By 05 Nisan 2007 Devamı →

BİO ENERJİ VE ALBERT İGNATENKOBio enerjinin gücüyle gökyüzündeki bulutları önce dağıtan, sonra yok eden, hasta devlet başkanlarını bio enerjiyle ayağa kaldıran, dünyanın peşinden koştuğu bio enerji profesörü Ukraynalı Albert İgnatenko, canlı yayında Kadir Çelik’in hazırlayıp sunduğu Objektif`te.
Dünyanın dört bir yanında bio enerji konferansları veren Profesör Albert İgnatenko, insanın bio enerjisiyle neler yapabileceğini canlı yayında Objektif`te sunacak.
Bioenerji nedir :herkesin içinde bulunduğu varsayılan iyileştirici bir güçtür. Bioenerjinin bitkisel tedaviyle ve psikoterapi ile birlikte kullanılması harika sonuçlar yaratıyor. Tıbbın pes ettiği yerde en çaresiz hastalıkları bile iyileştiren içsel enerjidir. Keşfedenlerin sayısı hayli sınırlı, olup çoğuda Rusyadadır. Pek çok ülkede” hurafe” diye bir yana itilen bioenerji, Rusyada yıllar önce”bilim” olarak kabul görmüştür, yetenekli kişileri eğitmek için akademi kurulmuştur.Aslında uzak doğu ve orta Asya steplerinde yüzyıllardan beri biliniyor ve uygulanıyor .İnsanlar, sağlıklı ve uzun ömürlü olmalarını bu yönteme borçludurlar. Ancak çin ve sovyet cumhuriyetleri syalistleştikten sonra bu geleneksel tedavi yöntemi yasaklandı ve bu yolla tedavi edenler hapse atıldı. Yasak onlarca yıl sürdü, Taki gürcü doktor BERJENEVİ iyileştirene kadar tabi bundan sonra yasaklar kaldırıldı. Enstitüler,bioenerji merkezleri açılmaya başladı.Bu doktorun adı DJUNA Davitaşvili dir.

Bioenerji, içimizde uyuyan güzeldir. Ona açık ve inanan herkese, Allah’ın veya tabiatın bir lütfudur.

Bioenerji çok farklı şekillerde adlandırılmaktadır. Evrensel enerji- yaşam enerjisi çi- ki- prana-kozmik enerji, ama hepside aynı şeyi anlatmaktadır. Bu bütün canlılarda olduğu kabul edilen güçtür. Kozmik enerji tepeden girer ve şakralar vasıtasıyla bedenin çeşitli bölgelerine dağılır. Fazlası el ve ayak uçlarından çıkar. Herhangi bir nedenden dolayı şakralar kapanırsa, enerji dağılamadığı için o bölge beslenemez ve hastalık ortaya çıkar.

Vücutta yedi ana şakra vardır ve her şakra bir salgı beziyle ilgilidir. Bunlar:

Kök Şakrası
Üreme organlarıyla ilgilidir. Bu çakra belkemiğimizin sonuna bağlı olup, bacaklarımızın arasından yere doğru yönelir. Rengi kırmızıdır. Bağlantılı olduğu element “toprak”tır ve yaşama içgüdüsü, bedene ve fizik plana bağlılık eğilimi ile alakalıdır. Yaşama isteğimizi ve canlılığımızı destekler. Dengeli çalışması, bedensel sağiık, güvenlik duygusu ve yaşama sevinci olarak tezahür eder. Bu çakra cinsel beze tekabül eder.

Haç Şakrası

Böbreküstü bezleriyle alakalıdır. Rengi turuncudur. Karın bölgesinin alt kısmında yer alır. Bağlantılı olduğu element “su”dur ve cinsellik duyumları ile alakalıdır. Dengeli çalışması, duyumsal yoğunluk, cinsel doyum ve değişimi kabul etme becerisi olarak tezahür eder.

Güneş Sinir Ağı
Pankreas bezini yönetir. Rengi sarıdır. Duygusal bedenimizle bağlantılı olup, arzularımızı, yaratıcılığımızı ve ilişkilerimizi yönlendirir. Kişisel güç, irade, özsaygı duygularımız bu çakra ile ilintilidir. Bağlantılı olduğu element “ateş”tir. Dengeli çalışması, enerji, verimlilik, çabuk karar verebilme ve güç faktörünü baskıcı olmadan kullanabilme yetisi olarak tezahür eder.

Kalp Şakrası
Timus bezi ile ilgilidir . Dokunma duyumuzu kontrol eder. Sevgi ve şefkat duygularımız ile ilintilidir. Bağlantılı olduğu element “hava”dır. Sağlıklı çalıştığında, sevgi, şefkat, barış ve güçlü bir adalet anlayışı olarak tezahür eder.

Gırtlak Şakrası
Tiroid bezini yönetir. beşinci çakramız boğazımızdadır. Rengi parlak mavidir. Sanatsal yaratıcılığımız ve kendimizi ifade etmemiz için gereken enerjiyi sağlar. Bu çakra dünyaya açılan penceredir.

Alın Şakrası(Üçüncü Göz)

Hipofiz bezi ile bağlantılıdır. Rengi çivit mavisidir. Aynı zamanda “üçüncü göz çakrası” olarak da bilinen bu çakra, iki kaşın ortasında yer alır.Sezgilerimiz, durugörü, hayalgücümüz için gereken enerjiyi sağlar.

Tepe Şakrası
İpofiz bezi ile alakalıdır . yedinci çakramız başımızın tepesinde tam ortasındadır. Rengi mordur. Taç çakra olarak da bilinen bu çakra, saf farkındalık olarak bilinen bilinç seviyesine karşı gelir.Beş duyunun algılayamadığı, zaman – mekan ötesi birlik alemiyle bağlantı noktamızdır. Bilgelimizin ve ruhsallığımızın gelişmesi ve anlayışlılığımızın artması için gereken enerjiyi sağlar.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Reiki

Etiketler:, , , , , , , , , , ,


57 Yorum Var "BİO ENERJİ VE ALBERT İGNATENKO"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. Dr.Raik Serhat Arkın dedi ki:

  Avrupa ve Türkiye de Yüzlerce Öğrenci yetiştirmiş,Sayın Gökhan Hani yi Alternatif Tıp Alanına verdiği destek için kutluyor Saygılarımızı Arz Ediyoruz.Kanser hastalıklarından tüm ruhsal hastalıklara kadar Alternatif Tıp Sahalarıyla uyguladığı Alternatif Tıp destekleriyle Modern Tıp yaklaşımlarına Tamamlayıcı (Holistik) bir ekol oluşturarak.Profesyonel anlamda bilgi birikimi ve tecrübesiyle Yüzlerce Hasta Şifa Bulmuştur.İlaçsız ve yan etkisiz olarak doğal yaklaşım tarzlarıyla…Uzak doğunun binlerce öğretisiyle Türkiye de Kendi Alanında Tek ve rakipsizdir.Hiçbir Bir Televizyon kanalına veya Alternatif Tıp Reklamlarına Etik değerler bütünlüğünde katılmayan Metafizik uzmanı Gökhan Hani 3 üniversite Mezunu Alternatif Tıp Eğitmeni ve uygulayıcısıdır.Yüzlerce televizyon programlarına ve radyolara konuk olan Metafizik uzmanı Gökhan Hani En son 18 MAYIS 2009 yılında Seda sayan'ın sunduğu Sabahların Sultanı Programında Reyting Kırmıştır.Türkiye de ilk defa HER YÖNÜYLE NAZAR TAHLİLİ adlı kitabıyla NAZAR olgusunu Bilimsel bir persfektifte inceleyerek kitap haline getirmiştir.Sizde gönül rahatlığıyla
  http://www.metafizikakademi.com sitesine girerek Alternatif Tıp Ekollerinden Faydalanabilirsiniz…

 2. Dr.Cihan Özmen dedi ki:

  İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS.
  Türkiyede ve Avrupa'da Bioenerji eğitim sistemi spirianatolojik aksonlar içerdiğinden Bioenerji eğitimi sadece Metafizik uzmanı Gökhan Hani tarafından Akademik ve teknik olarak verilebilinmektedir.Son günlerde Bioenerji eğitim semineri verdiğini iddia edip,internet sitelerinde karşınıza çıkan Kişi veya kurumları kaideye almayınız.Bu kişiler Bioenerji değil Reiki eğitimini Bioenerji altında pazarlamaktadırlar.Ankara-İstanbul ve İzmir de dernek altında veya kişi olarak seminer düzenleyen şahıslar Bioenerji aksonlarının ontolojik- kozmolojik-teofizik ve spiritüalizm örgüsünü kavrayamazlar.8 aşamalı Profesyonel bioenerji eğitimi vermek Reiki gibi ezberi mantık ve metodolojiden farklıdır.İnternet sitelerinde reklam veren ve şehir-şehir dolaşan şahısların eğitimini iddia ettikleri Bioenerji yaklaşımlarının Reiki gibi Budist ekol ve doktrinlerinden başka bir şey değildir.Bioenerji eğitimine soyunan bazı kurum veya dernek altında çalışan kişilerin belirli tarihlerde seminer düzenleme şekillerini,Metafizik uzmanı Gökhan Hani den kopyalayarak uygulamaya çalışmaları yetersiz ve çok eksik bir yaklaşımdır.Çok yakında Geometrik Bioenerji çalışmaları http://www.metafizikuzmani.com ve http://www.metafizikakademi.com sitelerinde yayınlanacak ve Geometrik Bioenerji eğitimleri verilmeye başlanılacaktır.Geometrik hesaplamalar ve teoremlerle,uzay geometrisinin karışımından oluşacak Geometrik Bioenerji ile Piramit,Üçgen,Kare,Dikdörtgen,Beşgen,Altıgen,Ters açı- Düz açı, Prizma,teoremleri,Analitik Geometri,Uzay geometrisi,Yamuk,Çokgen,Paralel kenar enerjisi,Oklit bağıntısal,Sinüs,Kosinüs,Tanjant,Stewart,Seva,Carnot,Menalaus teoremleriyle Geometrik Bioenerji Eğitimi Metafizik Uzmanı Gökhan Hani tarafından,Dünyada ve türkiyede bir ilk olarak Eğitimler verilmeye başlanılacaktır.Geometrik Enerji Tıbbı ile Geometrik-Alan Bioenerji çalışma ve teorileri İlk defa Metafizik uzmanı Gökhan Hani tarafından 4 Yılı aşan Araştırma ve Çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir.Maya takviminin son tarihi olan 23 Aralık 2012 Yılından Sonra Spiritüel zamana geçişimizle Beraber Ülkeler ve kişiler arası Pozitif ve Negatif Enerji savaşları başlayacağından,BİOENERJİ KILIÇLARINIZI VE KALKANLARINIZI ,Sizden enerji çalanlara veya sizi hasta edenlere karşı siper alacağınız Eğitimlerimiz çok yakında başlıyor.Metafizik uzmanı Gökhan Hani'nin Geliştirdiği sistemler çok yakında yayınlanacaktır.Kopyacılara dikkat….
  8 AŞAMALI BİOENERJİ UYGULAMALARI BAŞLADI….TÜM KANSER VE DİĞER TÜM HASTALIKLARINIZ İÇİN METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ NİN 8 AŞAMALI BİOENERJİ SEANSLARI İÇİN ARAYARAK RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ SADECE METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ TARAFINDAN UYGULANABİLİNMEKTEDİR.İNTERNET SİTELERİNDE VEYA ÇEŞİTLİ YERLERDE Kİ NE OLDUĞU BİLİNMEYEN BİOENERJİ UYGULAMALARI İLE İNTERNATİONAL SPECİAL METAPHYSİCS ACADEMY DE UYGULANAN 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİYLE ASLA İLİŞKİSİ YOKTUR.
  AVRUPA DA VE KIBRISTAKİ TÜRK VATANDAŞLARIMIZDA 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMİ VE UYGULAMALARINA ONLİNE(MSN) ÜZERİ YADA İSTANBUL KADIKÖY MERKEZİMİZDE KATILABİLİRLER

  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİMİZE, KENDİNDE VAR OLAN ENERJİYİ KEŞFETMEK İSTEYEN; HER KESİMDEN HER TÜRLÜ İNSAN SOSYAL STATÜ GÖZETMEKSİZİN KATILABİLİR.
  BENDE ENERJİ YOKTUR DEMEYİN, HER İNSANDA ENERJİ VARDIR, BUNUN ÖLÇÜMÜ OLMAZ. BAZI DURUMLARDA ÇOK BAZI DURUMLARDA AZ. İNSANLARIN ENERJİSİ YÜKSELDİĞİ GİBİ, AZALIŞTA GÖSTEREBİLİR. ÖNEMLİ OLAN ENERJİNİZİN FARKINDA OLMANIZ VE BU FELSEFEYE İNANMANIZDIR. BU ENERJİ SİSTEMİNE İNANMAYANLARA HER ZAMAN SAYGIMIZ VE SEVGİMİZ SONSUZDUR. UNUTULMASIN Kİ! SAYGI VE SEVGİ DE BİR ENERJİDİR. ENERJİNİN OLMADIĞI HİÇBİR ALAN YOKTUR. ÖNEMLİ OLAN DOĞRU EĞİTİMLE ONU AÇIĞA ÇIKARMA CESARETİNDE BULUNMANIZDIR. SİZDE 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİNE KATILARAK KENDİNİZDEKİ ENERJİNİN FARKINA VARABİLİRSİNİZ. YAPMANIZ GEREKEN SADECE AŞAĞIDAKİ NUMARALARI ARAMAK VE KENDİNİZDEKİ BU BÜTÜNSEL GÜCÜN TADINA VARMANIZDIR.
  BİOENERJİ YARATAN TARAFINDAN HER İNSANA VERİLMİŞ BİR NİMET OLARAKTAN BAZI İNSANLARDA YOĞUN BAZI İNSANLARDA İSE BU ENERJİ BOYUTU ÇEŞİTLİ SEBEPLERDEN DOLAYI AZALMIŞTIR. 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ ÇALIŞMALARINDA RUHUNUZDA SAKLI BULUNAN POTANSİYEL BİOENERJİNİN MAKSİMUM SEVİYEYE ÇIKMASINA YARDIMCI OLMAKTAYIZ. KENDİ ENERJİNİZİN FARKINA VARDIKÇA, KENDİNİZİ DAHA ÇOK SEVECEK VE KENDİNİZDEKİ GİZEMİ ÇÖZMEYE DAHA DA YAKLAŞACAKSINIZ.
  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİNE KATILAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİN 7 ANA ÇAKRA VE 3 ARA ÇAKRA BÖLGELERİNİ DE ENERJİNİZİN YÜKSELMESİ İÇİN AÇMAKTAYIZ. ENERJİNİZ YÜKSELDİKÇE, BENDE BİOENERJİ YOK DEMEÇLERİNİ SÖYLEMEKTEN VE KENDİNİZDEN ACİZ OLMAK GİBİ KAYGILARINIZDAN VAZGEÇECEKSİNİZ. SİZ 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMİ ALDIKTAN SONDA HEM KENDİNİZE, HEM AİLENİZE, HEM SEVDİKLERİNİZE, HEM ÇEVRENİZE HEM DE ÇEVRENİZDE ÇEŞİTLİ HASTALIKLARDAN DOLAYI ŞİFA ARAYANLARA ÇARELER SUNDUKÇA İNSANOĞLUNA YARATAN TARAFINDAN NE KADAR NİMETLER BAHŞEDİLMİŞ OLDUĞUNU SİZDE KENDİ GÖZLERİNİZLE HEMDE ŞİFA VERDİĞİNİZ KİŞİLERİN GÖZLERİNDEKİ SICAK TEBESSÜMLERİNDEN ALACAKSINIZ.
  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ BİR UZAK DOĞU FELSEFE DİSİPLİNİ OLARAK, GÜNÜMÜZ ŞARTLARINA VE HASTALIKLARINA CEVAP VERECEK ŞEKİLDE METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ'NİN 9 YILLIK PROFESYONEL ÇALIŞMALARIYLA GELİŞTİRİLMİŞTİR. TAKATA TARİKATININ REİKİ UYDURMASYONLARIYLA KAYNAĞI VE NE OLDUĞU BİLİNMEYEN EZOTERİK RUHSAL SEMBOLLERİ DEĞİL; RABBÜL ÂLEMİNİN İNSANIN RUHUNA NAKŞETTİĞİ ENERJİYİ YANSITIR. EVRENDEKİ TÜM ENERJİLER ALLAHIN İNSANLARA SUNDUĞU HEDİYE VE ŞİFAYA NE GÜÇTÜR. YETER Kİ BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE KULLANILMASI BİLİNSİN VE ETİK DEĞERLERE SAYGI GÖRÜLEREK SEVGİ YAKLAŞIMIYLA AKTARILABİLSİN.
  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİNE HER KESİMDEN HER TÜRLÜ İNSAN BİOENERJİ FELSEFE SİSTEMİNE GÜVENEREK VE ETİK KURALLARA UYARAK KATILABİLİR.
  8. AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ
  Doğal enerji, 7 Evrenden gelen enerji'nin canlı vücudundaki 7 ana çakra ve 3 ara çakra bölgelerine girdiği noktalara çakra-şakra-prana denir. İnsan vücudunun 7 ana çakra ve 3 ara çakra bölgesi vardır.
  1.Tepe-Taç-Baş çakrası: Mor renktedir, bıngıldağın olduğu yerdedir
  2.Boğaz (Gırtlak) çakrası: Mavi renktedir, boğazın olduğu yerdedir.
  3.Üçüncü Göz (Alın) çakrası: Lacivert renktedir, iki kaşın arasındadır.
  4.Kalp çakrası: Yeşil renkte olup, kalp üzerindedir.
  5.Hara (Güneş sinir ağı) çakrası: Turuncu renktedir, göbekte bulunur.
  6.Mide-Karın(Solar pleksus) çakrası: Sarı renkte olup, mide ve omurga arasındaki boşluktadır.
  7.Kök çakrası: Kök çakrası kalça kuyruk sokumundan başlayıp el ve ayak parmak uçlarına kadar yayılır. Kırmızı renktedir.
  BİOENERJİDE 3 ARA ÇAKRA BÖLGESİ:
  1.Omurilik çakrası(Ayurveda): Omurilik soğanından, kuyruk kemiğine kadar olan yerdedir. Aura rengi pembedir.
  2.El ve ayak çakrası: Eller ve ayakları içine alan çakradır. Aura rengi beyazdır.
  3.İki apış arası çakrası: İki apış arası alanı içine alan çakradır. Aura rengi
  eflatundur.
  İnsan vücudundaki 7 ana çakra ve 3 ara çakra bölgelerinin herhangi birinin kapanması sonucunda o bölgeye evrenden gelen enerjinin girmemesi sonucunda rahatsızlıklar ve hastalıklar oluşur.
  AURA: İnsan vücuduna enerji veren ruhtan çıkan enerji renk varyasyonlarına Aura denir. 8 aşamalı profesyonel bioenerji eğitimlerimizde Aura görme çalışmaları vardır.
  Prana: Çin tıbbında evrensel enerjinin insan vücudundaki kanallarına verilen isimdir.
  Şakra-Çakra-Prana: Uzak doğu tıbbında evrensel enerjinin insan vücudundaki kanallarına verilen isimdir.
  Lliastre: Bioenerji de insandan insana telepati yoluyla uzaktan enerji nakline denir.
  Telepati:
  Duyu dışı algı yoluyla iletişim kurma sanatına telepati denir. Telepatinin parametrik formülasyonu Telepati=Alıcı+verici+frekans+imajinasyon+modül koordinasyonuyla birleşiktir.8 aşamalı profesyonel Bioenerji eğitimlerinde telepati eğitimi de akademik olarak Metafizik uzmanı Gökhan Hani tarafından profesyonelce verilmektedir.

