By 28 Mart 2009 Devamı →

AHMET MARANKİ SHOW TVÇalışmaları nedeniyle bir süre ekranlara ara veren Prof. Dr. Ahmet Maranki, yepyeni açıklamalarıyla Show TV’de reyting rekorları kırdı.
Uzun bir aradan sonra ilk kez Alişan ve Çağla Şıkel’in başarılı sunumuyla Show TV’de yayınlanan “Her Şey Dahil” programına konuk olan Prof. Dr. Ahmet Maranki, kozmik bilim ışığında hastalıkların tedavisinde uyguladığı tedavi yöntemlerini ilk kez Show TV izleyicileriyle paylaştı.Ahmet Maranki Show TV Her Şey Dahil Proğramındaydı

Ahmet Maranki’ye ulaşmak isteyen izleyiciler kanalın telefonlarını kilitledi. Tüm zorluklara rağmen canlı telefon bağlantısıyla programa katılmayı başaran kozmik bilim takipçilerinden biri kızının MS hastalığını yenerek yeniden yürüdüğünü, başka bir izleyici ise 9 yıl aradan sonra çocuk sahibi olduğunu dile getirdi. Katılımcılar, öncelikle yaşam şekillerinin değiştiğini de sözlerine ekledi.

Programdan işlenen bazı önemli konular ve Maranki Yöntemleri

Bizler kozmik bilim araştırmacıları olarak Ortodoks tıbbının engin tecrübelerini kabul ediyoruz. Türk hekimlerinin Avrupa’da büyük başarıları var. Bir hastalığı taşlarla, nefes egzersizleriyle, renklerle, kokularla tedavi edebiliriz. Biz bunlara “integratif tıp” diyoruz.

Son günlerde hakkınızda çıkan üzücü haberler hakkında neler söylemek istersiniz?

Biz kainat eczanesindeki reçeteleri insanlara sunmak istiyoruz. Birileri hadlerini bilip, kendi işlerini yapsınlar. Bir profesörün çıkıp, “Bu adam kim?” demesini unvanına yakıştıramıyorum. Biz faydalı şeyler yapmasaydık, kimse bizi konuşmayacaktı. Bana bugün binlerce mail geldi, “Kınıyoruz bu kişileri” diye. Hayır biz onları seviyoruz. Güzel görüp güzel düşüneceğiz. Bu ülkede en çok tenkit edilen kişi Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan’dır ama hala başbakandır. Bizde bu işin başında yürüyoruz ki tenkit ediliyoruz.

Bizim milletimize aktarmaya çalıştığımız yöntemlerimiz, Rusya’da Amerika’da vardı fakat Türkiye’de maalesef yoktu. Biz Prof. Dr. Mehmet Öz’le aynı şeyleri düşünüyoruz. Aynı şeyleri söylüyoruz. Aramızda hiçbir problem yok. Benim sorunum sadece oturduğu yerden, kürsülerden araştırmadan ahkam kesen insanlarla. Lütfen araştırsınlar. Bilim durağan bir şey değil. Süreklilik arz eder. Bu millet bunu istedikçe bunları yapacağım, istemezlerse çekip gideceğim. Millet ne istiyorsa onu yapacağız. Ben milletimi aydınlatmayı kendime vazife adalettim. Meyveli ağaç taşlanır.

Gün içinde özellikle kahvaltıda neler yenilmelidir?

Sebze ve meyve yemeyi yaşam standardınız haline getirmelisiniz. Bu gıdalar temizleyicidirler. Kahvaltıda asla soğuk su içmeyin. Boş mideye soğuk su içmek çok zararlıdır. Sebzeler temizleyicidir. Aç karnına maydanoz, dereotu, havuç, roka, nane ve tere gibi bitkilerden yediğiniz zaman, mideye inen bu sebzeler dışarıdan gelecek virüs ve bakterileri bekler. Daha sonra bir mevsim meyvesinin suyunu içiyoruz. Şimdi kış ayındayız, portakal suyumuz hazır. Bunun yanında patates haşlaması yenilebilir. Bunlar temizleyici ürünlerdir, bedene girer ve beklerler. Bu bitkilerin üzerine limon sıkılarak da yemek son derece faydalıdır. Limonu mermere sıkın, mermeri eritir. Elinize, yüzünüze sürün yumuşacık olursunuz.

