By 05 Mart 2007 Devamı →

ADİLCEVAZ CEVİZ REÇELİCEVİZ REÇELİNİN FAYDALARI:

Cinsel gücü artırıcı ve kalp dostu olarak bilinen Bitlis’in ünlü ADİLCEVAZ ceviz reçeli Avrupa Birliği’nden alınan kredi ile el değmeden üretilecek.
Kalp dostu besinler arasında gösterilen ceviz reçeli yapıldı. Henüz zeytin büyüklüğündeyken dalından koparılan kabuklu cevizinden yapılan ve cinsel gücü artırdığı savunulan reçelin bir de fabrikası kuruluyor. AB’nin ‘Aganigi kredisi’ olarak da adlandırılan yüzde 60 hibe kredisi ile kurulacak olan fabrika ekim ayında üretime başlayacak.

Adilcevaz ceviz reçelinin içerdiği doymamış yağ oranı nedeniyle kalp dostu olduğunu düzenli olarak 20 gün kullanıldığında ise kolesterolü düşürdüğü ve cinsel gücü artırdığı Van 100 yıl üniversitesi’nde yapılan incelemeler neticesinde tespit edilmiş.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Faydalı Bilgiler

Etiketler:,


Yorumlar "ADİLCEVAZ CEVİZ REÇELİ"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. Tayfun Atmaca dedi ki:

  Merhabalar! ben reçeli hiç sevmem ve kahvaltılarda tatlı damak zevkim yoktur ama ama birgün bir arkadaşım bulgaristan'dan 500 gr lık kavanozla ceviz reçeli getirmiş ve 1 kez tadına baktım ve az kaldı aklımı kaybediyordum.Böyle yiyim zevki olan reçel asla ve asla olamaz ve ardından istanbulda yaşadığım için büyük gros marketlerde arıyor ve bazılarında buluyor ve asla soframdan eksik etmiyorum ve kahvaltı dışında günün her saatinde ailemizde tüm fertler yiyiyoruz ama fiyatlardan şikayetçiyiz..Böyle giderse kendimiz kendimize yetecek kadar(yıllık) üretmeye çalışacağız:))) herkese iyi çalışmalar ve iyi satışlar…Bu arada fiyatlarınızı sürekli takip ediyorum….

 2. Alper dedi ki:

  Xprodoksit arkadaşım,bu işin toptanına gireceğiz,ararsan sevinirim.

  0 542 316 70 16

 3. Ömer Orhan dedi ki:

  Adilcevazlı Ceviz Reçeli Üreticisiyim Bİr kg lık Kavanozlarda satış Yapıyoruz İçerisinde en az 25 adet ceviz vardır fiyatı kargo dahil 20 tl beğenilmediği taktirde geri iade alınır.
  Balcı Orhan
  0 434 311 31 77
  0506 635 66 44

 4. XprodoksiT dedi ki:

  Ceviz Reçeli 1 KG 17,50 TL'dir. İletişim sayfasından istek miktarınızı ve adresinizi bildirebilirsiniz.

 5. sevda goncalar dedi ki:

  Ben de aldım gerçekten faydasını gördüm tadı çok farklı ve müthiş, ayrıca ev yapımı organik hiçbir katkı yok çok tatlı teyzeler ve ablalar yapıyor gördüm tertemiz, almak isteyen olursa tel veriyorum yalnız biraz pahalı ve mevsimlik yapılıyor çok zahmetliymiş.0536 436 56 91(kargo ücretini de siz ödüyorsunuz ) ama değer:)

 6. bilge dedi ki:

  mrb.benim bir sorum alacaktıcevizin kabugu zerli diye biliyorum peki reçeldeki cevizler yenilecekmi?yoksa sadeve aroması içinmi koyuluyor cahillliyimi mazur görüm ama merak ettim:)

 7. sema burgut dedi ki:

  ben hafta sonu bitliste adil cevazda idim aldım ceviz reçeli gerçekten yaşanması tadılması gereken bi deneyim herkese tavsiye ederim..sema burgut..

 8. Ramazan Üstün dedi ki:

  Ben Adilcevazın en iyi ceviz receli üreticisiyim dünyanın en iyi reçelleri arasına giren ceviz reçelini ben kendim yapıyorum siparişler için gsm : 0 543 523 52 36 – 0531 654 96 16 . anlaşmalı kargolarımız ile türkyenin her yerine gönder me imkanımız varr ve tüm yerli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz . ceviz , ceviz receli , bal , kayısı , yerli bulgur , kayısı döneri ve her türlü yerli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Üstün Market Ramazan Üstün .

 9. barış göl dedi ki:

  ben adılcevazlıyım ve cevız receli uretıcısıyım ceviz receli gercekten dedıklerı gıbıdır eyer kı cevız receli isteyen arkadaşlarım varsa biz gölbeyler market olarak
  turkiyenın her tarafı na recelimizi göndermekteyız tel:05055623913-4343113376
  numaralarımızdır sıparışlerınız ıntızamla adreslerınıze gönderilir. barış göl

 10. emrah dedi ki:

  bnde adilcevazlım

 11. Dr.Tarık dedi ki:

  Hemen gönderiyorlar mı acaba?
  Deneyen var mı?
  İlk defa duydum ama ilginç gözüküyor gerçekten.