By 28 Temmuz 2012 Devamı →

AKCİĞER KANSERİNİ KENDİ YÖNTEMİYLE YENDİHayatından ümit kesilen cerrah, artık kullanılmayan kanser ilacıyla kendi kendini tedavi etti……
Dr. Rami Sethİngiltere’de kanser hastası olan ve doktorlar tarafından hayatından ümit kesilen bir cerrah, iş başa düşünce kendi kendisini tedavi etti. Nottingham’da Dr. Rami Seth (70), şu an kullanılmayan bir ilacı kullanarak akciğer kanserinden kurtuldu.Akciğerinde büyük kanser tümörleri tespit edilince doktorlar Seth’e birkaç haftadan fazla yaşayamayacağını söyledi. 40 senedir cerrah olarak çalışan iki çocuk babası Seth de bunun üzerine aile fertleri ve arkadaşlarıyla vedalaştı.

Seth daha sonra bir arkadaşının tavsiyesiyle, eskiden ameliyatla alınmasını kolaylaştırmak üzere tümörleri küçültmek için kullanılan ama artık kullanım dışı kalmış, terk edilmiş kanser ilacı beta interferon’u almaya başladı.Bu ilacın sadece 5 hastada birinde işe yaradığını ama bir şansını denemek için ilacı kullanmaya başladığını anlatan Seth, 10 ay sonra hastaneye gittiğinde tömörlerin küçüldüğünün tespit edildiğini bildirdi. Tümörler ameliyatla alınırken Seth, sağlıklı bir hayat yaşamaya başladı.

Kaynak : Topnews

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:, ,


Comments are closed.