Bunların haricinde musli yiyebilirsiniz. Çavdar, yulaf, keten tohumu, kuru üzüm ve meyve kurularından oluşan bir karışım oldukça önemlidir. Bunların hepsini karıştırıp, içine süt konmadan tüketmelisiniz. Süt yerine portakal suyu yada mevsimine en uygun meyve suyu tüketilebilir. Çocuklarınızın beyin enerjisini artırmak istiyorsanız kahvaltılarda mutlaka musli yedirmelisiniz. Muslinin içine asla süt koyup içmeyin. Çünkü süt hayvansal bir gıda. Temizlenmek için muslinin içine mutlaka mevsimine göre bitkisel sular koymamız lazım.

Sütü sadece çocukların içmesinde fayda vardır. Sütteki kalsiyum kadar marulda da kalsiyum olduğunu söylemek istiyorum. Süte eş değer onlarca bitki mevcuttur. Belli zaman, vakit ve yaşlarda sütte içilmesini öneriyorum.

Siyah çayın bilinmeyenleri

Yemekle birlikte asla siyah çay tüketmeyin. Siyah çay, besinlerin ihtiva ettiği demir ve manganı emer, idrar torbanıza doldurur. Sonra hemen tuvalete gidip dışarı atarsınız. Dolayısıyla demir ve magnezyum eksiğiniz olur. Bizden başka dünyada hiçbir millet yok ki sabah kahvaltıda siyah çay içsin. Olmaz böyle bir şey. Çay kültürü Kafkas kültürüdür. Yemeklerden bir saat sonra içilir. Diyelim ki kahvaltı yaparken bir yudum çay içtiniz. Çayın içindeki tanen, besinlerin içindeki demiri manganı alıp, direk sidik torbanıza götürüyor. Dışarı atılıyor. İlla siyah çay içeceksiniz, yemekten 1 saat sona içine limon ve bir kaşık bal atarak için. Faydası daha çok olacaktır. Çayı tüketirken tatlandırıcı yerine incir yada üzüm kullanın.

Tatlılarınıza limon sıkın!

Hayatınızda değişik bir lezzet olmasını istiyorsanız, şerbetli tatlıları tüketirken içine birkaç damla limon sıkın. Şeker hastaları bile tatlıyı bu şekilde tüketebilir. Bir deneyin lezzetine doyamayacaksınız.

Ahmet Maranki’den Hastalıklarda 6 Aşama Tedavisi

Birazda hastalıkların tedavisindeki aşamalara değinelim. Herhangi bir hastalığı tedavi etmek için 6 aşamaya ihtiyacımız vardır. Bitkiler, renkler, taşlar, kokular, masajlar ve noktalar… Bunlardan birinin eksikliğinde gerçek tedaviyi elde edemeyiz.

Diyelim ki migren hastasısınız. Migren, stres, panik atak gibi bir çok rahatsızlıklarımız maalesef var. Bir insan migrense, reflüsü varsa, kisti varsa, çocuğu olmuyorsa, safra kesesi çamurluysa, biz bu sağlık sorunlarıyla ilgilenmiyoruz. Biz direk metabolizmayı düzeltiyoruz. Böylece tüm sıkıntılar ortadan kalkıyor. Bedeninizi düzeltin, kanınızı temizleyin, rahatlarsınız. Tüm hastalıkların nedeni kanın kirlenmesidir. Kan temizlenirse sivilceniz çıkmayacak, saçınız dökülmeyecek, organlarınız normal çalışacaktır.

Sarı kantaron bir mucizedir. Migren tedavisi için sarı kantaron, kimyon, anason, karanfil; taş olarak ise ametist kullanmalısınız.