  Bioenerjinin 10 tip enerji nakli iki tip kontrol yöntemleri vardır.
  1-Eller Manüel: Sağ ve sol eller ile vücudun üzerinde 5-15 cm uzakta tutarak veya vücudun belli bölgeleri üzerinde eller manüel şekilde terapisel dokunarak enerji temizleme ve enerji dağıtma. Refleksiyon, Absorbsiyon ve Difüzyon(Ontoloji-spiritüalizm)

  2-Beyaz granit kuvars kristalinden veya 7 ana çakra ve 3 ara çakra bölgesine enerji verebilecek sarkaç halindeki şifalı taşlar ile tüm şifalı taşlar eğitimi profesyonel olarak Metafizik uzmanı Gökhan Hani tarafından 7 ana ve 3 ara çakra bölgesinin temizlenmesi için kullanılacak taşlar eğitimi verilmektedir. (Litoloji-kristal taş terapisi)

  3-Telepati ve lliastre yoluyla.(Parapsikolojik-Metapsişik-Paranormal)

  4.Gözlerle alfa-beta-teta-delta-gama ışınları yoluyla(Nöro-Bioenerji- Oftalmoloji)

  5.Spirütüel konuşma teknikleri Esp telkin etme yöntemiyle.(Spiritüalizm)

  6.Eller manüel – Esmaül-Hüsna ve şifa duaları ile.(Teofizik)

  7.Düşünce gücü enerjisi boyutlarıyla.(Spirütüel-Ezoterizm-Okültizm)

  8.Manyetik akım enerjisiyle bakır, kurşun, alüminyum ve mıknatıs sürtünmeleriyle (Mesmerizim-Manyetizma-Radyestezi)

  9.Duyu koku-Duyuişiti ve Duyu sezi ile (Para psişik)

  10.18 bin alemlerden biri olan Rüya aleminden terapist-rüyalar görerek(Psikanalizim-jung arketipi-ezoterik-antropoloji)

  11.Şifalı bitki ve hayvan aura enerjisi kullanılarak.(Bioenerjik-Botanik ve Zooloji)

  12.Duyu dışı fenomenler kullanılarak(Bu konuda eğitim verilmemektedir. Gizli)

  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ ÇALIŞMALARINI TÜRKİYEDE VE AVRUPA'DA AKADEMİK VE TEKNİK ANLAMDA SADECE METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ TARAFINDAN HIZLANDIRILMIŞ OLARAK VERİLMEKTEDİR.

  Bioenerji kontrol ve Dengeleme yöntemleri
  1-Toprak
  Toprağa ve duvara 5-10 dakika el veya ayağımızı değdirerek topraklama yapma. Yani negatif enerjimizi toprağa atarak.

  2-Su ile: Su insanın vücudundaki negatif enerjileri nötrler. Sol el, sağ el üstünde olarak. Bioenerji temizlenme -Abdest-gusül abdest.

  3.Şifalı taşlar yardımıyla eller 5-10 dakika Mavi Kalsedon-Ametist-Dumanlı kuvarsa vb taşlara negatif enerji verilerek.

  4.Ateş üzerinde negatif enerji yakarak. 20 saniye Sağ ve sol el altından 10 cm uzaktan ateş gezdirerek.

  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ TERMİNOLOJİSİNİ METAFİZİK AKSİYOM VE FELSEFENİN ENTÜİZYONİZM-SANSUALİZİM-FENOMENOLOJİ-ONTOLOJİ-SPİRİTÜALİZM VE TEOFİZİKTEN ALMIŞ BİR İYİLEŞTİRME VE ŞİFA VERME KAYNAĞI OLUP TÜRKİYEDE VE AVRUPA DA ADINA ALTERNATİF (TAMAMLAYICI) TIP ADI VERİLMİŞTİR. EVRENDE YER ALAN TÜM CANLI VE CANSIZ VARLIKLARDA BİOENERJİ(DOĞAL ENERJİ) VARDIR. TÜM EVREN BİOENERJİ KAYNAĞINI GÖKLERİ, YERLERİ VE ARALARINDAKİ TÜM CANLI VE CANSIZ VARLIKLARI 6 GÜNDE YARATAN RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN YA-NUR VE YA ŞAFİ ADIYLA ALIR. EVRENDEKİ TÜM ENERJİ VE YAŞAM KAYNAĞI ALLAHIN İZNİYLE VE O NUN SONSUZ KUDRETİYLEDİR. ALLAH DİLEMEDİKÇE KİMSE ŞİFA VEREMEZ. ŞİFA ALLAH TANDIR SEBEBİ DE ALLAHIN NASİP ETTİĞİ VARLIKLARDIR. DERDİ DE VEREN-ŞİFAYI DA VEREN ALLAHA HAMDOLSUN.

  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ FELSEFİ SİSTEM İLKELERİ
  *TRANSENDANTALİZM
  *AKSİYOMİNİZİM
  *DİYALEKTİZİM
  *DETERMİNİZİM
  *ENTÜİSYONİZM
  *SANSUALİZİM
  *EPİSTEMOLOJİ
  *PRAGMATİZİM
  *FENOMENOLOJİ
  *HÜMANİZİM
  *METAFİZİK İDEALİZM
  *ESTETİK-ETİK
  *KOZMOLOJİ
  *KRİTİSİZİM
  *SPİRİTÜALİZM
  *NEO-ONTOLOJİ
  *TEOFİZİK
  *EKLEKTİZİM

  BİOENERJİ NEDİR?
  Bioenerji herkesin içinde bulunduğu varsayılan iyileştirici bir güçtür. Bioenerjinin bitkisel tedaviyle ve Meta-terapi ile birlikte kullanılması harika sonuçlar yaratıyor. Tıbbın pes ettiği yerde en çaresiz hastalıkları bile iyileştiren içsel enerjidir. Keşfedenlerin sayısı hayli sınırlı, olup çoğu da Rusya dadır. Pek çok ülkede hurafe diye bir yana itilen bioenerji, Rusya da yıllar önce bilim olarak kabul görmüştür, yetenekli kişileri eğitmek için akademi kurulmuştur.

  Aslında uzak doğu ve orta Asya steplerinde yüzyıllardan beri biliniyor ve uygulanıyor. İnsanlar, sağlıklı ve uzun ömürlü olmalarını bu yönteme borçludurlar. Ancak Çin ve Sovyet cumhuriyetleri siyasileştikten sonra bu geleneksel tedavi yöntemi yasaklandı ve bu yolla tedavi edenler hapse atıldı. Yasak onlarca yıl sürdü, ta ki Gürcü Doktor Berjenevi iyileştirene kadar tabi bundan sonra yasaklar kaldırıldı. Enstitüler, bioenerji merkezleri açılmaya başlandı. Bu doktorun adi Djuna Davitasvili dir.

  Bioenerji, içimizde uyuyan güzeldir. Ona açık ve inanan herkese, Allahın veya tabiatın bir lütfüdür.

  Bioenerji çok farklı şekillerde adlandırılmaktadır. Evrensel enerji- yasam enerjisi çikiprana-kozmik enerji, ama hepsi de ayni şeyi anlatmaktadır. Bu bütün canlılarda olduğu kabul edilen güçtür. Kozmik enerji tepeden girer ve çakralar vasıtasıyla bedenin çeşitli bölgelerine dağılır. Fazlası el ve ayakuçlarından çıkar. Herhangi bir nedenden dolayı çakralar kapanırsa, enerji dağılamadığı için o bölge beslenemez ve hastalık ortaya çıkar.

  Vücutta yedi ana çakra ve 3 ara çakrası vardır ve her çakra bir salgı beziyle ilgilidir. Bunlar:

  Kök çakrası(El-Ayak çakrası):
  Üreme organlarıyla ilgilidir. Bu çakra belkemiğimizin sonuna bağlı olup, bacaklarımızın arasından yere doğru yönelir. Rengi kırmızıdır. Bağlantılı olduğu element "toprak"tır ve yaşama içgüdüsü, bedene ve fizik plana bağlılık eğilimi ile alakalıdır. Yaşama isteğimizi ve canlılığımızı destekler. Dengeli çalışması, bedensel sağlık, güvenlik duygusu ve yaşama sevinci olarak tezahür eder. Bu çakra cinsel beze tekabül eder.

  Mide(Solar pleksus) çakrası:
  Böbreküstü bezleriyle alakalıdır. Rengi sarıdır. Karın bölgesinin alt kısmında yer alır. Bağlantılı olduğu element "Su'dur ve cinsellik duyumları ile alakalıdır. Dengeli çalışması, duyumsal yoğunluk, cinsel doyum ve değişimi kabul etme becerisi olarak tezahür eder.
  Güneş Sinir Ağı(Hara çakrası):
  Pankreas bezini yönetir. Rengi turuncudur. Duygusal bedenimizle bağlantılı olup, arzularımızı, yaratıcılığımızı ve ilişkilerimizi yönlendirir. Kişisel güç, irade, özsaygı duygularımız bu çakra ile ilintilidir. Bağlantılı olduğu element "ateş"tir. Dengeli çalışması, enerji, verimlilik, çabuk karar verebilme ve güç faktörünü baskıcı olmadan kullanabilme yetisi olarak tezahür eder.
  Kalp çakrası:
  Timüs bezi ile ilgilidir. Dokunma duyumuzu kontrol eder. Sevgi ve şefkat duygularımız ile ilintilidir. Bağlantılı olduğu element "hava"dır. Sağlıklı çalıştığında, sevgi, şefkat, barış ve güçlü bir adalet anlayışı olarak tezahür eder. Aura rengi yeşildir.
  Gırtlak çakrası(Boğaz çakrası):
  Tiroid bezini yönetir. Beşinci çakramız boğazımızdadır. Rengi parlak laciverttir. Sanatsal yaratıcılığımız ve kendimizi ifade etmemiz için gereken enerjiyi sağlar. Bu çakra dünyaya açılan penceredir.
  Alın çakrası(Üçüncü Göz):
  Hipofiz bezi ile bağlantılıdır. Rengi çivit mavisidir. Aynı zamanda "üçüncü göz çakrası" olarak da bilinen bu çakra, iki kaşın ortasında yer alır. Sezgilerimiz, duru görü, hayal gücümüz için gereken enerjiyi sağlar.
  Tepe çakrası(Taç çakrası):
  Epifiz bezi ile alakalıdır. Yedinci çakramız başımızın tepesinde tam ortasındadır. Rengi mor ve şeffaftır. Taç çakra olarak da bilinen bu çakra, saf farkındalık olarak bilinen bilinç seviyesine karsı gelir. Beş duyunun algılayamadığı, zaman – mekân ötesi birlik âlemiyle bağlantı noktamızdır. Bilgeliğimizin ve ruhsallığımızın gelişmesi ve anlayışımızın artması için gereken enerjiyi sağlar.
  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ OLARAK GELİŞTİRİLEN ORİJİNAL SİTEM SEKİZ BÖLÜMDEN OLUŞUR.
  1. Chi eko: Evrensel eylem ve duygu kontrolü
  2. Bioplazmatik: Kişisel eylem ve duygu kontrolü
  3. Biotakyonik: Kişinin vücut kontrolü
  4. Lliastre: Kişinin Enerji kontrolü
  5. 3.Göz: Kişinin denge kontrolü
  6. Tepeçakrik: Kişinin zihin kontrolü
  7. Kökmikrokozmik: Kişinin Ego kontrolü
  8. Telepatik: Kişinin ortak bilinç kontrolü

  İLKE VE DEĞERLERİMİZ
  *Gizlilik
  *Profesyonellik
  *Üreticilik ve yenilik
  *Liderlik
  *Dürüstlük
  *Başarı
  *Saygınlık
  *Cesaret
  *Tutarlılık ve çağa uygunluk
  *Biz değercilik
  *Gelişim ve İlericilik
  *Yetkin ve uzman olduğumuz kanallara odaklanma.
  8.Aşamalı profesyonel bioenerji sistemi bir eğitim ve liderlik enstitüsüdür.
  Hümanist değerler bütünlüğünde biz merkezli 8.Aşamalı profesyonel bioenerji gelişim aşamaları kişilerin ve kurumların gelinen çağda kendilerini yenilemeleri ve değişimlerini sağlamak amacıyla Metafizik uzmanı Gökhan Hani, tarafından geliştirilmiş ve gizlenmiş modern başarı fonksiyonlarıyla, işlenmeye hazır bir enerji potansiyelidir. Kişilerin ve kurumların kendilerini gerçekleştirmesi, geliştirmesi, yenilemesi ve potansiyellerini açığa çıkarması yönündeki amaçlar doğrultusunda, gizlilikle hazırlanmıştır. 8.Aşamalı profesyonel bioenerji sistematiği büyük bir özenle saklanıp, Metafizik uzmanı Gökhan Hani tarafından geliştirilmiş olup hiçbir kurum veya kuruluş ya da şahsi ve menfi anlayışlarla paylaşılmamıştır. Ayrıca bu enerji sistematiği tarafımız tarafından kimseyle paylaşılamayacağından 8.Aşamalı bioenerji sistemi kimseler tarafından da bilinmeyecek ve bilinemeyecektir. 8 Aşamalı profesyonel bioenerji ilke sistemlerinin terminolojik bütünlüğü; kendi içinde tutarsızlık sağlamadığı gibi, kendi içindeki uyumla bütünleşiktir. İnsan ruhunu ve yaşam mantalitesini maksimum konuma getirmek amacıyla 8 Aşamalı profesyonel bioenerji sistematiği kendisiyle ilgilenmeyi ve başarılı olmayı isteyen kişilerin ve kurumların beklemektedir. Misyon ve vizyonunuzda; Liderlik, profesyonellik ve büyüme aksiyomlarını barındırıp, benimsiyorsanız; işte gerçek adres; 8 Aşamalı profesyonel bioenerji sistematiği formülasyonu sizi bekliyor.

  8.AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİNİN KİŞİSEL YARARLARI:
  1.Kişilerin enerji merkezleri ve kanallar temizlenmekte.
  2.Kişilerin enerji merkezleri aktif hale getirilmekte.
  3.Kişilerin enerji merkezlerinin biçimleri düzelmekte.
  4.Kişilerin tüm çakra sistemi dengelenmekte.
  5.Kişilerin enerji blokajlar giderilmekte.
  6.Kişilerin bedeni enerjik hale getirilmekte.
  7.Kişilerin bedensel ve ruhsal rahatsızlıklar giderilmekte.
  8.Kişilerin sağlığı gelişmekte.
  9.Kişilerin huzur ve neşesi artmakta.
  10.Kişilerin iç denge gelişmekte.
  11.Kişilerin farkındalık ve algılama gelişmekte.
  12.Kişilerin kendini bilme artmakta.
  13.Kişilerin bilinci arınmakta.
  14.Kişilerin beynin genelde uyuşuk bölgeleri harekete geçmekte.
  15.Kişilerin beyni daha aktif olmakta.
  16.Kişilerin zihni keskinleşmekte.
  17.Kişilerin gizli potansiyelleri ortaya çıkmakta.
  18.Kişilerin dışarıdan gelen negatif etkenler temizlemekte.
  19.Sakatlanmış kişilerin tedavi sistemi hızlanmakta.
  20.Kişilerin bilinmeyen hastalıklar vücuttan atılmakta.
  21.Kişilerin, yaşam ilişkileri daha çok başarılı olmakta.
  22.Kişiler stres'ten uzaklaşmakta ve öfke kontrolü yapılabilmekte.
  23.Kişilerin ruhsal gelişimi hızlanmakta.
  24.Kişilerin performansı yükselmekte ve motivasyonları artmakta.
  25.Kişilerin cinsel sorunları azalmakta.
  26.Kişilerin kendine olan özgüveni artmakta.
  27.Kişilerin, yaşama olan inançları ve bağlılıkları artmakta.
  28.Kişilerin kendi aralarındaki huzur ve güven ortamı oluşmakta.
  29.Kişilerin kendisini yenilemesi ve değiştirmesi desteklenmekte.
  30.Kişilerin ruhsal hastalıklarından Panik atak, depresyon, Fobik bozukluklara ve tüm ruhsal hastalıklara pozitif enerji yüklemekte.
  31.Kişilerin Zekâ seviyesini ve AQ seviyesini yükseltmekte.
  32.Kişilerin ayaklarında oluşan ödem veya şişkinlikleri eritmekte.
  33.Kişilerin, kendilerine ve yaşama olan inancı çoğalmakta.
  34.Kişilerin, kendi işine uyumu kolaylaşmakta.
  35.Kişilerin iş ve çalışma yerlerine adaptasyonu sağlanmakta.
  36.Kişilerin zor olan doğal şartlara ve iklime uyumu sağlanmakta.
  37.Kanserli hastalıklar daha çabuk iyileşebilmekte
  38.Tedavisi mümkün değil gibi hastalıkların iyileşmesine yardımcı olmakta.
  39.Evde beslenen hayvanlara,enerji verilebilinmekte.
  40.Kurumsal çalışma yerlerinin enerji aktivitasyonunu yükseltmekte.
  41.İnsanların uyum içerisinde yaşamasını kolaylaştırmakta.

  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ'NİN UYGULANABİLDİĞİ TÜM GELİŞİM ALANLARI:
  1.Kişisel şifacılık ve iyileştirici yön.
  2.Sağlık sektörü ve alternatif tıp alanları
  3.Sporcu ve spor kulüpleri
  4.Firma ve kurumsal sektörlerde çalışan personel performansı
  5.Ameliyatsız ve ağrısız doğum (çatı açma)
  6.Hayvansal hastalıklara şifasal yön
  7.Bitki gelişimi ve hormonsuz doğal ürün yetiştiriciliği
  8.Bilinmeyen ve Ortodoks tıpta çaresi olmayan bazı hastalıklar
  9.Kanser ve kötü huylu tümörlerin eritilmesi
  10.Ruhsal sıkıntı ve fiziksel ağrı

  *8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİNE HER KESİMDEN HER TÜRLÜ İNSAN BİOENERJİ FELSEFE SİSTEMİNE GÜVENEREK VE ETİK KURALLARA UYARAK KATILABİLİR.

  *8.AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ KURSLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. BİOENERJİ KURSLARIMIZ SERTİFİKALIDIR. BİOENERJİ KURSLARINA BAŞLAYARAK KENDİ POTANSİYEL GÜCÜNÜZÜN FARKINA VARIN.

  *8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ KURSU SERTİFİKALI OLUP, BİREBİR EĞİTİMLER İÇİN KURS SÜRESİ İSTANBUL DIŞINDA İSENİZ TOPLAM 2 GÜN 14 SAATTİR.

  *8. AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ KURSLARI MSN (ONLİNE) İNTERNET ÜZERİNDE DE VERİLEBİLİNMEKTEDİR.

  *YAŞADIĞINIZ YERDE BAŞKA BİR ŞEHİRE GİTMEDEN PROFESYONEL EĞİTİMCİ METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ DEN 8 AŞAMALI BİOENERJİ EĞİTİMLERİ ALARAK FİZİKSEL YAPINIZI VE RUHSAL DENGENİZİ KORUYUN.

  *METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ.
  SERTİFİKALI 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMİNİ PROFESYONEL ANLAMDA METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ İLE HERKES ALABİLİR. HER İNSANDA ENERJİ VARDIR; ÖNEMLİ OLAN O ENERJİYİ SİSTEMATİK VE BİLİNÇLİ ŞEKİLDE KULLANMASINI BİLMEKTİR. BİOENERJİ EĞİTİMLERİNİ KENDİ BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDE VEYA İLÇEDE 2 GÜN 14 SAAT HIZLI-PRATİK VE UYGULAMALI BİR ŞEKİLDE ALABİLİRSİNİZ. REİKİ KESİNLİKLE BİOENERJİ DEĞİLDİR.

  *Eğitim ve uygulamalarıyla profesyonelliği ilke edinmiş… Uzak Doğunun Mistik öğretilerini 9 yıllık tecrübelerimizle sizlere sunmaya devam ediyoruz. Eğer İstanbul dışında başka bir şehirde iseniz; hiç üzülmeyin uzman kadromuzu bulunduğunuz şehre davet ederek ilgilendiğiniz eğitimleri profesyonel anlamda 2 gün boyunca 14 saat hızlandırılmış eğitim programlarıyla alabilirsiniz.

  KATILACAĞINIZ 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİ:

  1.İSTANBUL DA VEYA BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDE KİŞİSEL GELİŞİM BAZINDA HIZLANDIRILMIŞ EĞİTİMLER ALMAK İSTİYORSANIZ 2 GÜN 14 SAAT. MERKEZİMİZ CUMARTESİ VE PAZARLARI DA AÇIKTIR.

  2.İSTANBUL MERKEZİMİZDE 8 AŞAMALI PROFESYONEL EĞİTİMLER 1 AYLIK KURS SÜRESİ HAFTADA 1 GÜN 4 SAAT OLMAK ÜZERE.

  3.KURUM VE KURULUŞLARA 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİ ANLAŞMALI OLARAK METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ TARAFINDAN ÖZEL PROGRAMLAR DÂHİLİNDE EĞİTİMLER VE 8 AŞAMALI BİOENERJİ UYGULAMALARININ PRAGMATİK VE EPİSTEMOLOJİK AÇILIMLAR İÇERİSİNDE VERİLECEKTİR.

