöngüsü ve batık yaptı iz kaldı ciddi lekeler oluştu bu kıllardan gerçekten nasıl kurtulabilirim gelirimde yok pahalı yöntemler kullanamıyorum sürekli yüzümde kıllar çıkıyor hergün almam gerekiyor çok utanıyorum alsamda pürüzsüz olmuyorlütfen bana yardım edin

 168. zeynep a. dedi ki:

  iiyice kafam karıstı yanii ne diim
  deneme ürünü gönderebilirseniz çok sevinirim

 169. Murat dedi ki:

  ben aldım kullanıyorum şu an 2. seanstayım etkisini daha henüz görmedim ama etki göstereceğine inanıyorum çünkü kullananların %90 ı olumlu etki görmüş bakalım 3 te 4 te neler olacak paylaşacağım…

 170. leyal el-insaf :) dedi ki:

  ay arzu u,hic gulecegim yoktu yaa.ben amerika'dan aldim dedim,hemen amerikada satiliyor daa,ordan alinip kabi kacagi adi degistirilip satiliyor daa,cabucak ta senaryoyu yazmissin 🙂 epilixir'i duymus kisilerin hemen hepsi biliyordur,kac yerde soylendi,deniz hanim deneme gruplari ile tanindi ve kisisel iliskileri cok guclu bir bayan..kendisi amerika'da yasiyor.ben turkiyeden getirtmedim burda yapti kendisi ve kullandim,bunu soylemeye ugrasiyordum..ama iyi guldum yani sayende,cok sagol 🙂

  bi de,once inceltiyor ama sonra yine cikiyor demisin ki pes dedim.satisi baslayali alti aylik urun ayol,kim kullandi kili yuzde yuz bitti de yenisi cikti..insaf yani,karalama olur da bu senin yaptigina ne denir bilemiyorum artik,az daha sabret te bari takvimden yakayi ele verme 😉

 171. hülya ö. dedi ki:

  arzu u…
  dünyada tanınan tüm markaları çoğumuz biliyoruz,içeriğinde neler olduğunuda
  epilixirin mazisinide
  daha çıkalı 3-5 ay oldu
  nasıl bu kadar önyargılı olupta sadece azaltıyor diyebiliyorsunuz
  yada hiç bir işe yaramıyor diyebiliyorsunuz,durun bi uzun süre kullanımlar gerçekleşsin ,bitti diyenleri duymadan böyle acımasız olmamalı kimse
  epilixirin önerilen sürede kullanımı sonunda kıl kökü yok oluyor tıpkı kellik gibi,kelliğe sebep olan dht hormonu kıl folikülünün nasıl ölümüne sebep oluyorsa epilxirde içeriği sebebiyle her kullanımda etkisini iyiden iyiye göstererek kıl kökünün fonksiyonunu yitirmesine sebep oluyor

  ve göreceksiniz epilixir sadece "hair growth inhibitör" değil ,ilerleyen zamanlarda kozmetik tarihine "permanent hair removal" olarak geçecek,bir kullanıcı olarak bunu gözlemleyebiliyorum,çünki dönüşümsüz olarak kıl çıkmayan bölge bölge alanlar bunu doğruluyor.

  birde üründen memnun kalıp yorum yapan sadece epilixir kullanıcılarımıdır?
  kim hangi üründen memnun kalıyorsa heryerde dile getiriyor,amaç faydalı olabilmek paylaşabilmek,ikide bir satıcımısınız ,primmi alıyorsunuz gibi cümleler kurarak komik olmasın kimse lütfen.
  adamlar bağıra bağıra epilixirin satışı tek elden yürütülüyor,ne pazarlamacımız var nede başka birimimiz var bu iş için diyorlar,ısrarla bunun aksini iddia etmeye çalışıp insanları üzmeyin.

 172. arzu u... dedi ki:

  Hepsi yalan anonym diye yazan özellikle reklam yapan firma internette reklam yayan firma yalansa yalan desin. bu ürün dedikleri amerikada başka isim adı altında satılıyor. üst kapaklarını değiştirip epilixsir demişler. sadece azaltıyor. uzun vadede tekrar kıllar yerine geliyor. kök olduğu sürece çıkyor anlıyacağınız boşuna paranıza yazık olmasın.