Yarım kilo suyun içine10 gram sarı kantaron, 5 grama yakın kara kimyon yani kişniş, birazda papatyayı

5 dakika demleyin. Bu karışımdan sabah ve akşam birer bardak için.

Sadece bitkiyle tedavi olmuyor. Şifalarda taşları da kullanmak gerek. Renk bilimi çok önemli bir bilimdir. Mesela kafamızın taşı mor taştır. Beynimiz taşı ametisttir. Bir sıkıntınız varsa ametisti kullanın, elinizde bulundurun. Yatak odanızda ametist bulundurun hayatınız değişecektir. Ametistin kristal olarak keskin kısmı size doğru dönsün bakalım, bunun ucundan gelen enerjiyle kendinizi yenileyeceksiniz. Diğer bir aşamada masaj ve refleksoloji. Unutmayalım ki strese bağlı olarak şakralardaki noktalar uyarılabilir. Boyunda, el ve ayakların baş parmaklarında bazı noktalar vardır ki bu noktalar iyi bir masajla uyarılarak stresi ve baş ağrısını ortadan kaldırabilir. Metabolizma düzeldiği için hastalık da ortadan kalkacaktır.

Erken menopoz, adet sancısı, kısırlık

Erken menopoz, rahim kistleri, miyomlar, adet sancıları, düzensiz adetler gibi hastalıklar için çok önemli bitkiler mevcut. Civanperçemi, aslan pençesi, adaçayı, at kuyruğu, çoban çantası, papatya tüm bu bitkilerden uygun gramajlar halinde alıp, 1 litre suda demleyin ve sabah akşam tüketin. Hepsini bir arada bulamıyorsanız, tek tek de demleyip içebilirsiniz.

Mucizevi bitki soğan

Bu tarz tedavilerde soğan ve soğan suyunu öneriyorum. Soğanı ben 5 yıldır anlatıyorum. Cilt bozukluğu, iltihaplar, kan bozukluğu olanlar, bir soğanın başına vurun. Bıçak değmeden 1 litre suyun içine geceden koyun. Sabaha kadar bekletin. Çocuklara günde 500 gram, büyüklere 1 litre olarak karışımı hazırlayabilirsiniz. Sizde için çocuklarınıza da içirin. Günler sonra cildinizdeki pırıltıyı siz de göreceksiniz. Kanınız temizlenmedikçe parlak bir cildi hayal edemezsiniz. Soğanı kaynatıp içmenin faydası daha çok.

Erken menopozun taşı lal taşıdır. Kırmızı akik yada kırmız mercan kullanırsanız size yoğun bir enerji verecektir. Erken menopozda kokunuz karanfil ve sedir ağacının kokusudur.

Her zaman dediğimiz gibi sağlıklı bir yaşam için öncelikle yaşam şekliniz değişmeli. Kalan ömrünüzü sağlıklı yaşarsınız. Her gün bir çeşit yemek yemeye gayret edin. Osmanlının en önemli padişahlarından Kanuni Sultan Süleyman, Yavuz Sultan Selim ömrü hayatlarında 1 çeşit yemekten fazla yemezlerdi Protinle karbonhidratı asla karıştırmayın. Etle pilav olmaz bir arada yenmemeli. Sağlıklı bir mide için yemek üstüne şerbetli tatlı yemeyi bırakmalısınız.

Kabızlık için

Her gece yatmadan incir, mürdüm eriği, gül kursu kayısıyı suyun içine koyun. Bu meyveleri çayınızın yanında tatlandırıcı olarak kullanın yada her gece yatmadan önce birer adet yiyin. İnciri kuru olarak da tüketebilirsiniz. Hiçbir yan etkisi yok.

Sebepler ortadan kalktı mı hastalık da ortadan kalkar. Kabızlık için 500 gram suya dozunu kendinizin ayarladığı lahana, maydanoz ve kereviz konulup, kaynatılır. Bu karışımdan sabah akşam birer bardak içilir. Mısır püskülü, sinemaki, kiraz sapı da çok önemli bitkiler.