  4.İSTANBUL DIŞINDA İKİ SERTİFİKALI BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRE METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ TARAFINDAN 2 GÜN 14 SAATLİK PROGRAMLAR İÇİN DAVET EDEREK.8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİ ALABİLİRSİNİZ.

  5.RUHSAL VE FİZİKSEL RAHATSIZLIKLARINIZ İÇİN METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ İLE 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ SEANSLARINA İSTANBUL DA VEYA TÜRKİYE NİN HERHANGİ BİR ŞEHRİNDE 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ SEANSLARINA GİREREK HASTALIKLARINIZA ŞİFA BULABİLİRSİNİZ.

  6.İŞ YERİNİZ VEYA KURUMSAL OLARAK ÇALIŞTIĞINIZ ŞİRKET-KURULUŞ VEYA HERHANGİ ÇALIŞMA YERLERİNİZDE 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ ÇALIŞMASIYLA İŞ VERİMİ VE PERFORMANS ARTIŞI SAĞLAYABİLME ÇALIŞMASI İÇİN METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ NİN 2 GÜN 14 SAATLİK UYGULAMALARI İÇİN DAVET EDEBİLİRSİNİZ.

  7.SPOR KLUPLERİ VEYA SPORCULARA 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ ÇALIŞMA PRENSİPLERİNİ, DİSİPLİNER YAKLAŞIMLARLA UYGULAMAK İÇİN METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ DEN DESTEK ALABİLİRSİNİZ.

  8.TÜRKİYE VEYA AVRUPA NIN HERHANGİ BİR ÜLKESİNDEKİ TÜRK VATANDAŞLARIMIZ İÇİN MSN (ONLİNE) ÜZERİNDEN KAMARALI BİREBİR 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMİ 3 GÜN GÜNDE 4 SAAT OLMAK ÜZERE SERTİFİKALI VE SERTİFİKASIZ EĞİTİMLER VERİLEBİLİNMEKTEDİR.

  9.AVRUPA VEYA TÜRKİYE DE 8 AŞAMALI PROFESYONEL EĞİTİMLERİ ÜNİVERSİTE-OKUL-KURUM VE KURULUŞLARDA METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ İLE 6 SAATLİK HIZLANDIRILMIŞ SEMİNERLER İÇİN DAVET EDEBİLİRSİNİZ.

  10.MODERN TIBBIN YANINDA HASTALIĞINIZIN TEDAVİSİNİ HIZLANDIRICI OLARAK HAZIRLANMIŞ 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ SEANSLARINA GİRMEK İÇİN MERKEZİMİZE VEYA BULUNDUĞUNUZ ŞEHRE METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ Yİ DAVET EDEBİLİRSİNİZ.

  11.METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ NİN AVRUPA VE TÜRKİYEDE Kİ TÜM PROFESYONEL ÇALIŞMALARINI http://www.google.com veya http://www.yahoo.comARAMA PORTALLARINA GİREREK metafizik uzmanı Gökhan hani yazarak veya gökhanhani yazarak ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.
  12.UZAK DOĞU FELSEFELERİ VE METAFİZİKSEL TÜM ÇALIŞMALARIMIZ AKADEMİK VE TEKNİK ÇALIŞMA BÜTÜNLÜĞÜNDE PROFESYONEL ANLAMDA İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS BÜNYESİNDE BİLİMSEL PERSPEKTİF İÇERİSİNDE OLUP, AKADEMİK ÇEVRELER VE TIP MEZUNU ARKADAŞLARIMIZ GÖNÜL RAHATLIĞI İLE KİŞİSEL GELİŞİM BAZINDA ALTERNATİF (TAMAMLAYICI) TIP YAKLAŞIMCI EĞİTİMLERİMİZE KATILABİLİRLER.
  İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS

  RANDEVU ALMAK İÇİN:
  TEL:0216 449 4561 HAT
  GSM:0535 939 0123 TURKCEL
  GSM:0543 765 7590 VODAFONE
  GSM:0554 833 4588 AVEA
  ADRES:
  BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY. ADRESİMİZ CADDE ÜZERİNDE
  Org. Şahap Gürler CD. Rasim Paşa Mah.deniz Otel yönü, Nautilus-Carrefour yolu, Yaşam Eczanesi üstü, Orhan Apt: No:30 Daire:3 -Kadıköy-(Rıhtım)İSTANBUL
  İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS

  metafizikuzmani@hotmail.com
  metaterapi@hotmail.com
  avrupaterapi@hotmail.com

  ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  HAFTA İÇİ HER GÜN SABAH-10/AKŞAM-20.00
  CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİDE AÇIĞIZ.
  REFERANS ALMAK İÇİN:
  http://www.google.com veya http://www.yahoo.com
  arama portallarına
  metafizik uzmanı Gökhan hani yazmanız yeterli.

  İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS DEN UYARILAR:

  1.SON GÜNLERDE UZAKTAN ENERJİ VEREREK BİOENERJİYLE TEDAVİ ETTİKLERİNİ SANAN BAZI REİKİCİ VE BİOENERJİ UZMANIYIM DİYEN BAZI İNSANLAR GÖZLENMEKTEDİR. BIRAKIN UZAKTAN O İNSANLAR ENERJİ GÖNDERMEYİ; YAKINDAN BİLE ENERJİ VEREBİLDİKLERİ SORU İŞARETİDİR.

  2.BİOENERJİ SİSTEMATİK FELSEFESİNDE UZAKTAN ENERJİ YOLLAMA ENSANTRESİ LLİASTRE VE TELEPATİ GÜCÜYLE SADECE ENERJİ YOLLAMAKTIR. FAKAT UZAKTAN ENERJİ YOLLAYABİLECEK NE TÜRKİYEDE YÂDA BAŞKA HİÇ BİR ÜLKEDE KİŞİ VEYA KİŞİLER YOKTUR. İNTERNET SİTELERİNDE VEYA REİKİ, BİOENERJİ UZMANIYIM DİYİP UZAKTAN ENERJİ YOLLUYOR UZLARA İNANMAYIN. İNİSİNASYON VEYA EL VERME OLAYLARI DA REİKİ ZİHNİYETİNİN BİR UYDURUK VERSİYONUDUR.

  3.İNSANLARIN SOMUT YANİ GÖRÜLEN BAZI FENOMENLERE DAHA ÇABUK İNANACAKLARINI BİLEN BAZI KURUM VE KURULUŞLAR ELLERİNDE BULUNAN NE OLDUĞU VE NE İŞE YARADIĞI BELLİ OLMAYAN ALET VE MAKİNELERİ BİOENERJİ ADI ALTINDA DOLARLA PAZARLAYARAK BİOENERJİ EĞİTİM VERDİKLERİ AÇIKLAMASI YAPMAKTADIR. FRANSA-PARİS YÂDA AVRUPA'NIN BAZI ÜLKELERİNDEN GETİRİLEN TİTREŞİMLİ-MANYETİK AKIMLI ALETLERE GİREREK VÜCUDUNUZDAKİ HASTALIKLARI ÖĞRENME DURUMLARI VE SİZE BU HASTALIĞA GÖRE HOMEOPATİK İLAÇLAR VERELİM SİZİ ÜYE YAPALIM VB GİBİ YAKLAŞIMLARA İNANMAYIN.

  4.BU KURUMLAR SADECE ELLERİNDE BULUNAN NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN MAKİNELERİ SATMAK İÇİN BİOENERJİ ÇALIŞMALARINI YAPTIKLARINI BİZLER BİLMEKTEYİZ. ONLARIN PAZARLADIKLARI ALETLERİ YAKINDAN İNCELEDİĞİMİZ ZAMAN HİÇ BİR İŞE YARAMADIKLARI GÖZLENMİŞTİR.

  5.BİOENERJİ DE BİR METAL KULLANMAK DOĞAL OLAN ENERJİYİ YANİ BİOENERJİ Yİ BOZAR. BU BAĞLAMDA BİOENERJİNİN ASLA BİR MAKİNESİ VE ALETİ OLAMAZ. ZATEN BİOENERJİ UYGULAMALARINDA ELİNİZDE BULUNAN BİR METAL YÜZÜK BİLE VERİLEN ENERJİ YUTACAK GÜCE SAHİP OLDUĞUNDAN BİOENERJİ SADECE ELLERLE 10-15 CM UZAKTAN (MANÜEL) VE HER BİR ÇAKRA KANALINA FARKLI KULLANILACAK ŞİFALI TAŞLARLA ENERJİ UYGULAMASI YAPILABİLİNİR. BİOENERJİ FELSEFESİ ALTINDA ALET-MAKİNE VEYA ENERJİ ÖLÇER ALETLERİNE İNANMAYIN.

  6.KANSER HASTALARI İÇİN DIŞ ÜLKEDEN İHRAÇ EDİLMİŞ KÖPEKBALIĞININ KARACİĞERİ, MANTARLAR VB TARZI HOMEOPATİK İLAÇLARIN KANSER HASTALIKLARI ÜZERİNDE ETKİSİ YOKTUR. BAZI ULUSLARASI DÜZEYDE MARKALI HOMEOPATİK İLAÇLAR PAZARLAYANLAR BU KONUDA BÜYÜK RANT ELDE ETMİŞTİR.

  7. TÜRKİYEDE BİOENERJİ UZMANIYIM OLARAK KENDİLERİNİ TANITANLAR SADECE BİOENERJİNİN 1.KISMINI UYGULAMAYA KADİR'DİR. BİOENERJİ 8 METODİK AŞAMALIDIR. BİOENERJİ NİN 1.AŞAMASI SADECE MANÜEL-(ELLER) İLE ENERJİ AKIŞIDIR. EN BASİTİNDEN BİOENERJİ EĞİTİMİNDE 3.GÖZ ÇAKRASININ AÇILIMI SADECE PROFESYONEL EĞİTİMCİLERİN İŞİDİR.3.GÖZÜ TÜRKİYEDE 1000 BİOENERJİ İLE UĞRAŞAN KİŞİ BİRLEŞSE KİŞİNİN 3.GÖZÜ ÇAKRASINI AÇAMAZ.

  8.GÜNÜMÜZDE BAZI TV'LERE ÇIKARAK KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİ VEYA KUANTUM DOKUNUŞTAN BAHSEDEN SÖZDE BU KAVRAMLARI GELİŞTİRENLER BUNU BİLSİNLER Kİ! KUANTUM FİZİĞİNİN DAHA NE OLDUĞUNU BİLMEDEN NASIL OLUYOR DA KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİ YÂDA KUANTUM DOKUNUŞTAN BAHSEDİYOR VE KAFANIZDAN KURGULARLA BUNLARI UYDURUYORSUNUZ. KUANTUM DÜŞÜNCE VE KUANTUM DOKUNUŞ ÇALIŞMALARINIZI GELİN BİRDE METAFİZİK AKSİYONUN DİSİPLİNER VE SİSTEMATİK YAKLAŞIMLARIYLA BİOENERJİ AÇILIMLARINI UZAK DOĞU FELSEFELERİ VE ALTERNATİF TIP LİTERATÜR ETİK KURALLARINI BİLEN METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ YE ANLATIN. KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİ VE KUANTUM DOKUNUŞ YAKLAŞIMLARINIZIN TERMİNOLOJİK YAKLAŞIMLARI KURGULAYANLAR SIRF PİYASA DA HERKES GİBİ REİKİCİ OLMAMAK VEYA BİOENERJİ UZMANI GÖRÜNMEMEK İÇİN BU KUANTUM TERİMLERİNİ TÜRETMİŞLERDİR. İMAJİNASYONUNUZA YÂDA PİYASAYA ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KİTAPLARA İNANAN O KADAR İNSANLARA SİZ REİKİ Yİ; KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİ YÂDA KUANTUM DOKUNUŞ KURGUNUZLA ANLATMAYA DEVAM EDİN. BİRDE UNUTMAYIN DİL, ESTETİK, ETİK VE SEVGİ FELSEFELERİNİZE İYİ ÇALIŞIN.

  9.REİKİ ASLA BİOENERJİ DEĞİLDİR. BUDİST FELSEFESİNİ YAYMAK İÇİN İCATLAR GELİŞTİREN KARMA FELSEFECİ TARİKATLAR REİKİ GİBİ 4 AŞAMALI BİR SİSTEM GELİŞTİRİP İLK İKİ AŞAMASINDA SEMBOLLER İLE 3. AŞAMADA UZAKTAN ENERJİ YOLLAMA MASALLARIYLA 4.AŞAMA İSE BUDA'YLA ÖZLEŞTİREREK. REİKİ'NİN SAHTE SEMBOLLERİNDEN MEDET UMARAK ÖNCE AVRUPA ORADAN DA TÜRKİYE GİBİ MÜSLÜMAN ÜLKELERE KENDİ ŞEYTANİ SEMBOL VE AMAÇLARINI YAYMAYA ÇALIŞIYORLAR. BUDİST FELSEFENİN ASILSIZ SEMBOLLERİNDEN ŞİFA ARAYANLAR VE BUNA İNANARAK BİLMEM EFENDİM REİKİNİN İLK İKİ AŞAMASINI ALDIK KALDI 3.VE 4 AŞAMA(MASTER)! SİZ KENDİ KENDİNİZİ KANDIRIN VE SİZE İNANANLARI DA. REİKİNİN 3.AŞAMASI UZAKTAN ENERJİ ŞEKLİ OLDUĞUNU BELİRTEN REİKİCİ BUDİSTLER BUNU BİLSİNLER Kİ! SİZ DEĞİL, SİZİN DR.USUİYİNİZ YÂDA TAKATA'NIZ GELSE UZAKTAN ENERJİ KİMSEYE YOLLAYAMAZ. PARAPSİKOLOJİNİN VE SPİRİTÜALİZMİN KONUSU OLAN LLİASTRE VE TELEPATİ SİZİN GİBİ BUDİSTLERE VERİLMEZ. AYRICA SON AŞAMANIZ OLARAK BELİRTTİĞİNİZ SİSTEM DÜPE DÜZ DİN DEĞİŞTİRMECE OYUNU. İNTERNET SİTELERİNDE DOLAŞAN VE ÇEŞİTLİ KİTAPLARLA REİKİ ŞİFACI GÜÇ PALAVRALARINA VE UYDURMALARINA ASLA VE ASLA İNANMAYIN. TÜRKİYEDE REİKİCİ OLDUĞUNU İDDİA EDENLER VE BUNU BİLİNÇLİCE UYGULAYANLARA GELİNCE SİZ VERİN REİKİ Yİ, BİLMEDİĞİNİZ KONULARIN İNSANLARA NELERE MAL OLDUĞUNU ZAMAN SİZE O İNANDIĞINIZ KUTSAL SEMBOLLERİNİZİ REİKİ DE BİLİNÇSİZCE ENERJİ VERDİKLERİNİZDEN YANSIYAN NEGATİF ENERJİLER GÖSTERECEKTİR. SEMBOLİK KUTSALİYETLİK ARAYANLAR, REİKİ İLE ÇOK BÜYÜK HATA YAPMAKTADIR. SİZ REİKİ MASONLARI İNSANLARI REİKİ PROPAGANDASIYLA İNANDIRA DURUN. BUDİST FELSEFESİNDEN DOĞAN REİKİ KUTSALİYETİNDEKİ SEMBOLİK AĞLAR VE YAPILAR ISLAMA TERSTİR. ŞİFA SADECE ALLAH'TAN VE ONUN SONSUZ KUDRETİNDENDİR.
  UZAK DOĞU FELSEFELERİNDEN SAYILAN BİOENERJİ YAKLAŞIMINDA KESİNLİKLE TANRI ANLAYIŞI YOKTUR. ALLAH İNANCI VARDIR. REİKİNİN KULLANDIĞI EVRENSEL ENERJİ VEYA TANRI ANLAYIŞI ÇEŞİTLİ ŞEKİL VE SEMBOLİK OLUŞUMLARDA OKULTİK VE EZOTERİK GELENEKTE FARKLI KANALLARDA RUHSAL REHBER ANLAYIŞINI DOĞURUR. REİKİ ANLAYIŞINDA RUHSAL REHBER DERKEN SEMBOLİK ÇİZİMLERDE GÖRÜLEN ŞEKİLLER, İSLAM İNANCIYLA YAKINDAN VE UZAKTAN HİÇBİR İLİŞKİSİ BULUNMAZ. 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ İSE ALLAHIN GÖKYÜZÜ-YERYÜZÜ VE ARALARINDA BULUNAN HER ŞEYİ YARATAN OLARAK BİLİR VE KESİN İNANIR. RUH'TAN YANSIYAN AURA İSE RABBİMİZİN BİZ İNSANLARA SUNDUĞU ENERJİ RENGİDİR. REİKİCİ BUDİSTLERİN EY RUHSAL REHBER SANA SESLENİYORUM BANA TÜM GÜZELLİKLERİ ARMAĞAN ET YAKLAŞIMLARI SADECE KİŞİNİN KENDİ KENDİNİ KANDIRMA OYUNUDUR. BİOENERJİ DE İSE İNSAN RABBİNE DUA EDER, EĞER DUA EDİLEN KONU KİŞİ İÇİN HAYIRLIYSA RABBİ ONU, KİŞİYE NASİP EDER VEYA ONUN İÇİN HAYIRLI DEĞİLSE ETMEZ. BİOENERJİ SADECE VE SADECE ALLAHTAN GELEN ŞİFAYA İNANIR.

