By 19 Şubat 2011 Devamı →

CEM YILMAZ FITIK AMELİYATI OLDUŞİDDETLİ bel ağrıları nedeniyle yürümekte zorluk çeken ve bu nedenle İstanbul TİM Maslak Show Center’daki dört gösterisini ileri bir tarihe erteleyen Cem Yılmaz, dün bel fıtığı ameliyatı oldu.
Ünlü stand-up’çı, başarılı geçen ameliyatın ardından dinlenmeye çekildi. Yılmaz’ın sağlık durumu, Twitter’daki sayfasından şöyle duyuruldu: “Cem Yılmaz’ın bel fıtığı ameliyatı başarılı bir şekilde sona ermiştir. Sağlık durumu gayet iyidir. En kısa sürede taburcu olacaktır.”AMELİYATINI ASKERDEKİ DOKTORU YAPTI

Milliyet gazetesindeki habere göre, 10 yıl önce vatani görevini yaparken GATA’da bel fıtığı ameliyatı geçiren Yılmaz, bir süre iğneyle TİM’deki gösterilerine çıkmayı planlıyordu. Ancak ağrıları artan Yılmaz, doktorlarının “Artık son noktadasın” demesi üzerine Çamlıca’daki Alman Hastanesi’ne yattı. Yılmaz’ın 1 saat süren ameliyatını, GATA’da ilk ameliyatını yapan Ali Şehirlioğlu ve Serdar Kahraman gerçekleştirdi.

Cem Yılmaz taburcu oldu 20.02.2011

Bel fıtığı rahatsızlığı nedeniyle geçtiğimiz gün ikinci kez ameliyat masasına yatan Cem Yılmaz, dün taburcu edildi.

YILLARDIR bel fıtığı sorunu yaşayan, askerliğini yaptığı dönemde ağrılarından kurtulabilmek için ameliyat olan Cem Yılmaz, dokuz yıl aradan sonra aynı sebeple bir operasyon daha geçirdi. Çamlıca’daki Alman Hastanesi’ndeki ameliyatı, ünlü komedyenin ilk ameliyatına da giren Prof. Dr.Ali Şehirlioğlu gerçekleştirdi. Yılmaz’ı Türker İnanoğlu, Tolga Çevik, Ozan Güven ve Acun Ilıcalı’nın da arasında bulunduğu pek çok ünlü ziyaret etti. Kendini çabuk toplayan komedyen, doktor kontrolünün ardından dün taburcu edildi.

15 GÜN SONRA SAHALARA DÖNECEK

Can Yılmaz, bir süre Levent’teki evinde istirahat edecek olan ağabeyi Cem Yılmaz için Twitter’a şunları yazdı: “Son iki maçını iğne ile oynayan kardeşim, dün ameliyat oldu. Birkaç gün içinde düz koşulara başlayacak ve takımla antrenmanlara çıkacak. 15 gün içinde sahalara döneceği bildirilen kardeşim, sahalara dönmek için sabırsızlandığını sözlerine ekledi.”

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:,


Comments are closed.