 173. leyla dedi ki:

  iyi ama duygu hanımcım,siz bir gün önce hic kullandığınızdan bahsetmemişsiniz,sadece asılsız reklam mı yapılıyor diye bir soru işareti atmışsınız ortaya..bir gun sonra kullandım deyip kötü yorum bırakmışsınız.deniz hanımın dediği çok mantıklı geliyor kulağa,şikayetinizi ilettiniz mi kendilerine,sonuç ne oldu,meraklandım şimdi.

  yok yani,asılsız reklamın tersi bir de karalama oluyor bu işlerde,birilerinin kuyruğuna basılınca bu kez karalama kampanyası başlıyor.epilixir birkaç forumda deneme grupları düzenliyor bence yürekli bir davranış,malına güvenmeyenin kalkışabileceği bir olay değil bence.ücretsiz numune gönder denet,günde binlerce kişinin ziyaret ettiği yerde insanlar çarşaf çarşaf deneyimlerini yazsınlar,malına gğvenmeyenin harcı bir iş değil bence.hele grup katılımcıları özellikle eski ve aktif üyelerden site yönetimi tarafından seçiliyor ki tarafsızlıktan yana şüphe kalmasın.tarafsızlık ve güven açısından özen gösterilmiş özel gruplar deneyip deneyimlerini paylaşıyor ve sonuçlar genelde olumlu görünüyor.özellikle oturdum araştırdım,bir başka forumda tesadüf ettim,resmen karalamak için girmişler ama akılla mantıkla çürütülmüş ve şikayetlerin asılsız olduğu üyelerin sırf bu amaçla üye oldukları site sahiplerince kanıtlanmış.

  buna da meydan vermemek lazım,amaç haklıya hakkını teslim etmekse.zor bir durum bu,paylaşımlardan faydalanılsın derken urunlerin meydan savası ortasında kalmak gibi birşey..şimdi ben de sizin dün başka ağız bugün başka ağız konuştuğunuzu görünce acaba kıl yağı satıyor da epilixir işini bozdu ondan mı kötülemeye çalışıyor demekten kendimi alamıyorum 🙂 Allah gönüllere insaf versin,kötü niyetlilerden saklasın hepimizi.ne diyelim başka.

  ben epilixiri direk amerikadan aldım.yaklaşık 5 ay doldu kullanmaya başlayalı.değişik bölgelerde 6.. ve 8. seanslarımı yaptım.bikini ve bacaklarda çok hızlı cevap aldım,kollarda fark hissediyorum ama diğer bölgelerle aynı seviyede değil malesef.cevap aldığım bölgelerdeki değişiklik beni inandırdı ki bu özel bir ürün,haksızlık yapılması insanlara zarar vermek olur,bu yüzden canla başla savunan mesajlarımı görebilirsiniz,dileyen reklam yapmakla suclasın umurumda değil,işe yaramayan neler neler havai fişeklerle artislerle tanıtıldı,olan sana bana bize oldu..

 174. duygu dedi ki:

  bende çenemde kullandım 2günde kazık gibi kıl çıktı ya onun için korktum artık epilixirdende keşke iyi sonuç verseydide olumlu yazsaydım.

 175. ilhan BÖLÜKBAŞI dedi ki:

  Ben ilhan bölükbaşı ilhan_bb@hotmail.com olarak geçenlerde yorum bırakmıştım.. bu yanlış anlamalara sebep olmuş bundan dolayı herkezten özür dilerim. Ben bu ürünü kullandım ve gerçekten muhteşem bir ürün bunun satışını Deniz hanım'dan temin ettim. memnun kaldığımdan dolayı yorum yaptım. ama ben satış yapmıyorum.
  sadece kullanmak isteyenlere tavsiye ediyorum..temin edebileceğiniz..

  adres sadece burası : epilixir@hollyherbs.com

  buraya mail atarsanız yardımcı olacaklardır..
  teşekkürler ..

 176. Denise F. Padir dedi ki:

  Merhaba,

  Ben Deniz.Epilixir'i bulan,ureten,patentine,marka tesciline sahip olan tek kisiyim.

