By 25 Temmuz 2009 Devamı →

DOĞRU JEAN SEÇİMİ ÖNEMLİDİR



Doğru ‘jean’ iyi bir dosta benzer.
Onunla kendini her zaman rahat ve güvende hissedersin. Daha önemlisi en iyi özelliklerini ortaya çıkarırken ufak hatalarını gizler: “Hayır, bacakların çok kısa görünmüyor. Hayır, göbeğin çıkmadı. Ve hayır, kesinlikle popon büyük görünmüyor.”Her vücuda uygun birçok farklı model ve uzunlukta olmaları sayesinde artık ‘jean’ler tek bir kalıptan çıkmış gibi görünmüyor. Opsiyonlar genişledikçe üzerine cuk gibi oturan, vücudunda güzel bölgelerin altını çizen bir ‘jean’ bulamaman neredeyse imkânsız. Bu araştırma dosyasını kafa karışıklığını gidermek ve senin için üretilmiş o mükemmel ‘jean’i bulman için hazırladık. Sonuçta dostlar hangi gün içindir?CEPLER
‘jean’lerin arka ceplerinin bozuk para veya cep telefonu taşımak gibi pek çok faydalı işlevi olduğunu biliyoruz. Aynı zamanda kalçalarının kalkık, yuvarlak ve dolgun görünmesinde de büyük etkisi vardır. Öyle veya böyle, ‘jean’ cepleri poponu sıfırdan şekillendirerek güce sahip. O yüzden seçiminizi akıllıca yapman gerekiyor.
Doğru Jean Seçimi

Düz cep Düz cepler poponu daha ufak ve kalkık gösterir. Ne kadar az detay, o kadar küçük popo!
Calvin Klein, 288 TL

Kapaklı cep
Doğru Jean Seçimi

Kapaklı ceplerin Eva Longoria ile özdeşleştirilmesinin bir sebebi var: Harika bir popon varsa bu ‘jean’ler mükemmel duruyor. Eğer yoksa? Diğer ceplere göre daha hacimli olduğundan kapaklı cepler popoyu daha yuvarlak gösteriyor.
Miss Sixty, 179,50 TL

İşlemeli cep

Doğru Jean Seçimi

Eğer popon düzse işlemeli cepler tam sana göre. Bir odak noktası ve dekoratif öğe eklendiği için bu modelde poponun olmaması göze çarpmıyor. Fornarina, 177 TL

BEL
Bazen bikini bölgeni, başka şeyler giymek için de epilasyon yaptırmak zorunda kalabilirsin; düşük belli ‘jean’ler o denli kısaldı. O kadar düşük istemiyor musun? O zaman biraz daha yüksek belli bir ‘jean’ seçebilirsin. Tercihlerini bel ve popo ölçülerine ve tabii ne kadar rahat olmak istediğine göre yapmalısın.
Doğru Jean Seçimi

En düşük Bu ‘jean’ tüm dikkati dümdüz karna çekiyor. Minyon kişilere uygun olan bu ‘jean’in fermuarı kısa. Şişkin olduğun günlerde bol bir üstle rahatça giyebilirsin. Fornarina, 117 TL

Düşük
Doğru Jean Seçimi

Bu boy, en rahat giyilen düşük bellerden biri”¦ Kolaylıkla giyilebilir ve poposu büyük olanlar için de oldukça uygun.

Doğru Jean Seçimi

Oturduğunuz zaman ‘jean’in belinden görünen iç çamaşırından artık bıkan kadınlar tekrar yüksek belli olanlara geri döndü. Bu bel yüksekliği göbeğini gizlemek için ideal. Uzun boylu olanlar, uzun fermuarlı modelleri tercih etmeli.
Diesel 290 TLPAÇA
jean’in cepleri poponu güzel göstermede ne kadar etkiliyse, kesim ve kumaş da ince görünmen açısından bir o kadar önemlidir. Kesim ve kumaş tipi, bacağının ne kadar uzun ve ince görüneceği konusunda büyük rol oynar. Yanlış seçim yapmak seni her iki açıdan da olduğundan daha kilolu gösterebilir.
Doğru Jean SeçimiBirkaç sezondur popülaritesini geri kazanan bu ‘jean’ türü sana her kadının istediği en önemli iki şeyi verir: Uzun bacaklar ve dar bir kalça. Bileklerdeki küçük genişleme kalçaların genişliğini dengeler ve ilgiyi bacağın altına çeker. Böylece bacak daha uzun görünür. Bu tarz ‘jean’ her vücut ve ayakkabıya uygundur.
Miss Sixty, 169,50 TL


Dar paça

Yıllar boyu süren bol paçadan sonra dar paçalar tasarımcıların yeni gözdeleri oldu. Genelde daha erkeksi hatları olan veya beli kalın, bacakları ince kadınlara uygun bir modeldir. Yüksek topuklu bot veya stiletto ile bacaklar, olduğundan daha uzun ve ince görünebilir.
Guess, 215 TL

İspanyol paça
Doğru Jean Seçimi

İspanyol paça ‘jean’, kısa bacaklı veya uzun gövdeli kadınlarda vücudu orantısız gösterebilir. Bu paça modeli en çok uzun boylu veya bacaklı kadınlara yakışır. Topuklu ayakkabıyla kullanıldığında oldukça şık durur.

Calvin Klein, 265 TL

Klasik paça

Klasik paça herkes için uygun bir çözüm olabilir. Parmak arası terliklerle eğlenceli, topuklu ayakkabıyla seksi, bir çift Converse’le spor bir görünüm yakalayabilirsin.
Lacoste, 206 TL
...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Moda

Etiketler:


Comments are closed.