By 27 Eylül 2012 Devamı →

5. ULUSAL ÜREME ENDOKRİNOLOJİ KONGRESİ5.Ulusal Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Kongresi 27-30 Eylül 2012 tarihlerinde Çeşme’de yapılacaktır.
Sayın Meslektaşlarım, TSRM 2012 kongresi 27-30 Eylül tarihlerinde Çeşme Sheraton Hotel’de yapılacaktır. Bu yılki kongre temamız “Yardımlı Üreme Tekniklerinde Tartışmalı Konular”‘dır. Münazaralı paneller, temel kursların da yer alacağı zengin bilimsel ve sosyal programı ile Ege’mizin bu güzel beldesinde yapılacak bu kongremizin siz meslektaşlarımın ilgisini çekeceğinden eminim.
Üreme tıbbı, infertilite ve IVF alanlarında çok sayıda tartışmalı konu vardır. Bu konular ile ilgili tek bir doğrudan bahsetmek imkansızdır. Bu nedenle kongrede çok sayıda tartışma seansı planlanmıştır.
Tartışmaları, konuya iki taraftan bakacak olan ve konu hakkında deneyim sahibi olan konuşmacılar yapacak (yandaş ve karşıt seansları) ve daha sonra da salondan gelen sorular için yeterli zaman ayrılacaktır.
Araştırmacılarımızı düşündüğümüz kongremizde en iyi araştırma sunularına ödül verilecektir. Kongremizde ayrıca, Üreme Sağlığı ve İnfertilite Hemşireliği Derneği programı da yer almaktadır. Kongremizde sürpriz katılımlar da olacaktır. Hepinizi kongremize bekliyoruz. Farkı TSRM ile yaşayın.Saygılarımla,
Prof. Dr. Hulusi Bülent Zeyneloğlu
TSRM Yönetim Kurulu Başkanı
...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Etkinlik

Etiketler:, , ,


Comments are closed.