By 09 Mart 2012 Devamı →

ÇİFT KOL NAKLİNDEN SEVİNDİREN GÖRÜNTÜLERAkdeniz Üniversitesi’nde Türkiye’nin ikinci çift kol nakli ameliyatını olan Atilla Kavdır’ın durumunun iyiye gittiği açıklandı. Kendisine yardım eli uzatan aileye teşekkür eden Kavdır, “Beni daha iyi günler bekliyor” dedi.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan, yaptığı yazılı açıklamada, çift kol nakli yapılan Atilla Kavdır için normal sürecin işlediğini ifade etti.

Atilla Kavdır’ın ameliyat sonrası 48’inci gününde olduğunu hatırlatan Prof. Dr. Ömer Özkan, Kavdır’ın tüm sistem bulgularının normal olduğunu kaydetti.

Prof. Dr. Özkan, açıklamasında, “Fizik tedavi sürüyor. Atilla Kavdır’ı ek bir sorun yaşanmazsa 2 hafta sonra taburcu etmeyi planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Akdeniz Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde tedavisi süren Atilla Kavdır ise yazılı açıklamada, kendini iyi hissettiğini bildirdi.

Kavdır, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Beni daha iyi günler bekliyor. Başta Prof. Dr. Ömer Özkan olmak üzere tüm hastane personeline teşekkür ediyorum. Organ bağışlayan aileye ve bu süreçte bana kan bağışında bulunanlara çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Taburcu olacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.”

Çift Kol Ameliyatı Bitti
Çocuklarının Elinden Tutmayı Bekliyor

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:, ,


Comments are closed.