Kabızlığın taşı ay taşı, amber veya sitrindir. Beyaz taşlar bedende enerji dengelemesi yapar. Mutfağınızın rengi sarı olabilir ama çalışma odanızın rengi asla sarı olmamalı. Sarı renk acıktırır. Ihlamur ve limonun kokusu çok önemlidir. Kanser umum bir hastalıktır. Kanserli bir hastaya asla masaj yapamazsınız. Biz doğruların yanındayız. Sağlıklı yaşamın formüllerini veriyoruz. “Hekimlerinizin önerileri yanında, şu lahanayı maydanozu alın” diyerek fayda sağlamaya çalışıyoruz. Sağlıklı, mutlu yaşamak elimizde ama okuyup araştıralım. Kanser hastalarının her gün bir çay bardağı pekmezi içmelerini öneriyoruz.

Maranki’den Kozmik Tatlı Tarifi

Malzemeler: 1 adet ayva, 1 adet elma, 1 adet armut, tahin ve pekmez.

Yapılışı:

Ayvaları ortadan kestik çekirdeklerini çıkardık ve haşladık. Bu arada haşladığınız ayva suyun dökmüyor, içiyorsunuz. Loğusa anneler ayvanın suyunu için, sütünüz iki katına çıkacaktır. Haşlanan ayvanın içine rendelenen armut ve elma konulur üstüne tahin pekmez karışımı bırakılır ve afiyetle yenilir. Bitki tatlısı olduğu için yemeklerden sonra tüketilebilir fakat yinede 1 saat sonra yenmesini tavsiye ediyoruz

– Pek çok bitki üzerinde yeterli bilimsel çalışma olmadığından bilinçsizce ve doktor tavsiyesi olmadan kullanıldığında istenilmeyen yan etkilere sebebiyet verdiği unutulmamalıdır.

Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Haber

Etiketler:, , , ,


22 Yorum Var "AHMET MARANKİ SHOW TV"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. ceren çınar dedi ki:

  miyom sorunum var buyuk çapta mıyomlarım var cocugum olmasını ıstıyorum lutfen aydınlatırsanız mutlu olucam sureklı takıbınızdeyım saygılarımla

 2. ceren çınar dedi ki:

  göğüslerim hıc yok dencek kadar 70 beden bıle deıl yasım 25 lutfen bana kesın cozum soyleyın sızı takıp edıyorum saygılarımla

 3. Arife Yener dedi ki:

  Merhabalar; Yukarıda yazılan bütün yorumları okudum. Atalarımızın söylediği gibi meyve veren ağaç taşlanırmış. Hepimiz bilir bilmez insanları yargılarız. Allah' a binlerce şükürler olsun Ahmet Maranki hocamızı tanıdık, Taşkın Şenkulak ile Ahmet Maranki birlikte bir çok çalışmalar yapmış, birlikte bir çok konferanslar vermiştir. Taşkın Şenkulak hakkındaki yazılanları okuyunca duyarsız kalamadım. Kendi bildiklerimi yazmak istedim. Benim çevremde bir çok kişiyi ve beni bitkisel takviyelerle ameliyat olmaktan kurtarmış, kaliteli ağrısız yaşamamıza sebep olmuştur. Arkadaşım Mikail Beyi Hepatit B hastalığını iyileştirmiş, doktora tahlile gittiğinde daha önceki tahlililerini görenler Hepatit B hastalığının nasıl yok olduğunu sormuşlar, arkadaş doktorlara söylememiş, bir başka arkadaşım Fatma hanımın vücudunun bazı bölgelerinde büyük yaraları olup doktorların 10 yıldır tedavi edemediği stresten oluyor dedikleri yaralar düzeldi, ben kadın hastalıklarından 2 senede bir ameliyat oluyordum, sol yumurtalıkta kist oldu neredeyse greyfurt büyüklüğünde, ameliyat oldum, sol yumurtalıkla kist alındı, 2 sene sonra rahimde miyon oldu, miyonu ameliyatla aldılar, doktora bunlar neden oluyor diye sorduğumda bünyen yapıyor dedi, ben Taşkın Şenkulak'ın dediklerini yapınca beden temizliği, karaciğer temizliği ve bitkisel takviyelerle rahatsızlıklarım düzeldi, yaklaşık 7 yıldır miyon ve kist olmadığı gibi, ağrısız bir yaşam sürdürüyorum. Ayrıca bu arada Cerrahpaşa Hastanesinde Beyin Cerrahı'nın Doç.Dr. un tarafıma koyduğu ve ömür boyunca bu ağrı acıyı çekeceksin, önce yüksek dozlu ağrı kesiciler kullanacaksın, daha sonra fizik tedavi uygulayacağız, dahada olmadı, omuriliğin geçtiği kemiğini kesecek yerine başka bir şey takacaklarını ve bunun da çok riskli olduğunu felç kalma vb. durumların olabileceğini söyledikleri kemik kanal darlığı adındaki hastalığım da iyileşti. Şimdi Allah'a binlerce şükürler olsun, ağrısız bir hayat yaşıyorum, Allah herkese iyilik sağlık, hastalıklarına şifalar versin. Allah Taşkın Şenkulak ve bu işlerle ilgilenen bütün insanlardan razı olsun, yolunu açık etsin.

