By 30 Kasım 2008 Devamı →

BEBEK İDRARI VE SAÇLARHapishanede olduğu dönemde ilginç güzellik metodları öğrendiğini ifade eden ünlü manken Tuğba Özay, bebek idrarının saça çok iyi geldiğini söyledi.
Bir açılışa katılan manken Tuğba Özay, güzellik salonuna gidemeyen hanımlar için bir takım tavsiyelerde bulundu. Hapishanede olduğu dönemde saç bakımı konusunda ilginç bir metot öğrendiğini belirten Özay, “Saç bakımı konusunda bir önerim var. Ben bunu içeride olduğum dönemde öğrenmiştim. Bebek çişi, gerçekten bu şaka değil bildiğiniz bebek idrarının saça çok iyi geldiği söyleniyor. Ben bunu orada uygulayanları gördüm, sonuca inanamadım. Saçları için bebek idrarı kullanıyorlardı ve çok da faydasını görüyorlardı. Ben hiç uygulamadım daha. Kendi bebeğim olursa neden olmasın. Kendi bebeğimin idrarını içerim bile” dedi.
DIŞ GÜZELLİK İÇ GÜZELLİKTEN GELİR

Güzellik konusunda öncelikle iç güzelliğine çok önem verdiğini ifade eden Özay, şunları söyledi: “İnsanın psikolojisinin iyi olması gerekiyor. Ben tamamen güzelliğin öncelikle buradan başladığını düşünüyorum.”

Hanımların pahalı ürünler almak yerine evde yapılacak pratik yöntemlerle güzelleşebileceklerini anlatan Özay, yüzün maden sodasıyla yıkanmasının cilde çok iyi geldiğini belirtti. Özay, bayanların uygulayabilecekleri pratik güzellik yöntemlerine ilişkin şunları söyledi:
“Bayanların maden sodasıyla yüzlerini yıkamalarını tavsiye ediyorum. Bu da cildinizin toksinlerden arınmasını ve sıkılaşmasını sağlar. Buhar banyosunu öneririm. Eğer spor salonuna gidemiyorsanız dışarıda bir yerde bir buhar banyosuna gidemiyorsanız evde bir tencere suyu kaynatıyorsunuz, hatta içine limon, nane özü gibi şeyleri de atarsanız mentol etkisi yaratır. Bu hem sinüzitlere iyi gelir hem gözenekleri açar hem de bu şekilde toksinleri atabilirsiniz. Bal maskesini de öneriyorum.
Cildinize yoğurt, bal ve limon suyunu karıştırıp çok güzel bir maske uygulayabilirsiniz. Bu maske bacaklar için de çok iyidir. Tüm bacaklara bal maskesini sürüyorsunuz, naylona sarıyorsunuz ve bu da selülitlerden arınmanızı sağlar. Yani bunlar güzellik salonlarına gidemeyen hanımlar için tavsiyelerimdir.”Tuğba ÖZAY

Halk arasında bilinen bir “MİT” ‘dir, hatta pek çok bayan kendi bebeklerinin idrarı ile denemiştir. Faydasını gören veya görmeyenler; fikirlerinizi bizimle paylaşın. Bekliyoruz…

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: İlginç

Etiketler:, ,


4 Yorum Var "BEBEK İDRARI VE SAÇLAR"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. ömür ömür dedi ki:

  salak mısın sen yaaaa tuba….oldu olcak kakasını da ye…yuuuuuuuuuuuuuuuh

 2. büşra dedi ki:

  ayy olr mu heç yav bi de onu cıkarmayın millet zaten hevesli ….

 3. cansu kaçmaz dedi ki:

  bence de saçmalık

 4. duygu dedi ki:

  yok böyle bir saçmalık ya iğrençç…