By 25 Ocak 2013 Devamı →

ARDA KURAL TABURCU OLDUYakılışıklı oyuncu Arda Kural 21 günlük hastane tedavisinden sonra kameralara o günlerini ve bundan sonrasını anlattı..

Ünlü oyuncu Arda Kural geçirdiği ağır hastalık ve tedavi sürecinin ardından ilk kez açıklamalarda bulundu. Yakışıklı oyuncu geçirdiği o zor günleri anlattı.

Kamuoyunda “Yerli Di Caprio” olarak adlandırılan Arda Kural, bir süredir Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde tedavi görüyordu. Kural 21 gün sonra tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

ARTIK OYUNCULUK YAPMAYACAK

Tedavisi boyunca her gün farklı bir iddiayla gündeme gelen yakışıklı oyuncu söylentilere yanıt verirken, oyunculuk kariyerine de son noktayı koyduğunu açıkladı.

BENİM HASTALIĞIM ŞİFOZREN DEĞİL

Arda Kural “21 gün hastanede kaldım. Bu prosedür dahilindeymiş .Bundan sonra ilaç tedavisine devam edeceğim. Benim durumum şizofren değil, psikonevroz.’ dedi.

PARAYA İHTİYACIMIZ VARDI

Di Caprio benzerliği bana basamak oldu. Paraya ihtiyacımız vardı aileme bakıyordum. Ekrana ilk öyle çıktım. Çakıl taşlarını mücevher zannettiğimi söyledirler. Ben sadece “bunlardan güzel şeyler çıkabilir” dedim. Kendime yeni bir yol çizmek istiyorum.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:, , ,


Comments are closed.