  Konuyu cok onemli buldugum icin buradayim,bunun disinda ne yazismak ne pazar yaratmak gibi bir niyetim yok.Epilixir kendi referans pazarini yaratmis bir urun,sisirilmeye,sansasyonel reklamlara ihtiyaci yok.Hele hele forum forum gezecek,epilixir'i ovecek bir ekibimiz hic olmadi.gecmiste olusan onyargilardan hareketle direk bu acidan bakiliyor olmasi cok normal,kimseyi artniyetle suclamiyorum,ama bilinsin ki yillar yili sorunla yasamis kisiler sorunlarindan kurtuldugunda yada en azindan bir umut isigi gordugunde yasadiklari mutlulukla urunlerin hizmetlerin gonullu tanitimcisi olabiliyorlar.Hulya Epilixir'in ilk kullanicilarindan,Anonym'im kim oldugunu tahmin edebiliyorum cok emin degilim,ama O da mutlu kullanicilarimizdan birisi.Her ikisine de gonulden tesekkurlerimi iletiyorum.

  Epilixir kendi web sitesi disinda hicbir yerde satilmamaktadir.Satis temsilcisi,distributoru,bayiligi,market,magaza,aktar bazinda nokta satis,elden satis vs vs akliniza ne gelirse,hicbirisi Epilixir sati politikasinda yoktur.Deyim yerindeyse bir tekel urundur.Sadece ve sadece www .epilixir. com adresinde satilmaktadir.Iletisim ve satis konusunda ben,Deniz,kargo ve takip konusunda kardesim Erdal,iki kisi calisiyoruz.Baska ne satis ne reklam ekibimiz,ne de satis departmanimiz yok.Bu konuda kesin uyari web adresimizde de verilmis,alici data listesi tuttugumuz,liste disi sikayetlerin dikkate alinmayacagi,yani baska yerden aldiginiz urunun orijinal Epilixir olmadigindan emin olabilirsiniz mesaji acikca eklenmistir.

  Bu son noktadan hareketle,alici data luistemizde bizden urun alan herkes tek tek kayit altina aliniyor.Herhangi bir uyari,oneri yada tekrar siparisi oldugunda direk listeden cekip butun bilgilerine ulasma sansimiz var..Ne zaman amlis,hangi bolgelerde kullanmis,hatta hangi epilasyon yontemini kullanmis,nasil yorumlarla donmus vs vs hepsini tek tusla gorebiliyoruz.

  nil ertan adli yorum sahibi alici data listemizde olan bir isim degildir.Takma isimle yazismis olabilir,kuvvetle muhtemeldir.Mumkunse kendisinden alici data listemize verdigi gercek isim ile BiZE ulasmasini rica ediyorum.Malumdur ki kullanilan bir urunden yasanan hosnutsuzlugun cozumlenecegi yer urunu satan ve sorumlulugunu tasiyan mercilerdir,urunlerin tartisilip konusuldugu platformlar degildir.Ne zaman ki saticiyla gorusur sorununuzu cozumleyemez magdur oldugunuzu dusunursunuz,o zaman sikayet ve uyari babinda forumlarda dile getirirsiniz.Saticidan cok ben de bir musteriyim,bu vasifla konusuyorum,bir urunden hosnut kalmadiysam sikayetim varsa,urunu aldigim yere bu sikayetimi iletirdim,sorunum cozumlendi,ne mutlu,cozumlenmedi hatta dikkate alinmadim o zaman forum forum gezer sikayet ederdim 🙂 Bugune kadar tek bir etkisizlik sikayeti almamis,ardimizda tek bir magdur musteri birakmamis iken burada bu yorumu gormek beni bu isin altinda daha derin niyetler olduguna inandirdi..Daha fazla uzatmayim..Niyet yorum sahibinin,takdir sizlerin 😉

  Saglicakla kaliniz,keyifli paylasimlar dilerim.

 177. anonym dedi ki:

  Ay hic gulesim yoktu:) Ben sirf Deniz hanima destek olmak icin ve epilixir urununun ne kadar ise yaradigini, benim gibi sorunu olan butun bayanlara umutlu bir cozum oldugunu kanitlamak icin her yoruma cevap vermeye calisiyorum.. Ne mutlu bana;o)
  Deniz hanim gibi bir ortagim olsa, ben bu yalan dunyada daha ne isteyebilirimki!!!!! Allah herkese Deniz hanim gibi bir ortak, can dost,kardes nasip etsin, banada ins. 🙂

 178. nil ertan dedi ki:

  ben de kullandım ama hiç bi işe yaramadı hep para tuzağı..

  boşuna paranızı bu ürüne yatırmayın inanın pişman olursunuz!!!!

