By 20 Eylül 2012 Devamı →

9. ULUSAL HEPATO GASTROENTEROLOJİ KONGRESİ9.Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi 26-30 Eylül 2012 tarihlerinde Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de yapılacaktır.
Hepato Gastroenteroloji Kongresi 9.Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi bu yıl 26-30 Eylül 2012 tarihlerinde Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de yapılacaktır.Standartlarımızı arttırarak bu yıl da geçmiş yıllarda yaptığımız kongrelerle aynı düzeyde ve hatta daha güzel ve farklı bir kongre yapmayı planlamaktayız.Sizlerden aldığımız güçle, giderek artan azim ve kararlılığımız ile yolumuza devam ediyoruz. Kongremizde gastroenteroloji’nin en sıcak konularının, en deneyimli bilim insanları tarafından size ulaştırılması için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Ayrıca bu kongredeki kurs günümüzde uygulamalı gastroenteroloji yeni metodları da programa eklenmiştir.
Sosyal programlar ve kongre sürprizleri ile renklenecek kongremizin verimli geçmesi siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve katkıları ile mümkün olmaktadır.
Bunun yanısıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tarihsel ve doğal güzelliklerini doya doya yaşayabileceğiniz doyurucu ve zengin programlar kongremize renk katacaktır.
9.Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi’nde sizlerle buluşmak üzere şimdiden başarılı bir kongre geçirmenizi diliyoruz.
Hasan ÖZKAN
9.Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi Başkanı

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Etkinlik

Etiketler:, ,


Comments are closed.