Tag: radyofrekans

GUATR TEDAVİSİNDE YENİ YÖNTEM
By 23 Eylül 2012 0 Comments Devamı →

GUATR TEDAVİSİNDE YENİ YÖNTEM

Ülke nüfusunun yaklasık yüzde 40’ında görülen troid nodülleri artık radyofrekans ile tedavi ediliyor. Cerrahi tedaviye alternatif olarak uygulanan radyofrekans tedavisi hastaya birçok kolaylık sağlıyor.

Kategori: Sağlık
ALTIN İĞNEYLE GELEN GENÇLİK
By 15 Nisan 2012 0 Comments Devamı →

ALTIN İĞNEYLE GELEN GENÇLİK

Cilt gençleştirme teknolojisi sınır tanımıyor. Hemen her gün yeni alternatifler geliştiriliyor. En yeni yöntemlerden biri de altın iğnelerle uygulanan fraksiyonel radyofrekans. Ucunda en iyi iletken olan altından 49 iğne bulunan cihazla, yüzeye hiç zarar verilmeden cildin 4 mm kadar altına inilebiliyor.

Kategori: Ayça Kaya, Guzellik
HİPERTANSİYON TEDAVİSİNDE YENİ YÖNTEM
By 06 Kasım 2011 0 Comments Devamı →

HİPERTANSİYON TEDAVİSİNDE YENİ YÖNTEM

Sinir ağlarının radyofrekans ile yakılarak tansiyonun düşürülmesi sağlanıyor. Avrupa’da uygulanan ve kısa süre önce Türkiye’ye getirilen yöntemle, böbrek atardamarı etrafındaki sempatik sinir ağlarının radyofrekans ile yakılarak tansiyonun düşürülmesi sağlanıyor. Yöntem, Bursa’da ilk kez 75 yaşında, 6 ilaç içmesine rağmen tansiyonu kontrol altına alınamayan bir kadına uygulandı.

Kategori: Sağlık
SELÜLİTLERE RADYO FREKANSI

SELÜLİTLERE RADYO FREKANSI

Selülitlere etkin çözüm: Radyo frekansı Mart geldi, yarısı geçti… Bazen kapıdan baktırıyor, bazen kazma kürek yaktırıyor ama yaz günlerinin yaklaştığını da haber veriyor. Aynalar gerçekçidir, size neler söylüyor? Kilolar, selülitler biraz ilgi mi gerektiriyor? Çoğumuz için bu sorunun yanıtı ‘Evet’tir. Bu süpriz değil tabii. Biliyoruz selülit çok inatçı bir sorundur. Hiç ihmale gelmez, çünkü sürekli […]

Kategori: Yasemin Amato