 4. Mehlika Ayhan dedi ki:

  Bu satırları yazabilmek için kendimi ancak toparladım. Geçen sene bahar ayında dondurmadan dolayı zehirlendim. Oğlum devlet hastanesinde doktor olarak çalışıyor ve beni kendi hastanesinin aciline götürdü. Tahliller neticesinde karaciğerimin çok kötü durumda olduğunu öğrendim. 2 gün hastanede yattıktan sonra Türkiye’de bu alanda en iyi Cerrahpaşa’nın gastroenteroloji profesörüne gittim. Tahliller ve endoskopiden sonra siroz olduğumu öğrendim. O anda dünyam karardı. 1993 yılında eşimi c tipi sarılıktan kaynaklı sirozdan kaybetmiştim. Ama benim sirozum tamamen karaciğer yağlanmasından kaynaklıydı. Tahlillerimde herhangi sarılık ile ilgili bir bulguya rastlanmadı. Profesör bana kilo vermek ve yiyeceklerime dikkat etmek dışında bilimsel bir şey yapılamayacağını söyledi. Aradan 1 hafta geçti çok tesadüfen bir tanıdığımın aracılığıyla Taşkın Şenkulak’ın ofisine gittim. Gittiğimde çok umutsuz ve bitkindim. Sonuçların iyi olup olmayacağından emin olamadığım için kaybedecek bir şeyim yok diyerek tedaviye hazır olduğumu söyledim. Taşkın Bey’in şu sözleri beni çok etkiledi. “Allah bize derdini ve dermanını da verdim diyor. Tabiattaki tüm bitkilerde şifa gizli.” Tedavi dil kültürü ile başladı. Kültür sonucundan sonra bana uygun bitkiler, kulanım şekilleri ve miktarları konusunda ciddi bir çalışma verdi. Bunların hepsini harfiyen uygulamalısın dedi. Bununla beraber de makineye bağlandım. Her hafta düzenli olarak gittim. Hem içten hem de dıştan temizlik yapılıyordu.İçimde bir rahatlama, cildimde beyazlık ve parlaklık başladı.Kötü olan tüm tahlil değerlerimde iyileşme başladı. Çevremdeki güzelliklerin farkına varmaya başladım. Taşkın Bey’in asistanı Dilek hanım ise büyük bir sabırla tedaviyi uyguladı. Tedavim devam ederken Cerrahpaşa’nın gastroenteroloji profesörüne tekrar gittim. Profesör hastalığımın durmuş olduğunu ve hastalığımın iyiye gittiğini söyledi. Ben kendimi iyi hissediyorum ama bunu hocanın da ağzından duymak beni çok mutlu etti. Bu kadar pozitif gelişmelerden ve yapılan doğru tedaviden dolayı Taşkın Bey’e yapılan kötü yorumlara karşı kayıtsız kalamazdım. Kendini bilmez bir takım kişilere cevap vermek istedim.
  Bizim güzel Türkiye’mizde insanlık namına yapılan doğru ve faydalı işleri çekemeyenlerin bu tarz kötü yaklaşımları maalesef çok üzücü. Bizler bu tarz insanlığa katkıda bulunacak kişilere destek olmamız gerekiyor. Tıbbın ve bilimin çözemediği kainatta bir sürü olay var. Bu da bunlardan biri. Avrupa’da alternatif tıp dediğimiz bu tedavi şekli çok talep görüyor ve insanlar bu alanda bu kişileri destekliyorlar. Bizim de böyle değerli beyinlere sahip çıkmamız gerekiyor. Herkese sağlıklı ve huzur dolu bir ömür diliyorum.

