By 04 Ocak 2009 Devamı →

70 YAŞINDA DOĞUM YAPAN İKİNCİ ANNEHintli 70 yaşındaki Devi 70 yaşında ilk doğumunu yaptı.


70 Yaşındaki hintli kadın sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi. Devi isimli hintki kadının doğum belgeleri olmadığından yaşını doğrulayamıyor.

70 yaşında anne oldu

 

50 yıllık evli olan Devi’nin kocası ise 72 yaşında ve bu güne kadar çocuk sahibi olamamışlar. Bu hasretlerine tüp bebek yöntemi ile kavuştular ve bebeğin sağlık durumu oldukça iyi.

Haber : msnbc.com


Not:

Devi bu yıl 70 yaşında anne olan ikinci hintli anne, diğer anne aynı yıl (2008) doğum yapan hintli Omkari Panwar.

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: İlginç

Etiketler:, ,


3 Yorum Var "70 YAŞINDA DOĞUM YAPAN İKİNCİ ANNE"

Trackback | Comments RSS Feed

 1. birgül narsal dedi ki:

  az öncede dediğim gibi hiç vazgeçmemek lazım herlade 70 yaşında ki teyzemin doktoru selman bey değildir ama anladığım kadarıyla en az o kadar başarılı..

 2. dilek aksu dedi ki:

  çok enteresan ya ilginç valla tüp bebek nelere kadir diyesim geliyor hatırlıyorum ben doktor selman beye tedaviye gittiğim zamanlarda 50 yaşında bir hanımla tanıştım ama 70 enteresan gerçekten..

 3. XprodoksiT dedi ki:

  Hint asıllı 60 yaşındaki Kanadalı bir kadının, tüp bebek yöntemiyle ikiz doğurduğu bildirildi. Yaşı nedeniyle Kanada'da tüp bebek yöntemi uygulaması reddedilen kadının, daha önce 3 kez düşük yaptığı bildirildi.

  CBC kanalının haberinde, Hindistan'da tüp bebek tedavisi gören kadının, Calgary kentindeki bir hastanede sezaryenle doğum yaptığı ve prematüre bebeklerin 7 hafta erken doğduğu belirtildi.

  Bebeklerden birinin solunum cihazına bağlanmasına karşın, her iki bebeğin de durumunun iyi olduğu kaydedildi. Kilo alana ve nefes alıp vermeleri düzene girene dek bebeklerin hastanede tutulacakları ifade edildi. 6.2.2009