 179. hülya ö. dedi ki:

  duygucum epilixir sadece kendi web sitesinde satılıyor buda tüketicileri korumak için,yani başka hiç kimse satışı üstlenemez ,bu en çokta sahteciliği önlemek içinmiş,dikkat edersen eğer, burda ilhan bölükbaşı isminde biri mail adresini vermiş ,belkide satış departmanında çalışıyor bilemiyeceğim ama ben epilixirin sitesinde okuduğum(başka yer ve kişilerdeki satışlardan kaçınınız sözü üzerine)direk resmi web sitesinden alınız dedim.
  eğer sizin düşündüğünüz gibi bi ilişkim olsaydı bu ürünle böyle yazmazdım,değilmi?
  herkes bilsin epilixiri sadece ve sadece deniz hanımdan alabiliyorsunuz,yani en azından ben öyle olduğunu biliyorum.
  epilixiri duyup ilk kullananlardan biri olarak nacizane burada yardımcı olmaya çalıştım,bu kadar önyargılı olmayın lütfen ,epilixirin satış politikası diğer ürünlerden farklı,bende kendi adıma bu politikanın güvenilir olduğunu düşünüyorum ,sonuçta bende bir tüketiciyim!!

 180. duygu dedi ki:

  bakıyorumda hep aynı kişiler yorumlara cevap yazıyor anonym ve hülya ö yoksa siz deniz hanımla ortakmı çalışıyorsunuz belkide sırf satışınız artsın diye olumlu şeyler yazıyorsunuz bu devirde kimseye güven kalmadı valla korkar olduk özellikle bu tüy kıl işinde bişe kullanmaya daha kötü etmesin.

 181. ilhan BÖLÜKBAŞI dedi ki:

  anonym ben satış departmanındayım.. ilhan_bb@hotmail.com

 182. hülya ö. dedi ki:

  aman arkadaşlar ,epilixir sadece kendi resmi web sitesinde satılıyor,burdan veya başka yerden verilen adreslere inanmayınız,kendi sitesindede bu mesaj uyarı olarak verilmiştir.bildiğimiz tek adres epilixir.com dur .

  aysel aydın,bir iki saatlik gecikmeler bence sorun teşkil etmez
  bana göre en önemli dakikalar epilasyon yaptığınız ilk dakikalardır,epilasyon biter bitmez hemen ilk uygulamayı yapınız.
  fakat tabi önerilen sürelere önem göstermekte fayda var.(8 saatte bir uygulama)

  ayşe ,hormon bozukluğu için bence öncelikle tedavi olmalısın,kılları besleyen hormonlar sürekli salgılandığı sürece ,kıl kökünü güçsüzleştirmek mümkün olmayabilir(şahsi fikrimdi) ,fakat hirsutizmli kişilerdede işe yaradığını okudum bikaç yerde…

 183. aysel aydın dedi ki:

  mrb bende sipariş verdim geldi ama 8 saat de bir uygulayamıyorum işe gidiş saatlerim değişiyo sürekli
  bir iki saat geç ya da bi iki saat erken yaptım bi sorun olur mu

 184. ayşe dedi ki:

  gerçekten hormon bozukluğunda işe yarıyor mu

 185. anonym dedi ki:

  ilhan_bb@hotmail.com????????????????????????????????????
  bu maili hic bir yerde gormedim??
  benim bildigim gercek maili epilixir@hollyherbs.com !!!!

 186. anonym=) dedi ki:

  canim dogru siteden siparis verdinmi??
  cunku bu urunu satan Deniz hanim dunya iyisi bi bayan:)!! eger dogru siteden siparis verdiysen kesin ulasacaktir sana,merak etme:)

 187. Hatice hanım ilhan_bb@hotmail den ulaşabilirsiniz.. mail atın size döneceklerdir..

 188. hatice dedi ki:

  Sipariş verdim 3 oldu ama ne yazık ki ne maillerime yanıt var ne de telefonlardan ulaşabiliyorum 🙁

 189. anonym dedi ki:

  evet yuz icin kullancaksan bence yeterde artar bile..onuda baska bolgelerde kullanirsin:) ben iki seanstir yuzume kaslarima dudak ustume kullandim:)

 190. duygu dedi ki:

  arkadaşlar bende bugün aldım gerçekten işe yarıyormu özellikle yüzde çenemdekilerden muzdaribim bende.1şişe yetiyormu?

