By 20 Eylül 2012 Devamı →

8.OBSTETRİK VE JİNEKOLOJİ ULTRASONOGRAFİ KONGRESİ8.Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Kongresi 26 – 30 Eylül 2012 tarihlerinde Muğla Ölüdeniz Lykia World Otel’de yapılacaktır.

Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi KongresiObstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Derneği ile Perinatal Tıp Vakfı’nın, 26-30 Eylül 2012 tarihlerinde Lykia World Ölüdeniz Otel’de birlikte gerçekleştirecekleri “8. Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Kongresi ve Ian Donald Advanced Ultrasound Course”una sizleri davet etmenin mutluluğunu yaşamaktayım.
Bu kongremizde de birçok yenilikleri paylaşacağımız, tartışacağımız bir bilimsel program planlanmıştır. Kongremizle paralel olarak gerçekleşecek, birinci basamakta gebe muayenesini ve ayrıca gebelik sırasında klasik sorunların ele alınacağı “Birinci Basamak Aile Hekimliğinde Gebe Takibi ve Jinekoloji Eğitim Günleri” oturumları ile katılımcıların ilginç olgulara ait video sunumlarını yapacağı “Ultrasonografi Video Workshop” oturumu ile meslektaşlarımıza geniş bir bilimsel program sunulacaktır. Yurt dışından gelecek birçok tanınmış konuşmacı ve ülkemizin önde gelen akademisyenleri bu hedefi gerçekleştirmemizde bizlere yardımcı olacaklardır.
Lykia World Ölüdeniz Otel’in mükemmel doğası içerisinde bilimsel ve sosyal olarak çok keyifli bir kongre geçirmek ve hepinizi kongremizde görmek dileği ile”
Saygılarımızla,
Kongre düzenleme kurulu adına
Prof. Dr. Tugan Beşe
Kongre Başkanı, Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Derneği BaşkanıKongre Web Sayfası

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Etkinlik

Etiketler:, , , ,


Comments are closed.