  10.Dr. Usui şifa tekniğini bulmakla birlikte bunu nasıl kullanacağını bilmiyormuş. Yazıtlarda bu tekniğin enerji transferiyle ilgili olduğu ve ancak bu transfer ile kişinin güçlenip bunu başkalarına da transfer edebileceği yazılıymış. Bunun nasıl olduğuna cevap bulabilmek için Dr. Usui Japonya'da, Kyoto yakınlarında kutsal dağ olarak kabul edilen Kurama dağına çıkarak, orada 21 gün süre ile dua edip, oruç tutup, meditasyon yapmış. 21.gün ufuktan bir ışık-enerji küresinin belirdiğini görmüş. Bu ışık büyüyerek yaklaşmış ve alın çakrası -üçüncü gözle- birleşerek onun tüm benliğini kaplamış ve kendini kaybetmiş. Dr. Usui, bedenindeki bütün hücrelerin bu güçlü enerjiyle dolduğunu hissetmiş. Bu enerjiyle birleştiğinde daha önce Sanskrit metinlerde gördüğü birçok sembol gözünün önünde canlanmış ve bunu şifa amacıyla nasıl kullanabileceğini ve başkalarına nasıl transfer edebileceğini anlamış. Yaşadığı bu mistik deneyim sonucunda da bu tekniği "Usui Reiki Ryoho" olarak isimlendirmiş.
  Kurama dağındaki tecrübeden sonra Dr. Usui'nin Reiki'yi öğretmek amacıyla Japonya'da seyahat etmiş. Daha sonra Kyoto'da yoksul kişilerin yaşadığı bir semtte kalarak ve onlara yedi sene boyunca Budizm MASONLUĞU yaparak Reiki uygulamalarıyla onları etkilemeye çalışmış. Fakat bakmış ki; Budizm'in Reiki propagandası etkili olmuyor ve insanlar günden güne uyanıyor hemen o bölgeyi terk etmek zorunda kalmış. Bunun üzerine gerçek şifanın ancak Allahın izniyle olacağını anlayarak tövbe etmiş sonra Dr. Usui nin çalışmalarını duyan Japon imparatoru halkı etkilemek için Dr. Usui nin kurnaz Budist mason yöntemlerini alarak insanlara hüküm sürerek tüm çalışmalarını Budistmin gelişmesi için yayınlamış.
  Masallarıyla insanlara Reiki çalışmalarını anlatan Dr. Usui kendi kafasından uyarladığı Reiki ve sembollerini kutsal bir felsefi din nispetinde dünya ya aktarma niyetinde olup Budizm'i insanlara şifa teknikleriyle anlatma yoluna gitmiştir. Aynı şekilde Dr. Usui sanki bir PEYGAMBER edasıyla kendine bir ışığın gelmesi gibi ezoterik ve okultik olayları; insanları etki altına alma gibi kovulmuş ruhların sembolik durumlarıyla çağırma tekniğiyle insanları günden güne ruhsal büyücülüğe ve şifanın Allahtan değil de Ruhlar aleminden kovulmuş, şeytani ruhların sembollerini çizerek onlardan şifa arama gibi bağnaz ve şeytani duygulara kapılmasına neden olmaktadır. Dünya genelinde faaliyet gösteren ve merkezi Japonya ve Amerika da bulunan TAKATA tarikatıyla bağlı olarak, Reiki yi tüm dünya ya yaymak ve kendi mistik ve ezoterik şeytani ruhlarını sembollerle insanlar üzerine çekerek şifa oluşturma anlayışıyla Budizm propagandası yapmak. TAKATA tarikatı insanların en hassas noktası olan din ve sağlık alanı içerisinde Reiki gibi tüm dünya ya şifa adında yayınlanan çalışmalarıyla insanları budistmin karanlık sokaklarına çekiyor. Dünyanın en etkin ve en sapkın tarikatları Japonya da olduğu bilinmelidir. Takata tarikatı da Japonya'dan çıkmış Amerika ve tüm dünya ya yayılmaya çalışan ve insanları kovulmuş ruhların ezoteriziminden şifa aratmaya çalışarak, ruhlar âleminden kovulmuş ruhların sembollerinden faydalanarak insanları etki alanlarına almaya çalışmaktadırlar. Türkiye'de de onbinlerce kişiyi etkileri altına almıştır. Genel de inançtan yoksun kişileri etkileyerek Reiki evleri gibi derneklerle Reiki anlayışını geliştiren kişiler bunu bilsin ki! Metafizik aksiyom içerisinde ezoterizme ve spiritüalizm çalışmaları bizler tarafından akademik ve teknik anlamda yapılmaktadır. Türkiye de Reiki-Reiki Master ve Reiki nin tüm çeşit bağnazlığını insanlara öğretmeye çalışanlar, zamanı geldiğinde şeytani ruh sembollerinden şifa umudunuzu yitirdiğinizi kendi ağızlarınızla belirteceksiniz. Ayrıca insanlara Reiki nin şeytani ruhlarının sembolleriyle insanlara şifa vereyim derken, negatif enerjilerini çektiğinizi bir bilseniz. Şifanın sadece ve sadece RAHMAN VE RAHİM olan ALLAHTAN olduğunu inkâr edemeyeceksiniz. Reiki yi kendi kafanızda kurgularken, İslam dinene uyarlamaya çalışan uyanıklara gelince; bu konularda haberi olmayan insanları kandırabilirsiniz ama bizi asla kandıramazsınız.
  REİKİ ŞİFACILIĞI VE EZOTERİZMİ, TAKATA MASON TARİKATININ DÜNYA VE MÜSLÜMAN ÜLKELERE BUDİST FELSEFESİNİ YAYMAK İÇİN GELİŞTİRDİĞİ VE İNSANLARIN EN HASSAS OLDUĞU DİN VE SAĞLIK ALANINA GİREREK İNSANLARI İLAHİ DİNLERİN BİRLEŞTİRDİĞİ TEVHİT İNANCINDAN UZAKLAŞTIRMA VE SOĞUTMA YÖNTEMİDİR.

  11.SON GÜNLERDE BİOENERJİ UZMANI OLDUĞUNU İDDİA EDEN O KADAR MEDYUM VE HACI-HOCA TÜREMİŞ Kİ! TELEVİZYONLARIN CANLI YAYINLARINDA BİLE BİOENERJİ UYGULAYANLAR BİLE GÖRÜLMÜŞTÜR. MEDYUMLAR İŞLERİNİ YASALLAŞTIRMAK VE İNSANLARA HOŞ GÖRÜNMEK İÇİN ASTROLOJİYİ, NAZARI, VEFK'İ, BÜYÜ'YÜ VE CİNLERİ BİR KENARA BIRAKIP METAFİZİK, PARAPSİKOLOJİ VE BİOENERJİ YE SARILMIŞ HATTA ASTRAL SEYAHAT VE TELEPATİ GİBİ İLİMLERİ DE SİTELERİNDE YAYINLAYARAK METAFİZİK UZMANI OLDUĞUNU SÖYLEYENLER BİLE ÇIKMIŞ. ONLARA DA TAVSİYEM METAFİZİK UZMANI OLMAK DEMEK 5 YIL ONTOLOJİ SPİRİTÜALİZM-KOZMOLOJİ- TEOFİZİK VE TÜM FELSEFE AKIMLARINI EĞİTİM ALMAK AYRICA 1 YILDA PARAPSİKOLOJİ-TELEPATİ-DURU GÖRÜ-DUYUİŞİTİ-DUYUKOKU-PSİKOKİNEZİ VE EĞİTİMLERİ ALMAK DEMEK, ADAMA SORARLAR METAFİZİK İŞLEYİŞ VE MODİFİKASYONLARINI METAFİZİKSEL SANATTAN TUTUN, METAFİZİKSEL AGNOSTİZMİ BİLE İRDELERLER. HOCA BABANIZIN VEYA ANANIZIN SİZE MİRAS BIRAKTIĞI HAVAS VE BÜYÜ KİTAPLARINI OKUYARAK YÂDA ONLARIN ELLERİNİ ALARAK YÂDA ASTROLOJİ-TAROT FALLARINA BAKARAK METAFİZİK UZMANIYIM DEMEK OLMUYOR. METAFİZİK İLMİ SİZİN BİLDİĞİNİZ HACILIK-HOCALIK-ASTROLOJİ-CİN-BÜYÜ-PERİ OLAYLARINA BENZEMEZ. ULUSLARARASI METAFİZİK ARENADA BİZİM ÇALIŞMALARIMIZI KONTROL EDENLER. İNTERNET SİTELERİNDE HANGİ ASTROLOJİ-TAROT FALINA BAKAN VEYA HANGİ HAVAS İLE İLGİLENEN KİŞİLERİN METAFİZİK UZMANIYIM DİYENLERİ DE İNCELİYOR. METAFİZİKÇİ OLMAK İÇİN ÖNCE KENDİ UĞRAŞTIĞINIZ İLİMLERİ ÖĞRENİN SONRA BİZİ DE ARAŞTIRIN YAZILARIMIZI VE YAYINLARIMIZI OKUYUN ÇEŞİTLİ ÜNİVERSİTELERDEN FELSEFE VE METAFİZİKSEL EĞİTİMLER ALIN ONTOLOJİ-KOZMOLOJİ-SPİRİTÜALİZM VE TEOFİZİK İLİMLERİ İÇİNDE İYİCE YÜZÜN ALGILAYIN, ANLAYIN SONRA ÇIKIN PİYASAYA METAFİZİK UZMANIYIM DEĞİN.

  8.AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ KURSLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. BİOENERJİ KURSLARIMIZ SERTİFİKALIDIR. BİOENERJİ KURSLARINA BAŞLAYARAK KENDİ POTANSİYEL GÜCÜNÜZÜN FARKINA VARIN.

  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ KURSU SERTİFİKALI OLUP, BİREBİR EĞİTİMLER İÇİN KURS SÜRESİ İSTANBUL DIŞINDA İSENİZ TOPLAM 2 GÜN 14 SAATTİR.
  8. AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ KURSLARI MSN (ONLİNE) İNTERNET ÜZERİNDE DE VERİLEBİLİNMEKTEDİR.

  YAŞADIĞINIZ YERDE BAŞKA BİR ŞEHİR'E GİTMEDEN PROFESYONEL EĞİTİMCİ METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ DEN 8 AŞAMALI BİOENERJİ EĞİTİMLERİ ALARAK FİZİKSEL YAPINIZI VE RUHSAL DENGENİZİ KORUYUN.
  METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ.
  SERTİFİKALI 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMİNİ PROFESYONEL ANLAMDA METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ İLE HERKES ALABİLİR. HER İNSANDA ENERJİ VARDIR; ÖNEMLİ OLAN O ENERJİYİ SİSTEMATİK VE BİLİNÇLİ ŞEKİLDE KULLANMASINI BİLMEKTİR. BİOENERJİ EĞİTİMLERİNİ KENDİ BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDE VEYA İLÇEDE 2 GÜN 14 SAAT HIZLI-PRATİK VE UYGULAMALI BİR ŞEKİLDE ALABİLİRSİNİZ. REİKİ KESİNLİKLE BİOENERJİ DEĞİLDİR.
  Eğitim ve uygulamalarıyla profesyonelliği ilke edinmiş… Uzak Doğunun Mistik öğretilerini 9 yıllık tecrübelerimizle sizlere sunmaya devam ediyoruz. Eğer İstanbul dışında başka bir şehirde iseniz; hiç üzülmeyin uzman kadromuzu bulunduğunuz şehre davet ederek ilgilendiğiniz eğitimleri profesyonel anlamda 2 gün boyunca 14 saat hızlandırılmış eğitim programlarıyla alabilirsiniz.
  BİOENERJİ EĞİTİMLERİNE HER KESİMDEN HER TÜRLÜ İNSAN BİOENERJİ FELSEFE SİSTEMİNE GÜVENEREK VE ETİK KURALLARA UYARAK KATILABİLİR.
  *METAPHYSİCS AND PARAPSYCHOLOGY EDİCATION AND THERAPY CENTER.
  (BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY. ADRESİMİZ CADDE
  8 AŞAMALI BİOENERJİ UYGULAMALARI BAŞLADI….TÜM KANSER VE DİĞER TÜM HASTALIKLARINIZ İÇİN METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ NİN 8 AŞAMALI BİOENERJİ SEANSLARI İÇİN ARAYARAK RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ SADECE METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ TARAFINDAN UYGULANABİLİNMEKTEDİR.İNTERNET SİTELERİNDE VEYA ÇEŞİTLİ YERLERDE Kİ NE OLDUĞU BİLİNMEYEN BİOENERJİ UYGULAMALARI İLE İNTERNATİONAL SPECİAL METAPHYSİCS ACADEMY DE UYGULANAN 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİYLE ASLA İLİŞKİSİ YOKTUR.
  AVRUPA DA VE KIBRISTAKİ TÜRK VATANDAŞLARIMIZDA 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMİ VE UYGULAMALARINA ONLİNE(MSN) ÜZERİ YADA İSTANBUL KADIKÖY MERKEZİMİZDE KATILABİLİRLER ÜZERİNDE,CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİDE AÇIĞIZ.)
  İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS
  RANDEVU ALMAK İÇİN:
  TEL:0216 449 4561 HAT
  GSM:0535 939 0123 TURKCEL
  GSM:0543 765 7590 VODAFONE
  GSM:0554 833 4588 AVEA
  ADRES:
  BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY. ADRESİMİZ CADDE ÜZERİNDE
  Org. Şahap Gürler CD. Rasim Paşa Mah.deniz Otel yönü, Nautilus-Carrefour yolu, Yaşam Eczanesi üstü, Orhan Apt: No:30 Daire:3 -Kadıköy-(Rıhtım)İSTANBUL
  İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS

  metafizikuzmani@hotmail.com
  metaterapi@hotmail.com
  avrupaterapi@hotmail.com
  İNTERNET SİTELERİMİZ:
  http://www.metafizikuzmani. com
  http://www.metafizikuzmani. tr.gg
  http://www.metafizikakademi. tr.gg
  ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  HAFTA İÇİ HERGÜN SABAH-10/AKŞAM-20.00
  CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİDE AÇIĞIZ.
  REFERANS ALMAK İÇİN:
  http://www.google.com veya http://www.yahoo.com
  arama portallarına
  metafizik uzmanı Gökhan hani yazmanız yeterli.

 3. mehmet fatih dedi ki:

  metafizik uzmanı maşaallah herşeyi bilen kişi. başka hiç kimse bir şey bilmiyor. insanların emeğine saygı duyun gökhan bey veya gökhan bey adına yazan kişi. bionenerjiyi uzay enerjisine çevirdiniz. bioenerji allahın bütün canlılara göndermiş olduğu enerjidir. insanların kafasını karıştırmayın. allah rızası için insanlara iyi niyetle yardımcı olmak isteyen herkes bu uygulamayı yapabilir. modern tıp doktoru iseniz o zaman mesleğinizle ilgili yazın. herkesi sahtekar gibi suçlamayın

 4. Yıldız kaymaz dedi ki:

  Arkadaşlar Bioenerji Deyince ben Metafizik Uzmanı ve psikanlist-Yazar Gökhan Hani den başkasını Tanımam…Bioenerji eğitimler ve tüm alternatif tıbbın üstadı..Bence Profesör Albert İgnatenko gibi kişilikler Metafizik uzmanı ve psikanalist-yazar Gökhan Hani karşısında bir hiç…Donanım,Akademik ünvan,bilgi birikimi ve eğitim anlayışı çok mükemmel…Uluslararası arenada kanada-Avrupa-Fransada akademik çalışmalar yapan Metafizikçi bir numara…
  http://www.metafizikakademi. com
  http://www.metafizikuzmani. com

  İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS.
  Türkiyede ve Avrupa'da Bioenerji eğitim sistemi spirianatolojik aksonlar içerdiğinden Bioenerji eğitimi sadece Metafizik uzmanı Gökhan Hani tarafından Akademik ve teknik olarak verilebilinmektedir.Son günlerde Bioenerji eğitim semineri verdiğini iddia edip,internet sitelerinde karşınıza çıkan Kişi veya kurumları kaideye almayınız.Bu kişiler Bioenerji değil Reiki eğitimini Bioenerji altında pazarlamaktadırlar.Ankara-İstanbul ve İzmir de dernek altında veya kişi olarak seminer düzenleyen şahıslar Bioenerji aksonlarının ontolojik- kozmolojik-teofizik ve spiritüalizm örgüsünü kavrayamazlar.8 aşamalı Profesyonel bioenerji eğitimi vermek Reiki gibi ezberi mantık ve metodolojiden farklıdır.İnternet sitelerinde reklam veren ve şehir-şehir dolaşan şahısların eğitimini iddia ettikleri Bioenerji yaklaşımlarının Reiki gibi Budist ekol ve doktrinlerinden başka bir şey değildir.Bioenerji eğitimine soyunan bazı kurum veya dernek altında çalışan kişilerin belirli tarihlerde seminer düzenleme şekillerini,Metafizik uzmanı Gökhan Hani den kopyalayarak uygulamaya çalışmaları yetersiz ve çok eksik bir yaklaşımdır.Çok yakında Geometrik Bioenerji çalışmaları http://www.metafizikuzmani.com ve http://www.metafizikakademi.com sitelerinde yayınlanacak ve Geometrik Bioenerji eğitimleri verilmeye başlanılacaktır.Geometrik hesaplamalar ve teoremlerle,uzay geometrisinin karışımından oluşacak Geometrik Bioenerji ile Piramit,Üçgen,Kare,Dikdörtgen,Beşgen,Altıgen,Ters açı- Düz açı, Prizma,teoremleri,Analitik Geometri,Uzay geometrisi,Yamuk,Çokgen,Paralel kenar enerjisi,Oklit bağıntısal,Sinüs,Kosinüs,Tanjant,Stewart,Seva,Carnot,Menalaus teoremleriyle Geometrik Bioenerji Eğitimi Metafizik Uzmanı Gökhan Hani tarafından,Dünyada ve türkiyede bir ilk olarak Eğitimler verilmeye başlanılacaktır.Geometrik Enerji Tıbbı ile Geometrik-Alan Bioenerji çalışma ve teorileri İlk defa Metafizik uzmanı Gökhan Hani tarafından 4 Yılı aşan Araştırma ve Çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir.Maya takviminin son tarihi olan 23 Aralık 2012 Yılından Sonra Spiritüel zamana geçişimizle Beraber Ülkeler ve kişiler arası Pozitif ve Negatif Enerji savaşları başlayacağından,BİOENERJİ KILIÇLARINIZI VE KALKANLARINIZI ,Sizden enerji çalanlara veya sizi hasta edenlere karşı siper alacağınız Eğitimlerimiz çok yakında başlıyor.Metafizik uzmanı Gökhan Hani'nin Geliştirdiği sistemler çok yakında yayınlanacaktır.Kopyacılara dikkat….
  8 AŞAMALI BİOENERJİ UYGULAMALARI BAŞLADI….TÜM KANSER VE DİĞER TÜM HASTALIKLARINIZ İÇİN METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ NİN 8 AŞAMALI BİOENERJİ SEANSLARI İÇİN ARAYARAK RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ SADECE METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ TARAFINDAN UYGULANABİLİNMEKTEDİR.İNTERNET SİTELERİNDE VEYA ÇEŞİTLİ YERLERDE Kİ NE OLDUĞU BİLİNMEYEN BİOENERJİ UYGULAMALARI İLE İNTERNATİONAL SPECİAL METAPHYSİCS ACADEMY DE UYGULANAN 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİYLE ASLA İLİŞKİSİ YOKTUR.
  AVRUPA DA VE KIBRISTAKİ TÜRK VATANDAŞLARIMIZDA 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMİ VE UYGULAMALARINA ONLİNE(MSN) ÜZERİ YADA İSTANBUL KADIKÖY MERKEZİMİZDE KATILABİLİRLER