 5. hale soy dedi ki:

  Taşkın Şenkulak hakkında yazımı okuyan herkesin iyi veya kötü yorumlarınızı rica ederim.

 6. okan tozlu dedi ki:

  taşkın şenkulak hakkında bilgilenmek istiyorum. şu anda onun detox programını uyguluyoruz. bu yüzden daha önce uygulayan kişilerden tavsiye almak istiyoruz……

 7. sermin dedi ki:

  ayşeye katılıyorum taşkın şenkulak s….. ta ka kendisi.insanları sömüren biri.ben hiç yalan söylemem ve bir insanın para için bukadar yalan söyleyebileceğini düşünememiştim.bu yalanlar annemin hayatına maloldu.bu yazıyı bizim gibi başkalarının da inanmaması için yazıyorum.bu dünyanın birde ahireti var çok şükür.

 8. AYŞE dedi ki:

  TAŞKIN ŞENKULAK ALLAHIN ADINI AĞZINDAN DÜŞÜRMÜYOR AMA ALLAHTAN KORKMADAN İNSANLARI KANDIRIYOR.NABZA GÖRE ÖYLE İYİ ŞERBET VERİYOR Kİ KENDİSİNE İNANDIRIYOR.BENİM ANNEM KARACİĞER KANSERİ KEMOTERAPİ SAKIN ALDIRMAYIN DEDİ.BİYOPSİ YAPTIRMAYIN DEDİ TEDAVİ ŞANSIMIZ HİÇ OLMAZ DEDİ.BİZ DE APTAL GİBİ İNANDIK.ÜMİT DÜNYASI İŞTE.VE BİZ MİLYARLAR HARCADIK.ALLAH B……. VERSİN İNŞAALLAH AHİRETTE İKİ ELİM YAKASINDA OLACAK.ONUN VE ORTAĞI RESUL YÜZÜNDEN 6 AY GECİKTİK.VE ANNEM ŞUAN KARACİĞER YETMEZLİĞİNE GİRDİ.

 9. Yusuf Aker dedi ki:

  HER HANGİ BİR SAĞLIK SORUNUNUZA DAİR VE BİLGİ ALMAYA DAİR YARDIM ALMAK İSTEYENLER 0212 533 01 33 NOLU TELEFONDAN PROF.DR. AHMET MARANKİ KOORDİNASYON MERKEZİ DANIŞMA VE SİPARİŞ HATTINA ULAŞABİLİR DAHA VERİMLİ BİLGİ ALABİLİR.

  AHMET MARANKİ HOCAMIZ VE EKİBİNİN ÇALIŞMALARININ OLACAĞI “KOZMİK YAŞAM MERKEZİ” İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA HİZMETE GİRECEKTİR. WWW MARANKİ COM VE İNFO@MARANKİ.COM SAGLİK@MARANKİ.COM ADRESLERİNDEN BİLGİ ALABİLİCEĞİNİZ EKİBİNE ULASABİLİRSİNİZ.

 10. Seray Özyuva dedi ki:

  Taşkın Şenkulak bildiğimiz kadarıyla Maranki yle beraber bula çıkmış kozmik bilim de türkiye de önde gelen 2-3 kişiden biridir.

