By 15 Eylül 2012 Devamı →

1.DOĞUMA HAZIRLIK EĞİTİMİ KONGRESİUluslararası Katılımlı 1.Doğuma Hazırlık Eğitimi ve Eğiticiliği Kongresi  21-23 Eylül 2012 tarihlerinde Çeşme Altınyunus Hotel’de yapılacaktır.
Doğuma Hazırlık Eğitimi ve Eğiticiliği KongresiTürk Jinekoloji  ve Obstetri Derneği (TJOD) İzmir şubesi ile Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşirelik  Fakültesi Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı’nın ortaklaşa  düzenlediği, Uluslararası Katılımlı 1.Doğuma Hazırlık Eğitimi ve  Eğiticiliği isimli kongremize şimdiden “HOŞGELDİNİZ”.
Kongremizin Ana Teması “DOĞUM” dur. Hepimizin bildiği gibi ülkemizdeki  sezeryan oranları çok tartışılmakta olup güncel ve sıcak bir konudur. Kongremiz  “Doğum” olgusunu bir çok yönü ile, multidisipliner bir anlayışla tartışmayı, bir  konsensus sağlamayı, meslektaşların birbirlerini tanımalarını, doğuma hazırlık  konusunda yürütülen eğitimleri ve bilimsel çalışmaları paylaşmayı  amaçlamaktadır. Doğuma Hazırlık Eğitimi ve Eğiticiliği konusunda ülkemizde ve  dünyada “multidisipliner” olarak yapılan ilk kongre olacaktır. Canlı, keyifli,  interaktif, deneyimlerin paylaşılacağı, “Doğuma Hazırlık” konusunun  derinlemesine tartışılacağı bir ortam oluşturmayı hedefliyoruz.

Amaçlarımıza ulaşmamızın sizlerin etkin katılımı, deneyimlerinizi ve bilimsel çalışmalarınızı meslektaşlarımızla paylaşmanız ile gerçekleşeceğine inancımız  tamdır. Bu kongrenin ülkemizdeki sezeryan oranlarının düşürülmesine, kadınların  normal doğuma hazır olmasına, bu konu ile ilgilenen meslek gruplarına her açıdan  olumlu ve önemli katkılarda bulunacağını düşünüyor, içimizdeki coşku ile hep  birlikte, Çeşme’nin en güzel zamanı olan Eylül ayında, sizlerle buluşmayı diliyor, saygılar sunuyoruz.

Prof.Dr. Nedim KARADADAŞ
Prof.Dr. Hülya OKUMUŞ
Kongre Web Adresi

...

loading...

Yazar : XprodoksiT - Yazıları
Kategori: Etkinlik

Etiketler:, , ,


Comments are closed.