  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİMİZE, KENDİNDE VAR OLAN ENERJİYİ KEŞFETMEK İSTEYEN; HER KESİMDEN HER TÜRLÜ İNSAN SOSYAL STATÜ GÖZETMEKSİZİN KATILABİLİR.
  BENDE ENERJİ YOKTUR DEMEYİN, HER İNSANDA ENERJİ VARDIR, BUNUN ÖLÇÜMÜ OLMAZ. BAZI DURUMLARDA ÇOK BAZI DURUMLARDA AZ. İNSANLARIN ENERJİSİ YÜKSELDİĞİ GİBİ, AZALIŞTA GÖSTEREBİLİR. ÖNEMLİ OLAN ENERJİNİZİN FARKINDA OLMANIZ VE BU FELSEFEYE İNANMANIZDIR. BU ENERJİ SİSTEMİNE İNANMAYANLARA HER ZAMAN SAYGIMIZ VE SEVGİMİZ SONSUZDUR. UNUTULMASIN Kİ! SAYGI VE SEVGİ DE BİR ENERJİDİR. ENERJİNİN OLMADIĞI HİÇBİR ALAN YOKTUR. ÖNEMLİ OLAN DOĞRU EĞİTİMLE ONU AÇIĞA ÇIKARMA CESARETİNDE BULUNMANIZDIR. SİZDE 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİNE KATILARAK KENDİNİZDEKİ ENERJİNİN FARKINA VARABİLİRSİNİZ. YAPMANIZ GEREKEN SADECE AŞAĞIDAKİ NUMARALARI ARAMAK VE KENDİNİZDEKİ BU BÜTÜNSEL GÜCÜN TADINA VARMANIZDIR.
  BİOENERJİ YARATAN TARAFINDAN HER İNSANA VERİLMİŞ BİR NİMET OLARAKTAN BAZI İNSANLARDA YOĞUN BAZI İNSANLARDA İSE BU ENERJİ BOYUTU ÇEŞİTLİ SEBEPLERDEN DOLAYI AZALMIŞTIR. 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ ÇALIŞMALARINDA RUHUNUZDA SAKLI BULUNAN POTANSİYEL BİOENERJİNİN MAKSİMUM SEVİYEYE ÇIKMASINA YARDIMCI OLMAKTAYIZ. KENDİ ENERJİNİZİN FARKINA VARDIKÇA, KENDİNİZİ DAHA ÇOK SEVECEK VE KENDİNİZDEKİ GİZEMİ ÇÖZMEYE DAHA DA YAKLAŞACAKSINIZ.
  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİNE KATILAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİN 7 ANA ÇAKRA VE 3 ARA ÇAKRA BÖLGELERİNİ DE ENERJİNİZİN YÜKSELMESİ İÇİN AÇMAKTAYIZ. ENERJİNİZ YÜKSELDİKÇE, BENDE BİOENERJİ YOK DEMEÇLERİNİ SÖYLEMEKTEN VE KENDİNİZDEN ACİZ OLMAK GİBİ KAYGILARINIZDAN VAZGEÇECEKSİNİZ. SİZ 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMİ ALDIKTAN SONDA HEM KENDİNİZE, HEM AİLENİZE, HEM SEVDİKLERİNİZE, HEM ÇEVRENİZE HEM DE ÇEVRENİZDE ÇEŞİTLİ HASTALIKLARDAN DOLAYI ŞİFA ARAYANLARA ÇARELER SUNDUKÇA İNSANOĞLUNA YARATAN TARAFINDAN NE KADAR NİMETLER BAHŞEDİLMİŞ OLDUĞUNU SİZDE KENDİ GÖZLERİNİZLE HEMDE ŞİFA VERDİĞİNİZ KİŞİLERİN GÖZLERİNDEKİ SICAK TEBESSÜMLERİNDEN ALACAKSINIZ.
  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ BİR UZAK DOĞU FELSEFE DİSİPLİNİ OLARAK, GÜNÜMÜZ ŞARTLARINA VE HASTALIKLARINA CEVAP VERECEK ŞEKİLDE METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ'NİN 9 YILLIK PROFESYONEL ÇALIŞMALARIYLA GELİŞTİRİLMİŞTİR. TAKATA TARİKATININ REİKİ UYDURMASYONLARIYLA KAYNAĞI VE NE OLDUĞU BİLİNMEYEN EZOTERİK RUHSAL SEMBOLLERİ DEĞİL; RABBÜL ÂLEMİNİN İNSANIN RUHUNA NAKŞETTİĞİ ENERJİYİ YANSITIR. EVRENDEKİ TÜM ENERJİLER ALLAHIN İNSANLARA SUNDUĞU HEDİYE VE ŞİFAYA NE GÜÇTÜR. YETER Kİ BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE KULLANILMASI BİLİNSİN VE ETİK DEĞERLERE SAYGI GÖRÜLEREK SEVGİ YAKLAŞIMIYLA AKTARILABİLSİN.
  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİNE HER KESİMDEN HER TÜRLÜ İNSAN BİOENERJİ FELSEFE SİSTEMİNE GÜVENEREK VE ETİK KURALLARA UYARAK KATILABİLİR.
  8. AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ
  Doğal enerji, 7 Evrenden gelen enerji'nin canlı vücudundaki 7 ana çakra ve 3 ara çakra bölgelerine girdiği noktalara çakra-şakra-prana denir. İnsan vücudunun 7 ana çakra ve 3 ara çakra bölgesi vardır.
  1.Tepe-Taç-Baş çakrası: Mor renktedir, bıngıldağın olduğu yerdedir
  2.Boğaz (Gırtlak) çakrası: Mavi renktedir, boğazın olduğu yerdedir.
  3.Üçüncü Göz (Alın) çakrası: Lacivert renktedir, iki kaşın arasındadır.
  4.Kalp çakrası: Yeşil renkte olup, kalp üzerindedir.
  5.Hara (Güneş sinir ağı) çakrası: Turuncu renktedir, göbekte bulunur.
  6.Mide-Karın(Solar pleksus) çakrası: Sarı renkte olup, mide ve omurga arasındaki boşluktadır.
  7.Kök çakrası: Kök çakrası kalça kuyruk sokumundan başlayıp el ve ayak parmak uçlarına kadar yayılır. Kırmızı renktedir.
  BİOENERJİDE 3 ARA ÇAKRA BÖLGESİ:
  1.Omurilik çakrası(Ayurveda): Omurilik soğanından, kuyruk kemiğine kadar olan yerdedir. Aura rengi pembedir.
  2.El ve ayak çakrası: Eller ve ayakları içine alan çakradır. Aura rengi beyazdır.
  3.İki apış arası çakrası: İki apış arası alanı içine alan çakradır. Aura rengi
  eflatundur.
  İnsan vücudundaki 7 ana çakra ve 3 ara çakra bölgelerinin herhangi birinin kapanması sonucunda o bölgeye evrenden gelen enerjinin girmemesi sonucunda rahatsızlıklar ve hastalıklar oluşur.
  AURA: İnsan vücuduna enerji veren ruhtan çıkan enerji renk varyasyonlarına Aura denir. 8 aşamalı profesyonel bioenerji eğitimlerimizde Aura görme çalışmaları vardır.
  Prana: Çin tıbbında evrensel enerjinin insan vücudundaki kanallarına verilen isimdir.
  Şakra-Çakra-Prana: Uzak doğu tıbbında evrensel enerjinin insan vücudundaki kanallarına verilen isimdir.
  Lliastre: Bioenerji de insandan insana telepati yoluyla uzaktan enerji nakline denir.
  Telepati:
  Duyu dışı algı yoluyla iletişim kurma sanatına telepati denir. Telepatinin parametrik formülasyonu Telepati=Alıcı+verici+frekans+imajinasyon+modül koordinasyonuyla birleşiktir.8 aşamalı profesyonel Bioenerji eğitimlerinde telepati eğitimi de akademik olarak Metafizik uzmanı Gökhan Hani tarafından profesyonelce verilmektedir.

  Bioenerjinin 10 tip enerji nakli iki tip kontrol yöntemleri vardır.
  1-Eller Manüel: Sağ ve sol eller ile vücudun üzerinde 5-15 cm uzakta tutarak veya vücudun belli bölgeleri üzerinde eller manüel şekilde terapisel dokunarak enerji temizleme ve enerji dağıtma. Refleksiyon, Absorbsiyon ve Difüzyon(Ontoloji-spiritüalizm)

  2-Beyaz granit kuvars kristalinden veya 7 ana çakra ve 3 ara çakra bölgesine enerji verebilecek sarkaç halindeki şifalı taşlar ile tüm şifalı taşlar eğitimi profesyonel olarak Metafizik uzmanı Gökhan Hani tarafından 7 ana ve 3 ara çakra bölgesinin temizlenmesi için kullanılacak taşlar eğitimi verilmektedir. (Litoloji-kristal taş terapisi)

  3-Telepati ve lliastre yoluyla.(Parapsikolojik-Metapsişik-Paranormal)

  4.Gözlerle alfa-beta-teta-delta-gama ışınları yoluyla(Nöro-Bioenerji- Oftalmoloji)

  5.Spirütüel konuşma teknikleri Esp telkin etme yöntemiyle.(Spiritüalizm)

  6.Eller manüel – Esmaül-Hüsna ve şifa duaları ile.(Teofizik)

  7.Düşünce gücü enerjisi boyutlarıyla.(Spirütüel-Ezoterizm-Okültizm)

  8.Manyetik akım enerjisiyle bakır, kurşun, alüminyum ve mıknatıs sürtünmeleriyle (Mesmerizim-Manyetizma-Radyestezi)

  9.Duyu koku-Duyuişiti ve Duyu sezi ile (Para psişik)

  10.18 bin alemlerden biri olan Rüya aleminden terapist-rüyalar görerek(Psikanalizim-jung arketipi-ezoterik-antropoloji)

  11.Şifalı bitki ve hayvan aura enerjisi kullanılarak.(Bioenerjik-Botanik ve Zooloji)

  12.Duyu dışı fenomenler kullanılarak(Bu konuda eğitim verilmemektedir. Gizli)

  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ ÇALIŞMALARINI TÜRKİYEDE VE AVRUPA'DA AKADEMİK VE TEKNİK ANLAMDA SADECE METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ TARAFINDAN HIZLANDIRILMIŞ OLARAK VERİLMEKTEDİR.

  Bioenerji kontrol ve Dengeleme yöntemleri
  1-Toprak
  Toprağa ve duvara 5-10 dakika el veya ayağımızı değdirerek topraklama yapma. Yani negatif enerjimizi toprağa atarak.

  2-Su ile: Su insanın vücudundaki negatif enerjileri nötrler. Sol el, sağ el üstünde olarak. Bioenerji temizlenme -Abdest-gusül abdest.

  3.Şifalı taşlar yardımıyla eller 5-10 dakika Mavi Kalsedon-Ametist-Dumanlı kuvarsa vb taşlara negatif enerji verilerek.

  4.Ateş üzerinde negatif enerji yakarak. 20 saniye Sağ ve sol el altından 10 cm uzaktan ateş gezdirerek.

  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ TERMİNOLOJİSİNİ METAFİZİK AKSİYOM VE FELSEFENİN ENTÜİZYONİZM-SANSUALİZİM-FENOMENOLOJİ-ONTOLOJİ-SPİRİTÜALİZM VE TEOFİZİKTEN ALMIŞ BİR İYİLEŞTİRME VE ŞİFA VERME KAYNAĞI OLUP TÜRKİYEDE VE AVRUPA DA ADINA ALTERNATİF (TAMAMLAYICI) TIP ADI VERİLMİŞTİR. EVRENDE YER ALAN TÜM CANLI VE CANSIZ VARLIKLARDA BİOENERJİ(DOĞAL ENERJİ) VARDIR. TÜM EVREN BİOENERJİ KAYNAĞINI GÖKLERİ, YERLERİ VE ARALARINDAKİ TÜM CANLI VE CANSIZ VARLIKLARI 6 GÜNDE YARATAN RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN YA-NUR VE YA ŞAFİ ADIYLA ALIR. EVRENDEKİ TÜM ENERJİ VE YAŞAM KAYNAĞI ALLAHIN İZNİYLE VE O NUN SONSUZ KUDRETİYLEDİR. ALLAH DİLEMEDİKÇE KİMSE ŞİFA VEREMEZ. ŞİFA ALLAH TANDIR SEBEBİ DE ALLAHIN NASİP ETTİĞİ VARLIKLARDIR. DERDİ DE VEREN-ŞİFAYI DA VEREN ALLAHA HAMDOLSUN.

  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ FELSEFİ SİSTEM İLKELERİ
  *TRANSENDANTALİZM
  *AKSİYOMİNİZİM
  *DİYALEKTİZİM
  *DETERMİNİZİM
  *ENTÜİSYONİZM
  *SANSUALİZİM
  *EPİSTEMOLOJİ
  *PRAGMATİZİM
  *FENOMENOLOJİ
  *HÜMANİZİM
  *METAFİZİK İDEALİZM
  *ESTETİK-ETİK
  *KOZMOLOJİ
  *KRİTİSİZİM
  *SPİRİTÜALİZM
  *NEO-ONTOLOJİ
  *TEOFİZİK
  *EKLEKTİZİM

  BİOENERJİ NEDİR?
  Bioenerji herkesin içinde bulunduğu varsayılan iyileştirici bir güçtür. Bioenerjinin bitkisel tedaviyle ve Meta-terapi ile birlikte kullanılması harika sonuçlar yaratıyor. Tıbbın pes ettiği yerde en çaresiz hastalıkları bile iyileştiren içsel enerjidir. Keşfedenlerin sayısı hayli sınırlı, olup çoğu da Rusya dadır. Pek çok ülkede hurafe diye bir yana itilen bioenerji, Rusya da yıllar önce bilim olarak kabul görmüştür, yetenekli kişileri eğitmek için akademi kurulmuştur.

  Aslında uzak doğu ve orta Asya steplerinde yüzyıllardan beri biliniyor ve uygulanıyor. İnsanlar, sağlıklı ve uzun ömürlü olmalarını bu yönteme borçludurlar. Ancak Çin ve Sovyet cumhuriyetleri siyasileştikten sonra bu geleneksel tedavi yöntemi yasaklandı ve bu yolla tedavi edenler hapse atıldı. Yasak onlarca yıl sürdü, ta ki Gürcü Doktor Berjenevi iyileştirene kadar tabi bundan sonra yasaklar kaldırıldı. Enstitüler, bioenerji merkezleri açılmaya başlandı. Bu doktorun adi Djuna Davitasvili dir.

  Bioenerji, içimizde uyuyan güzeldir. Ona açık ve inanan herkese, Allahın veya tabiatın bir lütfüdür.

  Bioenerji çok farklı şekillerde adlandırılmaktadır. Evrensel enerji- yasam enerjisi çikiprana-kozmik enerji, ama hepsi de ayni şeyi anlatmaktadır. Bu bütün canlılarda olduğu kabul edilen güçtür. Kozmik enerji tepeden girer ve çakralar vasıtasıyla bedenin çeşitli bölgelerine dağılır. Fazlası el ve ayakuçlarından çıkar. Herhangi bir nedenden dolayı çakralar kapanırsa, enerji dağılamadığı için o bölge beslenemez ve hastalık ortaya çıkar.

  Vücutta yedi ana çakra ve 3 ara çakrası vardır ve her çakra bir salgı beziyle ilgilidir. Bunlar:

  Kök çakrası(El-Ayak çakrası):
  Üreme organlarıyla ilgilidir. Bu çakra belkemiğimizin sonuna bağlı olup, bacaklarımızın arasından yere doğru yönelir. Rengi kırmızıdır. Bağlantılı olduğu element "toprak"tır ve yaşama içgüdüsü, bedene ve fizik plana bağlılık eğilimi ile alakalıdır. Yaşama isteğimizi ve canlılığımızı destekler. Dengeli çalışması, bedensel sağlık, güvenlik duygusu ve yaşama sevinci olarak tezahür eder. Bu çakra cinsel beze tekabül eder.

  Mide(Solar pleksus) çakrası:
  Böbreküstü bezleriyle alakalıdır. Rengi sarıdır. Karın bölgesinin alt kısmında yer alır. Bağlantılı olduğu element "Su'dur ve cinsellik duyumları ile alakalıdır. Dengeli çalışması, duyumsal yoğunluk, cinsel doyum ve değişimi kabul etme becerisi olarak tezahür eder.
  Güneş Sinir Ağı(Hara çakrası):
  Pankreas bezini yönetir. Rengi turuncudur. Duygusal bedenimizle bağlantılı olup, arzularımızı, yaratıcılığımızı ve ilişkilerimizi yönlendirir. Kişisel güç, irade, özsaygı duygularımız bu çakra ile ilintilidir. Bağlantılı olduğu element "ateş"tir. Dengeli çalışması, enerji, verimlilik, çabuk karar verebilme ve güç faktörünü baskıcı olmadan kullanabilme yetisi olarak tezahür eder.
  Kalp çakrası:
  Timüs bezi ile ilgilidir. Dokunma duyumuzu kontrol eder. Sevgi ve şefkat duygularımız ile ilintilidir. Bağlantılı olduğu element "hava"dır. Sağlıklı çalıştığında, sevgi, şefkat, barış ve güçlü bir adalet anlayışı olarak tezahür eder. Aura rengi yeşildir.
  Gırtlak çakrası(Boğaz çakrası):
  Tiroid bezini yönetir. Beşinci çakramız boğazımızdadır. Rengi parlak laciverttir. Sanatsal yaratıcılığımız ve kendimizi ifade etmemiz için gereken enerjiyi sağlar. Bu çakra dünyaya açılan penceredir.
  Alın çakrası(Üçüncü Göz):
  Hipofiz bezi ile bağlantılıdır. Rengi çivit mavisidir. Aynı zamanda "üçüncü göz çakrası" olarak da bilinen bu çakra, iki kaşın ortasında yer alır. Sezgilerimiz, duru görü, hayal gücümüz için gereken enerjiyi sağlar.
  Tepe çakrası(Taç çakrası):
  Epifiz bezi ile alakalıdır. Yedinci çakramız başımızın tepesinde tam ortasındadır. Rengi mor ve şeffaftır. Taç çakra olarak da bilinen bu çakra, saf farkındalık olarak bilinen bilinç seviyesine karsı gelir. Beş duyunun algılayamadığı, zaman – mekân ötesi birlik âlemiyle bağlantı noktamızdır. Bilgeliğimizin ve ruhsallığımızın gelişmesi ve anlayışımızın artması için gereken enerjiyi sağlar.
  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ OLARAK GELİŞTİRİLEN ORİJİNAL SİTEM SEKİZ BÖLÜMDEN OLUŞUR.
  1. Chi eko: Evrensel eylem ve duygu kontrolü
  2. Bioplazmatik: Kişisel eylem ve duygu kontrolü
  3. Biotakyonik: Kişinin vücut kontrolü
  4. Lliastre: Kişinin Enerji kontrolü
  5. 3.Göz: Kişinin denge kontrolü
  6. Tepeçakrik: Kişinin zihin kontrolü
  7. Kökmikrokozmik: Kişinin Ego kontrolü
  8. Telepatik: Kişinin ortak bilinç kontrolü

  İLKE VE DEĞERLERİMİZ
  *Gizlilik
  *Profesyonellik
  *Üreticilik ve yenilik
  *Liderlik
  *Dürüstlük
  *Başarı
  *Saygınlık
  *Cesaret
  *Tutarlılık ve çağa uygunluk
  *Biz değercilik
  *Gelişim ve İlericilik
  *Yetkin ve uzman olduğumuz kanallara odaklanma.
  8.Aşamalı profesyonel bioenerji sistemi bir eğitim ve liderlik enstitüsüdür.
  Hümanist değerler bütünlüğünde biz merkezli 8.Aşamalı profesyonel bioenerji gelişim aşamaları kişilerin ve kurumların gelinen çağda kendilerini yenilemeleri ve değişimlerini sağlamak amacıyla Metafizik uzmanı Gökhan Hani, tarafından geliştirilmiş ve gizlenmiş modern başarı fonksiyonlarıyla, işlenmeye hazır bir enerji potansiyelidir. Kişilerin ve kurumların kendilerini gerçekleştirmesi, geliştirmesi, yenilemesi ve potansiyellerini açığa çıkarması yönündeki amaçlar doğrultusunda, gizlilikle hazırlanmıştır. 8.Aşamalı profesyonel bioenerji sistematiği büyük bir özenle saklanıp, Metafizik uzmanı Gökhan Hani tarafından geliştirilmiş olup hiçbir kurum veya kuruluş ya da şahsi ve menfi anlayışlarla paylaşılmamıştır. Ayrıca bu enerji sistematiği tarafımız tarafından kimseyle paylaşılamayacağından 8.Aşamalı bioenerji sistemi kimseler tarafından da bilinmeyecek ve bilinemeyecektir. 8 Aşamalı profesyonel bioenerji ilke sistemlerinin terminolojik bütünlüğü; kendi içinde tutarsızlık sağlamadığı gibi, kendi içindeki uyumla bütünleşiktir. İnsan ruhunu ve yaşam mantalitesini maksimum konuma getirmek amacıyla 8 Aşamalı profesyonel bioenerji sistematiği kendisiyle ilgilenmeyi ve başarılı olmayı isteyen kişilerin ve kurumların beklemektedir. Misyon ve vizyonunuzda; Liderlik, profesyonellik ve büyüme aksiyomlarını barındırıp, benimsiyorsanız; işte gerçek adres; 8 Aşamalı profesyonel bioenerji sistematiği formülasyonu sizi bekliyor.

  8.AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİNİN KİŞİSEL YARARLARI:
  1.Kişilerin enerji merkezleri ve kanallar temizlenmekte.
  2.Kişilerin enerji merkezleri aktif hale getirilmekte.
  3.Kişilerin enerji merkezlerinin biçimleri düzelmekte.
  4.Kişilerin tüm çakra sistemi dengelenmekte.
  5.Kişilerin enerji blokajlar giderilmekte.
  6.Kişilerin bedeni enerjik hale getirilmekte.
  7.Kişilerin bedensel ve ruhsal rahatsızlıklar giderilmekte.
  8.Kişilerin sağlığı gelişmekte.
  9.Kişilerin huzur ve neşesi artmakta.
  10.Kişilerin iç denge gelişmekte.
  11.Kişilerin farkındalık ve algılama gelişmekte.
  12.Kişilerin kendini bilme artmakta.
  13.Kişilerin bilinci arınmakta.
  14.Kişilerin beynin genelde uyuşuk bölgeleri harekete geçmekte.
  15.Kişilerin beyni daha aktif olmakta.
  16.Kişilerin zihni keskinleşmekte.
  17.Kişilerin gizli potansiyelleri ortaya çıkmakta.
  18.Kişilerin dışarıdan gelen negatif etkenler temizlemekte.
  19.Sakatlanmış kişilerin tedavi sistemi hızlanmakta.
  20.Kişilerin bilinmeyen hastalıklar vücuttan atılmakta.
  21.Kişilerin, yaşam ilişkileri daha çok başarılı olmakta.
  22.Kişiler stres'ten uzaklaşmakta ve öfke kontrolü yapılabilmekte.
  23.Kişilerin ruhsal gelişimi hızlanmakta.
  24.Kişilerin performansı yükselmekte ve motivasyonları artmakta.
  25.Kişilerin cinsel sorunları azalmakta.
  26.Kişilerin kendine olan özgüveni artmakta.
  27.Kişilerin, yaşama olan inançları ve bağlılıkları artmakta.
  28.Kişilerin kendi aralarındaki huzur ve güven ortamı oluşmakta.
  29.Kişilerin kendisini yenilemesi ve değiştirmesi desteklenmekte.
  30.Kişilerin ruhsal hastalıklarından Panik atak, depresyon, Fobik bozukluklara ve tüm ruhsal hastalıklara pozitif enerji yüklemekte.
  31.Kişilerin Zekâ seviyesini ve AQ seviyesini yükseltmekte.
  32.Kişilerin ayaklarında oluşan ödem veya şişkinlikleri eritmekte.
  33.Kişilerin, kendilerine ve yaşama olan inancı çoğalmakta.
  34.Kişilerin, kendi işine uyumu kolaylaşmakta.
  35.Kişilerin iş ve çalışma yerlerine adaptasyonu sağlanmakta.
  36.Kişilerin zor olan doğal şartlara ve iklime uyumu sağlanmakta.
  37.Kanserli hastalıklar daha çabuk iyileşebilmekte
  38.Tedavisi mümkün değil gibi hastalıkların iyileşmesine yardımcı olmakta.
  39.Evde beslenen hayvanlara,enerji verilebilinmekte.
  40.Kurumsal çalışma yerlerinin enerji aktivitasyonunu yükseltmekte.
  41.İnsanların uyum içerisinde yaşamasını kolaylaştırmakta.

