Tag: vefat

DOĞUM YAPAN KADIN ÖNCE YANDI SONRA ÖLDÜ
By 04 Şubat 2013 0 Comments Devamı →

DOĞUM YAPAN KADIN ÖNCE YANDI SONRA ÖLDÜ

Yozgat’ta özel hastanede sezaryenle doğum yapan ve kanaması durması için elektrikli ısıtıcıyla sıcak tutulmak istenirken 2 bacağı yandığı iddia edilen kadın hayatını kaybetti.

Kategori: Haber
FERDİ ÖZBEĞEN VEFAT ETTİ

FERDİ ÖZBEĞEN VEFAT ETTİ

Sanatçı Ferdi Özbeğen, tedavi gördüğü Okmeydanı Eğitim ve Araştıma Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Kategori: Haber
DEPREM DEDE VEFAT ETTİ

DEPREM DEDE VEFAT ETTİ

Kamuoyunda ‘Deprem Dede’ olarak bilinen Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara hayatını kaybetti. 1999 Marmara depremi döneminde önemli açıklamalarda bulunarak kamuoyu tarafından tanınan Işıkara, akşam saatlerinde Göztepe Medical Park Hastanesi’nde son nefesini verdi.

Kategori: Haber
MEHMET ALİ BİRAND’I KAYBETTİK

MEHMET ALİ BİRAND’I KAYBETTİK

Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.   Birand’ın vefat haberini, oğlu Umur Ali Birand, Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde kamuoyuna duyurdu.   Umur Ali Birand, ameliyatın çok basit bir ameliyat olmasının beklendiğini belirterek, şunları söyledi:

Kategori: Haber
KAMİL SÖNMEZ’İ KAYBETTİK
By 20 Aralık 2012 0 Comments Devamı →

KAMİL SÖNMEZ’İ KAYBETTİK

Türk halk müziği sanatçısı Kamil Sönmez hayatını kaybetti. Geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavi gördüğü Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık, Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde vefat eden sanatçı Kamil Sönmez’in ölümüyle ilgili açıklama yapıldı.

Kategori: Haber
YAPAY KALP ÇARE OLAMADI

YAPAY KALP ÇARE OLAMADI

Türkiye’de yapay kalp takılan en küçük ikinci bebek olan 2.5 yaşındaki Çiğdem Gürler, bir haftadır Ege Üniversitesi Hastanesi’nde verdiği yaşam savaşını bugün kaybetti.

Kategori: Haber
ANNENİN UÇUĞU BEBEĞİ ÖLDÜRDÜ
By 28 Şubat 2009 1 Comments Devamı →

ANNENİN UÇUĞU BEBEĞİ ÖLDÜRDÜ

Dokuz günlük bebeğini öpen anne ölümüne neden oldu. Ölüm nedenini öğrenince de kahroldu. İngiltere’de dudağında uçuk bulunan anne 9 günlük bebeğini öpünce, virüs çocuğa bulaştı ve ölümüne neden oldu. Manchester’da yaşayan Ruth Schofield, uçuğa neden olan “herpes dimplex” virüsünün yaratacağı tehlikeyi bilmediği için bebeği Jennifer’i öpmekte bir sakınca görmediğini söyledi. Yapılan otopside, bebeğin virüsü kaptıktan […]

Kategori: Çocuk Bebek
FAZLA DERS ÇALIŞMAK ÖLDÜRDÜ
By 19 Şubat 2009 2 Comments Devamı →

FAZLA DERS ÇALIŞMAK ÖLDÜRDÜ

11 saat ders, genç doktoru öldürdü Cerrah olma idealiyle yola çıkan genç doktor, tıpta uzmanlık sınavına hazırlanırken aniden fenalaşarak yaşamını yitirdi. 24 yaşındaki Merve’nin 11 saat hareketsiz ders çalışmasına bağlı olarak akciğer embolisine kurban gittiğini ortaya çıktı. Merve Şengil, Mayıs 2008’de dönem sekizincisi olarak Cerahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Ardından da cerrah olabilmek için Tıpta Uzmanlık […]

Kategori: Fotoğraf Albümü
SUNA PEKUYSAL
By 22 Temmuz 2008 1 Comments Devamı →

SUNA PEKUYSAL

İstanbul Üniversitesi (İÜ) İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım Sorumlusu Prof. Dr. Lütfi Telci, Suna Pekuysal’ın kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybettiğini bildirdi. Prof. Dr. Telci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kalça kırığı nedeniyle ameliyat edilen Suna Pekuysal’ın ameliyat sonrası genel cerrahi yoğun bakım servisine alındığını söyledi. “Suna Pekuysal’ın başka bir hastalığına bağlı anatomik yapısı […]

Kategori: Haber