 191. hülya ö. dedi ki:

  EMOFO epilasyon yaptığın ilk kullanılıyor epilixir
  ikinci gün üçüncü gün yok…
  yani kılları ağda cımbız veya epilatör ile aldıktan sonra vakit kaybetmeden ilk uygulamanı yapıyorsun,sonra 8 saat sonra 2.uygulama sonra 8 saat sonra 3.uygulamanı yapıyorsun ,1 seansını tamamlamış oluyorsun bu durumda
  bir dahaki epilasyon vaktine kadar sürmüyorsun yani epilixiri
  her seans bir gün sürüyor..24/3 (8 saatte bir)

 192. EMOFO dedi ki:

  KULLANAN ARKADAŞLAR NASIL KULLANDIPINI YAZABİLİR Mİ SİTEDE İLK GÜN YANİ 24 SAAT İÇNDE 3 SEANS YAPIN DİO AMA HERGÜN 3 SEANSA MI UYGULUYOSUNZ

 193. anonym dedi ki:

  http://www.epilixir.com giriniz hem erkek hem bayan siparisleri var,simdi kampanya var 2 adet 147,5 Dolar.
  SIK sorulan sorular var sitede,orda merak ettiginiz butun soru ve cevaplari bulacaksiniz..=)

 194. fatma dedi ki:

  numune istiyorum lütfen denemediğim hiç bir şey kalmamıştı artık umudumu yitirmiştim epilixiri görünce yeniden umut bağladım lütfennnnnnnnnnnn bende istiyorum…

 195. Mehmet Kurt dedi ki:

  numune bende istiyorum nası alabiliriz…

 196. anonym dedi ki:

  inanilmaz..epilixiri icat eden Deniz hanimdan Allah 1000kez razi olsun!!
  Lazer epilasyonu sollayan bir urun..epilasyona yuzlerce para harcamaya son..
  1 seans kullandim ve sonuc agzim acik kaldi..
  aylarca degisik kremler surmeye gerek kalmadi..

  …Urunun bu kadar kisa bir surede etki etmesine anlam veremiyorum..cok mutluyum;) gidiyor geliyoraynaya bakiyorum=)
  bu urunu siddetle tavsiye ediyorum benim gibi sorunu olan butun bayanlara=) (gogus arasi,gobek cizgisi,eller ve kollar,bel vs. cok mutluyum cevremdekilere reklam yapiyorum..birdaha siparis verecegim arkadaslara ve esime ..
  sonunda yazin kisa kollu gezebilecegim=) yippiiiiiiiii :p

 197. emofo dedi ki:

  mrb arkadaşlar tesadüfen karşılaştım bende bu siteyle her zaman ki gibi arayış yapıosun kıllardan belki kurtulmam için bişe bulabiliirm die bu siteyle karşılaştım kendimi yemin ederim erkek gibi hissetmeye başlamıştım göğüs arasında bile kalın kalın kıllanmalar var göğüs uçları deseniz o ayrı çene altı var da var artık kurtulmak istiyorum sonsuza denk bu kıllardan dolayı rahat bişe giyinemiyorum en bilim arkaşlarımda kaldığım da yanlarında üstümü değişmeye çekiniyorum.doktora gittim hormon bozukluğu varmış diane die bi hap verdi kullandım adetimi geciktirdi göğüslerim şişti bıraktım kullanmadım daha ya yemin ederim bu yüzden evlenmek istemiyorum ya allah hepimize yardımcı olur inşallah işe gitmeye çekiniyorum çene altında ki kıllardan dolayı arkadaşlarını her zaman şaka yapması ama alınıyo insan en kısa zaman da almayı düşünüyorum kullanlar sürekli bilgilendirirse sevinrim arkadaşlar herkes aynı dertten muzdarip hepimiizn kurtulması dileğiyle

 198. özlem ayyıldız dedi ki:

  bende denemek istiyorum numune gönderirmisiniz?

