By 15 Haziran 2008 Devamı →

DOĞRU MAYO HANGİSİDoğru Mayo Hangisi?

Yaz mevsiminin olmazsa olmazı mayo modası, bu yaz gene çok çeşitliliği ile göz dolduruyor. İsteyene yüzücü modeli, isteyene Swarovski taşlarla süslenmiş modeller.

mayo seçimiKısacası vitrinlerde her beğeniye hitap eden modeller var. Ama bu kadar çeşit kafaları karıştırıyor.

Acaba Mayo alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Doğru mayo; Rahat olan mı?, Moda Olan mı? yoksa Ucuz ve kullanışlı olan mı?

Mayo, Bikini, Mayokini ve Tankini seçerken dikkat edilmesi gerekenler :

– Renk seçerken teninizin koyulaşacağını dikkate alın.

– Alışverişe çıkmadan önce fazla yemek yemeyin.
– Mayo ile güneşleneceğinizi unutmayın. Dolayısıyla çabuk kuruyan mayoları tercih edin.
– Ayna karşısında oturup kalkın, ellerinizi kollarınızı hareket ettirin. İçindeyken rahat etmediğiniz bir mayo seçmemeye özen gösterin…
Göğüsleri bastıran mayolardan kaçının. Aşağısı iyi olsun diye üstten fedakarlık yapmayın.
Çok zayıfsanız, bu durumu kamufle etmek için iri desenli mayoları tercih edin. Bu size birkaç kilo daha fazla görünme imkânı sağlayacaktır.
Açık renk mayolar olduğunuzdan daha kilolu, koyu renk mayolar ise daha zayıf görünmenizi sağlar.
– Geniş kalçaları saklamanın en ideal yolu göğüsleriniz uygunsa dikkati göğüslere çekmektir. Açık renkler daha çok dikkat çekeceği için üst kısmı açık, alt kısmı koyu renk ve desensiz olan mayolar hem göğüslerinizi olduğundan daha iri gösterir, hem de gözleri kalçalarınızdan uzak tutar.
Göbeğiniz varsa, üçgen bikini asla giymeyin, Düz renk mayoları tercih edin. Desenli bir model giyerseniz, göbek kısmınızdaki desenler balon üzerindeki resim misali irileşeceği için yine dikkatleri göbeğinize çekmiş olursunuz…

– Göğüsleriniz büyükse ve iri göğüslerinizi saklamak istiyorsanız, üçgen bikinilerden kaçınmalısınız. Bikini üstlerinin altlara göre daha koyu renklerde olması, göğüsleri biraz daha küçük gösterir.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Moda

Etiketler:,


Yorumlar "DOĞRU MAYO HANGİSİ"

Trackback | Comments RSS Feed

  1. demir çelik dedi ki:

    ahme fatoyi öptü bende gördüm ve bend e fatonun yanına yaklaştım bende isterim dedim:D fato konuştu yaw sende ne istersin ben konuiştum 😀 kiraz dudaklardan 😀 fato dedi yaw sen ne diesen ben dedim 😀 elma yanaklardan 😀 fato guüldü ve yanım yaklaşıp bana bi yanak verdi bu işte burda bitti :D:D:D:D:D:d.