  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ'NİN UYGULANABİLDİĞİ TÜM GELİŞİM ALANLARI:
  1.Kişisel şifacılık ve iyileştirici yön.
  2.Sağlık sektörü ve alternatif tıp alanları
  3.Sporcu ve spor kulüpleri
  4.Firma ve kurumsal sektörlerde çalışan personel performansı
  5.Ameliyatsız ve ağrısız doğum (çatı açma)
  6.Hayvansal hastalıklara şifasal yön
  7.Bitki gelişimi ve hormonsuz doğal ürün yetiştiriciliği
  8.Bilinmeyen ve Ortodoks tıpta çaresi olmayan bazı hastalıklar
  9.Kanser ve kötü huylu tümörlerin eritilmesi
  10.Ruhsal sıkıntı ve fiziksel ağrı

  *8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİNE HER KESİMDEN HER TÜRLÜ İNSAN BİOENERJİ FELSEFE SİSTEMİNE GÜVENEREK VE ETİK KURALLARA UYARAK KATILABİLİR.

  *8.AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ KURSLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. BİOENERJİ KURSLARIMIZ SERTİFİKALIDIR. BİOENERJİ KURSLARINA BAŞLAYARAK KENDİ POTANSİYEL GÜCÜNÜZÜN FARKINA VARIN.

  *8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ KURSU SERTİFİKALI OLUP, BİREBİR EĞİTİMLER İÇİN KURS SÜRESİ İSTANBUL DIŞINDA İSENİZ TOPLAM 2 GÜN 14 SAATTİR.

  *8. AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ KURSLARI MSN (ONLİNE) İNTERNET ÜZERİNDE DE VERİLEBİLİNMEKTEDİR.

  *YAŞADIĞINIZ YERDE BAŞKA BİR ŞEHİRE GİTMEDEN PROFESYONEL EĞİTİMCİ METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ DEN 8 AŞAMALI BİOENERJİ EĞİTİMLERİ ALARAK FİZİKSEL YAPINIZI VE RUHSAL DENGENİZİ KORUYUN.

  *METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ.
  SERTİFİKALI 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMİNİ PROFESYONEL ANLAMDA METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ İLE HERKES ALABİLİR. HER İNSANDA ENERJİ VARDIR; ÖNEMLİ OLAN O ENERJİYİ SİSTEMATİK VE BİLİNÇLİ ŞEKİLDE KULLANMASINI BİLMEKTİR. BİOENERJİ EĞİTİMLERİNİ KENDİ BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDE VEYA İLÇEDE 2 GÜN 14 SAAT HIZLI-PRATİK VE UYGULAMALI BİR ŞEKİLDE ALABİLİRSİNİZ. REİKİ KESİNLİKLE BİOENERJİ DEĞİLDİR.

  *Eğitim ve uygulamalarıyla profesyonelliği ilke edinmiş… Uzak Doğunun Mistik öğretilerini 9 yıllık tecrübelerimizle sizlere sunmaya devam ediyoruz. Eğer İstanbul dışında başka bir şehirde iseniz; hiç üzülmeyin uzman kadromuzu bulunduğunuz şehre davet ederek ilgilendiğiniz eğitimleri profesyonel anlamda 2 gün boyunca 14 saat hızlandırılmış eğitim programlarıyla alabilirsiniz.

  KATILACAĞINIZ 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİ:

  1.İSTANBUL DA VEYA BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDE KİŞİSEL GELİŞİM BAZINDA HIZLANDIRILMIŞ EĞİTİMLER ALMAK İSTİYORSANIZ 2 GÜN 14 SAAT. MERKEZİMİZ CUMARTESİ VE PAZARLARI DA AÇIKTIR.

  2.İSTANBUL MERKEZİMİZDE 8 AŞAMALI PROFESYONEL EĞİTİMLER 1 AYLIK KURS SÜRESİ HAFTADA 1 GÜN 4 SAAT OLMAK ÜZERE.

  3.KURUM VE KURULUŞLARA 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİ ANLAŞMALI OLARAK METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ TARAFINDAN ÖZEL PROGRAMLAR DÂHİLİNDE EĞİTİMLER VE 8 AŞAMALI BİOENERJİ UYGULAMALARININ PRAGMATİK VE EPİSTEMOLOJİK AÇILIMLAR İÇERİSİNDE VERİLECEKTİR.

  4.İSTANBUL DIŞINDA İKİ SERTİFİKALI BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRE METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ TARAFINDAN 2 GÜN 14 SAATLİK PROGRAMLAR İÇİN DAVET EDEREK.8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMLERİ ALABİLİRSİNİZ.

  5.RUHSAL VE FİZİKSEL RAHATSIZLIKLARINIZ İÇİN METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ İLE 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ SEANSLARINA İSTANBUL DA VEYA TÜRKİYE NİN HERHANGİ BİR ŞEHRİNDE 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ SEANSLARINA GİREREK HASTALIKLARINIZA ŞİFA BULABİLİRSİNİZ.

  6.İŞ YERİNİZ VEYA KURUMSAL OLARAK ÇALIŞTIĞINIZ ŞİRKET-KURULUŞ VEYA HERHANGİ ÇALIŞMA YERLERİNİZDE 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ ÇALIŞMASIYLA İŞ VERİMİ VE PERFORMANS ARTIŞI SAĞLAYABİLME ÇALIŞMASI İÇİN METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ NİN 2 GÜN 14 SAATLİK UYGULAMALARI İÇİN DAVET EDEBİLİRSİNİZ.

  7.SPOR KLUPLERİ VEYA SPORCULARA 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ ÇALIŞMA PRENSİPLERİNİ, DİSİPLİNER YAKLAŞIMLARLA UYGULAMAK İÇİN METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ DEN DESTEK ALABİLİRSİNİZ.

  8.TÜRKİYE VEYA AVRUPA NIN HERHANGİ BİR ÜLKESİNDEKİ TÜRK VATANDAŞLARIMIZ İÇİN MSN (ONLİNE) ÜZERİNDEN KAMARALI BİREBİR 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMİ 3 GÜN GÜNDE 4 SAAT OLMAK ÜZERE SERTİFİKALI VE SERTİFİKASIZ EĞİTİMLER VERİLEBİLİNMEKTEDİR.

  9.AVRUPA VEYA TÜRKİYE DE 8 AŞAMALI PROFESYONEL EĞİTİMLERİ ÜNİVERSİTE-OKUL-KURUM VE KURULUŞLARDA METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ İLE 6 SAATLİK HIZLANDIRILMIŞ SEMİNERLER İÇİN DAVET EDEBİLİRSİNİZ.

  10.MODERN TIBBIN YANINDA HASTALIĞINIZIN TEDAVİSİNİ HIZLANDIRICI OLARAK HAZIRLANMIŞ 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ SEANSLARINA GİRMEK İÇİN MERKEZİMİZE VEYA BULUNDUĞUNUZ ŞEHRE METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ Yİ DAVET EDEBİLİRSİNİZ.

  11.METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ NİN AVRUPA VE TÜRKİYEDE Kİ TÜM PROFESYONEL ÇALIŞMALARINI http://www.google.com veya http://www.yahoo.comARAMA PORTALLARINA GİREREK metafizik uzmanı Gökhan hani yazarak veya gökhanhani yazarak ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.
  12.UZAK DOĞU FELSEFELERİ VE METAFİZİKSEL TÜM ÇALIŞMALARIMIZ AKADEMİK VE TEKNİK ÇALIŞMA BÜTÜNLÜĞÜNDE PROFESYONEL ANLAMDA İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS BÜNYESİNDE BİLİMSEL PERSPEKTİF İÇERİSİNDE OLUP, AKADEMİK ÇEVRELER VE TIP MEZUNU ARKADAŞLARIMIZ GÖNÜL RAHATLIĞI İLE KİŞİSEL GELİŞİM BAZINDA ALTERNATİF (TAMAMLAYICI) TIP YAKLAŞIMCI EĞİTİMLERİMİZE KATILABİLİRLER.
  İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS

  RANDEVU ALMAK İÇİN:
  TEL:0216 449 4561 HAT
  GSM:0535 939 0123 TURKCEL
  GSM:0543 765 7590 VODAFONE
  GSM:0554 833 4588 AVEA
  ADRES:
  BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY. ADRESİMİZ CADDE ÜZERİNDE
  Org. Şahap Gürler CD. Rasim Paşa Mah.deniz Otel yönü, Nautilus-Carrefour yolu, Yaşam Eczanesi üstü, Orhan Apt: No:30 Daire:3 -Kadıköy-(Rıhtım)İSTANBUL
  İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS

  metafizikuzmani@hotmail.com
  metaterapi@hotmail.com
  avrupaterapi@hotmail.com
  İNTERNET SİTELERİMİZ:
  http://www.metafizikuzmani. com
  http://www.metafizikuzmani. tr.gg
  http://www.metafizikakademi. tr.gg
  ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  HAFTA İÇİ HER GÜN SABAH-10/AKŞAM-20.00
  CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİDE AÇIĞIZ.
  REFERANS ALMAK İÇİN:
  http://www.google.com veya http://www.yahoo.com
  arama portallarına
  metafizik uzmanı Gökhan hani yazmanız yeterli.

  İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS DEN UYARILAR:

  1.SON GÜNLERDE UZAKTAN ENERJİ VEREREK BİOENERJİYLE TEDAVİ ETTİKLERİNİ SANAN BAZI REİKİCİ VE BİOENERJİ UZMANIYIM DİYEN BAZI İNSANLAR GÖZLENMEKTEDİR. BIRAKIN UZAKTAN O İNSANLAR ENERJİ GÖNDERMEYİ; YAKINDAN BİLE ENERJİ VEREBİLDİKLERİ SORU İŞARETİDİR.

  2.BİOENERJİ SİSTEMATİK FELSEFESİNDE UZAKTAN ENERJİ YOLLAMA ENSANTRESİ LLİASTRE VE TELEPATİ GÜCÜYLE SADECE ENERJİ YOLLAMAKTIR. FAKAT UZAKTAN ENERJİ YOLLAYABİLECEK NE TÜRKİYEDE YÂDA BAŞKA HİÇ BİR ÜLKEDE KİŞİ VEYA KİŞİLER YOKTUR. İNTERNET SİTELERİNDE VEYA REİKİ, BİOENERJİ UZMANIYIM DİYİP UZAKTAN ENERJİ YOLLUYOR UZLARA İNANMAYIN. İNİSİNASYON VEYA EL VERME OLAYLARI DA REİKİ ZİHNİYETİNİN BİR UYDURUK VERSİYONUDUR.

  3.İNSANLARIN SOMUT YANİ GÖRÜLEN BAZI FENOMENLERE DAHA ÇABUK İNANACAKLARINI BİLEN BAZI KURUM VE KURULUŞLAR ELLERİNDE BULUNAN NE OLDUĞU VE NE İŞE YARADIĞI BELLİ OLMAYAN ALET VE MAKİNELERİ BİOENERJİ ADI ALTINDA DOLARLA PAZARLAYARAK BİOENERJİ EĞİTİM VERDİKLERİ AÇIKLAMASI YAPMAKTADIR. FRANSA-PARİS YÂDA AVRUPA'NIN BAZI ÜLKELERİNDEN GETİRİLEN TİTREŞİMLİ-MANYETİK AKIMLI ALETLERE GİREREK VÜCUDUNUZDAKİ HASTALIKLARI ÖĞRENME DURUMLARI VE SİZE BU HASTALIĞA GÖRE HOMEOPATİK İLAÇLAR VERELİM SİZİ ÜYE YAPALIM VB GİBİ YAKLAŞIMLARA İNANMAYIN.

  4.BU KURUMLAR SADECE ELLERİNDE BULUNAN NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN MAKİNELERİ SATMAK İÇİN BİOENERJİ ÇALIŞMALARINI YAPTIKLARINI BİZLER BİLMEKTEYİZ. ONLARIN PAZARLADIKLARI ALETLERİ YAKINDAN İNCELEDİĞİMİZ ZAMAN HİÇ BİR İŞE YARAMADIKLARI GÖZLENMİŞTİR.

  5.BİOENERJİ DE BİR METAL KULLANMAK DOĞAL OLAN ENERJİYİ YANİ BİOENERJİ Yİ BOZAR. BU BAĞLAMDA BİOENERJİNİN ASLA BİR MAKİNESİ VE ALETİ OLAMAZ. ZATEN BİOENERJİ UYGULAMALARINDA ELİNİZDE BULUNAN BİR METAL YÜZÜK BİLE VERİLEN ENERJİ YUTACAK GÜCE SAHİP OLDUĞUNDAN BİOENERJİ SADECE ELLERLE 10-15 CM UZAKTAN (MANÜEL) VE HER BİR ÇAKRA KANALINA FARKLI KULLANILACAK ŞİFALI TAŞLARLA ENERJİ UYGULAMASI YAPILABİLİNİR. BİOENERJİ FELSEFESİ ALTINDA ALET-MAKİNE VEYA ENERJİ ÖLÇER ALETLERİNE İNANMAYIN.

  6.KANSER HASTALARI İÇİN DIŞ ÜLKEDEN İHRAÇ EDİLMİŞ KÖPEKBALIĞININ KARACİĞERİ, MANTARLAR VB TARZI HOMEOPATİK İLAÇLARIN KANSER HASTALIKLARI ÜZERİNDE ETKİSİ YOKTUR. BAZI ULUSLARASI DÜZEYDE MARKALI HOMEOPATİK İLAÇLAR PAZARLAYANLAR BU KONUDA BÜYÜK RANT ELDE ETMİŞTİR.

  7. TÜRKİYEDE BİOENERJİ UZMANIYIM OLARAK KENDİLERİNİ TANITANLAR SADECE BİOENERJİNİN 1.KISMINI UYGULAMAYA KADİR'DİR. BİOENERJİ 8 METODİK AŞAMALIDIR. BİOENERJİ NİN 1.AŞAMASI SADECE MANÜEL-(ELLER) İLE ENERJİ AKIŞIDIR. EN BASİTİNDEN BİOENERJİ EĞİTİMİNDE 3.GÖZ ÇAKRASININ AÇILIMI SADECE PROFESYONEL EĞİTİMCİLERİN İŞİDİR.3.GÖZÜ TÜRKİYEDE 1000 BİOENERJİ İLE UĞRAŞAN KİŞİ BİRLEŞSE KİŞİNİN 3.GÖZÜ ÇAKRASINI AÇAMAZ.

  8.GÜNÜMÜZDE BAZI TV'LERE ÇIKARAK KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİ VEYA KUANTUM DOKUNUŞTAN BAHSEDEN SÖZDE BU KAVRAMLARI GELİŞTİRENLER BUNU BİLSİNLER Kİ! KUANTUM FİZİĞİNİN DAHA NE OLDUĞUNU BİLMEDEN NASIL OLUYOR DA KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİ YÂDA KUANTUM DOKUNUŞTAN BAHSEDİYOR VE KAFANIZDAN KURGULARLA BUNLARI UYDURUYORSUNUZ. KUANTUM DÜŞÜNCE VE KUANTUM DOKUNUŞ ÇALIŞMALARINIZI GELİN BİRDE METAFİZİK AKSİYONUN DİSİPLİNER VE SİSTEMATİK YAKLAŞIMLARIYLA BİOENERJİ AÇILIMLARINI UZAK DOĞU FELSEFELERİ VE ALTERNATİF TIP LİTERATÜR ETİK KURALLARINI BİLEN METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ YE ANLATIN. KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİ VE KUANTUM DOKUNUŞ YAKLAŞIMLARINIZIN TERMİNOLOJİK YAKLAŞIMLARI KURGULAYANLAR SIRF PİYASA DA HERKES GİBİ REİKİCİ OLMAMAK VEYA BİOENERJİ UZMANI GÖRÜNMEMEK İÇİN BU KUANTUM TERİMLERİNİ TÜRETMİŞLERDİR. İMAJİNASYONUNUZA YÂDA PİYASAYA ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KİTAPLARA İNANAN O KADAR İNSANLARA SİZ REİKİ Yİ; KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİ YÂDA KUANTUM DOKUNUŞ KURGUNUZLA ANLATMAYA DEVAM EDİN. BİRDE UNUTMAYIN DİL, ESTETİK, ETİK VE SEVGİ FELSEFELERİNİZE İYİ ÇALIŞIN.

  9.REİKİ ASLA BİOENERJİ DEĞİLDİR. BUDİST FELSEFESİNİ YAYMAK İÇİN İCATLAR GELİŞTİREN KARMA FELSEFECİ TARİKATLAR REİKİ GİBİ 4 AŞAMALI BİR SİSTEM GELİŞTİRİP İLK İKİ AŞAMASINDA SEMBOLLER İLE 3. AŞAMADA UZAKTAN ENERJİ YOLLAMA MASALLARIYLA 4.AŞAMA İSE BUDA'YLA ÖZLEŞTİREREK. REİKİ'NİN SAHTE SEMBOLLERİNDEN MEDET UMARAK ÖNCE AVRUPA ORADAN DA TÜRKİYE GİBİ MÜSLÜMAN ÜLKELERE KENDİ ŞEYTANİ SEMBOL VE AMAÇLARINI YAYMAYA ÇALIŞIYORLAR. BUDİST FELSEFENİN ASILSIZ SEMBOLLERİNDEN ŞİFA ARAYANLAR VE BUNA İNANARAK BİLMEM EFENDİM REİKİNİN İLK İKİ AŞAMASINI ALDIK KALDI 3.VE 4 AŞAMA(MASTER)! SİZ KENDİ KENDİNİZİ KANDIRIN VE SİZE İNANANLARI DA. REİKİNİN 3.AŞAMASI UZAKTAN ENERJİ ŞEKLİ OLDUĞUNU BELİRTEN REİKİCİ BUDİSTLER BUNU BİLSİNLER Kİ! SİZ DEĞİL, SİZİN DR.USUİYİNİZ YÂDA TAKATA'NIZ GELSE UZAKTAN ENERJİ KİMSEYE YOLLAYAMAZ. PARAPSİKOLOJİNİN VE SPİRİTÜALİZMİN KONUSU OLAN LLİASTRE VE TELEPATİ SİZİN GİBİ BUDİSTLERE VERİLMEZ. AYRICA SON AŞAMANIZ OLARAK BELİRTTİĞİNİZ SİSTEM DÜPE DÜZ DİN DEĞİŞTİRMECE OYUNU. İNTERNET SİTELERİNDE DOLAŞAN VE ÇEŞİTLİ KİTAPLARLA REİKİ ŞİFACI GÜÇ PALAVRALARINA VE UYDURMALARINA ASLA VE ASLA İNANMAYIN. TÜRKİYEDE REİKİCİ OLDUĞUNU İDDİA EDENLER VE BUNU BİLİNÇLİCE UYGULAYANLARA GELİNCE SİZ VERİN REİKİ Yİ, BİLMEDİĞİNİZ KONULARIN İNSANLARA NELERE MAL OLDUĞUNU ZAMAN SİZE O İNANDIĞINIZ KUTSAL SEMBOLLERİNİZİ REİKİ DE BİLİNÇSİZCE ENERJİ VERDİKLERİNİZDEN YANSIYAN NEGATİF ENERJİLER GÖSTERECEKTİR. SEMBOLİK KUTSALİYETLİK ARAYANLAR, REİKİ İLE ÇOK BÜYÜK HATA YAPMAKTADIR. SİZ REİKİ MASONLARI İNSANLARI REİKİ PROPAGANDASIYLA İNANDIRA DURUN. BUDİST FELSEFESİNDEN DOĞAN REİKİ KUTSALİYETİNDEKİ SEMBOLİK AĞLAR VE YAPILAR ISLAMA TERSTİR. ŞİFA SADECE ALLAH'TAN VE ONUN SONSUZ KUDRETİNDENDİR.
  UZAK DOĞU FELSEFELERİNDEN SAYILAN BİOENERJİ YAKLAŞIMINDA KESİNLİKLE TANRI ANLAYIŞI YOKTUR. ALLAH İNANCI VARDIR. REİKİNİN KULLANDIĞI EVRENSEL ENERJİ VEYA TANRI ANLAYIŞI ÇEŞİTLİ ŞEKİL VE SEMBOLİK OLUŞUMLARDA OKULTİK VE EZOTERİK GELENEKTE FARKLI KANALLARDA RUHSAL REHBER ANLAYIŞINI DOĞURUR. REİKİ ANLAYIŞINDA RUHSAL REHBER DERKEN SEMBOLİK ÇİZİMLERDE GÖRÜLEN ŞEKİLLER, İSLAM İNANCIYLA YAKINDAN VE UZAKTAN HİÇBİR İLİŞKİSİ BULUNMAZ. 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ İSE ALLAHIN GÖKYÜZÜ-YERYÜZÜ VE ARALARINDA BULUNAN HER ŞEYİ YARATAN OLARAK BİLİR VE KESİN İNANIR. RUH'TAN YANSIYAN AURA İSE RABBİMİZİN BİZ İNSANLARA SUNDUĞU ENERJİ RENGİDİR. REİKİCİ BUDİSTLERİN EY RUHSAL REHBER SANA SESLENİYORUM BANA TÜM GÜZELLİKLERİ ARMAĞAN ET YAKLAŞIMLARI SADECE KİŞİNİN KENDİ KENDİNİ KANDIRMA OYUNUDUR. BİOENERJİ DE İSE İNSAN RABBİNE DUA EDER, EĞER DUA EDİLEN KONU KİŞİ İÇİN HAYIRLIYSA RABBİ ONU, KİŞİYE NASİP EDER VEYA ONUN İÇİN HAYIRLI DEĞİLSE ETMEZ. BİOENERJİ SADECE VE SADECE ALLAHTAN GELEN ŞİFAYA İNANIR.