 199. Melike Arslan dedi ki:

  Çok pahalıymış fiyatı yahu. Az önce mail attım. Olumsuz cevap gelir de,numune yollamazlarsa gidip diğer markayı deniycem artık..

 200. ENDA AY dedi ki:

  BENDE NUMUNE İSTİYORUM LÜTFEEEEENNNNN

 201. ayşe al dedi ki:

  numune gönderilmiyor arkadaşlar
  bikaç forumda numune gönderimi yapıldı,ama ürün kendini kanıtladığından
  bir ikinci numune gönderimi yapılmayacak bildiğim kadarıyla,yanlız devam eden numune gruplarının birinde sanıyorum 2.kez numune grubu oluşturulacak ,bilginizeeee

 202. şebnem koç dedi ki:

  merhaba bende numune talep ediyorum bıktım kıllardan

 203. ebru gültekin dedi ki:

  bende bütün yöntemleri kullandım fakat bir sonuç alamadım bu ürünü nette gezinirken gördüm ve çok dikkatimi çekti bütün yorumlarda olumlu denemek istiyorum bana da numune gönderirseniz sevinirim

 204. canankaya dedi ki:

  yıllardır denemediğim yöntem kalmadı giden paralarım ve umutlarım oldu ıssız adada kalmış bir gemi geçmesini bekliyorum bende numune istiyorum ne olur

 205. DERYA ERİŞİK dedi ki:

  bende bıktım tüylerden bazen çok utanıyorum banada bi numune yollasanız o kadar çok şey kullandımki hiç fayda göremedim şimdi hiç bir ürüne gerçekten güvenemiyorum:(

 206. asudeceylina dedi ki:

  36 yaşındayım enaz 20 yıldır yüzümdeki tüylerden şikayetçiyim.Hormonal bir sorun yaşıyorum.çok ağır ilaçlar kullandım.iğneli epilasyona gittim.Çok paralar ödedim ama hiçbiri derdime çare olmadı.. ten rengim lazer epilasyona uygun değilmiş…derdimi kabullenmek zorunda kaldım..Tesadüfen öğrendiğim epilixiri denemeye karar verip , binbir zorlukla şipariş verdim ve yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum..çok düzenli kullanmıyorum aslında.. hergün çıkan kılları almak eskiden tam bir eziyetti. şimdi yokolacaklarını düşünerek keyifle temizliyorum… 2 haftada yüzümün bukadar güleceğini düşünmedim..kıllarda azalma var mı bilmiyorum ama çıkışları gecikmeye başladı.. eskisi gibi sert değil , koyu değil. batık değil.. en güzeli de burun altı bölgesi eskisi gibi lekeli gölgeli değil.. o bölgenin nasıl can sıktığını yaşayanlar bilir.. bıyık gibi görünen gölgeli lekeli bir hat .. heray fondatön kapatıcı vs kozmatik ürünü için dünya para ödüyorum ben.. hermarkayı denemek acaba hangisi daha çok kapatırmı diye umut etmek ve buna hatırı sayılır bir bütçe ayırmak .. yüzüne bişey sürmeden sokağa hatta insan içine çıkamamak , fondatön bulaşacak diye korkudan sevgiline sarılamamak , kıllarım görünecek diye havuza denize girememek , başkasının evinde yatıya kalamamak, küçük yeğenine sarılmak isterken "sakalların mı var senin niye batıyor yüzün "haykırışını herkesin içinde duymak … çok çok acı bir şey.. epilixir umarım hepimizin derdine çare olur.. şimdilik çok memnunum.. birkaç ay sonra umarım TAMAMİYLE KURTULMUŞ VE FONDATÖNSÜZ BİR HAYATA MERHABA DEMİŞ OLURUM.. deneyin ve tecrübelerinizi paylaşın diyorum..

