By 18 Nisan 2007 Devamı →

ALİYE ÖZTÜRK CUMHURBAŞKANI ADAYI11. Cumhurbaşkanlığı adaylık sürecinin başladığı ilk gün, Aliye Öztürk TBMM’ye verdiği dilekçeyle cumhurbaşkanlığına adaylığını açıkladı. Aliye Öztürk’ün adaylığı ile ilgili İstanbul’da Taksim Hill Otel’de basın toplantısı düzenleyen Aliye Öztürk Kampanya Ekibi basının Aliye Öztürk, adaylığı ve kampanya süreci ile ilgili sorularını yanıtladı.

Aliye Öztürk Kampanyası’nın basın ve halkla ilişkiler sorumlusu Turgay Oğur; normalde boyle bir seçim öncesinde “Kim aday olsun?” diye konuşulması gerekirken , Türkiye’de ise “Kim aday olmasın?” diye konuşulduğunu, Aliye Öztürk’ün de bu aday olamayacaklar tarifine tıpatıp uyduğunu söyledi. Oğur, bir soru üzerine, Öztürk’ün Tandoğan mitingini izlediğini, atılan sloganlardan alındığını ve kendisinin tehlike olarak gösterilmesinden oldukça rencide olduğunu soyledi.(www.aliyeozturk.com)

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:


Yorumlar "ALİYE ÖZTÜRK CUMHURBAŞKANI ADAYI"

Trackback | Comments RSS Feed

  1. memet kuyucu dedi ki:

    ya abi çok saçma zaten c başkanı olacak insan belli. ne gerek var bunca saçmalığa hem türk hem kürtmüş! ha bir de ermeni! Allah aşkına vazgeçelim böyle şeylerden ortalığı karıştırmaya lüzum yok. . .