By 24 Ağustos 2007 Devamı →

DOLGUN DUDAKLAR İÇİNDolgun dudak için kaldırma yöntemi

Artık Angeline Jolie dudağına sahip olmak Dr. Eser Yüksel’in ‘dudak kaldırma‘ yöntemiyle kolay! Kesisiz uygulanan yöntem 16 yaş üzerine öneriliyor.dudak kaldırma yontemi

* Tük genç kızları ‘Angelina Jolie dudağı’na çok ilgi gösteriyor. Sizin yönteminizle bunu kesisiz ve izsiz yapmak mümkün mü?

Elbette, geliştirdiğim yöntemin en büyük avantajı, kesi olmaması ve iz bırakmaması. Daha önce yaptığım birçok estetik ameliyatlar neticesinde ‘kaldırma’ yöntemini geliştirdim. Burun içinden girip üst dudağın kaslarını yukarı çekiyorum ve bunu bir ip veya vücut dışı herhangi bir madde kullanmadan yapıyorum. Bu hem ameliyat sonrasında günlük hayata çabuk dönmeyi hem de kalıcı bir dolgunluğu beraberinde getiriyor. 16 yaş üzerindeki herkese geliştirdiğim yöntem rahatlıkla uygulanabilir.

* Bu işlem sırasında burun hasar görmüyor mu?

Hayır, üstelik bir de burnun gerekli yerlerine küçük kontürler yaparak yüzün görünümünü oldukça doğal hale getiriyorum. Bence yüz estetiği bir bütün. Sadece dudak, burun ya da sadece göz çevresi operasyonları şeklinde bakmamak gerek olaya.

* Yönteminizi açıklar mısınız?

Dudağı dışarıdan kesmeden burun içinden işleme başlıyorum. İçerideki dudak kasını yukarı çektiğimde üst dudakta bir kalınlaşma oluyor. Burada özel bir yapıştırma tekniği kullanıyorum. Bence sadece dudaklara odaklı bir işlem değil, çoğu zaman dudakla birlikte buruna da bir ayarlama yapılmalı. Ben ameliyatlarımda bunu uyguluyorum.

* İşlem ne kadar sürüyor?

İşlemi 15 dakikada ve lokal anesteziyle yapıyorum. Birçok hastam hafta sonu gelip hafta başında iş başı yapabiliyor.

* Orta yaş grubu için de bu yöntem uygun mu?

Yaşla birlikte yıllar içinde tüm dokularda olduğu gibi dudakta da deformasyon oluyor. Zaman içinde yüzdeki diğer cilt altı dokularda yaşanan azalmalar dudakta da gözleniyor. Orta yaş ve üzerindeki kişilerde bu ön dudağın aşağıya kaymasıyla görünür oluyor. Bu yaştaki kadınlar için geliştirdiğim yöntem de başarılı sonuçlar veriyor.

* Uygulamanın etkinliği ne kadar, kaç kişiye uyguladınız?

İşlem uzun süre etkisini koruyor. Tıpkı kemiklerin bir araya geldiğinde kaynaşması gibi bunları birleştiriyorum. İki yıldır bu işlemi 100’ü aşkın kadına uyguladım. Ameliyat olmak isteyen erkekler bile var.

Meryem DEDE

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Guzellik

Etiketler:, , ,


16 Yorum Var "DOLGUN DUDAKLAR İÇİN"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. nurcan pınar dedi ki:

  benim ağzım çok ince hiç memmun değilim, çok kötü duruyor. hiçbir renk ruj yakışmıyor. parlatıcı ve kalem sürsem bile asla güzelleşmiyor.küçücük dudaklar yaşı fazla ve büyük gösteriyor.zaten yaş geçtikçe dudaklar da incelip büzüşüyor.yüz ifadesini kızgınlaştırıp çirkinleştiriyor insanı asabi suratlı yapıyor.hande yazgan dudaklarının dolgun olması bence çok güzel bir şey kıymetini bilmiyorsun ayrıca burada anlatılan şey dudak inceltme estetiği değil dolgunlaştırma ameliyatıydı yanlış anlamışsın.

 2. Çiğdem Akyürek dedi ki:

  Hande Yazgan hanımefendiyle bağlantıya geçmek istiyorum.Çünki bende aynı hastanede ameliyat olmayı düşünüyorum,aynı doktora yardımcı olursanız sevinirim..

 3. meliç gülgören dedi ki:

  bencede bi bitkisel çözüm olsun ben daha 18 yaşındayım ve hiç estetik ameliyat olmadım

 4. didem kaçali dedi ki:

  hmmm çok ii artık bnde anjolina gbi dudaklarla sevglimi öperim kıhkıkhıkıh:D

 5. esma dilli dedi ki:

  üst dudağıma silkon yaptırmak istiyorum.zararı vermı ve kaç YTLhemen öğrenmek isiorum. ?

 6. gizem dedi ki:

  ya bitkisel çözümü yokmu bunun ille doktor şartmı acaba.?

 7. Cimcimee dedi ki:

  Angelina Jol Bir Dudaklarının yerde biri gökte, Çok başarısız bence. Öyle dudağım olsa idi Ergenlik çağı taşrasını etkilese bile ben yeniden Operasıyon olurdum

 8. gizem dereköy dedi ki:

  18 yasındayım ve henüz hic bi estetik ameliyat olmadım korkum canımın yanması veya bıcak altına yatmak bi yerlerim kesilirken rahat bayılamamkii yane bende güzel dudaklara sahibm ama tabi dolgun olmayan ince dudaklar cok isterdim olmasını ama endişe şte önüne gecilmiyoo thankk!!!

  bide fiyat konusunu harbi bende merak ettim

 9. Hande Yazgan dedi ki:

  Hande Yazgan Diyorki:
  Doç.Dr.Eser Yuksel’e ulasmak ve detaylı bilgi için,
  Amerikan Hastanesi
  0212 311 21 00 ext 8493
  mail:dr.eseryuksel@gmail.com

 10. rümeysa ağaçayak dedi ki:

  bende bu dudak kaldırma operasyonunun fiyatını çok merak ediyorum ayrıca sonucun ne kadar kalıcı olduğunu merak ediyorum. bilgi verirseniz sevinirim.

 11. asuman karaca dedi ki:

  fiatını merak ediyorum

 12. muammer erman dedi ki:

  dr Eser YÜKSEL e direk ulaşmak için

  tel: 0212 311 20 00

  DAHİLİ NUMARA : 8493

  mail: dr.eseryuksel@gmail.com

  İLGİLENEN ARKADAŞLARIM İÇİNDİR BEN MEMNUN KALDIM :)))))

 13. xprodoksit dedi ki:


  Op. Dr. Eser Yüksel
  Amerikan Hastanesi

  Güzelbahçe Sok.No:20
  34365 Nişantaşı
  tel: 0212 311 20 00
  fax:0212 311 21 90

 14. gökçekız dedi ki:

  ücret konusunda bılgı verırmısınız

 15. gülşah koc dedi ki:

  Merhabalar,

  Dudak estetiğiyle ilgili sizin paylaştığınız yazıyı okudum ve çok etkilendim. Fakat yazıda muhattap kurumla ilgili bilgiye raslayamadım. Bu işemin yapıldığı yer hakkında bilginiz varsa ve iletebilirseniz çok mutlu olacağım.

  Teşekkür ederim.

  🙂

 16. ipekyolu dedi ki:

  selam xpro sonunda bizede istediğimiz yer çıktı aldık hemde 3 odalılardan büyük süpriz oldu bize üstelikte boş…yakında getircez eşyayı…meryeme selam