By 02 Ağustos 2011 Devamı →

29 YAŞINDA DEDE OLDUİngiltere’de yaşayan 29 yaşındaki Shem Davies’in 14 yaşında bir kızı var, üstelik kızı da geçtiğimiz günlerde doğum yaptı. Yani 29 yaşındaki Shem dede oldu.
Bu genç aileye kimseler inanamıyor. Öyle ki Shem önceki gün hastaneye gidip, 14 yaşında doğum yapan kızını görmek istedi. Ancak hemşireler Shem’e inanmadı ve ‘sen çok gençsin senin 14 yaşında bir kızın olamaz’ diyerek odaya almadı.
Sonra gerçek ortaya çıktı. Shem Davies 29 yaşındaydı eşi ise 30. 14 yaşındaki kızları Tia, anne ve babasının izinden gitmişti o da 15 yaşındaki erkek arkadaşından hamile kalıp, doğum yaptı.
Bebek dünyaya geldiğinde, Shem Davies 29 yaşında dede oldu, annesi 14 yaşındaki Tia, büyükannesi 30 yaşındaki Kelly, babası ise 15’indeki Jordan Williams’tı.
İngiltere’nin en genç dedesi, kızı, damadı, eşi ve torunuyla hastanede hatıra fotoğrafı çektirdi sonra bir de açıklama yaptı, “kızım Tia 14 yaşında ama onunla gurur duyuyorum o çok iyi bir anne olacak” dedi.

dailymail.co.uk

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Fotoğraf Albümü

Etiketler:, ,


1 Yorum Var "29 YAŞINDA DEDE OLDU"

Trackback | Comments RSS Feed

  1. selma örser dedi ki:

    maşalllah çok sevimli bir aile ve ileriside bibirbilerine çok bağlı bir aile olacaklarını hissettim.. Allah bağışlasın analı babalı büyütsün benim ailemde annem beni 15 yaşında iken dünyaya getirmiş 14 yaşında evlenmiş, ama o zamanlarda bilinçsizliği daha çokmuş ben bu ailede sevginin çok olduğunu hissettim. Aileye hoşgeldi hayırlı uğurlu olsun..
    Saygı ve Sevgilerimle…