 207. kıllı dedi ki:

  arkadaşlar bende bu ürünü denemek isteyenlerdenim ben aşırı kıllıyım bacaklarım erkek bacagı gibi diğerlerini siz düşünün umarım işe yarar bıktım artık bu kıllardan

 208. hülya ö. dedi ki:

  ürünün resmi web sitesine göz atın orada tüm sorularınızın cevabı var,bütün kategorileri tek tek okuyun ,iletişimden etkiliyle irtibata geçin ,aydınlatılacaksınızdır,sevgilerimle

 209. dilek üstündağ dedi ki:

  ürün gerçekten çok etkili aldım ve kullandım haydi kızlar tüysüz günler çok yakın hemen alıp kullanın mükemmel bir ürün epilixire teşekkürler

 210. reyhan aydın dedi ki:

  merhaba bende bu ürünü denemek istiyorum bikini bölgemde bana numune gönderirimisiiz?

 211. yasemin dedi ki:

  mrb ya yorumları okudum da denemem gerektiğine karar verdim benim şikayetim sadece yüzümdeki kıllardan eğer bunun için gerçekten çözümse bunu kullananlar banada yardımcı olursa çok sevinicem nasıl kullanıldığı yüzüme nasıl uygulıycam lütfen kullananlar yazsın ve nerden sipariş verebilecğime dair ayrıntılı bir bilgi istiyorum lütfen

 212. şerife aksoy dedi ki:

  bu ürünü nerden alabilirz bana telefon yazarmasınız sipariş vermek istiyorum

 213. hülya.ö dedi ki:

  merhaba ilay ,ürünün resmi web sitesinde iletişim bölümünden üreticiyle irtibata geçip bilgi alabilirsin

 214. ilay dedi ki:

  arkadaslar bende almak ıstıyorum bıktım artık bu tuylerden bıoder kullandım 1yıl tala kullandım 9 sıse hıc bır etkısı yok paralarım gıttı sadece denemelık oluyormus nası gelıo bıze turkıyeden ulasabılecegımız telefon numaraları var mı lutfen yardımcı olun

 215. hülya.ö dedi ki:

  benimde EPİLİXİR ile 4.seansıma çok az kaldı ,tüylerimin büyük bir kısmı halen gün yüzüne çıkmamış ,çıkanlarsa beyaza yakın sarımsı bir renkte uzuyorlar,ışıklı bir ortamda ancak görebiliyorum ,çok büyük bir rahatlık oldu şu yaz günlerinde
  koltuk altı ve bikini bölgemdeki etkileri gözle görülür biçimde arkadaşlar,tek tük tüy çıkıyor inanamıyorum ,normalde çok çabuk uzarlardı ,gelişmeleri ara ara yazmaya çalışıcam,umarım birçok kişi bu ürünle tanışma imkanı bulur .

 216. XprodoksiT dedi ki:

  EPILIXIR 100 ml. lik uygulama başlıklı cam şişede satışa sunulmuştur.
  TÜRKİYE’NİN HER YERİNE ÜCRETSİZ KARGO
  SATIŞ FİYATI 150 TL. KREDİ KARTI VE PAYPAL SATIŞ FİYATI 100 USD.
  hollyherbs.com adresinde satışı yapılmaktadır.

 217. PINAR KOÇ dedi ki:

  EPİLİXSİRİ NERDEN ALIYORUZ VE FİYATINI SÖYLERMİSİNİZ….

 218. Tugba B. dedi ki:

  Nihayet artık tüy sorunumuz ortadan kalktı Epilixir sayesinden 🙂

  Gerçekten çok etkili bir ürün herkese tavsiye ederim

  Tüysüz bir yaşama Merhaba demek isteyen varsa geç kalmadan Epilixir'e sahip olsunlar 🙂

  Teşekkürler Epilixir….

 219. hülya.ö dedi ki:

  ben epilixiri ilk deneme fırsatı bulanlardanım
  ilk seans sonrası bile büyük değişikliği görebiliyorsunuz,kullanımı çok zahmetsiz ve etkisi şaşırtıcı
  kıl yok edici ürünlere karşı gittikçe ümidim kaybolmuşken epilixir ümüdim oldu.lazerle yarışabilecek hatta daha üstün özelliğe sahip bi ürün olduğunu düşünüyorum,çünki ten renginiz,kıl renginiz ne olursa olsun ayrım yapmadan hertip kıla etki eden bi ürün
  ve bunu bi Türk mucidin gerçekleştirmiş olmasıda ayrıca mutlu ediyor beni,bizdede ne cevherlerin olduğunu bir kez daha kanıtlamış bulunuyor
  teşekkürler EPİLİXİR,