By 14 Eylül 2012 Devamı →

3.AKILCI İLAÇ VE TIBBİ BESLENME ÜRÜNLERİ KULLANIMI SEMPOZYUMU3. Akılcı İlaç ve Tıbbi Beslenme Ürünleri Kullanımı Sempozyumu 14-16 Eylül 2012 tarihlerinde Cratos Hotel, Girne/KIBRIS’ta düzenlenecektir.
Akılcı İlaç ve Tıbbi Beslenme Ürünleri Kullanımı SempozyumuTürkiye’de tüm geriatri camiasını içinde barındıran “Akademik Geriatri Derneği” nin bir güz eğitimi aktivitesi olarak 14 – 16 Eylül 2012 tarihlerinde Girne Cratos Hotel de “3. Akılcı İlaç ve Tıbbi Beslenme Ürünleri Kullanımı Sempozyumu” nu düzenliyoruz.
Yaşlıda ilaç kullanımı ve polifarmasi sıktır. İlaçların etkinlik ve güvenilirlikleri, ilaç kullanımında doğrular ve yanlışlar, eski ve yeni ilaçlar, pratik olgu örnekleri ile ele alınacaktır. Ayrıca yaşlıda tıbbi beslenme destek ürünlerinin doğru ve etkin kullanımı tartışılacaktır. Tüm hekim gruplarından ve ilaç sektöründen gelen tedavi ve ilaç ağırlıklı eğitimlerin özellikle yaşlı hasta gruplarında son derece yararlı olacağı düşünceleri ile sizi de bu çabanın içinde mutlaka görmek istiyoruz.
Prof.Dr. Servet ARIOĞUL – Prof.Dr. Tanju BEĞER
Sempozyum Eş Başkanı
SaygılarımızlaSempozyum duyurusu için

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Etkinlik

Etiketler:, , ,


Comments are closed.