 11. afa dedi ki:

  merhaba hocam benim 13 yasimdan itibaren uzumde kahve rengide lekeler olsdu simdiya kadarda var 23 yasim var ne yapdiysam bir fadasini goremedeim. Ayni zamanda goz altimda hafif kirislar var bu sorunlarim icin bana ne onerirsiniz onceden tesekkurler

 12. afa dedi ki:

  Merhaba uzmde olan kahve renginde lekeleri yok etmek icin bana ne onerirsiziz

 13. remziye dedi ki:

  slm hocam benim ağzımda 3 yıldan beri yara var doktor gittim 2yıla yakın hiç bir şifa göremedim yemek yerken acı çekiyorum 6 7kilo verdim ağzımdaki yaranın ismi likenmiş ne kullanmam gerekiyor hocam lütfen yardımcı olun teşekkürler…

 14. safiye ardıçlı dedi ki:

  merhaba hocam migren ağrıları için bitkilerden bahsettiniz anason karanfil vb gibi bunları nasıl kullanmalıyız limonu dilimleyip alın kısmına sarılırsa acıyı içine çekerek ağrıyı geçirdiği söyleniyor sizce bu doğrumudur bilgi verirseniz sevirim teşekkürler

 15. ayşe tan dedi ki:

  slm hocam.ben 32 yaşında 2 çocuk annesiyim.2. çocuğum 2 yaşında ve hala kızımı emziriyorum.ne yazıkki kilo problemim var.hocam 10 kg fazlam var.ama emzirdiğim için diyet yapamıyorum.kızımı etkilemeden nasıl doğal yöntemlerle kilo verebilirim acaba.yardımınız rica ediyorum.şimdiden çk çk tşk ederim.allah razı olsun.

 16. NİLGÜN TANRIVERDİ dedi ki:

  HOCAM AĞZINIZA SAĞLIK BİZLERİ SAĞLIKLI BİR SEKILDE BESLENME KONUSUNDA UYARIYORSUNUZ BUTUN ÖNERİLERİNİZİ UYGULUYACAĞIM TEŞEKKÜR EDERİM

 17. nuray bal dedi ki:

  sayın ahmet maranki sizi takip ediyorum hem tv de hem kitaplarınızı okuyorum ve internette takip ediyorum en çok merak ettiğim konu taslarınız yani hersey dahil programında getirdiğiniz taslar onları nasıl teğmin edebiliriz? birde saclarım çok dökülülüyor buna nasıl çözüm getirebilirim internette yılan yagı varmış çözüm için bu uygunmu iyi gelirmi? ve nerde tegmin edebiliriz çünkü ben muğlada yasıyorum ilginize tesekkür ederim bir cevab verirseniz sorularıma beni çok mutlu edersiniz saygılarımla

 18. solmaz yılmaz dedi ki:

  selamunaleykum hocam.benim sıkayetim kabızlıktır.ne yaptıysam hıc bır faydasını gormedım doktarada gttım ama olmadı.lutfn bana yardımcı olun sızınle goruse bılırmıyız hocam lutfen…slm

 19. buse gündoğdu dedi ki:

  Biz o kişiye, sizin adınızı kullandığı için güvenerek gittik.
  Annem dizlerinden rahatsız. sırf amelyat olmasın diye taşkın beye götürdük..
  Ama gerçekten sizinle bir bağı olup olmadığını bilmiyoruz.
  umaım mesajımı okursunuz.

 20. buse gündoğdu dedi ki:

  sayın hocam, size tam olarak nasıl ulaşacağımı bilmiyorum.
  Umarım ki bu mesajım size ulaşır. Sizin adınızı kullanarak, insanları sömüren birinin adını ve adresini bildirmek istiyorum.
  Taşkın şenkulak
  halaskargazi cd. No227osmanbey şişli istanbul

 21. melis bingül dedi ki:

  göğüslerim çok küçük doğal birotla büyütebilirmiyim yardım ederseniz çok sevinirim

 22. gülten ceydaa dedi ki:

  BİLGİLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER SAYIN AHMET MARANKİ