  10.Dr. Usui şifa tekniğini bulmakla birlikte bunu nasıl kullanacağını bilmiyormuş. Yazıtlarda bu tekniğin enerji transferiyle ilgili olduğu ve ancak bu transfer ile kişinin güçlenip bunu başkalarına da transfer edebileceği yazılıymış. Bunun nasıl olduğuna cevap bulabilmek için Dr. Usui Japonya'da, Kyoto yakınlarında kutsal dağ olarak kabul edilen Kurama dağına çıkarak, orada 21 gün süre ile dua edip, oruç tutup, meditasyon yapmış. 21.gün ufuktan bir ışık-enerji küresinin belirdiğini görmüş. Bu ışık büyüyerek yaklaşmış ve alın çakrası -üçüncü gözle- birleşerek onun tüm benliğini kaplamış ve kendini kaybetmiş. Dr. Usui, bedenindeki bütün hücrelerin bu güçlü enerjiyle dolduğunu hissetmiş. Bu enerjiyle birleştiğinde daha önce Sanskrit metinlerde gördüğü birçok sembol gözünün önünde canlanmış ve bunu şifa amacıyla nasıl kullanabileceğini ve başkalarına nasıl transfer edebileceğini anlamış. Yaşadığı bu mistik deneyim sonucunda da bu tekniği "Usui Reiki Ryoho" olarak isimlendirmiş.
  Kurama dağındaki tecrübeden sonra Dr. Usui'nin Reiki'yi öğretmek amacıyla Japonya'da seyahat etmiş. Daha sonra Kyoto'da yoksul kişilerin yaşadığı bir semtte kalarak ve onlara yedi sene boyunca Budizm MASONLUĞU yaparak Reiki uygulamalarıyla onları etkilemeye çalışmış. Fakat bakmış ki; Budizm'in Reiki propagandası etkili olmuyor ve insanlar günden güne uyanıyor hemen o bölgeyi terk etmek zorunda kalmış. Bunun üzerine gerçek şifanın ancak Allahın izniyle olacağını anlayarak tövbe etmiş sonra Dr. Usui nin çalışmalarını duyan Japon imparatoru halkı etkilemek için Dr. Usui nin kurnaz Budist mason yöntemlerini alarak insanlara hüküm sürerek tüm çalışmalarını Budistmin gelişmesi için yayınlamış.
  Masallarıyla insanlara Reiki çalışmalarını anlatan Dr. Usui kendi kafasından uyarladığı Reiki ve sembollerini kutsal bir felsefi din nispetinde dünya ya aktarma niyetinde olup Budizm'i insanlara şifa teknikleriyle anlatma yoluna gitmiştir. Aynı şekilde Dr. Usui sanki bir PEYGAMBER edasıyla kendine bir ışığın gelmesi gibi ezoterik ve okultik olayları; insanları etki altına alma gibi kovulmuş ruhların sembolik durumlarıyla çağırma tekniğiyle insanları günden güne ruhsal büyücülüğe ve şifanın Allahtan değil de Ruhlar aleminden kovulmuş, şeytani ruhların sembollerini çizerek onlardan şifa arama gibi bağnaz ve şeytani duygulara kapılmasına neden olmaktadır. Dünya genelinde faaliyet gösteren ve merkezi Japonya ve Amerika da bulunan TAKATA tarikatıyla bağlı olarak, Reiki yi tüm dünya ya yaymak ve kendi mistik ve ezoterik şeytani ruhlarını sembollerle insanlar üzerine çekerek şifa oluşturma anlayışıyla Budizm propagandası yapmak. TAKATA tarikatı insanların en hassas noktası olan din ve sağlık alanı içerisinde Reiki gibi tüm dünya ya şifa adında yayınlanan çalışmalarıyla insanları budistmin karanlık sokaklarına çekiyor. Dünyanın en etkin ve en sapkın tarikatları Japonya da olduğu bilinmelidir. Takata tarikatı da Japonya'dan çıkmış Amerika ve tüm dünya ya yayılmaya çalışan ve insanları kovulmuş ruhların ezoteriziminden şifa aratmaya çalışarak, ruhlar âleminden kovulmuş ruhların sembollerinden faydalanarak insanları etki alanlarına almaya çalışmaktadırlar. Türkiye'de de onbinlerce kişiyi etkileri altına almıştır. Genel de inançtan yoksun kişileri etkileyerek Reiki evleri gibi derneklerle Reiki anlayışını geliştiren kişiler bunu bilsin ki! Metafizik aksiyom içerisinde ezoterizme ve spiritüalizm çalışmaları bizler tarafından akademik ve teknik anlamda yapılmaktadır. Türkiye de Reiki-Reiki Master ve Reiki nin tüm çeşit bağnazlığını insanlara öğretmeye çalışanlar, zamanı geldiğinde şeytani ruh sembollerinden şifa umudunuzu yitirdiğinizi kendi ağızlarınızla belirteceksiniz. Ayrıca insanlara Reiki nin şeytani ruhlarının sembolleriyle insanlara şifa vereyim derken, negatif enerjilerini çektiğinizi bir bilseniz. Şifanın sadece ve sadece RAHMAN VE RAHİM olan ALLAHTAN olduğunu inkâr edemeyeceksiniz. Reiki yi kendi kafanızda kurgularken, İslam dinene uyarlamaya çalışan uyanıklara gelince; bu konularda haberi olmayan insanları kandırabilirsiniz ama bizi asla kandıramazsınız.
  REİKİ ŞİFACILIĞI VE EZOTERİZMİ, TAKATA MASON TARİKATININ DÜNYA VE MÜSLÜMAN ÜLKELERE BUDİST FELSEFESİNİ YAYMAK İÇİN GELİŞTİRDİĞİ VE İNSANLARIN EN HASSAS OLDUĞU DİN VE SAĞLIK ALANINA GİREREK İNSANLARI İLAHİ DİNLERİN BİRLEŞTİRDİĞİ TEVHİT İNANCINDAN UZAKLAŞTIRMA VE SOĞUTMA YÖNTEMİDİR.

  11.SON GÜNLERDE BİOENERJİ UZMANI OLDUĞUNU İDDİA EDEN O KADAR MEDYUM VE HACI-HOCA TÜREMİŞ Kİ! TELEVİZYONLARIN CANLI YAYINLARINDA BİLE BİOENERJİ UYGULAYANLAR BİLE GÖRÜLMÜŞTÜR. MEDYUMLAR İŞLERİNİ YASALLAŞTIRMAK VE İNSANLARA HOŞ GÖRÜNMEK İÇİN ASTROLOJİYİ, NAZARI, VEFK'İ, BÜYÜ'YÜ VE CİNLERİ BİR KENARA BIRAKIP METAFİZİK, PARAPSİKOLOJİ VE BİOENERJİ YE SARILMIŞ HATTA ASTRAL SEYAHAT VE TELEPATİ GİBİ İLİMLERİ DE SİTELERİNDE YAYINLAYARAK METAFİZİK UZMANI OLDUĞUNU SÖYLEYENLER BİLE ÇIKMIŞ. ONLARA DA TAVSİYEM METAFİZİK UZMANI OLMAK DEMEK 5 YIL ONTOLOJİ SPİRİTÜALİZM-KOZMOLOJİ- TEOFİZİK VE TÜM FELSEFE AKIMLARINI EĞİTİM ALMAK AYRICA 1 YILDA PARAPSİKOLOJİ-TELEPATİ-DURU GÖRÜ-DUYUİŞİTİ-DUYUKOKU-PSİKOKİNEZİ VE EĞİTİMLERİ ALMAK DEMEK, ADAMA SORARLAR METAFİZİK İŞLEYİŞ VE MODİFİKASYONLARINI METAFİZİKSEL SANATTAN TUTUN, METAFİZİKSEL AGNOSTİZMİ BİLE İRDELERLER. HOCA BABANIZIN VEYA ANANIZIN SİZE MİRAS BIRAKTIĞI HAVAS VE BÜYÜ KİTAPLARINI OKUYARAK YÂDA ONLARIN ELLERİNİ ALARAK YÂDA ASTROLOJİ-TAROT FALLARINA BAKARAK METAFİZİK UZMANIYIM DEMEK OLMUYOR. METAFİZİK İLMİ SİZİN BİLDİĞİNİZ HACILIK-HOCALIK-ASTROLOJİ-CİN-BÜYÜ-PERİ OLAYLARINA BENZEMEZ. ULUSLARARASI METAFİZİK ARENADA BİZİM ÇALIŞMALARIMIZI KONTROL EDENLER. İNTERNET SİTELERİNDE HANGİ ASTROLOJİ-TAROT FALINA BAKAN VEYA HANGİ HAVAS İLE İLGİLENEN KİŞİLERİN METAFİZİK UZMANIYIM DİYENLERİ DE İNCELİYOR. METAFİZİKÇİ OLMAK İÇİN ÖNCE KENDİ UĞRAŞTIĞINIZ İLİMLERİ ÖĞRENİN SONRA BİZİ DE ARAŞTIRIN YAZILARIMIZI VE YAYINLARIMIZI OKUYUN ÇEŞİTLİ ÜNİVERSİTELERDEN FELSEFE VE METAFİZİKSEL EĞİTİMLER ALIN ONTOLOJİ-KOZMOLOJİ-SPİRİTÜALİZM VE TEOFİZİK İLİMLERİ İÇİNDE İYİCE YÜZÜN ALGILAYIN, ANLAYIN SONRA ÇIKIN PİYASAYA METAFİZİK UZMANIYIM DEĞİN.

  8.AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ KURSLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. BİOENERJİ KURSLARIMIZ SERTİFİKALIDIR. BİOENERJİ KURSLARINA BAŞLAYARAK KENDİ POTANSİYEL GÜCÜNÜZÜN FARKINA VARIN.

  8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ KURSU SERTİFİKALI OLUP, BİREBİR EĞİTİMLER İÇİN KURS SÜRESİ İSTANBUL DIŞINDA İSENİZ TOPLAM 2 GÜN 14 SAATTİR.
  8. AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ KURSLARI MSN (ONLİNE) İNTERNET ÜZERİNDE DE VERİLEBİLİNMEKTEDİR.

  YAŞADIĞINIZ YERDE BAŞKA BİR ŞEHİR'E GİTMEDEN PROFESYONEL EĞİTİMCİ METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ DEN 8 AŞAMALI BİOENERJİ EĞİTİMLERİ ALARAK FİZİKSEL YAPINIZI VE RUHSAL DENGENİZİ KORUYUN.
  METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ.
  SERTİFİKALI 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMİNİ PROFESYONEL ANLAMDA METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ İLE HERKES ALABİLİR. HER İNSANDA ENERJİ VARDIR; ÖNEMLİ OLAN O ENERJİYİ SİSTEMATİK VE BİLİNÇLİ ŞEKİLDE KULLANMASINI BİLMEKTİR. BİOENERJİ EĞİTİMLERİNİ KENDİ BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDE VEYA İLÇEDE 2 GÜN 14 SAAT HIZLI-PRATİK VE UYGULAMALI BİR ŞEKİLDE ALABİLİRSİNİZ. REİKİ KESİNLİKLE BİOENERJİ DEĞİLDİR.
  Eğitim ve uygulamalarıyla profesyonelliği ilke edinmiş… Uzak Doğunun Mistik öğretilerini 9 yıllık tecrübelerimizle sizlere sunmaya devam ediyoruz. Eğer İstanbul dışında başka bir şehirde iseniz; hiç üzülmeyin uzman kadromuzu bulunduğunuz şehre davet ederek ilgilendiğiniz eğitimleri profesyonel anlamda 2 gün boyunca 14 saat hızlandırılmış eğitim programlarıyla alabilirsiniz.
  BİOENERJİ EĞİTİMLERİNE HER KESİMDEN HER TÜRLÜ İNSAN BİOENERJİ FELSEFE SİSTEMİNE GÜVENEREK VE ETİK KURALLARA UYARAK KATILABİLİR.
  *METAPHYSİCS AND PARAPSYCHOLOGY EDİCATION AND THERAPY CENTER.
  (BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY. ADRESİMİZ CADDE
  8 AŞAMALI BİOENERJİ UYGULAMALARI BAŞLADI….TÜM KANSER VE DİĞER TÜM HASTALIKLARINIZ İÇİN METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ NİN 8 AŞAMALI BİOENERJİ SEANSLARI İÇİN ARAYARAK RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ SADECE METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ TARAFINDAN UYGULANABİLİNMEKTEDİR.İNTERNET SİTELERİNDE VEYA ÇEŞİTLİ YERLERDE Kİ NE OLDUĞU BİLİNMEYEN BİOENERJİ UYGULAMALARI İLE İNTERNATİONAL SPECİAL METAPHYSİCS ACADEMY DE UYGULANAN 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİYLE ASLA İLİŞKİSİ YOKTUR.
  AVRUPA DA VE KIBRISTAKİ TÜRK VATANDAŞLARIMIZDA 8 AŞAMALI PROFESYONEL BİOENERJİ EĞİTİMİ VE UYGULAMALARINA ONLİNE(MSN) ÜZERİ YADA İSTANBUL KADIKÖY MERKEZİMİZDE KATILABİLİRLER ÜZERİNDE,CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİDE AÇIĞIZ.)
  İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS
  RANDEVU ALMAK İÇİN:
  TEL:0216 449 4561 HAT
  GSM:0535 939 0123 TURKCEL
  GSM:0543 765 7590 VODAFONE
  GSM:0554 833 4588 AVEA
  ADRES:
  BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY. ADRESİMİZ CADDE ÜZERİNDE
  Org. Şahap Gürler CD. Rasim Paşa Mah.deniz Otel yönü, Nautilus-Carrefour yolu, Yaşam Eczanesi üstü, Orhan Apt: No:30 Daire:3 -Kadıköy-(Rıhtım)İSTANBUL
  İNTERNATİONAL ACADEMY OF SPECİAL METAPHYSİCS

  metafizikuzmani@hotmail.com
  metaterapi@hotmail.com
  avrupaterapi@hotmail.com

  ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  HAFTA İÇİ HERGÜN SABAH-10/AKŞAM-20.00
  CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİDE AÇIĞIZ.
  REFERANS ALMAK İÇİN:
  http://www.google.com veya http://www.yahoo.com
  arama portallarına
  metafizik uzmanı Gökhan hani yazmanız yeterli.

 5. meme kanseri dedi ki:

  meme kanseri tedavisi kanserde alternatif tıp bioenerji ile mümkündür .

 6. önder özcan dedi ki:

  meme kanseri tedavisi için alternatif tıp bioenerji mutlaka denenmelidir

 7. panik atak tedavisi , meme kanseri tedavisi , kanser tedavisi , kafada uyuşma ,memede ağrı gibi rahatsızlıklarda bioenerji den faydalanmak isteyenler irtibata geçebilir.

 8. yasemin gurhan dedi ki:

  slm aradan çok zaman geçti obur yazımdan bu yana enerjıde ve mesleğımde bır haylıde ılerledim.organık urunlerle bırlıkte bır çok rahatsızlıktada başarılı sonuçlar alıyoruz.şeker kolestrol tansıyon. kansızlık .yorgunluk .kabız. sınuzıt .kıreçlenme .kas sınır sıkışmas ı.fıtık gb.05449178716

 9. ah istanbul dedi ki:

  merhaba ne güzel bir tartışma ortamı. bende uzun yıllar insandaki bu enerji nediri çok merak ettim. 38 yıl içinde yarını gösteren yüce yaratanın gördürme sıfatıyla görüp hayatımı bile rezil ettim. ölüm sancıları ceken insanlarla bir olup tebessümle mezarına ugurlattım. neler neler. ama dikkat edin bu enerjinizi kontrol edemezseniz sizin belinize yanınıza vurur. sonrası siz rarsınız bana kim enerji verecek diye. yanlış anlaşılmasın insan oglu topraktan yaratılmıştır bir damla suda çamura döner. sonra maskara ederler insanı. ilahi lutfu sadece ilahi ortamlarda ve ilahi niyetlerle icraat etmek esasına bağlı kalabilirseniz neler değişmezki. tanışma isteyene sadece mail yoluyla paylaşımda bulunabilirim. hepinize sayğılar.

 10. Önder ÖZCAN dedi ki:

  bu konuda bioenerjiuzmani.tr. gg adresinden faydalanabilirsiniz

 11. gokmen dedi ki:

  arkadaslar hepinizin yorumlarını okudum bio enerji olayı dogrudur fakat insanlar üzerinde denemiyin ben bu konuda hasta cok geliyor vucudun rontgenini çeker gibi kontrol edip yardımcı oluyorum fakat bilinçsiz kullanırsanız istemiyerek zarar verebilirsiniz cunku her hastalıga verilen enerji seviyesi farklıdır yani iltihapla sinir zedelenmesiniin enerji farkı coktur onun fayda yapacagız derken zarar vermeyin ama sunu yapın buyumekte zorlanan bitkilre enerji verebirsiniz.

 12. Samuel E. K. dedi ki:

  Bedenlerimiz yaşadığımız çevre ve yaşama koşulları sebebiyle değişik evrensel enerjilere maruz kalmaktadırlar.

  Bunların bir kısmı pozitif birçoğu ise negatiftir.

  Negatif enerjilerin etkileri ve dengenin bozulmasıyla insan vücudundaki hücreler zayıf kalıp akabinde, psikolojik ve fizyolojik rahatsızlıklar meydana gelmeye başlamaktadır.

  Dogal sistemi kuvvetlendirmek ve mevcut rahatsızlıkları giderilebilmekte aynı zamanda da oluşabilecek hastalıklardan korunma sağlanabilmek icin Vemma' yı tavsiye ederim.

  (uninumber@gmail.com)

  http://winvemma.vemma.com

  http://winvemma.vemma.com/verve (Gencler Icin)

  http://winvemma.vemma.com/next (Cocuklar icin)

  http://winvemma.vemma.com/thirst (Sporcular icin)

 13. koray koprulu dedi ki:

  ukraynada ALBERT İGNATENKO'dan egitim aldik ukraynali hocamizla bioenerji gucu ile manyetik vuvut taramasi yaptirabilirsiniz.internet adresi http://www.manyetiktarama.com

 14. Bio enerji terapileri tüm hücreleri canlandırarak daha aktif bir duruma gelmeleri için yapılan bir uygulama olmakla beraber insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirmektedir. Böylelikle mevcut rahatsızlıklar giderilebilmekte aynı zamanda da oluşabilecek hastalıklardan korunma sağlanabilmektedir.

  Bio enerji diğer evrensel enerji türlerinden konum içerik ve işleyiş bakımından oldukça farklıdır. Evrensel enerjilerde olduğu gibi sembol çizilmez, kanal olma durumu söz konusu değildir ve uzaktan uygulama mümkün değildir.

 15. doğan dedi ki:

  Bio enerji Nedir?

  Bio enerji her insanda bulunan tamamıyla doğal ve pozitif bir enerji türüdür. Her insanda farklılık gösterebilir.Kimi kişilerde az kimilerinde ise daha gelişmiş olabilir.

  Her anlamda sağlıklı bir yaşam sürdürmemiz için Bio enerji gibi bedenimizdeki doğal ve pozitif enerjilerin dengede olması gerekmektedir. Ne var ki bedenlerimiz yaşadığımız çevre ve yaşama koşulları sebebiyle değişik evrensel enerjilere maruz kalmaktadırlar. Bunların bir kısmı pozitif birçoğu ise negatiftir. Negatif enerjilerin etkileri ve dengenin bozulmasıyla insan vücudundaki hücreler zayıf kalıp akabinde, psikolojik ve fizyolojik rahatsızlıklar meydana gelmeye başlamaktadır.

 16. Hakan solakoğlu dedi ki:

  Ben bir bioenerji uzmanı tanıdım.Adam en ağır migren ağrısını başa ağrılarını en fazla üç dakikada tamamen yok ediyor.Böyle şeylere inanmazdım ama bunu birebir yaşayan biriyim.Bir dost tavsiyesiyle bu uzmana gittik.Ağır migren krizlerim olurdu, bu şiddetli baş ağrılarımı ondan başka geçiren biri daha çıkmadı.Yıllardır migren tedavisi görüyorum bir ton ilaç içmişimdir şimdiye kadar.Gitmediğim doktorda kalmadı ama bu adam yaptığı masajlarla iki ayda tedavi etti beni.Beynimdeki kristallerde enteresan birşekilde düzeldi.O migren krizleri artık gitti yerini arasıra hafif gelip geçen başağrıları aldı.Bu adamın ellerine kurban olayım,ellerinde ne var bilmiyorum ama şifa olduğunu çok iyi biliyorum.Numarasını kaybettim ama bir yakınının telefonu var bende ondan ulaşabilirsiniz sanıyorum.Mutlaka gidin derim banada bolca dua edin.Yakınının telefonu 05349382700, ismi Kahraman…

 17. Alfaduzey dedi ki:

  Bioenerji konusunda bilimsel çalışmak lazım.Ve bioenerjist olmanın ilk koşullarından biri insan anatomisini ve vücut kimyasını çok iyi bilmektir.Bu anlamda bu işi en iyi yapabilecek ve yapması uygun olanlar Rusya ve Çinde olduğu gibi doktorlardır.Bioenerji simya değildir.Telekinezi, eşyaları bardakları oynatmak gibi şarlatanlıklar hiç değildir.Gelecekten haber verme, hayaller renkler görme değildir.Böyle şeyler kendisinde meydana gelenlerin en kısa zamanda ruh hastalıkları uzmanına görükmeleri tavsiye olunur.
  Bioenerji öğrenmek kısa bir zamanda olabilir.Ancak uzmanlaşmak yıllar alabilir.Ve bu uzmanlaşma süreci ancak bol terapi yaparak kavuşulabilir.
  Bioenerji gayet bilimsel, algılanabilir, ölçülebilir ve başarılı sağlıklı mutlu bir yaşamın kapılarını açabilir.Hipnoterapi ve düşünce arındırması ile biraber kullanıldığında maksimum seviyeye ulaşır bu fayda. Detaylı bilgi : www. süpergelisim.com
  Yasal Uyarı:Bioenerji ve Doğu Terapileri hiçbir zaman modern tıbbın önüne geçirilmemelidir.Teşhis ve tanı için öncelikle doktora gidilmlidir.Doktor esastır.

 18. eren kolay dedi ki:

  hocam ıyı aksamlar sizden hala bir yanıt bekleme merakındayım,eğer msn adresimle bir yanıt verebilirseniz mutlu olurum.eren.3736@hotmail.com

 19. EREN KOLAY dedi ki:

  eren kolay:Hocam merhabalar yorumlarınızı ilgi ve dikkatle okumuş bulunup bu gibi konulara yabancı olmadığımı tarafınıza bildirerek;bahsetmiş olduğunuz enerjinin bende yoğun bir şekilde var olduğunu bilmenizi ister,bu varolan enerji sayesinde defalarca kendimi ve etrafımdaki sayılı kişileri bu yol ile saglığına kavuşturmuş olup,sahip olduğum bu gücü nasıl geliştirmem ve daha ileri bir boyuta taşıyarak insanlara ve ihtiyaç sahiplerine bu yol ile nasıl daha fazla yardım edebileceğimi,bu konuyla ilgili bana ulaşıp yardımlarınızı esirgemez iseniz mutlu olacağımı bildirir iyi çalışmalar dilerim;VUCUDUMDA BULUNAN tüm çakraları çok rahat kullanabiliyorum,bende bulutları dagıtıp onlara şekil verebiliyor,içinde bulunduğumuz dünyadan farklı bir dünyaya geçiş yapabiliyorum,bilinç altımı yönlendirip gerçek hayatta gibi seyahat edip,olacakları bir nebze de olsa görebiliyorum.bu konularda yardımlarınızı bekler en kısa zamanda msn adresimde cevabınızı bekler saygılar sunarım.EREN KOLAY

 20. önder özcan dedi ki:

  bioenerji ilginçtir

 21. Kemal CAN dedi ki:

  ENERJİ TERAPİLERİNDE ÖNEMLİ OLAN:Önemli olan ilk şey en başta enerji uzmanı kişi evrensel kozmik enerji frekanslara bir katalizördür.Bioenerji bir kişinin vücudundan kaynaklanıyor demek "BİLİMDIŞILIKTIR" ve külliyen yalandır.
  Binlerce teknik var bu terapi konusunda.Her hastaya her teknik gitmez.Şifa pratisyeni kişi KATALİZÖR görevi gördüğünden iyileşmeyi sağlayan "evrensel AKIM"dır. EĞER bir hasta iyileşirde şifa pratisyeni bundan dolayı sevinirse o kişi EGOsunu aşamamıştır.Gelişemeyecek, yeni enerji frekanslarına vebilgiye kapalı kalacaktır.Ve yine hasta hiçbir faydasını görmediğinde üzülürse aynı şekilde EGO devrededir.İyileştiren ALLAH-EVREN ÇİZGİSİNDEKİ ŞİFA GÜCÜ İSE ŞİFANIN GERÇEKLEŞMESİ KONUSUNDA kimsenin bir sorumluluğu yoktur.
  Bununla beraber uzman kişi uzun yıllar olmasada en az 4-5 yıl bu konuda eğitim ve kendi kendine gönül vererek çalışmış olması gerekir.Maalesef çok şikayetler alıyoruz şarlatanlar konusunda.
  İnsan sağlığıyla oynamak ne kadar hazin.
  Herkese bol enerjili, sessizliği bozmadan canlı bir yaşam ve huzur diliyorum.
  Danışma: bioenerji-hipnoz@hotmail.com

 22. ugur kan dedi ki:

  bio enerjimi nasıl kullanacağım yardımcı olurmusunuz nasıl keşfetcem.

 23. önder özcan dedi ki:

  bu alandan faydalanmak isterseniz http://www.parapsikolog.com adresinden faydalanabilirsiniz

 24. eyüp çayla dedi ki:

  bio enerji gerçekten çok harika bir mucuze bunu 2 yıldır yapıyorum gerçektende çok büyük faydasını gördüm hiç geçmeyeceğini düşündüğüm bir bel fıtığım vardı gerçektende fiç hareket edemiyordum amelyat olmamda çok tehlikeliydi ama bunu allaha şükürler olsun ki bu bio enerji yöntemiyle atlattım şu anda çok sağlıklı vucudumda hiç bir ağrı yok bu konularla ilgilenen vr bu işin eğitimini almış kişilerle tanışmak ve bunu dahada ilerletmek istiyorum mail. adresim eyup-cayla@hotmail.com
  gerçek anlamda bu konuyla ilginenlerin mailni bekliyorum..

 25. önder özcan dedi ki:

  alternatif tıp olarak faydalanılabilecegi gibi tamamlayıcı tıp olarakta bioeneri kanser felç meme kanseri rahim kanseri panikatak gibi hastalıklardada etkilidir

 26. önder özcan dedi ki:

  bioenerji özellikle kanser hastalıgında cok etkili bi yöntemdir

 27. alaattin pınar dedi ki:

  bio enerji ile ilgilenen arkadaşların dik …bilinçsizce enerjinizi harcarsanız ölüm tehlikesi ile karşılaşabilirsiniz..ruhsal tedavilere amatör arkadaşlar yaklaşmasınlar ..vücudunuzda bitmeyen bir enerji yok unutmayalım lütfen… tel…05324716059

 28. altan koray dedi ki:

  mail adresim koray_altan@hotmail.com

 29. altan koray dedi ki:

  ben bio enrji konusunda sohpet edebilcegim birilerini ariyorum.bu konuda bilgilenmek istiyorum.

 30. oğuzgan ertürk dedi ki:

  merhaba bende bir bio enerji uzmanına gittim alanyada gerçekten hiç böyle bir şeyin olabileceğine ihtimal dahi vermiyordum yani aklımın ucundan bile böyle bir tedavi yöntemi olabileceği geçmemişti ama çok memmunum ve bir çok arkadaşıma ve çevremede tavsiye ettim onlarda çok emmmunlar ben buradan bio enerji uzmanı sayın kemal tunaya çok teşekür ediyorum saygılar

 31. Kemal Güntekir dedi ki:

  Şifacılığı öğrendiğimizde, yalnız bize özel Allah vergisi bir yeteneği geliştiriyor değiliz. Yaptığımız sadece içimizdeki gerçek huzuru keşfedip bunu başkalarıyla nasıl paylaşacağımızı öğrenmektir.
  Bioenerji ve enerji şifacılıklarının tümü Doğu Tıbbı kapsamındadır.Ve felçe,bel fıtığına kadar her türlü hastalıkta bir umut ışığıdır.
  Bioenerji, Kuantum Dokunuş, Reiki ve Ruhsal Hipnoz konularında detaylı bilgi almak isteyenler için yardımcı olabilecek bir site…
  http://www.kenanboyraz.com

 32. nihatmuti dedi ki:

  sayın yasemein gülhan ben 17 yaşında birisiyim adım nihat muti.bundan iki ay evvel bir tesadüf sonucu elimde kalemi oynattığımı anladım.birazdaha uğraşında yatay durumdaki bardağı dikey,dikey durumdaki bardağı is yatay yapabiliyorum.bardağı oynata biliyorum.ellerimi alkışlama vaziyetine getirdiğim zaman bir mıknatıs gibi birbirini ittiğini farkettim.avuç içlerimdede hayat çizgilerinin birleştiği yerde mercemek büyüklüğü tanesinde şişlik var oralardan sanki rüzgar esiyor.bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.saygılarımla nihat muti koceli/körfez.

 33. Özgür dedi ki:

  Kozmik Bioenerji ve enerji şifacılığının onlarca türünü ve Ruhsal Hipnozu birleştirmiş ve sentezini yapmış ileri derecede birikime sahip tek bir insan tanıyorum oda Kenan Boyraz Bey.İyileşmemde katkısı çok büyük.kendisine burdan teşekkür ederim.

 34. birgen sarı dedi ki:

  merhaba bende biyoenerji uyguluyorum ve hastalıkları hemen hemen maksimumu seviyede tedavi ediyorum benimle paylaşmak isteyen arkadaşlar yazabilir

 35. ahmet can dedi ki:

  selam moskova ukrayna ve sırasıyla birkaç ulke daha gezdim bio enerji tekniği biliyorum ama uygulamam için evli ve belli bir yaş sınırı var geçmem gerek şuan imkansız olduğu için tekniklerimi paylaşicağim ama önce bizzat bana yardımcı olacak 30 yaş ustu bayan ve 40 yaş ustu bayların msj larını bekliyorum.
  manken26@hotmail.com
  christian_church@hotmail.com

 36. Entegrasyon farkı olan bir dogada kuranda 18 bin alem diye bahsettigi bir evren-i tabiyat bir enerji kütlesinden oluşurken allahın size verdigi bir lutfun üzerinde şaşkınlıkla durmayın. Bir tabiyatın yaradılışı enerji cözümlemesidir. madde enerjiye dönüşebilir. enerjide madeye tabi. Matrik filmendeki gibi kaşıgı yamultuyorum desem inanmazsınız belkide 🙂

 37. Nesrin C dedi ki:

  Selam Fırat, bu senin bahsettiğin vücut enerjisini kontrol etme işini geçen gün aynısını TV1 de bir sanatçı tarafından yağılışını izledim ve söylenene göre istenen ve biraz konsantre olabilen herkes yapabilirmiş.

  Bence kendi enerjini biraz daha kavra REIKI felan öğrenmeyi dene kolay gelsin

 38. fırat demir dedi ki:

  ben d bakırdan fırat bende bitakım enerji olduğunu farketim fakat bunu kimin le nasıl paylaşacağimi bilmiyorum ben avuçuma kağıt parayı bırakıyorum ve ona bakarak bütün ener jimi sol avucuma veriyorum kağıt paraya konsan tıra oluyorum paranı bir tarafı kalkarak yavaş yavaş ikiye katlanıyor minim ki bu enerjimi faydalı bir şekilde kulana bilirim ama nasıl yapa cağımı bilmiyorum ilgilenen kişiler varsa cevap bekliyorum cep05358869080

 39. serap sayan dedi ki:

  serap_çetin26@hotmail.com bu adresten diğer arkadaşlarda bilgilerini aktarırlarsa sevinirm herkese enerjik günler

 40. SERAP SAYAN dedi ki:

  SELAM BEN KENDİMDEKİ BU ENERJİYİ YILLAR ÖNCE FARK ETTIM.İNSANLARIN VUCUTLARINA ELLERİMİ YAKLAŞTIRDIGIMDA HERKESTE FARKLI ŞEYLER HİSSETTİM KİMİNDE ATEŞ,RÜZGAR YADA KARINCALANMA ŞEKLİNDE KARŞIMDA Kİ İNSANLARDA BENLE AYNI DUYGUYU HİSSETTİ. HASTA OLAN ORGANLARI BULA BİLDİM ENERJİMİ TOPLAYIM BİR İNSANI ELLERİM DEYMEDEN YİTTİRDİGİMDE İLERİ GİTTİ .AMA BEN BUNU TEDAVİ OLARAK KULLANMAK İSTİYORUM AMA NASIL YAPICAMI BİLMİYORUM KENDİMDE Kİ BU ENERJİYİ NASIL KULLANCAMI BİLMİYORUM DOGRUSU BANA YARDIMCI OLUSANIZ SEVİNİRİM.VE BU KONU HAKKINDA GÖRÜŞMEK İSTEYEN TÜM DOSTLARA ACIGIM SAYGILAR

 41. Ayça Ayça dedi ki:

  Bende öle bir tedavi uygulayan birine gittim.Bendede o yetenek olduğunu söledi ama nası kullanacağımı bilmiyorum yardım edermisiniz?

 42. yasemin gürhan dedi ki:

  ayrıca bu konuda bana ulaşmak ısteyen arkadaşlarım için.yasemin gürhan 05377681307

 43. yasemin gürhan dedi ki:

  ben doğuştan kanalları açık enerjı hekımıyım şu an marmarısdeyım.tabıatla ılgılı olaylarda bende bazı şeyler yaşadım aslında o kadar çok şey yaşadımkı iç rehberım sayesınde kendımı enerjımı gucumu keşfettım.ve masajlada bırleştırdım.şu an marmarısde yaşıyorum.şifacılığın mucızesını gormek ınsanların duası benı çok mutlu edıyor.sadece dışarıda aramayın emın olunkı bızım mılletımızdekı enerjı dunyanın hiç bir yerınde yok.enerjı ınsanlarını gorduğumde bılgılerımı onlarla paylaşmaktan ve iç doktorlarını kullanmayı öğretmekten çok mutlu oluyorum.hepımız potansıyel enerjı hekımlerıyız.sadece eğitime ihtiyacımız var.bazıları doğarken kanalları açık doğarlar tek fark budur.ıyı ve sevgı dolu olan herkes şifacı olabılır.benımle goruşmek istersenız.

 44. aydın koç dedi ki:

  ayrıca unuttum değerli arkadaşlar,bio enerji diğer bilinmeyen güç ve enerjiler noktasında görüşmek isterim,0533 643 53 63 karizmatikshov@hotmail.com

 45. AYDIN KOÇ dedi ki:

  ÇOK HARİKA NOKTALARA DEĞİNİLMİŞ,EN AZINDAN BU KONUDA ETKİLİ OLDUĞUNA İNANAN BİR İNSANIM VE BAZI CİDDİ DENEMELERİM OLDU VE OLUYOR,VE BU KONUDA PAYLAŞIMDA OLACAĞIM İNSANLARA İHTİYACIM VAR,BURADAN SESLENME FIRSATI HOŞUMA DA GİTTİ,İLGİLİ KİŞİLER İLE GÖRÜŞÜP SOHBET ETMEK İSTERİM SAYGI VE SEVGİLERİMLE

 46. fatma karabal dedi ki:

  merhaba benım kardesım transvers miyelit hastası omur ilık ve sınır felcı gecırdı doktorlara ulasa bılecegımız bı numara vaya email adreslerı varsa yardımcı olabılırmısınızsımdıden tesekkurler

 47. sevgili hocamızla görüşmek istiyorum,sevgiler

 48. seher çelik dedi ki:

  şifacıyım bio enerji var olduğunu nasıl iyi ettiğini masaj yaptığım müşterilerimin dile getirmesinden biliyorum

 49. Harun Tanrıverdi dedi ki:

  Enteresan. İnanılması güç..

 50. mahnita dedi ki:

  sizlerin gerçekten ulaşmak istediğinizi anlayıp araştırdım. kendi web sitesindeki kontak bilgilerini buraya yazıorum.

  Association Internationale pour le développement de l'Homme (AIH)
  10 bd de la République
  06240 Beausoleil, France
  Tel : +33 620 138 055
  Fax : +33 492 413 338
  email : associationaih@yahoo.fr
  International Academy of Cosmohumanism
  Gen. Svobodu 22
  902 01 Pezinok,
  Slovak Republic
  Tel: +421 918 510 514
  email: sekretariat@kozmohumanizmus.sk
  Academy of Cosmohumanism
  Ul. Zemljachki 2, B.104
  03058 Kiev, Ukraine
  Tel : +38 0504 690 730
  email: cosmohumanism@mail.ru

  web adresi: http://www.kozmohumanizmus.sk/new/cosmohumanism/?pid=contents&sname=about-us&lang=gb

  umarım işinizi görür.

 51. xprodoksit dedi ki:

  Malesef şu an için YOK.
  Mevcut mail adreside sanırım devre dışı kalmış.

 52. MGüven dedi ki:

  Profesör Albert IGNATENKO'nun adres veya telefon bilgilerine ulaşmak istiyoruz.
  Çok önemli ve Çok Acil !! Yardımcı olursanız seviniriz.

 53. ismail akdemir dedi ki:

  merhaba eğer adres bilgileri weya ulaşabileceğimiz bir numara bulabilirseniz banada yardımcı olmanız mümkünmü?trafik kazasında omurilik felci we beyin felci geçiren kardeşlerim war artık her yolu sağlığı için imkanımızca denemek istiyoruz böle yoldan tedawi edildiğini duymuştum ama araştırmak istioyorum şimdiden teşekkürler..

 54. xprodoksit dedi ki:

  ALBERT İGNATENKO Türkçe bilmiyor sanırım ama genede ulaşırsak Adres bilgilerini paylaşırız

 55. AHMET YILMAZ dedi ki:

  ALBERT İGNATENKO İLE NASIL İLETİŞİM KURABİLİRM.bANA BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ MEMUN OLURUM.TEŞEKÜRLER………..

 56. nejat kozan dedi ki:

  Mutlu bir hafta sonu diliyorum….